Nisan

SıralamaAd SoyadTür DoğruTür YanlışTür NetSos DoğruSos YanlışSos NetMat DoğruMat YanlışMat NetFen DoğruFen YanlışFen NetToplam NetTYT Puanı
1EREN KIRŞAN37336.2517316.2527426104987.5396.578
2İREM ZEREN37336.2518217.51501550573.75350.7905
3ATAKAN ERDOĞAN35533.7515114.7521619.500068331.643
4ALİ SARIKAYA268241141034233.500067.5329.978
5UMUT BARIŞ GÖKDAĞ3082816215.522121.75250.7566324.983
6IRMAK OSMAN32730.2517216.516215.5413.7566324.983
7MUHAMMED EMİN YAKUP33531.7516215.513312.25736.2565.75324.1505
8ÜNLÜ MELİH3283017216.519617.5231.2565.25322.4855
9SELİN BİLGİÇ31629.514512.752302300065.25322.4855
10ÇAĞLA YAVUZ33631.512311.2519418674.2565321.653
11FURKAN ÇUKURYURT29926.7513312.2521519.75755.7564.5319.988
12İSMAİL TERZİ271024.51401415114.751141063.25315.8255
13ŞEYMANUR BAŞER3182913312.2519218.5563.563.25315.8255
14KAAN ŞENKURUN241021.511310.2525623.5736.2561.5309.998
15ESRA GÜLBAHAR32630.519019817.7530360.25305.8355
16SUCUOĞLU ALİ3082817116.7512411524.560.25305.8355
17HALİL ÇAKIR31928.7513511.7520518.7516-0.558.75300.8405
18KÜBRA TÜRKMEN30927.751501515613.520258.25299.1755
19ŞEVVAL ÇİMEN328301501513412110.7557.75297.5105
20VOLKAN KOCAMANOĞLU318291341217216.514057.5296.678
21KOÇ MEHMET31629.511210.514313.25674.2557.5296.678
22GERÇEK EREN28526.7512111.7516315.25553.7557.5296.678
23FATİH YILDIRIM37136.7519118.75101110.7557.25295.8455
24ŞAHİN TAYFUN2882617316.251501500057.25295.8455
25ABDUL KUTLUCA301027.51701714812120.557295.013
26ERDİ AKGÜN34532.7514313.251078.25322.556.75294.1805
27ÇETİN UBEYD33731.25164151058.75351.7556.75294.1805
28BEYTULLAH İBİŞ251321.7511210.52081888656.25292.5155
29SADIK AHMET YAYLA251521.2518217.5191116.255151.2556.25292.5155
30OSMAN ALDEMİR28122517316.2516514.7500056291.683
31ZEH ? KESİM34532.7512211.512311.25130.2555.75290.8505
32DOĞAN MERVE31629.514313.2513312.25260.555.5290.018
33CEYHUN YILDIZ3182913511.7516614.514055.25289.1855
34MERYEM BİLİCİ2482213711.2523521.7500055288.353
35DAVUT CAN281125.2514512.7517615.5221.555288.353
36VURAL BERK32730.2518217.5664.5211.7554285.023
37ZAFER PEKER24822160161741601-0.2553.75284.1905
38NAZLI ATICI26624.5716.7521120.75351.7553.75284.1905
39YİĞİT SENA30628.51201214313.2500053.75284.1905
40ORKUN AYDIN DAVUT29926.7518217.5977.2534253.5283.358
41CAN ŞEN2982714213.5141011.5221.553.5283.358
42AHMET ÇÖTELİ29527.7590917515.75110.7553.25282.5255
43VOLKAN DEMİR31629.516115.75606211.7553281.693
44AYNUR AYMAN29926.7516215.51019.75110.7552.75280.8605
45AHMET KAVAK271024.500025523.75524.552.75280.8605
46ACUN HALİL24122113412181115.25534.2552.5280.028
47İREMSU ALDEMİR29727.2511210.5928.574652.25279.1955
48MİKAİL KOÇER26122315513.7516913.75221.552278.363
49DİLEK ÇAĞLA ALKAŞI28726.2517216.5928.5110.7552278.363
50BAHADIR MERT30728.2515513.751039.25110.7552278.363
51CIVAN ÇAKIL32830124111169.5231.2551.75277.5305
52SARA ERUSTA SİNEM271024.513112.7516814130.2551.5276.698
53MERT GÖZLER İSLAM24122113112.7517017110.7551.5276.698
54BURAK GÜREL27924.7518117.751078.25120.551.25275.8655
55EYÜP BAL281125.2514512.7514313.2500051.25275.8655
56FUNDA ESERLİ30927.7516315.25938.2500051.25275.8655
57AYBERK MUTLU29727.2513511.7512311.25110.7551275.033
58SÜLEYMAN DENER3182917116.75635.2500051275.033
59DUMAN OSMAN241021.514213.516514.7524150.75274.2005
60AĞIRMAN SABRİ24722.25765.521220.5472.2550.5273.368
61DÖNMEZ AYKUT31629.513412967.5221.550.5273.368
62İNCİ ÜLKER32630.511210.5918.75110.7550.5273.368
63KAVCI ŞAZİYE30927.7514512.75817.7534250.25272.5355
64OKAN COŞKUN33731.2515513.75615.7502-0.550.25272.5355
65AYA BATUHAN29627.513312.2511410130.2550271.703
66UYANIK BEYZA3443312211.5654.75110.7550271.703
67SEZGİN KURT20121712311.2523621.5312049.75270.8705
68SERVET AYDIN281025.51169.51641515-0.2549.75270.8705
69TUNA MERT29727.2516315.25977.2500049.75270.8705
70MURAT ÇELİK261322.7514512.7514612.5221.549.5270.038
71EFE İLTER27924.7513312.2511011221.549.5270.038
72RI ? TARHAN SEZER31928.7513212.5837.2510149.5270.038
73BURAK CERA271323.7516215.51141000049.25269.2055
74BERKAY GÜNGÖR251122.251101116714.25351.7549.25269.2055
75İLKAY BEKTAŞ27725.2513312.251019.7520249.25269.2055
76ATAŞ KÜBRA28726.2514113.75847332.2549.25269.2055
77KAYA SELAMİ3082813412948231.2549.25269.2055
78RABİA DURAK271124.251019.751179.25765.548.75267.5405
79SÜMEYYE TEKER31928.7513611.5817.75110.7548.75267.5405
80BUSE BADUR3182913312.25827.500048.75267.5405
81SERCAN ÖZMUTLU25122211110.751401420248.75267.5405
82MUSTAFA KAYALI30528.7512111.75606221.548265.043
83ASLAN BERİVAN251022.512211.513711.25592.7548265.043
84ESMA EREN31629.512411635.25332.2548265.043
85BERİL ZORLU33631.512211.5514.75130.2548265.043
86ESAD DUR AHMET298271341294810148265.043
87BURAK YALMAN29627.513412977.2510147.75264.2105
88ÖMER CAN UZUN31928.7513511.75707130.2547.75264.2105
89CİHAT AKKAYA271124.2517116.75716.7500047.75264.2105
90YAŞAR SARA29926.7513611.51179.2500047.5263.378
91MER E ÖNCÜL26724.2511310.2513112.7500047.25262.5455
92SERT ABDURRAHMAN291126.2517216.5514.7515-0.2547.25262.5455
93FATMA ULUÇ28122511310.2513611.5120.547.25262.5455
94KANLIBIÇAK SAADET3283015513.75322.510147.25262.5455
95EMİNE ARPAK32530.751029.5726.5120.547.25262.5455
96EFECAN ZİLON271224928.516514.7528047.25262.5455
97BUĞRA ÜNSAL291026.517316.257104.500047.25262.5455
98EMİNE NUR AYDIN29527.75104911310.25130.2547.25262.5455
99AYRİS ÇAPACI26122316115.75977.2510147261.713
100KESER BURAK22121915214.515513.7515-0.2547261.713
101KEMAL GÖKBAKAN261023.588618716.2538146.75260.8805
102EKSEN HASAN231120.2516115.7512510.7500046.75260.8805
103ÖMER COŞKUN27625.512211.5918.7510146.75260.8805
104DEVEDEN MUSTAFA29627.515114.75423.510146.75260.8805
105TAŞ KADİR2882613212.5948130.2546.75260.8805
106ŞENEL KEMALCAN31629.5625.512111.7500046.75260.8805
107BERRAK MERTEL241021.574620319.2529-0.2546.5260.048
108MAHMUT KÜPELİ28122515414654.75312.7546.5260.048
109BURAK GÜLTEKİN2942813112.75755.7500046.5260.048
110YILGIN OZAN241320.7515314.2512211.500046.5260.048
111KÖSEDAĞI BERKE271224837.2515314.2510146.5260.048
112oksal eren32530.7513212.5312.75120.546.5260.048
113FURKAN AKGÜN27725.2512012514.75524.546.5260.048
114TUGAY BULUT22919.7513212.514113.75130.2546.25259.2155
115FIRAT ÖZKAN İBRAHİM231419.512710.2515214.534246.25259.2155
116PÜGE GÜLCAN261422.515214.51159.7502-0.546.25259.2155
117EFE GÖKALP261123.2514213.5948231.2546258.383
118OZAN GÖK TUNA25922.7511210.513611.5231.2546258.383
119ÇAĞATAYOZAN ŞİKAR30728.2513412615.7500046258.383
120ALBAYRAK BURAK21121815314.2512211.534245.75257.5505
121HASAN BEYAZGÜL221318.7513312.2514113.7524145.75257.5505
122BAYRAK DOĞUKAN33631.512510.75312.75110.7545.75257.5505
123UMUT SAÇIK241420.5134121341210145.5256.718
124ESRA KÖLEMEN28122514413856.75390.7545.5256.718
125İHSAN YÖRÜK22919.7550512111.75104945.5256.718
126İSMAİL TEKÖZ291026.511310.25817.7510145.5256.718
127CEYLAN DENİZ UYGAN301027.514413534.25110.7545.5256.718
128YILDIZ TAHİR298279094439106.545.5256.718
129GÜNEŞ ROŞAT33631.514512.75260.5110.7545.5256.718
130köse batuhan2942812710.25615.75221.545.5256.718
131KURDOĞLU FATİH211517.2516215.514612.528045.25255.8855
132NUR ÜSTEÜMEK HAVVA25122284716315.2524145.25255.8855
133 ALIŞDILDAR281225124111088231.2545.25255.8855
134SAYGIN SERAP29827716.7511310.2510145255.053
135ASLAN SERKAN181314.75775.2524622.5462.545255.053
136NURİ BAYKARA251022.513511.75131110.25120.545255.053
137KÖKSAL EMRE25122215314.25104901-0.2545255.053
138CEYHUN OZANN BAY27725.251029.51039.25110.7544.75254.2205
139BEYZA TAVLI30728.25918.75716.7510144.75254.2205
140DEMİ BAŞ EBUBEKİR29627.515314.25211.7510144.5253.388
141ŞİMŞEK OKAN29328.2515015101130.2544.5253.388
142BELEN CEMAL30927.7514213.5110.75322.544.5253.388
143YILMAZ SEVCAN30927.7512610.5654.75221.544.5253.388
144NUR UCAR31529.7511310.25664.514044.5253.388
145EFE UYSAL261322.7514313.251068.514044.5253.388
146BATUHAN TEPEDELEN261023.517316.25544120.544.25252.5555
147KILINÇ MUHAMMET28726.2513412635.25110.7544.25252.5555
148BİLGE ABAY271124.2512411716.75332.2544.25252.5555
149ELVAN ÇELİK301127.251029.5928.518-144.25252.5555
150turan zehra27924.751039.251029.5110.7544.25252.5555
151ERBAŞ ZÜLEYHA221019.516115.75918.7514044251.723
152ÇELİK YUSUF251222716.7515613.5351.7544251.723
153ATA EREN ORUNLU26624.515114.75553.7510144251.723
154TAŞ RECEP251022.5817.7513412211.7544251.723
155HASAN ÖZEL28122515214.5462.520244251.723
156DERYA ÖZÇELİK3182916315.2500001-0.2544251.723
157YASİN ÜNLÜ261123.251039.2512311.2500043.75250.8905
158BÜŞRA DANIŞ261023.514113.7598716-0.543.75250.8905
159FURKAN AKYÜZ28526.75928.5948260.543.75250.8905
160HİLAL KARACA261123.2512510.751039.25130.2543.5250.058
161UR UMUTCAN2982713611.5654.75130.2543.5250.058
162AKSOY FATİH271124.2516315.25231.25322.543.25249.2255
163GAZİ DOĞAN HÜSEYİN2982712111.75423.510143.25249.2255
164FURKAN SELİM YAĞIZ241121.251341212510.7518-143248.393
165YARCI ALİ26923.7513511.75726.510143248.393
166CANTÜRK MUHAMMET291026.514612.540400043248.393
167HATİCE POYRAZ30927.75957.75827.500043248.393
168KAYKAÇ EDA3082813611.5250.75312.7543248.393
169UÇAR MUSTAFA19717.25827.51741620242.75247.5605
170ŞİYAR DEMİRLİ25623.516315.2540414042.75247.5605
171BETÜL GÜLERTAŞ3082812311.25423.500042.75247.5605
172YENISU ENES2942812111.75472.25110.7542.75247.5605
173TAŞKIRAN AYŞENUR301027.512610.5332.25322.542.75247.5605
174CAN ÇAKIR KERAMET281025.516215.5211.7500042.75247.5605
175ÜNAL SÜMEYYE271124.2513212.550510142.75247.5605
176COŞKUN İLLKER271024.514612.5303312.7542.75247.5605
177ENES ERKAN KIRIŞ271323.7514612.5122855151.2542.5246.728
178DEMİRCİ MELİKE281125.2516315.25361.5120.542.5246.728
179ŞANAL YAKUP281025.515513.75433.2500042.5246.728
180OKUMUŞ HÜSEYİN27924.7514512.75312.75332.2542.5246.728
181ŞAHİN TEŞİ SİNAN301027.5755.751039.2500042.5246.728
182SEVİNDİK YUSUF30728.2512411433.2500042.5246.728
183SAADETTİN ÖZTÜRK241121.2517216.5514.7500042.5246.728
184UMUT YILMAZ24921.7512311.25544625.542.5246.728
185BURAK ECİN241021.512111.75938.25110.7542.25245.8955
186MERT CAN ÜNLÜ27525.7514313.25342231.2542.25245.8955
187GÜNDOĞDU HALİL221119.25876.2517515.7538142.25245.8955
188KAYA SEMANUR27924.7515114.7544301-0.2542.25245.8955
189SARI ALİHAN231120.2513212.5938.25231.2542.25245.8955
190AKARÇEŞME ALP251022.512311.251058.7501-0.2542.25245.8955
191YAHYA KAYA RECEP271124.25977.2512710.25120.542.25245.8955
192BÜŞRA ALTINDAŞ23920.75736.251141064542245.063
193MİKAİL KURT221318.7515114.75726.520242245.063
194AKBAL GÜLHAN221418.5716.7515314.25462.542245.063
195FATİH ŞAKRUCU231319.7594813212.5351.7542245.063
196DİLEK KARAKUŞ291026.515414221.514042245.063
197ENES DOĞAN MUSA25723.2512111.7560610142245.063
198ENES KANTAR26122312710.25856.75211.7541.75244.2305
199FAHRETTİN SOYTÜRK2882613112.7544300041.75244.2305
200RABDULKERİM GEZE21121812411909553.7541.75244.2305
201DERİNSU ŞERVAN25623.516315.2510120241.75244.2305
202NUR BEYZA SATIR241121.25928.5938.25553.7541.75244.2305
203KÜBRA NUR ÖZCAN28122513212.5563.5250.7541.75244.2305
204HASAN AKAR271224876.2512211.500041.75244.2305
205İPEK TAŞLITEPE3283013811280110.7541.75244.2305
206BIYIKLI ATABERK201017.51001014313.2510141.75244.2305
207DEMİR BETÜL29627.514313.25130.25110.7541.75244.2305
208gül a.serhat2542414213.5423.5110.7541.75244.2305
209DİLARA ÜNLÜ241320.7514413856.7510141.5243.398
210İZZET ŞENER KARA241021.513312.25847110.7541.5243.398
211ŞEVVAL BACAKSIZ26923.75856.751241128041.5243.398
212FURKAN YASİN GÜMÜŞ27825837.251088231.2541.5243.398
213CAN SARIKAYA HASAN29627.514313.25000110.7541.5243.398
214EMRE TEKE268241029.594800041.5243.398
215ÖMER ÇETİN25723.2517914.75423.514041.5243.398
216AYDOĞAN ATABERK30528.75909413.7501-0.2541.25242.5655
217ASLI AKYOL271024.517715.25351.7501-0.2541.25242.5655
218KÜLLÜK MERT291026.511410553.7524141.25242.5655
219EMRAH FİDANBOY28726.25967.5847120.541.25242.5655
220CARTİ CEM29926.7511410563.510141.25242.5655
221DİNÇER OĞUZ261023.510113212.5534.2541.25242.5655
222ÖNAL GÖKSEL2482215214.5534.25120.541.25242.5655
223FURKAN ACAR28122512710.25726.502-0.541.25242.5655
224KARACA ENSAR2812251169.5726.500041241.733
225SENANUR USLUCA30927.751189443231.2541241.733
226MUTLU FURKAN191116.2511310.2515513.75110.7541241.733
227HAKKI KORKMAZ268241241160600041241.733
228DEMİR ERDEM271024.511210.5625.5120.541241.733
229AYSEL SUNA271124.25837.251029.500041241.733
230ÇAKIR SERHAT30927.7512710.2534210141241.733
231nurcan ildiz231020.5413.7514113.7544341241.733
232BURAK ÇETİN28626.512411312.75110.7541241.733
233FURKAN ÇEVİK24722.2513212.5625.5120.540.75240.9005
234ERAY DONAT241021.513112.75625.510140.75240.9005
235SARI SAMET26923.7518117.7501-0.2502-0.540.75240.9005
236MUHAMMET UZUNÇAKMAK2482213112.7564510140.75240.9005
237AYDIN İBRAHİM251521.251179.251039.2510140.75240.9005
238DEMİREL SILA30927.7598760601-0.2540.5240.068
239AHMET AÇIK2081830320219.500040.5240.068
240AK SERHAT231020.513511.75967.5110.7540.5240.068
241MEHMET ÖZENÇ271124.2512311.2554410140.5240.068
242GÖKSEL NURAL28925.7512510.75413.75130.2540.5240.068
243MERVE YALÇIN291126.251058.75775.25130.2540.5240.068
244KAAN METE308281019.75312.7500040.5240.068
245İREM ULUPINAR271323.751159.75856.7500040.25239.2355
246BERKE KÖKSAL2642512111.75322.510140.25239.2355
247BAYRAM EREN2382113312.2584700040.25239.2355
248ÇAKAL ALİ26923.7513511.7564515-0.2540.25239.2355
249ASLANKURT EDANUR291126.2510117.2591264130.7540.25239.2355
250ALEYNA SÜBERK22121912311.251141000040.25239.2355
251ÇAKMAK CENGİZHAN26122311410726.5110.7540.25239.2355
252ERDEMGİL ZEYNEP268241039.2570700040.25239.2355
253KONAKÇİ MUHAMMED29727.251058.75553.75120.540.25239.2355
254KAYRA ROJDA35533.75895.75110.7500040.25239.2355
255SERKAN BEKİTENER26624.514313.25211.75120.540238.403
256GÖKÇEN LEVENTKOL271124.25938.25755.75351.7540238.403
257OZAN GECGİN29827505938.2501-0.2540238.403
258BEYZA ATALAY251321.7511310.25957.75130.2540238.403
259ABDULLAH ÇİFTÇİ28626.51078.2540410139.75237.5705
260MUSTAFA PINARBAŞ29627.51049303130.2539.75237.5705
261YUMURTACI NURSENA281025.51189514.75120.539.75237.5705
262ALUÇ BURAK28726.251039.25553.75120.539.75237.5705
263HAN BÜYÜKKAYA EYÜP14911.7511310.2514712.25635.2539.5236.738
264TAHA DEMİRCİOĞLU221418.516315.2588629-0.2539.5236.738
265İSA MARAŞLI27122412510.75544110.7539.5236.738
266OKAN SERTKAYA29428909221.510139.5236.738
267ZEHRA BATULU29727.25505736.2510139.5236.738
268FATİH KARA30429948332.25130.2539.5236.738
269ÇAĞLAR ÖKSÜZ261322.7515513.75423.502-0.539.5236.738
270YILMAZ RIDVAN251122.2511410716.75120.539.5236.738
271DENİZ MELİS26824918.75615.7510139.5236.738
272ALİ OLCAY TARIK28925.7502-0.515314.2500039.5236.738
273SENA YAREN YAKICI281025.51241144300039.5236.738
274MELEK ÖZKORKMAZ211816.51078.25144135141.539.25235.9055
275MEFKURE GÜREL231120.251801800010139.25235.9055
276NİHAT ÖZDEMİR24921.7517116.75120.5130.2539.25235.9055
277FİLİZ GÖZET2482212510.75765.510139.25235.9055
278ALBAYRAK BUĞRAHAN251022.51058.75726.5221.539.25235.9055
279BEKİR AKIŞ26724.2513212.5211.75110.7539.25235.9055
280POLAT TUĞRUL271024.51039.25625.500039.25235.9055
281SEFA ÇON27725.2513212.5101120.539.25235.9055
282DOĞUKAN DELİ27924.751049645120.539.25235.9055
283HÜSEYİN PİLAVCU27725.25847726.5120.539.25235.9055
284ÖZÇELİK MERTCAN221717.751141012411120.539.25235.9055
285HAKAN AL271124.251159.75534.2510139.25235.9055
286HAKAN ALPER DORAK231419.513412967.514039235.073
287DENİZ YUSUF261322.7512510.75645120.539235.073
288YAĞMUR ERTONGA26824837.25827.5130.2539235.073
289DUHAN BALKAYA271124.25736.25967.510139235.073
290ESDAL MEHMET21918.7514213.5856.7500039235.073
291selçuk bozkurt1189131210182212.510107.539235.073
292BAYAR ŞÜKRÜ161013.51141016315.2500038.75234.2405
293YASİN BAYSAL251421.513611.5755.7500038.75234.2405
294HASAN ERŞEN24122112610.5866.5110.7538.75234.2405
295GÖKBUDAK İSMAİL22919.7511410765.5423.538.75234.2405
296ÖMER TAŞKIN261123.2514313.25332.2500038.75234.2405
297? MERTCAN DEMİRT12148.5837.2518317.25755.7538.75234.2405
298ÖZLEM ÇECEN211716.75957.7513412472.2538.75234.2405
299KAYIK OĞUZ251122.25726.51141000038.75234.2405
300HİLAL FURAT291126.2511110.75250.7510138.75234.2405
301HAZAR ÇEVRİM271323.751281050500038.75234.2405
302DEMİR DİLARA191315.7518516.7550510138.5233.408
303DENİS GAMZE DOĞAN211018.5615.7513412332.2538.5233.408
304SIRTIKARA SEDEFNUR261422.513511.75433.2524138.5233.408
305ÖZMEN OĞUZ271024.514712.25250.7510138.5233.408
306KADER KILIÇ251521.25505736.2574638.5233.408
307ALTUNDAĞ İREM29926.7512411110.7514038.5233.408
308BUSE SU SOYDAN291126.2512810351.75120.538.5233.408
309NİDA BAĞCI28826726.5635.25110.7538.5233.408
310DEMİR UĞUR25922.7514413312.7514038.5233.408
311FURKAN ÖZTAY25122213212.5462.5221.538.5233.408
312TONTUŞ SAFİYE25723.25938.25746110.7538.25232.5755
313GÖNÜL ŞİMŞEK2882612211.5250.7514038.25232.5755
314BATUR FURKAN28726.2512510.75101130.2538.25232.5755
315ABDULSAMET DEMİR26923.7513511.75322.5130.2538.25232.5755
316EDA KURT2242113312.25654.75130.2538.25232.5755
317MUSTAFA TOMBUL241121.2513412423.5231.2538231.743
318ELİF GÜMÜŞ31729.25765.5332.2510138231.743
319ALİ AYDIN ÖMER2416201281013276.25211.7538231.743
320GÜVENEN GÖKSEL24921.751019.75514.75211.7538231.743
321APAK TARIK24622.5746938.25371.2538231.743
322EMRE ÖZATA271124.251179.25664.500038231.743
323ALTUN MEHMET251421.514313.25303130.2538231.743
324KAYA HAKTAN241021.51029.5736.25110.7538231.743
325ÖZKAN OSMAN231319.7512510.75746371.2537.75230.9105
326CAN ÇAĞRI241021.514113.75211.75110.7537.75230.9105
327AYSUDE KÜPELİ24722.25856.75817.7510137.75230.9105
328ÇİÇEK NUREDA28925.751169.5202120.537.75230.9105
329SELENAY AKKOZ29727.2510010250.7515-0.2537.75230.9105
330Cİ BERK DEMİ26923.7511310.25322.510137.5230.078
331DENİZ SİVRİ26724.251039.2540400037.5230.078
332GÜLNAR MİNE2416201781510302.5416037.5230.078
333KORKMAZ YAKUP24921.7515214.5130.2510137.5230.078
334DURAN EMRE251222775.251169.5110.7537.5230.078
335KOÇ EBUBEKİREMİRHAN251321.7514413361.524137.25229.2455
336TEKİN MÜSLÜM191415.518616.5635.2500037.25229.2455
337KAYA ALEYNA211517.2514313.259106.5130.2537.25229.2455
338CESUR EMRE22919.7515513.75413.7514037.25229.2455
339GÜLTEN GEÇİTLİ251321.7512411684120.537.25229.2455
340VEDAT OLAŞMIŞ261322.7513611.56103.516-0.537.25229.2455
341MUHAMMED YILDIZ251122.25765.51078.25231.2537.25229.2455
342YUNUS YURDAKUL268241179.25553.7500037228.413
343ŞÜKRAN YILMAZ1812151541460620237228.413
344ŞİVAN AÇIKBAŞ21161716215.5553.75110.7537228.413
345ÜNVER TEKİN EMİN221717.7511110.751068.500037228.413
346ŞAFAK TEKİN2212191049108824137228.413
347BATUHAN EMİK23122012211.5524.510137228.413
348BUĞRA UZUN MEHMET231319.751159.75716.75110.7537228.413
349SENA KIZILSEKİLİ251122.25938.25755.75110.7537228.413
350 MEHMETBARUT271323.7513312.2500010137228.413
351LİZGE ÇİÇEK27122411410322.5120.537228.413
352YİĞİT BESLEN211118.2512311.25827.500037228.413
353ERDOĞAN BERKAN28726.25967.5443130.2537228.413
354murat yılmaz19916.7515314.25876.2515-0.2537228.413
355CİHAT YANAŞMA18915.75736.2514612.55112.2536.75227.5805
356YİĞİT İSA231120.2513212.540400036.75227.5805
357OĞUZHAN BİÇER23122064515121229-0.2536.75227.5805
358MELİSA AKGÜN24122111410645110.7536.75227.5805
359GÜMÜŞSU TENZİLE26122315314.2502-0.500036.75227.5805
360BAL SEFACAN2682412311.2501-0.25211.7536.75227.5805
361FATMA GÜL DEMİRTAŞ26724.25909322.510136.75227.5805
362ALBAYRAK MİNA281225948693.7500036.75227.5805
363EYCE BEHLÜL291126.25948482120.536.75227.5805
364YUSUF İLTER221119.2513212.550500036.75227.5805
365COŞKUN POYRAZ21918.7513412413.75332.2536.75227.5805
366MELİKE BUZLU24122111410775.25260.536.75227.5805
367BENEK MERYEM25623.513212.5110.7500036.75227.5805
368GAZİCAN SAKÇAK261422.514612.5211.7501-0.2536.5226.748
369ÜZÜM FURKAN22620.5726.51029.500036.5226.748
370KALKAN EMRE241021.51029.5524.510136.5226.748
371SEVAL SERÇE24921.751039.25664.510136.5226.748
372GÖLCÜK EZGİ241420.5928.5684563.536.5226.748
373NUR ÇEPNİOĞLU ESMA244231159.75211.7520236.5226.748
374ÖZCAN AYGÜN241420.51078.251068.503-0.7536.5226.748
375ŞEKER EREN251321.751641517-0.75260.536.5226.748
376MUHAMMED TAHA KAYA241021.511410664.5120.536.5226.748
377MEHMETCAN KORKMAZ271124.251068.5433.25260.536.5226.748
378CEM ÖZCAN27924.751159.75250.7510136.25225.9155
379MEHMET KAYA191216114101039.2510136.25225.9155
380PALAT HÜSEYİN20121712411817.75120.536.25225.9155
381MERYEM AVCILAR211218938.251029.5120.536.25225.9155
382BOLACALI ESRANUR221418.513511.7540434236.25225.9155
383AHMET İLKAN2412211049635.2510136.25225.9155
384ASLAN FURKAN2512221179.2564500036.25225.9155
385SAY MUSTAFA26724.25765.5726.500036.25225.9155
386YASEMİN DEMİRCİ291026.51001001-0.2500036.25225.9155
387TUFAN COŞKUN241320.75866.51039.2501-0.2536.25225.9155
388İREM ÇAM26524.7512311.25130.2500036.25225.9155
389YILMAZ ŞAHİN231120.25312.751029.56103.536225.083
390BERK AKMAN TAYFUN231419.512510.75625.5130.2536225.083
391MERVE AYUS241320.7513212.5342110.7536225.083
392MUHAMMEDT? IK GEZER23920.7515513.7501-0.25211.7536225.083
393AHMET KAYA251421.5876.25827.5110.7536225.083
394ARSLAN BURHAN261023.51159.7544315-0.2536225.083
395GÜMÜŞ AKIN261123.251169.5312.75120.536225.083
396ALİ TUNA281025.51068.510110136225.083
397ÖMER GÜRAN24622.5827.5524.5221.536225.083
398SUDE CANSIZ EBRAR29727.25827.5221.501-0.2536225.083
399onur yıldız opt2512221241120210136225.083
400MELİKE YAKAR291026.51097.75211.7514036225.083
401EKREM VATANSEVER25723.251039.25303120.536225.083
402FURKAN KOÇAK20718.25918.75817.7510135.75224.2505
403KARABULUT KERİM221119.251058.75866.5371.2535.75224.2505
404NİHAL DEMİR261322.751541404-100035.75224.2505
405UFUK EFE MAZLUM241221856.75635.25312.7535.75224.2505
406YANCAR CANAN25823948404110.7535.75224.2505
407KARAKUŞ VETHA28925.751049110.75130.2535.75224.2505
408BİLKİÇ RUKİYE2782512710.25000120.535.75224.2505
409FATİH AY271024.5866.5544110.7535.75224.2505
410emirkan balcı 22620.5938.25716.75130.2535.75224.2505
411EFEKAN DOĞRU241121.251039.25635.2500035.75224.2505
412BİLGİLİ BURAK231419.515513.75202130.2535.5223.418
413ZOZAN TAŞ24122114512.75211.7500035.5223.418
414UYAR ETHEM2512221159.75452.7510135.5223.418
415KEMAL ATİK27625.513412210-0.5110-1.535.5223.418
416EYÜP YILMAZ24122115214.501-0.25130.2535.5223.418
417ZİLON EMİRHAN24162013711.25433.2510135.5223.418
418METİN KÖSE2682411110.75000110.7535.5223.418
419TARIK GÜL27924.751058.75462.502-0.535.5223.418
420ONUR KAYA271024.51159.7501-0.25221.535.5223.418
421demir zilan271024.51141017-0.75211.7535.5223.418
422SEDANUR EŞİT261123.251068.5351.7520235.5223.418
423SEYİT DEMİRCAN171413.5104912111.7510135.25222.5855
424CAN BOZKURT241021.51058.75654.75130.2535.25222.5855
425FETHİ GÜRBÜZ221418.514612.5534.2500035.25222.5855
426YALL HAKANN19161500021819371.2535.25222.5855
427TALHA UZDU23122012311.25423.5120.535.25222.5855
428İPEK AKIN241320.7513212.534200035.25222.5855
429KIZIKURT ÖZGÜR251521.251541401-0.25130.2535.25222.5855
430ALPEREN GÜR241520.2513711.25462.5231.2535.25222.5855
431 25122214413130.2514035.25222.5855
432TUĞAN YUNUS25922.7512510.75101110.7535.25222.5855
433AYTEKİN MEHMET2682411410130.2510135.25222.5855
434BERKAY KARADENİZ211018.574611210.5130.2535.25222.5855
435İDİLSU ÇELİK24122113811231.25211.7535221.753
436EMİRHAN ŞAHİ25523.7511310.2500010135221.753
437RIDVAN ORAL1159.75524.520718.25322.535221.753
438RESUL CİRİT20161616215.5211.75211.7535221.753
439ONUR BERK ÖZCAN201316.751179.25938.25110.7535221.753
440AYDIN ALEYNA221119.2513212.56113.2500035221.753
441BUĞRAHAN KALIN221418.5716.751078.25221.535221.753
442MERVENUR KÖK231120.2511210.5423.5110.7535221.753
443PORTAKAL RAMAZAN251122.2513412140110.7535221.753
444MERTCAN YÜCE24522.751039.25312.75130.2535221.753
445MELİKE DİVAN241320.75987664.5312.7535221.753
446KARADUMAN ESRA25523.75977.2520220235221.753
447YAVUZKILIÇ İSMAİL281025.5928.510100035221.753
448BUKET ŞEN24722.2511310.25322.500035221.753
449İREM KANDEMİR281225118924100035221.753
450CEYHUN ÇEVİK2216181441354400035221.753
451ABDULKADİR ERKURAN24921.7512211.5101110.7535221.753
452İSA TÜTEN26923.7512211.515-0.2500035221.753
453SELİM ÖZTÜRK27426847270.25211.7535221.753
454MUSTAFA YÜZBAŞIOĞLU221219928.5312.75514.7535221.753
455GUNEY VURAL24921.751039.2540400035221.753
456KURNAZ YÜCEL25723.2512411250.7500035221.753
457TUĞBA SÖNMEZ23821928.5625.500035221.753
458EREN ERTEKİN24822452.751039.2510135221.753
459MİKAİL DEDE2512221198.75534.2500035221.753
460MERT UYANIK2512221179.25312.7510135221.753
461ALİ ASLAN27525.75967.5101110.7535221.753
462ŞENER AKBULUT241021.514413120.500035221.753
463BERK ORHON22919.751029.5202413.7535221.753
464OMUŞ UZ2782564564500035221.753
465İBRAHİM YAVUZ241320.7514612.5491.7500035221.753
466TEMİZSOV ERDEM29827534.25303110.7535221.753
467HAKAN KULAÇ25122288650520235221.753
468ERTUĞRUL KAYA241021.5977.25514.75221.535221.753
469OKAN SELVİ25723.25746514.7510135221.753
470UMUT AKPINAR1720121281011310.25452.7535221.753
471BURAK ABACIOĞLU161711.7513611.5131010.5231.2535221.753
472UĞUR ÇAY211317.7514512.758115.25211-0.7535221.753
473ARSLAN IŞIK241420.512610.5130.25413.7535221.753
474HÜSEYİN GÖKTAŞ24722.2513511.75110.7500034.75220.9205
475BATUHAN ÇOKSEZEN181614124111039.25120.534.75220.9205
476AYNUR GÜR221119.251019.75615.7500034.75220.9205
477BARAN TANTEKİN231120.2515613.510100034.75220.9205
478NEVZAT AŞAN251122.2512510.75211.7500034.75220.9205
479KARAMA N ŞERİFE25922.7594848220234.75220.9205
480ELİF YILDIRIM281225736.25322.510134.75220.9205
481MISRA IŞIK31629.5635.2500000034.75220.9205
482EVREN KERİM211118.251169.5866.5120.534.75220.9205
483İBRAHİM ÇİMEN241021.51241130303-0.7534.75220.9205
484KARAKEÇİ ALİ241021.5847514.75221.534.75220.9205
485TUĞBA EKİNCİ251521.2512810583120.534.75220.9205
486BERK ÖZER1078.251058.7515314.25563.534.75220.9205
487YILMAZ ÖZDEMİR15161111210.5856.75726.534.75220.9205
488ACAR ÖZTÜRK251222948514.7500034.75220.9205
489MERT TAHTACI21121812411514.7510134.75220.9205
490FARUK BÜYÜKCAM27122412610.5140130.2534.75220.9205
491VOLKAN KULAKSIZ24122114512.75221.502-0.534.75220.9205
492BURAK AKSEL251122.25886886260.534.75220.9205
493 EROĞLU271124.25996.75413.7500034.75220.9205
494BERİL KARAKUM29827895.7524110134.75220.9205
495KAAN DAL231319.751281078500034.75220.9205
496BURHAN ÖCAL241021.5876.25635.25211.7534.75220.9205
497BAKİ AYHAN251122.25948524.500034.75220.9205
498EDANUR YİĞİT221418.5977.2590900034.75220.9205
499UĞUR YARBİL26724.25553.75856.7514034.75220.9205
500SEVGİ CANACANKATAN29627.5534.2520210134.75220.9205
501YUSUF GÜMÜŞAY27426856.7510110134.75220.9205
502ÖZHAN MURT26923.75827.5221.520234.75220.9205
503VOLKAN HALHALLI221318.7512211.5514.7501-0.2534.75220.9205
504UFUKCAN ULUÖZ241420.5967.5746110.7534.75220.9205
505SELCAN ŞEYHANLI281025.5563.5895.7500034.75220.9205
506BEYZANUR ÇALIŞKANTÜRK211417.5967.5808211.7534.75220.9205
507YAŞAR YILMAZ231319.75765.51198.75110.7534.75220.9205
508ZEYNEP SARAÇOĞLU25823433.25827.510134.75220.9205
509DOĞAN SEZER251122.2512510.75211.7514034.75220.9205
510KARA DOĞAN151511.25423.520618.5221.534.75220.9205
511ÖZLEM DEMİR22520.75837.25312.7540434.75220.9205
512SABİHASU KAYAYURT29527.7564520200034.75220.9205
513 SÜRÜM261422.5664.5895.7520234.75220.9205
514SERHAT YAVAŞİ241320.7510107.5452.75413.7534.75220.9205
515FAHRİYE TURGUT18616.51039.2570720234.75220.9205
516HALİL ŞEN TANRIKULU231120.251078.25544332.2534.75220.9205
517SİNEM BARBAROS271024.512610.515-0.2500034.75220.9205
518ENES ALDİNÇ221318.7515513.75120.5351.7534.75220.9205
519zeynep beyza meydan24822625.5716.75120.534.75220.9205
520SELENAY GENCER23920.7513412140211.7534.5220.088
521HATİCENUR TOLUKAN251421.513511.75231.2500034.5220.088
522EMRE KAHRIMAN241121.2512411202130.2534.5220.088
523ÖKSÜZOĞLU YAŞARCAN25922.7512411110.7514034.5220.088
524UMUT TERCAN241221654.75948110.7534.5220.088
525ÜNLÜ KAAN241021.5948433.25211.7534.5220.088
526YILMAZ TEKİN251321.75775.25856.75250.7534.5220.088
527YASEMİN GÜLŞAN211716.7511310.25837.25130.2534.5220.088
528TUNA KÜFECİLER211716.7513312.25625.500034.5220.088
529EDA ALMACIOĞLU251022.512311.25000250.7534.5220.088
530NAKİP ÇİLDİR261322.75967.5534.2500034.5220.088
531BELGİN TÜRKDOĞAN25523.75957.7530300034.5220.088
532GÖKBUDAK KAYA25823977.25534.2500034.5220.088
533ÜNAL ÖNER241121.25957.75765.500034.5220.088
534AYAZOĞLU ŞELİMAN241420.5118910140434.5220.088
535IŞIK YAMAN23721.25938.2554410134.5220.088
536EMİRHAN ATİK2312201078.25736.2500034.5220.088
537EREN YİĞİT25723.25876.25524.5120.534.5220.088
538MERVE GİRAY27825876.25433.2500034.5220.088
539BUĞRAHAN YALÇINKAYA268241058.75211.7500034.5220.088
540KOCADEMİR KILIÇ27725.25977.2520200034.5220.088
541YAVUZ ŞENTÜRK25922.75886895.7500034.5220.088
542MUHAMMET KARABAĞ26624.51141000000034.5220.088
543USTA DEĞİRMENCİ291026.5996.75120.5250.7534.5220.088
544BİLGİÇ BODUROĞLU231020.51078.25615.7500034.5220.088
545EREN YILDIZ231020.5987615.75231.2534.5220.088
546SERKAN GÜLER25523.75404413.7530334.5220.088
547METİN ERASLAN231419.5977.25553.7554434.5220.088
548BAŞVESİLE ÜZER178156451159.75514.7534.5220.088
549YASİN PİŞİRGEN231120.251049505130.2534.5220.088
550MURAT ADANIR24921.751019.7530300034.5220.088
551ERHAN KOÇ221418.513711.257172.75512234.5220.088
552KITAY KORKMAZ221518.2513511.75202322.534.5220.088
553HALİL YENİDOĞAN24162014512.75250.7524134.5220.088
554UMURCAN AYDOĞAN22321.2513112.7502-0.510134.5220.088
555MEHMET TOPDEMİR201117.2511110.75726.500034.5220.088
556KAHRIMAN SÜLEYMAN221119.2512710.25413.7510134.25219.2555
557EMRE KOCA24122112610.530301-0.2534.25219.2555
558MERVE KARAKUŞ251521.251159.75332.2510134.25219.2555
559ŞEYHMUS AĞIRMAN24921.751068.530310134.25219.2555
560OĞUZHAN AKSU231319.7511210.554400034.25219.2555
561YAREN TJRYAKİ27924.751058.75000110.7534.25219.2555
562İLAYDA ACARBULUT171912.2513611.512610.500034.25219.2555
563TAYFUN ERGE241121.25837.25635.25260.534.25219.2555
564YILDIZ ERDOĞAN231319.7512311.2554403-0.7534.25219.2555
565DEMİRCAN ÖĞÜT AYDIN261023.512510.7500000034.25219.2555
566HAMZA KUŞKU211417.5736.25918.75211.7534.25219.2555
567OĞUZHAN KUCUR TÜLÜBAŞ221219707938.2500034.25219.2555
568BEYZA PEKTAŞ27825654.75524.500034.25219.2555
569MERYEM KAYACAN19418847423.5615.7534.25219.2555
570EBRU GÜLEN261123.251058.75231.2510134.25219.2555
571DİLAN DOĞAN281225866.5211.7510134.25219.2555
572ÖZGE AYDIN BADILLIOĞLU231020.5765.5938.2514034.25219.2555
573FURKAN GÜLEN AKKÜÇÜK251022.5736.25625.500034.25219.2555
574RAHİME CANDAN24822625.5716.7500034.25219.2555
575SELAHATTİN TEMEL231120.25726.5726.510134.25219.2555
576GAYE YENİGÜN26824108816-0.5312.7534.25219.2555
577ALİ YILDIRIM221119.251141000050534.25219.2555
578ATAKAN BEDER26524.75716.75312.7500034.25219.2555
579İREM AKINCI271124.25876.25312.7510134.25219.2555
580ŞEVVAL ÖZDEMİR261422.5736.25211.75413.7534.25219.2555
581ŞAHİN ONUK25922.75837.25231.2530334.25219.2555
582DOĞUKAN AYDOĞAN201416.5332.2513412423.534.25219.2555
583AHMETSERHAT YILMAZ241320.75886615.75211.7534.25219.2555
584DÖNMEZ AKCAN ATASOY271024.5606482211.7534.25219.2555
585SERCAN SARAÇOĞLU ÇEKİÇ241320.751097.75000615.7534.25219.2555
586EMRE CÖMERT201416.512311.25312.75413.7534.25219.2555
587ŞEYDA TOPAL221019.511110.7520220234.25219.2555
588AYTAÇ KARAHAN211417.513212.5211.75322.534.25219.2555
589BURAK KARADENİZ231120.25948625.5130.2534218.423
590MÜCAHİT KAYA251022.512211.500000034218.423
591GÜRKAN KARADAYI2112181541420214034218.423
592BEYZANUR EV22161814213.5211.75110.7534218.423
593TALHA DEMİR MEHMET221119.251029.5635.2500034218.423
594GÜRTÜRK ONUR241620938.25514.7510134218.423
595CANER İPEK25922.75948433.2500034218.423
596ÜLKÜ SEFA251122.25957.7544310134218.423
597ENES ÜSTÜNER231020.5736.25736.2510134218.423
598SONGUR ŞAHİN211417.5938.25938.2500034218.423
599SERHAT ÇETİN181414.51039.25736.2554434218.423
600NUR YILMAZ İNAL211417.51169.570700034218.423
601İHSAN AYTAÇ251421.5967.5534.25110.7534218.423
602BEYZA YILDIZ ALTUN271024.5847553.7505-1.2534218.423
603ŞERAFETTİN KİŞİ28925.75716.75000221.534218.423
604ENES GÜNDÜZ271124.251058.7510100034218.423
605BEYZA ÖZKURT PÜRCÜ251122.251001034201-0.2534218.423
606VURGUN AK28726.258105.55112.2500034218.423
607ABUZER URFALI31729.256113.25214-1.530334218.423
608ENES KARAMAN22720.25645918.7500034218.423
609BİLGİÇ MEMETOĞLU29926.75664.5211.7510134218.423
610ALİ KAZBEK2212191541410100034218.423
611MERVE KİREÇÇİ251022.5886514.75110.7534218.423
612HATİCE AKIN25823118920200034218.423
613YILMAZ YADİGAROĞLU28526.75635.2510110134218.423
614KARAKAŞ YÜKSEL27525.75837.2524100034218.423
615SÜLEYMAN ÖZÇELİK ORAL181314.75674.251641500034218.423
616AYSUN BABUŞ2412211169.5312.75110.7534218.423
617EBRAR KAPLAN248221169.5312.7501-0.2534218.423
618BARAN AKÖZ26824104910100034218.423
619OKUMUŞ KARTAL251022.5746625.500034218.423
620ŞİMŞEK BİLGİÇ27924.75755.75413.7501-0.2534218.423
621DEMİR ERDEN261123.256132.7598710134218.423
622UMUT TUĞCUGİL241520.251088635.25120.534218.423
623SİNEM KUMRAL201117.2512510.75664.5361.534218.423
624KENAN ERBAŞ20161614313.25654.7500034218.423
625İSMAİL ORAL231319.7514413260.5110.7534218.423
626gamze sayan24921.7511310.25231.25110.7534218.423
627cihan karabulut24921.75785736.2510134218.423
628YILDIZ ŞİLAN221318.751581334214033.75217.5905
629KUTAY YURTERİ241021.514712.25110.7517-0.7533.75217.5905
630YUSUF ALKAŞİ2482211110.7500010133.75217.5905
631DAMLANUR ER261422.512810381130.2533.75217.5905
632YAREN DEDE271024.51058.75120.500033.75217.5905
633EDA AKTÜRK251222312.75514.75534.2533.75217.5905
634ENİS ÇİZMECİOĞLU211517.2510499106.510133.75217.5905
635KAYA MAHMUT231519.25928.574600033.75217.5905
636KAAN İNCE25523.75794.75524.5110.7533.75217.5905
637KAAN KILAÇ241420.5837.25625.5120.533.75217.5905
638SİNAN CENGİZ24722.25967.5534.2501-0.2533.75217.5905
639SİMGE YILDIRIM231120.25918.75423.5371.2533.75217.5905
640EMRULLAH KUTLUCAN BAĞCI24921.751049423.502-0.533.75217.5905
641MELİSA BALABAN251022.51039.25221.5120.533.75217.5905
642BARIŞ KAYA26923.75928.501-0.25211.7533.75217.5905
643HÜSEYİN BALCI258231097.7530300033.75217.5905
644HALUK TÜFEKÇİ26624.5645674.2500033.75217.5905
645BALCI ATAY2512221198.7520210133.75217.5905
646EFE YARAR26923.75977.25312.7500033.75217.5905
647MURAT SEVER251421.512510.75221.500033.75217.5905
648AYDIN YILDIRIM251122.256103.580800033.75217.5905
649İREM ARSLAN KAŞDOĞAN211118.2510010625.500033.75217.5905
650BARIŞ ARKAN251022.59106.5654.7500033.75217.5905
651MAHMUT TUTAŞ211617895.757104.5866.533.75217.5905
652DENİZ ÖZTÜRK25723.25977.25322.5110.7533.75217.5905
653SERKAN HAVAS281125.251088120.500033.75217.5905
654MİRAÇ SEÇİR231519.251169.564500033.75217.5905
655ENES YILDIZ23920.75957.75625.501-0.2533.75217.5905
656ÖZGÜÇ SOYKAMER26524.75938.2510101-0.2533.75217.5905
657EMRE BEKTAŞ2712241088211.7500033.75217.5905
658MUSTAFA BERK25922.751097.75322.5110.7533.75217.5905
659ADEM GÜL23821847413.7520233.75217.5905
660TUNA GEDİK YILMAZ23920.75847625.5120.533.75217.5905
661FURKAN CENGİZ261023.5977.2534210133.75217.5905
662YAĞMUR ÇOLAK231120.2512411462.500033.75217.5905
663ÖRGÜN BULUT221119.2512510.7501-0.2540433.75217.5905
664SELİM SARI24921.751341200000033.75217.5905
665METİN AKYOL231419.514313.2524100033.75217.5905
666ALİ BAĞCIK161213827.513412231.2533.75217.5905
667KARAKAŞ FATMA19121617216.501-0.25231.2533.5216.758
668OĞUZ KANTAR231419.511410635.2505-1.2533.5216.758
669KEREM KAHRAMAN M211018.514213.5231.25270.2533.5216.758
670TOP TUGAY231120.2513711.255112.2501-0.2533.5216.758
671GÖKSU YUSUF25122211410221.500033.5216.758
672YUSUF MOİZ23821615.75895.7510133.5216.758
673BAT HAN DEMİR251122.251088322.5250.7533.5216.758
674ELİF ÖZ271224957.75211.7500033.5216.758
675YILDIZ DİLAN17914.7560614512.7500033.5216.758
676ŞULE KUTLUYURDU241021.5654.75625.5351.7533.5216.758
677ŞEYDA DEMİRGAN181514.25918.75837.25573.2533.5216.758
678MERT YİĞİT KUPLAY281025.5837.25390.7500033.5216.758
679KADİR GERİLMEZ211816.513611.5645120.533.5216.758
680ERGİN DÜZKALIR211417.513511.75423.5110.7533.5216.758
681LÜTFÜ KÖKSOY211417.513611.5312.75211.7533.5216.758
682DEMİR GÜLŞEN231718.7513711.25342221.533.5216.758
683SARA AKAR22720.2511310.2520210133.5216.758
684ÖZGE ÖZDOĞAN241320.75746716.7500033.5216.758
685TONGUÇ TÖNGE25723.25837.2520210133.5216.758
686SADİYE YASA281025.5108800000033.5216.758
687MELİSA ÖNVERMEZ24822413.75534.25423.533.5216.758
688BEŞİRİK YILDIRIM201316.751088918.7500033.5216.758
689GÖK BİÇER26524.75755.7510120233.5216.758
690KILINÇ KARADEMİR172211.5654.7518317.2500033.5216.758
691BERRAK ALIMLI21619.590950500033.5216.758
692BİLAL AKGÜL25723.25524.5110.7550533.5216.758
693RAMAZAN HANCIOĞLU211417.51159.75635.2510133.5216.758
694OKUMUŞ SERHAT181713.7594812510.75110.7533.25215.9255
695KORKMAZ MUHAMMED181115.25856.7511310.2510133.25215.9255
696TUĞBA EKİNCİ21161711128957.75120.533.25215.9255
697AYŞEGÜL İŞERİ201516.2511310.25693.7530333.25215.9255
698DOĞUKAN ÖZDEMİR211018.512012211.7510133.25215.9255
699OKAY ÖMER24921.7511310.25101130.2533.25215.9255
700DİLA BAHÇECİOĞLU238211068.5452.7510133.25215.9255
701DUDU CAN261023.51159.7500000033.25215.9255
702KEREM YILDIZ261123.251039.25120.5130.2533.25215.9255
703FURKAN ACAR271124.25104900000033.25215.9255
704AYVATAŞ BATÇIK33731.2505-1.254121332.2533.25215.9255
705SEVDİYE OLPAK261422.51058.75462.502-0.533.25215.9255
706AYCAN BOLAT241021.51029.5202130.2533.25215.9255
707ALEYNA ARSLAN25922.7513611.503-0.7515-0.2533.25215.9255
708YILDIZ SİĞA221418.513711.25423.500033.25215.9255
709SELİME MERCAN241021.5625.5736.2500033.25215.9255
710ÇETİN BOZKURTER28925.75534.25423.501-0.2533.25215.9255
711AÇIKGÖZ GÜLER24323.2584730300033.25215.9255
712SELİM ERGİNEL211018.5674.251029.510133.25215.9255
713OĞUZHAN ŞAHİN24423534.2550510133.25215.9255
714TÜRKMEN KADAK24822645876.2500033.25215.9255
715CENK GÜNEY KOCABAŞ211118.25837.25817.7500033.25215.9255
716KORKMAZ GAYRETLİ AYDIN191714.7511310.25837.2510133.25215.9255
717BERKE HEPKAYA291126.25794.75313-0.25322.533.25215.9255
718RECEP DEMİRTAŞ261422.511410250.7500033.25215.9255
719YILDIRIM SELİN221019.513412120.510133215.093
720ROJDA BARAN24921.75443746472.2533215.093
721EDA CENGİZ191116.251019.75827.516-0.533215.093
722GÜMÜŞ ECE211417.5856.75957.7510133215.093
723DEMİR SEFA221019.512211.5231.25110.7533215.093
724ÇOLAK MERYEM21719.25625.5938.2500033215.093
725DURMUŞ EMRAH241420.513711.25210-0.5491.7533215.093
726MÜRSEL ŞİRİN22919.75837.25664.5221.533215.093
727AYŞENUR TÜLÜ221019.5765.574620233215.093
728MEHMET KÜPELİ2482211210.5120.500033215.093
729BARTAN BATIKAN23721.25948303110.7533215.093
730TAYFUR KESKİN261123.251058.7524100033215.093
731MERVE SAYAN25523.75918.7516-0.510133215.093
732ADNAN BURAK KABAN231419.511210.530300033215.093
733BAŞARAN BAYRAM201815.51159.75108801-0.2533215.093
734SENA KANIK YÜKSEK191515.2514512.75322.5322.533215.093
735TUNCAY KULAK GEDİK25922.75967.5312.7500033215.093
736ALP AKCAN PAKSOY2212191198.75635.2500033215.093
737DEMİRÖRS ESER221219775.25817.7510133215.093
738TEKMEN KILIÇ YILDIRIM241021.5312.75918.7500033215.093
739DERE GİDER26122388640400033215.093
740ÇELİK KURT221418.5775.25938.2510133215.093
741AYDIN ELLİALTI271124.25645312.7510133215.093
742GEÇEN DEMİRTAŞ21519.75726.5615.7524133215.093
743OĞUZHAN ARGA30429433.2501-0.2510133215.093
744ATICA BAŞKAN VURALKAN231120.251049202211.7533215.093
745METİN ALUÇLU201416.51078.25957.75120.533215.093
746ALICI MUTLU201715.751049674.2540433215.093
747BIYIKLI ŞATIR ERTEM231419.512510.75452.7500033215.093
748ÇELİK ENGİN201516.2514612.5524.501-0.2533215.093
749ÖZTÜRK ÇİSEM191415.515513.75322.5231.2533215.093
750DUMAN AKIN221318.7513312.25130.25211.7533215.093
751BATUHA N AYDIN27725.25827.500000032.75214.2605
752AYDIN SİDAR17815827.51019.75120.532.75214.2605
753SERDAR BİÇER221019.512211.5351.7500032.75214.2605
754SUZAN AYDIN261123.251068.500010132.75214.2605
755ŞAHİN HEVAL281125.25755.75101110.7532.75214.2605
756ŞAMİL ÇETİN20917.7512111.75452.75120.532.75214.2605
757AYDIN UYSAL171712.751281012510.7503-0.7532.75214.2605
758BAŞTÜRK BAŞER22720.25837.25524.5110.7532.75214.2605
759ÜN ARSLAN261422.51088260.5211.7532.75214.2605
760FATMA GÖZKAYA221019.512111.75211.7501-0.2532.75214.2605
761FURKAN ULUTAŞ221119.2512510.75110.7520232.75214.2605
762YAVUZ PİRİM21918.75726.5827.500032.75214.2605
763ATIL ÜSTÜN231020.51039.2530300032.75214.2605
764ÖZCAN KIZMAZOĞLU241021.5645635.2510132.75214.2605
765ÖNDER ULUBA221119.25707312.75413.7532.75214.2605
766DONAT ARSLAN25723.251058.75110.7500032.75214.2605
767İSMAİL KARAOĞLU141410.5928.515513.7500032.75214.2605
768MERVE ÖZSOY25723.251058.75110.7500032.75214.2605
769ATA YALÇIN26923.759116.25202110.7532.75214.2605
770RECEP SAF26724.251068.500000032.75214.2605
771EMRE VURAL281025.5977.2514000032.75214.2605
772YILMAZ DEMİRTAŞ24921.75736.25514.7500032.75214.2605
773GİZEM GENÇPINAR211317.75977.25876.25221.532.75214.2605
774HAKAN AKASLAN251122.25573.257104.5312.7532.75214.2605
775YILDIZ UYĞUN15713.2512610.5736.25452.7532.75214.2605
776OĞUZHAN ATAY241420.51058.75553.7501-0.2532.75214.2605
777KARACA ÖNDER SİVİŞ24921.75977.25110.7530332.75214.2605
778YAKUP BAYMAK241320.751281034200032.75214.2605
779AYNUR ATAY211317.7513511.75211.75221.532.75214.2605
780TUĞBA BOĞBAKAN231020.511410332.2500032.75214.2605
781BERKAY DAĞ191515.2513611.5775.25120.532.5213.428
782ASUMAN ÇELİK188167071029.500032.5213.428
783ERGİN SERHAT201316.7514413351.7510132.5213.428
784YUSUF ATAŞ22161813511.75452.7514032.5213.428
785ENSAR BARAN ERMURAT201117.251039.25625.5120.532.5213.428
786ALIŞKAN EMİN191714.75322.513511.75563.532.5213.428
787TÜYSÜZ İLYAS241420.512411462.506-1.532.5213.428
788YASİNCAN KAYA201017.5957.75514.75322.532.5213.428
789VEYSEL BEŞ201017.5423.511210.510132.5213.428
790FATMA ÇITIRIK221119.25817.75645120.532.5213.428
791UZUN ALEYNA241420.5866.5524.510132.5213.428
792KORKMAZ MELİKE26824707361.500032.5213.428
793KAŞIK ESRA26824404544120.532.5213.428
794KALAYCI GÜVENÇ211417.5928.5635.25231.2532.5213.428
795KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR221418.51068.5524.510132.5213.428
796KARAKUŞ ÖZCAN23920.75948534.2502-0.532.5213.428
797KUŞ ERDEM2312201058.75413.7514032.5213.428
798BERKAY BAŞMAN251321.751169.5322.519-1.2532.5213.428
799YAVUZER YANNİ231020.511310.2530305-1.2532.5213.428
800KÖSE ÜNAL221717.7514812312.7500032.5213.428
801İLYAS GÜNDOĞDU231419.512211.5221.500032.5213.428
802HASAN ÇELİK201316.7514512.75332.25250.7532.5213.428
803VİRAN USTA GÜÇ241420.51189612300032.5213.428
804?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ26524.75755.7510110132.5213.428
805ŞERİFE TAŞKIN25723.25876.2530300032.5213.428
806YILMAZ ÇETİN278257124423.500032.5213.428
807KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN221119.25928.5413.7510132.5213.428
808TÜMÜKLÜ TEKİN12610.5322.520219.500032.5213.428
809MUSTAFA SARİ26923.75895.7558300032.5213.428
810KEMAL KARAKOYUN271124.258105.5390.7520232.5213.428
811OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN2412211169.520200032.5213.428
812ÇABAS EKİCİ27625.5505130.25211.7532.5213.428
813KILIÇ AYDINER261023.5977.25110.7510132.5213.428
814PEKER AKTAŞ2212191078.25524.5110.7532.5213.428
815EROĞLU BELGEMEN251122.25895.75202462.532.5213.428
816MUHARREM ÇETİN918.75918.751781500032.5213.428
817ÖMER OFLAZ241320.7512810101110.7532.5213.428
818SEYİTHAN BUĞRUL251022.510107.5322.500032.5213.428
819BURAK BAYSOY201117.25462.511110.7520232.5213.428
820REİS BÜKÜLMEZ271124.256113.2550500032.5213.428
821ÇAKAR YILMAZ25823615.75413.7500032.5213.428
822TALHA BIÇAKÇI221119.2511310.25221.5221.532.5213.428
823SELİM KARA261223443615.75110.7532.5213.428
824DURSUN TİMURTAŞ DAYAR221318.75977.25303423.532.5213.428
825ALACI ATEŞ27525.75212-13120957.7532.5213.428
826YELDA BİNBOĞA211018.51179.25312.7520232.5213.428
827BİLGİN KIZILTEPE23621.5918.75221.5110.7532.5213.428
828NİŞANCI KAYA211517.2512610.5322.5332.2532.5213.428
829EMİRHAN ŞENGÜL22121913511.75351.7514032.5213.428
830FURKAN TEKİN211916.2513412563.5120.532.25212.5955
831AKSU GÜLŞAH201117.2594874610132.25212.5955
832MŞİR N BİÇİCİ251521.2512211.501-0.2501-0.2532.25212.5955
833BARAN İPEK231120.251039.25211.7510132.25212.5955
834MEHMET CİMEN2312201058.75342221.532.25212.5955
835METEHAN DEMİR241121.25866.5524.500032.25212.5955
836DURMUŞ AHMET241221635.2550510132.25212.5955
837KARDELEN SAMATLI261322.75866.530300032.25212.5955
838NURGÜL YILMAZCAN22919.7513511.75000110.7532.25212.5955
839CEYLAN ENES221219938.2558320232.25212.5955
840İŞGÖREN KADİR2512227114.2564510132.25212.5955
841DEMİR ABSEYİ211018.5716.7568444332.25212.5955
842YURDAKUL AMİROVA UÇAN24822837.2530300032.25212.5955
843GÜNAY ÖZTÜRK251521.25957.75211.75361.532.25212.5955
844KENAN TAŞ181813.513511.75534.25312.7532.25212.5955
845SEZER CEYLAN241520.251169.5342260.532.25212.5955
846BARIŞ KILIÇ241021.51169.5351.7502-0.532.25212.5955
847TÜRKMEN EROL181514.2514213.5524.500032.25212.5955
848ÇETİNKAYA TAYFUN211118.2513511.75342130.2532.25212.5955
849ŞİMŞEK KAYA22121912211.5211.7500032.25212.5955
850ŞAHİN KARAKURT22161814911.75101221.532.25212.5955
851FERHAT BUDUNOĞLU23122012211.5221.503-0.7532.25212.5955
852UĞUR ÖZER211916.25151012.5250.75452.7532.25212.5955
853HASAN SAYGIN241420.513212.503-0.7500032.25212.5955
854SELİN ERYAVUZ231020.512411110.7500032.25212.5955
855HAKAN POLAT ÇİÇEK191116.25104970700032.25212.5955
856YENİGÜN YILMAZ2412218105.5615.7500032.25212.5955
857AKBANA ÇELİK2382111310.2510100032.25212.5955
858OVUZ ÜNSAL221119.25957.75534.2510132.25212.5955
859ŞEN ALPINAR23821928.5312.7500032.25212.5955
860ÇINAR CİNDEMİR27924.75775.25462.501-0.2532.25212.5955
861SATIN AKDUMAN27924.75827.500000032.25212.5955
862KENAR UYAR1541411210.5817.7500032.25212.5955
863TAN TÜLPAR251022.5775.25524.500032.25212.5955
864EMİR AZAK261023.5996.7520200032.25212.5955
865SOLMAZ EREN261223876.2544300032.25212.5955
866BAHÇECİOĞLU GÖZDE221318.7511310.25433.2500032.25212.5955
867EMİROSMANOĞLU BAYKAL241420.51341219-1.2510132.25212.5955
868KARACA TUNCEL201516.25654.7512211.501-0.2532.25212.5955
869ALBAYRAK ÇETİN25723.2550530310132.25212.5955
870ÖZER YILMAZ25922.75635.25534.2500032.25212.5955
871BAKAÇ GİNİŞ22919.75827.550500032.25212.5955
872KURT YETİM1681412411837.2500032.25212.5955
873ÖZKAN NASIROĞLU14612.5413.751641524132.25212.5955
874ARİF SEZGİN23621.51049211.7500032.25212.5955
875TA ÖZTÜRK221418.5856.7570700032.25212.5955
876ZEHRA YILDIRIM14612.5524.511210.5654.7532.25212.5955
877SONGÜL UZUN231519.25413.75827.5351.7532.25212.5955
878KARACAER BULUT148121078.2511157.25514.7532.25212.5955
879ACUN DUYSAK201815.51039.25827.500032.25212.5955
880ELÇİ YENİN231419.5837.25563.520232.25212.5955
881ŞAHİN DEMİREL19121611210.5312.7530332.25212.5955
882BOZKURT SAK21121811310.25322.5221.532.25212.5955
883YAKAR KOCABAŞ231020.51179.25000322.532.25212.5955
884ERÇİN SARAÇ19121614213.5332.25120.532.25212.5955
885ARAS ALKURT KAYIKÇI20121714413120.5211.7532.25212.5955
886DİLER YURT231718.7514512.7501-0.2538132.25212.5955
887KILIÇ İLKAY17121416215.5351.7524132.25212.5955
888BUSE SOLMAZ241320.75615.75635.25130.2532211.763
889BETÜL DOĞAN26724.25746110.7510132211.763
890AKAY ABDULLAH211317.7512411433.2500032211.763
891İBRAHİM NEGE2181913312.25110.7500032211.763
892MAHMUT DOĞAN21819866.5726.500032211.763
893ELİF BÜŞRA KOCA241021.51241102-0.500032211.763
894AKPOLAT EDA261023.51068.500014032211.763
895BİLGİN MELEK271124.25118903-0.7502-0.532211.763
896SİNAN GÖKHAN MEHMET26524.751078.25130.2505-1.2532211.763
897UYGAR DURAK181314.7574611310.2510132211.763
898DİLEK TAVŞAN181314.75332.2512311.25553.7532211.763
899ÇINAR ALAY231220707524.5120.532211.763
900GÜNEŞ ERTEM211317.75938.2564524132211.763
901ŞAHİN ÖZEL251321.75938.2534214032211.763
902ALTUNSÖZ GENÇ281025.5996.7501-0.2500032211.763
903ÖZTÜRK UĞUZ161711.7517316.2540400032211.763
904YILMAZ EVİK211517.2515513.7510100032211.763
905JALE GENÇ TALAS231020.51029.500020232211.763
906ALİ EKER241021.51078.25312.7502-0.532211.763
907MAHMUT ÇİMEN26524.75404332.2510132211.763
908MANSUR KÜRŞAD ÇIRAKOĞLU26923.751198.7502-0.500032211.763
909GAMZE DEMİR GÖÇMEN25122250550500032211.763
910MİRAÇ ALPAYCI241320.75895.75765.500032211.763
911YÜCEL AK241520.25785231.25765.532211.763
912KUBİLAY ÇELİK26923.75876.2534200032211.763
913HAYATİ ERCAN25623.5726.520200032211.763
914BEDRİYE MÜGE ALTUN261223765.5351.75211.7532211.763
915BİRSEN KILIÇ251222524.5625.500032211.763
916SERDAL SARP22520.75716.75524.500032211.763
917BÜNYAMİN SÖKER171014.51049928.500032211.763
918ÖZGÜR KÖSE24722.25957.7517-0.75452.7532211.763
919FERDİ BARÇAK201316.75726.5886452.7532211.763
920REYHAN ÖZEKLİ MISIRLIOĞLU151511.25131110.25977.25433.2532211.763
921İLHAN BOLAÇ211118.251058.7564500032211.763
922GÜLŞAH ASLANALP20917.751029.5312.7520232211.763
923NALAN ÖRNEK26524.75837.2504-110132211.763
924SEMİH AKDOĞAN23161912510.75351.75120.532211.763
925ERGÜN ÖZÇELİK2181913611.5101120.532211.763
926FATİH ERTÜRKLER251521.251281006-1.55112.2532211.763
927ŞENAY SARAL221418.514413120.500032211.763
928SERKAN ÖZKAN211517.251179.25524.510132211.763
929BİRKAN AYDIN25823534.25583211.7532211.763
930EVİN YILMAZ191415.515214.5211.7500031.75210.9305
931RECEP KORKMAZ221518.2512311.25211.75120.531.75210.9305
932ARAS ÖMER231020.51029.5231.25120.531.75210.9305
933K A Lİ BAŞA241320.751078.25312.7500031.75210.9305
934HASAN BÜTÜN231020.5847433.2510131.75210.9305
935BEKİR BURCU251022.51078.2524100031.75210.9305
936AKBULUT MİRAY241021.5303736.2510131.75210.9305
937SENA ÇAP261223755.75332.25110.7531.75210.9305
938KAYKAÇ SELDA261422.51169.515-0.2500031.75210.9305
939EMRE DEMİRHAN201915.25755.75967.5433.2531.75210.9305
940BAHATTİN ASLANKARA2212191088312.7520231.75210.9305
941IRAZCA EMLAKÇIOĞLU251421.51241102-0.501-0.2531.75210.9305
942HATİCE ÖZTÜRK27725.25645140221.531.75210.9305
943BARIŞ ESER268241179.25110-1.500031.75210.9305
944REZAN ÖDEN28726.258115.25130.2500031.75210.9305
945FATİH DEMİRAY25122212710.2502-0.500031.75210.9305
946FUAT AYHAN26425654.7510110131.75210.9305
947GÖKHAN YAĞCI2612231068.510103-0.7531.75210.9305
948ORHAN AVCI27825755.7510100031.75210.9305
949MEHMET BAYGELDİ251122.25987221.510131.75210.9305
950EVREN BÜKÜM24822977.25322.500031.75210.9305
951OKTAY DİNCER201316.75625.51169.500031.75210.9305
952HARUN DOĞAN281025.5573.2500030331.75210.9305
953YAVUZ EKİZ23422514.7520230331.75210.9305
954PINAR ŞAHİNER1916151039.25726.510131.75210.9305
955MEHMET ŞENGÜL20718.25505827.510131.75210.9305
956UMUT İLGÜN191315.7512311.25312.7520231.75210.9305
957MESUDE AŞIK20917.751541400000031.75210.9305
958KAŞIK BARIŞ18915.7512411413.7510131.5210.098
959TAN MUSTAFA221518.251078.2550500031.5210.098
960ÇINAR REYHAN231419.512610.5231.25130.2531.5210.098
961KEREM TOKER261023.51078.2517-0.75120.531.5210.098
962EREN ÇİÇEKDAL21121810107.5726.502-0.531.5210.098
963GÜMÜŞ ATİLLA301027.558300010131.5210.098
964HÜSEYİN CAHİT ÖZKAN191116.25544928.5312.7531.5210.098
965HAŞİM ONUR ŞİRZAİ231718.75693.751068.5120.531.5210.098
966EYYUP SABRİ ÖCALAN221717.75967.5876.2500031.5210.098
967MUSTAFA KABA241221746524.500031.5210.098
968MUSTAFA TÜLÜCE2582394801-0.25110.7531.5210.098
969UFUK AYTEKİN24162010107.5514.7517-0.7531.5210.098
970AHMET ALİ KAYA23920.75615.75221.5423.531.5210.098
971MEDİHA DÜGER26724.25654.75322.500031.5210.098
972HASAN METİNEREN2316191088544120.531.5210.098
973KAMİL BULUT27825693.75312.7500031.5210.098
974NEBİ ŞAHİN DUYAR241021.5534.25615.7500031.5210.098
975ÖZCAN ÇETİN21719.25957.75524.500031.5210.098
976NAGİHAN BÖLÜK2712241097.7504-1110.7531.5210.098
977CEREN GÖZAÇAN281125.257114.2534200031.5210.098
978SERKAN BOZKURT23122013611.5211-0.75110.7531.5210.098
979HASAN ÖNEY KURNAZ20917.7500012710.25423.531.5210.098
980YUSUF KENAN AY GÜNEY251321.757124775.25260.531.5210.098
981ÇETİN KÖYLÜ281125.25895.75120.500031.5210.098
982TARKAN ÖZMEN SÜNER21918.75847413.7520231.5210.098
983MERAL LEMAN TALAN24822462.540430331.5210.098
984ERGÜN DUMLU22421514.75413.7520231.5210.098
985KENAN AHMET ZORLU KARAYİĞİT231319.751078.25221.520231.5210.098
986URAL KÖYCÜ201416.514612.501-0.25312.7531.5210.098
987YAHYA UYGUR22161813312.25280231.2531.5210.098
988BENGÜ KABACAOĞLU231319.751341215-0.2500031.5210.098
989MEHMET ALİ DEMİR1781500018716.2500031.25209.2655
990ERDİL SEDA18915.75433.2513412270.2531.25209.2655
991AKŞIN ABDULSELAM221518.2513711.255131.7500031.25209.2655
992FİKRİ YAVUZ211118.2512610.5361.510131.25209.2655
993KURŞAT EYÜP2112181068.5413.7510131.25209.2655
994MUHAMMED DOĞAN23122012510.75120.500031.25209.2655
995SULTAN GÜZEL231419.512510.7514010131.25209.2655
996MELİSA BAŞIBÜYÜK241420.511310.25130.25130.2531.25209.2655
997BURAK POLAT231120.251159.75120.5110.7531.25209.2655
998MUSTAFA YANIK231120.251141000010131.25209.2655
999İREM TÜRKMEN241520.25765.5664.510131.25209.2655
1000MUKADDER YEŞİL25623.5817.7500000031.25209.2655
1001ÇİMEN ALİCAN25623.5817.7500000031.25209.2655
1002ÜMMÜHAN TAŞ261223726.5110.7510131.25209.2655
1003PAŞA USTA TARIK241221957.75553.7519-1.2531.25209.2655
1004FATİH NAZMİ TOPALOĞLU26923.75423.540400031.25209.2655
1005DİLEK AYIK251122.25755.75462.5110.7531.25209.2655
1006MEHMET DEMİR162310.2514313.2594801-0.2531.25209.2655
1007TUFAN AKIN ERDEM241520.251078.25472.25120.531.25209.2655
1008MEHMET KARAMANLI2512221068.524101-0.2531.25209.2655
1009TURGAY YILMAZ SADİ AYKAN241420.51189390.7524131.25209.2655
1010GÜLDEHEN OKTAY241121.251019.75221.505-1.2531.25209.2655
1011GÖKMEN YURTLU22919.7511110.75110.7500031.25209.2655
1012BÜLENT SALMAN SEVER221418.512211.5371.2500031.25209.2655
1013EROL CİRİT KOÇER21121814812231.2500031.25209.2655
1014BAHRİ SORGUN EVCİLİ251521.2510107.518-16103.531.25209.2655
1015ÖZEN ÖZLEM NURÇİN181813.512810491.7560631.25209.2655
1016SELMA BAŞKAN221318.7514612.500000031.25209.2655
1017TUĞSEM KAZANCI20917.75413.75957.7520231.25209.2655
1018TESLİME NAZLI KIYAK YILMAZ24921.75827.520214031.25209.2655
1019GÜLÇİN METE271024.5524.544303-0.7531.25209.2655
1020İSMAİL UZUN25623.5654.7520210131.25209.2655
1021MURAT SAĞDIK151910.25837.251541401-0.2531.25209.2655
1022EBRU ARIKAN YORGUN23920.75957.75312.7500031.25209.2655
1023TÜMAY EKİCİ241021.5895.7554400031.25209.2655
1024AHMET KESİM2216187104.5996.7534231.25209.2655
1025EBRU GÜL201516.257104.51241102-0.531.25209.2655
1026HÜSEYİN YAVUZ YILDIRIM221119.25108840400031.25209.2655
1027BAŞAK KARAGÖZ17615.5553.751039.25452.7531.25209.2655
1028AYŞEGÜL PEKEL29727.256103.5120.500031.25209.2655
1029EVRİM YAKAR24722.25635.2540401-0.2531.25209.2655
1030YASER TARLAN211018.5120.513312.2500031.25209.2655
1031ÜLKÜ ÇATAK162210.51198.7511137.75674.2531.25209.2655
1032ÖZHAN ÇETİNKOR211417.51169.5472.2534231.25209.2655
1033ayşegül köksal25424866.5390.7500031.25209.2655
1034MESUT AKYOL221418.513511.7514010131.25209.2655
1035PAMUKCU BEDİRHAN191515.2513511.7544310131208.433
1036SENA NAS211417.51159.75221.5332.2531208.433
1037SOYUĞUR NİH?231519.251068.5433.2514031208.433
1038MUSTAFA YILDIRIM231020.5928.5491.753110.2531208.433
1039OLCAY ÇIKAR231020.51078.25202130.2531208.433
1040KALKAN GÖKÇE241021.51097.75000211.7531208.433
1041YURTSEVEN FURKAN221318.751169.5312.7500031208.433
1042ÇAMUR ALEYNA241021.5928.500010131208.433
1043UFUK SAYIN191216866.5827.510131208.433
1044AKSEL KURT221717.75866.5654.7534231208.433
1045FULYA GÜMÜŞ211118.25847765.5130.2531208.433
1046BURCU KOCAKAYA ALTUNDAL16514.75918.75625.520231208.433
1047TAYLAN ÖZMEN231718.7510107.59165313-0.2531208.433
1048YILMAZ GÜNAY261322.7510107.5250.7500031208.433
1049ZEYNEP DÜZ191515.251049775.25221.531208.433
1050BAYRAM DİLEK231020.5592.75606211.7531208.433
1051GÜLAY DEMİRTAŞ231419.512810120.510131208.433
1052RABİA KURTULUŞ221418.51179.25433.2500031208.433
1053SEVDA KARPUZOĞLU24162010107.541216142.531208.433
1054SERHAT ERGİNTÜRK ACAR251222765.5423.500031208.433
1055ENGİN BEYOĞLU271124.25371.25413.75211.7531208.433
1056ASLI SULHAN2482274630300031208.433
1057TUBA ARSLAN25424827.502-0.500031208.433
1058BARIŞ NUHVEREN26724.25895.7524100031208.433
1059SEVGİ AVCIOĞLU221318.751078.25524.502-0.531208.433
1060KALENDER AHISKALI26923.758105.5211.7500031208.433
1061HALİL ASENA24822775.25413.7500031208.433
1062BİLGE KARACAN ERŞEKERCİ24921.75625.5312.7510131208.433
1063FERDA GÖLEMEZ141510.251078.251159.75312.7531208.433
1064EZGİ YILDIRIM261123.25303130.25524.531208.433
1065AYSUN TOHUMOĞLU231220866.5221.530331208.433
1066SEDA ÇELİK161811.513312.25866.5390.7531208.433
1067ÖZLEM BOZARSLAN20121712311.25312.7500031208.433
1068ÖZDEN KÖŞKER20618.513412120.500031208.433
1069beyza akdeniz2412211189130.25110.7531208.433
1070nergis gedik azerbaycan238211019.7502-0.5110.7531208.433
1071ARİF GEKİK191515.251189866.5130.2531208.433
1072FURKAN SAFKAN201017.513312.2500010130.75207.6005
1073TİRAKİ ÖZGE20201512710.25785120.530.75207.6005
1074ALİCAN YİRMİBEŞCİK231120.251341229-0.25213-1.2530.75207.6005
1075EMRE YI DIZ YUNUS221318.7512610.5110.75110.7530.75207.6005
1076ÇARNAÇAR FİDAN22919.7590910110130.75207.6005
1077SUCU DERYA241620505654.7510130.75207.6005
1078EMRE GÜRKAN YUNUS24822938.25000120.530.75207.6005
1079ARLIYÜZ YUSUF25823895.7510110130.75207.6005
1080CEVAHİROĞLU BERKAN21161715314.2502-0.514030.75207.6005
1081KALKAN OĞULCAN2112181019.7534210130.75207.6005
1082HÜSEYİN ÇİÇEK20818606615.7510130.75207.6005
1083KORAY ÇELİK162011534.2513611.554430.75207.6005
1084SENEM SÜL201416.5736.25967.53100.530.75207.6005
1085ZEYNEP KORKMAZ231519.25514.75514.7520230.75207.6005
1086EMEL TARKAN171114.251029.5716.75130.2530.75207.6005
1087BATURAY KANSU DUMAN251022.5827.5250.7500030.75207.6005
1088NURAY HODJAOGLU16121316514.7544300030.75207.6005
1089AYDOĞAN BALLI12197.2513711.2512129573.2530.75207.6005
1090ÖZLEM ŞATIROĞLU24722.25625.530300030.75207.6005
1091DENİZ ÖNDE201017.5856.75726.500030.75207.6005
1092İLKNUR LAĞARLI271124.257104.5322.502-0.530.75207.6005
1093TEVFİK ÖZGÜN ÖZÇAY251022.5553.75322.520230.75207.6005
1094HASAN SERKAN ARSLAN26724.25524.520200030.75207.6005
1095KÜRŞAT AKDEMİR211018.51068.5413.7500030.75207.6005
1096SEYFİ İÇBAY241420.5928.5351.7500030.75207.6005
1097ŞEYMA AKIN211417.5817.75413.75211.7530.75207.6005
1098ÖZLEM DEMİRÖZ238217104.5423.5211.7530.75207.6005
1099ERSAGUN KUYUCU21719.25948211.75211.7530.75207.6005
1100DİLBER SELÇUK271224996.7500000030.75207.6005
1101MESUT İNCE251022.5423.5514.7500030.75207.6005
1102ELİF ERGÜLÜ EŞMEN23821967.5221.5110.7530.75207.6005
1103MUHAMMET FATİH GÖKALP201117.25856.75534.25462.530.75207.6005
1104ÖZGÜR SİNAN BABACAN18915.7511310.25433.25221.530.75207.6005
1105MEHMET ÖZGÜR ÜLGER27924.7564500010130.75207.6005
1106MAHPERİ AYVAZ241320.75895.75553.75260.530.75207.6005
1107ONUR ELVERDİ231319.75765.5462.558330.75207.6005
1108İBRAHİM AYDIN221019.5746423.5211.7530.75207.6005
1109FATİH DEMİREL21918.75827.5351.75312.7530.75207.6005
1110SEVİL CİMBEK221418.51198.75361.520230.75207.6005
1111SÜHEYLA FIRAT25823967.5130.2500030.75207.6005
1112VOLKAN BAHÇEBAŞI2112181159.75250.75472.2530.75207.6005
1113İLKAY DAM231020.51159.75120.500030.75207.6005
1114İLKNUR KÖROĞLU19121613212.5332.2500030.75207.6005
1115ZÜMRÜT ELA ÖZÇELİK201416.513312.2524110130.75207.6005
1116HALE KARACA181414.514413000433.2530.75207.6005
1117çelik oğulcan238211141001-0.2514030.75207.6005
1118ONUR RIZA ÇAKMAK221019.51039.25110.7510130.5206.768
1119MÜNEVVER ÇALIŞKAN18915.7514313.25221.500030.5206.768
1120SARPER ÖZKAYA201217746827.500030.5206.768
1121KANDEMİR İLKNUR221019.5948462.5120.530.5206.768
1122TAVŞAN MUHAMMET231020.5948312.7503-0.7530.5206.768
1123ÇELİKEL EMİRHAN161512.2516315.2520210130.5206.768
1124HASAN BARİÇ211816.513711.25322.5130.2530.5206.768
1125YENER SEVEN241021.544364510130.5206.768
1126SEDEF ÖZKURT201516.25716.758115.25472.2530.5206.768
1127FADIL ALTUN13910.751019.75726.5423.530.5206.768
1128SERPİL BÜYÜKTAŞ241420.5967.5312.7501-0.2530.5206.768
1129ZÜLFİYE SERTKAYA231419.51088332.25110.7530.5206.768
1130SULTAN ÖVEN USTAALİOĞLU25623.584700000030.5206.768
1131MUAMMER HAYRİ YALNIZ2416201068.5231.25110.7530.5206.768
1132DERVİŞ SAVAŞ241420.51169.5130.25130.2530.5206.768
1133YAŞAR GÖKHAN YILMAZ26425524.510100030.5206.768
1134TUBA YALÇIN25723.25755.75211.7501-0.2530.5206.768
1135MEHRİ BEREKET261123.25664.530301-0.2530.5206.768
1136MUSTAFA FERHAT KAYA231020.5118910100030.5206.768
1137SERDAR PEKGÖZ11410827.51441300030.5206.768
1138MUSTAFA ERSAGUN DEMİR26923.75413.7530300030.5206.768
1139ONAT OLMAZ221119.25837.2530310130.5206.768
1140ŞÜKRÜ SEVİNÇ23821202827.500030.5206.768
1141OLCAY BAŞAK MERHAMETSİZ191216635.25736.2530330.5206.768
1142SERDAR ÇOBANOĞLU26624.588600000030.5206.768
1143YILDIZ ŞİMŞEK26824462.5433.25110.7530.5206.768
1144AYDIN BİNNETOĞLU191216635.25654.75524.530.5206.768
1145ALİ HALUK ÖĞÜTMEN KOÇ231619895.75433.25322.530.5206.768
1146NİHAT BERKAY ÇINKIR21918.751088110.7530330.5206.768
1147İSMAİL CAMCI251321.751058.7503-0.75110.7530.5206.768
1148MERİÇ UYANIK221119.251189361.5120.530.25205.9355
1149DOĞAN EGEMEN221318.7510107.520234230.25205.9355
1150NİHAT KAPLAN231020.51019.7500000030.25205.9355
1151ÖZÇELLİK ECE192113.751169.5625.5221.530.25205.9355
1152ÖNAL DURMUŞ211816.513711.2544302-0.530.25205.9355
1153 EDİÜSTÜNDAL211317.7514512.7501-0.2500030.25205.9355
1154AHMET MELIH ÇAM201217847635.2510130.25205.9355
1155ARICI AHMET221019.511210.5130.2500030.25205.9355
1156NİSANUR YILDIZ221618987544231.2530.25205.9355
1157AYKAN YAZAK2212191179.2500034230.25205.9355
1158SELÇUK NİZAM181713.75856.75707452.7530.25205.9355
1159MEHMET TÜRKOĞLU261023.5664.5332.2500030.25205.9355
1160NEZİH DEMİRKOL161213827.5202957.7530.25205.9355
1161MUSTAFA AKSAKAL24722.25635.25231.25221.530.25205.9355
1162TİMUR AKIN201316.75918.75452.7520230.25205.9355
1163ERHAN BOZOĞLAN211417.51049413.7514030.25205.9355
1164MUSTAFA DEĞİRMENCİ201915.2512710.25654.7500030.25205.9355
1165MUTLU AYMAN221817.51169.5693.7502-0.530.25205.9355
1166MEHMET HÜSEYİN SAÇLI221119.251039.25221.5130.2530.25205.9355
1167İSMAİL KARAKILIÇ231020.511210.5120.505-1.2530.25205.9355
1168OSMAN BAKANAY ÖZTÜRK201316.75827.5423.5322.530.25205.9355
1169MEHMET KARAKÖSE231120.25736.25413.7500030.25205.9355
1170ELİF GÜVEN MEŞE21918.75726.5635.2501-0.2530.25205.9355
1171SERKAN YEŞİLOVA251022.5482514.7510130.25205.9355
1172MESUT EŞKAZAN25922.75726.510100030.25205.9355
1173MEHMET HİLMİ GERDAN27725.2574604-100030.25205.9355
1174ASUDAN TUĞÇE MUMCUOĞLU211417.5957.7510140430.25205.9355
1175AHMET GÖKHAN VATANSEVER211118.25104920210130.25205.9355
1176BAŞAK PAKÖZ221518.251097.756113.2524130.25205.9355
1177CEYHAN ATMIŞ231319.75785413.75211.7530.25205.9355
1178MUHAMMET TAYYİP AKÇALI231220654.75524.510130.25205.9355
1179ESİN FAKIOĞLU211317.757124928.500030.25205.9355
1180ZEYNEP GÖKÇE YENİDÜNYA221518.25928.5303120.530.25205.9355
1181EVRİM ANIK15314.25625.51058.75211.7530.25205.9355
1182YASİN KÖSEOĞLU211417.5856.75625.5120.530.25205.9355
1183SALİHA SONAY211317.751097.75000654.7530.25205.9355
1184DENİZ ÇELİKER141011.514612.5765.5110.7530.25205.9355
1185BELGİN ÖZDEMİRKIRAN221119.25928.5000322.530.25205.9355
1186ÖZLEM ÇELİK17914.7513611.5423.5120.530.25205.9355
1187GONCA KÖSE2112181029.5000312.7530.25205.9355
1188ESRA AKIN201416.512510.75250.75332.2530.25205.9355
1189BATUHAN BOZKURT18915.75938.2550510130205.103
1190SEVAL GÜRZ23322.25606110.7510130205.103
1191EREN HUZ281225615.7502-0.501-0.2530205.103
1192AHMET ATICI211317.751049221.5211.7530205.103
1193AYDOĞDU YUSUF231319.7511410130.2500030205.103
1194KUŞ OZAN231020.51068.500010130205.103
1195NURİYE TEKİN BÜŞRA241320.75957.75120.510130205.103
1196CAN BÜYÜKDEDE AZİZ241021.5957.75110.7500030205.103
1197KARATAŞ VEYSEL251122.25957.7500000030205.103
1198SEÇKİN DURÇ ÖZTÜRK22919.751179.2524100030205.103
1199ESRA İNER KÖKSAL201416.5654.751281019-1.2530205.103
1200FATİH BEREKATOĞLU221318.75866.5322.5332.2530205.103
1201MUSTAFA DİLLİ221019.5514.75413.7520230205.103
1202FEVZİYE ELBÜKEN2212198105.5524.538130205.103
1203MUSTAFA ARİF BAHÇECİ26724.25794.7510100030205.103
1204BİRGÜL BÜLBÜL201017.51169.510120230205.103
1205ÖZLEM KADI24722.25332.25312.75312.7530205.103
1206ÖZLEM IŞIK221219726.5524.500030205.103
1207FUNDA YÜCETÜRK23920.75977.2520200030205.103
1208BERFİN BULUR22820625.5423.510130205.103
1209DEMET ÖZİŞ221119.25817.7520210130205.103
1210SONAY ULUBAŞOĞLU25723.25573.25312.75110.7530205.103
1211SERÇİN AKŞAHİN21121884730320230205.103
1212ALMALA PINAR KARPUZ268246142.5322.510130205.103
1213ÜMİT YABUL24622.5000827.500030205.103
1214SENEM GÖKSOY191415.51159.75413.7510130205.103
1215DENİZ ÜNAL22720.25404615.7500030205.103
1216MÜNEVER IŞIK21918.757124736.2510130205.103
1217HATİCE KÖKSAL181414.5322.51169.5563.530205.103
1218ÖZLEM TEKİŞ211517.25573.25987462.530205.103
1219ÖZLEM AKSOY211018.5886524.510130205.103
1220ALİ SEÇKİN BAŞYURT191415.5808625.510130205.103
1221COŞKUN YURDSEVEN2016161179.25794.7500030205.103
1222ÖZGE ERDEM231120.25977.25351.75110.7530205.103
1223ZELİHA MERDEN201316.7512610.5202110.7530205.103
1224PINAR KISA KARAKAYA221119.251341204-101-0.2530205.103
1225BERKCAN KARA191116.2511110.75211.7524129.75204.2705
1226DEMET BOZAN201416.5736.2550520229.75204.2705
1227TAYÇUR MUHAMMED201815.513511.75452.7515-0.2529.75204.2705
1228YUSUF İNCEDURSUN191515.251179.25534.2510129.75204.2705
1229MÜMTAZ ALİCAN20917.7511110.75000231.2529.75204.2705
1230NİSA YÜCEL AHSEN241520.25847563.518-129.75204.2705
1231ATALI ALİ251321.75514.75452.75120.529.75204.2705
1232GÜZEL BEYTULLAH202015615.75938.25110.7529.75204.2705
1233YILDIZHAN T ECEM211716.751078.25524.5130.2529.75204.2705
1234S Ğ KBULAK AHMET21619.51159.75120.500029.75204.2705
1235ALP HALİT251022.5987231.2504-129.75204.2705
1236AYBÜKE SANHAL161911.25423.51101140429.75204.2705
1237HASİBE ŞAHİN241121.25654.75433.25120.529.75204.2705
1238GÜRKAN VATANSEVER211617957.7564500029.75204.2705
1239ZÜHAL BİLGİ241520.25996.75452.7500029.75204.2705
1240NAZIM KAYABAŞ241021.5736.2520200029.75204.2705
1241ZEYNEP GÜRBOSTAN2316191078.25332.25130.2529.75204.2705
1242OSMAN BOLAT241320.751068.5120.500029.75204.2705
1243AYLA KABİL KUCUR241121.251058.7514001-0.2529.75204.2705
1244BEYZA DEĞİRMENCİ AKAR241620987221.5231.2529.75204.2705
1245ELİF TAYYAR171613322.514213.5110.7529.75204.2705
1246ERAY ŞAHBAZ25823654.7510110129.75204.2705
1247DİANA YANCAR22720.25514.75654.7500029.75204.2705
1248TUBA OLGAÇ261023.5693.75361.510129.75204.2705
1249SEMRA EKİZ201117.25957.75404110.7529.75204.2705
1250VELAT EREN241420.5322.5856.7514029.75204.2705
1251BELGİN EMİNE MALÇOK23721.25755.75312.7500029.75204.2705
1252SİBEL KARASU22919.75977.25202110.7529.75204.2705
1253GÖKMEN ALPASLAN KARADAĞ231120.25118902-0.510129.75204.2705
1254BENHUR ŞİRVAN TOPRAK241021.5462.5615.7500029.75204.2705
1255DİLEK SAĞLAM202015967.5130.2584729.75204.2705
1256HANDE ŞAHİN211517.25794.75866.5231.2529.75204.2705
1257ŞAHABETTİN KEBAPCILAR261223322.5674.2500029.75204.2705
1258MİRAY TATAR181713.75726.510107.534229.75204.2705
1259ZERRİN ARSLAN171513.251029.570700029.75204.2705
1260İLKNUR YÜCE191714.751198.75553.75322.529.75204.2705
1261ELİF TOLA201217938.256103.510129.75204.2705
1262MÜMTAZ GÜNGÖR261023.5765.5250.7500029.75204.2705
1263TUĞBA KARAGÖZ2312201088371.25120.529.75204.2705
1264DİLEK ALTINBOĞA21161712810241211.7529.75204.2705
1265MEHMET BURHAN YENİÇERİ231120.251169.500000029.75204.2705
1266FUAT IŞIKALAN211118.2512211.500000029.75204.2705
1267NİHAL ÖZDEMİR17201215513.755122512229.75204.2705
1268ERTUĞRUL ÖNAL211417.513511.7501-0.25110.7529.75204.2705
1269ÖMER DAĞ201316.75957.75615.7517-0.7529.5203.438
1270NAZLI ELBAŞ21161712411250.75110.7529.5203.438
1271AYNACI KADİRCAN211317.7511410211.7514029.5203.438
1272HAKAN YILMAZ201616645967.524129.5203.438
1273ESRA ÖZVER201416.5413.751039.2514029.5203.438
1274AYŞE DEMİRBAŞ221817.5967.5544120.529.5203.438
1275ÇAVUŞ MUSTAFA211317.75775.25746120.529.5203.438
1276YÜCE SELİM2212191049110.75110.7529.5203.438
1277KARA KERİM221318.75514.7550510129.5203.438
1278CAN DOĞUKAN231020.5977.25351.7500029.5203.438
1279ALİ ACAR MUHAMMED241320.7510107.5231.2514029.5203.438
1280ALP MURAT241021.594800000029.5203.438
1281TAMAK ALEYNA241221886342260.529.5203.438
1282DEMİRBAŞ TOLGA24822746101120.529.5203.438
1283AYŞEGÜL GÜRBÜZ231619765.5524.5120.529.5203.438
1284SEMA KURU191116.25726.5312.7554429.5203.438
1285ZAFER YURDAM231619866.530324129.5203.438
1286NURSEL KARA171513.251198.75534.256113.2529.5203.438
1287GÜLPERİ ÇETİN201715.7512810221.5332.2529.5203.438
1288BİLGE BAŞARAN191714.7514612.501-0.25322.529.5203.438
1289FATİH ŞAHİN241420.58105.5452.75110.7529.5203.438
1290CENGİZ ÜREYEN2312209106.530300029.5203.438
1291SİMGE IŞIK211218886625.500029.5203.438
1292SEMA NİLAY ÖZTÜRK24622.574600010129.5203.438
1293EMİNE DOĞAN2742658302-0.510129.5203.438
1294RİFAT CAN MESCİ HAFTACI251122.25736.2510100029.5203.438
1295SİNAN ORHAN231120.25592.75615.75110.7529.5203.438
1296LATİFE VURAL251022.515-0.256113.2568429.5203.438
1297MEHMET EROL221219433.25977.2500029.5203.438
1298NURDAN BALSAK21918.75707654.7504-129.5203.438
1299MELTEM ÖZDEMİR2212199106.5332.25211.7529.5203.438
1300ÜLKÜHAN ÇİFT241121.25886260.5491.7529.5203.438
1301HASAN ŞEN211517.251159.75351.75110.7529.5203.438
1302GÜLDEN YAZICI EROL19121611210.510120229.5203.438
1303SAMET BAYRAMOĞLU191315.7512311.25000322.529.5203.438
1304sevda kelepçe211218746553.75351.7529.5203.438
1305BETÜL BEYDOĞAN19161511210.5312.7510129.25202.6055
1306BAŞARAN OĞUZH?211317.7512610.510100029.25202.6055
1307BERKE AYTAÇ UMUT231120.25967.5221.514029.25202.6055
1308ETHEM YILMAZ191714.7514413101120.529.25202.6055
1309ZEYNEL GÜZEL171413.5635.251169.524129.25202.6055
1310KISMET CANER19916.751039.25332.2510129.25202.6055
1311ŞAHİN FİKRİYE221817.512138.757211.75371.2529.25202.6055
1312TUNCAY GEZER201316.751058.75250.7530329.25202.6055
1313DEMİR SEDAT2112181078.25512210129.25202.6055
1314BILIZ ŞEVKET211118.25104910110129.25202.6055
1315DURUKAN ALEYNA2212191049231.2514029.25202.6055
1316İSMAİL SÜTCÜ2212191019.7502-0.510129.25202.6055
1317İBRAHİM TÜRKSOY221219928.5231.25120.529.25202.6055
1318GAMZE İLİK22720.25876.25312.7500029.25202.6055
1319TÜRKİLLİ İSMAİL221119.25876.25351.7520229.25202.6055
1320GEZEN HASAN23821967.5110.7500029.25202.6055
1321EKMEKCİ YASİN2312207104.5544110.7529.25202.6055
1322DOĞUKAN BOZKURT231220534.2540410129.25202.6055
1323HAMZA BAYRAKTAR26824635.2500000029.25202.6055
1324ÇELEN CENGİZHAN19161512211.5462.5130.2529.25202.6055
1325AKDAŞ POYRAZ221418.5918.75361.5120.529.25202.6055
1326BERNA GENÇDAL22919.75524.544334229.25202.6055
1327ÖZLEM DESTEGÜL241420.5635.25534.2503-0.7529.25202.6055
1328NAFİYE ÖZDEMİR2316191078.2510124129.25202.6055
1329KENAN KARÇİN2212191169.510101-0.2529.25202.6055
1330SERKAN FAZLI ASLAN221019.51019.7500000029.25202.6055
1331NURSEL BAZ211118.2511310.25000110.7529.25202.6055
1332ABDULLAH ALTUNTAŞ221717.7512411521-0.25250.7529.25202.6055
1333ERGÜL ÖZCAN201715.751541402-0.500029.25202.6055
1334HASAN KIRBAŞ221518.259116.25433.25221.529.25202.6055
1335MUSTAFA YILMAZ211317.759116.25101674.2529.25202.6055
1336SEBAHAT KAYMAN KÖSE211218433.2550544329.25202.6055
1337EMİNE ÇETİN22620.5957.7510100029.25202.6055
1338ERDAL YEŞİLDAĞER27625.5260.5110.75322.529.25202.6055
1339LEZİZ YÜKSEL2212191078.2534200029.25202.6055
1340BİRSEN KAYAOĞLU231120.25118914000029.25202.6055
1341TUBA KILIÇ22919.75847211.75110.7529.25202.6055
1342AYŞEN CELTEMEN248225446123130.2529.25202.6055
1343EBRU GÜNDÜZ231120.2554450500029.25202.6055
1344TAYFUR ŞANLIKAN241021.5794.7520210129.25202.6055
1345MELTEM ÇELİK221119.25404231.25514.7529.25202.6055
1346SERHAT ORHAN191515.25544221.5928.529.25202.6055
1347AYCAN ÖZDEN TANTEKİN221618876.2544320229.25202.6055
1348ELİF KARAALP211916.251049332.25211.7529.25202.6055
1349SEVGÜL TUNCER16121313511.757104.500029.25202.6055
1350SELDA ATASOY19916.751029.5120.5322.529.25202.6055
1351TUGAY KAAN ERDOĞAN22520.75726.524124129.25202.6055
1352ELİF ÖZGÜLTEKİN26724.257104.5130.2500029201.773
1353AKBIYIK ELİF13910.75928.51058.7524129201.773
1354KOÇ HALİL17615.512311.25221.5110.7529201.773
1355ZEYNEP ÖZER22720.25746211.7510129201.773
1356VEHBİ ERU BATIN251321.75837.2500000029201.773
1357TOYGAR ÜMER171812.5726.5104910129201.773
1358TOPRAK CAN ÇAPRAZ221318.75755.75664.500029201.773
1359IŞIL DOĞAN171613250.751179.2574629201.773
1360SİBEL GÖK211916.25524.51078.2500029201.773
1361JÜLİDE ZEHRA ÖZDEMİR231319.75433.25534.25351.7529201.773
1362BERİL GÜLÜŞ ÖZKAN18816726.5664.534229201.773
1363İNCİ ONAR ŞEKERCİ271323.75635.2500000029201.773
1364ENGİN ASOĞLU181514.2511210.5534.2500029201.773
1365GÜLBAHAR KHALİL231319.7512510.7504-102-0.529201.773
1366MÜBECCEL YURDAKÖK211916.2514712.25000120.529201.773
1367NURDAN YILMAZ181414.513711.25433.2500029201.773
1368HANDE KESKİN211317.75322.5928.5270.2529201.773
1369ÖZNUR KOÇARSLAN24522.75635.25120.5120.529201.773
1370HANDAN GÖKALP241320.756123433.2520229201.773
1371OSMAN TURGUT TUNÇAY201217664.5827.500029201.773
1372EMİN SÜRMEN 26724.25812529-0.2500029201.773
1373NEJDET AYDIN201217967.5524.500029201.773
1374MUSTAFA SEVİNGİL241520.256132.7574600029201.773
1375GÜLİZ GENÇPINAR221518.25794.75625.5120.529201.773
1376İPEK AKKAYA27525.7529-0.25012-3726.529201.773
1377NİHAL KUSERLİ191116.25847312.7530329201.773
1378MELDA BOZKURT181314.7511410472.2520229201.773
1379DERYA ŞİMŞEK211118.251019.7500010129201.773
1380DEMET YILMAZ201815.513511.75390.7510129201.773
1381MAHMUT TALAS191016.513611.500010129201.773
1382EMEL ÇEVİKER20161614612.5241210-0.529201.773
1383ÖZNUR KAYNAK20121714612.502-0.500029201.773
1384KABATAŞ SEYİT231419.510107.5573.2506-1.528.75200.9405
1385MERVE YİĞİT 2112181078.25110.75351.7528.75200.9405
1386CEYDA ALKAN221119.251169.500000028.75200.9405
1387HAKKI KARA2212191058.7500010128.75200.9405
1388MOHUL HAVİN251521.25141111.25535-3.7500028.75200.9405
1389KENDİR EDAGÜL221019.5967.5000211.7528.75200.9405
1390GÖRKEM AYTAÇ231020.5684534.2500028.75200.9405
1391LEVENT ÖZTÜRK191116.2512111.7501-0.2510128.75200.9405
1392ÇAVUŞ EMRE241121.25716.75110.7500028.75200.9405
1393SONGÜL BAYRAKTAR221119.251039.2504-1231.2528.75200.9405
1394RESA ÇETİNTAŞ21121812510.7500000028.75200.9405
1395GAMZE CANTÜRK191315.7513312.2524101-0.2528.75200.9405
1396ÜMİT KARADENİZ1820131198.7548250528.75200.9405
1397DENİZ ALAN24622.5775.2524100028.75200.9405
1398MUAMMER MÜSLİM KOYUNCU201316.7598764500028.75200.9405
1399ÖMER FARUK KARTAL24921.75592.75423.5110.7528.75200.9405
1400TUĞÇE KAYA24921.7554430300028.75200.9405
1401VELİ ENES BAKIRCI2282098734201-0.2528.75200.9405
1402ZAHİDE NAR221418.5847452.75120.528.75200.9405
1403NURETTİN İREM ULUSOY271323.75812500000028.75200.9405
1404SEDAT CELİLOĞLU211018.5765.5514.7500028.75200.9405
1405REMZİYE YÜCEL251022.5654.75110.75110.7528.75200.9405
1406SİBEL DUMAN21619.5635.2540400028.75200.9405
1407İLKNUR AKDENİZ19617.5755.75524.510128.75200.9405
1408YASEMİN YERAL251022.5736.2500000028.75200.9405
1409AYLİN GÜRDAL26724.25553.75250.7500028.75200.9405
1410EMEL KÜTÜK241320.75837.2501-0.2510128.75200.9405
1411EMEL CENNET KANYILMAZ15513.75957.75755.75221.528.75200.9405
1412ŞAFAK ÖZBEK191714.751179.25544110.7528.75200.9405
1413METİN UYSAL18915.7512610.5280462.528.75200.9405
1414rümeysa demiryürek21161712211.5130.2528028.75200.9405
1415büşra ayber191415.512311.2534214028.75200.9405
1416veysel özbaş151012.51029.5615.7524128.75200.9405
1417ARDA AKSAKAL251222654.75351.75130.2528.75200.9405
1418 181414.512610.5303260.528.5200.108
1419ZERRİN ÇINAR191315.7511310.25221.510128.5200.108
1420 BURCUBOSTANCI201416.512610.5101120.528.5200.108
1421PEHLİVA N BURCU211118.251169.5110.7500028.5200.108
1422AVCI ARİF191216684716.75211.7528.5200.108
1423KADİR GÜRBÜZ221418.5118910100028.5200.108
1424DO AR ONUR22720.251068.515-0.2500028.5200.108
1425KOLDAŞ OKAN23821654.75342110.7528.5200.108
1426DENİZ MİKAİL251421.5000977.2501-0.2528.5200.108
1427EMİR BUYUK2016161097.75534.25120.528.5200.108
1428SÜLEYMAN AKIN221418.568474600028.5200.108
1429MUKADDES AKDENİZ18816716.75615.7500028.5200.108
1430BARIŞ KAPLAN181713.751169.5635.2500028.5200.108
1431MEHMET ALİ ALBAYRAK211317.751019.7500010128.5200.108
1432TEVFİK YILDIRIM182112.7513212.5280433.2528.5200.108
1433SERDAR MÜEZZİNOĞLU211816.512810250.75371.2528.5200.108
1434EMİNE AYHAN241520.251198.7516-0.500028.5200.108
1435MÜRŞİT UYGUR2212191058.75110.7500028.5200.108
1436MUTLU TÜFENK191016.590920210128.5200.108
1437FEZA YÜCEL24921.75755.7524100028.5200.108
1438İBRAHİM TAYFUN DEMİR241021.5726.5120.514028.5200.108
1439SERKAN ÖZDEMİR2112187466103.510128.5200.108
1440AHMET SERKAN KIRIŞ2212198105.5433.25110.7528.5200.108
1441FATMA KIRASLAN26824433.25130.2510128.5200.108
1442BERKER SALTÜRK20818514.7560601-0.2528.5200.108
1443SERDAR AÇIKGÖZ231120.25462.5755.7500028.5200.108
1444KUBİLAY YAĞCI171413.564510117.25592.7528.5200.108
1445ERKAN SEVÜK25823654.75000110.7528.5200.108
1446KERİM KAYA221618948322.500028.5200.108
1447İLKNUR DOĞAN211317.751179.25120.510128.5200.108
1448SERKAN YILDIZ18201313511.75110.7530328.5200.108
1449EMİR SİDEL211517.2511210.529-0.25250.7528.25199.2755
1450ESER MERVE231519.251097.75110.75120.528.25199.2755
1451 MEHMETKUZUCU22820856.75130.254111.2528.25199.2755
1452DEMEZ AHMET24921.75866.500000028.25199.2755
1453ŞEKER SELEN251222635.25130.25110.7528.25199.2755
1454KÖSE OĞUZHAN251022.5544120.5231.2528.25199.2755
1455TOPTAŞ BEYZA241520.259106.5361.500028.25199.2755
1456MUSTAFA BAYTAN141410.5866.512311.2500028.25199.2755
1457RUKİYE DEMİRTAŞ211716.75524.584700028.25199.2755
1458GÖKTEN MUTLU211517.25746514.75130.2528.25199.2755
1459SEZGİ GENÇ25922.75563.520200028.25199.2755
1460TUĞBA AKTUĞ201815.5957.7550500028.25199.2755
1461MURAT SERİN211517.25847452.75231.2528.25199.2755
1462HATİCE TUNCAY261322.75654.75250.7500028.25199.2755
1463HATİCE EYLÜL GÜNBEY251122.25615.75130.2500028.25199.2755
1464AYŞE GÜL KAYA251022.5866.514003-0.7528.25199.2755
1465NEVİN TAŞAR211317.751068.5260.5221.528.25199.2755
1466HABİBE AVSEREN231519.25104900000028.25199.2755
1467KEZBAN BAL231419.51169.517-0.7500028.25199.2755
1468AYSEL BATMAZ181314.751198.75423.54111.2528.25199.2755
1469TALHA VEZİROĞLU BİRDANE231220524.5592.7524128.25199.2755
1470DUYGU ARAZ SERVER2012171088433.2500028.25199.2755
1471GÖZDE GÜLER221019.5837.2520202-0.528.25199.2755
1472FIRAT DALYAN CİLO24323.2558320200028.25199.2755
1473EBRU KARADAĞ GEÇGEL221418.5987452.7500028.25199.2755
1474GÜLEN ECE BAŞTÜRK AYHAN201516.2511310.25101110.7528.25199.2755
1475SİBEL ERSOY261123.25755.7503-0.7500028.25199.2755
1476FULYA TAY221119.2534274610128.25199.2755
1477VEDAT ERYILMAZ201117.25755.75775.2500028.25199.2755
1478HARUN DEMİR251122.25110.758115.2500028.25199.2755
1479FİLİZ AYDIN11108.51058.75104934228.25199.2755
1480NURAY OCAK24423423.5000211.7528.25199.2755
1481ŞİRİN BÖLÜK151710.751039.25534.2554428.25199.2755
1482ÖZLEM ÖZMEN191515.25948322.5322.528.25199.2755
1483BURCU ÖZTÜRKERİ181813.51141064501-0.2528.25199.2755
1484PINAR EKEN1812151058.7502-0.550528.25199.2755
1485HATUN AKGÜL211716.751189000322.528.25199.2755
1486CEYDA SARICA DAROL201416.511410000211.7528.25199.2755
1487BURCU CANSEVER201815.512510.75130.25211.7528.25199.2755
1488AYŞE AKIN211916.251241124100028.25199.2755
1489sümeyra ünyılmaz211517.2598754414028.25199.2755
1490MELİSA VARMAGİL23821563.5423.500028198.443
1491SÜLEYMAN YARANERİ12138.75615.7514213.500028198.443
1492EBUBEKİR CİHANTEMUR151511.2511410615.7510128198.443
1493ELİF DEMİRASLAN211517.251029.5322.505-1.2528198.443
1494AYTEKİN SEZER16315.25606615.7510128198.443
1495SERT İSLAM211417.5948452.7501-0.2528198.443
1496BERKE TARIKCI201117.2510112610.517-0.7528198.443
1497ABDULSAMET ARARAT21918.75847332.2500028198.443
1498SEVCAN KESKİN FATMA22919.75847351.7502-0.528198.443
1499ALTON EROL241121.25746000110.7528198.443
1500ALPER GÜZEL24122150524124128198.443
1501FEYZA ÖZER ÇELİK161512.2511310.25505120.528198.443
1502HACI MURAT ÇAKIR221119.25938.2510102-0.528198.443
1503MÜCELLA AKSUN24162094800000028198.443
1504FEYZAHAN BALAL201516.2511410211.7500028198.443
1505ŞENAY BAYAM181414.512411322.500028198.443
1506MERİH ŞAİR181115.2513312.2502-0.524128198.443
1507YUSUF ÜNLÜ221119.25856.7510110128198.443
1508ARDA YUMURTAŞ241320.75866.501-0.2510128198.443
1509EVRE AKGÜL221717.75606534.2500028198.443
1510KONURALP AYKAN2282094814000028198.443
1511KIVANÇ ALPSAN GÖKMEN211317.75794.75423.520228198.443
1512EMİNE CANATAN2081854474600028198.443
1513VOLKAN MUMCUOĞLU22820635.25211.7510128198.443
1514NİHAT TAŞKIRAN16714.25967.5413.75462.528198.443
1515RENGİN ASLIHAN HATİPOĞLU856.75775.251741600028198.443
1516EMRE AKYOL211118.25211.75625.5322.528198.443
1517ARİFE ESRA SUCAK13121094810107.5462.528198.443
1518SEDAT YILDIZ21819856.75332.2500028198.443
1519MURAT AKPINAR141410.51169.5332.25615.7528198.443
1520CEM GÖKSEL241021.5856.7501-0.2500028198.443
1521ERHAN KARSLI181514.2512411000592.7528198.443
1522ÖMÜR ÖZGÜROL18161413511.75110.75221.528198.443
1523UMUT CAN ACAR171912.2515513.7548200028198.443
1524MUSTAFA NAFİZ KALEM191415.514612.500000028198.443
1525DAMLA ŞAHİN171912.2515414101110.7528198.443
1526TİRYAKİ MURAT18161413412231.25120.527.75197.6105
1527HARMANCI İREM191315.75876.25635.25120.527.75197.6105
1528ERENCAN ELKOCA211417.5837.25312.75130.2527.75197.6105
1529KIROĞLU İLAYDA221318.751198.7538117-0.7527.75197.6105
1530DEMİR HAMDİ23920.75957.7501-0.2516-0.527.75197.6105
1531SÜMEYE ORAK23821866.501-0.25120.527.75197.6105
1532BEKTAŞ ESRA19617.5938.2510110127.75197.6105
1533BÜY ?TAŞ MEHMET211417.5693.75625.510127.75197.6105
1534MÜSLİM AYDIN231519.25433.25433.2520227.75197.6105
1535ABDULKADİR DÖKMECİ181713.75856.75856.75120.527.75197.6105
1536SAADET GÖRMELİ221817.5866.5553.7500027.75197.6105
1537REZZAN ÖZATEŞ241221785332.2502-0.527.75197.6105
1538SEDAT SERVET201217837.2540402-0.527.75197.6105
1539İBRAHİM TOPRAK211517.25967.544300027.75197.6105
1540LEYLA SÜNER2016161058.7568404-127.75197.6105
1541TÜLAY SARIKAYA241320.75876.25110.7500027.75197.6105
1542ENDER SULUOVA251421.5876.2500000027.75197.6105
1543YELİZ SERBEST192113.7511310.25443110.7527.75197.6105
1544ÖZGÜL EFE2116171189491.7500027.75197.6105
1545HALE TOPAK221119.251078.25000130.2527.75197.6105
1546BERÇEM ATBİNİCİ18201312610.5250.75423.527.75197.6105
1547MUSTAFA KIYAK201915.2512610.5231.25110.7527.75197.6105
1548TUBA ÇELİK19121612610.5101130.2527.75197.6105
1549SABAHATTİN ÖZ181015.513312.2500000027.75197.6105
1550ŞAFAK TEPE20917.75765.5524.500027.75197.6105
1551EVRİM ÖZÜAK231120.25645322.500027.75197.6105
1552REŞAT ÖNCEL181215413.75118900027.75197.6105
1553MUMUN CANBAZ241320.75957.75523-0.7500027.75197.6105
1554FUNDA ÖZLEM AL221019.5625.5312.7500027.75197.6105
1555NUR DEMİR211517.25856.75452.7510127.75197.6105
1556METE GÜRER221219977.25221.500027.75197.6105
1557TÜLAY GÜNGÖR201217886553.7510127.75197.6105
1558ÖZLEM GÜZEL211118.25654.75514.7500027.75197.6105
1559HATİCE NİLDEN GÖNCÜ19161513511.75130.25110.7527.75197.6105
1560MELTEM ÖZDAMAR211617765.5664.5110.7527.75197.6105
1561EDA KARATOPRAK12148.51068.5514.7560627.75197.6105
1562MELTEM ÇAVDAR191016.5716.75413.75110.7527.75197.6105
1563MUSTAFA KARA171812.5928.5645211.7527.75197.6105
1564YURDUN ÖZ211716.75977.25241312.7527.75197.6105
1565SEMA SÖZEN16121312411413.7500027.75197.6105
1566TUBA GÖKÇEK211417.51049371.2500027.75197.6105
1567SERPİL KARAKAYA18816104904-1413.7527.75197.6105
1568CENK GÜNGÖR201316.7512610.5120.500027.75197.6105
1569TANER ÇEPNİ211018.51159.7502-0.500027.75197.6105
1570DENİZ SATU AKYÜZ231519.251078.2515-0.25130.2527.5196.778
1571BATUHAN BAKIRCI251222765.500000027.5196.778
1572KAR YAREN171413.512510.755102.5250.7527.5196.778
1573MUSTAFA ÇETİN17815664.5775.25312.7527.5196.778
1574KADRİYE AVCILAR2112181049140120.527.5196.778
1575MUHAMMET TURAN211118.25866.5211.7510127.5196.778
1576NU RİNCE FEYZA221119.2510107.5130.25120.527.5196.778
1577ALPEREN ARI24822684231.25130.2527.5196.778
1578CAN KANTEKİN UMUT191016.564550510127.5196.778
1579 BERAT241221505120.510127.5196.778
1580ZEKERİYA KIR211118.254111.2516-0.5928.527.5196.778
1581MUHAMMED ALİ ERSOY211517.257104.57124351.7527.5196.778
1582TUĞRUL ÇAĞLAR211317.75524.5553.75221.527.5196.778
1583YÜCEL ÖZALP172012948827.500027.5196.778
1584ESMA ÖZLEM EVRENOS231319.75514.7544300027.5196.778
1585AHMET BAYRAKTAROĞLU241320.75553.75120.5322.527.5196.778
1586SEVDE NUR USLUSOY15239.2511410866.5211.7527.5196.778
1587SAMİ SARI221618977.25342130.2527.5196.778
1588GAMZE ATALAY231519.25716.75221.500027.5196.778
1589GÜLSÜM TOPKARA171513.2511310.25534.2515-0.2527.5196.778
1590SERHAT BEKTAŞ1920141029.5332.25211.7527.5196.778
1591BARIŞ TENEKECİ221418.5957.75000231.2527.5196.778
1592GÜLSEREN ÇAĞIL20917.751049110.7500027.5196.778
1593SULTAN MERTOL19161512810491.75390.7527.5196.778
1594İLKER TAŞ25922.7564501-0.2500027.5196.778
1595DERAM HIDIROĞLU23920.75895.7510100027.5196.778
1596AHMET ŞEN GÖKÇEİMAM231020.550520200027.5196.778
1597BALA BAŞAK KARAHAN221318.75765.5221.5211.7527.5196.778
1598FEVZİ FIRAT ÖNAL MUSALAR221019.5736.25101110.7527.5196.778
1599GÖZDE DEMİREL16814635.25837.2510127.5196.778
1600FERHAN YACI22919.75625.5332.2500027.5196.778
1601İLKER IŞIKLI191216755.75221.5534.2527.5196.778
1602SALİM KILIÇ211317.75693.7560600027.5196.778
1603EMİNE ÜLGEN211118.25342404573.2527.5196.778
1604MURAT KÜÇÜKGÖNCÜ1616121049866.500027.5196.778
1605ATAKAN SU KURT238215836103.500027.5196.778
1606REFİK KOÇAR171014.58105.5847120.527.5196.778
1607MUSTAFA BALOĞLU20718.25693.75211.75413.7527.5196.778
1608ÖZGÜR DUMAN191315.75765.5130.2560627.5196.778
1609İKLİL ASLAN17914.75957.75423.5221.527.5196.778
1610ZÜHAL GÜLSÜM SARICANBAZ241520.25957.7516-0.500027.5196.778
1611KAYIŞ BARAN191116.25967.5211.75351.7527.25195.9455
1612PELİN EMRE17121411210.5211.7510127.25195.9455
1613ZEYNEP NUR BAKIR201616996.75775.25315-0.7527.25195.9455
1614FİDAN NURAY201416.51141001-0.2510127.25195.9455
1615SEVGİ CAN201416.5726.5693.75260.527.25195.9455
1616TANRIVERDİ GÜLİSTAN211517.251049120.5120.527.25195.9455
1617GÜRLER ALEYNA231220746110.75120.527.25195.9455
1618TACAR ORHAN23920.75563.5332.25250.7527.25195.9455
1619SELİM BALLAR241121.2500060600027.25195.9455
1620KARAKAŞ EMRE23821794.75110.75110.7527.25195.9455
1621KAPLAN HANİFE22820544443130.2527.25195.9455
1622MEHTAP SERT281225260.5381110.7527.25195.9455
1623DENİZ ALTUN201815.5726.5491.756103.527.25195.9455
1624ÜMİT GÖRMELİ211317.75808110.75110.7527.25195.9455
1625MEHMET YILMAZ GELEBEK231120.25827.514002-0.527.25195.9455
1626VOLKAN AKYOL171912.2513412322.5120.527.25195.9455
1627İLKNUR ÖZAN SANHAL181713.7513511.75211.7514027.25195.9455
1628SELÇUK AKYILMAZ2112181159.7516-0.500027.25195.9455
1629ÖZLEM BAKAN181314.7512111.75110.7500027.25195.9455
1630GÖKHAN KARAKAN181414.513212.501-0.25120.527.25195.9455
1631METE GÖRKEM23122010107.515-0.2500027.25195.9455
1632HÜMEYRA CILIZ BASHEER2116171078.2500020227.25195.9455
1633PAPATYA KARACAN231319.755122202423.527.25195.9455
1634LEVENT TEN2020154160514.7510107.527.25195.9455
1635FADİME SEVGİ ATLANOĞLU201316.75544606120.527.25195.9455
1636ERSEN ÖZTÜRK211716.751097.75221.5371.2527.25195.9455
1637ŞULE MİNE TOPALOĞLU23721.2574614000027.25195.9455
1638MELİA SOYDAN241320.758115.25101130.2527.25195.9455
1639ŞERMİN TÜRKAY27924.757104.505-1.2503-0.7527.25195.9455
1640AYLİA MENTEŞ211317.751068.510100027.25195.9455
1641AHMET EMRE PINARBAŞILI24921.758105.500000027.25195.9455
1642VEDAT ONAY241021.5654.7514010127.25195.9455
1643HALUK CERİT21719.25794.75433.2500027.25195.9455
1644SEZGİN ÜNAL221219977.2510100027.25195.9455
1645ZEHRA BETÜL ALTUN241320.758125523-0.75472.2527.25195.9455
1646VOLKAN YILDIZ241221413.755122120.527.25195.9455
1647ÜNSAL İMAMOĞLU22820765.5250.7510127.25195.9455
1648KORAY ÖZDEMİR AKDUR18121594851225112.2527.25195.9455
1649GÜLŞAH YANMAZ192113.7512810433.25130.2527.25195.9455
1650HİCRAN BÜBER221418.51189250.7504-127.25195.9455
1651GÖRKEM KILIÇ211716.751097.75322.5312027195.113
1652NESRİN DEMİR261422.5544110.7515-0.2527195.113
1653ÖZKARA HASANCAN191515.25104954419-1.2527195.113
1654CAN BEHİÇ ÜNAL191615938.25433.25120.527195.113
1655AKINCI HATUN191315.7512610.5140110.7527195.113
1656DEMİ R SAMET211617957.75573.25212-127195.113
1657KALKAN KASIM201416.5524.588628027195.113
1658KAHRAMAN ŞEVVAL191016.5635.25514.75120.527195.113
1659ÇELİK BERAT211417.51058.75270.25120.527195.113
1660HASAN NARİN191016.5413.75746110.7527195.113
1661KUZU BATUHAN211018.5938.2501-0.25120.527195.113
1662KLİKCİ YILDIZ K221418.51097.75140110.7527195.113
1663 KADİRŞEKER191116.25221.5837.2534227195.113
1664EBRU ÖZDEMİR211218785423.5120.527195.113
1665KOCABAŞ BERAT221318.75866.5381110.7527195.113
1666MURAT İMRAK201516.25957.75417-0.25573.2527195.113
1667YUSUF KENAN AKKAYA2020154431068.5120.527195.113
1668YUSUF BAKAN201516.25674.259106.514027195.113
1669ORHAN TAŞMALI201217645693.75371.2527195.113
1670FÜSUN BULAKÇI191515.25775.25361.564527195.113
1671ÖZLEM BAYRAM221019.5977.25130.2500027195.113
1672MEHMET AYDIN191315.751049202130.2527195.113
1673SERKAN GERGER221219957.7501-0.25120.527195.113
1674İKRAM YEŞİLKAYA182212.51198.75303312.7527195.113
1675ÜLKÜHAN DÖNMEZ211317.75625.5433.25120.527195.113
1676NUH YILMABAŞAR231419.59106.514010127195.113
1677İSMAİL DİKİCİ211417.5996.75322.5130.2527195.113
1678GÜLŞAH ARİFOĞLU15513.75312.7511110.7501-0.2527195.113
1679AYKUT FİDAN24722.25775.2502-0.500027195.113
1680NEŞE SAKARYA231419.5524.530300027195.113
1681NEZAKET ÖZEN12109.57851049563.527195.113
1682MUHAMMET DEVRAN ONAN221019.5765.500020227195.113
1683HANDAN AKHUN221518.259106.5472.2514027195.113
1684ATİLLA KIR191515.25967.5534.2500027195.113
1685AYŞEGÜL ŞAHİN221318.7564502-0.5553.7527195.113
1686PINAR SU DUR221219876.25211.7514027195.113
1687ARZU YAZICI13178.7512710.25563.5524.527195.113
1688NEŞE GÜRDEMİR221019.5876.2516-0.5351.7527195.113
1689CEYHAN ALTINSOY22919.75817.7502-0.500027195.113
1690HASAN SAMİ KALYONCU UÇAR182112.7514612.5351.7500027195.113
1691NİHAL KOÇAK191315.75837.25452.7510126.75194.2805
1692HALİD ZOR221219977.25260.500026.75194.2805
1693ATAŞ HAMZA19161513511.7500000026.75194.2805
1694BAVER EKİN191515.2513711.25000130.2526.75194.2805
1695AKASLAN BAHADIR191515.251058.75202110.7526.75194.2805
1696YILDIZ SELİNAY201715.751049211.75130.2526.75194.2805
1697ARDACAN ÖZTÜRK1912161039.25361.500026.75194.2805
1698GÜNEŞ ALİ191315.751078.25211.7510126.75194.2805
1699ALİ MEMET YAVUZ211617895.7568414026.75194.2805
1700ÇAKMAR HATİCE231619977.25231.2503-0.7526.75194.2805
1701CANER KRKMZ211018.5866.5000351.7526.75194.2805
1702DEMİRTAŞ ALİ191415.5736.2564500026.75194.2805
1703ŞAHİN AYHAN191216948312.7500026.75194.2805
1704ESRA ÖZ181115.25817.75202211.7526.75194.2805
1705MEHMET ŞAŞMAZ14238.2511891029.500026.75194.2805
1706SALİH GÜLCAN211517.25794.75563.5231.2526.75194.2805
1707FERDA KURT GÜNEY251521.25544110.75250.7526.75194.2805
1708DİLEK ÖZTÜRK221418.5856.75472.2503-0.7526.75194.2805
1709AYHAN ULUTAŞ181713.751049332.25211.7526.75194.2805
1710HASAN ULAŞ ALTUNA231120.25856.7500001-0.2526.75194.2805
1711SUNA GÜREL231319.75837.2514001-0.2526.75194.2805
1712SELAMİ KARAKUŞ1916151159.7520200026.75194.2805
1713SÜREYYA KILIÇ16161216514.7500000026.75194.2805
1714BURCU ÖZKIRIŞ20161612810110.7500026.75194.2805
1715CEM YAŞAR KAYA181913.251088221.554426.75194.2805
1716ÇAĞDAŞ YILMAZ211417.5856.75250.75211.7526.75194.2805
1717DOĞAN İNCİ KENAR211018.5967.5250.7500026.75194.2805
1718AHMET DEMİR191315.751068.5101221.526.75194.2805
1719HATİCE AKBAŞ ÖNCEL211317.75938.2501-0.2510126.75194.2805
1720HAYRİ EREN191315.751019.7515-0.25221.526.75194.2805
1721GÜHER BİCAN2012171159.7500000026.75194.2805
1722SUNA AYDIN17161314413260.5130.2526.75194.2805
1723BERK DALGIÇ221318.751078.2502-0.5130.2526.75194.2805
1724MEHMETCAN KIRIŞ172111.7512311.25534.2517-0.7526.5193.448
1725BOZ RABİA181913.251299.756103.500026.5193.448
1726ÜZÜM SEVGİ1916151341202-0.514026.5193.448
1727TOP HAKAN191415.511210.5000120.526.5193.448
1728ERGÜN SEÇKİN181215827.530310126.5193.448
1729MODANLI TAHİR201416.51068.5221.500026.5193.448
1730ZABİT TÜRK211617765.544310126.5193.448
1731BEYZA FAKİÇ221618654.757153.254140.526.5193.448
1732ELİKE PINARM21719.25967.500001-0.2526.5193.448
1733SALİH UYSAL22919.75514.7524110126.5193.448
1734 CENGİZHANAY251521.2500098707-1.7526.5193.448
1735ZEYNEP PİLİÇ261223211.75000351.7526.5193.448
1736YAHYA TUNAR201516.251088452.7516-0.526.5193.448
1737AYAZ SONGÜL21519.75615.7500010126.5193.448
1738ARZU ÖZDOĞAN KAVZOĞLU161612563.51241100026.5193.448
1739AHMET ATEŞ BUDAK191116.25514.75625.500026.5193.448
1740AHMET KÖKSAL211317.75794.75563.5120.526.5193.448
1741SEMİH SARGIN171313.75938.25443361.526.5193.448
1742YUSUF AKKOYUNLU2016161049101120.526.5193.448
1743ALİ ŞİMŞEK171812.51481258318-126.5193.448
1744ELİF ÇİLER ÖZTÜRK211617592.75856.7500026.5193.448
1745ELİF KAYHAN221618837.25231.2500026.5193.448
1746YETKİN TEZER191515.251049000332.2526.5193.448
1747BURAK KARACAN17201212411221.534226.5193.448
1748VEYSEL ÇAKIR211716.7513711.2515-0.2505-1.2526.5193.448
1749TUĞÇE EREKLİ23821775.2503-0.7510126.5193.448
1750BERAT GÖK21619.5736.25000110.7526.5193.448
1751AKTÜRK ERDM181813.512109.5472.2510126.25192.6155
1752İLAYDA TİRYAKİ161711.75948625.510126.25192.6155
1753KÖK EYÜPHAN16913.75928.5423.5120.526.25192.6155
1754ALEYNA UĞUR20818726.5312.7518-126.25192.6155
1755FIRAT ALKAN211317.75664.530310126.25192.6155
1756ŞAHİNOĞLU BATUHAN221019.5755.75250.75130.2526.25192.6155
1757GİÇİK TUBA25823462.501-0.2510126.25192.6155
1758HİRANUR CAĞLAYAN221418.51169.504-103-0.7526.25192.6155
1759KÜBRA SAYAR25922.756103.5250.7503-0.7526.25192.6155
1760BURCU UYSAL261123.2516-0.55141.534226.25192.6155
1761REFAETTİN GÜRAKAN161711.75827.584700026.25192.6155
1762AYŞE GÜL DOKUMACIOĞLU211417.5847312.7504-126.25192.6155
1763HÜSEYİN KUNTER KIRHAN211218837.2510100026.25192.6155
1764EMİNE ÖZDEMİR231419.5716.7502-0.5120.526.25192.6155
1765EBRU KAYA20917.75948110.7501-0.2526.25192.6155
1766ESRA NUR GÜL ÖZMEN231419.51068.5422-1.501-0.2526.25192.6155
1767SAMİ ESEN162110.7514413202120.526.25192.6155
1768MUSTAFA GÜRHAN AK YILDIRIM2016161097.75241221.526.25192.6155
1769ORHAN EKER94850514313.2500026.25192.6155
1770HAÇÇE ÖZAVCI AYGÜN211018.5000553.7554426.25192.6155
1771MEHMET MURAT ÇEKİÇ211517.2584744304-126.25192.6155
1772NAZAN SAVRAN191116.25827.54101.510126.25192.6155
1773TUĞBA GÖKALP181115.25928.5241361.526.25192.6155
1774EYÜP TIPIRDAMAZ151311.75413.751019.75250.7526191.783
1775DENİZ DEĞERLİ221119.25664.5250.75221.526191.783
1776TARIK ÇELİKTAŞ151411.514113.75000110.7526191.783
1777GENÇ RÜMEYSA191415.512610.500000026191.783
1778ÖZKAN BALTA18915.7511310.2500000026191.783
1779IRMAK YUSUF191814.51058.75280452.7526191.783
1780SALİH KÖROĞLU M181015.5967.5332.25110.7526191.783
1781SIRTIKARA MERT191116.25938.25110.75110.7526191.783
1782CEMAL ETİLO221219895.75221.501-0.2526191.783
1783AN HARMANCI RAM?211118.25775.25221.510126191.783
1784KALYONCU FURKAN182112.7514612.5000110.7526191.783
1785URAN TUNAHAN181614837.25404110.7526191.783
1786SAADET ÇAKIR221019.5866.501-0.25130.2526191.783
1787OĞUZHAN GÖKMEYDAN221618645674.2505-1.2526191.783
1788BERFİN CAN EMRE201117.25755.7528044326191.783
1789ÖZGÜR KÜTÜKCÜ241420.5635.25130.2514026191.783
1790CİHAN DİKOĞLU22121974610100026191.783
1791DERMAN AKSOY211317.75938.25130.2501-0.2526191.783
1792NİHAL GÖRENEKLİ221817.51189212-1120.526191.783
1793IŞIN KOCA191415.511410000120.526191.783
1794HATİCE KILINÇ17161313511.75000231.2526191.783
1795DİDEM BATGİ AZARKAN16714.25866.5635.2500026191.783
1796SUAT TÜRKMEN ALBAYRAK1816149116.25404491.7526191.783
1797SİMENDER OKULU23122050510100026191.783
1798ADNAN KİRİŞCİ251321.75674.25130.2501-0.2526191.783
1799SEZİN DEDE201316.75886110.75322.526191.783
1800ŞERAFETTİN KIZMAZ191116.25716.75231.25211.7526191.783
1801BERRİN ARGON211517.2598715-0.2548226191.783
1802ÖZGÜR ALICI161113.251029.5583130.2526191.783
1803TAYFUR ARIKAN181713.7512109.5312.7500026191.783
1804SERHAT FINDIK GÜVENDİ161312.7512510.75322.500026191.783
1805FUNDA ÜÇER171413.512610.548200026191.783
1806NESLİHAN ÜNAL211816.512710.2503-0.7500026191.783
1807UMUT GÜNEŞ17161312510.7504-130325.75190.9505
1808FEYZA AKÇAY171014.5707534.2500025.75190.9505
1809YASİN KARADAĞ TAHA16161211310.25563.514025.75190.9505
1810EPSOYLU BEYZANUR181614141111.25371.2517-0.7525.75190.9505
1811KEREM ÖZDEMİR181514.2513811000120.525.75190.9505
1812GÜL TOPALOĞLU EMİNE191914.2511210.5270.254130.7525.75190.9505
1813SAYAN KADİR1712141049342110.7525.75190.9505
1814SOYSAL SİMANUR171014.5635.2564510125.75190.9505
1815AKTAŞ FATİH2012171169.503-0.7514025.75190.9505
1816DONBAY SERHAT191116.25726.520210125.75190.9505
1817ELİF ŞURA SEVER19318.25847110.7515-0.2525.75190.9505
1818FEDEN ERGÜN211317.75847270.25110.7525.75190.9505
1819OKSAY ONUR221219746110.7500025.75190.9505
1820ATİK YAKUP191714.751058.75322.515-0.2525.75190.9505
1821SERVET YILMAZ22820312.75322.5260.525.75190.9505
1822EMRE ÇETİN211617746433.2502-0.525.75190.9505
1823ORÇUN ERGÖZ151710.751068.5524.520225.75190.9505
1824FATMA ESİN FİLİZ231020.554404-1332.2525.75190.9505
1825DERYA ALABALIK171712.751179.2554415-0.2525.75190.9505
1826DUYGU KIZANOĞLU171712.751049472.25491.7525.75190.9505
1827HÜSEYİN YAŞAR201616928.5260.5110.7525.75190.9505
1828AYKUT ÇELEN221418.5817.7502-0.500025.75190.9505
1829AYŞE DEMİRELLİ211417.5938.2500000025.75190.9505
1830SEHER ÖZLEM DOĞAN201915.251159.75110.7500025.75190.9505
1831SEDA DÖNMEZ16201114313.25211.7501-0.2525.75190.9505
1832ESRA CAN AKDEMİR191415.512211.503-0.7502-0.525.75190.9505
1833EVREN DANIŞOĞLU141410.515314.25221.502-0.525.75190.9505
1834NİLÜFER GÜRSOY171114.25765.5693.75332.2525.75190.9505
1835MURAT ŞENER161013.5977.25433.25211.7525.75190.9505
1836YUSUF ABAT141410.51068.5404312.7525.75190.9505
1837MUSTAFA BARAN ERGÜN241620645250.7500025.75190.9505
1838GÜNEŞ ÇİÇEKBİLEK231718.751198.75216-2270.2525.75190.9505
1839ONUR KARACAN996.75817.751281024125.5190.118
1840ÇETİN ŞEN17914.75817.7530300025.5190.118
1841ÖZ DİLARA201815.5131010.502-0.500025.5190.118
1842KYN KUTLUHAN181514.251097.75211.75211.7525.5190.118
1843YUSUF YAVUZ191415.5827.5221.510125.5190.118
1844BİLAL BOZ201416.594800010125.5190.118
1845MUSTAFA ÖZATA201316.75108815-0.2510125.5190.118
1846SAÇMALI OĞUZHAN221618977.2501-0.25120.525.5190.118
1847İREM AYDEMİR241320.75553.7500010125.5190.118
1848YAVUZ BERK17815948322.500025.5190.118
1849FATİH ÜNÜŞ211517.25775.2520210125.5190.118
1850MEHMET OĞUZ191315.75886312.7510125.5190.118
1851ORHAN KOL151212808654.75110.7525.5190.118
1852PINAR TOKER16913.75817.7540400025.5190.118
1853ERHAN SU231120.25635.2500000025.5190.118
1854GÜLDEN POLAT221518.25866.5250.7514025.5190.118
1855LATİFE KELEŞ211218716.75000110.7525.5190.118
1856SİBEL SEYREK182212.512810674.2505-1.2525.5190.118
1857FATMA SELCEN ÖZKAN19916.75104901-0.2500025.5190.118
1858HALİS ASİL191315.7511210.500003-0.7525.5190.118
1859YELDA TOKTAŞ161512.25847635.2510125.5190.118
1860ZEHRA ARDIÇ221219765.524100025.5190.118
1861MEHMET REŞİT ÖZDEMİR191415.5837.25000312.7525.5190.118
1862EMCED SÖZEN221318.75996.7500000025.5190.118
1863OKAN ÇOBANYILDIZI201017.594800000025.5190.118
1864ABDULLAH ARİF MÜFTÜOĞLU17121411310.25221.501-0.2525.5190.118
1865ÖZLEM YEGEN YILMAZ191714.751381101-0.2500025.5190.118
1866AYDEMİR AKSOY161312.7514612.519-1.25361.525.5190.118
1867FATİH AKYOL16913.7510010110.7524125.5190.118
1868İPEK BİLİNMİŞ171014.5928.5231.2524125.25189.2855
1869HÜSEYİN CAN İPEKER241420.564501-0.2500025.25189.2855
1870BERAT KAYA1078.25928.51198.7529-0.2525.25189.2855
1871ÖMER ERTAŞ181414.512510.7500000025.25189.2855
1872ÖZCAN EDANUR181514.251169.5110.75110.7525.25189.2855
1873ALİ ÇELİK MUHAMMET181414.5726.5693.75120.525.25189.2855
1874YAŞAR MUHARREM191315.75957.75110.7510125.25189.2855
1875ÖZ VOLKAN211417.5856.75110.75130.2525.25189.2855
1876FIRAT KAPAR YUSUF211018.5534.25322.500025.25189.2855
1877KARAKAŞ MURAT171912.251179.25553.7500025.25189.2855
1878KOÇ ALEYNA201117.25837.25000110.7525.25189.2855
1879AYDIN OFLAZ13139.751097.75746351.7525.25189.2855
1880BENGÜHAN KARAOĞLANOĞLU211018.5322.5534.2500025.25189.2855
1881AHMET AYAS24921.754101.520200025.25189.2855
1882TOLUNAY KARKIN182212.5746716.7500025.25189.2855
1883TUĞRA BİLİCİ211417.5775.25322.500025.25189.2855
1884ÖZGÜR ALBAŞ181215856.75413.7515-0.2525.25189.2855
1885YUSUF GÜNDÜZ1620111049514.75120.525.25189.2855
1886ÖNDER TURGUT TURAN201416.5755.75130.25312.7525.25189.2855
1887BARAN DEMİR221518.2584700000025.25189.2855
1888SEYHAN BAYRAKÇI201117.2594800000025.25189.2855
1889ZEKİ DÖNMEZ211417.594800001-0.2525.25189.2855
1890KADİR GÜRSOY211417.5104900005-1.2525.25189.2855
1891MURAT ÖZER19161511410110.7502-0.525.25189.2855
1892İHSAN AŞKIN171812.514911.7510100025.25189.2855
1893DEMİR KASAPOĞLU20518.75573.25211.75221.525.25189.2855
1894MUHAMMET MURAT SARI201316.75775.25433.2500025.25189.2855
1895MUHAMMED YALÇIN20818635.2520200025.25189.2855
1896BAHADIR ÖZTÜRK141310.751198.75000755.7525.25189.2855
1897İLHAN BARIŞAN191814.5918.75332.2501-0.2525.25189.2855
1898YILDIRIM ARDA181414.51088000312.7525.25189.2855
1899OĞUZ KAAN BARDAKÇI171014.5938.25120.520225.25189.2855
1900EFTAL MURAT ULU201715.751088130.25231.2525.25189.2855
1901GÖKAY KIVRAK211317.75827.5130.2501-0.2525.25189.2855
1902FATİH RIFAT BULUT14209124115112.2544325.25189.2855
1903NURAN KILAVUZ211317.75967.502-0.5120.525.25189.2855
1904ÖZSOY EDA1616121241120214025188.453
1905ARİF ÖZEN98711410837.25110.7525188.453
1906YUNUS DÖNMEZER161113.251039.25342120.525188.453
1907YILMAZ EYÜP1916151281000000025188.453
1908SUSEVEN VEYSEL16814635.25514.7510125188.453
1909HALİL KILIÇ19161594810110125188.453
1910HASRET EROĞLU191315.75938.2510114025188.453
1911TAVŞAN PINAR201516.251078.25140120.525188.453
1912YAĞMUR ÇAKIR201316.75514.75312.75110.7525188.453
1913YILDIZ İREM20718.25827.517-0.7500025188.453
1914EBRU KOCA211617351.75514.754101.525188.453
1915 KİNG221119.25544110.7510125188.453
1916KURCAN KÜBRA251521.25674.254140.5316-125188.453
1917MUSTAFA TOPAL201416.5866.5221.5120.525188.453
1918HABİL TAN1612131029.5140462.525188.453
1919ÖMER ÖZKAN CANDAN201516.25413.75674.25110.7525188.453
1920SELMA EŞFER181314.75524.5514.7510125188.453
1921NURETTİN KARAKULAK171413.5625.574600025188.453
1922AHMET BABAYİĞİT201715.75514.75413.75110.7525188.453
1923UTKU BARAN23161978510100025188.453
1924SÜLEYMAN ÖZYÖRÜK211517.25886351.7500025188.453
1925CAN DENİZ201416.5856.75120.5231.2525188.453
1926ONUR KADİR ÖZDEN251521.2510156.259311.25119-3.7525188.453
1927FİLİZ KARAPIÇAK181414.5928.520200025188.453
1928CANSU SELCAN ÖZDEMİR211118.2570715-0.2500025188.453
1929ABDULLAH SERT201516.25948110.7500025188.453
1930NESLİHAN SAKA201117.2594801-0.2500025188.453
1931SEDA ELÇİM YILMAZ2016161058.7502-0.5110.7525188.453
1932KÜBRA NASUHBEYOĞLU191814.51169.500024125188.453
1933HÜSEYİN İPLİKÇİ181813.512710.25000371.2525188.453
1934BELMA ÖZEK191016.51029.501-0.2503-0.7525188.453
1935MÜCAHİT KAYA2020158125000812525188.453
1936CEYHUN AYYILDIZ161811.5423.5108834225188.453
1937GÜLTEKİN GÜNHAN POLAT161013.5866.5423.5221.525188.453
1938HANDE ÇELİKTEN191515.25755.75472.25351.7525188.453
1939GÜLHANIM SERTOĞLU21161764516-0.5423.525188.453
1940ÖMER SARAYLI181414.51078.25211.75260.525188.453
1941ZİYA KILIÇOĞLU161512.251169.5322.5250.7525188.453
1942ÇAĞRI SEZEN20161694800010125188.453
1943SERKAN KOCABIYIK1916151141000000025188.453
1944ÇETİN YASİN13188.513312.2540400024.75187.6205
1945EMRE ÖMER ÖN171014.51159.75120.500024.75187.6205
1946DOĞAN YUNUS171114.251159.7501-0.2510124.75187.6205
1947YILDIRIM GAMZENUR161013.5866.5693.7524124.75187.6205
1948TUĞLUK ABDULLAH211517.25118906-1.500024.75187.6205
1949LEVENT ATILGAN443827.51189775.2524.75187.6205
1950İSA DARAMAN231020.5371.25332.25110.7524.75187.6205
1951CEM ÇİMEN141111.25726.570700024.75187.6205
1952HÜSEYİN KESKİN14228.5827.5746452.7524.75187.6205
1953CEMİLE ÇİĞDEM ALTAŞ201715.75856.755112.2500024.75187.6205
1954MAHMUT YAVUZ221618967.503-0.7500024.75187.6205
1955ÖNDER GÖKGÜL201715.75118900000024.75187.6205
1956RAŞAN KAHRAMAN161412.5141011.5390.7500024.75187.6205
1957İSMAİL YAVUZ GÜNGÖRMEZ161911.251581324102-0.524.75187.6205
1958ÖMER TAŞDELEN181614563.5736.2510124.75187.6205
1959KENAN SELÇUK EMELİ151311.75755.7594803-0.7524.75187.6205
1960EMRE KILIÇ131010.5726.5635.25322.524.75187.6205
1961SERDAR SINICI20618.5635.2500010124.75187.6205
1962SONER BULUT221119.25635.2503-0.7510124.75187.6205
1963ENVER GÖKTAŞ1812151068.5231.2500024.75187.6205
1964HÜSNA KARA14161015912.75250.7524124.5186.788
1965UERAK ŞIMGE201616856.75563.5111-1.7524.5186.788
1966KAÇAR BERAT19817534.253425151.2524.5186.788
1967ERKAN DAŞ181713.7512610.5000130.2524.5186.788
1968NURİ TOPALOĞLU1916151068.5250.75130.2524.5186.788
1969MUHLİS BAŞAR171513.25413.75856.75110.7524.5186.788
1970TİMUR KOÇ23821332.25211.7502-0.524.5186.788
1971LEMAN ÜNAL271323.75260.5316-1231.2524.5186.788
1972ELA TÜRKSOY151810.5977.25775.25361.524.5186.788
1973CEMİL BAYRAK17715.25736.2530300024.5186.788
1974BURCU SEVİNÇ211716.75755.75250.75371.2524.5186.788
1975SALİHA SANEM ÇOKER201715.75996.75332.2501-0.2524.5186.788
1976ZELİHA KUMBUL231319.75514.7500000024.5186.788
1977ALEVTİNA ÖZATA201217866.5371.2501-0.2524.5186.788
1978ARZU SEYREKOĞLU191914.251058.75351.7501-0.2524.5186.788
1979MEHMET BOLATTÜRK172012114102