Mayıs

SıralamaAd SoyadTür DoğruTür YanlışTür NetSos DoğruSos YanlışSos NetMat DoğruMat YanlışMat NetFen DoğruFen YanlışFen NetToplam NetTYT Puanı   
1SAİME ŞEYDA GÜRBÜZ33631.513312.2529527.751241182.5382.848
2EFE ÖNCÜ32730.251541426624.5635.2574354.543
3AHMET ZİYA KELEŞ32730.2515513.7517116.75322.563.25318.7455
4CAN ŞEN30728.2513312.2521320.25332.2563317.913
5ALİ SARIKAYA28626.594829527.7500062.25315.4155
6HALİL ÇAKIR34532.7512510.7520618.5130.2562.25315.4155
7MUSTAFA TAŞKIN281125.251441320119.75332.2560.25308.7555
8ESRA GÜLBAHAR33631.517216.51019.7524158.75303.7605
9BUĞRACAN BENLİ3343215513.7511310.25322.558.5302.928
10VEDAT KAYRA31729.2512710.2521719.2516-0.558.25302.0955
11OSMAN ALDEMİR291126.2515513.7517116.7500056.75297.1005
12OSMAN YİĞİT30728.251169.518616.5322.556.75297.1005
13NESLİHAN ÖZLÜ261023.5827.522121.75433.2556294.603
14BİLAL YAĞIZ27725.251141016215.564555.75293.7705
15MEHMETCAN YILDIRIM281025.514413817.751039.2555.5292.938
16YİĞİT GÜZELCE308281068.51901914055.5292.938
17ALTUN MURAT231319.7514512.7521220.520255291.273
18ERDİ AKGÜN291126.251179.2517116.7520254.25288.7755
19EMİNE ARPAK33631.513212.51141001-0.2553.75287.1105
20ÖMER AKYÜREK261023.513511.7520618.500053.75287.1105
21BURAK GÜLTEKİN29727.2514113.7512111.7510153.75287.1105
22BURAK GÜREL2882613212.514313.25110.7552.5282.948
23KÖLEMEN ESRA34632.512710.25847312.7552.5282.948
24KADİR POLAT29627.512111.7514213.501-0.2552.5282.948
25ÇAĞRI DOĞANAY251122.251159.75201117.25612352.25282.1155
26YAŞAR SARA29926.751441312610.5211.7552281.283
27AKAR HASAN31928.751097.7515314.2510151.75280.4505
28DENİZ ERGÜL241021.5866.522221.5371.2550.75277.1205
29UMUTCAN UR28925.751141013112.75211.7550.25275.4555
30EREN AKIN28526.75755.7518117.7500050.25275.4555
31FATİH YILDIRIM354341641500010150274.623
32EMRE ORHAN25823736.2517116.7554450274.623
33SÜMEYYE TEKER33531.751241170700049.75273.7905
34İLKAY BEKTAŞ28925.7514313.2511210.5130.2549.75273.7905
35MUSTAFA EMİR ERDOĞAN2782513711.2514712.2510149.5272.958
36NAZLI ATICI23521.75827.520219.5250.7549.5272.958
37EDANUR ASLANKUR T301027.51189847895.7549.25272.1255
38FURKAN CENGİZ29926.75856.7517515.7500049.25272.1255
39SUNA POLAT271124.2510491039.25716.7549.25272.1255
40ÖMER KARADAĞ18417938.2515314.251159.7549.25272.1255
41BUĞRA ALBAYRAK30329.251078.2512211.500049271.293
42MAHMUT KÜPELİ3643512610.5312.75110.7549271.293
43FATMA ULUÇ31829967.513611.510149271.293
44SÜLEYMAN DENER301027.515513.75827.500048.75270.4605
45SERAP SAYGIN33531.7540413112.7500048.5269.628
46DİDEM AKSU3243112211.5716.7503-0.7548.5269.628
47SIDDIK TOPCU261322.7512510.751641500048.5269.628
48YASİN OKYAY241021.515015736.25615.7548.5269.628
49ŞEYMANUR BAŞER31829654.7512610.568448.25268.7955
50FATİH SİNCAR29727.2513511.75827.5211.7548.25268.7955
51BİLGE ARMUT3343213711.25635.2501-0.2548.25268.7955
52SELMAN SAVAŞ DALGIÇ261023.5144131029.5211.7547.75267.1305
53AYBERK MUTLU261223957.7516115.75110.7547.25265.4655
54NAZMİ ELĞAY27924.7515414808120.547.25265.4655
55YASEMEN DURMUŞ35533.751068.5312.75332.2547.25265.4655
56BERİL ZORLU32431856.751029.501-0.2547264.633
57UĞURCAN ASL AN28726.25654.7516115.753110.2547264.633
58ZAFER PEKER271124.2513511.751241100047264.633
59CEYHUN YILDIZ2612239871841700047264.633
60ASLINUR KOCA271124.25948158134101.546.75263.8005
61KEMAL GÖKBAKAN27725.25104913511.75250.7546.75263.8005
62MERYEM BİLİCİ221318.7512710.251941801-0.2546.75263.8005
63ENES KEMANECİ241021.5928.518516.7500046.75263.8005
64ŞAHİN ÖZKAN31529.751049726.5221.546.75263.8005
65NİL GÜLAY ÇELİK2982711310.25918.75120.546.5262.968
66AYNUR AYMAN301027.51179.25918.7510146.5262.968
67SUDE DAŞCI33731.25938.25625.5371.2546.25262.1355
68HÜSEYİN PİLAVCU31529.75726.511310.2501-0.2546.25262.1355
69BETÜL AYAZOĞLU29827312.7514313.25573.2546.25262.1355
70ENES PEKŞEN27625.5827.513212.5250.7546.25262.1355
71BUSE SU SOYDAN3283012710.25413.75332.2546.25262.1355
72İSMAİL COŞKUN271024.51068.51301300046261.303
73FATMA DURAK28826876.2514113.7500046261.303
74ALİ HAKAN AKAN2612231078.2515214.5130.2546261.303
75AÇELYABİRCAN SOYSAL24921.75918.751169.588646261.303
76BÜŞRA ÖTEN33432847716.7500045.75260.4705
77ÖZLEM YETİŞ31928.7512111.75553.75221.545.75260.4705
78SEZGİNCAN DEMİRTAŞ231519.251541413611.5110.7545.5259.638
79BERKAY GÜNGÖR231220635.2518417433.2545.5259.638
80BAHADIR MERT32630.51078.25716.7500045.5259.638
81ALİ YARCI29727.2514413534.2510145.5259.638
82ENES GENCİZ281125.25827.513212.500045.25258.8055
83YASİN ÜNLÜ27924.75957.7510010312.7545.25258.8055
84GÜLCAN KUYUMCU271323.751179.2513312.2500045.25258.8055
85MEHMET KARADOĞAN222017827.5161113.25967.545.25258.8055
86İREM NUR KOÇDEMİR28826928.512510.7500045.25258.8055
87MUHARREM İŞLEK31729.251058.75736.25110.7545257.973
88DENİZ UYGAN33531.7514413130.2500045257.973
89UMUT SAÇIK241420.51169.51641500045257.973
90ORÇUN FAZLA27924.7514313.25524.520244.5256.308
91MUSTAFA AŞIKOĞLU30628.513711.25514.7500044.5256.308
92EZGİ SU EPİK29428938.25938.2500044.5256.308
93SEDAT İNCE301027.51019.75404433.2544.5256.308
94ÖZLEM BOZKURT33731.251189211.75332.2544.25255.4755
95ZEYNEP BÜYÜKAY281025.5977.251049322.544.25255.4755
96GÖRKEM AKTAŞ241121.2500021320.25452.7544.25255.4755
97YASİN AVAR25122212710.2512411110.7544254.643
98RABİA DURAK301027.5625.5104948244254.643
99RAMAZAN IŞIK271323.7515414635.2510144254.643
100KEVSER KILIÇ29926.7512311.25615.75270.2544254.643
101ÇİĞDEM GÖÇEN30828837.25918.7500044254.643
102GAMZEGÜL KURT31529.7513511.75322.501-0.2543.75253.8105
103METE İZGİ231220856.7514512.75534.2543.75253.8105
104EFE GÖKALP251022.5104912111.75120.543.75253.8105
105MELEK ÖZKRKMZ211617957.7512610.51068.543.75253.8105
106ELİF GÜNAL261422.5837.2515314.2501-0.2543.75253.8105
107YASEMİN GÜNAL28122588614812110.7543.75253.8105
108HANDE GÖZÜGÜL30927.751189635.25211.7543.75253.8105
109ÇAĞATAY ŞİKAR30528.75938.25615.75110.7543.5252.978
110MURAT ÇELİK22121912510.7514313.25120.543.5252.978
111UMUT SEDA SÖNMEZER28925.7513412755.7500043.5252.978
112YAHYA YEŞİLYURT221518.2513312.2513412250.7543.25252.1455
113BEYTULLAH GÜL221318.75918.7515414351.7543.25252.1455
114LEMAN KORKMAZ32630.514512.7500000043.25252.1455
115EVRİM TAŞKIRAN241121.2513212.51029.500043.25252.1455
116DİCLE GÜNEBAKAN151112.251241112311.251058.7543.25252.1455
117İREM OCAK231419.512710.2513212.510143.25252.1455
118FATMA BİRİ29727.25104960610143.25252.1455
119İLKNUR YILMAZ231120.2514612.5674.25736.2543.25252.1455
120CEMİLE AYŞE KAYA241320.7516415544423.543.25252.1455
121ENES YAŞAR24822736.2515314.25250.7543.25252.1455
122ENES YAŞAR24822736.2515314.25250.7543.25252.1455
123KURTULUŞ DURMAZ27924.7588612610.5491.7543251.313
124SEZGİN KURT211317.75856.7516913.75654.7543251.313
125HİLAL KARACA28626.512610.5866.502-0.543251.313
126CAN SARIKAYA33631.512510.75000110.7543251.313
127FEYZA GÜVEN24522.7513511.75928.500043251.313
128MUAMMER GÜNEYSU281125.2513611.5635.2510143251.313
129EBRU GÜZELKÜÇÜK258231441354430343251.313
130NİDA BAĞCI32730.251029.5312.7500042.5249.648
131ÖMER TAŞKIN30927.751179.25755.7501-0.2542.5249.648
132DİLAN ÇIRAK31629.5716.7564510142.25248.8155
133MÜCAHİT KAYA171613817.7522221.528042.25248.8155
134İ FIRAT ÖZ *N271224118912168231.2542.25248.8155
135ENES YENİSU30329.25847625.5120.542.25248.8155
136İBRAHİM BAKIŞ181115.25827.517515.75553.7542.25248.8155
137YUSUF KEREM YAVUZ2242113611.51049250.7542.25248.8155
138DİNÇER AYDIN ATBAŞ241320.7511410726.578542.25248.8155
139AYŞE AHSEN SEYHAN21121816215.5635.25423.542.25248.8155
140DİLEK KARAKUŞ31928.7512610.5211.7510142247.983
141AHMET ALTUN31729.251441300001-0.2542247.983
142MUHAMMETALİYİLDİRİM2482213312.25837.25260.542247.983
143DUHAN BALKAYA30628.5211.7512111.7500042247.983
144MİKAİL KOÇER241320.75108814313.2500042247.983
145EREN OKSAL30828856.75625.5211.7542247.983
146BEYZA YAMAN231519.25938.2515214.500042247.983
147PINAR DOĞAN29926.751058.75726.500042247.983
148SÜREYYA BURCU AKKAŞ27725.2512810505211.7542247.983
149KAAN DUYGU271124.251068.5736.2544342247.983
150MUHİTTİN TOPUZ29627.51078.2560600041.75247.1505
151SEVDA UÇAR281025.5775.2511310.25110.7541.75247.1505
152MERT UHRAĞ201316.7588617316.25452.7541.75247.1505
153ÇAĞLA DURGUT31629.51159.75322.500041.75247.1505
154MARİA DİL251122.2513412785322.541.75247.1505
155SEÇİL GÜVEN261322.7514512.75736.2500041.75247.1505
156BARIŞ DENİZ241121.2513412211.75716.7541.75247.1505
157BERAT AYDOĞDU248221169.5716.75423.541.75247.1505
158EYÜP BAL271124.2513511.75625.500041.5246.318
159BURHAN GÜNLÜOĞLU28826967.5866.5221.541.5246.318
160FADİME EKİCİ3082811110.75202110.7541.5246.318
161MUŞTAFA DERİNCE281125.2514612.5693.7500041.5246.318
162ŞAHİNDE BALTACI261123.2512510.75726.510141.5246.318
163MEHMET ÇİÇEK20917.7514313.25736.25534.2541.5246.318
164NEVRİYE SEVEN281025.513212.5423.500041.5246.318
165MUHAMMET KILINÇ28626.5948736.25120.541.25245.4855
166OĞUZ ÖZMEN2882612411423.5110.7541.25245.4855
167FURKAN SELİM YAĞIZ26824856.75856.75553.7541.25245.4855
168VOLKAN KOCAMANOĞLU25122268414113.75221.541.25245.4855
169MÜCAHİT DEMİR281025.5765.51058.75221.541.25245.4855
170ALPEREN ÇAM231120.2514113.75716.75120.541.25245.4855
171İBRAHİM TÜRKSOY2942811210.5000312.7541.25245.4855
172SELİM AKSOY27725.2511310.25615.7514041.25245.4855
173MERİÇ UYANIK28526.751241154402-0.541.25245.4855
174CEYHUN OZAN BAYYY2682484711310.2500041.25245.4855
175ASUMAN ÇELİK26724.2594890900041.25245.4855
176NİLAY TAN26923.75413.75948615.7541.25245.4855
177RÜŞTÜ BARAN28726.25837.25615.7520241.25245.4855
178ASLI POSTALLI25922.7517216.520200041.25245.4855
179BURAK ÇETİN278251058.75716.75110.7541.25245.4855
180ASLIHAN ÜSTÜNEL291126.25938.25726.500041244.653
181HASAN BEYAZGÜL231319.7511310.2584754441244.653
182KALKANBULUT251321.751198.75967.530341244.653
183ASLIHAN ARMAĞAN19916.75573.2517715.25755.7541244.653
184NURCAN SOLUK25922.75957.751169.524141244.653
185MELİKE DEMİRCİ291026.510107.5645211.7540.75243.8205
186TUFAN AKGÜL30728.25847413.75211.7540.75243.8205
187KEREM TOKER2982712610.5433.2500040.75243.8205
188ŞAHİN TİMURÇİN181514.2511310.2515015231.2540.75243.8205
189CAN DAVUT271124.251097.751169.517-0.7540.75243.8205
190NİD NUR DEMİREL271224775.251159.75211.7540.75243.8205
191ŞİVAN AÇIKBAŞ24122112610.5928.5110.7540.75243.8205
192CAN AKÇA27924.75876.251019.7500040.75243.8205
193EDA ŞAHİN251122.2554416315.2503-0.7540.75243.8205
194HAKAN AK*LUT271024.51241164500040.5242.988
195ADEM AYDOĞMUŞ2982710010413.7501-0.2540.5242.988
196ÖVGÜ ANIL APAYDIN29926.7511410413.7500040.5242.988
197EMİŞ DEMİR261422.514612.5452.75452.7540.5242.988
198MUSTAFA SAVCI261123.2512710.25726.5260.540.5242.988
199ECEM MELİS GÜZEL29328.25110.751029.5211.7540.25242.1555
200AÇIK AHMET281125.25423.512211.500040.25242.1555
201İBRAHİM UÇARKUŞ231319.7511210.598744340.25242.1555
202İHSAN YÖRÜK221119.2540414113.75573.2540.25242.1555
203MUSA MİZAN28925.7511110.7540401-0.2540.25242.1555
204NİLGÜN YILMAZ24921.7514612.560600040.25242.1555
205ELİF DENİZ27625.5765.51039.2500040.25242.1555
206SEBİHA KOYUNCU23920.75957.751088693.7540.25242.1555
207YUSUF ALPER SAĞCAN261422.51179.259106.548240.25242.1555
208IŞIL EVMEZ261023.512610.5534.2520240.25242.1555
209AYŞEGÜL AKBULUT22720.2514512.75322.5514.7540.25242.1555
210SİNAN SEVİM241420.51179.25615.75514.7540.25242.1555
211TUNAHAN ÇIRAL27924.75876.251078.25110.7540241.323
212SEMANUR KAYA29926.75866.5716.7500040241.323
213AYRİS CAPACI3082898764500040241.323
214UMURCAN ŞEKER22121994812710.25452.7540241.323
215TAYYİB KAAN İSEN27924.75524.51039.25221.540241.323
216ŞENER TİMURÇİN24122112610.5948120.540241.323
217ALEYNA ALPAK2982711210.5462.500040241.323
218TÜMAY KÖKSAL29827104940400040241.323
219HÜSEYİN SEVİMLİ251521.251198.751049110.7539.75240.4905
220FERAY AĞRI281125.25654.75918.7510139.75240.4905
221HAKAN BAYŞAN26824977.25736.25332.2539.75240.4905
222MUHAMMED KORKMAZ211018.5736.2514113.75231.2539.75240.4905
223SÜMEYRA PEKTEMÜR31829876.25443361.539.75240.4905
224GÖKHAN KARADAYI251022.514413514.7502-0.539.75240.4905
225ZERİN KARA261023.512610.5505110.7539.75240.4905
226MEHMET ÖZCAN26724.25866.590900039.75240.4905
227FATMA ECE DEMİREL2416201159.75765.5664.539.75240.4905
228AHMET TİKİCİ251122.2512411654.75211.7539.75240.4905
229ARİF GEKİK211118.2513412909120.539.75240.4905
230UMUT TAYŞİ261123.2512311.25635.2501-0.2539.5239.658
231ATA EREN ORUNLU28826866.570700039.5239.658
232ALTIN GÜLİZ221119.25625.51058.7574639.5239.658
233ROTİNDA EKEN298271189452.75110.7539.5239.658
234REYHAN ÇINAR33631.51058.7514003-0.7539.5239.658
235NEVROZ TOMBUL291126.251281019-1.257104.539.5239.658
236SEMA ÇİMEN271024.5736.25514.7540439.5239.658
237GAMZE PINAR ÇİFTCİ27924.7512710.25524.500039.5239.658
238FATMA KELERCİOĞLU24921.7513611.5505231.2539.5239.658
239MELTEM HALE BÜYÜKKAL261123.2514512.75221.534239.5239.658
240SELMA BAL241121.251179.25866.5322.539.5239.658
241ATALAY ÇEKMECİ28826817.75755.7500039.5239.658
242ŞAFAK TEKİN251122.25371.2516115.7500039.25238.8255
243ÖMER COŞKUN27326.25827.5615.7501-0.2539.25238.8255
244HASAN DOĞAN28726.2512211.5221.500039.25238.8255
245KADEM BAKIZ278251159.75524.500039.25238.8255
246AYDAN DEMİRDELEN28526.75625.574610139.25238.8255
247İLKNUR KANDEMİR25623.5957.75726.5221.539.25238.8255
248BETÜL İNAL31529.75765.544310139.25238.8255
249İBRAHİM KOÇ2712241198.757114.25332.2539.25238.8255
250ASLIHAN AÇAR26624.51179.25514.75110.7539.25238.8255
251FİLİZ KARADAVUT211317.7515314.25462.5514.7539.25238.8255
252BİLGİ DEMİRTAŞ19916.7517216.520240439.25238.8255
253SEZGİN AŞUK28925.751179.25534.2500039.25238.8255
254KÜBRA TÜRKMEN2316198471341224139237.993
255KERİM KARABULUT25823775.25938.25462.539237.993
256CEVDET AYDIN221119.2598714812110.7539237.993
257OZAN YILGIN29627.5856.7550501-0.2539237.993
258YAKUP ŞANAL231220957.75716.75524.539237.993
259BÜŞRA AYBER28526.75856.75625.500039237.993
260KADER KILIÇ261123.2530312411351.7539237.993
261TUĞBA ÖZEL25922.75726.5514.7564539237.993
262HÜSEYİN DUMLUDAĞ261422.5918.75615.7534239237.993
263EVREN AĞCA231419.513511.75606351.7539237.993
264FERDİ AKGÜL21619.516215.540400039237.993
265İBRAHİM AKIN271323.7513412221.5211.7539237.993
266BEYZA ATALAY2612237461058.75231.2539237.993
267BURAK B!%^'530728.25866.5413.75120.539237.993
268MELİKE YAKAR20718.2512510.751029.5120.539237.993
269SAMET İBRİK27122413611.5433.2500038.75237.1605
270DİLAN GÜNEŞ31729.25654.75211.7530338.75237.1605
271SAMET ÇAĞALTAY27725.2544311210.500038.75237.1605
272ABDULLAH KABİL2482212411755.7500038.75237.1605
273ESMA NUR SARIKAYA251521.251029.5736.25211.7538.75237.1605
274SUDE CEREN HIÇKIRAN281125.256451058.7501-0.2538.75237.1605
275BURÇİN BAYRAM211716.7513412664.5625.538.75237.1605
276BARIŞ BEKLER261123.2512610.5433.25211.7538.75237.1605
277BAVER CEYLAN241021.513611.5221.5534.2538.75237.1605
278MAHMUT KOÇER261123.2513412472.25371.2538.75237.1605
279EMRAH KEMAL OKUR241420.515513.75423.524138.75237.1605
280TUGAY BULUT221119.25967.511210.5231.2538.5236.328
281MÜNEVVER ÇALIŞKAN26624.51039.25514.7500038.5236.328
282BARAN ÇAĞLI26724.25918.75625.500038.5236.328
283MUSTAFA UÇAR211317.75104911011110.7538.5236.328
284HAVVA NUR ÜSTEÜMEK21918.751039.251159.75250.7538.5236.328
285KADİR DURMAZ231120.25635.2513212.5260.538.5236.328
286ÖZLEM IŞIKLI27725.25876.2570700038.5236.328
287MERVE ÖNCÜL24722.25322.514113.7500038.5236.328
288MURAT GENEZ221817.512710.25837.25423.538.5236.328
289DENİZ GÜLSEREN27924.755441029.5130.2538.5236.328
290YANKI DAĞLIKAN241121.2512411736.2501-0.2538.25235.4955
291SEVAL SERÇE251022.5736.251029.500038.25235.4955
292MEHMET ÖZER KAYA271323.7513611.5221.5221.538.25235.4955
293GÖKAY KILINÇ261123.2515414211.7503-0.7538.25235.4955
294İBRAHİM TANIŞAN261223118960600038234.663
295SEFACAN BAL26624.51159.75101312.7538234.663
296NECİP GÖRMÜŞ18121550514313.25514.7538234.663
297ERKAN DOĞAN2416207461141020238234.663
298ÜMİT ÖZLÜ221318.75996.751189423.538234.663
299GANİM YILDIZ BULUT241121.251159.75765.5221.538234.663
300BARAN PULAT23161914313.25654.7510138234.663
301FATİH SOBAY27122413711.25241211.7538234.663
302SANCAR COŞKUNER241121.2513511.75433.25211.7538234.663
303İBRAHİM GÜN271124.251049342322.537.75233.8305
304SENA ÇAP32630.5736.2510100037.75233.8305
305HATİCE ARASLAN31829918.7500000037.75233.8305
306RAMAZAN OZANLAR251321.75967.5755.75452.7537.75233.8305
307SENA KIZILSEKİLİ28925.75534.2580801-0.2537.75233.8305
308ALPARSLAN HAVASLI30728.2511410130.2503-0.7537.75233.8305
309BÜŞRA DANIŞ211417.512311.25967.5221.537.75233.8305
310BATUHAN KÖSE241021.51078.2560620237.75233.8305
311MUSTAFA KEMAL PEYNİRCİ231519.2513611.560624137.75233.8305
312DURAN CAN26122312411413.7500037.75233.8305
313CEREN KAĞAN251022.51039.2560600037.75233.8305
314ÇAĞLA NUR KURT28427886404110.7537.75233.8305
315CEREN KAĞAN251022.51039.2560600037.75233.8305
316ABDULKERİM GEZER25922.75654.75837.25452.7537.5232.998
317ÇAĞLA DURAN211317.7513511.7594800037.5232.998
318ERTAN AÇAR31928.751039.2500002-0.537.5232.998
319BURAK AKDAĞ261023.51058.75635.2500037.5232.998
320SEDEFNUR SIRTIKARA298271078.25423.505-1.2537.5232.998
321CEMAL BELEN29926.751159.7500010137.5232.998
322AKIN İPEK281025.5104944314037.5232.998
323ZEHRA TURAN241221615.7511110.7500037.5232.998
324GÖKSEL NURAL301027.5987413.7503-0.7537.5232.998
325GÜLHAN TOKLUCU261023.51068.5625.500037.5232.998
326HASAN KILINÇ181913.2513312.25827.5524.537.5232.998
327GÖRKEM ÇİÇEK21121813412827.500037.5232.998
328ALİ OZAN ORAL251421.512311.25553.7510137.5232.998
329VELİ ÇAĞLAR İNCEOĞLU231718.7514612.59184.5211.7537.5232.998
330İRFAN KAYA21918.7514413303312.7537.5232.998
331SEYFİ CEM SÜMER21121817116.75423.503-0.7537.5232.998
332CÜNEYT DUYAN261422.51078.25684452.7537.5232.998
333GÖKHAN OKAY261123.2513312.2534200037.5232.998
334MUHAMMET CANTÜRK308281078.2510100037.25232.1655
335UFUK EFE MAZLUM248221039.25615.75130.2537.25232.1655
336BEDİRHAN PAMUKCU26923.75866.584700037.25232.1655
337ECE ÖZÇELLİK271124.251078.25342452.7537.25232.1655
338GÖRKEM DİNCİL281125.25118920210137.25232.1655
339ARDA KİREMİTCİ251122.251058.75736.2500037.25232.1655
340ALİ KARAMEŞE251022.5635.25606423.537.25232.1655
341FIRAT KAPAR2712248105.5563.5534.2537.25232.1655
342MUHAMMED TAHA PAKSOY231120.251179.25303514.7537.25232.1655
343BURAK KALIPCI261023.5918.75573.25211.7537.25232.1655
344MUSTAFA DÜZCE21918.7514213.550500037.25232.1655
345NİZAMETTİN ÖZTAŞ20161615513.75524.544337.25232.1655
346AZAT TOĞ23920.7574611210.500037.25232.1655
347İBRAHİM SARIKAYA25723.251049514.7500037231.333
348OĞUZHAN AKGÜL221518.25635.2512111.75351.7537231.333
349İREM ŞANLI30528.751078.2510104-137231.333
350BEYZA TAVLI25723.25615.7570710137231.333
351ŞÜKRAN YILMAZ27725.251058.75231.25211.7537231.333
352VEDAT OLŞMŞ241121.251159.75775.25110.7537231.333
353VOLKAN GENÇ261223794.751039.2500037231.333
354ZEYNEP BEYZA MEYDAN25623.5625.580800037231.333
355YUNUS YURDAKUL24122113312.25553.7500037231.333
356FAHRETTİN SOYTÜRK30927.751039.2500000037231.333
357BAHATTİN ŞİĞVA191116.251169.5827.5693.7537231.333
358RECEP GANİ YILDIRIM25623.5514.75817.7510137231.333
359ARZU ÇELİK24722.2511410514.7500037231.333
360MAHMUT NURİ BİÇER26724.2511410351.7510137231.333
361GÜNAY CANDAN26923.7512311.2520200037231.333
362BESTE GÜLBAHAR291026.51068.520200037231.333
363CEM TURAN31928.75876.25110.75231.2537231.333
364EMRAH ŞAHİN27625.5856.75413.7510137231.333
365HALİL İBRAHİM DOĞAN29428726.5221.510137231.333
366ESEN İBRAHİM ŞAHİN24822928.5716.7501-0.2537231.333
367MELİKE DÜZGÜN258231049534.25110.7537231.333
368MÜRSEL ŞENCAN27725.251241104-1211.7537231.333
369KORAY AKTEMUR22919.751078.25866.5322.537231.333
370UMUT SİNAN ÖZMEN22121912411514.75332.2537231.333
371İBRAHİM BARIŞ TOY241320.7514512.75563.500037231.333
372MESUT KARA251122.25726.594800036.75230.5005
373ERHAN ARSLAN25922.7512610.5413.7501-0.2536.75230.5005
374NUREDA ÇİÇE K231120.2513312.25322.5211.7536.75230.5005
375BUĞRAHAN KALIN2216188471341201-0.2536.75230.5005
376YUSUF MOİZ211018.5928.51019.7500036.75230.5005
377GAZİCAN SAKÇAK271024.510107.5312.7520236.75230.5005
378BURHAN KARADURAK261322.7512810322.5221.536.75230.5005
379MUSTAFA KÜRŞAT AKTÜRK251122.25625.5118900036.75230.5005
380SERDAR BORA ÖZKAYNAR258231159.7530310136.75230.5005
381FUAT GÜNEYSU271024.51097.757104.500036.75230.5005
382ELİF AYDIN281125.25130.2512710.2510136.75230.5005
383SİBEL FİŞEKCİ281225785615.7510136.75230.5005
384ADEM ESKİMEZ26524.75524.5716.75110.7536.75230.5005
385CEM İNAN ŞANLIER211118.25817.7511110.7500036.75230.5005
386GÖKTEKİN SELVAN241520.25856.751019.7500036.75230.5005
387DİLARA YÜREK26624.5996.75625.500036.75230.5005
388SEDA EREL22121974612111.7500036.75230.5005
389CUMHUR TÜRKAY25823948615.7500036.75230.5005
390HALUK UTLU191116.2512411716.75312.7536.75230.5005
391PINAR YILMAZ28925.7584754400036.75230.5005
392AYKUT VURAL281025.5827.5452.7510136.75230.5005
393ÖYKÜ YILDIRIM271124.251058.75592.7510136.75230.5005
394BAŞAK ÖRDEK28826664.5534.2520236.75230.5005
395ÖMER KULAKSIZ30927.75583413.75472.2536.75230.5005
396SERHAN COŞKUN281025.5977.2540400036.75230.5005
397SULTAN FİLİZAY211018.511310.2510170736.75230.5005
398MİNE CANSU HASSAN241121.2512510.75241413.7536.75230.5005
399SUAT YAMAN24722.2512411110.75312.7536.75230.5005
400EZGİ GÖLCÜK231319.75615.751058.75472.2536.5229.668
401ÖZLEM GÖKER29727.25755.75211.75211.7536.5229.668
402EMRE CESUR23920.751068.5726.5110.7536.5229.668
403BERAT BOZDAĞ2412211078.25837.2500036.5229.668
404EYÜP CAN TAŞTAN28726.25573.2574610136.5229.668
405ÖZGE CANDAN28826856.75413.7500036.5229.668
406YÜSRA DAGÜL251421.5524.511210.500036.5229.668
407ŞÜKRÜ BAYAR20917.75635.2513112.75110.7536.5229.668
408MUSTAFA KAYALI27825856.75303211.7536.5229.668
409ZABİT TÜRK211118.251029.51068.500036.25228.8355
410İLYAS TÜYSÜZ251022.5948404211.7536.25228.8355
411ONUR BERK ÖZCAN24921.751078.25736.2500036.25228.8355
412MEHMETCAN AT* EVEN27924.751341201-0.2501-0.2536.25228.8355
413ALİ BOZAT231020.512311.25534.25270.2536.25228.8355
414ÖMER GÜNERİ21918.751039.25938.2500036.25228.8355
415HÜSEYİN PALAT238211068.5746110.7536.25228.8355
416YUNUS EMRE KALKAN26923.751049413.7501-0.2536.25228.8355
417AHMET GÜL22720.2513212.5423.500036.25228.8355
418BERKANT G KUTLUCAN28626.5332.25606221.536.25228.8355
419BEYTULLAH İNCİRBELEN261322.7511410433.2500036228.003
420İSMAİL TÜRKİLLİ231020.511310.25615.7502-0.536228.003
421ALİ KORKMAZ231319.75664.51201201-0.2536228.003
422AYŞENUR TAŞKIRAN261322.7512610.5322.5130.2536228.003
423BERKAY AKSOY23821938.25856.7500036228.003
424BEYZA KANTAR29727.2574630302-0.535.75227.1705
425BEYZANUR EV281025.51159.75110.7501-0.2535.75227.1705
426RAMAZAN ARAT271124.2513511.7500001-0.2535.75227.1705
427SERKAN BAYLAN241221736.25808120.535.75227.1705
428KADRİYE İŞİM281225462.5817.75120.535.75227.1705
429SELMAN DOĞANDEMİR26122314512.7500000035.75227.1705
430FURKAN ÇAĞLAR241121.25837.25856.75120.535.75227.1705
431BUSE SOLMAZ25823625.5847130.2535.75227.1705
432EMRE YURTTAŞ25623.5635.25817.7503-0.7535.75227.1705
433OĞUZ PAŞA221518.2511210.5544312.7535.5226.338
434BURÇİN MERMER221418.51068.5928.500035.5226.338
435GÖNÜL ŞİMŞEK241221847514.75312.7535.5226.338
436AYŞE GÜL AKTAŞ22919.7512610.5110.75524.535.5226.338
437VEYSEL BEŞ25823221.51101100035.5226.338
438FURKAN TÜRK181314.75625.516614.5250.7535.5226.338
439ELİF KOCAKOÇ24622.5524.5716.75491.7535.5226.338
440BURCU AJI301027.5746221.5120.535.5226.338
441KEREM HATİP27924.751039.25120.510135.5226.338
442BUKET ŞEN271124.25534.2574610135.5226.338
443İREM KANDEMİR231120.25524.5775.25625.535.5226.338
444CEYHUN ÇEVİK261023.5866.5322.530335.5226.338
445ABDULKADİR ERKURAN181514.2515414977.2500035.5226.338
446İSA TÜTEN231020.51641500000035.5226.338
447BERKAN ÖZENCİ271024.511310.25000110.7535.5226.338
448RECEP TAŞ25122220212411130.2535.25225.5055
449BETÜL GÜLERTAŞ278251058.75221.500035.25225.5055
450SEDANUR ÇIPLAK271323.75967.5312.75231.2535.25225.5055
451SELAMİ KAYA251421.5928.5505130.2535.25225.5055
452ZOZAN TAŞ27625.51159.7500000035.25225.5055
453BURHANCANDOZU24921.75977.25755.75120.535.25225.5055
454OKAN ŞİMŞEK24722.2513212.5000120.535.25225.5055
455BERKAY DAĞ25922.75895.75635.25221.535.25225.5055
456MUHİTTİN GÜNEŞ191814.5118914612.5211-0.7535.25225.5055
457SELİM ÖZTÜRK231020.513511.75322.5120.535.25225.5055
458MUSTAFA YÜZBAŞIOĞLU241221794.751029.500035.25225.5055
459GUNEY VURAL29627.5755.7510110135.25225.5055
460KURNAZ YÜCEL258231189332.2510135.25225.5055
461TUĞBA SÖNMEZ23621.5736.25202625.535.25225.5055
462EREN ERTEKİN27924.751159.7501-0.2510135.25225.5055
463MİKAİL DEDE29727.2540440400035.25225.5055
464MERT UYANIK211218404856.75726.535.25225.5055
465ALİ ASLAN271024.510107.5423.501-0.2535.25225.5055
466ŞENER AKBULUT251022.5625.5837.2500035.25225.5055
467BERK ORHON26923.75847524.500035.25225.5055
468OMUŞ UZ281025.51179.25120.500035.25225.5055
469İBRAHİM YAVUZ28925.75987322.500035.25225.5055
470TEMİZSOV ERDEM26824534.2530340435.25225.5055
471HAKAN KULAÇ28925.75625.554400035.25225.5055
472ERTUĞRUL KAYA27725.2564540410135.25225.5055
473OKAN SELVİ221019.513511.75211.75332.2535.25225.5055
474UMUT AKPINAR251122.25726.5726.500035.25225.5055
475BURAK ABACIOĞLU24921.75553.75514.7550535.25225.5055
476UĞUR ÇAY251222886654.75462.535.25225.5055
477ARSLAN IŞIK251222736.25664.5322.535.25225.5055
478BERK ÖZER261123.25886433.25312.7535.25225.5055
479YILMAZ ÖZDEMİR211417.514612.5423.5211.7535.25225.5055
480ACAR ÖZTÜRK241520.2516315.2515-0.2514035.25225.5055
481GÜRKAN ŞAHİN26923.75736.25534.25110.7535224.673
482GONCA GÜL SEZER271224957.75312.75120.535224.673
483BATUHAN GÜL241320.7513312.2544304-135224.673
484BATUHAN BOZKURT25523.75625.5615.7500035224.673
485ENES KANTAR2412211189534.25110.7535224.673
486KADİR YILMAZ231020.514612.534200035224.673
487MERVE YALÇIN271024.5938.25361.5110.7535224.673
488EMİRKAN BALCI251022.5635.25736.2510135224.673
489ROŞAT GÜNEŞ291126.2510107.5250.75120.535224.673
490İREMALDEMİR221318.75635.25726.5664.535224.673
491MERT TAHTACI27426847270.25211.7535224.673
492FARUK BÜYÜKCAM221219928.5312.75514.7535224.673
493VOLKAN KULAKSIZ24921.751039.2540400035224.673
494BURAK AKSEL25723.2512411250.7500035224.673
495 EROĞLU23821928.5625.500035224.673
496BERİL KARAKUM24822452.751039.2510135224.673
497KAAN DAL2512221198.75534.2500035224.673
498BURHAN ÖCAL2512221179.25312.7510135224.673
499BAKİ AYHAN27525.75967.5101110.7535224.673
500EDANUR YİĞİT241021.514413120.500035224.673
501UĞUR YARBİL22919.751029.5202413.7535224.673
502SEVGİ CANACANKATAN2782564564500035224.673
503YUSUF GÜMÜŞAY241320.7514612.5491.7500035224.673
504ÖZHAN MURT29827534.25303110.7535224.673
505VOLKAN HALHALLI25122288650520235224.673
506UFUKCAN ULUÖZ241021.5977.25514.75221.535224.673
507SELCAN ŞEYHANLI25723.25746514.7510135224.673
508BEYZANUR ÇALIŞKANTÜRK1720121281011310.25452.7535224.673
509YAŞAR YILMAZ161711.7513611.5131010.5231.2535224.673
510ZEYNEP SARAÇOĞLU211317.7514512.758115.25211-0.7535224.673
511DOĞAN SEZER241420.512610.5130.25413.7535224.673
512DOĞUKAN DELİ28726.25654.7540401-0.2534.75223.8405
513EMRE KOCA26724.25856.75413.7500034.75223.8405
514YETİŞ AKYÜZ24822785856.7524134.75223.8405
515AHMET GÜNEŞ221019.512710.2578500034.75223.8405
516YUSUF YALINIZLAR281025.51039.2500000034.75223.8405
517DORUK ERKAL2316191159.758105.5260.534.75223.8405
518FATMA GÜL DEMİRTAŞ281025.5514.75404120.534.75223.8405
519YASİN KIZIL211417.51097.751049120.534.75223.8405
520İSA İZGİ26923.75987472.25211.7534.75223.8405
521KARA DOĞAN251122.25886886260.534.75223.8405
522ÖZLEM DEMİR271124.25996.75413.7500034.75223.8405
523SABİHASU KAYAYURT29827895.7524110134.75223.8405
524 SÜRÜM231319.751281078500034.75223.8405
525SERHAT YAVAŞİ241021.5876.25635.25211.7534.75223.8405
526FAHRİYE TURGUT251122.25948524.500034.75223.8405
527HALİL ŞEN TANRIKULU221418.5977.2590900034.75223.8405
528SİNEM BARBAROS26724.25553.75856.7514034.75223.8405
529ENES ALDİNÇ29627.5534.2520210134.75223.8405
530YILMAZ TEKİN27426856.7510110134.75223.8405
531YASEMİN GÜLŞAN26923.75827.5221.520234.75223.8405
532TUNA KÜFECİLER221318.7512211.5514.7501-0.2534.75223.8405
533EDA ALMACIOĞLU241420.5967.5746110.7534.75223.8405
534NAKİP ÇİLDİR281025.5563.5895.7500034.75223.8405
535BELGİN TÜRKDOĞAN211417.5967.5808211.7534.75223.8405
536GÖKBUDAK KAYA231319.75765.51198.75110.7534.75223.8405
537ÜNAL ÖNER25823433.25827.510134.75223.8405
538AYAZOĞLU ŞELİMAN251122.2512510.75211.7514034.75223.8405
539IŞIK YAMAN151511.25423.520618.5221.534.75223.8405
540EMİRHAN ATİK22520.75837.25312.7540434.75223.8405
541EREN YİĞİT29527.7564520200034.75223.8405
542MERVE GİRAY261422.5664.5895.7520234.75223.8405
543BUĞRAHAN YALÇINKAYA241320.7510107.5452.75413.7534.75223.8405
544KOCADEMİR KILIÇ18616.51039.2570720234.75223.8405
545YAVUZ ŞENTÜRK231120.251078.25544332.2534.75223.8405
546MUHAMMET KARABAĞ271024.512610.515-0.2500034.75223.8405
547USTA DEĞİRMENCİ221318.7515513.75120.5351.7534.75223.8405
548BEYZA ES251321.75635.25817.7500034.75223.8405
549FATMA NUR KAYA26624.5967.544301-0.2534.75223.8405
550MELİSA ARIKOĞLU25823948423.500034.5223.008
551YUSUF TÜRKMENOĞLU241420.512710.25433.25120.534.5223.008
552BURAK BODUÇ26624.5635.25514.7500034.5223.008
553BERKAY TEKİN191415.510491141000034.5223.008
554BERRAK SIRADAĞ25922.75221.51019.75120.534.5223.008
555ÖMER OKAY258231049202120.534.5223.008
556ÜNLÜ MERT CAN258231049110.75211.7534.5223.008
557BİLGİÇ BODUROĞLU261322.75967.5534.2500034.5223.008
558EREN YILDIZ25523.75957.7530300034.5223.008
559SERKAN GÜLER25823977.25534.2500034.5223.008
560METİN ERASLAN241121.25957.75765.500034.5223.008
561BAŞVESİLE ÜZER241420.5118910140434.5223.008
562YASİN PİŞİRGEN23721.25938.2554410134.5223.008
563MURAT ADANIR2312201078.25736.2500034.5223.008
564ERHAN KOÇ25723.25876.25524.5120.534.5223.008
565KITAY KORKMAZ27825876.25433.2500034.5223.008
566HALİL YENİDOĞAN268241058.75211.7500034.5223.008
567UMURCAN AYDOĞAN27725.25977.2520200034.5223.008
568İLAYDA ACARBULUT25922.75886895.7500034.5223.008
569TAYFUN ERGE26624.51141000000034.5223.008
570YILDIZ ERDOĞAN291026.5996.75120.5250.7534.5223.008
571DEMİRCAN ÖĞÜT AYDIN231020.51078.25615.7500034.5223.008
572HAMZA KUŞKU231020.5987615.75231.2534.5223.008
573OĞUZHAN KUCUR TÜLÜBAŞ25523.75404413.7530334.5223.008
574BEYZA PEKTAŞ231419.5977.25553.7554434.5223.008
575MERYEM KAYACAN178156451159.75514.7534.5223.008
576EBRU GÜLEN231120.251049505130.2534.5223.008
577DİLAN DOĞAN24921.751019.7530300034.5223.008
578ÖZGE AYDIN BADILLIOĞLU221418.513711.257172.75512234.5223.008
579FURKAN GÜLEN AKKÜÇÜK221518.2513511.75202322.534.5223.008
580RAHİME CANDAN24162014512.75250.7524134.5223.008
581SELAHATTİN TEMEL22321.2513112.7502-0.510134.5223.008
582HASAN BASRİ BAŞARAN231120.251068.5625.500034.25222.1755
583YILDIRAY ÇİĞİL271024.5977.25110.75211.7534.25222.1755
584GÖRKEM KUZU181713.75794.7516415110.7534.25222.1755
585RAHME ÇALIŞKAN26824371.25928.53100.534.25222.1755
586MERTALİ BOZKURT251022.51068.5563.515-0.2534.25222.1755
587EZGİ ÖZKAN25922.75967.554400034.25222.1755
588GAYE YENİGÜN211417.5736.25918.75211.7534.25222.1755
589ALİ YILDIRIM221219707938.2500034.25222.1755
590ATAKAN BEDER27825654.75524.500034.25222.1755
591İREM AKINCI19418847423.5615.7534.25222.1755
592ŞEVVAL ÖZDEMİR261123.251058.75231.2510134.25222.1755
593ŞAHİN ONUK281225866.5211.7510134.25222.1755
594DOĞUKAN AYDOĞAN231020.5765.5938.2514034.25222.1755
595AHMETSERHAT YILMAZ251022.5736.25625.500034.25222.1755
596DÖNMEZ AKCAN ATASOY24822625.5716.7500034.25222.1755
597SERCAN SARAÇOĞLU ÇEKİÇ231120.25726.5726.510134.25222.1755
598EMRE CÖMERT26824108816-0.5312.7534.25222.1755
599ŞEYDA TOPAL221119.251141000050534.25222.1755
600AYTAÇ KARAHAN26524.75716.75312.7500034.25222.1755
601SONGUR ŞAHİN271124.25876.25312.7510134.25222.1755
602SERHAT ÇETİN261422.5736.25211.75413.7534.25222.1755
603NUR YILMAZ İNAL25922.75837.25231.2530334.25222.1755
604İHSAN AYTAÇ201416.5332.2513412423.534.25222.1755
605BEYZA YILDIZ ALTUN241320.75886615.75211.7534.25222.1755
606ŞERAFETTİN KİŞİ271024.5606482211.7534.25222.1755
607ENES GÜNDÜZ241320.751097.75000615.7534.25222.1755
608BEYZA ÖZKURT PÜRCÜ201416.512311.25312.75413.7534.25222.1755
609VURGUN AK221019.511110.7520220234.25222.1755
610ABUZER URFALI211417.513212.5211.75322.534.25222.1755
611BEYZA CANATAN281125.25876.25433.2503-0.7534221.343
612KUTLUHAN KYN23122012311.25342110.7534221.343
613BERAT KOÇAK241121.2512710.25221.524134221.343
614FATİH KURDOĞLU1820131159.7513910.75120.534221.343
615YUSUF BAYRAKDAR231120.251078.25736.25211-0.7534221.343
616MERT ZIPKAN251321.7512510.75332.2517-0.7534221.343
617FARUK ÖZEK251122.2510107.56132.75221.534221.343
618FERHAT KESİK231120.25755.7580800034221.343
619HASAN ÖZEL2316199106.590902-0.534221.343
620AHMET KAYA251321.751049563.501-0.2534221.343
621UMUT BERKE AYTAÇ26624.5736.25351.75221.534221.343
622ENES KARAMAN28726.258105.55112.2500034221.343
623BİLGİÇ MEMETOĞLU31729.256113.25214-1.530334221.343
624ALİ KAZBEK22720.25645918.7500034221.343
625MERVE KİREÇÇİ29926.75664.5211.7510134221.343
626HATİCE AKIN2212191541410100034221.343
627YILMAZ YADİGAROĞLU251022.5886514.75110.7534221.343
628KARAKAŞ YÜKSEL25823118920200034221.343
629SÜLEYMAN ÖZÇELİK ORAL28526.75635.2510110134221.343
630AYSUN BABUŞ27525.75837.2524100034221.343
631EBRAR KAPLAN181314.75674.251641500034221.343
632BARAN AKÖZ2412211169.5312.75110.7534221.343
633OKUMUŞ KARTAL248221169.5312.7501-0.2534221.343
634ŞİMŞEK BİLGİÇ26824104910100034221.343
635DEMİR ERDEN251022.5746625.500034221.343
636UMUT TUĞCUGİL27924.75755.75413.7501-0.2534221.343
637SİNEM KUMRAL261123.256132.7598710134221.343
638KENAN ERBAŞ241520.251088635.25120.534221.343
639İSMAİL ORAL201117.2512510.75664.5361.534221.343
640KAAN KILAÇ20161614313.25654.7500034221.343
641SİNAN CENGİZ231319.7514413260.5110.7534221.343
642TANER CİZLEV221318.751189534.2534234221.343
643ELİF AKBIYIK23222.56103.5977.25120.533.75220.5105
644MERVENUR KÖK251222827.5524.501-0.2533.75220.5105
645ELİF ÖZ28925.7564530300033.75220.5105
646DİLEK ÇAĞLA ALKAŞI24921.75856.75635.2500033.75220.5105
647BERKE KÖKSAL23721.25918.75413.7500033.75220.5105
648MUSTAFA ÖZ181813.5957.75151012.500033.75220.5105
649ÖMER DOĞAN201117.25928.580800033.75220.5105
650YİĞİT ÖRKMEZ248221049312.7500033.75220.5105
651UMUT FURKAN TERCAN211916.2510881241106-1.533.75220.5105
652EREN KUŞ23920.7514313.2501-0.2514033.75220.5105
653SİMGE YILDIRIM258231097.7530300033.75220.5105
654EMRULLAH KUTLUCAN BAĞCI26624.5645674.2500033.75220.5105
655MELİSA BALABAN2512221198.7520210133.75220.5105
656BARIŞ KAYA26923.75977.25312.7500033.75220.5105
657HÜSEYİN BALCI251421.512510.75221.500033.75220.5105
658HALUK TÜFEKÇİ251122.256103.580800033.75220.5105
659BALCI ATAY211118.2510010625.500033.75220.5105
660EFE YARAR251022.59106.5654.7500033.75220.5105
661MURAT SEVER211617895.757104.5866.533.75220.5105
662AYDIN YILDIRIM25723.25977.25322.5110.7533.75220.5105
663İREM ARSLAN KAŞDOĞAN281125.251088120.500033.75220.5105
664BARIŞ ARKAN231519.251169.564500033.75220.5105
665MAHMUT TUTAŞ23920.75957.75625.501-0.2533.75220.5105
666DENİZ ÖZTÜRK26524.75938.2510101-0.2533.75220.5105
667SERKAN HAVAS2712241088211.7500033.75220.5105
668MİRAÇ SEÇİR25922.751097.75322.5110.7533.75220.5105
669ENES YILDIZ23821847413.7520233.75220.5105
670ÖZGÜÇ SOYKAMER23920.75847625.5120.533.75220.5105
671EMRE BEKTAŞ261023.5977.2534210133.75220.5105
672MUSTAFA BERK231120.2512411462.500033.75220.5105
673ADEM GÜL221119.2512510.7501-0.2540433.75220.5105
674TUNA GEDİK YILMAZ24921.751341200000033.75220.5105
675FURKAN CENGİZ231419.514313.2524100033.75220.5105
676YAĞMUR ÇOLAK161213827.513412231.2533.75220.5105
677GAMZE DERE271224322.5765.5361.533.5219.678
678ERSİN KIZILTAŞ261223987413.7501-0.2533.5219.678
679SERKAN KILIÇ2181911310.25361.5312.7533.5219.678
680MELİSA AKGÜN27825625.5423.502-0.533.5219.678
681BARAN TANTEKİN271024.5837.25211.7500033.5219.678
682CANSEL DEMİR281125.25886423.519-1.2533.5219.678
683BURAK ALBAYRAK25823635.25765.515-0.2533.5219.678
684MERYEM AVCILAR241021.5866.5765.500033.5219.678
685SEDA ERDİL201117.25625.5948452.7533.5219.678
686ÖRGÜN BULUT22720.2511310.2520210133.5219.678
687SELİM SARI241320.75746716.7500033.5219.678
688METİN AKYOL25723.25837.2520210133.5219.678
689ALİ BAĞCIK281025.5108800000033.5219.678
690ŞULE KUTLUYURDU24822413.75534.25423.533.5219.678
691ŞEYDA DEMİRGAN201316.751088918.7500033.5219.678
692MERT YİĞİT KUPLAY26524.75755.7510120233.5219.678
693KADİR GERİLMEZ172211.5654.7518317.2500033.5219.678
694ERGİN DÜZKALIR21619.590950500033.5219.678
695LÜTFÜ KÖKSOY25723.25524.5110.7550533.5219.678
696DEMİR GÜLŞEN211417.51159.75635.2510133.5219.678
697RABİA YILMAZ241021.5957.75433.2524133.5219.678
698ZEYNEP ARSLAN231220866.5726.5130.2533.25218.8455
699GÜLHAN AKBAL221219332.251159.75332.2533.25218.8455
700KARDELEN SAMATLI2612231141002-0.5110.7533.25218.8455
701SEDATARABUL251421.5938.25413.7501-0.2533.25218.8455
702AHMET İLKAN251222534.2570700033.25218.8455
703MEHMET Ö *NÇ24162011410433.2500033.25218.8455
704SHİNJİ KAGAVA211018.51078.25726.500033.25218.8455
705CAN ÖZCAN241620674.2511108.5120.533.25218.8455
706MEHMET ALİ BAŞAK2712248115.25524.502-0.533.25218.8455
707EREN BAYRAM241121.25938.2540401-0.2533.25218.8455
708NİHAT SOYU*R231419.512211.5332.2514033.25218.8455
709FETHİYE GÜNAY261023.51097.7534200033.25218.8455
710TAHA AYTAÇ24822674.2584700033.25218.8455
711MEHMETBARUT291126.2588610100033.25218.8455
712ERBAŞ ALİ251122.2512411130.2501-0.2533.25218.8455
713SARA AKAR221418.513711.25423.500033.25218.8455
714ÖZGE ÖZDOĞAN241021.5625.5736.2500033.25218.8455
715TONGUÇ TÖNGE28925.75534.25423.501-0.2533.25218.8455
716SADİYE YASA24323.2584730300033.25218.8455
717MELİSA ÖNVERMEZ211018.5674.251029.510133.25218.8455
718BEŞİRİK YILDIRIM24423534.2550510133.25218.8455
719GÖK BİÇER24822645876.2500033.25218.8455
720KILINÇ KARADEMİR211118.25837.25817.7500033.25218.8455
721BERRAK ALIMLI191714.7511310.25837.2510133.25218.8455
722BİLAL AKGÜL291126.25794.75313-0.25322.533.25218.8455
723FURKAN AKYÜZ221019.5866.574624133218.013
724YUSUF ARLIYÜZ2482211310.25110.7500033218.013
725İZZET ŞENER KARA231120.251039.25423.500033218.013
726BEDİRHAN BAYRAK261223938.25101110.7533218.013
727OĞUZ KARADENİZ26624.5755.75312.7500033218.013
728ALEYNA GELİR23920.7511310.2510124133218.013
729ERTUĞRUL USTA211317.7514612.5342110.7533218.013
730MERT ÜNEL29926.75856.7503-0.75130.2533218.013
731KAAN METE291026.5423.530300033218.013
732SABİT BZB181314.7564513212.5110.7533218.013
733DENİZ SATU AKYÜZ291126.25775.25250.75110.7533218.013
734RAMAZAN HANCIOĞLU25922.75967.5312.7500033218.013
735AYVATAŞ BATÇIK2212191198.75635.2500033218.013
736SEVDİYE OLPAK221219775.25817.7510133218.013
737AYCAN BOLAT241021.5312.75918.7500033218.013
738ALEYNA ARSLAN26122388640400033218.013
739YILDIZ SİĞA221418.5775.25938.2510133218.013
740SELİME MERCAN271124.25645312.7510133218.013
741ÇETİN BOZKURTER21519.75726.5615.7524133218.013
742AÇIKGÖZ GÜLER30429433.2501-0.2510133218.013
743SELİM ERGİNEL231120.251049202211.7533218.013
744OĞUZHAN ŞAHİN201416.51078.25957.75120.533218.013
745TÜRKMEN KADAK201715.751049674.2540433218.013
746CENK GÜNEY KOCABAŞ231419.512510.75452.7500033218.013
747KORKMAZ GAYRETLİ AYDIN201516.2514612.5524.501-0.2533218.013
748BERKE HEPKAYA191415.515513.75322.5231.2533218.013
749CİHAN ADANÇ271124.251198.7500000033218.013
750İSMAİL ALPASLAN241420.5977.25433.2534233218.013
751KAHRAMAN GÜLTEKİN211517.2516415231.2502-0.533218.013
752İSMAİL ALPASLAN241420.5977.25433.2534233218.013
753GÖKMEN AKYOL251022.51169.5110.7500032.75217.1805
754FATMA NUR KOCAMAN211417.5625.5808211.7532.75217.1805
755FAHİME ÖCAL24921.751088332.25110.7532.75217.1805
756AYŞEGÜL İŞERİ231419.5755.75967.500032.75217.1805
757ERDEM AKTÜRK221119.257114.25312.75726.532.75217.1805
758SERHAT DE MİR151810.5856.7517914.75250.7532.75217.1805
759SAMET SALPAT23721.25413.7580801-0.2532.75217.1805
760HALİL KOÇ191016.51049716.75120.532.75217.1805
761CANER İPEK241221775.25726.500032.75217.1805
762AKIN YILDIZ24921.75514.75775.2510132.75217.1805
763BAŞARAN BAYRAM221119.2512510.75110.7520232.75217.1805
764SENA KANIK YÜKSEK21918.75726.5827.500032.75217.1805
765TUNCAY KULAK GEDİK231020.51039.2530300032.75217.1805
766ALP AKCAN PAKSOY241021.5645635.2510132.75217.1805
767DEMİRÖRS ESER221119.25707312.75413.7532.75217.1805
768TEKMEN KILIÇ YILDIRIM25723.251058.75110.7500032.75217.1805
769DERE GİDER141410.5928.515513.7500032.75217.1805
770ÇELİK KURT25723.251058.75110.7500032.75217.1805
771AYDIN ELLİALTI26923.759116.25202110.7532.75217.1805
772GEÇEN DEMİRTAŞ26724.251068.500000032.75217.1805
773OĞUZHAN ARGA281025.5977.2514000032.75217.1805
774ATICA BAŞKAN VURALKAN24921.75736.25514.7500032.75217.1805
775METİN ALUÇLU211317.75977.25876.25221.532.75217.1805
776ALICI MUTLU251122.25573.257104.5312.7532.75217.1805
777BIYIKLI ŞATIR ERTEM15713.2512610.5736.25452.7532.75217.1805
778ÇELİK ENGİN241420.51058.75553.7501-0.2532.75217.1805
779ÖZTÜRK ÇİSEM24921.75977.25110.7530332.75217.1805
780AYDIN UYSAL241320.751281034200032.75217.1805
781BAŞTÜRK BAŞER211317.7513511.75211.75221.532.75217.1805
782DOĞUKAN ATASEVEN23621.5716.75534.2500032.5216.348
783BERKAY KARATAŞ261223775.25433.2538132.5216.348
784EMİR GÜNEYLİ241021.511210.510102-0.532.5216.348
785YAREN SAVAŞ281025.598729-0.25270.2532.5216.348
786SILA DEMİREL2512221049120.510132.5216.348
787OĞUZHAN BAŞARAN261123.25856.7530302-0.532.5216.348
788KADER GÜZEL251022.5635.25514.7500032.5216.348
789İPEK TAŞLITEPE261422.5996.75211.75221.532.5216.348
790MUCAHİT EKTAŞ291126.25736.25130.2501-0.2532.5216.348
791BARIŞ DOĞAN241420.5635.25856.7500032.5216.348
792GÜLLALE TUNA251022.5755.7564503-0.7532.5216.348
793YUNUS TENLİ271224876.25332.2500032.5216.348
794MEHMET KAPLAN211517.25856.75615.75312.7532.5216.348
795VEDAT IŞIK268248115.25322.5110.7532.5216.348
796ECE YILMAZ221518.2512810524.515-0.2532.5216.348
797ÜN ARSLAN241420.51189612300032.5216.348
798FATMA GÖZKAYA26524.75755.7510110132.5216.348
799FURKAN ULUTAŞ25723.25876.2530300032.5216.348
800YAVUZ PİRİM278257124423.500032.5216.348
801ATIL ÜSTÜN221119.25928.5413.7510132.5216.348
802ÖZCAN KIZMAZOĞLU12610.5322.520219.500032.5216.348
803ÖNDER ULUBA26923.75895.7558300032.5216.348
804DONAT ARSLAN271124.258105.5390.7520232.5216.348
805İSMAİL KARAOĞLU2412211169.520200032.5216.348
806MERVE ÖZSOY27625.5505130.25211.7532.5216.348
807ATA YALÇIN261023.5977.25110.7510132.5216.348
808RECEP SAF2212191078.25524.5110.7532.5216.348
809EMRE VURAL251122.25895.75202462.532.5216.348
810YILMAZ DEMİRTAŞ918.75918.751781500032.5216.348
811GİZEM GENÇPINAR241320.7512810101110.7532.5216.348
812HAKAN AKASLAN251022.510107.5322.500032.5216.348
813YILDIZ UYĞUN201117.25462.511110.7520232.5216.348
814OĞUZHAN ATAY271124.256113.2550500032.5216.348
815KARACA ÖNDER SİVİŞ25823615.75413.7500032.5216.348
816YAKUP BAYMAK221119.2511310.25221.5221.532.5216.348
817AYNUR ATAY261223443615.75110.7532.5216.348
818KALAYCI GÜVENÇ221318.75977.25303423.532.5216.348
819KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR27525.75212-13120957.7532.5216.348
820KARAKUŞ ÖZCAN211018.51179.25312.7520232.5216.348
821KUŞ ERDEM23621.5918.75221.5110.7532.5216.348
822BERKAY BAŞMAN211517.2512610.5322.5332.2532.5216.348
823FATİH AKTAŞ25424928.500001-0.2532.25215.5155
824UMUT KİRAZ231519.25928.5563.510132.25215.5155
825MEHMET TOPRAK23122012710.25221.5120.532.25215.5155
826MUSTAFA PEKTAŞ211018.511410413.7500032.25215.5155
827DAMLANUR ER271323.75866.5462.502-0.532.25215.5155
828İSMAİL GÖKBUDAK2181912710.25534.2505-1.2532.25215.5155
829AZİZ GÜNAYDIN211218847736.2510132.25215.5155
830MUHAMMED FIRAT ETLİ26624.5856.7510100032.25215.5155
831UĞUR ERTÜRK231319.75635.25977.2500032.25215.5155
832BERK ULUSOY27924.75876.25130.2510132.25215.5155
833AHMET CAN GÜVEN251022.5856.75312.75130.2532.25215.5155
834ABDULSELAM AYIK271124.2594800000032.25215.5155
835BOZKURT CAN241420.5957.75524.502-0.532.25215.5155
836YAVUZER YANNİ231020.512411110.7500032.25215.5155
837KÖSE ÜNAL191116.25104970700032.25215.5155
838İLYAS GÜNDOĞDU2412218105.5615.7500032.25215.5155
839HASAN ÇELİK2382111310.2510100032.25215.5155
840VİRAN USTA GÜÇ221119.25957.75534.2510132.25215.5155
841?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ23821928.5312.7500032.25215.5155
842ŞERİFE TAŞKIN27924.75775.25462.501-0.2532.25215.5155
843YILMAZ ÇETİN27924.75827.500000032.25215.5155
844KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN1541411210.5817.7500032.25215.5155
845TÜMÜKLÜ TEKİN251022.5775.25524.500032.25215.5155
846MUSTAFA SARİ261023.5996.7520200032.25215.5155
847KEMAL KARAKOYUN261223876.2544300032.25215.5155
848OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN221318.7511310.25433.2500032.25215.5155
849ÇABAS EKİCİ241420.51341219-1.2510132.25215.5155
850KILIÇ AYDINER201516.25654.7512211.501-0.2532.25215.5155
851PEKER AKTAŞ25723.2550530310132.25215.5155
852EROĞLU BELGEMEN25922.75635.25534.2500032.25215.5155
853MUHARREM ÇETİN22919.75827.550500032.25215.5155
854ÖMER OFLAZ1681412411837.2500032.25215.5155
855SEYİTHAN BUĞRUL14612.5413.751641524132.25215.5155
856BURAK BAYSOY23621.51049211.7500032.25215.5155
857REİS BÜKÜLMEZ221418.5856.7570700032.25215.5155
858ÇAKAR YILMAZ14612.5524.511210.5654.7532.25215.5155
859TALHA BIÇAKÇI231519.25413.75827.5351.7532.25215.5155
860SELİM KARA148121078.2511157.25514.7532.25215.5155
861DURSUN TİMURTAŞ DAYAR201815.51039.25827.500032.25215.5155
862ALACI ATEŞ231419.5837.25563.520232.25215.5155
863YELDA BİNBOĞA19121611210.5312.7530332.25215.5155
864BİLGİN KIZILTEPE21121811310.25322.5221.532.25215.5155
865NİŞANCI KAYA231020.51179.25000322.532.25215.5155
866DEMİR ABSEYİ19121614213.5332.25120.532.25215.5155
867YURDAKUL AMİROVA UÇAN20121714413120.5211.7532.25215.5155
868GÜNAY ÖZTÜRK231718.7514512.7501-0.2538132.25215.5155
869KENAN TAŞ17121416215.5351.7524132.25215.5155
870TUFANSEL DALGA161213957.75967.5413.7532214.683
871ALEYNA KAYA261023.5785351.75211.7532214.683
872MELİKE DİVAN221318.751159.75443120.532214.683
873ELİF GÜMÜŞ261123.25977.25221.500032214.683
874ALPER HAKAN DORAK171912.25895.7514213.5120.532214.683
875ECE CERTEL26824794.7568403-0.7532214.683
876231020.5928.520210132214.683
877YAKUP KORKMAZ23920.7512411110.7502-0.532214.683
878SEZER CEYLAN231020.51029.500020232214.683
879BARIŞ KILIÇ241021.51078.25312.7502-0.532214.683
880TÜRKMEN EROL26524.75404332.2510132214.683
881ÇETİNKAYA TAYFUN26923.751198.7502-0.500032214.683
882ŞİMŞEK KAYA25122250550500032214.683
883ŞAHİN KARAKURT241320.75895.75765.500032214.683
884FERHAT BUDUNOĞLU241520.25785231.25765.532214.683
885UĞUR ÖZER26923.75876.2534200032214.683
886HASAN SAYGIN25623.5726.520200032214.683
887SELİN ERYAVUZ261223765.5351.75211.7532214.683
888HAKAN POLAT ÇİÇEK251222524.5625.500032214.683
889YENİGÜN YILMAZ22520.75716.75524.500032214.683
890AKBANA ÇELİK171014.51049928.500032214.683
891OVUZ ÜNSAL24722.25957.7517-0.75452.7532214.683
892ŞEN ALPINAR201316.75726.5886452.7532214.683
893ÇINAR CİNDEMİR151511.25131110.25977.25433.2532214.683
894SATIN AKDUMAN211118.251058.7564500032214.683
895KENAR UYAR20917.751029.5312.7520232214.683
896TAN TÜLPAR26524.75837.2504-110132214.683
897EMİR AZAK23161912510.75351.75120.532214.683
898SOLMAZ EREN2181913611.5101120.532214.683
899BAHÇECİOĞLU GÖZDE251521.251281006-1.55112.2532214.683
900EMİROSMANOĞLU BAYKAL221418.514413120.500032214.683
901KARACA TUNCEL211517.251179.25524.510132214.683
902YUSUF ALAGÖZ221418.5895.7510302.578531.75213.8505
903REYHAN YILDIRIM251022.5967.520201-0.2531.75213.8505
904EMRAH DURMUŞ251321.7512610.5130.2517-0.7531.75213.8505
905FİKRİ YAVUZ241021.5876.2540400031.75213.8505
906ÜMMÜHAN TAŞ251022.51039.2500000031.75213.8505
907MUHAMMED YILDIZ171812.59481039.2520231.75213.8505
908SEVTAP KAYA251122.25615.75413.7500031.75213.8505
909ZİNNUR SULTAN KOÇ2212191169.5000433.2531.75213.8505
910RECEP BEYAZIT211317.75553.751058.75221.531.75213.8505
911ALBAYRAK ÇETİN27725.25645140221.531.75213.8505
912ÖZER YILMAZ268241179.25110-1.500031.75213.8505
913BAKAÇ GİNİŞ28726.258115.25130.2500031.75213.8505
914KURT YETİM25122212710.2502-0.500031.75213.8505
915ÖZKAN NASIROĞLU26425654.7510110131.75213.8505
916ARİF SEZGİN2612231068.510103-0.7531.75213.8505
917TA ÖZTÜRK27825755.7510100031.75213.8505
918ZEHRA YILDIRIM251122.25987221.510131.75213.8505
919SONGÜL UZUN24822977.25322.500031.75213.8505
920KARACAER BULUT201316.75625.51169.500031.75213.8505
921ACUN DUYSAK281025.5573.2500030331.75213.8505
922ELÇİ YENİN23422514.7520230331.75213.8505
923ŞAHİN DEMİREL1916151039.25726.510131.75213.8505
924BOZKURT SAK20718.25505827.510131.75213.8505
925YAKAR KOCABAŞ191315.7512311.25312.7520231.75213.8505
926ERÇİN SARAÇ20917.751541400000031.75213.8505
927AHMET EVCİMEN231020.5332.25104900031.75213.8505
928FATMA ASLAN211118.25645938.2500031.5213.018
929M BUĞR UZUN231220977.25534.2500031.5213.018
930TALHA UZDU27725.25674.2520200031.5213.018
931SELENAY AKKOZ231220847413.75110.7531.5213.018
932BUSE UYSAL28826413.7520201-0.2531.5213.018
933İSMAİL ESEN BAŞAR19916.7512311.25211.75211.7531.5213.018
934ÖMER YURDUSEVEN251122.251088110.75120.531.5213.018
935AHMET EVREN211317.75876.25654.75452.7531.5213.018
936İKRA GÜNGÖR21719.25534.2580800031.5213.018
937BEYZA NUR KARATAŞ23920.75938.25342120.531.5213.018
938BETÜL BEYDOĞAN231120.251049322.501-0.2531.5213.018
939ARAS ALKURT KAYIKÇI24162010107.5514.7517-0.7531.5213.018
940DİLER YURT23920.75615.75221.5423.531.5213.018
941KILIÇ İLKAY26724.25654.75322.500031.5213.018
942DİLEK TAVŞAN2316191088544120.531.5213.018
943ÇINAR ALAY27825693.75312.7500031.5213.018
944GÜNEŞ ERTEM241021.5534.25615.7500031.5213.018
945ŞAHİN ÖZEL21719.25957.75524.500031.5213.018
946ALTUNSÖZ GENÇ2712241097.7504-1110.7531.5213.018
947ÖZTÜRK UĞUZ281125.257114.2534200031.5213.018
948YILMAZ EVİK23122013611.5211-0.75110.7531.5213.018
949JALE GENÇ TALAS20917.7500012710.25423.531.5213.018
950ALİ EKER251321.757124775.25260.531.5213.018
951MAHMUT ÇİMEN281125.25895.75120.500031.5213.018
952MANSUR KÜRŞAD ÇIRAKOĞLU21918.75847413.7520231.5213.018
953GAMZE DEMİR GÖÇMEN24822462.540430331.5213.018
954MİRAÇ ALPAYCI22421514.75413.7520231.5213.018
955YÜCEL AK231319.751078.25221.520231.5213.018
956KUBİLAY ÇELİK201416.514612.501-0.25312.7531.5213.018
957HAYATİ ERCAN22161813312.25280231.2531.5213.018
958BEDRİYE MÜGE ALTUN231319.751341215-0.2500031.5213.018
959MEHMET TAŞDEMİR27825534.25332.2500031.5213.018
960HÜSEYİN UMAR251521.2513711.2503-0.7502-0.531.25212.1855
961ALEYNA AYDIN241320.75886664.500031.25212.1855
962BATUHAN EMİK23821726.554401-0.2531.25212.1855
963BÜŞRA HANİKAZ201017.5736.25716.75110.7531.25212.1855
964SERHAT OKUMUŞ201217856.7594802-0.531.25212.1855
965MELİSA A AZ25823957.7502-0.510131.25212.1855
966CIVAN ÇAKIL21719.25654.75827.501-0.2531.25212.1855
967DILDARALIŞ261223785583130.2531.25212.1855
968BURAK ECİN221518.251088856.7507-1.7531.25212.1855
969BİRSEN KILIÇ251521.2510107.518-16103.531.25212.1855
970SERDAL SARP181813.512810491.7560631.25212.1855
971BÜNYAMİN SÖKER221318.7514612.500000031.25212.1855
972ÖZGÜR KÖSE20917.75413.75957.7520231.25212.1855
973FERDİ BARÇAK24921.75827.520214031.25212.1855
974REYHAN ÖZEKLİ MISIRLIOĞLU271024.5524.544303-0.7531.25212.1855
975İLHAN BOLAÇ25623.5654.7520210131.25212.1855
976GÜLŞAH ASLANALP151910.25837.251541401-0.2531.25212.1855
977NALAN ÖRNEK23920.75957.75312.7500031.25212.1855
978SEMİH AKDOĞAN241021.5895.7554400031.25212.1855
979ERGÜN ÖZÇELİK2216187104.5996.7534231.25212.1855
980FATİH ERTÜRKLER201516.257104.51241102-0.531.25212.1855
981ŞENAY SARAL221119.25108840400031.25212.1855
982SERKAN ÖZKAN17615.5553.751039.25452.7531.25212.1855
983EMRE DEMİRHAN29727.256103.5120.500031.25212.1855
984BAHATTİN ASLANKARA24722.25635.2540401-0.2531.25212.1855
985IRAZCA EMLAKÇIOĞLU211018.5120.513312.2500031.25212.1855
986HATİCE ÖZTÜRK162210.51198.7511137.75674.2531.25212.1855
987BARIŞ ESER211417.51169.5472.2534231.25212.1855
988İBRAHİM HALİL AKAY241121.251141015-0.2500031211.353
989SELİNAY GÜL271323.759116.2500010131211.353
990TENZİLE GÜMÜŞSU251022.5928.500000031211.353
991GİZEMÇETİNKAYA211417.5948312.75312.7531211.353
992MUHAMMED ÇABUK24921.75856.75322.500031211.353
993NİLAY ATIŞ221019.511210.5270.25110.7531211.353
994YUNUS EMRE EREN201416.5775.259116.2530331211.353
995MUHAMMED ÇAKIR241121.2512510.7500004-131211.353
996HÜMEYRA ÖÇEL201017.5606827.500031211.353
997BEYTULLAH ORHAN231020.5775.25615.7502-0.531211.353
998BETÜL TEPE231619977.25654.7500031211.353
999PINAR UYSAL211617635.251039.2502-0.531211.353
1000FATİH MİRAÇ KARAHAN231120.251068.5462.501-0.2531211.353
1001SEFA DEMİR228201039.25332.2502-0.531211.353
1002HALİL GÜNDOĞDU161512.2534217116.7514031211.353
1003GİZEM KARASOY221418.5977.25544231.2531211.353
1004MÜCAHİT KAYA26923.75876.2500010131211.353
1005GÜLTEN GEÇİTLİ201416.51058.75332.25423.531211.353
1006BAYRAM EKİNCİ241121.25491.75895.75332.2531211.353
1007DAĞ OĞUL MERT2181964570700031211.353
1008REZAN ÖDEN231718.7510107.59165313-0.2531211.353
1009FATİH DEMİRAY261322.7510107.5250.7500031211.353
1010FUAT AYHAN191515.251049775.25221.531211.353
1011GÖKHAN YAĞCI231020.5592.75606211.7531211.353
1012ORHAN AVCI231419.512810120.510131211.353
1013MEHMET BAYGELDİ221418.51179.25433.2500031211.353
1014EVREN BÜKÜM24162010107.541216142.531211.353
1015OKTAY DİNCER251222765.5423.500031211.353
1016HARUN DOĞAN271124.25371.25413.75211.7531211.353
1017YAVUZ EKİZ2482274630300031211.353
1018PINAR ŞAHİNER25424827.502-0.500031211.353
1019MEHMET ŞENGÜL26724.25895.7524100031211.353
1020UMUT İLGÜN221318.751078.25524.502-0.531211.353
1021MESUDE AŞIK26923.758105.5211.7500031211.353
1022HÜSEYİN CAHİT ÖZKAN24822775.25413.7500031211.353
1023HAŞİM ONUR ŞİRZAİ24921.75625.5312.7510131211.353
1024EYYUP SABRİ ÖCALAN141510.251078.251159.75312.7531211.353
1025MUSTAFA KABA261123.25303130.25524.531211.353
1026MUSTAFA TÜLÜCE231220866.5221.530331211.353
1027UFUK AYTEKİN161811.513312.25866.5390.7531211.353
1028AHMET ALİ KAYA20121712311.25312.7500031211.353
1029MEDİHA DÜGER20618.513412120.500031211.353
1030İSMAİL TUSUN191515.251049544322.530.75210.5205
1031SONGÜL IŞIK27725.25322.530300030.75210.5205
1032ANIL DUR*Ş211218847505110.7530.75210.5205
1033FURKAN EREZ241021.5654.75443221.530.75210.5205
1034MEHMET ALİ FYD221219563.5938.2500030.75210.5205
1035SEVCAN KESKİN25723.25534.25423.501-0.2530.75210.5205
1036HASAN METİNEREN12197.2513711.2512129573.2530.75210.5205
1037KAMİL BULUT24722.25625.530300030.75210.5205
1038NEBİ ŞAHİN DUYAR201017.5856.75726.500030.75210.5205
1039ÖZCAN ÇETİN271124.257104.5322.502-0.530.75210.5205
1040NAGİHAN BÖLÜK251022.5553.75322.520230.75210.5205
1041CEREN GÖZAÇAN26724.25524.520200030.75210.5205
1042SERKAN BOZKURT211018.51068.5413.7500030.75210.5205
1043HASAN ÖNEY KURNAZ241420.5928.5351.7500030.75210.5205
1044YUSUF KENAN AY GÜNEY211417.5817.75413.75211.7530.75210.5205
1045ÇETİN KÖYLÜ238217104.5423.5211.7530.75210.5205
1046TARKAN ÖZMEN SÜNER21719.25948211.75211.7530.75210.5205
1047MERAL LEMAN TALAN271224996.7500000030.75210.5205
1048ERGÜN DUMLU251022.5423.5514.7500030.75210.5205
1049KENAN AHMET ZORLU KARAYİĞİT23821967.5221.5110.7530.75210.5205
1050URAL KÖYCÜ201117.25856.75534.25462.530.75210.5205
1051YAHYA UYGUR18915.7511310.25433.25221.530.75210.5205
1052BENGÜ KABACAOĞLU27924.7564500010130.75210.5205
1053FATİH NAZMİ TOPALOĞLU241320.75895.75553.75260.530.75210.5205
1054DİLEK AYIK231319.75765.5462.558330.75210.5205
1055MEHMET DEMİR221019.5746423.5211.7530.75210.5205
1056TUFAN AKIN ERDEM21918.75827.5351.75312.7530.75210.5205
1057MEHMET KARAMANLI221418.51198.75361.520230.75210.5205
1058TURGAY YILMAZ SADİ AYKAN25823967.5130.2500030.75210.5205
1059GÜLDEHEN OKTAY2112181159.75250.75472.2530.75210.5205
1060GÖKMEN YURTLU231020.51159.75120.500030.75210.5205
1061BÜLENT SALMAN SEVER19121613212.5332.2500030.75210.5205
1062EROL CİRİT KOÇER201416.513312.2524110130.75210.5205
1063BAHRİ SORGUN EVCİLİ181414.514413000433.2530.75210.5205
1064ŞEMA TEMEL251022.51281004-103-0.7530.75210.5205
1065RASİM ŞAHİN221418.513511.75130.2500030.5209.688
1066KADER DOLU221019.51101100000030.5209.688
1067TOLGA KAAN UZUN23920.75654.75563.5221.530.5209.688
1068YANIK MUSTAFA25823785101221.530.5209.688
1069ZEKİCAN ÖZDEMİR201117.2512311.25221.5120.530.5209.688
1070AYŞE ESENER241520.25977.2530300030.5209.688
1071BAVER EKİN258239106.500024130.5209.688
1072EMİR ŞİMŞEK16161294812311.2503-0.7530.5209.688
1073DİYAR IŞIK241620785413.75211.7530.5209.688
1074ÖZEN ÖZLEM NURÇİN26425524.510100030.5209.688
1075SELMA BAŞKAN25723.25755.75211.7501-0.2530.5209.688
1076TUĞSEM KAZANCI261123.25664.530301-0.2530.5209.688
1077TESLİME NAZLI KIYAK YILMAZ231020.5118910100030.5209.688
1078GÜLÇİN METE11410827.51441300030.5209.688
1079İSMAİL UZUN26923.75413.7530300030.5209.688
1080MURAT SAĞDIK221119.25837.2530310130.5209.688
1081EBRU ARIKAN YORGUN23821202827.500030.5209.688
1082TÜMAY EKİCİ191216635.25736.2530330.5209.688
1083AHMET KESİM26624.588600000030.5209.688
1084EBRU GÜL26824462.5433.25110.7530.5209.688
1085HÜSEYİN YAVUZ YILDIRIM191216635.25654.75524.530.5209.688
1086BAŞAK KARAGÖZ231619895.75433.25322.530.5209.688
1087AYŞEGÜL PEKEL21918.751088110.7530330.5209.688
1088EVRİM YAKAR251321.751058.7503-0.75110.7530.5209.688
1089EMİNE NUR ÇELEBİ251321.751198.7504-124130.5209.688
1090ÖZKAN KASIMOĞLU231120.25977.25312.7500030.25208.8555
1091ADEM YAŞAR231120.25118910100030.25208.8555
1092ENSAR BARAN ERMURAT231020.5592.7560610130.25208.8555
1093AHMET ATSAL231120.251039.2501-0.2510130.25208.8555
1094BURAK ATCI23721.25736.25312.7500030.25208.8555
1095ŞEVVAL BACAKSIZ231419.5895.75514.75270.2530.25208.8555
1096FURKAN KOÇAK20618.5736.25625.500030.25208.8555
1097MERVE ÖZDEMİR241021.5746312.7500030.25208.8555
1098MUSTAFA ÖZATA24921.751088130.25130.2530.25208.8555
1099ŞAHİN YILMAZ201616957.75817.75213-1.2530.25208.8555
1100MUSTAFA KÖKYAYAN201217948726.505-1.2530.25208.8555
1101YUSUF KAHRAMAN191315.75736.25886332.2530.25208.8555
1102MUSAB ÇAPOĞLU251122.2560620200030.25208.8555
1103ESRA ÖZVER171214534.2512111.75130.2530.25208.8555
1104ONUR GÜRTÜRK241620635.2550500030.25208.8555
1105ALİ CAN POLAT241121.25866.5342120.530.25208.8555
1106YASER TARLAN201316.75827.5423.5322.530.25208.8555
1107ÜLKÜ ÇATAK231120.25736.25413.7500030.25208.8555
1108ÖZHAN ÇETİNKOR21918.75726.5635.2501-0.2530.25208.8555
1109UFUK SAYIN251022.5482514.7510130.25208.8555
1110AKSEL KURT25922.75726.510100030.25208.8555
1111FULYA GÜMÜŞ27725.2574604-100030.25208.8555
1112BURCU KOCAKAYA ALTUNDAL211417.5957.7510140430.25208.8555
1113TAYLAN ÖZMEN211118.25104920210130.25208.8555
1114YILMAZ GÜNAY221518.251097.756113.2524130.25208.8555
1115ZEYNEP DÜZ231319.75785413.75211.7530.25208.8555
1116BAYRAM DİLEK231220654.75524.510130.25208.8555
1117GÜLAY DEMİRTAŞ211317.757124928.500030.25208.8555
1118RABİA KURTULUŞ221518.25928.5303120.530.25208.8555
1119SEVDA KARPUZOĞLU15314.25625.51058.75211.7530.25208.8555
1120SERHAT ERGİNTÜRK ACAR211417.5856.75625.5120.530.25208.8555
1121ENGİN BEYOĞLU211317.751097.75000654.7530.25208.8555
1122ASLI SULHAN141011.514612.5765.5110.7530.25208.8555
1123TUBA ARSLAN221119.25928.5000322.530.25208.8555
1124BARIŞ NUHVEREN17914.7513611.5423.5120.530.25208.8555
1125SEVGİ AVCIOĞLU2112181029.5000312.7530.25208.8555
1126KALENDER AHISKALI201416.512510.75250.75332.2530.25208.8555
1127ABDULLAH ARGUN201316.756451088260.530.25208.8555
1128ERKAN ASLANNN28925.75534.2500000030208.023
1129SÜLEYMAN KAHRIMAN211317.75837.25524.5120.530208.023
1130LİZGE ÇİÇEK231419.5856.75211.7520230208.023
1131EDİPUSTÜNDAL211517.2514512.7500000030208.023
1132MUSTAFA KARABAŞ211317.75645726.5110.7530208.023
1133MİNE GÜLNAR2416209116.25733-1.25812530208.023
1134FURKAN SAFKAN228201141000000030208.023
1135HALİL ASENA221318.75866.5322.5332.2530208.023
1136BİLGE KARACAN ERŞEKERCİ221019.5514.75413.7520230208.023
1137FERDA GÖLEMEZ2212198105.5524.538130208.023
1138EZGİ YILDIRIM26724.25794.7510100030208.023
1139AYSUN TOHUMOĞLU201017.51169.510120230208.023
1140SEDA ÇELİK24722.25332.25312.75312.7530208.023
1141ÖZLEM BOZARSLAN221219726.5524.500030208.023
1142ÖZDEN KÖŞKER23920.75977.2520200030208.023
1143KORAY ÇELİK22820625.5423.510130208.023
1144SENEM SÜL221119.25817.7520210130208.023
1145ZEYNEP KORKMAZ25723.25573.25312.75110.7530208.023
1146EMEL TARKAN21121884730320230208.023
1147BATURAY KANSU DUMAN268246142.5322.510130208.023
1148NURAY HODJAOGLU24622.5000827.500030208.023
1149AYDOĞAN BALLI191415.51159.75413.7510130208.023
1150ÖZLEM ŞATIROĞLU22720.25404615.7500030208.023
1151DENİZ ÖNDE21918.757124736.2510130208.023
1152İLKNUR LAĞARLI181414.5322.51169.5563.530208.023
1153TEVFİK ÖZGÜN ÖZÇAY211517.25573.25987462.530208.023
1154HASAN SERKAN ARSLAN211018.5886524.510130208.023
1155KÜRŞAT AKDEMİR191415.5808625.510130208.023
1156SEYFİ İÇBAY2016161179.25794.7500030208.023
1157ŞEYMA AKIN231120.25977.25351.75110.7530208.023
1158ÖZLEM DEMİRÖZ201316.7512610.5202110.7530208.023
1159ERSAGUN KUYUCU221119.251341204-101-0.2530208.023
1160SEVDA NUR EŞİT221518.25837.25524.500030208.023
1161SAMET KAYA211218837.25514.7500030208.023
1162AMİNE TEKİN231319.751141000000029.75207.1905
1163ESMA KOCA251321.75563.5413.75110.7529.75207.1905
1164ŞULE KAŞIK231419.5827.530301-0.2529.75207.1905
1165ONUR OKSAY231120.25755.75202211.7529.75207.1905
1166ADİLCAN * LGERCİ191116.25837.25736.2500029.75207.1905
1167BARAN KAYIŞ23920.75746332.25110.7529.75207.1905
1168EMRE ÖZATA251521.25996.75241110.7529.75207.1905
1169231319.75104900010129.75207.1905
1170MERVE AYUS241320.75866.5312.7501-0.2529.75207.1905
1171İDİLSU ÇELİK261223996.75120.502-0.529.75207.1905
1172DİLBER SELÇUK241620987221.5231.2529.75207.1905
1173MESUT İNCE171613322.514213.5110.7529.75207.1905
1174ELİF ERGÜLÜ EŞMEN25823654.7510110129.75207.1905
1175MUHAMMET FATİH GÖKALP22720.25514.75654.7500029.75207.1905
1176ÖZGÜR SİNAN BABACAN261023.5693.75361.510129.75207.1905
1177MEHMET ÖZGÜR ÜLGER201117.25957.75404110.7529.75207.1905
1178MAHPERİ AYVAZ241420.5322.5856.7514029.75207.1905
1179ONUR ELVERDİ23721.25755.75312.7500029.75207.1905
1180İBRAHİM AYDIN22919.75977.25202110.7529.75207.1905
1181FATİH DEMİREL231120.25118902-0.510129.75207.1905
1182SEVİL CİMBEK241021.5462.5615.7500029.75207.1905
1183SÜHEYLA FIRAT202015967.5130.2584729.75207.1905
1184VOLKAN BAHÇEBAŞI211517.25794.75866.5231.2529.75207.1905
1185İLKAY DAM261223322.5674.2500029.75207.1905
1186İLKNUR KÖROĞLU181713.75726.510107.534229.75207.1905
1187ZÜMRÜT ELA ÖZÇELİK171513.251029.570700029.75207.1905
1188HALE KARACA191714.751198.75553.75322.529.75207.1905
1189YENER SEVEN201217938.256103.510129.75207.1905
1190SEDEF ÖZKURT261023.5765.5250.7500029.75207.1905
1191FADIL ALTUN2312201088371.25120.529.75207.1905
1192SERPİL BÜYÜKTAŞ21161712810241211.7529.75207.1905
1193ZÜLFİYE SERTKAYA231120.251169.500000029.75207.1905
1194SULTAN ÖVEN USTAALİOĞLU211118.2512211.500000029.75207.1905
1195MUAMMER HAYRİ YALNIZ17201215513.755122512229.75207.1905
1196EREN ÖZ201117.25987312.75312.7529.75207.1905
1197SERGEN TEKİN24722.25654.75322.5130.2529.75207.1905
1198BATUHAN DEMİR2312201058.75110.7500029.5206.358
1199İREM AYDEMİR24822726.500010129.5206.358
1200TUĞÇE BALCI211317.75817.7540400029.5206.358
1201EMRE KAHRIMA N231220967.5221.5120.529.5206.358
1202TUĞÇE MAYTALMAN241221938.2502-0.5110.7529.5206.358
1203FURKAN ÇEVİK221219938.25120.5211.7529.5206.358
1204ATAKAN ALTUNDAĞ201316.7512411332.2502-0.529.5206.358
1205NURCAN İLDİZ211218221.51101118-129.5206.358
1206DERVİŞ SAVAŞ171513.251198.75534.256113.2529.5206.358
1207YAŞAR GÖKHAN YILMAZ201715.7512810221.5332.2529.5206.358
1208TUBA YALÇIN191714.7514612.501-0.25322.529.5206.358
1209MEHRİ BEREKET241420.58105.5452.75110.7529.5206.358
1210MUSTAFA FERHAT KAYA2312209106.530300029.5206.358
1211SERDAR PEKGÖZ211218886625.500029.5206.358
1212MUSTAFA ERSAGUN DEMİR24622.574600010129.5206.358
1213ONAT OLMAZ2742658302-0.510129.5206.358
1214ŞÜKRÜ SEVİNÇ251122.25736.2510100029.5206.358
1215OLCAY BAŞAK MERHAMETSİZ231120.25592.75615.75110.7529.5206.358
1216SERDAR ÇOBANOĞLU251022.515-0.256113.2568429.5206.358
1217YILDIZ ŞİMŞEK221219433.25977.2500029.5206.358
1218AYDIN BİNNETOĞLU21918.75707654.7504-129.5206.358
1219ALİ HALUK ÖĞÜTMEN KOÇ2212199106.5332.25211.7529.5206.358
1220NİHAT BERKAY ÇINKIR241121.25886260.5491.7529.5206.358
1221İSMAİL CAMCI211517.251159.75351.75110.7529.5206.358
1222AYKAN YAZAK19121611210.510120229.5206.358
1223SELÇUK NİZAM191315.7512311.25000322.529.5206.358
1224SERDAR BİÇER181813.51241140410129.5206.358
1225TUGAY KAAN ERDOĞAN22620.5775.25794.7504-129.5206.358
1226ÖZGE TİRAKİ221717.75948563.500029.25205.5255
1227H KÜBRA KANBAĞLI24162011893110.2500029.25205.5255
1228AKIN GÜMÜŞ251022.5996.7500000029.25205.5255
1229FATİH KARA251022.5827.501-0.2502-0.529.25205.5255
1230ATABERK AYDOĞAN231020.5534.25524.500029.25205.5255
1231NİDA BOSTANCİ211517.251078.25563.5130.2529.25205.5255
1232CELAL KAPLAN231120.25837.2534201-0.2529.25205.5255
1233VEYSEL ÖZBAŞ20917.75856.7564501-0.2529.25205.5255
1234MEHMET TÜRKOĞLU221518.259116.25433.25221.529.25205.5255
1235NEZİH DEMİRKOL211317.759116.25101674.2529.25205.5255
1236MUSTAFA AKSAKAL211218433.2550544329.25205.5255
1237TİMUR AKIN22620.5957.7510100029.25205.5255
1238ERHAN BOZOĞLAN27625.5260.5110.75322.529.25205.5255
1239MUSTAFA DEĞİRMENCİ2212191078.2534200029.25205.5255
1240MUTLU AYMAN231120.25118914000029.25205.5255
1241MEHMET HÜSEYİN SAÇLI22919.75847211.75110.7529.25205.5255
1242İSMAİL KARAKILIÇ248225446123130.2529.25205.5255
1243OSMAN BAKANAY ÖZTÜRK231120.2554450500029.25205.5255
1244MEHMET KARAKÖSE241021.5794.7520210129.25205.5255
1245ELİF GÜVEN MEŞE221119.25404231.25514.7529.25205.5255
1246SERKAN YEŞİLOVA191515.25544221.5928.529.25205.5255
1247MESUT EŞKAZAN221618876.2544320229.25205.5255
1248MEHMET HİLMİ GERDAN211916.251049332.25211.7529.25205.5255
1249ASUDAN TUĞÇE MUMCUOĞLU16121313511.757104.500029.25205.5255
1250AHMET GÖKHAN VATANSEVER19916.751029.5120.5322.529.25205.5255
1251METEHAN DEMİR24722.2584701-0.2500029204.693
1252NUMAN KANDEM İR191814.5928.574600029204.693
1253SEFA ÇON201117.25856.7520230329204.693
1254DAMLA DAĞ241620765.554416-0.529204.693
1255MERT ŞİMŞEK231120.257104.5351.75322.529204.693
1256OSMAN ÖZKAN211417.51159.75361.5270.2529204.693
1257BAHAR ŞAHİN201117.25553.75755.75332.2529204.693
1258EDA CENGİZ241021.5847221.504-129204.693
1259ÖMER DAĞ18161484780814029204.693
1260BAŞAK PAKÖZ181414.513711.25433.2500029204.693
1261CEYHAN ATMIŞ211317.75322.5928.5270.2529204.693
1262MUHAMMET TAYYİP AKÇALI24522.75635.25120.5120.529204.693
1263ESİN FAKIOĞLU241320.756123433.2520229204.693
1264ZEYNEP GÖKÇE YENİDÜNYA201217664.5827.500029204.693
1265EVRİM ANIK26724.25812529-0.2500029204.693
1266YASİN KÖSEOĞLU201217967.5524.500029204.693
1267SALİHA SONAY241520.256132.7574600029204.693
1268DENİZ ÇELİKER221518.25794.75625.5120.529204.693
1269BELGİN ÖZDEMİRKIRAN27525.7529-0.25012-3726.529204.693
1270ÖZLEM ÇELİK191116.25847312.7530329204.693
1271GONCA KÖSE181314.7511410472.2520229204.693
1272ESRA AKIN211118.251019.7500010129204.693
1273SEÇKİN DURÇ ÖZTÜRK201815.513511.75390.7510129204.693
1274ESRA İNER KÖKSAL191016.513611.500010129204.693
1275FATİH BEREKATOĞLU20161614612.5241210-0.529204.693
1276MUSTAFA DİLLİ20121714612.502-0.500029204.693
1277SERHAT SARIOVA221717.75635.25817.7507-1.7529204.693
1278FARUK ÖZGEN23920.75534.2540400029204.693
1279MERT ALTIN151311.7564513511.75120.529204.693
1280FURKAN ŞİMŞEK231419.5573.25524.5221.528.75203.8605
1281MERVE NEVRUZ221318.751039.2505-1.2534228.75203.8605
1282MUHAMMET KAŞIK27924.75664.500002-0.528.75203.8605
1283RABİA ÇAMDALI19817625.5625.5110.7528.75203.8605
1284TURGAY ALTUNBAŞ27825693.7500000028.75203.8605
1285ERAY DONAT191116.25736.25736.2500028.75203.8605
1286RABİA GEZER211816.511210.5000211.7528.75203.8605
1287EMRE YARBAŞI221418.512710.2500000028.75203.8605
1288DENİS GAMZE DOĞAN211118.25130.251049231.2528.75203.8605
1289ŞERVAN DERİNSU20917.7512311.2500001-0.2528.75203.8605
1290BENGÜ SERPİN221418.5987211.75221.528.75203.8605
1291FEVZİYE ELBÜKEN1820131198.7548250528.75203.8605
1292MUSTAFA ARİF BAHÇECİ24622.5775.2524100028.75203.8605
1293BİRGÜL BÜLBÜL201316.7598764500028.75203.8605
1294ÖZLEM KADI24921.75592.75423.5110.7528.75203.8605
1295ÖZLEM IŞIK24921.7554430300028.75203.8605
1296FUNDA YÜCETÜRK2282098734201-0.2528.75203.8605
1297BERFİN BULUR221418.5847452.75120.528.75203.8605
1298DEMET ÖZİŞ271323.75812500000028.75203.8605
1299SONAY ULUBAŞOĞLU211018.5765.5514.7500028.75203.8605
1300SERÇİN AKŞAHİN251022.5654.75110.75110.7528.75203.8605
1301ALMALA PINAR KARPUZ21619.5635.2540400028.75203.8605
1302ÜMİT YABUL19617.5755.75524.510128.75203.8605
1303SENEM GÖKSOY251022.5736.2500000028.75203.8605
1304DENİZ ÜNAL26724.25553.75250.7500028.75203.8605
1305MÜNEVER IŞIK241320.75837.2501-0.2510128.75203.8605
1306HATİCE KÖKSAL15513.75957.75755.75221.528.75203.8605
1307ÖZLEM TEKİŞ191714.751179.25544110.7528.75203.8605
1308ÖZLEM AKSOY18915.7512610.5280462.528.75203.8605
1309AHMET DURMUŞ251122.25524.5110.7510128.5203.028
1310TUĞÇE KURT231718.756123876.25260.528.5203.028
131123920.75957.7500000028.5203.028
1312DİLARA DEMİR221717.751189231.25120.528.5203.028
1313İLAYDA AKTAY22919.75534.25524.500028.5203.028
1314SELİN BAYAR25922.75592.7530300028.5203.028
1315DENİZ DEĞERLİ231020.5635.25231.25221.528.5203.028
1316GÜLİSTAN TANRIVERDİ221318.75928.5110.75120.528.5203.028
1317FURKAN GÖKMEN231220948260.514028.5203.028
1318ERDEM KOÇYİĞİT23920.75736.25221.500028.5203.028
1319MEHMET BURAK23161978501-0.25514.7528.5203.028
1320RAMAZANSERKANÇİFTCİ211716.751169.5472.2500028.5203.028
1321YUNUS TUĞAN221318.751078.25211.7501-0.2528.5203.028
1322HAKAN AYDOĞAN221418.51169.524102-0.528.5203.028
1323DOĞUKAN BOZKURT221518.251029.5250.7500028.5203.028
1324ALİ SEÇKİN BAŞYURT211816.512810250.75371.2528.5203.028
1325COŞKUN YURDSEVEN241520.251198.7516-0.500028.5203.028
1326ÖZGE ERDEM2212191058.75110.7500028.5203.028
1327ZELİHA MERDEN191016.590920210128.5203.028
1328PINAR KISA KARAKAYA24921.75755.7524100028.5203.028
1329AYBÜKE SANHAL241021.5726.5120.514028.5203.028
1330HASİBE ŞAHİN2112187466103.510128.5203.028
1331GÜRKAN VATANSEVER2212198105.5433.25110.7528.5203.028
1332ZÜHAL BİLGİ26824433.25130.2510128.5203.028
1333NAZIM KAYABAŞ20818514.7560601-0.2528.5203.028
1334ZEYNEP GÜRBOSTAN231120.25462.5755.7500028.5203.028
1335OSMAN BOLAT171413.564510117.25592.7528.5203.028
1336AYLA KABİL KUCUR25823654.75000110.7528.5203.028
1337BEYZA DEĞİRMENCİ AKAR221618948322.500028.5203.028
1338ELİF TAYYAR211317.751179.25120.510128.5203.028
1339ERAY ŞAHBAZ18201313511.75110.7530328.5203.028
1340ALEYNA UĞUR22820847140231.2528.25202.1955
1341BAYRAM SAVAŞ181514.251159.75231.2558328.25202.1955
1342ÜMİTCAN BALCANCI211018.5967.501-0.25322.528.25202.1955
1343M KEREM KAHRAMAN24822856.7502-0.500028.25202.1955
1344241620775.2530314028.25202.1955
1345FATMA YAŞAR211517.251179.2505-1.2544328.25202.1955
1346ÖZLEM İNAL25922.75524.510100028.25202.1955
1347HATİCE AKYOL251421.5876.25140120.528.25202.1955
1348EGEMEN DOĞAN201017.5957.7530314028.25202.1955
1349ONUR TUĞRUL201516.2580854414028.25202.1955
1350İBRAHİM GÖKÇE2412218105.5211.7500028.25202.1955
1351KADİR AKKİLLİ211517.25847514.7503-0.7528.25202.1955
1352FURKAN TÜRKOĞLU221418.511210.500003-0.7528.25202.1955
1353PELİN EMRE24622.5433.25312.7501-0.2528.25202.1955
1354MELİH ÖZCAN241420.584701-0.2538128.25202.1955
1355GİZEM NUR KESKİN221219938.2500010128.25202.1955
1356ALİ RIZA TOPUZ221817.58115.25625.500028.25202.1955
1357EREN HUZ2316191179.2500000028.25202.1955
1358SATIOĞLU SEVGİ251321.75794.75231.25120.528.25202.1955
1359DİANA YANCAR181314.751198.75423.54111.2528.25202.1955
1360TUBA OLGAÇ231220524.5592.7524128.25202.1955
1361SEMRA EKİZ2012171088433.2500028.25202.1955
1362VELAT EREN221019.5837.2520202-0.528.25202.1955
1363BELGİN EMİNE MALÇOK24323.2558320200028.25202.1955
1364SİBEL KARASU221418.5987452.7500028.25202.1955
1365GÖKMEN ALPASLAN KARADAĞ201516.2511310.25101110.7528.25202.1955
1366BENHUR ŞİRVAN TOPRAK261123.25755.7503-0.7500028.25202.1955
1367DİLEK SAĞLAM221119.2534274610128.25202.1955
1368HANDE ŞAHİN201117.25755.75775.2500028.25202.1955
1369ŞAHABETTİN KEBAPCILAR251122.25110.758115.2500028.25202.1955
1370MİRAY TATAR11108.51058.75104934228.25202.1955
1371ZERRİN ARSLAN24423423.5000211.7528.25202.1955
1372İLKNUR YÜCE151710.751039.25534.2554428.25202.1955
1373ELİF TOLA191515.25948322.5322.528.25202.1955
1374MÜMTAZ GÜNGÖR181813.51141064501-0.2528.25202.1955
1375TUĞBA KARAGÖZ1812151058.7502-0.550528.25202.1955
1376DİLEK ALTINBOĞA211716.751189000322.528.25202.1955
1377MEHMET BURHAN YENİÇERİ201416.511410000211.7528.25202.1955
1378FUAT IŞIKALAN201815.512510.75130.25211.7528.25202.1955
1379NİHAL ÖZDEMİR211916.251241124100028.25202.1955
1380CAN GÜNALTAY201217765.5514.75110.7528201.363
1381NİSA ZOR1581312710.25404250.7528201.363
1382AHMET MELİH ÇAM201117.25876.25303221.528201.363
1383ESRA NUR KARAYOLUK211417.51169.510100028201.363
1384MUSTAFA KAMİL ÖÇL231020.5746130.25231.2528201.363
1385YEŞİM ÇİTİL251521.25837.25130.2503-0.7528201.363
1386GÜLÇİN UÇAR191016.5755.75553.7534228201.363
1387SEMİH CAN191016.5332.251039.2500028201.363
1388HEVAL ŞAHİN221318.75462.570701-0.2528201.363
1389MERVE KARAKUŞ241520.257114.25553.7501-0.2528201.363
1390AYŞEGÜL GÜRBÜZ221119.25856.7510110128201.363
1391SEMA KURU241320.75866.501-0.2510128201.363
1392ZAFER YURDAM221717.75606534.2500028201.363
1393NURSEL KARA2282094814000028201.363
1394GÜLPERİ ÇETİN211317.75794.75423.520228201.363
1395BİLGE BAŞARAN2081854474600028201.363
1396FATİH ŞAHİN22820635.25211.7510128201.363
1397CENGİZ ÜREYEN16714.25967.5413.75462.528201.363
1398SİMGE IŞIK856.75775.251741600028201.363
1399SEMA NİLAY ÖZTÜRK211118.25211.75625.5322.528201.363
1400EMİNE DOĞAN13121094810107.5462.528201.363
1401RİFAT CAN MESCİ HAFTACI21819856.75332.2500028201.363
1402SİNAN ORHAN141410.51169.5332.25615.7528201.363
1403LATİFE VURAL241021.5856.7501-0.2500028201.363
1404MEHMET EROL181514.2512411000592.7528201.363
1405NURDAN BALSAK18161413511.75110.75221.528201.363
1406MELTEM ÖZDEMİR171912.2515513.7548200028201.363
1407ÜLKÜHAN ÇİFT191415.514612.500000028201.363
1408HASAN ŞEN171912.2515414101110.7528201.363
1409TUNAHAN ERTAN23521.7530330300027.75200.5305
1410BERNA YILDIZ221817.57133.75707314-0.527.75200.5305
1411HAKAN TOP231220967.501-0.25120.527.75200.5305
1412SİMGE SEVİ161512.256451169.510127.75200.5305
1413CEREN ÖZBİLGE251321.7578503-0.75211.7527.75200.5305
1414FEYYAZ AKPINAR24722.2520240402-0.527.75200.5305
1415HÜMEYRA NUR SAYGI28726.2501-0.25110.7510127.75200.5305
1416BÜŞRA UÇAR221418.5967.5211.7500027.75200.5305
1417ŞEYHMUS DİYAR YILDIZ251022.5452.75202120.527.75200.5305
1418ETHEM UYAR191714.7511210.5462.500027.75200.5305
1419NAFİYE NUR KARACAN251222693.75332.2501-0.2527.75200.5305
1420GÜLDEN YAZICI EROL20917.75765.5524.500027.75200.5305
1421SAMET BAYRAMOĞLU231120.25645322.500027.75200.5305
1422BERNA GENÇDAL181215413.75118900027.75200.5305
1423ÖZLEM DESTEGÜL241320.75957.75523-0.7500027.75200.5305
1424NAFİYE ÖZDEMİR221019.5625.5312.7500027.75200.5305
1425KENAN KARÇİN211517.25856.75452.7510127.75200.5305
1426SERKAN FAZLI ASLAN221219977.25221.500027.75200.5305
1427NURSEL BAZ201217886553.7510127.75200.5305
1428ABDULLAH ALTUNTAŞ211118.25654.75514.7500027.75200.5305
1429ERGÜL ÖZCAN19161513511.75130.25110.7527.75200.5305
1430HASAN KIRBAŞ211617765.5664.5110.7527.75200.5305
1431MUSTAFA YILMAZ12148.51068.5514.7560627.75200.5305
1432SEBAHAT KAYMAN KÖSE191016.5716.75413.75110.7527.75200.5305
1433EMİNE ÇETİN171812.5928.5645211.7527.75200.5305
1434ERDAL YEŞİLDAĞER211716.75977.25241312.7527.75200.5305
1435LEZİZ YÜKSEL16121312411413.7500027.75200.5305
1436BİRSEN KAYAOĞLU211417.51049371.2500027.75200.5305
1437TUBA KILIÇ18816104904-1413.7527.75200.5305
1438AYŞEN CELTEMEN201316.7512610.5120.500027.75200.5305
1439EBRU GÜNDÜZ211018.51159.7502-0.500027.75200.5305
1440İSMAİL ÖZGEN221119.25726.520200027.75200.5305
1441ÜMİT SANCAK211417.5987433.2500027.75200.5305
1442NURGÜL AYHAN211218462.584700027.5199.698
1443FATİH EKER221418.510107.5361.500027.5199.698
1444İSMAİL SÜTCÜ231120.25827.500001-0.2527.5199.698
1445SACİT SELOĞLU20219.540440400027.5199.698
1446GİZEM YOLCU211317.75938.25241120.527.5199.698
1447CEM ÖZCAN221418.5592.75423.5312.7527.5199.698
1448BEYZA HANİKA Z201017.564500050527.5199.698
1449DERYA AYDIN251122.25765.501-0.2500027.5199.698
1450SİNAN TEŞİ261123.25491.75322.500027.5199.698
1451RESUL CİRİT211517.251189221.515-0.2527.5199.698
1452TAYFUR ŞANLIKAN19161512810491.75390.7527.5199.698
1453MELTEM ÇELİK25922.7564501-0.2500027.5199.698
1454SERHAT ORHAN23920.75895.7510100027.5199.698
1455AYCAN ÖZDEN TANTEKİN231020.550520200027.5199.698
1456ELİF KARAALP221318.75765.5221.5211.7527.5199.698
1457SEVGÜL TUNCER221019.5736.25101110.7527.5199.698
1458SELDA ATASOY16814635.25837.2510127.5199.698
1459IŞIL DOĞAN22919.75625.5332.2500027.5199.698
1460SİBEL GÖK191216755.75221.5534.2527.5199.698
1461JÜLİDE ZEHRA ÖZDEMİR211317.75693.7560600027.5199.698
1462BERİL GÜLÜŞ ÖZKAN211118.25342404573.2527.5199.698
1463İNCİ ONAR ŞEKERCİ1616121049866.500027.5199.698
1464ENGİN ASOĞLU238215836103.500027.5199.698
1465GÜLBAHAR KHALİL171014.58105.5847120.527.5199.698
1466MÜBECCEL YURDAKÖK20718.25693.75211.75413.7527.5199.698
1467NURDAN YILMAZ191315.75765.5130.2560627.5199.698
1468HANDE KESKİN17914.75957.75423.5221.527.5199.698
1469ÖZNUR KOÇARSLAN241520.25957.7516-0.500027.5199.698
1470SEDA NUR EŞİT191814.5837.25615.7500027.5199.698
1471MESUT AKYOL221318.751088000110.7527.5199.698
1472MEHMETCAN ÇETİL251421.5996.7515-0.2503-0.7527.25198.8655
1473SEFA BİNER20818957.75221.500027.25198.8655
1474YAŞAR CAN KAVAS23721.25726.502-0.500027.25198.8655
1475EMİRHAN ŞAHİN211018.5948110.7500027.25198.8655
1476ÖNDER TURHAN231319.75827.500000027.25198.8655
1477DOĞUKAN OYMAK261023.5553.7500000027.25198.8655
1478BERRA NİŞANCI221717.75847322.500027.25198.8655
1479İLKNUR DİKER21918.75221.5726.5120.527.25198.8655
1480MERTSOUK231220755.75221.500027.25198.8655
1481EMİN AKBAY171313.75987746120.527.25198.8655
1482EMİN ATA241221775.2538100027.25198.8655
1483HANDAN GÖKALP23122010107.515-0.2500027.25198.8655
1484OSMAN TURGUT TUNÇAY2116171078.2500020227.25198.8655
1485EMİN SÜRMEN 231319.755122202423.527.25198.8655
1486NEJDET AYDIN2020154160514.7510107.527.25198.8655
1487MUSTAFA SEVİNGİL201316.75544606120.527.25198.8655
1488GÜLİZ GENÇPINAR211716.751097.75221.5371.2527.25198.8655
1489İPEK AKKAYA23721.2574614000027.25198.8655
1490NİHAL KUSERLİ241320.758115.25101130.2527.25198.8655
1491MELDA BOZKURT27924.757104.505-1.2503-0.7527.25198.8655
1492DERYA ŞİMŞEK211317.751068.510100027.25198.8655
1493DEMET YILMAZ24921.758105.500000027.25198.8655
1494MAHMUT TALAS241021.5654.7514010127.25198.8655
1495EMEL ÇEVİKER21719.25794.75433.2500027.25198.8655
1496ÖZNUR KAYNAK221219977.2510100027.25198.8655
1497SONGÜL BAYRAKTAR241320.758125523-0.75472.2527.25198.8655
1498RESA ÇETİNTAŞ241221413.755122120.527.25198.8655
1499GAMZE CANTÜRK22820765.5250.7510127.25198.8655
1500ÜMİT KARADENİZ18121594851225112.2527.25198.8655
1501DENİZ ALAN192113.7512810433.25130.2527.25198.8655
1502MUAMMER MÜSLİM KOYUNCU221418.51189250.7504-127.25198.8655
1503TUĞBA BAĞBAKAN2682468403-0.7500027.25198.8655
1504BARIŞ KAŞIK21918.75856.75110.75110.7527198.033
1505TAYFUN AKMAN221318.756103.5635.2516-0.527198.033
1506İNCİ ARSLAN171114.2513112.7500000027198.033
1507HÜSEYİN BAYDEMİR211517.25948462.503-0.7527198.033
1508YAREN KURTOĞLU22820534.25312.7500027198.033
1509İREM *YNEP ÖZVER21918.75674.2540400027198.033
1510ALİ GÜNEŞ211417.51169.500000027198.033
1511GENCER SELENAY23920.75726.500001-0.2527198.033
1512ÖMER FARUK KARTAL182212.51198.75303312.7527198.033
1513TUĞÇE KAYA211317.75625.5433.25120.527198.033
1514VELİ ENES BAKIRCI231419.59106.514010127198.033
1515ZAHİDE NAR211417.5996.75322.5130.2527198.033
1516NURETTİN İREM ULUSOY15513.75312.7511110.7501-0.2527198.033
1517SEDAT CELİLOĞLU24722.25775.2502-0.500027198.033
1518REMZİYE YÜCEL231419.5524.530300027198.033
1519SİBEL DUMAN12109.57851049563.527198.033
1520İLKNUR AKDENİZ221019.5765.500020227198.033
1521YASEMİN YERAL221518.259106.5472.2514027198.033
1522AYLİN GÜRDAL191515.25967.5534.2500027198.033
1523EMEL KÜTÜK221318.7564502-0.5553.7527198.033
1524EMEL CENNET KANYILMAZ221219876.25211.7514027198.033
1525ŞAFAK ÖZBEK13178.7512710.25563.5524.527198.033
1526METİN UYSAL221019.5876.2516-0.5351.7527198.033
1527SÜLEYMAN AKIN22919.75817.7502-0.500027198.033
1528MUKADDES AKDENİZ182112.7514612.5351.7500027198.033
1529KUBİLAY KARAKURT221219967.5120.500027198.033
1530SABRİMERT MÜLHİM211317.75746221.5221.526.75197.2005
1531ÖMER ARAS221318.7554440400026.75197.2005
1532UĞURCAN BENLİDAYI201017.5866.5312.7500026.75197.2005
1533KAAN KUŞCU977.25895.7514313.25260.526.75197.2005
1534YUNUS DOĞAN24323.25563.500000026.75197.2005
1535ABDULLAH AKAY221219977.25221.504-126.75197.2005
1536HAVİN MOHUL231718.7510107.58251.75317-1.2526.75197.2005
1537UĞUR KARATEPE TOP201117.251029.517-0.75250.7526.75197.2005
1538HAKKI YAKAR211317.7564554400026.75197.2005
1539AKIN ATEŞOĞULLARI241221684211.7500026.75197.2005
1540BÜŞRA ALTINDAŞ211517.25413.75654.7524126.75197.2005
1541BETÜL DOĞAN241121.25413.75110.7510126.75197.2005
1542ÜMİT TUNA201217615.7540400026.75197.2005
1543ÇİĞDEM ARIKAN211118.25472.25726.501-0.2526.75197.2005
1544BEHLÜL EYCE261422.5592.75110.75110.7526.75197.2005
1545ABDULLAH TUĞLUK231419.5967.501-0.2500026.75197.2005
1546SEYFULLAH DÖĞÜM201017.5866.5312.7500026.75197.2005
1547ABDULLAH ÇİFTÇİ211218736.25312.7501-0.2526.75197.2005
1548BURAK KARATAŞ161213524.51141017-0.7526.75197.2005
1549BARIŞ KAPLAN20161612810110.7500026.75197.2005
1550MEHMET ALİ ALBAYRAK181913.251088221.554426.75197.2005
1551TEVFİK YILDIRIM211417.5856.75250.75211.7526.75197.2005
1552SERDAR MÜEZZİNOĞLU211018.5967.5250.7500026.75197.2005
1553EMİNE AYHAN191315.751068.5101221.526.75197.2005
1554MÜRŞİT UYGUR211317.75938.2501-0.2510126.75197.2005
1555MUTLU TÜFENK191315.751019.7515-0.25221.526.75197.2005
1556FEZA YÜCEL2012171159.7500000026.75197.2005
1557İBRAHİM TAYFUN DEMİR17161314413260.5130.2526.75197.2005
1558MAHSUN DURMAZ2112181078.25140120.526.75197.2005
1559ARZU KOÇAR151311.75211.7512111.75221.526.75197.2005
1560SEMA BOĞA231718.7512810320-228026.75197.2005
1561ENES YİĞİT231419.58105.501-0.25211.7526.5196.368
1562YASİNCAN KAYA161512.251039.25524.5120.526.5196.368
1563SERHAT ERGİN231020.58125120.5120.526.5196.368
1564YUSUF BÖREKCİ211118.251141004-103-0.7526.5196.368
1565BETÜL KAHRAMAN211716.75837.25322.500026.5196.368
1566BEKİR GÜRSEL KAPLAN201017.5866.5462.500026.5196.368
1567SİNEM GÖKMEN25922.75423.501-0.25120.526.5196.368
1568BATIKAN BARTAN231020.5664.520202-0.526.5196.368
1569BURCU PEHLİVAN191216524.560600026.5196.368
1570YAREN GÜNGÖR221019.5886361.502-0.526.5196.368
1571MEHMET ATIM181414.5996.75635.2500026.5196.368
1572AYŞENUR TÜLÜ13149.5625.510010221.526.5196.368
1573EDA AKPOLAT221019.5775.25000211.7526.5196.368
1574SERKAN ÖZDEMİR211617592.75856.7500026.5196.368
1575AHMET SERKAN KIRIŞ221618837.25231.2500026.5196.368
1576FATMA KIRASLAN191515.251049000332.2526.5196.368
1577BERKER SALTÜRK17201212411221.534226.5196.368
1578SERDAR AÇIKGÖZ211716.7513711.2515-0.2505-1.2526.5196.368
1579MUTALİP YILDIRIM231220895.75110.7500026.5196.368
1580ESİLA ÇATAL221019.598700000026.5196.368
1581BÜŞRA NUR AVCI241121.25674.25351.7504-126.25195.5355
1582EBRU RUGEYYE GÜNEŞ211517.25957.75130.2510126.25195.5355
1583KEMALCAN BEDİR161312.75645827.510126.25195.5355
1584CEM KINACI22121974620217-0.7526.25195.5355
1585YASİN ALTAY21918.75433.25423.5110.7526.25195.5355
1586YAĞMUR KARACA21918.75211.75615.7500026.25195.5355
1587SELEN ŞEKER221618625.5423.503-0.7526.25195.5355
1588HASANCAN ÖZKARA201316.75785332.25472.2526.25195.5355
1589EROL EMELCE191515.251241114000026.25195.5355
1590HAZAL RANA YENİ20718.25726.5221.500026.25195.5355
1591KUBİLAY YAĞCI2016161097.75241221.526.25195.5355
1592ERKAN SEVÜK94850514313.2500026.25195.5355
1593KERİM KAYA211018.5000553.7554426.25195.5355
1594İLKNUR DOĞAN211517.2584744304-126.25195.5355
1595SERKAN YILDIZ191116.25827.54101.510126.25195.5355
1596MUSTAFA BAYTAN181115.25928.5241361.526.25195.5355
1597YUSUF IRMAK181614866.5544221.526194.703
1598BURAK BATAR141310.75948726.5110.7526194.703
1599SILA ŞAHİN171413.51039.25332.2510126194.703
1600EBRU KOCA191515.25423.5524.5592.7526194.703
1601MUSTAFA TAN181713.751169.5312.7500026194.703
1602MEHMET KILIÇ191615948322.5120.526194.703
1603İREM BEYZA YILMAZ22520.75615.7502-0.500026194.703
1604ALPER CİHAN DİNÇER201117.25866.5140332.2526194.703
1605MERT EŞBAH19817332.25856.7500026194.703
1606AZAT TAŞ161412.5312.75938.25322.526194.703
1607FUAT YAŞA201316.75746000433.2526194.703
1608AHMET TUNCAY231619664.5413.7505-1.2526194.703
1609AHMET ZORLU211317.7510107.5000110.7526194.703
1610DEMET BOZAN241021.5231.25413.7502-0.526194.703
1611FIRAT TOGA231419.5664.5312.7503-0.7526194.703
1612YAVUZ YILMAZ211317.751068.500001-0.2526194.703
1613CEMAL ETİLO201715.7510107.5452.7500026194.703
1614211317.751078.2500000026194.703
1615RUKİYE DEMİRTAŞ16714.25866.5635.2500026194.703
1616GÖKTEN MUTLU1816149116.25404491.7526194.703
1617SEZGİ GENÇ23122050510100026194.703
1618TUĞBA AKTUĞ251321.75674.25130.2501-0.2526194.703
1619MURAT SERİN201316.75886110.75322.526194.703
1620HATİCE TUNCAY191116.25716.75231.25211.7526194.703
1621HATİCE EYLÜL GÜNBEY211517.2598715-0.2548226194.703
1622AYŞE GÜL KAYA161113.251029.5583130.2526194.703
1623NEVİN TAŞAR181713.7512109.5312.7500026194.703
1624HABİBE AVSEREN161312.7512510.75322.500026194.703
1625KEZBAN BAL171413.512610.548200026194.703
1626AYSEL BATMAZ211816.512710.2503-0.7500026194.703
1627BEYZA BOZKURT211118.2594801-0.2500026194.703
1628ELİF SATICI221618866.516-0.5211.7525.75193.8705
1629YAĞMUR ÖZSOLAK211218443312.7520225.75193.8705
1630SERKAN YILMAZ231020.5654.75130.25130.2525.75193.8705
1631SELİNAY YILDIZ211517.25938.25211.7506-1.525.75193.8705
1632GAMZE KARACA151810.5452.751299.75452.7525.75193.8705
1633ALİCAN GÜRSES201217837.25110.75110.7525.75193.8705
1634OLCAY GÖNÜL AŞ221219615.75120.5120.525.75193.8705
1635TALHA VEZİROĞLU BİRDANE171114.25765.5693.75332.2525.75193.8705
1636DUYGU ARAZ SERVER161013.5977.25433.25211.7525.75193.8705
1637GÖZDE GÜLER141410.51068.5404312.7525.75193.8705
1638FIRAT DALYAN CİLO241620645250.7500025.75193.8705
1639EBRU KARADAĞ GEÇGEL231718.751198.75216-2270.2525.75193.8705
1640HANIMKIZ AKDEMİR221418.5462.5654.7500025.75193.8705
1641ÖMER ÇETİN2112181078.2504-1120.525.75193.8705
1642MUSTAFA ACAR221119.25615.7510101-0.2525.75193.8705
1643ECENUR SOYSAL23920.75563.5260.5110.7525.5193.038
1644FATMA GÜLSEVEN241221674.25270.2514025.5193.038
1645ALİ ENES ERDOĞAN24622.5433.2501-0.2500025.5193.038
1646ARİF AVCI151710.75948606110.7525.5193.038
1647İLAYDA TİRYAKİ221418.5573.25514.7504-125.5193.038
1648TAHA YASİN KARADAĞ181514.25948433.2500025.5193.038
1649HÜSEYİN AYVATAŞ191415.51058.75110.75120.525.5193.038
1650HAMZA ATAŞ241121.258105.500005-1.2525.5193.038
1651SEYİT KABATAŞ15161111410413.75110.7525.5193.038
1652NUR UÇAR231120.25775.2500014025.5193.038
1653ESMA NUR ÇEPNİOĞLU20818514.75413.7504-125.5193.038
1654YILMAZ KIRAÇ211018.5827.501-0.2501-0.2525.5193.038
1655SEMİH TURGUT161312.75755.75827.502-0.525.5193.038
1656MUSTAFA BURAK KÖSE211517.25108801-0.25120.525.5193.038
1657EDAGÜL KENDİR21918.7584700001-0.2525.5193.038
1658SEMA SÖNMEZ221518.2510107.501-0.2500025.5193.038
1659YUSUF İNCEDURSUN221418.5837.2500001-0.2525.5193.038
1660GÜLEN ECE BAŞTÜRK AYHAN161512.25847635.2510125.5193.038
1661SİBEL ERSOY221219765.524100025.5193.038
1662FULYA TAY191415.5837.25000312.7525.5193.038
1663VEDAT ERYILMAZ221318.75996.7500000025.5193.038
1664HARUN DEMİR201017.594800000025.5193.038
1665FİLİZ AYDIN17121411310.25221.501-0.2525.5193.038
1666NURAY OCAK191714.751381101-0.2500025.5193.038
1667ŞİRİN BÖLÜK161312.7514612.519-1.25361.525.5193.038
1668ÖZLEM ÖZMEN16913.7510010110.7524125.5193.038
1669M ŞİRİN TAŞDEMİR221618524.520224125.5193.038
1670KADİRCAN AYNACI211118.25654.75312.7502-0.525.25192.2055
1671BEYZA NUR EPSOYLU191315.75996.75202110.7525.25192.2055
1672FATMAN UR ÇİL211716.75746110.75211.7525.25192.2055
1673ZEYNEP ÇINKIR231319.75765.500000025.25192.2055
1674DİLARA ESER211118.2550520200025.25192.2055
1675YUSUF BEYCUR161911.25553.7511210.501-0.2525.25192.2055
1676ŞEVKET BILIZ201017.5856.75130.25110.7525.25192.2055
1677AYŞE TANK201715.75987423.504-125.25192.2055
1678MUSTAFA PINARBAŞ181913.25957.75534.2500025.25192.2055
1679MURATCAN ÖNEN221219423.5312.7500025.25192.2055
1680MELİKE KÖYLÜ181314.75938.2503-0.7530325.25192.2055
1681EROL ALTON211218736.2501-0.25231.2525.25192.2055
1682SONGÜL ASLAN231220221.5303110.7525.25192.2055
1683BERAT KOCABAŞ231020.516-0.5794.75120.525.25192.2055
1684SEHER DEMİRHAN221019.5342462.5231.2525.25192.2055
1685ESRAN R BOLACALI231619876.2510118-125.25192.2055
1686BURCU ÖZTÜRKERİ20518.75573.25211.75221.525.25192.2055
1687PINAR EKEN201316.75775.25433.2500025.25192.2055
1688HATUN AKGÜL20818635.2520200025.25192.2055
1689CEYDA SARICA DAROL141310.751198.75000755.7525.25192.2055
1690BURCU CANSEVER191814.5918.75332.2501-0.2525.25192.2055
1691AYŞE AKIN181414.51088000312.7525.25192.2055
1692ALPER GÜZEL171014.5938.25120.520225.25192.2055
1693FEYZA ÖZER ÇELİK201715.751088130.25231.2525.25192.2055
1694HACI MURAT ÇAKIR211317.75827.5130.2501-0.2525.25192.2055
1695MÜCELLA AKSUN14209124115112.2544325.25192.2055
1696FEYZAHAN BALAL211317.75967.502-0.5120.525.25192.2055
1697EMEL KARAGÜLLE181115.25524.5765.501-0.2525191.373
1698GÜLSÜM ÇELİKER201017.5957.7500001-0.2525191.373
1699UMUT DUMAN22820423.520202-0.525191.373
1700BERAT ÇELİK241520.25794.7500000025191.373
1701EYÜP KURŞ*181614967.5303120.525191.373
1702ERDAL EMİRHAN201316.75000938.2500025191.373
1703BEDRAN ÜZER191415.51159.7500001-0.2525191.373
1704MERVE ESER251521.25583250.7500025191.373
1705ŞENAY BAYAM2020158125000812525191.373
1706MERİH ŞAİR161811.5423.5108834225191.373
1707YUSUF ÜNLÜ161013.5866.5423.5221.525191.373
1708ARDA YUMURTAŞ191515.25755.75472.25351.7525191.373
1709EVRE AKGÜL