Haziran

SıralamaAd SoyadTür DoğruTür YanlışTür NetSos DoğruSos YanlışSos NetMat DoğruMat YanlışMat NetFen DoğruFen YanlışFen NetToplam NetTYT Puanı
1ARAZ BAHRİ35234.517216.521519.751541484.75385.0555
2AHMET DURMUŞ37336.2518217.526325.25211.7580.75371.7355
3FATMA HATUN EROL35533.7517316.2525124.75524.579.25366.7405
4EFE ÖNCÜ32630.517216.528427524.578.5364.243
5VEDAT KAYRA3643516315.2524323.25573.2576.75358.4155
6NİSANUR YILDIRIM34532.751541421220.51058.7576355.918
7SABRİ AĞIRMAN31529.7512211.526125.7594875352.588
8EMİRHAN AKÇİÇEK37336.2518217.52142000073.75348.4255
9GİZEM DURU344331341224522.7578572.75345.0955
10NUR TEMUR ESMA31829635.2528327.251241172.5344.263
11MUHAMMEDEMİN YAKUP3543418117.75124111019.7572.5344.263
12ERAY ÇEGEN33631.516215.517017827.571.5340.933
13AYDİLEK AZAP3643518117.7519118.7500071.5340.933
14AHMET KELEŞ35533.752002016016231.2571339.268
15NUR EMİNE AYDIN33132.751029.523122.7560671339.268
16CAN ŞEN33531.7516215.522421322.570.75338.4355
17AYDİLEK AZAP3643517116.7519118.7500070.5337.603
18ATAKAN ERDOĞAN38237.514113.7519218.500069.75335.1055
19UHRAĞ MERT298271441321120.75918.7569.5334.273
20SALİH BOLAT AHMET34632.517316.2519318.25332.2569.25333.4405
21SUCUOĞLU ALİ34632.518117.7515214.5553.7568.5330.943
22GÖZEGİR AYŞEGÜL29727.251029.52302394867.75328.4455
23MELİH ÜNLÜ33731.2518217.518516.7520267.5327.613
24ŞEVVAL ÇİMEN3643514113.7519118.7500067.5327.613
25EMRE ORHAN34532.75837.2521021726.567.5327.613
26BURAK DEMİRCİ39138.7519118.75909120.567325.948
27BARIŞ UMUT GÖKDAĞ36335.2514512.7516315.25423.566.75325.1155
28NESLİHAN ÖZLÜ30628.51029.525424524.566.5324.283
29SER AN DAĞLI354341029.51841774666.5324.283
30HALİL ÇAKIR34632.51068.522321.25413.7566322.618
31BEYZA ATEŞ31928.751641516115.75736.2565.75321.7855
32CANSEL İLTER34632.516415191116.254101.565.25320.1205
33YILDIRIM MEHMETCAN30927.7513312.251501511310.2565.25320.1205
34BUKET ŞEN301027.519118.75957.7513711.2565.25320.1205
35SEFA GÜNEY35533.751641515214.5351.7565319.288
36GÜLN?R MİNE34532.7517116.75827.5817.7564.75318.4555
37BURA K GÜREL3543416115.7512111.7530364.5317.623
38DURAK ŞAHİN32730.2516315.2518516.7520264.25316.7905
39İLKAY BEKTAŞ36135.7518117.75918.7520264.25316.7905
40ATAN ZİLAN32730.25837.2518317.251039.2564315.958
41HAKAN BARIŞ30927.7513511.7516514.751169.563.75315.1255
42BÜNYAMİN KARA32331.2518117.751058.75625.563.25313.4605
43MİKAİL KOÇER3443313611.518816312.7563.25313.4605
44SADIK AHMET YAYLAN35533.7514612.514911.758115.2563.25313.4605
45HATİCE SÖNMEZ3443315214.513412423.563312.628
46GAMZE ÇAL344331601614113.7500062.75311.7955
47İREM KANDEMİR261123.2516415211018.5635.2562309.298
48YAŞAR GÜÇLÜ31928.7515513.7520219.500062309.298
49N? LI ATICI30329.2511210.522321.25250.7561.75308.4655
50CEYHUN ÇEVİK33631.51159.7516115.75514.7561.75308.4655
51SÜLEYMAN DENER36335.2517216.5544615.7561.5307.633
52BAHADIR MERT344331341217316.2500061.25306.8005
53ABDULKADİR ERKURAN28925.7511410201217928.561.25306.8005
54SEDEF BAŞAKCI29926.75928.518217.594860.75305.1355
55İBRAHİM AÇIK34632.518217.5707413.7560.75305.1355
56ÇAĞRI DOĞANAY3082811310.25141111.251241160.5304.303
57ESME AAAA YILMAZ334321019.7514313.25625.560.5304.303
58AHMET KAVAS27326.2560624123.7554460302.638
59EMRE ÇARIKÇI28925.75996.7521619.5108860302.638
60KARA SERGEN33531.7511310.2516514.75452.7559.5300.973
61SERGEN KARA33531.7511310.2516514.75452.7559.5300.973
62ÇETİN UBEYD3182915513.7516115.75110.7559.25300.1405
63BENLİ BUĞRACAN31529.7514213.512111.75534.2559.25300.1405
64YİĞİT OSMAN2982713611.519517.75312.7559299.308
65ŞEVVAL BACAKSIZ36235.5827.51029.5726.559299.308
66AYAZOĞLU BETÜL31729.2540419019726.558.75298.4755
67HİLAL KARACA32630.515314.2513112.75110.7558.25296.8105
68MEHMET ALİ BÖRKLÜ32730.2516315.251019.7530358.25296.8105
69PELİN UZ3443314213.512111.7500058.25296.8105
70SÜMEYYE TEKER36235.516215.5736.2510158.25296.8105
71A YNUR AYMAN34632.51441313212.500058295.978
72BUĞRA ÜNSAL34632.517216.5977.25211.7558295.978
73M ALİ BÖRKLÜ3283016315.251019.7530358295.978
74ZAFER PEKER31230.513112.7515114.7501-0.2557.75295.1455
75ÇİFÇİ MUSTAFA34532.7515314.251019.7524157.75295.1455
76MERAL SENA35434957.7515214.5221.557.75295.1455
77DOĞAN BUSE27326.25654.7521120.75755.7557.5294.313
78ERDİ AKGÜN34532.75108815513.7530357.5294.313
79YARCI ALİ33631.517316.25817.75211.7557.25293.4805
80FIRAT ALTINDAĞ33132.7594812411635.2557292.648
81MEVLANA GÜLTEKİN31928.7519118.751029.500057292.648
82HAKAN ALPER DORAK29926.7513511.7515214.5413.7556.75291.8155
83MERAL ŞAHİN32131.75928.518616.500056.75291.8155
84KAAN KAPLAN33731.251068.51301354456.75291.8155
85İSA TÜTEN3543413212.512710.2500056.75291.8155
86EYÜPCAN BAKIRCI32730.251341213312.2520256.5290.983
87TARHAN SEZER33731.2512311.251301310156.5290.983
88ESMANUR YENİCE31729.2574619517.756103.556.5290.983
89EMİNE ARPAK3283015214.51058.7530356.25290.1505
90ALPER AKSOY32131.75827.51701700056.25290.1505
91SUDE CEREN HIÇKIRAN34632.584717116.7500056.25290.1505
92ENES ERKAN KIRIŞ281225164157461141056289.318
93MAHMUT KÜPELİ35533.7515513.75635.25433.2556289.318
94SELİM ÖZTÜRK31529.7516315.25104934256289.318
95MURAT GÜREŞCİ26524.75110.7524123.75726.555.75288.4855
96OZAN YILGIN32730.2515414948423.555.75288.4855
97TALHA YÜKSEL34532.7515314.25987211.7555.75288.4855
98YİĞİT SENA35234.5837.251401400055.75288.4855
99HELİN ONAÇ3543414612.5433.2574655.75288.4855
100YAĞMUR ŞAHİN32730.25765.517216.5433.2555.5287.653
101SÜLEYMAN DENER36335.2517216.554401-0.2555.5287.653
102EYÜP BAL36335.2513511.75837.25231.2555.5287.653
103RUMEYSA ÇİÇEK32630.5837.2516415312.7555.5287.653
104MÜCAHİT KAYA25922.75817.7524622.5462.555.5287.653
105AYSEL SUNA32730.2512111.7512111.75221.555.25286.8205
106NURULLAH TOPALAK30728.2514313.2514911.7520255.25286.8205
107EFE UYSAL31928.7513212.514113.7500055285.988
108ŞEYMANUR BAŞER33631.51029.51141068455285.988
109FATİH YILDIRIM33731.2520020312.75110.7554.75285.1555
110DAĞDAŞ MUSTAFA33531.7515314.25918.7500054.75285.1555
111EMİR ERDOĞAN33631.513511.7513611.500054.75285.1555
112CİHAT AKKAYA3543416315.25625.500054.75285.1555
113SİNCAR FATİH31629.515314.25817.7530354.5284.323
114MUSTAFA YÜZBAŞIOĞLU31829938.2516614.5312.7554.5284.323
115ÖZLEM YETİŞ34632.512510.75938.2530354.5284.323
116EMİR ŞİMŞEK30628.511210.516614.5110.7554.25283.4905
117BASRİ BAŞARAN HASAN33531.7515414928.500054.25283.4905
118BUSE BADUR36235.584711110.7510154.25283.4905
119GUNEY VURAL27122417216.513312.25221.554.25283.4905
120KURNAZ YÜCEL28925.7514512.7513312.25423.554.25283.4905
121PÜGE GÜLCAN301027.5118915414423.554282.658
122SERHAN KARABEKM?34632.515414322.550554282.658
123HALİL BAKIŞ27625.5928.515414755.7553.75281.8255
124BURAK GÜLTEKİN3243111110.751101110153.75281.8255
125DAVUT CAN34532.751341270748253.75281.8255
126TUĞBA SÖNMEZ2882612710.2512411866.553.75281.8255
127ZEHRA KESİM328301169.51101130353.5280.993
128GÖKSEL ÖNAL3343213611.580820253.5280.993
129TAVUS KEMAL32431625.513212.5524.553.5280.993
130CAN PORTAKAL3643512610.570710153.5280.993
131MURAT ALTUN314301281013711.2520253.25280.1605
132ÖMER TAŞKIN3443314512.75423.540453.25280.1605
133KUMRAL FURKAN33432524.514213.5433.2553.25280.1605
134NURBEYZA MİNGAN33631.584715513.7510153.25280.1605
135ESERLİ FUNDA30927.7516315.251141000053279.328
136BIYIKLI ATABERK34233.513212.554430353279.328
137EREN GERÇEK35434534.251169.5635.2553279.328
138EREN ERTEKİN27924.7514213.516514.7500053279.328
139HALİL ACUN271124.251058.7516415654.7552.75278.4955
140TOPRAK RABİA33731.2515214.570700052.75278.4955
141KÖSEDAĞI BERKE32630.5736.251601600052.75278.4955
142SARI ALİHAN334321141011110.7500052.75278.4955
143MİKAİL DEDE30927.7517316.25303615.7552.75278.4955
144MERT UYANIK2982714213.513312.2500052.75278.4955
145HASAN AKAR27122412610.51841724152.5277.663
146YUSUF CAN SERT30528.75534.2513312.25837.2552.5277.663
147ŞAHİN TİMURÇİN241021.51097.7520119.75433.2552.25276.8305
148SEZGİNCAN DEMİRTAŞ29727.2516415736.25413.7552.25276.8305
149FATMA NUR KOCAMAN29627.51001012111.7530352.25276.8305
150ÇAĞLA YAVUZ32630.5967.515314.2500052.25276.8305
151EMRE TEKE32331.2511310.2511110.7500052.25276.8305
152SUDE DAŞCI3643511310.2540444352.25276.8305
153AKI BURCU37336.2511410433.25312.7552.25276.8305
154BEYZA YAMAN318291039.2513112.7510152275.998
155SELİN ERGÜN31629.512111.75918.7520252275.998
156TOLGA GÜNARA M31629.5114101019.75312.7552275.998
157SEDANUR METİN32730.251058.7594864552275.998
158DİDEM AKSU34532.7512411726.5211.7552275.998
159BALCI BARIŞ33531.751097.751029.530352275.998
160ALİ ASLAN3182915414837.25211.7552275.998
161HAKAN AL3182914413909110.7551.75275.1655
162TÜRKMEN AYTUĞ30728.2513212.594830351.75275.1655
163BEYZA GÖREN34333.2513611.554430351.75275.1655
164ŞENER AKBULUT3182916415615.7520251.75275.1655
165SEZGİN KURT211417.5938.2521320.25765.551.5274.333
166BERK ORHON31729.2516215.5716.7500051.5274.333
167OMUŞ UZ231718.751441318516.7530351.5274.333
168BUKE T SEVİM298271198.7514213.520251.25273.5005
169MUHAMMED TAHA KAYA33631.510491039.25221.551.25273.5005
170UYANIK BEYZA35434957.751029.500051.25273.5005
171ŞÜKRAN YILMAZ34233.51159.75736.25211.7551.25273.5005
172İBRAHİM YAVUZ27625.51141015513.7520251.25273.5005
173KORKMAZ ALİ308281058.7512311.2530351272.668
174ÇAKIR SERHAT32730.2515414514.7520251272.668
175UR UMUTCAN31729.251097.751001040451272.668
176MEHMETCAN KORKMAZ32630.51078.25876.2574651272.668
177SUDE CANSIZ EBRAR37136.75928.5413.7520251272.668
178OĞUZHAN GÜLER31330.2513711.251078.25371.2551272.668
179ŞENER TİMURÇİN28925.7515314.251049211.7550.75271.8355
180EFE İLTER30728.2512510.75928.5433.2550.75271.8355
181TEMİZSOV ERDEM281025.512411111289116.2550.75271.8355
182BERKAY GÜNGÖR231120.25938.2517116.75635.2550.5271.003
183UÇAR MUSTAFA28626.59481201240450.5271.003
184DALGA TUFANSEL31629.5957.7511310.2544350.5271.003
185SARIKAYA CAN3343215214.520220250.5271.003
186DEMİR ERDEM344331068.570720250.5271.003
187DURMUŞ YASEMEN364351159.75404211.7550.5271.003
188HAKAN KULAÇ231319.7517316.25967.584750.5271.003
189KUTAY EVCİMEN32630.514113.75404332.2550.5271.003
190AYDIN EMRE291026.516115.75726.5221.550.25270.1705
191NUR SARIKAYA ESMA30927.751141011210.520250.25270.1705
192GÜNEŞ ROŞAT34532.7514612.544320250.25270.1705
193ERTUĞRUL KAYA29527.7514413817.75211.7550.25270.1705
194OKAN SELVİ33731.251641554400050.25270.1705
195UMUT AKPINAR3283016115.75221.530350.25270.1705
196GÜLBEYAZ METE261123.251501513611.5260.550.25270.1705
197MELEK ÖZKORKMAZ2712241058.7515214.56132.7550269.338
198YILMAZ MURAT30628.514612.5938.25110.7550269.338
199BURAK CERA33631.514313.25635.2500050269.338
200YAREN KARTER281025.5134121169.5312.7549.75268.5055
201MERVE ÖNCÜL29627.513112.751029.500049.75268.5055
202EMİRHAN ÇELİKEL31729.2515513.75615.7510149.75268.5055
203ŞAHİN TAYFUN33531.751241184700049.75268.5055
204FURKAN ZENLER288261078.25856.751058.7549.75268.5055
205ÖMÜR KÜBRA33332.2512211.5524.5221.549.75268.5055
206EMİRCAN ŞAHİN33631.51049856.75322.549.75268.5055
207ÖMER CAN UZUN364351179.25635.25130.2549.75268.5055
208UFUK EFE MAZLUM36235.51029.5514.7514049.75268.5055
209DOĞUKAN BAYRAK37236.511210.5202110.7549.75268.5055
210ASLAN SERKAN251521.25625.521719.25563.549.5267.673
211FURKAN UMUT TERCAN30828104913511.75110.7549.5267.673
212ALKAN ENDER281025.5856.7513611.5895.7549.5267.673
213ATAKAN FİKİRCİER3343215414303120.549.5267.673
214FURKAN AKÇA281025.58861049104949.5267.673
215ALİ TALHA GÜLER354341641502-0.510149.5267.673
216COŞKUN İLLKER3343212311.25322.5413.7549.5267.673
217HİLAL FURAT37236.584740420249.5267.673
218VURAL BERK30927.7517216.554410149.25266.8405
219SEZER YATKIN32730.2513511.75524.5312.7549.25266.8405
220ALBAYRAK MİNA38237.5938.25423.500049.25266.8405
221BURAK ABACIOĞLU31330.2513112.75736.2500049.25266.8405
222SİNAN ZENGİN281025.515414817.75211.7549266.008
223KIZIL YASİN281025.514413827.530349266.008
224YAHYA TUNAR291026.512411817.75413.7549266.008
225YILDIZ SÜMEYYE32630.516415202221.549266.008
226BERK ÇÖMEZ33531.7514512.75524.514049266.008
227SEFA ÇON32530.7513212.5404211.7549266.008
228RABİA DURAK31928.75664.513013452.7549266.008
229CAN ÇAKIR KERAMET35533.7515513.75000221.549266.008
230U GÜLHAN TOKL?35234.512311.25433.2500049266.008
231UĞUR ÇAY271024.513611.512311.25211.7549266.008
232ARSLAN IŞIK31928.7512810664.5755.7549266.008
233BERK ÖZER33731.2515414413.7500049266.008
234ADİL KELLECİOĞLU2312201198.7519517.75462.549266.008
235MESUT KARA31629.564513112.75221.548.75265.1755
236HASAN ÖZEL33631.513412423.5211.7548.75265.1755
237ÖMER ÇETİN33531.75967.5817.75211.7548.75265.1755
238ŞENEL KEMALCAN3343244314113.7500048.75265.1755
239YILMAZ ÖZDEMİR21121814313.2516614.530348.75265.1755
240HAVVA NUR ÜSTEÜMEK35533.75433.251189312.7548.75265.1755
241FAZLA ORÇUN33631.514113.75202231.2548.5264.343
242SİNAN SEVİM3283011410746322.548.5264.343
243ACAR ÖZTÜRK261023.512610.512510.75413.7548.5264.343
244YÜCEL DİLAN33731.25938.25716.75332.2548.5264.343
245AYŞEGÜL ÖZDEMİR33731.2514413524.501-0.2548.5264.343
246SEDAT KARATAŞ30528.7514113.75635.25110.7548.5264.343
247SAYGIN SERAP31330.25909938.25110.7548.25263.5105
248UÇARKUŞ İBRAHİM31729.25876.251039.25563.548.25263.5105
249GÜLSEN VURGUN35533.7515513.7503-0.75221.548.25263.5105
250SAVAŞ YAREN33731.2511410322.5524.548.25263.5105
251YİĞİT BESLEN34133.75957.75716.7500048.25263.5105
252BEYZA TAVLI35134.75726.570700048.25263.5105
253BEYZA KAPLAN33631.5938.25726.520248.25263.5105
254YAHYA YEŞİLYURT241420.51241111310.25736.2548262.678
255ÖZCAN NURULLAH28925.75977.2513112.75332.2548262.678
256EFE GÖKALP29727.2511410948312.7548262.678
257FURKAN ÖZTAY31629.513312.25534.2520248262.678
258GİZEM CİĞER30628.5625.512111.75332.2548262.678
259GÖKHAN KAPAR33731.2512710.25726.500048262.678
260BİLGE ABAY32730.251088827.5332.2548262.678
261SİNAN ASLAN30329.25827.5837.2554448262.678
262MERT TAHTACI301027.513511.75514.7540448262.678
263AHMET GÜL28526.7515214.5423.530347.75261.8455
264EMRE KARAKUŞ29926.7512510.75948332.2547.75261.8455
265NEFİSE KÖSE3343211410404211.7547.75261.8455
266HAYRETTİN TAŞDELEN35533.7514612.5110.75390.7547.75261.8455
267FARUK BÜYÜKCAM22919.75736.2512510.751241147.75261.8455
268ADEM GÖRÜNÜŞ291026.516415664.5211.7547.75261.8455
269USLU EMRE281025.514413716.75332.2547.5261.013
270GÖKDEMİ OĞLU KEMAL28626.512311.25726.5433.2547.5261.013
271ENİS ÇİZMECİOĞLU30628.5957.7511210.5110.7547.5261.013
272GÜN İBRAHİM3283014213.5211.75332.2547.5261.013
273ALUÇ BURAK31729.25755.751019.75312.7547.5261.013
274OSMAN GÖKÇEVİRAN28826615.757071058.7547.5261.013
275VOLKAN KULAKSIZ28925.7514413716.7520247.5261.013
276FIRAT ÇELİK33731.2513711.2564528047.5261.013
277FURKAN SELİM YAĞIZ291026.510491029.5332.2547.25260.1805
278BEKİNKAYAN NURSU31529.7512111.75615.7500047.25260.1805
279VOLKAN CENGİZ31928.757114.2515314.2500047.25260.1805
280GAZİCAN SAKÇAK33631.514512.7520210147.25260.1805
281TUFAN COŞKUN33631.51039.25726.500047.25260.1805
282BURAK AKSEL20121717316.2574680847.25260.1805
283İBRAHİM TANIŞAN31629.514413534.25120.547.25260.1805
284BODUR BERKANT251521.25154141341201-0.2547259.348
285KÜRŞAT ATASOY30927.7517316.25120.5322.547259.348
286ASUMAN ÇELİK30528.7511210.5817.7500047259.348
287YILMAZ EMİRHAN33531.751189645231.2547259.348
288 EROĞLU31928.7514612.5482553.7547259.348
289BERİL KARAKUM3182913312.25654.7510147259.348
290HAVANUR NAİR31729.2512510.75625.5221.547259.348
291CAN BERKE TOPALAK271024.51058.7512510.75312.7546.75258.5155
292DEMİRBAŞ EBUBEKİR301027.512610.5856.7520246.75258.5155
293ÖZKAN BİLAL281025.598711310.2554446.75258.5155
294MÜMİN GÜL31729.2513511.75110.7550546.75258.5155
295ÇINAR REYHAN33731.2514413140322.546.75258.5155
296KAAN DAL211317.7513112.751058.75827.546.75258.5155
297BURHAN ÖCAL29727.2516215.5231.25312.7546.75258.5155
298BURAK YALMAN3082898711210.510146.5257.683
299BEYZA ATALAY31829938.251058.75120.546.5257.683
300ENES PEKŞEN27426514.7511011514.7546.5257.683
301AKSOY SELİM30728.251159.75524.540446.5257.683
302ZİLAN DEMİR31829987918.75211.7546.5257.683
303KABAK SELANUR3182912411303423.546.5257.683
304EDANUR ÇİÇEK33731.2513112.75120.520246.5257.683
305GAZİ DOĞAN HÜSEYİN34333.251058.75322.520246.5257.683
306ESRA ÖZ35334.25817.75303221.546.5257.683
307BAKİ AYHAN30728.2512510.75967.500046.5257.683
308EDANUR YİĞİT29727.2515114.7501-0.25654.7546.5257.683
309BERİVAN İŞLEK271124.25144131039.2514046.5257.683
310MERT ZIPKAN29926.7513212.5514.75332.2546.25256.8505
311İZZET ŞENER KARA2982712411707231.2546.25256.8505
312MERT CAN ÜNLÜ31529.7514512.75211.7534246.25256.8505
313FAHRİYE TAŞKIN31529.75847928.510146.25256.8505
314UĞUR YARBİL30927.7515513.75654.7500046.25256.8505
315SEVGİ CANACANKATAN30927.751058.75654.7564546.25256.8505
316ZEHRANUR METİN29827866.5967.5775.2546.25256.8505
317EMRE BJK KÖKSAL25122217216.5827.500046256.018
318TUGAY BULUT28726.251159.751029.5120.546256.018
319ÇAĞATAY ŞİKAR2982712311.25817.7500046256.018
320ASLINUR KOCA261223856.751159.75866.546256.018
321BATUHAN KÖSE29727.2513412413.7530346256.018
322PALAT HÜSEYİN32530.7511210.5654.7500046256.018
323SEVİNDİK YUSUF32630.511410423.520246256.018
324RABİA KARAKAŞ241021.5726.517316.25351.7546256.018
325ÜRDEM YASİN29627.5625.513112.7500045.75255.1855
326KANLIBIÇAK SAADET31928.751641514020245.75255.1855
327SÜMEN CENGİZ30828794.7512311.25211.7545.75255.1855
328YAKAR MELİKE31729.2512411322.530345.75255.1855
329KONAKÇİ MUHAMMED33631.51179.25635.2501-0.2545.75255.1855
330ONUR BERK ÖZCAN32630.5847837.2510145.75255.1855
331AYBER BÜŞRA33232.51039.2544310145.75255.1855
332PARLAK ÖZCAN34532.75876.25505211.7545.75255.1855
333TUĞBA BAĞBAKAN32730.2513611.554400045.75255.1855
334İLKER M KOLSUZ211517.2513212.515613.5462.545.75255.1855
335OĞUZHAN KILINÇ241420.516315.251019.7500045.5254.353
336SONER ŞAMLI27122413611.51299.75130.2545.5254.353
337ALİ OLCAY TARIK281025.51241190900045.5254.353
338MUR? ÇELİK261023.588615214.5221.545.5254.353
339ESAD DUR AHMET271124.25118911210.5211.7545.5254.353
340ÖZGE CANDAN2882613212.560610145.5254.353
341CEYHUN OZAAANNN BAY29627.59481001000045.5254.353
342HÜSEYİ CAN ARAS261023.5664.512012625.545.5254.353
343ATEŞ FERAMUZ29228.51141060610145.5254.353
344HAKAN BAYŞAN30628.51068.5707221.545.5254.353
345UT HAKAN AKBU31629.5104960610145.5254.353
346NUR BEYZA SATIR29727.25625.5817.7564545.5254.353
347YUSUF GÜMÜŞAY251421.51241194878545.5254.353
348ÖZHAN MURT211417.5154141141068445.5254.353
349ABDÜL KUTLUCA251321.7515513.75104910145.5254.353
350EREN ÇELİK23721.2511210.514413110.7545.5254.353
351KUYUMCU GÜLCAN261422.5118915214.517-0.7545.25253.5205
352RAMAZAN IŞIK281125.2516315.25514.7500045.25253.5205
353ALBAYRAK BUĞRA301027.51189817.7510145.25253.5205
354BESNE AKYÜZ30728.251179.25817.7500045.25253.5205
355SEDEFNUR SIRTIKARA3182912510.75524.510145.25253.5205
356SOYTÜRK FAHRETTİN31928.7512211.530320245.25253.5205
357DEMİREL SILA36335.2584720210145.25253.5205
358VOLKAN HALHALLI2282011410827.5817.7545.25253.5205
359ULAŞ ÖBER261123.251159.7513711.25110.7545252.688
360RAMAZAN ARAT29926.7516315.2510120245252.688
361AYŞE ESENER30728.2514213.5312.75120.545252.688
362BOLACALI ESRANUR308281441310158345252.688
363EKİNCİ BAYRAM29527.75674.2514512.75130.2545252.688
364KORKMA Z LEMAN34532.7513711.2500010145252.688
365GÖRKEM DİNCİL35434996.75423.5110.7545252.688
366KOCADEMİR CANER261123.25977.2512211.5312.7544.75251.8555
367KESER BURAK271024.512710.25108820244.75251.8555
368İSA YİĞİT29627.516215.5110.7510144.75251.8555
369SEVİLAY ŞİMŞEK30927.7514612.56132.75351.7544.75251.8555
370KEMAL GÖKBAKAN28826592.7515114.75371.2544.75251.8555
371ALEYNA ALPAK29926.751049736.25312.7544.75251.8555
372İSMAİL TEKÖZ32730.25847827.500044.75251.8555
373GARİP CANSU31529.7511410322.5322.544.75251.8555
374BURAK KAPRAN3243111410110.7530344.75251.8555
375UFUKCAN ULUÖZ221219755.7513212.5967.544.75251.8555
376SELCAN ŞEYHANLI27924.7512211.5827.510144.75251.8555
377BEYZANUR ÇALIŞKANTÜRK26923.7519118.7502-0.5312.7544.75251.8555
378AZAD TAĞ27725.25104911210.500044.75251.8555
379CESUR EMRE27924.7513212.5615.75221.544.5251.023
380BERAT ÖZTÜRK281025.51179.251058.7524144.5251.023
381BEKİR BOZBOĞA28726.2512311.25635.25211.7544.5251.023
382RAŞİT KÖŞKER28626.5755.7512311.2524144.5251.023
383FURKAN BACAK28626.5977.25918.7520244.5251.023
384ENES DOĞAN MUSA32530.75837.25726.500044.5251.023
385SENA ÇAP35434938.25211.75120.544.5251.023
386YAŞAR YILMAZ26122314512.751058.7500044.5251.023
387İBRAHİM KARTAL31629.5938.25856.7500044.5251.023
388VEYSEL M B BEŞ231220104914213.5211.7544.25250.1905
389DERİNCE MUSTAFA2612231641584703-0.7544.25250.1905
390ÇELEN CENGİZHAN281025.511310.25856.75491.7544.25250.1905
391ÇETİN MURAT29428948827.5110.7544.25250.1905
392ŞİŞMAN SERVET29727.2544313112.75231.2544.25250.1905
393AKGÜL TUFAN30728.251068.5524.530344.25250.1905
394ALİCAN MÜMTAZ32331.2513511.75000231.2544.25250.1905
395ZEYNEP SARAÇOĞLU26122316215.5312.7530344.25250.1905
396KARACA ENSAR28626.512510.75856.7500044249.358
397AKBAL GÜLHAN25922.75736.2512710.25514.7544249.358
398GÜL BEYTULLAH27924.75856.7512710.25472.2544249.358
399KILIÇ ZEYNEP29827918.75413.75664.544249.358
400CEMAL BELEN32730.2512411101211.7544249.358
401YASİN ÜNLÜ32730.25654.75104900044249.358
402YUSUF GÖKSU354341141024104-144249.358
403DOĞAN SEZER281025.5957.75918.7520244249.358
404KARA DOĞAN30828837.25918.7500044249.358
405ZİLON EMİRHAN261422.515513.75827.500043.75248.5255
406OKAN DİLBAZ2342212510.75104934243.75248.5255
407HALİL İBRAHİM EGİN261422.512710.25837.25553.7543.75248.5255
408BUĞRAHAN KALIN261223837.2513611.520243.75248.5255
409EVİN YILMAZ29627.516215.5110.7500043.75248.5255
410ŞANLI İREM31529.751241110120243.75248.5255
411ÖZLEM DEMİR30927.751189635.25211.7543.75248.5255
412HANİFİ TAŞDEMİR251222615.7516514.75231.2543.75248.5255
413ŞEYHMUS AĞIRMAN3143013511.7520200043.75248.5255
414SEZGİN AŞUK271024.515314.25514.7500043.5247.693
415AKIN İBRAHİM281125.2513511.75514.75211.7543.5247.693
416ALEYNA SÜBERK298271068.594800043.5247.693
417SÖNMEZ MEHMET29627.513312.25211.7520243.5247.693
418MÜCAHİT HALAMAN31928.7514612.5332.2500043.5247.693
419KAYA HAKTAN30628.512311.25413.7500043.5247.693
420AÇIKGÖZ UĞUR29527.7500016115.7500043.5247.693
421GÖZLER MERT30728.25856.75726.520243.5247.693
422EDA KURT31330.25957.75423.520243.5247.693
423ÖZTÜRK BÜŞRA33731.251078.25332.25211.7543.5247.693
424SABİHASU KAYAYURT28925.7513412755.7500043.5247.693
425ONUR YILDIZ32630.5664.5827.510143.5247.693
426TUĞ BİLAL26923.751169.580820243.25246.8605
427SERKANA BEKİTENER28526.7514313.25211.75221.543.25246.8605
428EMRAH FİDANBOY28925.75967.580820243.25246.8605
429GÜNERİ ÖMER29926.75856.751159.7500043.25246.8605
430İBRAHİM ÇİMEN31729.251541400000043.25246.8605
431 EFE32431534.2584710143.25246.8605
432KANTAR BEYZA34433847332.2510143.25246.8605
433 SÜRÜM241121.2513212.51029.500043.25246.8605
434SERHAT YAVAŞİ151112.251241112311.251058.7543.25246.8605
435FAHRİYE TURGUT231419.512710.2513212.510143.25246.8605
436HALİL ŞEN TANRIKULU29727.25104960610143.25246.8605
437SİNEM BARBAROS231120.2514612.5674.25736.2543.25246.8605
438ENES ALDİNÇ241320.7516415544423.543.25246.8605
439YASEMİN ŞEN30528.7512111.75211.7510143.25246.8605
440UMUT SANCAK291026.514612.558310143246.028
441MEH ?T GÜNDOĞAN2982714612.5101322.543246.028
442AHMET CAN GÜVEN30728.25856.75726.5221.543246.028
443İŞLEK MUHARREM30628.51097.75514.7520243246.028
444G KUTLUCAN BERKANT31529.75827.5514.7510143246.028
445AYDIN ALEYNA344337104.5765.500043246.028
446YILMAZ TEKİN24522.7513511.75928.500043246.028
447YASEMİN GÜLŞAN281125.2513611.5635.2510143246.028
448TUNA KÜFECİLER258231441354430343246.028
449CİHAN ADANÇ318291681400000043246.028
450MERVE YALÇIN2882613112.75433.2510143246.028
451BAYRAM YARAR33531.75553.75967.500043246.028
452VEDAT OLAŞMIŞ291026.51068.5987110.7542.75245.1955
453EYCE BEHLÜL301027.51169.5615.7500042.75245.1955
454SKRGL NERİMAN30528.75928.5664.510142.75245.1955
455ÖZENCİ BERKAN32730.2511310.25211.75120.542.75245.1955
456FADİME EKİCİ3283012710.25110.75211.7542.75245.1955
457YURTTAŞ EMRE31629.5635.2584710142.75245.1955
458ABDULSAMET KESGİN161013.5104918616.5563.542.5244.363
459ALPEREN ÇAM25922.7515314.25423.520242.5244.363
460USTA ERTUĞRUL25922.7516315.25202322.542.5244.363
461ÖMER DOĞAN26724.2513511.75726.500042.5244.363
462 KAŞIKCIUARDA28122516415101221.542.5244.363
463ŞAHİN YAKUP28122514612.56152.25592.7542.5244.363
464ÜNSAL GÜL27924.75837.25716.75413.7542.5244.363
465MUTLU FURKAN29926.75876.251169.500042.5244.363
466OZAN GEÇGİN31729.25615.75625.520242.5244.363
467GÜLİZ ALTIN251022.5312.751241188642.25243.5305
468DEMİRDELEN AYDAN29727.251019.75534.2510142.25243.5305
469BERRAK SIRADAĞ28726.251011201230342.25243.5305
470BUSE SOLMAZ31629.5332.25726.540442.25243.5305
471EKREM VATANSEVER32530.75645303423.542.25243.5305
472EDA ALMACIOĞLU241320.7511410726.578542.25243.5305
473NAKİP ÇİLDİR21121816215.5635.25423.542.25243.5305
474ARİF GEKİK25922.7512510.75817.75110.7542242.698
475ERAYB DONAT26824856.7512311.2500042242.698
476ÇAĞLAR ÖKSÜZ291026.515314.25231.2500042242.698
477KAYRA ROJDA291126.2514512.75231.25211.7542242.698
478AY BEYZA29926.751049534.2520242242.698
479YAYAN İKRANUR30927.75736.2594800042242.698
480ANDAÇ BEYTULLAH29727.251078.25534.25332.2542242.698
481SARKAN BAYLAN30927.751078.25423.5322.542242.698
482BİLGİLİ BURAK31629.512610.500020242242.698
483TÜRKMEN KÜBRA30728.25514.75837.25211.7542242.698
484ALTUN MEHMET318291198.7504-1635.2542242.698
485ALPEREN BÖLÜKBAŞ28726.25312.75625.5827.542242.698
486SEVAL SERÇE32431563.5726.510142242.698
487BELGİN TÜRKDOĞAN29926.751058.75726.500042242.698
488GÖKBUDAK KAYA27725.2512810505211.7542242.698
489NURŞAH TAŞTAN21519.7513711.25957.75433.2542242.698
490DENİZ UYGAN291026.514213.5211.7500041.75241.8655
491AYRIS ÇAPACI291126.251088827.500041.75241.8655
492ÜNAL SÜMEYYE31529.751141020200041.75241.8655
493 NAZLICAN34632.5765.5202211.7541.75241.8655
494ÜNAL ÖNER251122.2513412785322.541.75241.8655
495AYAZOĞLU ŞELİMAN261322.7514512.75736.2500041.75241.8655
496IŞIK YAMAN241121.2513412211.75716.7541.75241.8655
497BERVİN HAN291026.512510.75524.500041.75241.8655
498KARADENİZ BERKAY25723.25716.7511210.510141.5241.033
499OĞUZ KANTAR27924.7513312.25413.75110.7541.5241.033
500ELİF KOCAKOÇ251022.5645827.5726.541.5241.033
501DUNDAN MEHMET291126.251078.25625.5221.541.5241.033
502TAŞ KADİR29926.75967.5746231.2541.5241.033
503 AHMETKARABEY29727.2511410332.2520241.5241.033
504EREN HUZ3182912610.510110141.5241.033
505OZAN ÇINAR29827886615.75312.7541.5241.033
506GÖKER ÖZLEM30927.751039.25101423.541.5241.033
507GÜMÜŞ ECE31529.75837.25524.500041.5241.033
508YASEMİN HALVACI32530.7511410110.7500041.5241.033
509ARASLAN HATİCE32630.594800030341.5241.033
510EMİRHAN ATİK261123.2512510.75726.510141.5241.033
511EREN YİĞİT20917.7514313.25736.25534.2541.5241.033
512MERVE GİRAY281025.513212.5423.500041.5241.033
513MET TOPDEMİR ME27924.7512211.564500041.25240.2005
514FİKRİ YAVUZ29926.7513511.75231.25221.541.25240.2005
515HASAN BARİÇ291026.512710.25231.25573.2541.25240.2005
516EMRE ÖMER ÖN30528.75866.560600041.25240.2005
517ZEYNEP BEYZA MEYDAN30628.53421019.7510141.25240.2005
518HASAN DOĞAN314301068.5110.7520241.25240.2005
519BALCI EMİRKAN31430544736.2510141.25240.2005
520KAYA BETÜL33332.25938.25110.7500041.25240.2005
521BEKTAŞ ESRA33432736.2520210141.25240.2005
522 ALIŞDILDAR33631.5755.755112.25211.7541.25240.2005
523BUĞRAHAN YALÇINKAYA26923.75413.75948615.7541.25240.2005
524KOCADEMİR KILIÇ28726.25837.25615.7520241.25240.2005
525YAVUZ ŞENTÜRK25922.7517216.520200041.25240.2005
526KARACA MAHMUT231419.5118911110.75211.7541239.368
527BURAK ÇETİN28925.7512411534.2514041239.368
528RECEP YAHYA KAYA281125.25948957.7500041239.368
529BOZKURT MERTALİ28726.25967.5615.75221.541239.368
530SERDAR BİÇER29926.7512411120.5312.7541239.368
531HAKKI KORKMAZ318291068.5322.510141239.368
532GÜLEÇ SAMET30628.5847553.75211.7541239.368
533İREM ULUPINAR32730.256103.5736.2510141239.368
534MUHAMMET KARABAĞ251321.751198.75967.530341239.368
535USTA DEĞİRMENCİ19916.75573.2517715.25755.7541239.368
536BİLGİÇ BODUROĞLU25922.75957.751169.524141239.368
537EREN YILDIZ251321.7512810837.2534241239.368
538SERKAN GÜLER29627.51179.25231.2544341239.368
539METİN ERASLAN25922.7513212.5635.25120.541239.368
540BAŞVESİLE ÜZER231020.514612.530350541239.368
541YASİN PİŞİRGEN251122.2514612.5583433.2541239.368
542CEVDET AYDIN26923.756132.7512510.75413.7541239.368
543M ALİ AKTÜRK29428827.5625.500041239.368
544BUSE SU SOYDAN241520.2517316.25322.5211.7540.75238.5355
545ECEM YILDIZHAN271124.2512610.560600040.75238.5355
546ÜGÜLSÜM YAŞAROĞLU271124.25654.751029.5332.2540.75238.5355
547SEDAT İNCE2812251068.5433.2554440.75238.5355
548BEKİR AKIŞ29527.75938.25303211.7540.75238.5355
549MUSTAFA PINARBAŞ32630.5967.5202110.7540.75238.5355
550MURAT ADANIR25623.51049967.5110.7540.75238.5355
551ERHAN KOÇ25723.2513511.75505110.7540.75238.5355
552KITAY KORKMAZ22121915214.5837.2500040.75238.5355
553HALİL YENİDOĞAN24622.513212.5413.7520240.75238.5355
554HATİCE POYRAZ308281068.5433.2510140.75238.5355
555ERKAN ASLAN318291019.7520200040.75238.5355
556GÜLLALE TUNA291126.25967.5423.5423.540.75238.5355
557TUĞÇE BERFİN BALCI31529.7564550510140.75238.5355
558EN BAT??AN ÇOKSE20917.751169.513511.75221.540.5237.703
559DURMUŞ EMRAH26122315414231.25332.2540.5237.703
560DERİNSU ŞERVAN2782513511.750007133.7540.5237.703
561YASİN KARACA261322.75866.5765.5615.7540.5237.703
562KÖKSAL AYŞEGÜL28626.511310.25202211.7540.5237.703
563UERAK ŞIMGE27924.75967.5524.5413.7540.5237.703
564AYAZ MELİSA31529.75977.25202221.540.5237.703
565UMURCAN AYDOĞAN26923.7512610.5553.75322.540.5237.703
566İLAYDA ACARBULUT29926.7511410413.7500040.5237.703
567TAYFUN ERGE261422.514612.5452.75452.7540.5237.703
568ŞEVVAL ĞÖBEKCİ24921.751179.25615.75423.540.25236.8705
569SERTAN AAAA BÜYÜK26122313412322.5312.7540.25236.8705
570YASİN DALOKAY27924.7511410423.520240.25236.8705
571YAREN SAVRAN278251049645371.2540.25236.8705
572KAYA SEMANUR3082813611.524101-0.2540.25236.8705
573KIROĞLU İLAYDA30628.511410231.25260.540.25236.8705
574FATİH AKSOY31928.751198.75231.25221.540.25236.8705
575ERDEMGİL ZEYNEP33432886332.2500040.25236.8705
576YILDIZ ERDOĞAN24921.7514612.560600040.25236.8705
577DEMİRCAN ÖĞÜT AYDIN27625.5765.51039.2500040.25236.8705
578HAMZA KUŞKU23920.75957.751088693.7540.25236.8705
579OĞUZHAN KUCUR TÜLÜBAŞ261422.51179.259106.548240.25236.8705
580BEYZA PEKTAŞ261023.512610.5534.2520240.25236.8705
581MERYEM KAYACAN22720.2514512.75322.5514.7540.25236.8705
582YAVUZ TURA28726.2512710.25312.7510140.25236.8705
583MEHMET DUNDAN2812251078.25625.5221.540.25236.8705
584YANAŞMA CİHAT231319.7511011664.5794.7540236.038
585ONUR GÜRBÜZ25922.751179.2594800040236.038
586YILMAZ ERDOĞAN26923.7512411534.2510140236.038
587ALİ BEKTAŞ MUHAMMED261023.5794.7511410351.7540236.038
588VAROĞLU BUSE30927.75847524.5110.7540236.038
589HAKAN YÜKSEL28626.5524.570720240236.038
590BOZKURT ÖZLEM31729.251141010101-0.2540236.038
591AYŞEGÜL KURT31729.25573.25746221.540236.038
592ÖMER GÜRAN29228.5351.75716.7530340236.038
593ELİF GÜMÜŞ33531.75755.75221.510140236.038
594EBRU GÜLEN29827104940400040236.038
595CIVAN ÇAKIL22121984712111.7520239.75235.2055
596EREN ÇİÇEKDAL251122.2514512.75553.7510139.75235.2055
597GÜNDOĞDU HALİL261223322.515314.2500039.75235.2055
598BUĞRA UZUN M291026.5967.5615.7500039.75235.2055
599İHSAN YÖRÜK25922.75130.2514313.25423.539.75235.2055
600FATMA GÜL DEMİRTAŞ31928.75948423.502-0.539.75235.2055
601NİDA BAĞCI30828746615.7500039.75235.2055
602EMRE KOCA30628.5948433.2500039.75235.2055
603ÇELİK BÜŞRA29827635.25664.530339.75235.2055
604FERAY AĞRI30828684635.25322.539.75235.2055
605ÖZMEN OĞUZ32630.51088110.75120.539.75235.2055
606DİLAN DOĞAN261023.512610.5505110.7539.75235.2055
607ÖZGE AYDIN BADILLIOĞLU26724.25866.590900039.75235.2055
608FURKAN GÜLEN AKKÜÇÜK2416201159.75765.5664.539.75235.2055
609RAHİME CANDAN251122.2512411654.75211.7539.75235.2055
610YUSUF DEMİRCAN261422.574611310.2510139.75235.2055
611BÜŞRA ÖTEN30828977.25423.510139.75235.2055
612SERHAT OKUMUŞ21161714213.5104900039.5234.373
613CİHAT ÇALIŞKAN22121914313.25423.5553.7539.5234.373
614PAMUKCU BEDİRHAN27122414313.25472.2500039.5234.373
615ZOZAN TAŞ27625.514313.25110.7500039.5234.373
616GİZEM USLU28122510107.5866.5120.539.5234.373
617OKTAY KESKİN28726.2512510.75221.510139.5234.373
618KİRAZ UMUT29827746505221.539.5234.373
619DEMET BOZAN31629.5765.5423.510139.5234.373
620OĞULCAN ÇELİK32231.594800000039.5234.373
621RABİA ÇAMDALI32830534.25433.2534239.5234.373
622SELAHATTİN TEMEL291126.251281019-1.257104.539.5234.373
623GAYE YENİGÜN271024.5736.25514.7540439.5234.373
624ALİ YILDIRIM27924.7512710.25524.500039.5234.373
625ATAKAN BEDER24921.7513611.5505231.2539.5234.373
626İREM AKINCI261123.2514512.75221.534239.5234.373
627ŞEVVAL ÖZDEMİR241121.251179.25866.5322.539.5234.373
628ŞÜKRÜ BAYAR268241039.25736.2500039.5234.373
629ABDULSAMET DEMİR241420.513412615.7510139.25233.5405
630YAVUZ SELİM ÖNDER231020.5553.751101140439.25233.5405
631TUGAY ERDOĞAN KAAN26724.2511210.5231.25433.2539.25233.5405
632ÇAĞRI SEVİNER281025.5876.25726.510139.25233.5405
633TENLİ AAAA YUNUS29827765.5716.7500039.25233.5405
634EBRU ŞENTÜRK29627.51049101211.7539.25233.5405
635TIĞLI ARİF291026.5674.25726.520239.25233.5405
636COŞKUN POYRAZ30728.251068.5120.520239.25233.5405
637ŞAHİN ONUK2712241198.757114.25332.2539.25233.5405
638DOĞUKAN AYDOĞAN26624.51179.25514.75110.7539.25233.5405
639AHMETSERHAT YILMAZ211317.7515314.25462.5514.7539.25233.5405
640DÖNMEZ AKCAN ATASOY19916.7517216.520240439.25233.5405
641ÖKKEŞ YILDIZ22121913511.75808120.539.25233.5405
642SEFA BİNER2181915114.75505120.539.25233.5405
643 KURTULUŞ2316191169.51189221.539232.708
644 USTABARIŞ24122114512.75322.5312.7539232.708
645TAMER DAYAN ULAŞ2542414213.5211.7501-0.2539232.708
646ÖMER COŞKUN268241039.25615.7500039232.708
647METİN KÖSE29727.251141001-0.2520239232.708
648CAN TAŞTAN EYÜP29827775.25736.25120.539232.708
649NURGÜL YILMAZCAN30528.75938.2500020239232.708
650ÇIPLAK SEDANUR31729.25775.25303221.539232.708
651SERCAN SARAÇOĞLU ÇEKİÇ25922.75726.5514.7564539232.708
652EMRE CÖMERT261422.5918.75615.7534239232.708
653ŞEYDA TOPAL231419.513511.75606351.7539232.708
654AYTAÇ KARAHAN21619.516215.540400039232.708
655NİDANUR DEMİREL231419.51068.511110.7500038.75231.8755
656HAKAN AYDOĞAN261023.514512.75101361.538.75231.8755
657CEVAHİROĞLU BERKAN2882612610.5332.2500038.75231.8755
658CEVDET AYDIN251022.56132.7512510.75452.7538.75231.8755
659İZ MEHMET28925.7511310.25202110.7538.75231.8755
660ÖNERYILDIZ FATMA281125.251039.25443231.2538.75231.8755
661YAĞMUR ERTONGA26923.75534.25918.7520238.75231.8755
662ÖZÇELİK MERTCAN291126.251078.25534.2500038.75231.8755
663TALHA UZDU27725.25957.75413.7520238.75231.8755
664SEMİH KAYGUSUZ27625.5524.5948110.7538.75231.8755
665KORAY BAŞIBÜYÜK28726.25505827.500038.75231.8755
666ANIL YAĞŞI28726.25837.25534.2510138.75231.8755
667BOZKURT SAMET308281241100001-0.2538.75231.8755
668EFECAN ZİLON29926.75736.25785110.7538.75231.8755
669GÜRKAN TÜRKMEN28626.5856.75413.75211.7538.75231.8755
670TAŞ RECEP28925.75231.2512510.7524138.75231.8755
671 29627.5827.5312.7510138.75231.8755
672GAMZE DERE29926.75635.25514.7534238.75231.8755
673KABİL ABDULLAH31729.251039.25130.2500038.75231.8755
674ATCI BURAK30429948211.7500038.75231.8755
675ABA Y EREN30828684615.7510138.75231.8755
676BENEK MERYEM30828746312.7520238.75231.8755
677BATUHAN AYDIN31729.251068.500010138.75231.8755
678DEMİRCİ MELİKE328309106.5361.5110.7538.75231.8755
679SONGUR ŞAHİN211716.7513412664.5625.538.75231.8755
680SERHAT ÇETİN261123.2512610.5433.25211.7538.75231.8755
681NUR YILMAZ İNAL241021.513611.5221.5534.2538.75231.8755
682İHSAN AYTAÇ261123.2513412472.25371.2538.75231.8755
683BEYZA YILDIZ ALTUN241420.515513.75423.524138.75231.8755
684KORAY BAŞIBÜYÜK28726.25505827.500038.75231.8755
685HASAN BEYAZGÜL241320.751159.75534.25553.7538.5231.043
686MURAT İMRAK251222866.574668438.5231.043
687SEYİT ? DEMİRCAN268246451029.500038.5231.043
688KARAOĞLU HÜLYA26923.75957.7564520238.5231.043
689BAYDEMİR HÜŞEYİN271024.5977.25635.25221.538.5231.043
690FEYZA KARAKURT291026.51159.75231.2510138.5231.043
691FATMANUR AYAR291126.2512810130.2534238.5231.043
692TOPTAŞ BEYZA30927.759116.25342322.538.5231.043
693IŞIK ZELİHA30728.25765.5332.25322.538.5231.043
694BEYZANUR EV31629.5775.25303110.7538.5231.043
695ÇAMUR ALEYNA33332.25635.2500010138.5231.043
696ŞERAFETTİN KİŞİ221817.512710.25837.25423.538.5231.043
697ARSLAN BURHAN241121.251198.75837.2524138.25230.2105
698DURSUN AYAR SAMET281025.512311.25322.5212-138.25230.2105
699YUSUF TÜRKMENOĞLU271323.7512710.25211.75322.538.25230.2105
700ALEYNA UĞUR258231019.75221.554438.25230.2105
701LATİF AYKURT271124.25918.75413.75221.538.25230.2105
702KAHRIMAN SÜLEYMAN28626.51159.7534200038.25230.2105
703OĞUZHAN AKSU291026.5837.25524.500038.25230.2105
704FURKAN TEKİN30828736.2554400038.25230.2105
705GÜLTEN GEÇİTLİ30728.251019.7507-1.7520238.25230.2105
706ECEM MELİS GÜZEL27126.75423.560620238.25230.2105
707AYDOĞAN ATABERK30429534.2540410138.25230.2105
708AYDOĞAN ATABERK30429534.2540410138.25230.2105
709BERİL ZORLU31729.2578534220238.25230.2105
710MELİS YUMUŞAK32730.259116.25110.7524138.25230.2105
711ERDOĞAN EDA32331.25876.25110.7500038.25230.2105
712KALLE MELİKE31430746000332.2538.25230.2105
713SEVAL GÜRZ31130.75423.520220238.25230.2105
714ENES GÜNDÜZ271323.7513611.5221.5221.538.25230.2105
715BEYZA ÖZKURT PÜRCÜ261123.2515414211.7503-0.7538.25230.2105
716TUNAHAN DURGUÇ231419.512510.7574620238.25230.2105
717RAHME ÇALIŞKAN241420.5553.75938.25755.7538.25230.2105
718HALİL İBRAHİM SARIALTUN26624.5938.25524.510138.25230.2105
719MEHMET AKHAN26923.7514413250.75110.7538.25230.2105
720YUMMA MENEKŞE251321.7515414322.500038.25230.2105
721SİNAN TEŞİ30927.75746514.7501-0.2538.25230.2105
722UĞURCAN BENLİDAYI2312201401440400038229.378
723FATMA UYMAZ221119.25674.2515214.500038229.378
724EGİN ABDULLAH261123.2512411413.7500038229.378
725AHMET MELİH İLKYOL251022.5736.251039.2500038229.378
726FARUK BOZKURT ÖMER271024.513511.75211.7500038229.378
727MÜNEVVER ÇALIŞKAN26524.7511110.75322.500038229.378
728ALPEREN ARI281225977.25413.7520238229.378
729ŞİMŞEK NİMET291026.511894823100.538229.378
730SAKAL GAYENUR28726.2512710.2501-0.25211.7538229.378
731YANCAR CANAN28925.75664.5606211.7538229.378
732GÖKSEL NURAL301027.5856.75312.7510138229.378
733SOYUĞUR NİHAT30828837.25241211.7538229.378
734GÜRSES ALİCAN29228.5664.530320238229.378
735GÜLESER YILDIRIM31529.75443635.2500038229.378
736IRMAK YUSUF30429472.25563.5433.2538229.378
737NUR AYAKLI AAA ESRA33631.5625.5120.5120.538229.378
738VURGUN AK18121550514313.25514.7538229.378
739ABUZER URFALI2416207461141020238229.378
740ENES KARAMAN221318.75996.751189423.538229.378
741BİLGİÇ MEMETOĞLU241121.251159.75765.5221.538229.378
742ALİ KAZBEK23161914313.25654.7510138229.378
743MERVE KİREÇÇİ27122413711.25241211.7538229.378
744HATİCE AKIN241121.2513511.75433.25211.7538229.378
745TEĞİN HAMZA22161815513.75635.25110.7537.75228.5455
746MARAL MEHMET2312201068.5918.75120.537.75228.5455
747ESDAL MEHMET2482212610.5635.2500037.75228.5455
748MEHMET KAPLAN281125.251068.5413.75130.2537.75228.5455
749İSMAİL GÖKBUDAK26624.5957.75452.75312.7537.75228.5455
750BALCANCA ÜMİTCAN28427918.7500020237.75228.5455
751KOCABAŞ BERAT29627.5433.2564520237.75228.5455
752ZELİHA ERGÜN31430847231.2516-0.537.75228.5455
753ALEYNA BACAK32630.5876.25270.25110.7537.75228.5455
754YILMAZ YADİGAROĞLU231519.2513611.560624137.75228.5455
755KARAKAŞ YÜKSEL26122312411413.7500037.75228.5455
756EMİNE DEMİR31529.7588620200037.75228.5455
757BABRAK MUHAMMED231319.7513013312.7520237.5227.713
758UMUT SAÇIK261322.758115.2512109.500037.5227.713
759TOYGAR ÜMER25922.75312.751201200037.5227.713
760TARIK GÜL271124.251068.5452.7534237.5227.713
761ÇETİN FIRAT28626.51141010100037.5227.713
762MELİKE BOZDAĞ291026.5856.75211.75322.537.5227.713
763NUR ZEYNEP BAKIR291026.51097.75314-0.5693.7537.5227.713
764ŞAHİN HEVAL30528.75755.75322.5120.537.5227.713
765IŞIK SONGÜL31529.75534.25423.500037.5227.713
766SÜLEYMAN ÖZÇELİK ORAL181913.2513312.25827.5524.537.5227.713
767AYSUN BABUŞ21121813412827.500037.5227.713
768EBRAR KAPLAN251421.512311.25553.7510137.5227.713
769BARAN AKÖZ231718.7514612.59184.5211.7537.5227.713
770OKUMUŞ KARTAL21918.7514413303312.7537.5227.713
771ŞİMŞEK BİLGİÇ21121817116.75423.503-0.7537.5227.713
772DEMİR ERDEN261422.51078.25684452.7537.5227.713
773ÖMER GÜL28626.5118910110137.5227.713
774HİLAL KARA241021.590970700037.5227.713
775EMRE KAHRIMAN25122211410312.75312.7537.5227.713
776ŞAFAK TEKİN221618812512610.5413.7537.25226.8805
777BATUHAN EMİK25922.7511110.75202211.7537.25226.8805
778İŞGÖREN KADİR281025.5987514.7500037.25226.8805
779SEVGİ TOP2812251097.75312.75211.7537.25226.8805
780BAŞARAN OĞUZHAN281125.25104924120237.25226.8805
781BARIŞ ÇAĞRI28826987413.75120.537.25226.8805
782GÖKSAL METEHAN28925.75693.75817.7500037.25226.8805
783İBR HİM AYDIN301027.58105.5746111-1.7537.25226.8805
784KELEPÇE SEVDA27924.75625.5423.5423.537.25226.8805
785HÜSEYİN PİLAVCU29627.5000918.7510137.25226.8805
786ÜNBİER AYŞEGÜL32630.57114.2502-0.544337.25226.8805
787UMUT TUĞCUGİL251022.5635.25606423.537.25226.8805
788SİNEM KUMRAL2712248105.5563.5534.2537.25226.8805
789KENAN ERBAŞ231120.251179.25303514.7537.25226.8805
790İSMAİL ORAL261023.5918.75573.25211.7537.25226.8805
791KAAN KILAÇ21918.7514213.550500037.25226.8805
792SİNAN CENGİZ20161615513.75524.544337.25226.8805
793OSMAN KİNCAL251321.7511310.25674.2510137.25226.8805
794OKAN TÜRKMEN241520.2515214.5332.25130.2537.25226.8805
795AKARÇEŞME ALPASLAN231419.59481049120.537226.048
796KAGAVA SHİNJİ238211078.25716.7510137226.048
797BORAN SELDA24122111110.75443332.2537226.048
798KESKİN EMİN261422.512710.25534.25312037226.048
799ÇALIŞKAN RAHME231519.25553.75938.25755.7537226.048
800SEDA KARDEŞLER261123.25886736.25221.537226.048
801TUANA AVCA EZGİ281025.51068.5433.2501-0.2537226.048
802BARIŞ KAPRAN28626.5837.25423.501-0.2537226.048
803PAŞA USTA TARIK27825847332.25452.7537226.048
804SEMA İNNİCE27825563.5716.75211.7537226.048
805UMUT DUMAN28726.25514.7520240437226.048
806GİZEM AKKOYUN30129.75413.75211.75211.7537226.048
807SİMGE YILDIRIM25623.5514.75817.7510137226.048
808EMRULLAH KUTLUCAN BAĞCI24722.2511410514.7500037226.048
809MELİSA BALABAN26724.2511410351.7510137226.048
810BARIŞ KAYA26923.7512311.2520200037226.048
811HÜSEYİN BALCI291026.51068.520200037226.048
812HALUK TÜFEKÇİ31928.75876.25110.75231.2537226.048
813BALCI ATAY27625.5856.75413.7510137226.048
814EFE YARAR29428726.5221.510137226.048
815MURAT SEVER24822928.5716.7501-0.2537226.048
816AYDIN YILDIRIM258231049534.25110.7537226.048
817İREM ARSLAN KAŞDOĞAN27725.251241104-1211.7537226.048
818BARIŞ ARKAN22919.751078.25866.5322.537226.048
819MAHMUT TUTAŞ22121912411514.75332.2537226.048
820DENİZ ÖZTÜRK241320.7514512.75563.500037226.048
821ETHEM UYAR31529.75876.2524100037226.048
822NERGİS DARAMA31729.25553.7530310137226.048
823FATMA ASLAN241520.251049967.500036.75225.2155
824İNCİRBELE BEYTULLAH251122.251058.75615.7500036.75225.2155
825KADEM BAKIZ26923.75977.25615.7500036.75225.2155
826ADEM AYDOĞMUŞ27625.5938.2530300036.75225.2155
827AKIN YILDIZ26824563.5928.5110.7536.75225.2155
828BETÜL GÜLERTAŞ28925.75876.2550501-0.2536.75225.2155
829CEM ÖZCAN28925.75108834210136.75225.2155
830DENİZ SATU AKYÜZ271124.25755.75413.7544336.75225.2155
831RONAHİ TAŞ27625.50001201217-0.7536.75225.2155
832EMELCE EROL28726.25967.510120236.75225.2155
833BÜŞRA YAZGAN27725.25241957.75312.7536.75225.2155
834ASLAN EMİR29627.5827.5000211.7536.75225.2155
835DENİZ MELİS30728.25615.75312.7500036.75225.2155
836İBRAHİM TÜRKSOY28626.5866.5000413.7536.75225.2155
837HATİP KEREM30628.5635.2520210136.75225.2155
838SERKAN HAVAS261322.7512810322.5221.536.75225.2155
839MİRAÇ SEÇİR251122.25625.5118900036.75225.2155
840ENES YILDIZ258231159.7530310136.75225.2155
841ÖZGÜÇ SOYKAMER271024.51097.757104.500036.75225.2155
842EMRE BEKTAŞ281125.25130.2512710.2510136.75225.2155
843MUSTAFA BERK281225785615.7510136.75225.2155
844ADEM GÜL26524.75524.5716.75110.7536.75225.2155
845TUNA GEDİK YILMAZ211118.25817.7511110.7500036.75225.2155
846FURKAN CENGİZ241520.25856.751019.7500036.75225.2155
847YAĞMUR ÇOLAK26624.5996.75625.500036.75225.2155
848ÖRGÜN BULUT22121974612111.7500036.75225.2155
849SELİM SARI25823948615.7500036.75225.2155
850METİN AKYOL191116.2512411716.75312.7536.75225.2155
851ALİ BAĞCIK28925.7584754400036.75225.2155
852ŞULE KUTLUYURDU281025.5827.5452.7510136.75225.2155
853ŞEYDA DEMİRGAN271124.251058.75592.7510136.75225.2155
854MERT YİĞİT KUPLAY28826664.5534.2520236.75225.2155
855KADİR GERİLMEZ30927.75583413.75472.2536.75225.2155
856ERGİN DÜZKALIR281025.5977.2540400036.75225.2155
857LÜTFÜ KÖKSOY211018.511310.2510170736.75225.2155
858DEMİR GÜLŞEN241121.2512510.75241413.7536.75225.2155
859SARA AKAR24722.2512411110.75312.7536.75225.2155
860ÖZGE ÖZDOĞAN221318.7515513.75534.2500036.75225.2155
861FARUK ÖZGEN27825736.25524.510136.75225.2155
862MEFKURE GÜREL31529.7584700000036.75225.2155
863ESRA CİRİK281225987482452.7536.75225.2155
864AKDAŞ POYRAZ261422.51141048220236.5224.383
865MUSTAFA AKTOP231120.25674.25938.25413.7536.5224.383
866BEŞİKTAŞ ESİLA261322.75948544211.7536.5224.383
867MEHMET A ÖZENÇ281125.2511410221.501-0.2536.5224.383
868FATİH KARA2712241019.75110.7520236.5224.383
869ERTÜRK MERTCAN261023.5755.75625.5211.7536.5224.383
870KARABULUT KERİM26923.75664.5837.2538136.5224.383
871SAFKAN FURKAN27625.51141000010136.5224.383
872TÜYLÜ ÖMER26824755.75514.7520236.5224.383
873 26624.5635.25514.7520236.5224.383
874ÖZSOLAK YAĞMUR281025.5645635.25110.7536.5224.383
875BOGA SEMA271224895.75390.7574636.5224.383
876SAMET SALPAT29727.25514.75544120.536.5224.383
877SACİT SELOĞLU30229.550520200036.5224.383
878TONGUÇ TÖNGE2242112610.550500036.5224.383
879SADİYE YASA26524.751088312.7510136.5224.383
880MELİSA ÖNVERMEZ25723.251078.2540410136.5224.383
881BEŞİRİK YILDIRIM27625.5938.2530301-0.2536.5224.383
882GÖK BİÇER27825987423.510136.5224.383
883KILINÇ KARADEMİR25823847524.520236.5224.383
884BERRAK ALIMLI24722.2513611.5202110.7536.5224.383
885BİLAL AKGÜL30528.75866.5231.2500036.5224.383
886RAMAZAN HANCIOĞLU22919.75736.2511210.500036.5224.383
887AYVATAŞ BATÇIK27625.51159.75110.75120.536.5224.383
888SEVDİYE OLPAK30528.75505312.7500036.5224.383
889AYCAN BOLAT168141049948625.536.5224.383
890ALEYNA ARSLAN291126.251198.75361.500036.5224.383
891YILDIZ SİĞA21161715513.75443592.7536.5224.383
892BARIŞ YAŞAR20917.75514.7512610.5563.536.5224.383
893RAMAZAN OZANLAR231619886625.574636.5224.383
894TOPRAK CAN ÇAPRAZ211517.25755.7513112.75120.536.25223.5505
895HASAN SARIKAYA23161911310.25615.75231.2536.25223.5505
896DÖĞÜM SEYFULLAH251022.5856.7570700036.25223.5505
897RANDA DENİZ27924.751058.75452.7500036.25223.5505
898NEVBAHAR KANAT24722.2515-0.2512311.2530336.25223.5505
899İBAR MELİKE27924.75322.580810136.25223.5505
900ULUSOY BERK28526.75948221.500036.25223.5505
901MERVE AYUS3082894802-0.5110.7536.25223.5505
902KAYIS BARAN29428746211.75120.536.25223.5505
903BEYAZIT RECEP29827322.5755.7524136.25223.5505
904BOLATT NACİYE30828625.5202110.7536.25223.5505
905SELİME MERCAN221019.56061058.7520236.25223.5505
906ÇETİN BOZKURTER28925.75987322.510136.25223.5505
907AÇIKGÖZ GÜLER28626.5645514.7500036.25223.5505
908SELİM ERGİNEL24822615.75625.530336.25223.5505
909OĞUZHAN ŞAHİN261023.5977.25625.500036.25223.5505
910TÜRKMEN KADAK231319.75948928.500036.25223.5505
911CENK GÜNEY KOCABAŞ241121.2512311.25312.7510136.25223.5505
912KORKMAZ GAYRETLİ AYDIN22121954414313.2500036.25223.5505
913BERKE HEPKAYA211317.7510491029.500036.25223.5505
914BAŞARAN BAYRAM26923.75977.25221.5413.7536.25223.5505
915SENA KANIK YÜKSEK24921.7510010794.7501-0.2536.25223.5505
916TUNCAY KULAK GEDİK1981712211.5413.7540436.25223.5505
917ALP AKCAN PAKSOY241121.2511110.75534.2500036.25223.5505
918DEMİRÖRS ESER23721.2512111.75423.501-0.2536.25223.5505
919TEKMEN KILIÇ YILDIRIM21121814512.75322.530336.25223.5505
920DERE GİDER261322.7513711.25342130.2536.25223.5505
921ÇELİK KURT191315.7515414361.550536.25223.5505
922AYDIN ELLİALTI251521.251541400010136.25223.5505
923KUTSAL GÜVEN271124.251078.25413.7528036.25223.5505
924İSMAİL ÖZGEN291026.5606413.7500036.25223.5505
925DENİZ RANDA27924.751058.75452.7500036.25223.5505
926BEYZA ŞİMŞEK291026.5987452.7500036.25223.5505
927SÜMEYRA PEKTEMÜR2512221068.5423.5332.2536.25223.5505
928NEVZAT AŞAN23122011310.25303312.7536222.718
929ŞAMİL ÇETİN24921.75938.2540420236222.718
930MUSTA A KAPAN261023.51179.25433.2500036222.718
931AHMET İLKAN241021.5654.75817.7520236222.718
932YILMAZ BERKANT261322.75948573.2520236222.718
933MEHMET ALİ BAŞAK261023.5785827.500036222.718
934MELİKE BUZLU2712241159.7517-0.7544336222.718
935TİRAKİ ÖZGE261322.75895.756103.540436222.718
936ALİ BOZAT27924.75996.75482462.536222.718
937GELİR ALEYNA27326.25755.7530310136222.718
938OĞUL MERT DAĞ27525.75452.75716.75110.7536222.718
939ASLAN FURKAN30927.75785433.2500036222.718
940DİLAN YILDIZ30927.7516-0.5716.7520236222.718
941GEÇEN DEMİRTAŞ27625.51029.510100036222.718
942OĞUZHAN ARGA24622.5312.7511110.7500036222.718
943ATICA BAŞKAN VURALKAN26824866.5553.75211.7536222.718
944METİN ALUÇLU251022.5534.25967.5211.7536222.718
945ALICI MUTLU251122.256841299.7500036222.718
946BIYIKLI ŞATIR ERTEM268249116.25615.7500036222.718
947ÇELİK ENGİN29827856.75472.2500036222.718
948ÖZTÜRK ÇİSEM19717.25615.751301300036222.718
949AYDIN UYSAL25922.751179.2544310136222.718
950BAŞTÜRK BAŞER27825938.25312.7500036222.718
951ÜN ARSLAN24622.5957.75615.7500036222.718
952FATMA GÖZKAYA241021.51198.7560601-0.2536222.718
953FURKAN ULUTAŞ241121.25837.25827.500036222.718
954YAVUZ PİRİM30927.759106.5351.7500036222.718
955ATIL ÜSTÜN27924.7512610.5110.7500036222.718
956ÖZCAN KIZMAZOĞLU27924.751039.25231.25110.7536222.718
957ÖNDER ULUBA17914.75967.514413110.7536222.718
958DONAT ARSLAN28925.751097.75312.7501-0.2536222.718
959İSMAİL KARAOĞLU27625.5606322.520236222.718
960MERVE ÖZSOY31629.5664.5371.25110.7536222.718
961ATA YALÇIN27625.5755.75514.7500036222.718
962RECEP SAF281125.251058.75120.5221.536222.718
963EMRE VURAL271024.5876.25110.75524.536222.718
964YILMAZ DEMİRTAŞ271024.5716.75654.7500036222.718
965GİZEM GENÇPINAR13198.25967.5171014.5895.7536222.718
966HAKAN AKASLAN241420.5977.25615.75322.536222.718
967YILDIZ UYĞUN211317.751039.2584720236222.718
968OĞUZHAN ATAY2081812610.5615.75211.7536222.718
969KARACA ÖNDER SİVİŞ251122.251179.25664.500036222.718
970YAKUP BAYMAK2416201281068420236222.718
971AYNUR ATAY211018.512610.5553.75433.2536222.718
972EMİN KESKİN261422.512710.25433.25312036222.718
973TUĞÇE GÜNAY261023.5847625.500036222.718
974KÜÇÜ BİLECİ SİBEL241320.751029.5462.544335.75221.8855
975K RAKAŞ FATMA25922.751141010120235.75221.8855
976ÖZGÜN RAMAZAN271124.251088423.500035.75221.8855
977ASLAN MUSTAF281125.251159.75250.7500035.75221.8855
978YAĞMUR DALKILIÇ25424606505110.7535.75221.8855
979FEZEN HASAN26624.51078.2510120235.75221.8855
980DOĞUKAN BOZKURT281125.25856.75211.7520235.75221.8855
981FIRAT ERTUNÇ FEVZİ28826856.7520210135.75221.8855
982DENİS GAMZE DOĞAN28726.25413.75736.2502-0.535.75221.8855
983ANIL DURMUŞ28626.5847211.75120.535.75221.8855
984KARADUMAN ESRA27525.75736.25332.25221.535.75221.8855
985İKRA GÜNGÖR28227.5332.2554420235.75221.8855
986KALAYCI GÜVENÇ25723.25130.2513312.2500035.75221.8855
987KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR20917.7514612.5211.75413.7535.75221.8855
988KARAKUŞ ÖZCAN27525.75775.25514.7500035.75221.8855
989KUŞ ERDEM26624.5716.75514.7501-0.2535.75221.8855
990BERKAY BAŞMAN26824837.25524.500035.75221.8855
991YAVUZER YANNİ2212191078.25928.500035.75221.8855
992KÖSE ÜNAL27725.25957.75312.7500035.75221.8855
993İLYAS GÜNDOĞDU2416201088404413.7535.75221.8855
994HASAN ÇELİK201815.57133.7515219.75996.7535.75221.8855
995VİRAN USTA GÜÇ28726.25876.25332.2510135.75221.8855
996?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ29926.757104.5583221.535.75221.8855
997ŞERİFE TAŞKIN25823746716.7500035.75221.8855
998YILMAZ ÇETİN24822967.5534.2520235.75221.8855
999KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN25823886716.7500035.75221.8855
1000TÜMÜKLÜ TEKİN191315.751029.51029.510135.75221.8855
1001MUSTAFA SARİ22720.2511210.550500035.75221.8855
1002BAR AC HAKAN251122.2514612.501-0.2510135.5221.053
1003AVCI ARİF24822876.25413.75423.535.5221.053
1004KADRİYE AVCILAR27924.75847413.7500035.5221.053
1005YAREN TİRYAKİ281125.25938.2500020235.5221.053
1006KEVSE R ÖZTÜRK281025.5775.25312.7520235.5221.053
1007KAYLI YAĞMUR28626.5433.25322.5433.2535.5221.053
1008ÇİTİL YEŞİM301027.5524.5110.75312.7535.5221.053
1009TOP EYLEM31729.25592.75351.75211.7535.5221.053
1010KEMAL KARAKOYUN241021.51281040414035.5221.053
1011OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN24921.75514.7580810135.5221.053
1012ÇABAS EKİCİ26225.51029.510102-0.535.5221.053
1013KILIÇ AYDINER25823957.75514.7500035.5221.053
1014PEKER AKTAŞ25922.75707615.7500035.5221.053
1015EROĞLU BELGEMEN284271068.500000035.5221.053
1016MUHARREM ÇETİN31729.259116.2500000035.5221.053
1017ÖMER OFLAZ231020.5534.25746514.7535.5221.053
1018SEYİTHAN BUĞRUL29727.258105.5211.7510135.5221.053
1019BURAK BAYSOY258231198.75413.7500035.5221.053
1020REİS BÜKÜLMEZ271124.25534.2574610135.5221.053
1021ÇAKAR YILMAZ231120.25524.5775.25625.535.5221.053
1022TALHA BIÇAKÇI261023.5866.5322.530335.5221.053
1023SELİM KARA181514.2515414977.2500035.5221.053
1024DURSUN TİMURTAŞ DAYAR231020.51641500000035.5221.053
1025NURİ SEVER OSMAN231419.51049635.25221.535.25220.2205
1026İSMAİL YELDAN251321.7510107.550524135.25220.2205
1027BERAAT AYDOĞDU25122211310.25120.5322.535.25220.2205
1028GİZEM ÇETİNKAYA27924.75948211.75110.7535.25220.2205
1029TAYŞİ UMUT27825987312.75120.535.25220.2205
1030ŞİMŞEK OKAN27725.2594810110135.25220.2205
1031DOĞAN ZEYNEP28925.75827.500020235.25220.2205
1032ERSOY RABİA30927.758105.520200035.25220.2205
1033YUSUF İLTER29627.5573.2550502-0.535.25220.2205
1034İREM ÇAM29627.5674.25221.520235.25220.2205
1035AYÇA ARIK31629.5645000110.7535.25220.2205
1036ŞERİFE NUR KOÇYİĞİT30628.5462.5312.75221.535.25220.2205
1037ALACI ATEŞ231020.513511.75322.5120.535.25220.2205
1038YELDA BİNBOĞA241221794.751029.500035.25220.2205
1039BİLGİN KIZILTEPE29627.5755.7510110135.25220.2205
1040NİŞANCI KAYA258231189332.2510135.25220.2205
1041DEMİR ABSEYİ23621.5736.25202625.535.25220.2205
1042YURDAKUL AMİROVA UÇAN27924.751159.7501-0.2510135.25220.2205
1043GÜNAY ÖZTÜRK29727.2540440400035.25220.2205
1044KENAN TAŞ211218404856.75726.535.25220.2205
1045SEZER CEYLAN271024.510107.5423.501-0.2535.25220.2205
1046BARIŞ KILIÇ251022.5625.5837.2500035.25220.2205
1047TÜRKMEN EROL26923.75847524.500035.25220.2205
1048ÇETİNKAYA TAYFUN281025.51179.25120.500035.25220.2205
1049ŞİMŞEK KAYA28925.75987322.500035.25220.2205
1050ŞAHİN KARAKURT26824534.2530340435.25220.2205
1051FERHAT BUDUNOĞLU28925.75625.554400035.25220.2205
1052UĞUR ÖZER27725.2564540410135.25220.2205
1053HASAN SAYGIN221019.513511.75211.75332.2535.25220.2205
1054SELİN ERYAVUZ251122.25726.5726.500035.25220.2205
1055HAKAN POLAT ÇİÇEK24921.75553.75514.7550535.25220.2205
1056YENİGÜN YILMAZ251222886654.75462.535.25220.2205
1057AKBANA ÇELİK251222736.25664.5322.535.25220.2205
1058OVUZ ÜNSAL261123.25886433.25312.7535.25220.2205
1059ŞEN ALPINAR211417.514612.5423.5211.7535.25220.2205
1060ÇINAR CİNDEMİR241520.2516315.2515-0.2514035.25220.2205
1061KARA EBRAR261223755.75736.2500035219.388
1062MUSTAFA KÖKYAYAN251022.5755.75615.7510135219.388
1063TOPALOĞLU NURİ278251019.75270.2500035219.388
1064RABİA ÖNER28826928.502-0.510135219.388
1065GAMZE GÜLEÇ28726.25635.25312.75110.7535219.388
1066AKPOLAT EDA28726.25996.7500034235219.388
1067BATUR FURKAN28726.25856.7500020235219.388
1068HÜSEYİN GÖKTAŞ29727.25794.7510120235219.388
1069KAAN ÖZEK30528.75635.2500010135219.388
1070ÇOBAN BERİVAN31629.5211.75664.503-0.7535219.388
1071KOCA ESMA31629.5443322.500035219.388
1072 HACIMUSTAFAKAYA31729.257124110.7510135219.388
1073SATIN AKDUMAN27426847270.25211.7535219.388
1074KENAR UYAR221219928.5312.75514.7535219.388
1075TAN TÜLPAR24921.751039.2540400035219.388
1076EMİR AZAK25723.2512411250.7500035219.388
1077SOLMAZ EREN23821928.5625.500035219.388
1078BAHÇECİOĞLU GÖZDE24822452.751039.2510135219.388
1079EMİROSMANOĞLU BAYKAL2512221198.75534.2500035219.388
1080KARACA TUNCEL2512221179.25312.7510135219.388
1081ALBAYRAK ÇETİN27525.75967.5101110.7535219.388
1082ÖZER YILMAZ241021.514413120.500035219.388
1083BAKAÇ GİNİŞ22919.751029.5202413.7535219.388
1084KURT YETİM2782564564500035219.388
1085ÖZKAN NASIROĞLU241320.7514612.5491.7500035219.388
1086ARİF SEZGİN29827534.25303110.7535219.388
1087TA ÖZTÜRK25122288650520235219.388
1088ZEHRA YILDIRIM241021.5977.25514.75221.535219.388
1089SONGÜL UZUN25723.25746514.7510135219.388
1090KARACAER BULUT1720121281011310.25452.7535219.388
1091ACUN DUYSAK161711.7513611.5131010.5231.2535219.388
1092ELÇİ YENİN211317.7514512.758115.25211-0.7535219.388
1093ŞAHİN DEMİREL241420.512610.5130.25413.7535219.388
1094EMİNE BULUT251222505726.5221.535219.388
1095MÜZEYYEN ASLAN25523.75615.75625.500035219.388
1096UĞURCAN SAĞIR23621.5827.540420235219.388
1097ÇELİK BİLAL231120.2511410332.25332.2534.75218.5555
1098AYRAN OĞUZHAN241320.75876.25615.7520234.75218.5555
1099SERT İSLAM271323.7588650500034.75218.5555
1100ÜMMÜHAN TAŞ27924.75837.25211.7510134.75218.5555
1101MERYEM AVCILAR26923.75674.25645211.7534.75218.5555
1102SEMA CEVAHİR GÜLÇİN26923.7574634230334.75218.5555
1103YİĞİT GENÇ28726.25726.520200034.75218.5555
1104ARSLAN CANER27924.7584701-0.25433.2534.75218.5555
1105GÜVENEN 27924.75625.5221.530334.75218.5555
1106EBRU ÖZDEMİR30429794.7503-0.75211.7534.75218.5555
1107BOZKURT SAK251122.25886886260.534.75218.5555
1108YAKAR KOCABAŞ271124.25996.75413.7500034.75218.5555
1109ERÇİN SARAÇ29827895.7524110134.75218.5555
1110ARAS ALKURT KAYIKÇI231319.751281078500034.75218.5555
1111DİLER YURT241021.5876.25635.25211.7534.75218.5555
1112KILIÇ İLKAY251122.25948524.500034.75218.5555
1113DİLEK TAVŞAN221418.5977.2590900034.75218.5555
1114ÇINAR ALAY26724.25553.75856.7514034.75218.5555
1115GÜNEŞ ERTEM29627.5534.2520210134.75218.5555
1116ŞAHİN ÖZEL27426856.7510110134.75218.5555
1117ALTUNSÖZ GENÇ26923.75827.5221.520234.75218.5555
1118ÖZTÜRK UĞUZ221318.7512211.5514.7501-0.2534.75218.5555
1119YILMAZ EVİK241420.5967.5746110.7534.75218.5555
1120JALE GENÇ TALAS281025.5563.5895.7500034.75218.5555
1121ALİ EKER211417.5967.5808211.7534.75218.5555
1122MAHMUT ÇİMEN231319.75765.51198.75110.7534.75218.5555
1123MANSUR KÜRŞAD ÇIRAKOĞLU25823433.25827.510134.75218.5555
1124GAMZE DEMİR GÖÇMEN251122.2512510.75211.7514034.75218.5555
1125MİRAÇ ALPAYCI151511.25423.520618.5221.534.75218.5555
1126YÜCEL AK22520.75837.25312.7540434.75218.5555
1127KUBİLAY ÇELİK29527.7564520200034.75218.5555
1128HAYATİ ERCAN261422.5664.5895.7520234.75218.5555
1129BEDRİYE MÜGE ALTUN241320.7510107.5452.75413.7534.75218.5555
1130BİRSEN KILIÇ18616.51039.2570720234.75218.5555
1131SERDAL SARP231120.251078.25544332.2534.75218.5555
1132BÜNYAMİN SÖKER271024.512610.515-0.2500034.75218.5555
1133ÖZGÜR KÖSE221318.7515513.75120.5351.7534.75218.5555
1134ONUR METİN26624.5938.2524110134.75218.5555
1135KAHRAMAN BETÜL261223957.75413.7500034.5217.723
1136NUR ÇEPNİOĞLU ESMA25623.5827.5312.75110.7534.5217.723
1137 261322.75221.511310.2500034.5217.723
1138İLAYDA TİRYAKİ271323.75785615.7500034.5217.723
1139BURAK ATİŞ27625.5837.25101110.7534.5217.723
1140YILDIZ ONUR281025.5876.25342110.7534.5217.723
1141ONUR UMUR MEHMET281125.25895.75110.75312.7534.5217.723
1142M? İYE KOÇ301027.544320220234.5217.723
1143FERDİ BARÇAK261322.75967.5534.2500034.5217.723
1144REYHAN ÖZEKLİ MISIRLIOĞLU25523.75957.7530300034.5217.723
1145İLHAN BOLAÇ25823977.25534.2500034.5217.723
1146GÜLŞAH ASLANALP241121.25957.75765.500034.5217.723
1147NALAN ÖRNEK241420.5118910140434.5217.723
1148SEMİH AKDOĞAN23721.25938.2554410134.5217.723
1149ERGÜN ÖZÇELİK2312201078.25736.2500034.5217.723
1150FATİH ERTÜRKLER25723.25876.25524.5120.534.5217.723
1151ŞENAY SARAL27825876.25433.2500034.5217.723
1152SERKAN ÖZKAN268241058.75211.7500034.5217.723
1153EMRE DEMİRHAN27725.25977.2520200034.5217.723
1154BAHATTİN ASLANKARA25922.75886895.7500034.5217.723
1155IRAZCA EMLAKÇIOĞLU26624.51141000000034.5217.723
1156HATİCE ÖZTÜRK291026.5996.75120.5250.7534.5217.723
1157BARIŞ ESER231020.51078.25615.7500034.5217.723
1158REZAN ÖDEN231020.5987615.75231.2534.5217.723
1159FATİH DEMİRAY25523.75404413.7530334.5217.723
1160FUAT AYHAN231419.5977.25553.7554434.5217.723
1161GÖKHAN YAĞCI178156451159.75514.7534.5217.723
1162ORHAN AVCI231120.251049505130.2534.5217.723
1163MEHMET BAYGELDİ24921.751019.7530300034.5217.723
1164EVREN BÜKÜM221418.513711.257172.75512234.5217.723
1165OKTAY DİNCER221518.2513511.75202322.534.5217.723
1166HARUN DOĞAN24162014512.75250.7524134.5217.723
1167YAVUZ EKİZ22321.2513112.7502-0.510134.5217.723
1168SÜMEYYE GÜRVER20718.25716.75856.75312.7534.5217.723
1169ŞEVVAL TAŞDEMİR2512221068.530310134.5217.723
1170İBRAHİM ZEYDAN231120.2514213.501-0.2510134.5217.723
1171RECEP İRİKMEN271024.51174630334.5217.723
1172PELİN TALHA221119.2594848278534.25216.8905
1173YILMAZ RIDVAN251122.2584740410134.25216.8905
1174AYŞEGÜL ÖZDEMİR281125.25104901-0.25270.2534.25216.8905
1175ÇİĞDEM ARIKAN27725.25977.25351.7500034.25216.8905
1176PUR ZEHRA281025.51088110.7500034.25216.8905
1177TOP HAKAN28726.2584700010134.25216.8905
1178SERTKAYA OKAN28526.75524.530300034.25216.8905
1179HÜMEYRA SAYGI291026.5413.7530310134.25216.8905
1180EMİR GÜNEYLİ29627.5876.2501-0.25110.7534.25216.8905
1181BİLKİÇ RUKİYE30927.75895.75000110.7534.25216.8905
1182GÖNÜL ŞİMŞEK29727.25563.5322.510134.25216.8905
1183PINAR ŞAHİNER211417.5736.25918.75211.7534.25216.8905
1184MEHMET ŞENGÜL221219707938.2500034.25216.8905
1185UMUT İLGÜN27825654.75524.500034.25216.8905
1186MESUDE AŞIK19418847423.5615.7534.25216.8905
1187HÜSEYİN CAHİT ÖZKAN261123.251058.75231.2510134.25216.8905
1188HAŞİM ONUR ŞİRZAİ281225866.5211.7510134.25216.8905
1189EYYUP SABRİ ÖCALAN231020.5765.5938.2514034.25216.8905
1190MUSTAFA KABA251022.5736.25625.500034.25216.8905
1191MUSTAFA TÜLÜCE24822625.5716.7500034.25216.8905
1192UFUK AYTEKİN231120.25726.5726.510134.25216.8905
1193AHMET ALİ KAYA26824108816-0.5312.7534.25216.8905
1194MEDİHA DÜGER221119.251141000050534.25216.8905
1195HASAN METİNEREN26524.75716.75312.7500034.25216.8905
1196KAMİL BULUT271124.25876.25312.7510134.25216.8905
1197NEBİ ŞAHİN DUYAR261422.5736.25211.75413.7534.25216.8905
1198ÖZCAN ÇETİN25922.75837.25231.2530334.25216.8905
1199NAGİHAN BÖLÜK201416.5332.2513412423.534.25216.8905
1200CEREN GÖZAÇAN241320.75886615.75211.7534.25216.8905
1201SERKAN BOZKURT271024.5606482211.7534.25216.8905
1202HASAN ÖNEY KURNAZ241320.751097.75000615.7534.25216.8905
1203YUSUF KENAN AY GÜNEY201416.512311.25312.75413.7534.25216.8905
1204ÇETİN KÖYLÜ221019.511110.7520220234.25216.8905
1205TARKAN ÖZMEN SÜNER211417.513212.5211.75322.534.25216.8905
1206BERAT KOÇAK181314.7513511.75625.534234216.058
1207ME RT ALTIN171413.5534.2514612.5413.7534216.058
1208YILMAZ BURAK24921.751058.75101322.534216.058
1209ERBAŞ ZÜLEYHA241021.5664.5635.25312.7534216.058
1210BERRA NİŞANCI281025.5918.7504-1250.7534216.058
1211ONUR KAYA271224876.25000553.7534216.058
1212KARDAŞ CEREN28626.5726.500010134216.058
1213YILDIZ OĞUZHAN28726.25544211.7520234216.058
1214ÇAĞLAYAN HİRANUR31629.5491.75101211.7534216.058
1215MERAL LEMAN TALAN28726.258105.55112.2500034216.058
1216ERGÜN DUMLU31729.256113.25214-1.530334216.058
1217KENAN AHMET ZORLU KARAYİĞİT22720.25645918.7500034216.058
1218URAL KÖYCÜ29926.75664.5211.7510134216.058
1219YAHYA UYGUR2212191541410100034216.058
1220BENGÜ KABACAOĞLU251022.5886514.75110.7534216.058
1221FATİH NAZMİ TOPALOĞLU25823118920200034216.058
1222DİLEK AYIK28526.75635.2510110134216.058
1223MEHMET DEMİR27525.75837.2524100034216.058
1224TUFAN AKIN ERDEM181314.75674.251641500034216.058
1225MEHMET KARAMANLI2412211169.5312.75110.7534216.058
1226TURGAY YILMAZ SADİ AYKAN248221169.5312.7501-0.2534216.058
1227GÜLDEHEN OKTAY26824104910100034216.058
1228GÖKMEN YURTLU251022.5746625.500034216.058
1229BÜLENT SALMAN SEVER27924.75755.75413.7501-0.2534216.058
1230EROL CİRİT KOÇER261123.256132.7598710134216.058
1231BAHRİ SORGUN EVCİLİ241520.251088635.25120.534216.058
1232ÖZEN ÖZLEM NURÇİN201117.2512510.75664.5361.534216.058
1233SELMA BAŞKAN20161614313.25654.7500034216.058
1234TUĞSEM KAZANCI231319.7514413260.5110.7534216.058
1235YUSUF CAN ALBAŞ28127.75736.2500000034216.058
1236AYŞE AVCI298279106.502-0.510134216.058
1237AHMET SEDAT ARABUL261023.51019.75110.7500034216.058
1238EMİRHAN TOKOLAKCA261422.5131210101120.534216.058
1239ÇINARKAYA ZEYNEP221618948755.7548233.75215.2255
1240ARSLAN ZEYNEP231120.251029.534220233.75215.2255
1241AKBAY EMİN23821765.5726.5110.7533.75215.2255
1242MEHMET TALHA DEMİR241021.5635.2570700033.75215.2255
1243MEHMETCAN KIRIŞ241620693.75817.75472.2533.75215.2255
1244ÖMER DAĞ251022.5755.75625.514033.75215.2255
1245ADEM İBİŞ22919.75827.5110.75615.7533.75215.2255
1246FATİH AY25922.7574630320233.75215.2255
1247DİYAR YILD?261023.5886303231.2533.75215.2255
1248N NESL HAN ZENG27924.751058.7503-0.7510133.75215.2255
1249BETÜL DEMİR28925.75957.7501-0.25120.533.75215.2255
1250CEM KINACI26923.75684221.5524.533.75215.2255
1251TESLİME NAZLI KIYAK YILMAZ258231097.7530300033.75215.2255
1252GÜLÇİN METE26624.5645674.2500033.75215.2255
1253İSMAİL UZUN2512221198.7520210133.75215.2255
1254MURAT SAĞDIK26923.75977.25312.7500033.75215.2255
1255EBRU ARIKAN YORGUN251421.512510.75221.500033.75215.2255
1256TÜMAY EKİCİ251122.256103.580800033.75215.2255
1257AHMET KESİM211118.2510010625.500033.75215.2255
1258EBRU GÜL251022.59106.5654.7500033.75215.2255
1259HÜSEYİN YAVUZ YILDIRIM211617895.757104.5866.533.75215.2255
1260BAŞAK KARAGÖZ25723.25977.25322.5110.7533.75215.2255
1261AYŞEGÜL PEKEL281125.251088120.500033.75215.2255
1262EVRİM YAKAR231519.251169.564500033.75215.2255
1263YASER TARLAN23920.75957.75625.501-0.2533.75215.2255
1264ÜLKÜ ÇATAK26524.75938.2510101-0.2533.75215.2255
1265ÖZHAN ÇETİNKOR2712241088211.7500033.75215.2255
1266UFUK SAYIN25922.751097.75322.5110.7533.75215.2255
1267AKSEL KURT23821847413.7520233.75215.2255
1268FULYA GÜMÜŞ23920.75847625.5120.533.75215.2255
1269BURCU KOCAKAYA ALTUNDAL261023.5977.2534210133.75215.2255
1270TAYLAN ÖZMEN231120.2512411462.500033.75215.2255
1271YILMAZ GÜNAY221119.2512510.7501-0.2540433.75215.2255
1272ZEYNEP DÜZ24921.751341200000033.75215.2255
1273BAYRAM DİLEK231419.514313.2524100033.75215.2255
1274GÜLAY DEMİRTAŞ161213827.513412231.2533.75215.2255
1275HELİN KİYAT251122.251068.520210133.75215.2255
1276MAHMUT KAYA211716.751088918.7500033.5214.393
1277ERGÜN HAYKIRAN231220716.75746250.7533.5214.393
1278EMRECAN ŞİKAR24822847524.500033.5214.393
1279DEMİR UĞUR2612231159.7501-0.2524133.5214.393
1280ÇİMEN MEHMET251222794.75765.5231.2533.5214.393
1281GÖLCÜK EZGİ241420.53811169.5462.533.5214.393
1282SEHER SARI271224856.75202110.7533.5214.393
1283İREM AKSOY26923.75746312.7510133.5214.393
1284UÇAR SEVDA291026.5847250.7503-0.7533.5214.393
1285GÜL ÖMER27525.75615.7500020233.5214.393
1286PEHLİVAN BURCU28526.75211.7550500033.5214.393
1287ELİF ÖZGÜLTEKİN30728.25775.2500000033.5214.393
1288RABİA KURTULUŞ22720.2511310.2520210133.5214.393
1289SEVDA KARPUZOĞLU241320.75746716.7500033.5214.393
1290SERHAT ERGİNTÜRK ACAR25723.25837.2520210133.5214.393
1291ENGİN BEYOĞLU281025.5108800000033.5214.393
1292ASLI SULHAN24822413.75534.25423.533.5214.393
1293TUBA ARSLAN201316.751088918.7500033.5214.393
1294BARIŞ NUHVEREN26524.75755.7510120233.5214.393
1295SEVGİ AVCIOĞLU172211.5654.7518317.2500033.5214.393
1296KALENDER AHISKALI21619.590950500033.5214.393
1297HALİL ASENA25723.25524.5110.7550533.5214.393
1298BİLGE KARACAN ERŞEKERCİ211417.51159.75635.2510133.5214.393
1299METİN YILMAZ251122.2512610.5000110.7533.5214.393
1300HALİL KURAN25523.7554488629-0.2533.5214.393
1301GÜLSÜM ÇELİKER24622.513711.2500001-0.2533.5214.393
1302ALİ KALE251122.25837.2540400033.5214.393
1303İREM YILMAZ26824977.2501-0.25322.533.5214.393
1304KARADAYI GÖKHAN231319.7513611.502-0.5322.533.25213.5605
1305GÜLERYÜZ MEHMET241121.25938.25553.7500033.25213.5605
1306MUSLU AAAA MESUT241021.51029.5101231.2533.25213.5605
1307LEVENT FURKAN23920.7500013212.500033.25213.5605
1308YUSUF ZİYA DENİZ251321.75876.25423.5211.7533.25213.5605
1309TALAŞ BURAK271124.2584720200033.25213.5605
1310EMRE ÖNDER ANIL26724.2594800010133.25213.5605
1311MELİSA KESER26624.5534.25514.7515-0.2533.25213.5605
1312FIRAT OSMAN271224895.75351.75351.7533.25213.5605
1313ARSLANTAŞ MUHARREM261023.5635.25211.75312.7533.25213.5605
1314DOĞUKAN ARSLANBAY28626.5654.7510110133.25213.5605
1315UMUT BERKE AYTAÇ29827625.501-0.2510133.25213.5605
1316FERDA GÖLEMEZ221418.513711.25423.500033.25213.5605
1317EZGİ YILDIRIM241021.5625.5736.2500033.25213.5605
1318AYSUN TOHUMOĞLU28925.75534.25423.501-0.2533.25213.5605
1319SEDA ÇELİK24323.2584730300033.25213.5605
1320ÖZLEM BOZARSLAN211018.5674.251029.510133.25213.5605
1321ÖZDEN KÖŞKER24423534.2550510133.25213.5605
1322KORAY ÇELİK24822645876.2500033.25213.5605
1323SENEM SÜL211118.25837.25817.7500033.25213.5605
1324ZEYNEP KORKMAZ191714.7511310.25837.2510133.25213.5605
1325EMEL TARKAN291126.25794.75313-0.25322.533.25213.5605
1326MEHMET GÜLERYÜZ241121.25938.25553.7500033.25213.5605
1327ÖZAY KAHVECİOĞLU221019.512211.5351.75120.533.25213.5605
1328ESMA İNAM29727.25765.5130.25130.2533.25213.5605
1329PIN? UYSAL201516.25837.25856.75312.7533212.728
1330ŞİYAR KAYIK231419.51078.25635.2500033212.728
1331SAVAŞ GÜL221119.25856.7570700033212.728
1332 EDOAMED241021.513611.500000033212.728
1333RASİM ZAMBAK241420.5404928.500033212.728
1334ÖZATA EMRE251321.751189211.75120.533212.728
1335ESRA ÖZVER23821544938.2515-0.2533212.728
1336YILMAZ UÇAR258231141000000033212.728
1337GÜMÜŞ ATİLLA271323.751039.2500000033212.728
1338ATİK YAKUP261123.251068.502-0.5211.7533212.728
1339SERTOĞLU HAK?271224996.75110.75221.533212.728
1340MELİSA BZDGN271024.5221.584700033212.728
1341ÇİÇEK LİZGE27924.75856.7502-0.520233212.728
1342AYKAÇ SELDAK28826775.25211.7500033212.728
1343CEYLAN ENES27924.75472.25332.25413.7533212.728
1344BATURAY KANSU DUMAN25922.75967.5312.7500033212.728
1345NURAY HODJAOGLU2212191198.75635.2500033212.728
1346AYDOĞAN BALLI221219775.25817.7510133212.728
1347ÖZLEM ŞATIROĞLU241021.5312.75918.7500033212.728
1348DENİZ ÖNDE26122388640400033212.728
1349İLKNUR LAĞARLI221418.5775.25938.2510133212.728
1350TEVFİK ÖZGÜN ÖZÇAY271124.25645312.7510133212.728
1351HASAN SERKAN ARSLAN21519.75726.5615.7524133212.728
1352KÜRŞAT AKDEMİR30429433.2501-0.2510133212.728
1353SEYFİ İÇBAY231120.251049202211.7533212.728
1354ŞEYMA AKIN201416.51078.25957.75120.533212.728
1355ÖZLEM DEMİRÖZ201715.751049674.2540433212.728
1356ERSAGUN KUYUCU231419.512510.75452.7500033212.728
1357DİLBER SELÇUK201516.2514612.5524.501-0.2533212.728
1358MESUT İNCE191415.515513.75322.5231.2533212.728
1359HACI BEKİR TAŞDEMİR171912.25837.2515613.500033212.728
1360MEHMET İÇİGEN25922.75746534.2500033212.728
1361ROJHAT TEKE2412211341202-0.5120.533212.728
1362ÖZ DİLARA271124.25118902-0.500032.75211.8955
1363ALTUNDAĞ CAN26923.7564554400032.75211.8955
1364BURAK ECİN25823785443211.7532.75211.8955
1365ÖCAL FAHİME26923.75785221.5322.532.75211.8955
1366POLAT SERCAN27924.75876.2501-0.2520232.75211.8955
1367KABAKÇI İREM30728.2564502-0.500032.75211.8955
1368ELİF ERGÜLÜ EŞMEN221119.2512510.75110.7520232.75211.8955
1369MUHAMMET FATİH GÖKALP21918.75726.5827.500032.75211.8955
1370ÖZGÜR SİNAN BABACAN231020.51039.2530300032.75211.8955
1371MEHMET ÖZGÜR ÜLGER241021.5645635.2510132.75211.8955
1372MAHPERİ AYVAZ221119.25707312.75413.7532.75211.8955
1373ONUR ELVERDİ25723.251058.75110.7500032.75211.8955
1374İBRAHİM AYDIN141410.5928.515513.7500032.75211.8955
1375FATİH DEMİREL25723.251058.75110.7500032.75211.8955
1376SEVİL CİMBEK26923.759116.25202110.7532.75211.8955
1377SÜHEYLA FIRAT26724.251068.500000032.75211.8955
1378VOLKAN BAHÇEBAŞI281025.5977.2514000032.75211.8955
1379İLKAY DAM24921.75736.25514.7500032.75211.8955
1380İLKNUR KÖROĞLU211317.75977.25876.25221.532.75211.8955
1381ZÜMRÜT ELA ÖZÇELİK251122.25573.257104.5312.7532.75211.8955
1382HALE KARACA15713.2512610.5736.25452.7532.75211.8955
1383YENER SEVEN241420.51058.75553.7501-0.2532.75211.8955
1384SEDEF ÖZKURT24921.75977.25110.7530332.75211.8955
1385FADIL ALTUN241320.751281034200032.75211.8955
1386SERPİL BÜYÜKTAŞ211317.7513511.75211.75221.532.75211.8955
1387SERKAN ÇİFTÇİ241021.5856.75654.7501-0.2532.75211.8955
1388TUGAY KUSKUN2782594800001-0.2532.75211.8955
1389TAVŞAN MUHAMMET221418.51169.5361.530332.5211.063
1390MERVE ŞAHİNKAYA241320.75765.5736.2500032.5211.063
1391GÜRTÜRK ONUR251421.5755.75635.2500032.5211.063
1392ATEŞ İBRAHİM2612231029.500000032.5211.063
1393KARACA BARIŞ251122.25654.75625.500032.5211.063
1394DEMİR METEHAN27725.25837.2500000032.5211.063
1395YURDAKUL MERT26824866.501-0.25332.2532.5211.063
1396ÖKSÜZOĞLU YAŞARCAN308286103.504-120232.5211.063
1397ZÜLFİYE SERTKAYA241420.51189612300032.5211.063
1398SULTAN ÖVEN USTAALİOĞLU26524.75755.7510110132.5211.063
1399MUAMMER HAYRİ YALNIZ25723.25876.2530300032.5211.063
1400DERVİŞ SAVAŞ278257124423.500032.5211.063
1401YAŞAR GÖKHAN YILMAZ221119.25928.5413.7510132.5211.063
1402TUBA YALÇIN12610.5322.520219.500032.5211.063
1403MEHRİ BEREKET26923.75895.7558300032.5211.063
1404MUSTAFA FERHAT KAYA271124.258105.5390.7520232.5211.063
1405SERDAR PEKGÖZ2412211169.520200032.5211.063
1406MUSTAFA ERSAGUN DEMİR27625.5505130.25211.7532.5211.063
1407ONAT OLMAZ261023.5977.25110.7510132.5211.063
1408ŞÜKRÜ SEVİNÇ2212191078.25524.5110.7532.5211.063
1409OLCAY BAŞAK MERHAMETSİZ251122.25895.75202462.532.5211.063
1410SERDAR ÇOBANOĞLU918.75918.751781500032.5211.063
1411YILDIZ ŞİMŞEK241320.7512810101110.7532.5211.063
1412AYDIN BİNNETOĞLU251022.510107.5322.500032.5211.063
1413ALİ HALUK ÖĞÜTMEN KOÇ201117.25462.511110.7520232.5211.063
1414NİHAT BERKAY ÇINKIR271124.256113.2550500032.5211.063
1415İSMAİL CAMCI25823615.75413.7500032.5211.063
1416AYKAN YAZAK221119.2511310.25221.5221.532.5211.063
1417SELÇUK NİZAM261223443615.75110.7532.5211.063
1418MEHMET TÜRKOĞLU221318.75977.25303423.532.5211.063
1419NEZİH DEMİRKOL27525.75212-13120957.7532.5211.063
1420MUSTAFA AKSAKAL211018.51179.25312.7520232.5211.063
1421TİMUR AKIN23621.5918.75221.5110.7532.5211.063
1422ERHAN BOZOĞLAN211517.2512610.5322.5332.2532.5211.063
1423BİLAL TALHA DEMİRÖZ28826866.500000032.5211.063
1424EDANUR KAYLESİZ24122111128381322.532.5211.063
1425BAĞIŞ BARIŞ2116171049635.2510132.25210.2305
1426KEMAL ATİK211517.2512411371.25452.7532.25210.2305
1427YILDIRIM SELİN21121813312.2500020232.25210.2305
1428ÖZ EREN221418.5837.25635.25231.2532.25210.2305
1429CENGİZHAN ÇAKMAK2316191078.25423.5221.532.25210.2305
1430ÇAKIR MUHAMMED24122112610.510101-0.2532.25210.2305
1431TÜRKİLLİ İSMAİL221019.51049342211.7532.25210.2305
1432EREN GÜLCAN23920.751169.5120.5221.532.25210.2305
1433CELAL KOCA241221837.2520220232.25210.2305
1434YILDIZ YAKUP241420.51078.2504-1524.532.25210.2305
1435AHMET KAYA251321.75775.25553.75221.532.25210.2305
1436TANRIVERDİ GÜLİSTAN251122.25755.75322.5211.7532.25210.2305
1437ABDULKADİR EMRE261322.7598701-0.25312.7532.25210.2305
1438MERMER BURÇİN251122.254111.25746312.7532.25210.2305
1439ÇINAR BEYZA271224785211.75221.532.25210.2305
1440EMRE SEYİS281025.5664.5332.2500032.25210.2305
1441MUSTAFA DEĞİRMENCİ231020.512411110.7500032.25210.2305
1442MUTLU AYMAN191116.25104970700032.25210.2305
1443MEHMET HÜSEYİN SAÇLI2412218105.5615.7500032.25210.2305
1444İSMAİL KARAKILIÇ2382111310.2510100032.25210.2305
1445OSMAN BAKANAY ÖZTÜRK221119.25957.75534.2510132.25210.2305
1446MEHMET KARAKÖSE23821928.5312.7500032.25210.2305
1447ELİF GÜVEN MEŞE27924.75775.25462.501-0.2532.25210.2305
1448SERKAN YEŞİLOVA27924.75827.500000032.25210.2305
1449MESUT EŞKAZAN1541411210.5817.7500032.25210.2305
1450MEHMET HİLMİ GERDAN251022.5775.25524.500032.25210.2305
1451ASUDAN TUĞÇE MUMCUOĞLU261023.5996.7520200032.25210.2305
1452AHMET GÖKHAN VATANSEVER261223876.2544300032.25210.2305
1453BAŞAK PAKÖZ221318.7511310.25433.2500032.25210.2305
1454CEYHAN ATMIŞ241420.51341219-1.2510132.25210.2305
1455MUHAMMET TAYYİP AKÇALI201516.25654.7512211.501-0.2532.25210.2305
1456ESİN FAKIOĞLU25723.2550530310132.25210.2305
1457ZEYNEP GÖKÇE YENİDÜNYA25922.75635.25534.2500032.25210.2305
1458EVRİM ANIK22919.75827.550500032.25210.2305
1459YASİN KÖSEOĞLU1681412411837.2500032.25210.2305
1460SALİHA SONAY14612.5413.751641524132.25210.2305
1461DENİZ ÇELİKER23621.51049211.7500032.25210.2305
1462BELGİN ÖZDEMİRKIRAN221418.5856.7570700032.25210.2305
1463ÖZLEM ÇELİK14612.5524.511210.5654.7532.25210.2305
1464GONCA KÖSE231519.25413.75827.5351.7532.25210.2305
1465ESRA AKIN148121078.2511157.25514.7532.25210.2305
1466SEÇKİN DURÇ ÖZTÜRK201815.51039.25827.500032.25210.2305
1467ESRA İNER KÖKSAL231419.5837.25563.520232.25210.2305
1468FATİH BEREKATOĞLU19121611210.5312.7530332.25210.2305
1469MUSTAFA DİLLİ21121811310.25322.5221.532.25210.2305
1470FEVZİYE ELBÜKEN231020.51179.25000322.532.25210.2305
1471MUSTAFA ARİF BAHÇECİ19121614213.5332.25120.532.25210.2305
1472BİRGÜL BÜLBÜL20121714413120.5211.7532.25210.2305
1473ÖZLEM KADI231718.7514512.7501-0.2538132.25210.2305
1474ÖZLEM IŞIK17121416215.5351.7524132.25210.2305
1475ŞERNA TEMEL29827684110.75120.532.25210.2305
1476HARUN KÖKMEN181215534.2513312.25110.7532.25210.2305
1477BAHADIR ÇETİN231120.25615.75625.5120.532209.398
1478KARDELEN SAMATLI241520.25856.7530320232209.398
1479OKAN ÖREN27924.75876.2524100032209.398
1480KARAKURT ÜMİT2782564520214032209.398
1481DİLA BAHÇECİOĞLU26923.75664.5351.7520232209.398
1482FUNDA YÜCETÜRK231020.51029.500020232209.398
1483BERFİN BULUR241021.51078.25312.7502-0.532209.398
1484DEMET ÖZİŞ26524.75404332.2510132209.398
1485SONAY ULUBAŞOĞLU26923.751198.7502-0.500032209.398
1486SERÇİN AKŞAHİN25122250550500032209.398
1487ALMALA PINAR KARPUZ241320.75895.75765.500032209.398
1488ÜMİT YABUL241520.25785231.25765.532209.398
1489SENEM GÖKSOY26923.75876.2534200032209.398
1490DENİZ ÜNAL25623.5726.520200032209.398
1491MÜNEVER IŞIK261223765.5351.75211.7532209.398
1492HATİCE KÖKSAL251222524.5625.500032209.398
1493ÖZLEM TEKİŞ22520.75716.75524.500032209.398
1494ÖZLEM AKSOY171014.51049928.500032209.398
1495ALİ SEÇKİN BAŞYURT24722.25957.7517-0.75452.7532209.398
1496COŞKUN YURDSEVEN201316.75726.5886452.7532209.398
1497ÖZGE ERDEM151511.25131110.25977.25433.2532209.398
1498ZELİHA MERDEN211118.251058.7564500032209.398
1499PINAR KISA KARAKAYA20917.751029.5312.7520232209.398
1500AYBÜKE SANHAL26524.75837.2504-110132209.398
1501HASİBE ŞAHİN23161912510.75351.75120.532209.398
1502GÜRKAN VATANSEVER2181913611.5101120.532209.398
1503ZÜHAL BİLGİ251521.251281006-1.55112.2532209.398
1504NAZIM KAYABAŞ221418.514413120.500032209.398
1505ZEYNEP GÜRBOSTAN211517.251179.25524.510132209.398
1506SİMGE YILMAZ25523.75514.75423.500032209.398
1507ZEYNEL ABİDİN KELEŞ161512.2511210.51179.2500032209.398
1508ŞEMİZDİN DİNÇER24622.51029.500000032209.398
1509ESMANUR KURTDAĞ27122498710100032209.398
1510İPEK CANER221418.5866.5716.7500031.75208.5655
1511ÖNÜRME ONUR211417.51058.75202423.531.75208.5655
1512DENİZ PELTEK241320.7584740400031.75208.5655
1513İSMAİL TUSUN231319.75534.25716.7510131.75208.5655
1514LOĞOĞLU FURKAN2512221159.7500000031.75208.5655
1515YASİNCAN KAYA231020.5856.75303221.531.75208.5655
1516MEHTAP AKBUĞA231419.58105.5433.25423.531.75208.5655
1517CELAL KAPLAN2482294801-0.2520231.75208.5655
1518MERVE SAYAN26923.75635.25452.7500031.75208.5655
1519UKEMAL KAYIŞOĞL271024.5856.75000120.531.75208.5655
1520ALPEREN KARALI261422.5452.75563.544331.75208.5655
1521DENİZ DEĞERLİ27825534.25101221.531.75208.5655
1522EMRE ÇAVUŞ29926.75553.75130.2510131.75208.5655
1523OSMAN BOLAT27725.25645140221.531.75208.5655
1524AYLA KABİL KUCUR268241179.25110-1.500031.75208.5655
1525BEYZA DEĞİRMENCİ AKAR28726.258115.25130.2500031.75208.5655
1526ELİF TAYYAR25122212710.2502-0.500031.75208.5655
1527ERAY ŞAHBAZ26425654.7510110131.75208.5655
1528DİANA YANCAR2612231068.510103-0.7531.75208.5655
1529TUBA OLGAÇ27825755.7510100031.75208.5655
1530SEMRA EKİZ251122.25987221.510131.75208.5655
1531VELAT EREN24822977.25322.500031.75208.5655
1532BELGİN EMİNE MALÇOK201316.75625.51169.500031.75208.5655
1533SİBEL KARASU281025.5573.2500030331.75208.5655
1534GÖKMEN ALPASLAN KARADAĞ23422514.7520230331.75208.5655
1535BENHUR ŞİRVAN TOPRAK1916151039.25726.510131.75208.5655
1536DİLEK SAĞLAM20718.25505827.510131.75208.5655
1537HANDE ŞAHİN191315.7512311.25312.7520231.75208.5655
1538ŞAHABETTİN KEBAPCILAR20917.751541400000031.75208.5655
1539MAHMUT CAN ALTUNDAĞ26923.7554454400031.75208.5655
1540GÜLSE ?N FATMA191814.5957.75817.75221.531.5207.733
1541VEDAT IŞIK241121.251189101130.2531.5207.733
1542OKAY ÖMER231120.251068.5000312.7531.5207.733
1543 ACARRFURKAN22321.25938.2500020231.5207.733
1544DURMUŞŞ ÖMER241021.560630310131.5207.733
1545SEVGİ SATIOĞLU251122.25957.75120.510131.5207.733
1546ESER DİLARA24822404625.500031.5207.733
1547YUSUF YAVUZ241121.25452.75726.510131.5207.733
1548ALA ALEYNA261123.25765.5312.7500031.5207.733
1549AHMET KOKU2712241078.2503-0.75312031.5207.733
1550KAYA MERTCAN24722.25856.75000322.531.5207.733
1551TOPTAN BEDİRHAN261322.75785332.25221.531.5207.733
1552DEMİRBAŞ TOLGA27924.75755.7510100031.5207.733
1553GÜMÜŞ AKIN271224876.2501-0.25221.531.5207.733
1554KARAMAN ŞERİFE27825553.75312.7500031.5207.733
1555 MEHMETBARUT31928.75592.7500000031.5207.733
1556MİRAY TATAR24162010107.5514.7517-0.7531.5207.733
1557ZERRİN ARSLAN23920.75615.75221.5423.531.5207.733
1558İLKNUR YÜCE26724.25654.75322.500031.5207.733
1559ELİF TOLA2316191088544120.531.5207.733
1560MÜMTAZ GÜNGÖR27825693.75312.7500031.5207.733
1561TUĞBA KARAGÖZ241021.5534.25615.7500031.5207.733
1562DİLEK ALTINBOĞA21719.25957.75524.500031.5207.733
1563MEHMET BURHAN YENİÇERİ2712241097.7504-1110.7531.5207.733
1564FUAT IŞIKALAN281125.257114.2534200031.5207.733
1565NİHAL ÖZDEMİR23122013611.5211-0.75110.7531.5207.733
1566AYŞEGÜL GÜRBÜZ20917.7500012710.25423.531.5207.733
1567SEMA KURU251321.757124775.25260.531.5207.733
1568ZAFER YURDAM281125.25895.75120.500031.5207.733
1569NURSEL KARA21918.75847413.7520231.5207.733
1570GÜLPERİ ÇETİN24822462.540430331.5207.733
1571BİLGE BAŞARAN22421514.75413.7520231.5207.733
1572FATİH ŞAHİN231319.751078.25221.520231.5207.733
1573CENGİZ ÜREYEN201416.514612.501-0.25312.7531.5207.733
1574SİMGE IŞIK22161813312.25280231.2531.5207.733
1575SEMA NİLAY ÖZTÜRK231319.751341215-0.2500031.5207.733
1576TUĞÇE AKDEMİR171114.25443524.51019.7531.5207.733
1577ZEHRA BURU211417.51141054400031.5207.733
1578ERHAN ARSLAN251122.251078.25221.502-0.531.5207.733
1579ÖZKAN BALTA201316.7512411423.500031.25206.9005
1580DAMLAGÜL TUNA20121712211.5592.7500031.25206.9005
1581MAZLUM DURMUŞ221418.514512.7500000031.25206.9005
1582NIHAT KAPLAN251421.51049000110.7531.25206.9005
1583AKAY ABDULLAH251222967.5211.7500031.25206.9005
1584 MUSTAFAYANIK2482294801-0.25221.531.25206.9005
1585SARI EMRE23721.25765.5221.530331.25206.9005
1586YUSUF BOZDEMİR M251421.5856.7501-0.25433.2531.25206.9005
1587AYNACI KADİRCAN261023.5746101110.7531.25206.9005
1588POLAT BURAK26824977.2503-0.75110.7531.25206.9005
1589HALİME TARCAN291026.51198.7505-1.25011-2.7531.25206.9005
1590FEYZA NUR İNCE268247104.5312.7514031.25206.9005
1591BİLGİN FEHİM271124.25876.2502-0.5231.2531.25206.9005
1592MOİZ YUSUF25823361.5654.7520231.25206.9005
1593ÜNYILMAZ SÜMEYRA281125.258115.25250.7500031.25206.9005
1594ZEHRA BATULU29527.75221.520200031.25206.9005
1595EMİNE DOĞAN251521.2510107.518-16103.531.25206.9005
1596RİFAT CAN MESCİ HAFTACI181813.512810491.7560631.25206.9005
1597SİNAN ORHAN221318.7514612.500000031.25206.9005
1598LATİFE VURAL20917.75413.75957.7520231.25206.9005
1599MEHMET EROL24921.75827.520214031.25206.9005
1600NURDAN BALSAK271024.5524.544303-0.7531.25206.9005
1601MELTEM ÖZDEMİR25623.5654.7520210131.25206.9005
1602ÜLKÜHAN ÇİFT151910.25837.251541401-0.2531.25206.9005
1603HASAN ŞEN23920.75957.75312.7500031.25206.9005
1604GÜLDEN YAZICI EROL241021.5895.7554400031.25206.9005
1605SAMET BAYRAMOĞLU2216187104.5996.7534231.25206.9005
1606BERNA GENÇDAL201516.257104.51241102-0.531.25206.9005
1607ÖZLEM DESTEGÜL221119.25108840400031.25206.9005
1608NAFİYE ÖZDEMİR17615.5553.751039.25452.7531.25206.9005
1609KENAN KARÇİN29727.256103.5120.500031.25206.9005
1610SERKAN FAZLI ASLAN24722.25635.2540401-0.2531.25206.9005
1611NURSEL BAZ211018.5120.513312.2500031.25206.9005
1612ABDULLAH ALTUNTAŞ162210.51198.7511137.75674.2531.25206.9005
1613ERGÜL ÖZCAN211417.51169.5472.2534231.25206.9005
1614CEYHUN YİĞİT AKKUŞ251022.5996.7500020231.25206.9005
1615AZAT TAŞ191615312.751029.5413.7531206.068
1616AKMAN TAYFUN211617886413.75534.2531206.068
1617ÜNEL MERT241420.5755.75534.25120.531206.068
1618YUSUF ASLAN22720.25231.25928.524131206.068
1619ÖZKAN OSMAN241021.5664.5534.25250.7531206.068
1620ŞAHİN OMAK261123.251068.501-0.2516-0.531206.068
1621MERVE KARAKUŞ251421.59116.25221.5211.7531206.068
1622OLU ÇAĞLA MEHMETAĞA261123.25957.7500000031206.068
1623ELİF ÖZ261223726.5120.510131206.068
1624BERKAY KARATAŞ271124.25645250.75412131206.068
1625AKDENİZ BEYZA281025.5674.25130.2510131206.068
1626MEYSA ŞİMŞEK29727.25573.25210-0.524131206.068
1627HASAN KIRBAŞ231718.7510107.59165313-0.2531206.068
1628MUSTAFA YILMAZ261322.7510107.5250.7500031206.068
1629SEBAHAT KAYMAN KÖSE191515.251049775.25221.531206.068
1630EMİNE ÇETİN231020.5592.75606211.7531206.068
1631ERDAL YEŞİLDAĞER231419.512810120.510131206.068
1632LEZİZ YÜKSEL221418.51179.25433.2500031206.068
1633BİRSEN KAYAOĞLU24162010107.541216142.531206.068
1634TUBA KILIÇ251222765.5423.500031206.068
1635AYŞEN CELTEMEN271124.25371.25413.75211.7531206.068
1636EBRU GÜNDÜZ2482274630300031206.068
1637TAYFUR ŞANLIKAN25424827.502-0.500031206.068
1638MELTEM ÇELİK26724.25895.7524100031206.068
1639SERHAT ORHAN221318.751078.25524.502-0.531206.068
1640AYCAN ÖZDEN TANTEKİN26923.758105.5211.7500031206.068
1641ELİF KARAALP24822775.25413.7500031206.068
1642SEVGÜL TUNCER24921.75625.5312.7510131206.068
1643SELDA ATASOY141510.251078.251159.75312.7531206.068
1644IŞIL DOĞAN261123.25303130.25524.531206.068
1645SİBEL GÖK231220866.5221.530331206.068
1646JÜLİDE ZEHRA ÖZDEMİR161811.513312.25866.5390.7531206.068
1647BERİL GÜLÜŞ ÖZKAN20121712311.25312.7500031206.068
1648İNCİ ONAR ŞEKERCİ20618.513412120.500031206.068
1649SAMET AYTEPE1716131058.75837.2534231206.068
1650KUŞCU KAAN141011.511310.2590900030.75205.2355
1651ALTUN MURAT2216181097.75312.75332.2530.75205.2355
1652HAKKI KARA2212191159.7500020230.75205.2355
1653BEKİRCAN KENDİRLİ2216188105.5645332.2530.75205.2355
1654AY ATAŞ HÜSEYİN241121.25847221.510130.75205.2355
1655HALİL ÜNVER251222876.25351.75110.7530.75205.2355
1656SEZ İN ELMAZ221418.5674.2534274630.75205.2355
1657MUSAB ÇAPOĞLU261123.25726.500010130.75205.2355
1658MELİS OK251122.25544312.75211.7530.75205.2355
1659ALİ KAYAR EMİR271124.25886110.7501-0.2530.75205.2355
1660CANER KORKMZ25922.75635.25000312.7530.75205.2355
1661ENGİN ASOĞLU12197.2513711.2512129573.2530.75205.2355
1662GÜLBAHAR KHALİL24722.25625.530300030.75205.2355
1663MÜBECCEL YURDAKÖK201017.5856.75726.500030.75205.2355
1664NURDAN YILMAZ271124.257104.5322.502-0.530.75205.2355
1665HANDE KESKİN251022.5553.75322.520230.75205.2355
1666ÖZNUR KOÇARSLAN26724.25524.520200030.75205.2355
1667HANDAN GÖKALP211018.51068.5413.7500030.75205.2355
1668OSMAN TURGUT TUNÇAY241420.5928.5351.7500030.75205.2355
1669EMİN SÜRMEN 211417.5817.75413.75211.7530.75205.2355
1670NEJDET AYDIN238217104.5423.5211.7530.75205.2355
1671MUSTAFA SEVİNGİL21719.25948211.75211.7530.75205.2355
1672GÜLİZ GENÇPINAR271224996.7500000030.75205.2355
1673İPEK AKKAYA251022.5423.5514.7500030.75205.2355
1674NİHAL KUSERLİ23821967.5221.5110.7530.75205.2355
1675MELDA BOZKURT201117.25856.75534.25462.530.75205.2355
1676DERYA ŞİMŞEK18915.7511310.25433.25221.530.75205.2355
1677DEMET YILMAZ27924.7564500010130.75205.2355
1678MAHMUT TALAS241320.75895.75553.75260.530.75205.2355
1679EMEL ÇEVİKER231319.75765.5462.558330.75205.2355
1680ÖZNUR KAYNAK221019.5746423.5211.7530.75205.2355
1681SONGÜL BAYRAKTAR21918.75827.5351.75312.7530.75205.2355
1682RESA ÇETİNTAŞ221418.51198.75361.520230.75205.2355
1683GAMZE CANTÜRK25823967.5130.2500030.75205.2355
1684ÜMİT KARADENİZ2112181159.75250.75472.2530.75205.2355
1685DENİZ ALAN231020.51159.75120.500030.75205.2355
1686MUAMMER MÜSLİM KOYUNCU19121613212.5332.2500030.75205.2355
1687ÖMER FARUK KARTAL201416.513312.2524110130.75205.2355
1688TUĞÇE KAYA181414.514413000433.2530.75205.2355
1689BAKİ BATAR2081813312.2510102-0.530.75205.2355
1690ALİ AYDOĞMUŞ20518.751068.5202221.530.75205.2355
1691FURKAN TÜRK11196.25716.7515214.544330.5204.403
1692YUNUS TUĞAN19161512610.5514.75130.2530.5204.403
1693DURMUŞ ELİF22919.751049211.7500030.5204.403
1694ERENCAN ELKOCA231419.5938.25000312.7530.5204.403
1695RUKİYE AKPINAR251421.51078.25000110.7530.5204.403
1696KÖSE BURAK251122.251078.2500000030.5204.403
1697SOYSAL SİMANUR241620312.75645312.7530.5204.403
1698BAVER EKİN241121.25996.75000322.530.5204.403
1699ALPRN TKR23621.5423.5404221.530.5204.403
1700BOLAT NACİYE261023.5765.5110.75110.7530.5204.403
1701NERGİZ BERAT271024.564510100030.5204.403
1702ŞEKER EREN2712247133.75332.25120.530.5204.403
1703BETÜL OSMANAOĞLU291026.524120224130.5204.403
1704VELİ ENES BAKIRCI26425524.510100030.5204.403
1705ZAHİDE NAR25723.25755.75211.7501-0.2530.5204.403
1706NURETTİN İREM ULUSOY261123.25664.530301-0.2530.5204.403
1707SEDAT CELİLOĞLU231020.5118910100030.5204.403
1708REMZİYE YÜCEL11410827.51441300030.5204.403
1709SİBEL DUMAN26923.75413.7530300030.5204.403
1710İLKNUR AKDENİZ221119.25837.2530310130.5204.403
1711YASEMİN YERAL23821202827.500030.5204.403
1712AYLİN GÜRDAL191216635.25736.2530330.5204.403
1713EMEL KÜTÜK26624.588600000030.5204.403
1714EMEL CENNET KANYILMAZ26824462.5433.25110.7530.5204.403
1715ŞAFAK ÖZBEK191216635.25654.75524.530.5204.403
1716METİN UYSAL231619895.75433.25322.530.5204.403
1717SÜLEYMAN AKIN21918.751088110.7530330.5204.403
1718MUKADDES AKDENİZ251321.751058.7503-0.75110.7530.5204.403
1719SUDE KILIÇ24921.75736.25120.520230.5204.403
1720ÖMER TEKE241520.251281001-0.25120.530.5204.403
1721ORBAY BİÇER TUGAY201316.75856.75615.7510130.25203.5705
1722ER HÜSEYİN211816.56142.512109.5351.7530.25203.5705
1723HASAN TURAK211317.75736.25524.5211.7530.25203.5705
1724ÇOLAK MERYEM211218332.251001000030.25203.5705
1725 COBANECENUR241520.251281000000030.25203.5705
1726YARDIMCI SEMİH241320.75726.5231.25211.7530.25203.5705
1727KAYABAŞ YUSUF24722.25837.25110.7500030.25203.5705
1728KUŞ FURKAN231120.25794.75322.5312.7530.25203.5705
1729MUSTAFA ZEYREK23322.25534.25413.7500030.25203.5705
1730ÇELEBİ EMİNE251421.5895.7500044330.25203.5705
1731ÖNEN RIZA26824755.75110.7501-0.2530.25203.5705
1732BİLAL BOZ28826664.501-0.2500030.25203.5705
1733KEREM YILDIZ27924.75322.500030330.25203.5705
1734BARIŞ KAPLAN201316.75827.5423.5322.530.25203.5705
1735MEHMET ALİ ALBAYRAK231120.25736.25413.7500030.25203.5705
1736TEVFİK YILDIRIM21918.75726.5635.2501-0.2530.25203.5705
1737SERDAR MÜEZZİNOĞLU251022.5482514.7510130.25203.5705
1738EMİNE AYHAN25922.75726.510100030.25203.5705
1739MÜRŞİT UYGUR27725.2574604-100030.25203.5705
1740MUTLU TÜFENK211417.5957.7510140430.25203.5705
1741FEZA YÜCEL211118.25104920210130.25203.5705
1742İBRAHİM TAYFUN DEMİR221518.251097.756113.2524130.25203.5705
1743SERKAN ÖZDEMİR231319.75785413.75211.7530.25203.5705
1744AHMET SERKAN KIRIŞ231220654.75524.510130.25203.5705
1745FATMA KIRASLAN211317.757124928.500030.25203.5705
1746BERKER SALTÜRK221518.25928.5303120.530.25203.5705
1747SERDAR AÇIKGÖZ15314.25625.51058.75211.7530.25203.5705
1748KUBİLAY YAĞCI211417.5856.75625.5120.530.25203.5705
1749ERKAN SEVÜK211317.751097.75000654.7530.25203.5705
1750KERİM KAYA141011.514612.5765.5110.7530.25203.5705
1751İLKNUR DOĞAN221119.25928.5000322.530.25203.5705
1752SERKAN YILDIZ17914.7513611.5423.5120.530.25203.5705
1753MUSTAFA BAYTAN2112181029.5000312.7530.25203.5705
1754RUKİYE DEMİRTAŞ201416.512510.75250.75332.2530.25203.5705
1755CEMİLE GÜLER SÖYLER30828332.2500000030.25203.5705
1756AKPAY SEVAL221318.751049312.7502-0.530202.738
1757SİDAR AYDIN19517.7524112111.7502-0.530202.738
1758KABATAŞ SEYİT22121988640410130202.738
1759GÜLSÜM CEYHAN221219967.5250.75312.7530202.738
1760ÜZÜM SEVGİ251222977.25000110.7530202.738
1761OKUMUŞ HÜSEYİN251022.5987000120.530202.738
1762ERGİN SERHAT241121.25785351.7520230202.738
1763KÜBRA TOPRAK251321.75625.5110.7520230202.738
1764GÜNGÖR YAREN261123.25775.25241120.530202.738
1765DOĞAN MUHAMMED251022.5693.75211.7520230202.738
1766GÖKTEN MUTLU221318.75866.5322.5332.2530202.738
1767SEZGİ GENÇ221019.5514.75413.7520230202.738
1768TUĞBA AKTUĞ2212198105.5524.538130202.738
1769MURAT SERİN26724.25794.7510100030202.738
1770HATİCE TUNCAY201017.51169.510120230202.738
1771HATİCE EYLÜL GÜNBEY24722.25332.25312.75312.7530202.738
1772AYŞE GÜL KAYA221219726.5524.500030202.738
1773NEVİN TAŞAR23920.75977.2520200030202.738
1774HABİBE AVSEREN22820625.5423.510130202.738
1775KEZBAN BAL221119.25817.7520210130202.738
1776AYSEL BATMAZ25723.25573.25312.75110.7530202.738
1777TALHA VEZİROĞLU BİRDANE21121884730320230202.738
1778DUYGU ARAZ SERVER268246142.5322.510130202.738
1779GÖZDE GÜLER24622.5000827.500030202.738
1780FIRAT DALYAN CİLO191415.51159.75413.7510130202.738
1781EBRU KARADAĞ GEÇGEL22720.25404615.7500030202.738
1782GÜLEN ECE BAŞTÜRK AYHAN21918.757124736.2510130202.738
1783SİBEL ERSOY181414.5322.51169.5563.530202.738
1784FULYA TAY211517.25573.25987462.530202.738
1785VEDAT ERYILMAZ211018.5886524.510130202.738
1786HARUN DEMİR191415.5808625.510130202.738
1787FİLİZ AYDIN2016161179.25794.7500030202.738
1788NURAY OCAK231120.25977.25351.75110.7530202.738
1789ŞİRİN BÖLÜK201316.7512610.5202110.7530202.738
1790ÖZLEM ÖZMEN221119.251341204-101-0.2530202.738
1791MUHAMMED YILDIZ191714.75847736.25211.7529.75201.9055
1792UZUNOĞLU FATİH201416.51029.5413.7500029.75201.9055
1793AHMET ARICI231220948351.7500029.75201.9055
1794IĞNAK AHMET231319.751078.2501-0.2520229.75201.9055
1795TARIK GEZER23821957.7500010129.75201.9055
1796BARTAN BATIKAN241221755.7520210129.75201.9055
1797ERTONGA BERFİN24921.75351.75736.2500029.75201.9055
1798ÖZDİL GÜLŞEN251022.5736.2500038129.75201.9055
1799KAŞIK ESRA25823211.7550500029.75201.9055
1800İREM AYDEMİR27625.5423.5000110.7529.75201.9055
1801KUZU BATUHAN27825563.503-0.7520229.75201.9055
1802BURCU ÖZTÜRKERİ241620987221.5231.2529.75201.9055
1803PINAR EKEN171613322.514213.5110.7529.75201.9055
1804HATUN AKGÜL25823654.7510110129.75201.9055
1805CEYDA SARICA DAROL22720.25514.75654.7500029.75201.9055
1806BURCU CANSEVER261023.5693.75361.510129.75201.9055
1807AYŞE AKIN201117.25957.75404110.7529.75201.9055
1808ALPER GÜZEL241420.5322.5856.7514029.75201.9055
1809FEYZA ÖZER ÇELİK23721.25755.75312.7500029.75201.9055
1810HACI MURAT ÇAKIR22919.75977.25202110.7529.75201.9055
1811MÜCELLA AKSUN231120.25118902-0.510129.75201.9055
1812FEYZAHAN BALAL241021.5462.5615.7500029.75201.9055
1813ŞENAY BAYAM202015967.5130.2584729.75201.9055
1814MERİH ŞAİR211517.25794.75866.5231.2529.75201.9055
1815YUSUF ÜNLÜ261223322.5674.2500029.75201.9055
1816ARDA YUMURTAŞ181713.75726.510107.534229.75201.9055
1817EVRE AKGÜL171513.251029.570700029.75201.9055
1818KONURALP AYKAN191714.751198.75553.75322.529.75201.9055
1819KIVANÇ ALPSAN GÖKMEN201217938.256103.510129.75201.9055
1820EMİNE CANATAN261023.5765.5250.7500029.75201.9055
1821VOLKAN MUMCUOĞLU2312201088371.25120.529.75201.9055
1822NİHAT TAŞKIRAN21161712810241211.7529.75201.9055
1823RENGİN ASLIHAN HATİPOĞLU231120.251169.500000029.75201.9055
1824EMRE AKYOL211118.2512211.500000029.75201.9055
1825ARİFE ESRA SUCAK17201215513.755122512229.75201.9055
1826TURGAY ÖZKAN241320.75755.75110.75322.529.75201.9055
1827ONUR GÜNAY16315.2500015314.2500029.5201.073
1828EROĞLU GAMZE221518.25837.25332.25211.7529.5201.073
1829KARTAL BERFİN231120.25967.5120.5231.2529.5201.073
1830BOYANIR SONGÜL23821716.7520201-0.2529.5201.073
1831BURCU BEKİR241121.25977.2510100029.5201.073
1832EMİRCAN KORKMAZ23920.75856.7500020229.5201.073
1833DEMİR PINAR241121.25996.7515-0.25211.7529.5201.073
1834CAN SEMİH231120.25342615.75221.529.5201.073
1835MUSA TOPLUK241221573.25423.5211.7529.5201.073
1836LEVENT ÖZTÜRK251122.25775.2510110129.5201.073
1837MELİSA AKGÜN261223775.25250.75120.529.5201.073
1838SELİN BAYAR27825573.25231.2500029.5201.073
1839YUSUF CAN BURAN28726.25674.2500004-129.5201.073
1840SEDAT YILDIZ171513.251198.75534.256113.2529.5201.073
1841MURAT AKPINAR201715.7512810221.5332.2529.5201.073
1842CEM GÖKSEL191714.7514612.501-0.25322.529.5201.073
1843ERHAN KARSLI241420.58105.5452.75110.7529.5201.073
1844ÖMÜR ÖZGÜROL2312209106.530300029.5201.073
1845UMUT CAN ACAR211218886625.500029.5201.073
1846MUSTAFA NAFİZ KALEM24622.574600010129.5201.073
1847DAMLA ŞAHİN2742658302-0.510129.5201.073
1848MÜSLİM AYDIN251122.25736.2510100029.5201.073
1849ABDULKADİR DÖKMECİ231120.25592.75615.75110.7529.5201.073
1850SAADET GÖRMELİ251022.515-0.256113.2568429.5201.073
1851REZZAN ÖZATEŞ221219433.25977.2500029.5201.073
1852SEDAT SERVET21918.75707654.7504-129.5201.073
1853İBRAHİM TOPRAK2212199106.5332.25211.7529.5201.073
1854LEYLA SÜNER241121.25886260.5491.7529.5201.073
1855TÜLAY SARIKAYA211517.251159.75351.75110.7529.5201.073
1856ENDER SULUOVA19121611210.510120229.5201.073
1857YELİZ SERBEST191315.7512311.25000322.529.5201.073
1858EMRE VURAL24622.574600010129.5201.073
1859YILMAZ DEMİRTAŞ2742658302-0.510129.5201.073
1860GİZEM GENÇPINAR251122.25736.2510100029.5201.073
1861HAKAN AKASLAN231120.25592.75615.75110.7529.5201.073
1862YILDIZ UYĞUN251022.515-0.256113.2568429.5201.073
1863OĞUZHAN ATAY221219433.25977.2500029.5201.073
1864KARACA ÖNDER SİVİŞ21918.75707654.7504-129.5201.073
1865YAKUP BAYMAK2212199106.5332.25211.7529.5201.073
1866AYNUR ATAY241121.25886260.5491.7529.5201.073
1867KALAYCI GÜVENÇ211517.251159.75351.75110.7529.5201.073
1868KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR19121611210.510120229.5201.073
1869KARAKUŞ ÖZCAN191315.7512311.25000322.529.5201.073
1870ORHAN ÖZGEN241121.25775.2510120229.5201.073
1871HÜLYA BUSE HAYMANA241320.75876.25241221.529.5201.073
1872MELTEN KIRTAN23821726.510110129.5201.073
1873EREN YILDIZ231220534.25443332.2529.5201.073
1874LAFCI SERAP231319.75866.530300029.25200.2405
1875UÇAR ERKAN211716.75866.5250.75775.2529.25200.2405
1876MÜLHİM SABRİMERT231120.2584700020229.25200.2405
1877HAKAN VARICI221019.5433.25514.75211.7529.25200.2405
1878 231020.5856.7500020229.25200.2405
1879CAN AKBIYIK241121.25977.2501-0.2510129.25200.2405
1880DAMLANUR ER2416208105.5231.25322.529.25200.2405
1881MUCUK MAKBULE241221755.75221.538129.25200.2405
1882ŞİRİN TUĞBA23821524.5211.7520229.25200.2405
1883BZB SABİT24921.75260.584700029.25200.2405
1884BAYBÖRÜ BATUHAN24921.75684231.25332.2529.25200.2405
1885SERGEN TEKİN26624.5736.2500006-1.529.25200.2405
1886KARAMAHMUT GİZEM25424736.2502-0.502-0.529.25200.2405
1887ATSAL AHMET251022.5635.2501-0.25211.7529.25200.2405
1888KAYKAÇ EDA271124.258105.502-0.514029.25200.2405
1889ÖZKARA HASANCAN251022.5583110.7544329.25200.2405
1890KUŞ SERGEN27924.75423.524100029.25200.2405
1891ENES ALİ26824433.2500020229.25200.2405
1892SARIGÜL İKRANUR27725.25221.5241221.529.25200.2405
1893ÖZGÜL EFE221518.259116.25433.25221.529.25200.2405
1894HALE TOPAK211317.759116.25101674.2529.25200.2405
1895BERÇEM ATBİNİCİ211218433.2550544329.25200.2405
1896MUSTAFA KIYAK22620.5957.7510100029.25200.2405
1897TUBA ÇELİK27625.5260.5110.75322.529.25200.2405
1898SABAHATTİN ÖZ2212191078.2534200029.25200.2405
1899ŞAFAK TEPE231120.25118914000029.25200.2405
1900EVRİM ÖZÜAK22919.75847211.75110.7529.25200.2405
1901REŞAT ÖNCEL248225446123130.2529.25200.2405
1902MUMUN CANBAZ231120.2554450500029.25200.2405
1903FUNDA ÖZLEM AL241021.5794.7520210129.25200.2405
1904NUR DEMİR221119.25404231.25514.7529.25200.2405
1905METE GÜRER191515.25544221.5928.529.25200.2405
1906TÜLAY GÜNGÖR221618876.2544320229.25200.2405
1907ÖZLEM GÜZEL211916.251049332.25211.7529.25200.2405
1908HATİCE NİLDEN GÖNCÜ16121313511.757104.500029.25200.2405
1909MELTEM ÖZDAMAR19916.751029.5120.5322.529.25200.2405
1910KUŞ ERDEM23621.59116.25000221.529.25200.2405
1911BERKAY BAŞMAN241121.25866.54101.500029.25200.2405
1912YAVUZER YANNİ191315.75909524.514029.25200.2405
1913KÖSE ÜNAL24822837.2514000029.25200.2405
1914İLYAS GÜNDOĞDU23821967.5250.7500029.25200.2405
1915HASAN ÇELİK211317.751058.7502-0.5433.2529.25200.2405
1916VİRAN USTA GÜÇ23821957.75110.7501-0.2529.25200.2405
1917?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ191016.51159.75120.5462.529.25200.2405
1918ŞERİFE TAŞKIN211018.51068.5322.515-0.2529.25200.2405
1919YILMAZ ÇETİN251421.51068.503-0.7514029.25200.2405
1920KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN231220856.75130.25332.2529.25200.2405
1921TÜMÜKLÜ TEKİN251321.751058.7503-0.7502-0.529.25200.2405
1922MUSTAFA SARİ221518.259116.25433.25221.529.25200.2405
1923KEMAL KARAKOYUN211317.759116.25101674.2529.25200.2405
1924OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN211218433.2550544329.25200.2405
1925ÇABAS EKİCİ22620.5957.7510100029.25200.2405
1926KILIÇ AYDINER27625.5260.5110.75322.529.25200.2405
1927PEKER AKTAŞ2212191078.2534200029.25200.2405
1928EROĞLU BELGEMEN231120.25118914000029.25200.2405
1929MUHARREM ÇETİN22919.75847211.75110.7529.25200.2405
1930ÖMER OFLAZ248225446123130.2529.25200.2405
1931SEYİTHAN BUĞRUL231120.2554450500029.25200.2405
1932BURAK BAYSOY241021.5794.7520210129.25200.2405
1933REİS BÜKÜLMEZ221119.25404231.25514.7529.25200.2405
1934ÇAKAR YILMAZ191515.25544221.5928.529.25200.2405
1935TALHA BIÇAKÇI221618876.2544320229.25200.2405
1936SELİM KARA211916.251049332.25211.7529.25200.2405
1937DURSUN TİMURTAŞ DAYAR16121313511.757104.500029.25200.2405
1938ALACI ATEŞ19916.751029.5120.5322.529.25200.2405
1939GÜLTEN TEMİR221318.75928.5221.5120.529.25200.2405
1940ZEHRA KAYA20161613312.2510100029.25200.2405
1941ADEM MANTO21719.25938.2501-0.2520229.25200.2405
1942YAVUZ BERK191216837.25615.7500029199.408
1943BAYTOK YUSUF181115.25573.2511210.500029199.408
1944TANBOĞA MURAT201416.5957.75514.7500029199.408
1945EMİR BUYUK221618794.75524.5211.7529199.408
1946TARIK ÇELİKTAŞ231020.5928.500000029199.408
1947OTLUOĞLU EMRECAN231319.75775.25312.75231.2529199.408
1948GÜNEŞ AHMET241121.25736.25361.500029199.408
1949ÖNEN MURATCAN241021.5524.530300029199.408
1950NUR KESKİN GİZEM241221876.25000211.7529199.408
1951ALTAY YASİN24722.25563.5322.5110.7529199.408
1952KOÇAK FURKAN24522.75433.2520210129199.408
1953KAMAR EMİRHAN25523.75433.2520200029199.408
1954TUBA AKYOL26824573.25211.7500029199.408
1955MERT DARAOĞLU26824693.75000231.2529199.408
1956AKKOZ SELENAY281025.5351.75332.2502-0.529199.408
1957EDA KARATOPRAK181414.513711.25433.2500029199.408
1958MELTEM ÇAVDAR211317.75322.5928.5270.2529199.408
1959MUSTAFA KARA24522.75635.25120.5120.529199.408
1960YURDUN ÖZ241320.756123433.2520229199.408
1961SEMA SÖZEN201217664.5827.500029199.408
1962TUBA GÖKÇEK26724.25812529-0.2500029199.408
1963SERPİL KARAKAYA201217967.5524.500029199.408
1964CENK GÜNGÖR241520.256132.7574600029199.408
1965TANER ÇEPNİ221518.25794.75625.5120.529199.408
1966ZEKERİYA KIR27525.7529-0.25012-3726.529199.408
1967MUHAMMED ALİ ERSOY191116.25847312.7530329199.408
1968TUĞRUL ÇAĞLAR181314.7511410472.2520229199.408
1969YÜCEL ÖZALP211118.251019.7500010129199.408
1970ESMA ÖZLEM EVRENOS201815.513511.75390.7510129199.408
1971AHMET BAYRAKTAROĞLU191016.513611.500010129199.408
1972SEVDE NUR USLUSOY20161614612.5241210-0.529199.408
1973SAMİ SARI20121714612.502-0.500029199.408
1974YELDA BİNBOĞA23920.75693.75303221.529199.408
1975BİLGİN KIZILTEPE241121.251068.516-0.501-0.2529199.408
1976NİŞANCI KAYA33731.25115-2.7505-1.25211.7529199.408
1977DEMİR ABSEYİ22820827.5221.500029199.408
1978YURDAKUL AMİROVA UÇAN22820866.5221.510129199.408
1979GÜNAY ÖZTÜRK201915.25794.751012748229199.408
1980KENAN TAŞ261223876.25130.2502-0.529199.408
1981SEZER CEYLAN191714.75505938.2510