17 Mart TYT Deneme Sınavı Sonuçları (En iyi şekilde görüntülemek için lütfen bilgisayardan giriş yapınız)


(Eğer adınız yazmıyorsa hatalı kodlama yapmış olabilirsiniz. Sonuçlarda Herhangi Bir Hata söz konusu değildir.)Sonuçları Görüntülerken Görüntü Bozukluğu Yaşıyorsanız; İndirmek İçin Tıklayınız


SıralamaAd SoyadTYT PuanıToplam NetTür DoğruTür YanlışTür NetSos DoğruSos YanlışSos NetMat DoğruMat YanlışMat NetFen DoğruFen YanlışFen Net
1HAKAN BARIŞ375.566579.7531729.2514313.252542414313.25
2NAZLI ÜNLÜER373.901579.25334321201225723.2513412
3VEDAT KAYRA333.941567.2530927.7515513.7523122.75583
4SEVİNÇ YILDIRIM328.11465.525324.251241126325.25505
5EFE ÖNCÜ323.951564.25261322.7515314.2525523.75563.5
6BEYTULLAH İBİŞ320.621563.25261123.2512710.2521320.251169.5
7BERKAY TAZE313.1296137136.7515214.51058.75101
8AYTUNÇ YILMAZ312.296560.7533531.7515314.2512510.75544
9 ATEŞBEYZA311.46460.5301027.512710.2522720.25322.5
10BURCU YILMAZ306.469593182916215.516514.7501-0.25
11MELİŞA ARIKOĞLU304.80458.533332.2512311.2511310.25514.75
12ESRA GÜLBAHAR303.139583283018217.5443827.5
13ÇAKIR HALİL301.47457.5318291141019418120.5
14Sİ EM ATEŞ298.976556.7529926.75837.2517316.25726.5
15SERAP KAPLAN298.976556.752782517216.516315.25000
16GÜNEY SEFA297.311556.2534532.751341211310.25371.25
17ASENA DEMİR295.646555.7530728.2515513.751401401-0.25
18MUSTAFA GÖKAY294.81455.5261322.751141022321.25221.5
19SÖNMEZ GÖKHAN289.8195429827938.2513711.25967.5
20NAZLI ATICI288.15453.523920.75625.523122.75524.5
21MİKAİL KOÇER287.321553.25291026.510107.520319.25000
22ARSLAN UĞURCAN287.321553.25221119.25918.7517316.251049
23ENES KESE283.15952291026.512311.2515314.25000
24AĞIRMAN SABRİ282.326551.7525922.75615.7522321.25342
25İZZET YILDIRIM282.326551.75231319.75928.519418625.5
26YİĞİT AHMET GÜZELCE282.326551.7531629.5827.514213.5231.25
27KANDEMİR BUSE282.326551.753283014612.51039.25000
28UHRAĞ MERTCAN279.82951241021.51068.514313.251097.75
29KADİR POLAT279.82951281025.51341212211.5202
30ZEYNEP ÖZAYDIN279.8295131928.7515513.75827.5241
31RABİA DURAK278.996550.7529727.2574613511.75755.75
32OKAN COŞKUN278.996550.7531928.7513312.25918.75101
33DAŞCI SUDE278.996550.75301027.512111.75635.25736.25
34BÜŞRA KESGİN276.4995028925.75312.7517216.5505
35CİHAT YANAŞMA276.49950291026.511310.25654.751068.5
36BURA K GÜREL274.83449.5251022.515114.7511210.5211.75
37FURKAN AKAT274.001549.25261123.2513611.5161013.5381
38BATUR DİLARA273.1694926524.7515214.511210.503-0.75
39ARDAHAN ŞİMŞEK273.1694930528.7516115.75544120.5
40ŞEYMANUR BAŞER272.336548.75221318.7512510.7515314.25645
41ALTINDAĞ FIRAT272.336548.75231120.2514113.7512411553.75
42MANASTIR KAAN270.671548.2529926.751039.2512510.75221.5
43BEYZA YAMAN269.006547.7530927.751159.7511310.25000
44YILMAZ CEYHUN269.006547.7524162016315.251179.25433.25
45SEMİH DOĞAN268.17447.530728.25716.7514612.5000
46MERVE UYAR268.17447.5241320.7513511.7516315.2501-0.25
47MUSTAFA GÜNDOGDU268.17447.5291126.25134121169.501-0.25
48ABDULKADİR KUTLUCA267.341547.25241520.2515314.2511410312.75
49SEYNA AYDIN267.341547.253082812211.5726.5231.25
50BEYZA KAYA266.50947301027.512211.5948000
51ÇAĞLA DİLEK ALKAŞI265.676546.752842714313.25726.5000
52DAV? CAN265.676546.7528122515214.5837.25000
53CEYHUN OZANNNNN BAY264.84446.5281025.512311.251019.75140
54ONUR BERK ÖZCAN264.011546.2528526.7513212.5635.25211.75
55ENES ERKAN KIRIŞ263.17946271124.2513711.251029.5101
56AN TEPEDELEN BATU263.1794626923.7517116.75505120.5
57AKBAL GÜLHAN262.346545.7522121970719318.25361.5
58SELİN BİLGİÇ262.346545.7528726.2512111.75817.75000
59SEZGİNCAN DEMİRTAŞ262.346545.75251122.2515114.751068.5130.25
60RAMAZAN IŞIK260.681545.2528122515414876.25000
61ÇOLAK MERYEM259.8494530628.5967.5909000
62NURİ BAYKARA259.84945261023.5124111159.75110.75
63FURKAN YASİN GÜMÜŞ259.016544.7531928.75505938.25452.75
64MURAT YAĞCI ALİ258.18444.5231319.751241115513.75000
65EDANUR ÇİÇEK258.18444.5324311301301-0.25110.75
66AYRİS ÇAPACI257.351544.25271024.51159.7511410000
67ONUR KARABUĞA257.351544.25231519.2511310.2511157.25967.5
68EFE UYSAL257.351544.2528122511410928.5250.75
69ÖZLEM YAVUZ257.351544.25261123.2512211.5625.5404
70UR UMUTCAN257.351544.2532730.2512510.75303130.25
71EMRE AYDIN256.519442116171058.75114101078.25
72ASUMAN ÇELİK256.5194432431837.25615.75000
73YILMAZ UMUT256.5194425723.2512211.5948231.25
74DOĞAN BUSE255.686543.75775.251101121220.5847
75İHSAN YÖRÜK254.85443.52382140416415563.5
76YASİN DALOKAY254.85443.530927.7512411413.75381
77ASLANKURT EDANUR254.021543.25251521.259106.58105.511410
78MERVE ALICIOĞLU254.021543.25271323.7512610.5847202
79AYBERK MUTLU254.021543.25231419.515214.5918.75120.5
80ESMA EREN253.18943251421.514313.25544534.25
81KEMAL GÖKBAKAN252.356542.752116171039.2515314.255112.25
82MERVE ÖNCÜL252.356542.75241121.251068.513013000
83ÖZTÜRK SADEDDİN252.356542.75211417.516215.51019.75000
84KAYA MEHLİKA252.356542.75261322.7515513.75736.25140
85YILMAZ MURAT252.356542.75261123.2515314.25452.75322.5
86A SERHAT GÜL252.356542.7526524.7515214.5322.5101
87İSMAİL COŞKUN251.52442.527924.7512510.75977.2501-0.25
88VEDAT OLAŞMIŞ250.691542.25231319.751169.513212.5120.5
89FURKAN SELİM YAĞIZ250.691542.25251122.2513112.75664.5452.75
90VOLKAN DEMİR249.85942271024.515314.25312.75120.5
91KILIÇ KADER249.026541.7528925.75423.51019.75452.75
92BARIŞ ÖZTÜRK249.026541.7528626.511310.25514.75130.25
93A KI BURCU249.026541.75301027.511310.25332.25211.75
94BERİL ZORLU248.19441.533631.5736.25553.75000
95EFE GÖKALP247.361541.2526824967.5635.25524.5
96KAYA SELAMİ247.361541.2524162011410817.75423.5
97MİKAİL KURT247.361541.25251122.2513511.75847130.25
98POLAT SUNA246.52941261422.51068.5847303
99ÖZLEM YETİŞ245.696540.75251521.2513312.25664.5312.75
100İBANOĞLU SAADET245.696540.753283010010110.75000
101SENA DEMİRTÜRK244.86440.528925.751049716.7504-1
102HAZAL ÖZENCİ244.86440.526122313412654.75110.75
103YAŞAR SARA244.86440.5241420.514313.25886110.75
104YASİN YILDIZ244.031540.2523821726.51019.75303
105OĞUZHAN KAYPAK244.031540.2525523.75918.75817.75000
106HASAN BAKBAK244.031540.2527725.251058.75625.5110.75
107AYDIN ALEYNA244.031540.2527725.251169.5625.5000
108BUKET ŞEN244.031540.2522720.2514512.75322.5514.75
109EDA CENGİZ243.1994018915.75104914313.25202
110BEYZA TAVLI243.1994027426808606000
111SERKAN BAYLAN243.19940261422.51169.5977.25110.75
112SERKAN BEKİTENER243.1994027525.7515414110.7502-0.5
113İREM KANDEMİR243.19940298271049404000
114UÇAR MUSTAFA242.366539.7524921.7584711310.25110.75
115HAKAN BAYŞAN242.366539.75201416.513312.25909482
116HALİL EĞDEMİR242.366539.75281125.251088534.25332.25
117FİLİZ GÖZET242.366539.75231020.512111.75645462.5
118AFAT GELİCİ HALİL242.366539.75251022.512012635.25000
119CEYHUN ÇEVİK242.366539.75261023.512610.5505110.75
120ABDULKADİR ERKURAN242.366539.7526724.25866.5909000
121İSA TÜTEN242.366539.752416201159.75765.5664.5
122SELİM ÖZTÜRK242.366539.75251122.2512411654.75211.75
123AHMET ÇÖTELİ241.53439.5241420.5938.2511110.75000
124FURKAN SARIKAYA241.53439.5231319.75918.7511310.25110.75
125BARAN ARİZ241.53439.523122012311.25716.75361.5
126SULTAN GÜZEL241.53439.5281025.512810433.25110.75
127YAKAR MELİKE241.53439.52782512411312.75110.75
128MUSTAFA YÜZBAŞIOĞLU241.53439.5291126.251281019-1.257104.5
129GUNEY VURAL241.53439.5271024.5736.25514.75404
130KURNAZ YÜCEL241.53439.527924.7512710.25524.5000
131TUĞBA SÖNMEZ241.53439.524921.7513611.5505231.25
132EREN ERTEKİN241.53439.5261123.2514512.75221.5342
133MİKAİL DEDE241.53439.5241121.251179.25866.5322.5
134TOSUN MEHMET240.701539.25291026.512710.255102.5000
135SERDAR BİÇER240.701539.25201516.2516016726.5120.5
136MERT UYANIK240.701539.252712241198.757114.25332.25
137ALİ ASLAN240.701539.2526624.51179.25514.75110.75
138ŞENER AKBULUT240.701539.25211317.7515314.25462.5514.75
139BERK ORHON240.701539.2519916.7517216.5202404
140EZGİ SU EPİK239.86939211317.751039.2513412000
141FURKAN ZENLER239.86939231020.511310.25524.5553.75
142CARTİ CEM239.86939281125.251039.25524.5000
143HAKAN AKBULUT239.86939241021.513312.25534.25241
144OMUŞ UZ239.8693925922.75726.5514.75645
145İBRAHİM YAVUZ239.86939261422.5918.75615.75342
146TEMİZSOV ERDEM239.86939231419.513511.75606351.75
147HAKAN KULAÇ239.8693921619.516215.5404000
148UMURCAN ŞEKER239.036538.7522919.75837.25928.5573.25
149ÖZALKAN CİHAN239.036538.7525122214113.75211.75231.25
150ERTUĞRUL KAYA239.036538.75211716.7513412664.5625.5
151OKAN SELVİ239.036538.75261123.2512610.5433.25211.75
152UMUT AKPINAR239.036538.75241021.513611.5221.5534.25
153BURAK ABACIOĞLU239.036538.75261123.2513412472.25371.25
154UĞUR ÇAY239.036538.75241420.515513.75423.5241
155HATİCE POYRAZ238.20438.5261123.251058.75726.5000
156HAKAN POLAT238.20438.524162012411856.75250.75
157MUR? ÇELİK238.20438.5231419.513312.2584701-0.25
158ZEHRA KESKİN238.20438.527122413611.5211.75231.25
159ARSLAN IŞIK238.20438.5221817.512710.25837.25423.5
160DİLAN ÇIRAK237.371538.2528726.25827.5664.5000
161ENGİN GÖVEN AHMET237.371538.25281125.25856.75645231.25
162HASANCAN SARIKAYA237.371538.25271024.514313.25120.5000
163BERK ÖZER237.371538.25271323.7513611.5221.5221.5
164YILMAZ ÖZDEMİR237.371538.25261123.2515414211.7503-0.75
165MERT ÖZKUL236.53938211517.251078.2514712.25270.25
166BURAK ECİN236.53938271024.5847866.5000
167SOYUĞUR NİHAT236.5393830927.75967.5322.5130.25
168ACAR ÖZTÜRK236.5393818121550514313.25514.75
169MERT TAHTACI236.5393824162074611410202
170FARUK BÜYÜKCAM236.53938221318.75996.751189423.5
171VOLKAN KULAKSIZ236.53938241121.251159.75765.5221.5
172BURAK AKSEL236.5393823161914313.25654.75101
173 EROĞLU236.5393827122413711.25241211.75
174BERİL KARAKUM236.53938241121.2513511.75433.25211.75
175TUNA MERT235.706537.75241021.51049837.25000
176TÜZÜNER YUSUF235.706537.75241420.511410615.75221.5
177KAAN DAL235.706537.75231519.2513611.5606241
178BURHAN ÖCAL235.706537.7526122312411413.75000
179SAYGIN SERAP234.87437.524822716.75808110.75
180NUR BEYZA SATIR234.87437.5241420.5736.25625.5635.25
181BERKAY GÜNGÖR234.87437.5211218918.751078.25462.5
182OZAN GÖK TUNA234.87437.5261123.251198.758105.5000
183ALİ KIRAN234.87437.5211916.2514413938.25000
184HALİL İBRAHİM EGİN234.87437.5201516.2515513.75645322.5
185NEFİSE KÖSE234.87437.529926.751159.75110.75130.25
186AYŞEGÜL KITAY234.87437.5251122.251741602-0.501-0.25
187BAKİ AYHAN234.87437.5181913.2513312.25827.5524.5
188EDANUR YİĞİT234.87437.521121813412827.5000
189UĞUR YARBİL234.87437.5251421.512311.25553.75101
190SEVGİ CANACANKATAN234.87437.5231718.7514612.59184.5211.75
191YUSUF GÜMÜŞAY234.87437.521918.7514413303312.75
192ÖZHAN MURT234.87437.521121817116.75423.503-0.75
193VOLKAN HALHALLI234.87437.5261422.51078.25684452.75
194KÖSE SELMA234.041537.2523920.7512311.25625.501-0.25
195ORUK YUNUS234.041537.25251421.513711.25443221.5
196UFUKCAN ULUÖZ234.041537.25251022.5635.25606423.5
197SELCAN ŞEYHANLI234.041537.252712248105.5563.5534.25
198BEYZANUR ÇALIŞKANTÜRK234.041537.25231120.251179.25303514.75
199YAŞAR YILMAZ234.041537.25261023.5918.75573.25211.75
200ZEYNEP SARAÇOĞLU234.041537.2521918.7514213.5505000
201DOĞAN SEZER234.041537.2520161615513.75524.5443
202CAN KULAK233.20937251122.25755.75918.75130.25
203ÖZBAYHAN MUHAMMED233.20937211617124111049000
204İZZET ŞENER KARA233.20937231319.7511110.75625.5101
205AYŞE GÜL AKTAŞ233.20937271124.2512411120.5231.25
206KARA DOĞAN233.2093725623.5514.75817.75101
207ÖZLEM DEMİR233.2093724722.2511410514.75000
208SABİHASU KAYAYURT233.2093726724.2511410351.75101
209 SÜRÜM233.2093726923.7512311.25202000
210SERHAT YAVAŞİ233.20937291026.51068.5202000
211FAHRİYE TURGUT233.2093731928.75876.25110.75231.25
212HALİL ŞEN TANRIKULU233.2093727625.5856.75413.75101
213SİNEM BARBAROS233.2093729428726.5221.5101
214ENES ALDİNÇ233.2093724822928.5716.7501-0.25
215YILMAZ TEKİN233.20937258231049534.25110.75
216YASEMİN GÜLŞAN233.2093727725.251241104-1211.75
217TUNA KÜFECİLER233.2093722919.751078.25866.5322.5
218EDA ALMACIOĞLU233.2093722121912411514.75332.25
219NAKİP ÇİLDİR233.20937241320.7514512.75563.5000
220 YALÇIN232.376536.75171413.514313.251049101
221GÜNEŞ AHMET232.376536.75231120.2511210.5886000
222BELGİN TÜRKDOĞAN232.376536.75261322.7512810322.5221.5
223GÖKBUDAK KAYA232.376536.75251122.25625.51189000
224ÜNAL ÖNER232.376536.75258231159.75303101
225AYAZOĞLU ŞELİMAN232.376536.75271024.51097.757104.5000
226IŞIK YAMAN232.376536.75281125.25130.2512710.25101
227EMİRHAN ATİK232.376536.75281225785615.75101
228EREN YİĞİT232.376536.7526524.75524.5716.75110.75
229MERVE GİRAY232.376536.75211118.25817.7511110.75000
230BUĞRAHAN YALÇINKAYA232.376536.75241520.25856.751019.75000
231KOCADEMİR KILIÇ232.376536.7526624.5996.75625.5000
232YAVUZ ŞENTÜRK232.376536.7522121974612111.75000
233MUHAMMET KARABAĞ232.376536.7525823948615.75000
234USTA DEĞİRMENCİ232.376536.75191116.2512411716.75312.75
235BİLGİÇ BODUROĞLU232.376536.7528925.75847544000
236EREN YILDIZ232.376536.75281025.5827.5452.75101
237SERKAN GÜLER232.376536.75271124.251058.75592.75101
238METİN ERASLAN232.376536.7528826664.5534.25202
239BAŞVESİLE ÜZER232.376536.7530927.75583413.75472.25
240YASİN PİŞİRGEN232.376536.75281025.5977.25404000
241MURAT ADANIR232.376536.75211018.511310.25101707
242ERHAN KOÇ232.376536.75241121.2512510.75241413.75
243KITAY KORKMAZ232.376536.7524722.2512411110.75312.75
244HALİL YENİDOĞAN232.376536.75221318.7515513.75534.25000
245MELİKE DEMİRCİ231.54436.526122314712.25361.501-0.25
246SERHAT OKUMUŞ231.54436.5191315.7516115.75645000
247BOZKURT MERTALİ231.54436.5211018.511310.25645312.75
248SENANUR CİNAL231.54436.521121812211.5707000
249GÖKŞEN NEFİSE231.54436.5221119.2511310.25524.5322.5
250DEMİRE L SILA231.54436.5281125.251068.5241211.75
251UMURCAN AYDOĞAN231.54436.52242112610.5505000
252İLAYDA ACARBULUT231.54436.526524.751088312.75101
253TAYFUN ERGE231.54436.525723.251078.25404101
254YILDIZ ERDOĞAN231.54436.527625.5938.2530301-0.25
255DEMİRCAN ÖĞÜT AYDIN231.54436.527825987423.5101
256HAMZA KUŞKU231.54436.525823847524.5202
257OĞUZHAN KUCUR TÜLÜBAŞ231.54436.524722.2513611.5202110.75
258BEYZA PEKTAŞ231.54436.530528.75866.5231.25000
259MERYEM KAYACAN231.54436.522919.75736.2511210.5000
260EBRU GÜLEN231.54436.527625.51159.75110.75120.5
261DİLAN DOĞAN231.54436.530528.75505312.75000
262ÖZGE AYDIN BADILLIOĞLU231.54436.5168141049948625.5
263FURKAN GÜLEN AKKÜÇÜK231.54436.5291126.251198.75361.5000
264RAHİME CANDAN231.54436.521161715513.75443592.75
265 İLHANACAR230.711536.25211218108812311.2518-1
266AKTAŞ VİLDAN230.711536.2525922.75635.25886472.25
267EMİRKAN BALCI230.711536.25251122.25827.5615.75110.75
268HASAN ERŞEN230.711536.25211517.2513412736.25250.75
269TUZLALI AYTAÇ230.711536.252282010010303433.25
270AŞIKOĞLU MUSTAFA230.711536.25221318.7513412443322.5
271 230.711536.2528726.251159.75000130.25
272SÜMEYRA KILINÇ230.711536.2527924.7512411120.5000
273SELAHATTİN TEMEL230.711536.25221019.56061058.75202
274GAYE YENİGÜN230.711536.2528925.75987322.5101
275ALİ YILDIRIM230.711536.2528626.5645514.75000
276ATAKAN BEDER230.711536.2524822615.75625.5303
277İREM AKINCI230.711536.25261023.5977.25625.5000
278ŞEVVAL ÖZDEMİR230.711536.25231319.75948928.5000
279ŞAHİN ONUK230.711536.25241121.2512311.25312.75101
280DOĞUKAN AYDOĞAN230.711536.2522121954414313.25000
281AHMETSERHAT YILMAZ230.711536.25211317.7510491029.5000
282DÖNMEZ AKCAN ATASOY230.711536.2526923.75977.25221.5413.75
283SERCAN SARAÇOĞLU ÇEKİÇ230.711536.2524921.7510010794.7501-0.25
284EMRE CÖMERT230.711536.251981712211.5413.75404
285ŞEYDA TOPAL230.711536.25241121.2511110.75534.25000
286AYTAÇ KARAHAN230.711536.2523721.2512111.75423.501-0.25
287SONGUR ŞAHİN230.711536.2521121814512.75322.5303
288SERHAT ÇETİN230.711536.25261322.7513711.25342130.25
289NUR YILMAZ İNAL230.711536.25191315.7515414361.5505
290İHSAN AYTAÇ230.711536.25251521.2515414000101
291GÜLBEY ATICI229.87936271224775.25755.75101
292HİLAL KARACA229.879362212191159.75847130.25
293ATA EREN ORUNLU229.87936251022.51068.5645000
294GÖKBUDAK İSMAİL229.8793625723.251169.56103.515-0.25
295ÖMER SUNGUR229.8793626724.25918.75202101
296HASAN ÖZEL229.87936281025.5104920202-0.5
297BEYZA YILDIZ ALTUN229.8793627625.51029.5101000
298ŞERAFETTİN KİŞİ229.8793624622.5312.7511110.75000
299ENES GÜNDÜZ229.8793626824866.5553.75211.75
300BEYZA ÖZKURT PÜRCÜ229.87936251022.5534.25967.5211.75
301VURGUN AK229.87936251122.256841299.75000
302ABUZER URFALI229.87936268249116.25615.75000
303ENES KARAMAN229.8793629827856.75472.25000
304BİLGİÇ MEMETOĞLU229.8793619717.25615.7513013000
305ALİ KAZBEK229.8793625922.751179.25443101
306MERVE KİREÇÇİ229.8793627825938.25312.75000
307HATİCE AKIN229.8793624622.5957.75615.75000
308YILMAZ YADİGAROĞLU229.87936241021.51198.7560601-0.25
309KARAKAŞ YÜKSEL229.87936241121.25837.25827.5000
310SÜLEYMAN ÖZÇELİK ORAL229.8793630927.759106.5351.75000
311AYSUN BABUŞ229.8793627924.7512610.5110.75000
312EBRAR KAPLAN229.8793627924.751039.25231.25110.75
313BARAN AKÖZ229.8793617914.75967.514413110.75
314OKUMUŞ KARTAL229.8793628925.751097.75312.7501-0.25
315ŞİMŞEK BİLGİÇ229.8793627625.5606322.5202
316DEMİR ERDEN229.8793631629.5664.5371.25110.75
317UMUT TUĞCUGİL229.8793627625.5755.75514.75000
318SİNEM KUMRAL229.87936281125.251058.75120.5221.5
319KENAN ERBAŞ229.87936271024.5876.25110.75524.5
320İSMAİL ORAL229.87936271024.5716.75654.75000
321KAAN KILAÇ229.8793613198.25967.5171014.5895.75
322SİNAN CENGİZ229.87936241420.5977.25615.75322.5
323SİMGE YILDIRIM229.87936211317.751039.25847202
324EMRULLAH KUTLUCAN BAĞCI229.879362081812610.5615.75211.75
325MELİSA BALABAN229.87936251122.251179.25664.5000
326BARIŞ KAYA229.8793624162012810684202
327HÜSEYİN BALCI229.87936211018.512610.5553.75433.25
328KAPACA GAMZE229.046535.75181614534.2517715.25472.25
329? DERE GAM229.046535.7528726.25221.5996.75231.25
330ONURCAN YUMAK229.046535.75241221938.25615.75110.75
331GEKİK ARİF229.046535.75221518.2511410886361.5
332ÖZGE CANDAN229.046535.75251321.751179.25534.25120.5
333GAMZE KOÇDEMİR229.046535.75241420.51179.254111.25654.75
334HALUK TÜFEKÇİ229.046535.7525723.25130.2513312.25000
335BALCI ATAY229.046535.7520917.7514612.5211.75413.75
336EFE YARAR229.046535.7527525.75775.25514.75000
337MURAT SEVER229.046535.7526624.5716.75514.7501-0.25
338AYDIN YILDIRIM229.046535.7526824837.25524.5000
339İREM ARSLAN KAŞDOĞAN229.046535.752212191078.25928.5000
340BARIŞ ARKAN229.046535.7527725.25957.75312.75000
341MAHMUT TUTAŞ229.046535.752416201088404413.75
342DENİZ ÖZTÜRK229.046535.75201815.57133.7515219.75996.75
343SERKAN HAVAS229.046535.7528726.25876.25332.25101
344MİRAÇ SEÇİR229.046535.7529926.757104.5583221.5
345ENES YILDIZ229.046535.7525823746716.75000
346ÖZGÜÇ SOYKAMER229.046535.7524822967.5534.25202
347EMRE BEKTAŞ229.046535.7525823886716.75000
348MUSTAFA BERK229.046535.75191315.751029.51029.5101
349ADEM GÜL229.046535.7522720.2511210.5505000
350AKAY ADEM228.21435.5211417.51058.75938.25101
351SANCA MUSA228.21435.5261422.512411361.5120.5
352TUNA GEDİK YILMAZ228.21435.5241021.512810404140
353FURKAN CENGİZ228.21435.524921.75514.75808101
354YAĞMUR ÇOLAK228.21435.526225.51029.510102-0.5
355ÖRGÜN BULUT228.21435.525823957.75514.75000
356SELİM SARI228.21435.525922.75707615.75000
357METİN AKYOL228.21435.5284271068.5000000
358ALİ BAĞCIK228.21435.531729.259116.25000000
359ŞULE KUTLUYURDU228.21435.5231020.5534.25746514.75
360ŞEYDA DEMİRGAN228.21435.529727.258105.5211.75101
361MERT YİĞİT KUPLAY228.21435.5258231198.75413.75000
362KADİR GERİLMEZ228.21435.5271124.25534.25746101
363ERGİN DÜZKALIR228.21435.5231120.25524.5775.25625.5
364LÜTFÜ KÖKSOY228.21435.5261023.5866.5322.5303
365DEMİR GÜLŞEN228.21435.5181514.2515414977.25000
366SARA AKAR228.21435.5231020.516415000000
367BEYZA ATALAY227.381535.25231519.25736.25775.25524.5
368MEHMET KALA227.381535.2527924.75635.25635.25000
369NAMENUR YILDIRIM227.381535.252212191049837.25000
370ALİ ÖNEM227.381535.25241121.25928.5615.7501-0.25
371UFUK EFE MAZLUM227.381535.25231419.510010514.75101
372İLAYDA KOYUNCU227.381535.25231419.513511.75312.75231.25
373ÖZGE ÖZDOĞAN227.381535.25231020.513511.75322.5120.5
374TONGUÇ TÖNGE227.381535.25241221794.751029.5000
375SADİYE YASA227.381535.2529627.5755.75101101
376MELİSA ÖNVERMEZ227.381535.25258231189332.25101
377BEŞİRİK YILDIRIM227.381535.2523621.5736.25202625.5
378GÖK BİÇER227.381535.2527924.751159.7501-0.25101
379KILINÇ KARADEMİR227.381535.2529727.25404404000
380BERRAK ALIMLI227.381535.25211218404856.75726.5
381BİLAL AKGÜL227.381535.25271024.510107.5423.501-0.25
382RAMAZAN HANCIOĞLU227.381535.25251022.5625.5837.25000
383AYVATAŞ BATÇIK227.381535.2526923.75847524.5000
384SEVDİYE OLPAK227.381535.25281025.51179.25120.5000
385AYCAN BOLAT227.381535.2528925.75987322.5000
386ALEYNA ARSLAN227.381535.2526824534.25303404
387YILDIZ SİĞA227.381535.2528925.75625.5544000
388SELİME MERCAN227.381535.2527725.25645404101
389ÇETİN BOZKURTER227.381535.25221019.513511.75211.75332.25
390AÇIKGÖZ GÜLER227.381535.25251122.25726.5726.5000
391SELİM ERGİNEL227.381535.2524921.75553.75514.75505
392OĞUZHAN ŞAHİN227.381535.25251222886654.75462.5
393TÜRKMEN KADAK227.381535.25251222736.25664.5322.5
394CENK GÜNEY KOCABAŞ227.381535.25261123.25886433.25312.75
395KORKMAZ GAYRETLİ AYDIN227.381535.25211417.514612.5423.5211.75
396BERKE HEPKAYA227.381535.25241520.2516315.2515-0.25140
397YILMAZ SEVCAN226.54935261322.755102.51159.75000
398 REMZİTARIKİLGÖZ226.54935241420.5977.256171.758105.5
399YASİN KIZIL226.54935201416.512710.25654.75423.5
400MUSTAFA SAY226.5493524722.2511310.25322.5000
401CEYLAN DENİZ UYGAN226.549352812251189241000
402SÜMEYYE TEKER226.5493522161814413544000
403GAZİCAN SAKÇAK226.5493524921.7512211.5101110.75
404GÜLTEN GEÇİTLİ226.5493526923.7512211.515-0.25000
405BAŞARAN BAYRAM226.5493527426847270.25211.75
406SENA KANIK YÜKSEK226.54935221219928.5312.75514.75
407TUNCAY KULAK GEDİK226.5493524921.751039.25404000
408ALP AKCAN PAKSOY226.5493525723.2512411250.75000
409DEMİRÖRS ESER226.5493523821928.5625.5000
410TEKMEN KILIÇ YILDIRIM226.5493524822452.751039.25101
411DERE GİDER226.549352512221198.75534.25000
412ÇELİK KURT226.549352512221179.25312.75101
413AYDIN ELLİALTI226.5493527525.75967.5101110.75
414GEÇEN DEMİRTAŞ226.54935241021.514413120.5000
415OĞUZHAN ARGA226.5493522919.751029.5202413.75
416ATICA BAŞKAN VURALKAN226.5493527825645645000
417METİN ALUÇLU226.54935241320.7514612.5491.75000
418ALICI MUTLU226.5493529827534.25303110.75
419BIYIKLI ŞATIR ERTEM226.54935251222886505202
420ÇELİK ENGİN226.54935241021.5977.25514.75221.5
421ÖZTÜRK ÇİSEM226.5493525723.25746514.75101
422AYDIN UYSAL226.549351720121281011310.25452.75
423BAŞTÜRK BAŞER226.54935161711.7513611.5131010.5231.25
424ÜN ARSLAN226.54935211317.7514512.758115.25211-0.75
425FATMA GÖZKAYA226.54935241420.512610.5130.25413.75
426HAN BÜYÜKKAYA EYÜP225.716534.751078.251058.7515314.25563.5
427OZANLAR RAMAZAN225.716534.7515161111210.5856.75726.5
428NİHAL KOÇAK225.716534.75251222948514.75000
429EDA KURT225.716534.7521121812411514.75101
430RÖSAT GÜNEŞ225.716534.7527122412610.5140130.25
431ATAS? EN MEHMETCAN225.716534.7524122114512.75221.502-0.5
432FURKAN ULUTAŞ225.716534.75251122.25886886260.5
433YAVUZ PİRİM225.716534.75271124.25996.75413.75000
434ATIL ÜSTÜN225.716534.7529827895.75241101
435ÖZCAN KIZMAZOĞLU225.716534.75231319.7512810785000
436ÖNDER ULUBA225.716534.75241021.5876.25635.25211.75
437DONAT ARSLAN225.716534.75251122.25948524.5000
438İSMAİL KARAOĞLU225.716534.75221418.5977.25909000
439MERVE ÖZSOY225.716534.7526724.25553.75856.75140
440ATA YALÇIN225.716534.7529627.5534.25202101
441RECEP SAF225.716534.7527426856.75101101
442EMRE VURAL225.716534.7526923.75827.5221.5202
443YILMAZ DEMİRTAŞ225.716534.75221318.7512211.5514.7501-0.25
444GİZEM GENÇPINAR225.716534.75241420.5967.5746110.75
445HAKAN AKASLAN225.716534.75281025.5563.5895.75000
446YILDIZ UYĞUN225.716534.75211417.5967.5808211.75
447OĞUZHAN ATAY225.716534.75231319.75765.51198.75110.75
448KARACA ÖNDER SİVİŞ225.716534.7525823433.25827.5101
449YAKUP BAYMAK225.716534.75251122.2512510.75211.75140
450AYNUR ATAY225.716534.75151511.25423.520618.5221.5
451KALAYCI GÜVENÇ225.716534.7522520.75837.25312.75404
452KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR225.716534.7529527.75645202000
453KARAKUŞ ÖZCAN225.716534.75261422.5664.5895.75202
454KUŞ ERDEM225.716534.75241320.7510107.5452.75413.75
455BERKAY BAŞMAN225.716534.7518616.51039.25707202
456YAVUZER YANNİ225.716534.75231120.251078.25544332.25
457KÖSE ÜNAL225.716534.75271024.512610.515-0.25000
458İLYAS GÜNDOĞDU225.716534.75221318.7515513.75120.5351.75
459NİD NUR DEMİREL224.88434.5251321.75775.25856.75250.75
460ORAL FURKAN224.88434.5211716.7511310.25837.25130.25
461KORKMAZ SİNEM224.88434.5211716.7513312.25625.5000
462GAYENUR BİRİCİK224.88434.5251022.512311.25000250.75
463HASAN ÇELİK224.88434.5261322.75967.5534.25000
464VİRAN USTA GÜÇ224.88434.525523.75957.75303000
465?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ224.88434.525823977.25534.25000
466ŞERİFE TAŞKIN224.88434.5241121.25957.75765.5000
467YILMAZ ÇETİN224.88434.5241420.51189101404
468KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN224.88434.523721.25938.25544101
469TÜMÜKLÜ TEKİN224.88434.52312201078.25736.25000
470MUSTAFA SARİ224.88434.525723.25876.25524.5120.5
471KEMAL KARAKOYUN224.88434.527825876.25433.25000
472OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN224.88434.5268241058.75211.75000
473ÇABAS EKİCİ224.88434.527725.25977.25202000
474KILIÇ AYDINER224.88434.525922.75886895.75000
475PEKER AKTAŞ224.88434.526624.511410000000
476EROĞLU BELGEMEN224.88434.5291026.5996.75120.5250.75
477MUHARREM ÇETİN224.88434.5231020.51078.25615.75000
478ÖMER OFLAZ224.88434.5231020.5987615.75231.25
479SEYİTHAN BUĞRUL224.88434.525523.75404413.75303
480BURAK BAYSOY224.88434.5231419.5977.25553.75544
481REİS BÜKÜLMEZ224.88434.5178156451159.75514.75
482ÇAKAR YILMAZ224.88434.5231120.251049505130.25
483TALHA BIÇAKÇI224.88434.524921.751019.75303000
484SELİM KARA224.88434.5221418.513711.257172.755122
485DURSUN TİMURTAŞ DAYAR224.88434.5221518.2513511.75202322.5
486ALACI ATEŞ224.88434.524162014512.75250.75241
487YELDA BİNBOĞA224.88434.522321.2513112.7502-0.5101
488KADİRCAN HALATOĞLU224.051534.25171912.2513611.512610.5000
489ONUR YILMAZ224.051534.25241121.25837.25635.25260.5
490İŞLEK MUHARREM224.051534.25231319.7512311.2554403-0.75
491MISRA IŞIK224.051534.25261023.512510.75000000
492BİLGİN KIZILTEPE224.051534.25211417.5736.25918.75211.75
493NİŞANCI KAYA224.051534.25221219707938.25000
494DEMİR ABSEYİ224.051534.2527825654.75524.5000
495YURDAKUL AMİROVA UÇAN224.051534.2519418847423.5615.75
496GÜNAY ÖZTÜRK224.051534.25261123.251058.75231.25101
497KENAN TAŞ224.051534.25281225866.5211.75101
498SEZER CEYLAN224.051534.25231020.5765.5938.25140
499BARIŞ KILIÇ224.051534.25251022.5736.25625.5000
500TÜRKMEN EROL224.051534.2524822625.5716.75000
501ÇETİNKAYA TAYFUN224.051534.25231120.25726.5726.5101
502ŞİMŞEK KAYA224.051534.2526824108816-0.5312.75
503ŞAHİN KARAKURT224.051534.25221119.2511410000505
504FERHAT BUDUNOĞLU224.051534.2526524.75716.75312.75000
505UĞUR ÖZER224.051534.25271124.25876.25312.75101
506HASAN SAYGIN224.051534.25261422.5736.25211.75413.75
507SELİN ERYAVUZ224.051534.2525922.75837.25231.25303
508HAKAN POLAT ÇİÇEK224.051534.25201416.5332.2513412423.5
509YENİGÜN YILMAZ224.051534.25241320.75886615.75211.75
510AKBANA ÇELİK224.051534.25271024.5606482211.75
511OVUZ ÜNSAL224.051534.25241320.751097.75000615.75
512ŞEN ALPINAR224.051534.25201416.512311.25312.75413.75
513ÇINAR CİNDEMİR224.051534.25221019.511110.75202202
514SATIN AKDUMAN224.051534.25211417.513212.5211.75322.5
515ZABİT TÜRK223.21934211417.5938.25938.25000
516APAK TARIK223.21934181414.51039.25736.25544
517RÜMEYSA ÇAKIR223.21934211417.51169.5707000
518DENİZ SATU AKYÜZ223.21934251421.5967.5534.25110.75
519RABİA BODAK223.21934271024.5847553.7505-1.25
520ÖZENCİ BERKAN223.2193428925.75716.75000221.5
521UMUT ÇAKMAK223.21934271124.251058.75101000
522DEMET BOZAN223.21934251122.251001034201-0.25
523KENAR UYAR223.2193428726.258105.55112.25000
524TAN TÜLPAR223.2193431729.256113.25214-1.5303
525EMİR AZAK223.2193422720.25645918.75000
526SOLMAZ EREN223.2193429926.75664.5211.75101
527BAHÇECİOĞLU GÖZDE223.2193422121915414101000
528EMİROSMANOĞLU BAYKAL223.21934251022.5886514.75110.75
529KARACA TUNCEL223.21934258231189202000
530ALBAYRAK ÇETİN223.2193428526.75635.25101101
531ÖZER YILMAZ223.2193427525.75837.25241000
532BAKAÇ GİNİŞ223.21934181314.75674.2516415000
533KURT YETİM223.219342412211169.5312.75110.75
534ÖZKAN NASIROĞLU223.21934248221169.5312.7501-0.25
535ARİF SEZGİN223.21934268241049101000
536TA ÖZTÜRK223.21934251022.5746625.5000
537ZEHRA YILDIRIM223.2193427924.75755.75413.7501-0.25
538SONGÜL UZUN223.21934261123.256132.75987101
539KARACAER BULUT223.21934241520.251088635.25120.5
540ACUN DUYSAK223.21934201117.2512510.75664.5361.5
541ELÇİ YENİN223.2193420161614313.25654.75000
542ŞAHİN DEMİREL223.21934231319.7514413260.5110.75
543KADER GÜZEL222.386533.75241420.5837.25625.5120.5
544ALEYNA ALPAK222.386533.7524722.25967.5534.2501-0.25
545NUR KAYA HATİCE222.386533.75231120.25918.75423.5371.25
546DİDEM GÜNGÖR222.386533.7524921.751049423.502-0.5
547ECE ASLAN222.386533.75251022.51039.25221.5120.5
548BERKE AYTAÇ UMUT222.386533.7526923.75928.501-0.25211.75
549BOZKURT SAK222.386533.75258231097.75303000
550YAKAR KOCABAŞ222.386533.7526624.5645674.25000
551ERÇİN SARAÇ222.386533.752512221198.75202101
552ARAS ALKURT KAYIKÇI222.386533.7526923.75977.25312.75000
553DİLER YURT222.386533.75251421.512510.75221.5000
554KILIÇ İLKAY222.386533.75251122.256103.5808000
555DİLEK TAVŞAN222.386533.75211118.2510010625.5000
556ÇINAR ALAY222.386533.75251022.59106.5654.75000
557GÜNEŞ ERTEM222.386533.75211617895.757104.5866.5
558ŞAHİN ÖZEL222.386533.7525723.25977.25322.5110.75
559ALTUNSÖZ GENÇ222.386533.75281125.251088120.5000
560ÖZTÜRK UĞUZ222.386533.75231519.251169.5645000
561YILMAZ EVİK222.386533.7523920.75957.75625.501-0.25
562JALE GENÇ TALAS222.386533.7526524.75938.2510101-0.25
563ALİ EKER222.386533.752712241088211.75000
564MAHMUT ÇİMEN222.386533.7525922.751097.75322.5110.75
565MANSUR KÜRŞAD ÇIRAKOĞLU222.386533.7523821847413.75202
566GAMZE DEMİR GÖÇMEN222.386533.7523920.75847625.5120.5
567MİRAÇ ALPAYCI222.386533.75261023.5977.25342101
568YÜCEL AK222.386533.75231120.2512411462.5000
569KUBİLAY ÇELİK222.386533.75221119.2512510.7501-0.25404
570HAYATİ ERCAN222.386533.7524921.7513412000000
571BEDRİYE MÜGE ALTUN222.386533.75231419.514313.25241000
572BİRSEN KILIÇ222.386533.75161213827.513412231.25
573ŞEVVAL BACAKSIZ221.55433.5241021.5654.75625.5351.75
574KARABULUT KERİM221.55433.5181514.25918.75837.25573.25
575ALBAYRAK MİNA221.55433.5281025.5837.25390.75000
576SİNAN ZENGİN221.55433.5211816.513611.5645120.5
577TAYŞİ UMUT221.55433.5211417.513511.75423.5110.75
578SEKMEN SAMET221.55433.5211417.513611.5312.75211.75
579SAADET KANLIBIÇAK221.55433.5231718.7513711.25342221.5
580SERDAL SARP221.55433.522720.2511310.25202101
581BÜNYAMİN SÖKER221.55433.5241320.75746716.75000
582ÖZGÜR KÖSE221.55433.525723.25837.25202101
583FERDİ BARÇAK221.55433.5281025.51088000000
584REYHAN ÖZEKLİ MISIRLIOĞLU221.55433.524822413.75534.25423.5
585İLHAN BOLAÇ221.55433.5201316.751088918.75000
586GÜLŞAH ASLANALP221.55433.526524.75755.75101202
587NALAN ÖRNEK221.55433.5172211.5654.7518317.25000
588SEMİH AKDOĞAN221.55433.521619.5909505000
589ERGÜN ÖZÇELİK221.55433.525723.25524.5110.75505
590FATİH ERTÜRKLER221.55433.5211417.51159.75635.25101
591E S? KÖLEMEN220.721533.2533731.2505-1.254121332.25
592FURKAN TEKİN220.721533.25261422.51058.75462.502-0.5
593GÖKSEL NURAL220.721533.25241021.51029.5202130.25
594USTA ERTUĞRUL220.721533.2525922.7513611.503-0.7515-0.25
595ŞENAY SARAL220.721533.25221418.513711.25423.5000
596SERKAN ÖZKAN220.721533.25241021.5625.5736.25000
597EMRE DEMİRHAN220.721533.2528925.75534.25423.501-0.25
598BAHATTİN ASLANKARA220.721533.2524323.25847303000
599IRAZCA EMLAKÇIOĞLU220.721533.25211018.5674.251029.5101
600HATİCE ÖZTÜRK220.721533.2524423534.25505101
601BARIŞ ESER220.721533.2524822645876.25000
602REZAN ÖDEN220.721533.25211118.25837.25817.75000
603FATİH DEMİRAY220.721533.25191714.7511310.25837.25101
604FUAT AYHAN220.721533.25291126.25794.75313-0.25322.5
605İREM KARAOĞLU219.88933201815.51159.75108801-0.25
606MERT CAN ÜNLÜ219.88933191515.2514512.75322.5322.5
607GÖKHAN YAĞCI219.8893325922.75967.5312.75000
608ORHAN AVCI219.889332212191198.75635.25000
609MEHMET BAYGELDİ219.88933221219775.25817.75101
610EVREN BÜKÜM219.88933241021.5312.75918.75000
611OKTAY DİNCER219.88933261223886404000
612HARUN DOĞAN219.88933221418.5775.25938.25101
613YAVUZ EKİZ219.88933271124.25645312.75101
614PINAR ŞAHİNER219.8893321519.75726.5615.75241
615MEHMET ŞENGÜL219.8893330429433.2501-0.25101
616UMUT İLGÜN219.88933231120.251049202211.75
617MESUDE AŞIK219.88933201416.51078.25957.75120.5
618HÜSEYİN CAHİT ÖZKAN219.88933201715.751049674.25404
619HAŞİM ONUR ŞİRZAİ219.88933231419.512510.75452.75000
620EYYUP SABRİ ÖCALAN219.88933201516.2514612.5524.501-0.25
621MUSTAFA KABA219.88933191415.515513.75322.5231.25
622MEHMET ATIM219.056532.75171712.751281012510.7503-0.75
623ECEM MELİS GÜZEL219.056532.7522720.25837.25524.5110.75
624SIRTIKARA SEDEFNUR219.056532.75261422.51088260.5211.75
625YILDIRIM SELİN219.056532.75221019.512111.75211.7501-0.25
626MUSTAFA TÜLÜCE219.056532.75221119.2512510.75110.75202
627UFUK AYTEKİN219.056532.7521918.75726.5827.5000
628AHMET ALİ KAYA219.056532.75231020.51039.25303000
629MEDİHA DÜGER219.056532.75241021.5645635.25101
630HASAN METİNEREN219.056532.75221119.25707312.75413.75
631KAMİL BULUT219.056532.7525723.251058.75110.75000
632NEBİ ŞAHİN DUYAR219.056532.75141410.5928.515513.75000
633ÖZCAN ÇETİN219.056532.7525723.251058.75110.75000
634NAGİHAN BÖLÜK219.056532.7526923.759116.25202110.75
635CEREN GÖZAÇAN219.056532.7526724.251068.5000000
636SERKAN BOZKURT219.056532.75281025.5977.25140000
637HASAN ÖNEY KURNAZ219.056532.7524921.75736.25514.75000
638YUSUF KENAN AY GÜNEY219.056532.75211317.75977.25876.25221.5
639ÇETİN KÖYLÜ219.056532.75251122.25573.257104.5312.75
640TARKAN ÖZMEN SÜNER219.056532.7515713.2512610.5736.25452.75
641MERAL LEMAN TALAN219.056532.75241420.51058.75553.7501-0.25
642ERGÜN DUMLU219.056532.7524921.75977.25110.75303
643KENAN AHMET ZORLU KARAYİĞİT219.056532.75241320.7512810342000
644URAL KÖYCÜ219.056532.75211317.7513511.75211.75221.5
645AYDOĞDU BERAAT218.22432.5211417.5928.5635.25231.25
646VUZ YUSUF Y218.22432.5221418.51068.5524.5101
647PALAT HÜSEYİN218.22432.523920.75948534.2502-0.5
648EMİRHAN DOĞAN218.22432.52312201058.75413.75140
649AYŞE ESENER218.22432.5251321.751169.5322.519-1.25
650G KUTLUCAN BERKANT218.22432.5231020.511310.2530305-1.25
651ATAŞ DAMLA218.22432.5221717.7514812312.75000
652HAMZA ALTINTAŞ218.22432.5231419.512211.5221.5000
653TOKER KEREM218.22432.5201316.7514512.75332.25250.75
654YAHYA UYGUR218.22432.5241420.511896123000
655BENGÜ KABACAOĞLU218.22432.526524.75755.75101101
656FATİH NAZMİ TOPALOĞLU218.22432.525723.25876.25303000
657DİLEK AYIK218.22432.5278257124423.5000
658MEHMET DEMİR218.22432.5221119.25928.5413.75101
659TUFAN AKIN ERDEM218.22432.512610.5322.520219.5000
660MEHMET KARAMANLI218.22432.526923.75895.75583000
661TURGAY YILMAZ SADİ AYKAN218.22432.5271124.258105.5390.75202
662GÜLDEHEN OKTAY218.22432.52412211169.5202000
663GÖKMEN YURTLU218.22432.527625.5505130.25211.75
664BÜLENT SALMAN SEVER218.22432.5261023.5977.25110.75101
665EROL CİRİT KOÇER218.22432.52212191078.25524.5110.75
666BAHRİ SORGUN EVCİLİ218.22432.5251122.25895.75202462.5
667ÖZEN ÖZLEM NURÇİN218.22432.5918.75918.7517815000
668SELMA BAŞKAN218.22432.5241320.7512810101110.75
669TUĞSEM KAZANCI218.22432.5251022.510107.5322.5000
670TESLİME NAZLI KIYAK YILMAZ218.22432.5201117.25462.511110.75202
671GÜLÇİN METE218.22432.5271124.256113.25505000
672İSMAİL UZUN218.22432.525823615.75413.75000
673MURAT SAĞDIK218.22432.5221119.2511310.25221.5221.5
674EBRU ARIKAN YORGUN218.22432.5261223443615.75110.75
675TÜMAY EKİCİ218.22432.5221318.75977.25303423.5
676AHMET KESİM218.22432.527525.75212-13120957.75
677EBRU GÜL218.22432.5211018.51179.25312.75202
678HÜSEYİN YAVUZ YILDIRIM218.22432.523621.5918.75221.5110.75
679BAŞAK KARAGÖZ218.22432.5211517.2512610.5322.5332.25
680RAMAZAN KURU217.391532.25211018.5716.75684443
681TAŞCI BEYZA217.391532.2524822837.25303000
682ZAFER YAŞAR217.391532.25251521.25957.75211.75361.5
683AYAYDIN ÖMER217.391532.25181813.513511.75534.25312.75
684AYŞENUR TATLI217.391532.25241520.251169.5342260.5
685AYBER BÜŞRA217.391532.25241021.51169.5351.7502-0.5
686ALBAYRAK BUĞRAHAN217.391532.25181514.2514213.5524.5000
687BATUHAN KÖSE217.391532.25211118.2513511.75342130.25
688KANTAR BEYZA217.391532.2522121912211.5211.75000
689GARİP CANSU217.391532.2522161814911.75101221.5
690ŞÜKRAN YILMAZ217.391532.2523122012211.5221.503-0.75
691NUR ERDOĞAN EDA217.391532.25211916.25151012.5250.75452.75
692ÖMER TAŞKIN217.391532.25241420.513212.503-0.75000
693AYŞEGÜL PEKEL217.391532.25231020.512411110.75000
694EVRİM YAKAR217.391532.25191116.251049707000
695YASER TARLAN217.391532.252412218105.5615.75000
696ÜLKÜ ÇATAK217.391532.252382111310.25101000
697ÖZHAN ÇETİNKOR217.391532.25221119.25957.75534.25101
698UFUK SAYIN217.391532.2523821928.5312.75000
699AKSEL KURT217.391532.2527924.75775.25462.501-0.25
700FULYA GÜMÜŞ217.391532.2527924.75827.5000000
701BURCU KOCAKAYA ALTUNDAL217.391532.251541411210.5817.75000
702TAYLAN ÖZMEN217.391532.25251022.5775.25524.5000
703YILMAZ GÜNAY217.391532.25261023.5996.75202000
704ZEYNEP DÜZ217.391532.25261223876.25443000
705BAYRAM DİLEK217.391532.25221318.7511310.25433.25000
706GÜLAY DEMİRTAŞ217.391532.25241420.51341219-1.25101
707RABİA KURTULUŞ217.391532.25201516.25654.7512211.501-0.25
708SEVDA KARPUZOĞLU217.391532.2525723.25505303101
709SERHAT ERGİNTÜRK ACAR217.391532.2525922.75635.25534.25000
710ENGİN BEYOĞLU217.391532.2522919.75827.5505000
711ASLI SULHAN217.391532.251681412411837.25000
712TUBA ARSLAN217.391532.2514612.5413.7516415241
713BARIŞ NUHVEREN217.391532.2523621.51049211.75000
714SEVGİ AVCIOĞLU217.391532.25221418.5856.75707000
715KALENDER AHISKALI217.391532.2514612.5524.511210.5654.75
716HALİL ASENA217.391532.25231519.25413.75827.5351.75
717BİLGE KARACAN ERŞEKERCİ217.391532.25148121078.2511157.25514.75
718FERDA GÖLEMEZ217.391532.25201815.51039.25827.5000
719EZGİ YILDIRIM217.391532.25231419.5837.25563.5202
720AYSUN TOHUMOĞLU217.391532.2519121611210.5312.75303
721SEDA ÇELİK217.391532.2521121811310.25322.5221.5
722ÖZLEM BOZARSLAN217.391532.25231020.51179.25000322.5
723ÖZDEN KÖŞKER217.391532.2519121614213.5332.25120.5
724KORAY ÇELİK217.391532.2520121714413120.5211.75
725SENEM SÜL217.391532.25231718.7514512.7501-0.25381
726ZEYNEP KORKMAZ217.391532.2517121416215.5351.75241
727İ GÜNDOĞDU HALİL216.55932181314.75332.2512311.25553.75
728ÇAKICIOĞLU AYŞE216.55932231220707524.5120.5
729ALPEREN KARALI216.55932211317.75938.25645241
730NİHAL YAVUZ216.55932251321.75938.25342140
731SATIK ECE216.55932281025.5996.7501-0.25000
732KYN KUTLUHAN216.55932161711.7517316.25404000
733SİNAN GÜLAÇAR216.55932211517.2515513.75101000
734EMEL TARKAN216.55932231020.51029.5000202
735BATURAY KANSU DUMAN216.55932241021.51078.25312.7502-0.5
736NURAY HODJAOGLU216.5593226524.75404332.25101
737AYDOĞAN BALLI216.5593226923.751198.7502-0.5000
738ÖZLEM ŞATIROĞLU216.55932251222505505000
739DENİZ ÖNDE216.55932241320.75895.75765.5000
740İLKNUR LAĞARLI216.55932241520.25785231.25765.5
741TEVFİK ÖZGÜN ÖZÇAY216.5593226923.75876.25342000
742HASAN SERKAN ARSLAN216.5593225623.5726.5202000
743KÜRŞAT AKDEMİR216.55932261223765.5351.75211.75
744SEYFİ İÇBAY216.55932251222524.5625.5000
745ŞEYMA AKIN216.5593222520.75716.75524.5000
746ÖZLEM DEMİRÖZ216.55932171014.51049928.5000
747ERSAGUN KUYUCU216.5593224722.25957.7517-0.75452.75
748DİLBER SELÇUK216.55932201316.75726.5886452.75
749MESUT İNCE216.55932151511.25131110.25977.25433.25
750ELİF ERGÜLÜ EŞMEN216.55932211118.251058.75645000
751MUHAMMET FATİH GÖKALP216.5593220917.751029.5312.75202
752ÖZGÜR SİNAN BABACAN216.5593226524.75837.2504-1101
753MEHMET ÖZGÜR ÜLGER216.5593223161912510.75351.75120.5
754MAHPERİ AYVAZ216.559322181913611.5101120.5
755ONUR ELVERDİ216.55932251521.251281006-1.55112.25
756İBRAHİM AYDIN216.55932221418.514413120.5000
757FATİH DEMİREL216.55932211517.251179.25524.5101
758BERAT KAYA215.726531.75201915.25755.75967.5433.25
759BİLİK YUSUF215.726531.752212191088312.75202
760DURGUT ÇAĞLA215.726531.75251421.51241102-0.501-0.25
761SEVİL CİMBEK215.726531.7527725.25645140221.5
762SÜHEYLA FIRAT215.726531.75268241179.25110-1.5000
763VOLKAN BAHÇEBAŞI215.726531.7528726.258115.25130.25000
764İLKAY DAM215.726531.7525122212710.2502-0.5000
765İLKNUR KÖROĞLU215.726531.7526425654.75101101
766ZÜMRÜT ELA ÖZÇELİK215.726531.752612231068.510103-0.75
767HALE KARACA215.726531.7527825755.75101000
768YENER SEVEN215.726531.75251122.25987221.5101
769SEDEF ÖZKURT215.726531.7524822977.25322.5000
770FADIL ALTUN215.726531.75201316.75625.51169.5000
771SERPİL BÜYÜKTAŞ215.726531.75281025.5573.25000303
772ZÜLFİYE SERTKAYA215.726531.7523422514.75202303
773SULTAN ÖVEN USTAALİOĞLU215.726531.751916151039.25726.5101
774MUAMMER HAYRİ YALNIZ215.726531.7520718.25505827.5101
775DERVİŞ SAVAŞ215.726531.75191315.7512311.25312.75202
776YAŞAR GÖKHAN YILMAZ215.726531.7520917.7515414000000
777NUR ALGÜL SENA214.89431.5191116.25544928.5312.75
778SÜMEN CENGİZ214.89431.5231718.75693.751068.5120.5
779FERAY AĞRI214.89431.5221717.75967.5876.25000
780MUSA MİZAN214.89431.5241221746524.5000
781EMRE ÖNDER ANIL214.89431.52582394801-0.25110.75
782TUBA YALÇIN214.89431.524162010107.5514.7517-0.75
783MEHRİ BEREKET214.89431.523920.75615.75221.5423.5
784MUSTAFA FERHAT KAYA214.89431.526724.25654.75322.5000
785SERDAR PEKGÖZ214.89431.52316191088544120.5
786MUSTAFA ERSAGUN DEMİR214.89431.527825693.75312.75000
787ONAT OLMAZ214.89431.5241021.5534.25615.75000
788ŞÜKRÜ SEVİNÇ214.89431.521719.25957.75524.5000
789OLCAY BAŞAK MERHAMETSİZ214.89431.52712241097.7504-1110.75
790SERDAR ÇOBANOĞLU214.89431.5281125.257114.25342000
791YILDIZ ŞİMŞEK214.89431.523122013611.5211-0.75110.75
792AYDIN BİNNETOĞLU214.89431.520917.7500012710.25423.5
793ALİ HALUK ÖĞÜTMEN KOÇ214.89431.5251321.757124775.25260.5
794NİHAT BERKAY ÇINKIR214.89431.5281125.25895.75120.5000
795İSMAİL CAMCI214.89431.521918.75847413.75202
796AYKAN YAZAK214.89431.524822462.5404303
797SELÇUK NİZAM214.89431.522421514.75413.75202
798MEHMET TÜRKOĞLU214.89431.5231319.751078.25221.5202
799NEZİH DEMİRKOL214.89431.5201416.514612.501-0.25312.75
800MUSTAFA AKSAKAL214.89431.522161813312.25280231.25
801TİMUR AKIN214.89431.5231319.751341215-0.25000
802EREN TURHAN214.061531.2526923.75423.5404000
803İREM ULUPINAR214.061531.25251122.25755.75462.5110.75
804MUSTİ GÜLTEKİN214.061531.25162310.2514313.2594801-0.25
805MARAŞL I İSA214.061531.25241520.251078.25472.25120.5
806TOPALOĞLU NURİ214.061531.252512221068.524101-0.25
807GÜR ALPEREN214.061531.25241420.51189390.75241
808BETÜL BEYDOĞAN214.061531.25241121.251019.75221.505-1.25
809HATİP KEREM214.061531.2522919.7511110.75110.75000
810SÖNMEZ MEHMET214.061531.25221418.512211.5371.25000
811TEKİN MÜSLÜM214.061531.2521121814812231.25000
812ERHAN BOZOĞLAN214.061531.25251521.2510107.518-16103.5
813MUSTAFA DEĞİRMENCİ214.061531.25181813.512810491.75606
814MUTLU AYMAN214.061531.25221318.7514612.5000000
815MEHMET HÜSEYİN SAÇLI214.061531.2520917.75413.75957.75202
816İSMAİL KARAKILIÇ214.061531.2524921.75827.5202140
817OSMAN BAKANAY ÖZTÜRK214.061531.25271024.5524.544303-0.75
818MEHMET KARAKÖSE214.061531.2525623.5654.75202101
819ELİF GÜVEN MEŞE214.061531.25151910.25837.251541401-0.25
820SERKAN YEŞİLOVA214.061531.2523920.75957.75312.75000
821MESUT EŞKAZAN214.061531.25241021.5895.75544000
822MEHMET HİLMİ GERDAN214.061531.252216187104.5996.75342
823ASUDAN TUĞÇE MUMCUOĞLU214.061531.25201516.257104.51241102-0.5
824AHMET GÖKHAN VATANSEVER214.061531.25221119.251088404000
825BAŞAK PAKÖZ214.061531.2517615.5553.751039.25452.75
826CEYHAN ATMIŞ214.061531.2529727.256103.5120.5000
827MUHAMMET TAYYİP AKÇALI214.061531.2524722.25635.2540401-0.25
828ESİN FAKIOĞLU214.061531.25211018.5120.513312.25000
829ZEYNEP GÖKÇE YENİDÜNYA214.061531.25162210.51198.7511137.75674.25
830EVRİM ANIK214.061531.25211417.51169.5472.25342
831ENSAR BARAN ERMURAT213.22931191216866.5827.5101
832KILIÇ KEVSER213.22931221717.75866.5654.75342
833YILDIRIM YÜNÜS213.22931211118.25847765.5130.25
834SELAMİ DANAYİYEN213.2293116514.75918.75625.5202
835YASİN KÖSEOĞLU213.22931231718.7510107.59165313-0.25
836SALİHA SONAY213.22931261322.7510107.5250.75000
837DENİZ ÇELİKER213.22931191515.251049775.25221.5
838BELGİN ÖZDEMİRKIRAN213.22931231020.5592.75606211.75
839ÖZLEM ÇELİK213.22931231419.512810120.5101
840GONCA KÖSE213.22931221418.51179.25433.25000
841ESRA AKIN213.2293124162010107.541216142.5
842SEÇKİN DURÇ ÖZTÜRK213.22931251222765.5423.5000
843ESRA İNER KÖKSAL213.22931271124.25371.25413.75211.75
844FATİH BEREKATOĞLU213.2293124822746303000
845MUSTAFA DİLLİ213.2293125424827.502-0.5000
846FEVZİYE ELBÜKEN213.2293126724.25895.75241000
847MUSTAFA ARİF BAHÇECİ213.22931221318.751078.25524.502-0.5
848BİRGÜL BÜLBÜL213.2293126923.758105.5211.75000
849ÖZLEM KADI213.2293124822775.25413.75000
850ÖZLEM IŞIK213.2293124921.75625.5312.75101
851FUNDA YÜCETÜRK213.22931141510.251078.251159.75312.75
852BERFİN BULUR213.22931261123.25303130.25524.5
853DEMET ÖZİŞ213.22931231220866.5221.5303
854SONAY ULUBAŞOĞLU213.22931161811.513312.25866.5390.75
855SERÇİN AKŞAHİN213.2293120121712311.25312.75000
856ALMALA PINAR KARPUZ213.2293120618.513412120.5000
857İLDİZ NURCAN212.396530.75162011534.2513611.5544
858İSMAİL ERSOY212.396530.75201416.5736.25967.53100.5
859AYDOĞAN ATABERK212.396530.75231519.25514.75514.75202
860S YİT DEMİRCAN212.396530.75171114.251029.5716.75130.25
861AKKAYA ESRA212.396530.75251022.5827.5250.75000
862EMİRHAN ŞENGÜL212.396530.7516121316514.75443000
863ÜMİT YABUL212.396530.7512197.2513711.2512129573.25
864SENEM GÖKSOY212.396530.7524722.25625.5303000
865DENİZ ÜNAL212.396530.75201017.5856.75726.5000
866MÜNEVER IŞIK212.396530.75271124.257104.5322.502-0.5
867HATİCE KÖKSAL212.396530.75251022.5553.75322.5202
868ÖZLEM TEKİŞ212.396530.7526724.25524.5202000
869ÖZLEM AKSOY212.396530.75211018.51068.5413.75000
870ALİ SEÇKİN BAŞYURT212.396530.75241420.5928.5351.75000
871COŞKUN YURDSEVEN212.396530.75211417.5817.75413.75211.75
872ÖZGE ERDEM212.396530.75238217104.5423.5211.75
873ZELİHA MERDEN212.396530.7521719.25948211.75211.75
874PINAR KISA KARAKAYA212.396530.75271224996.75000000
875AYBÜKE SANHAL212.396530.75251022.5423.5514.75000
876HASİBE ŞAHİN212.396530.7523821967.5221.5110.75
877GÜRKAN VATANSEVER212.396530.75201117.25856.75534.25462.5
878ZÜHAL BİLGİ212.396530.7518915.7511310.25433.25221.5
879NAZIM KAYABAŞ212.396530.7527924.75645000101
880ZEYNEP GÜRBOSTAN212.396530.75241320.75895.75553.75260.5
881OSMAN BOLAT212.396530.75231319.75765.5462.5583
882AYLA KABİL KUCUR212.396530.75221019.5746423.5211.75
883BEYZA DEĞİRMENCİ AKAR212.396530.7521918.75827.5351.75312.75
884ELİF TAYYAR212.396530.75221418.51198.75361.5202
885ERAY ŞAHBAZ212.396530.7525823967.5130.25000
886DİANA YANCAR212.396530.752112181159.75250.75472.25
887TUBA OLGAÇ212.396530.75231020.51159.75120.5000
888SEMRA EKİZ212.396530.7519121613212.5332.25000
889VELAT EREN212.396530.75201416.513312.25241101
890BELGİN EMİNE MALÇOK212.396530.75181414.514413000433.25
891TÜRKMEN KÜBRA211.56430.5241021.5443645101
892AYŞE GÜLLÜ211.56430.5201516.25716.758115.25472.25
893TAHA KORKMAZ HASAN211.56430.513910.751019.75726.5423.5
894YAREN YAKICI SENA211.56430.5241420.5967.5312.7501-0.25
895HÜMEYRA AĞBABA211.56430.5231419.51088332.25110.75
896FURKAN SAFKAN211.56430.525623.5847000000
897 211.56430.52416201068.5231.25110.75
898MERMER BURÇİN211.56430.5241420.51169.5130.25130.25
899SİBEL KARASU211.56430.526425524.5101000
900GÖKMEN ALPASLAN KARADAĞ211.56430.525723.25755.75211.7501-0.25
901BENHUR ŞİRVAN TOPRAK211.56430.5261123.25664.530301-0.25
902DİLEK SAĞLAM211.56430.5231020.51189101000
903HANDE ŞAHİN211.56430.511410827.514413000
904ŞAHABETTİN KEBAPCILAR211.56430.526923.75413.75303000
905MİRAY TATAR211.56430.5221119.25837.25303101
906ZERRİN ARSLAN211.56430.523821202827.5000
907İLKNUR YÜCE211.56430.5191216635.25736.25303
908ELİF TOLA211.56430.526624.5886000000
909MÜMTAZ GÜNGÖR211.56430.526824462.5433.25110.75
910TUĞBA KARAGÖZ211.56430.5191216635.25654.75524.5
911DİLEK ALTINBOĞA211.56430.5231619895.75433.25322.5
912MEHMET BURHAN YENİÇERİ211.56430.521918.751088110.75303
913FUAT IŞIKALAN211.56430.5251321.751058.7503-0.75110.75
914DOĞUKAN DELİ210.731530.252212191179.25000342
915AKYAYLA LÜTFİYE210.731530.25181713.75856.75707452.75
916KARDELEN SAMATLI210.731530.25261023.5664.5332.25000
917HAKAN ŞENKURU210.731530.25161213827.5202957.75
918TUNCAY GEZER210.731530.2524722.25635.25231.25221.5
919CIVAN ÇAKIL210.731530.25201316.75918.75452.75202
920ANIL YAĞŞI210.731530.25211417.51049413.75140
921YASİN BAYSAL210.731530.25201915.2512710.25654.75000
922AHMET KAYA210.731530.25221817.51169.5693.7502-0.5
923KÖSE GAMZE210.731530.25221119.251039.25221.5130.25
924EMİRCAN KORKMAZ210.731530.25231020.511210.5120.505-1.25
925NİHAL ÖZDEMİR210.731530.25201316.75827.5423.5322.5
926AYŞEGÜL GÜRBÜZ210.731530.25231120.25736.25413.75000
927SEMA KURU210.731530.2521918.75726.5635.2501-0.25
928ZAFER YURDAM210.731530.25251022.5482514.75101
929NURSEL KARA210.731530.2525922.75726.5101000
930GÜLPERİ ÇETİN210.731530.2527725.2574604-1000
931BİLGE BAŞARAN210.731530.25211417.5957.75101404
932FATİH ŞAHİN210.731530.25211118.251049202101
933CENGİZ ÜREYEN210.731530.25221518.251097.756113.25241
934SİMGE IŞIK210.731530.25231319.75785413.75211.75
935SEMA NİLAY ÖZTÜRK210.731530.25231220654.75524.5101
936EMİNE DOĞAN210.731530.25211317.757124928.5000
937RİFAT CAN MESCİ HAFTACI210.731530.25221518.25928.5303120.5
938SİNAN ORHAN210.731530.2515314.25625.51058.75211.75
939LATİFE VURAL210.731530.25211417.5856.75625.5120.5
940MEHMET EROL210.731530.25211317.751097.75000654.75
941NURDAN BALSAK210.731530.25141011.514612.5765.5110.75
942MELTEM ÖZDEMİR210.731530.25221119.25928.5000322.5
943ÜLKÜHAN ÇİFT210.731530.2517914.7513611.5423.5120.5
944HASAN ŞEN210.731530.252112181029.5000312.75
945GÜLDEN YAZICI EROL210.731530.25201416.512510.75250.75332.25
946YUSUF IRMAK209.8993022919.751179.25241000
947EZGİ GÖLCÜK209.89930201416.5654.751281019-1.25
948SAMET BAYRAMOĞLU209.89930221318.75866.5322.5332.25
949BERNA GENÇDAL209.89930221019.5514.75413.75202
950ÖZLEM DESTEGÜL209.899302212198105.5524.5381
951NAFİYE ÖZDEMİR209.8993026724.25794.75101000
952KENAN KARÇİN209.89930201017.51169.5101202
953SERKAN FAZLI ASLAN209.8993024722.25332.25312.75312.75
954NURSEL BAZ209.89930221219726.5524.5000
955ABDULLAH ALTUNTAŞ209.8993023920.75977.25202000
956ERGÜL ÖZCAN209.8993022820625.5423.5101
957HASAN KIRBAŞ209.89930221119.25817.75202101
958MUSTAFA YILMAZ209.8993025723.25573.25312.75110.75
959SEBAHAT KAYMAN KÖSE209.89930211218847303202
960EMİNE ÇETİN209.89930268246142.5322.5101
961ERDAL YEŞİLDAĞER209.8993024622.5000827.5000
962LEZİZ YÜKSEL209.89930191415.51159.75413.75101
963BİRSEN KAYAOĞLU209.8993022720.25404615.75000
964TUBA KILIÇ209.8993021918.757124736.25101
965AYŞEN CELTEMEN209.89930181414.5322.51169.5563.5
966EBRU GÜNDÜZ209.89930211517.25573.25987462.5
967TAYFUR ŞANLIKAN209.89930211018.5886524.5101
968MELTEM ÇELİK209.89930191415.5808625.5101
969SERHAT ORHAN209.899302016161179.25794.75000
970AYCAN ÖZDEN TANTEKİN209.89930231120.25977.25351.75110.75
971ELİF KARAALP209.89930201316.7512610.5202110.75
972SEVGÜL TUNCER209.89930221119.251341204-101-0.25
973ZEHRA TURAN209.066529.75161911.25423.511011404
974GÖNÜL ŞİMŞEK209.066529.75241121.25654.75433.25120.5
975ZİLAN DEMİR209.066529.75211617957.75645000
976SELİN CANBEY209.066529.75241520.25996.75452.75000
977SAYOĞLU İREM209.066529.75241021.5736.25202000
978FURKAN ÇİVİ209.066529.752316191078.25332.25130.25
979YUNUS YURDAKUL209.066529.75241320.751068.5120.5000
980TUBA AKYOL209.066529.75241121.251058.7514001-0.25
981SELDA ATASOY209.066529.75241620987221.5231.25
982IŞIL DOĞAN209.066529.75171613322.514213.5110.75
983SİBEL GÖK209.066529.7525823654.75101101
984JÜLİDE ZEHRA ÖZDEMİR209.066529.7522720.25514.75654.75000
985BERİL GÜLÜŞ ÖZKAN209.066529.75261023.5693.75361.5101
986İNCİ ONAR ŞEKERCİ209.066529.75201117.25957.75404110.75
987ENGİN ASOĞLU209.066529.75241420.5322.5856.75140
988GÜLBAHAR KHALİL209.066529.7523721.25755.75312.75000
989MÜBECCEL YURDAKÖK209.066529.7522919.75977.25202110.75
990NURDAN YILMAZ209.066529.75231120.25118902-0.5101
991HANDE KESKİN209.066529.75241021.5462.5615.75000
992ÖZNUR KOÇARSLAN209.066529.75202015967.5130.25847
993HANDAN GÖKALP209.066529.75211517.25794.75866.5231.25
994OSMAN TURGUT TUNÇAY209.066529.75261223322.5674.25000
995EMİN SÜRMEN 209.066529.75181713.75726.510107.5342
996NEJDET AYDIN209.066529.75171513.251029.5707000
997MUSTAFA SEVİNGİL209.066529.75191714.751198.75553.75322.5
998GÜLİZ GENÇPINAR209.066529.75201217938.256103.5101
999İPEK AKKAYA209.066529.75261023.5765.5250.75000
1000NİHAL KUSERLİ209.066529.752312201088371.25120.5
1001MELDA BOZKURT209.066529.7521161712810241211.75
1002DERYA ŞİMŞEK209.066529.75231120.251169.5000000
1003DEMET YILMAZ209.066529.75211118.2512211.5000000
1004MAHMUT TALAS209.066529.7517201215513.7551225122
1005EROL AKIN208.23429.5231619765.5524.5120.5
1006KAAN ERDOĞAN TUGAY208.23429.5191116.25726.5312.75544
1007EYCE BEHLÜL208.23429.5231619866.5303241
1008EMEL ÇEVİKER208.23429.5171513.251198.75534.256113.25
1009ÖZNUR KAYNAK208.23429.5201715.7512810221.5332.25
1010SONGÜL BAYRAKTAR208.23429.5191714.7514612.501-0.25322.5
1011RESA ÇETİNTAŞ208.23429.5241420.58105.5452.75110.75
1012GAMZE CANTÜRK208.23429.52312209106.5303000
1013ÜMİT KARADENİZ208.23429.5211218886625.5000
1014DENİZ ALAN208.23429.524622.5746000101
1015MUAMMER MÜSLİM KOYUNCU208.23429.52742658302-0.5101
1016ÖMER FARUK KARTAL208.23429.5251122.25736.25101000
1017TUĞÇE KAYA208.23429.5231120.25592.75615.75110.75
1018VELİ ENES BAKIRCI208.23429.5251022.515-0.256113.25684
1019ZAHİDE NAR208.23429.5221219433.25977.25000
1020NURETTİN İREM ULUSOY208.23429.521918.75707654.7504-1
1021SEDAT CELİLOĞLU208.23429.52212199106.5332.25211.75
1022REMZİYE YÜCEL208.23429.5241121.25886260.5491.75
1023SİBEL DUMAN208.23429.5211517.251159.75351.75110.75
1024İLKNUR AKDENİZ208.23429.519121611210.5101202
1025YASEMİN YERAL208.23429.5191315.7512311.25000322.5
1026KEVSER ÖNLER207.401529.2522919.75524.5443342
1027NİDA BAĞCI207.401529.25241420.5635.25534.2503-0.75
1028FERDİ UYKU207.401529.252316191078.25101241
1029AKKUŞ CEYLAN207.401529.252212191169.510101-0.25
1030FURKAN ACAR207.401529.25221019.51019.75000000
1031DERİNSU ŞERVAN207.401529.25211118.2511310.25000110.75
1032 ALIŞDILDAR207.401529.25221717.7512411521-0.25250.75
1033EMİRHAN YALÇINKAYA207.401529.25201715.751541402-0.5000
1034AYLİN GÜRDAL207.401529.25221518.259116.25433.25221.5
1035EMEL KÜTÜK207.401529.25211317.759116.25101674.25
1036EMEL CENNET KANYILMAZ207.401529.25211218433.25505443
1037ŞAFAK ÖZBEK207.401529.2522620.5957.75101000
1038METİN UYSAL207.401529.2527625.5260.5110.75322.5
1039SÜLEYMAN AKIN207.401529.252212191078.25342000
1040MUKADDES AKDENİZ207.401529.25231120.251189140000
1041BARIŞ KAPLAN207.401529.2522919.75847211.75110.75
1042MEHMET ALİ ALBAYRAK207.401529.25248225446123130.25
1043TEVFİK YILDIRIM207.401529.25231120.25544505000
1044SERDAR MÜEZZİNOĞLU207.401529.25241021.5794.75202101
1045EMİNE AYHAN207.401529.25221119.25404231.25514.75
1046MÜRŞİT UYGUR207.401529.25191515.25544221.5928.5
1047MUTLU TÜFENK207.401529.25221618876.25443202
1048FEZA YÜCEL207.401529.25211916.251049332.25211.75
1049İBRAHİM TAYFUN DEMİR207.401529.2516121313511.757104.5000
1050SERKAN ÖZDEMİR207.401529.2519916.751029.5120.5322.5
1051AÇIKALIN MUSTAFA206.56929171613250.751179.25746
1052ÇAPAR KADİR206.56929211916.25524.51078.25000
1053MERVE ÇELİK206.56929231319.75433.25534.25351.75
1054MURAT MENTEŞE206.5692918816726.5664.5342
1055ARASLAN HATİCE206.56929271323.75635.25000000
1056İLAYDA TİRYAKİ206.56929181514.2511210.5534.25000
1057ESRA KARAMAN206.56929231319.7512510.7504-102-0.5
1058BERNA BİLGİÇ206.56929211916.2514712.25000120.5
1059AHMET SERKAN KIRIŞ206.56929181414.513711.25433.25000
1060FATMA KIRASLAN206.56929211317.75322.5928.5270.25
1061BERKER SALTÜRK206.5692924522.75635.25120.5120.5
1062SERDAR AÇIKGÖZ206.56929241320.756123433.25202
1063KUBİLAY YAĞCI206.56929201217664.5827.5000
1064ERKAN SEVÜK206.5692926724.25812529-0.25000
1065KERİM KAYA206.56929201217967.5524.5000
1066İLKNUR DOĞAN206.56929241520.256132.75746000
1067SERKAN YILDIZ206.56929221518.25794.75625.5120.5
1068MUSTAFA BAYTAN206.5692927525.7529-0.25012-3726.5
1069RUKİYE DEMİRTAŞ206.56929191116.25847312.75303
1070GÖKTEN MUTLU206.56929181314.7511410472.25202
1071SEZGİ GENÇ206.56929211118.251019.75000101
1072TUĞBA AKTUĞ206.56929201815.513511.75390.75101
1073MURAT SERİN206.56929191016.513611.5000101
1074HATİCE TUNCAY206.5692920161614612.5241210-0.5
1075HATİCE EYLÜL GÜNBEY206.5692920121714612.502-0.5000
1076BEŞALTI MEHMET205.736528.75221119.251039.2504-1231.25
1077EMİR GÜNEYLİ205.736528.7521121812510.75000000
1078ARDA CAN ÖZTÜRK205.736528.75191315.7513312.2524101-0.25
1079AYŞE GÜL KAYA205.736528.751820131198.75482505
1080NEVİN TAŞAR205.736528.7524622.5775.25241000
1081HABİBE AVSEREN205.736528.75201316.75987645000
1082KEZBAN BAL205.736528.7524921.75592.75423.5110.75
1083AYSEL BATMAZ205.736528.7524921.75544303000
1084TALHA VEZİROĞLU BİRDANE205.736528.752282098734201-0.25
1085DUYGU ARAZ SERVER205.736528.75221418.5847452.75120.5
1086GÖZDE GÜLER205.736528.75271323.758125000000
1087FIRAT DALYAN CİLO205.736528.75211018.5765.5514.75000
1088EBRU KARADAĞ GEÇGEL205.736528.75251022.5654.75110.75110.75
1089GÜLEN ECE BAŞTÜRK AYHAN205.736528.7521619.5635.25404000
1090SİBEL ERSOY205.736528.7519617.5755.75524.5101
1091FULYA TAY205.736528.75251022.5736.25000000
1092VEDAT ERYILMAZ205.736528.7526724.25553.75250.75000
1093HARUN DEMİR205.736528.75241320.75837.2501-0.25101
1094FİLİZ AYDIN205.736528.7515513.75957.75755.75221.5
1095NURAY OCAK205.736528.75191714.751179.25544110.75
1096ŞİRİN BÖLÜK205.736528.7518915.7512610.5280462.5
1097GÜLESER YILDIRIM204.90428.5221418.5684746000
1098 204.90428.518816716.75615.75000
1099TUNA DAMLAGÜL204.90428.5181713.751169.5635.25000
1100ÖKSÜZOĞLU YAŞARCAN204.90428.5211317.751019.75000101
1101HASAN SARIKAYA204.90428.5182112.7513212.5280433.25
1102ÖZLEM ÖZMEN204.90428.5211816.512810250.75371.25
1103BURCU ÖZTÜRKERİ204.90428.5241520.251198.7516-0.5000
1104PINAR EKEN204.90428.52212191058.75110.75000
1105HATUN AKGÜL204.90428.5191016.5909202101
1106CEYDA SARICA DAROL204.90428.524921.75755.75241000
1107BURCU CANSEVER204.90428.5241021.5726.5120.5140
1108AYŞE AKIN204.90428.52112187466103.5101
1109ALPER GÜZEL204.90428.52212198105.5433.25110.75
1110FEYZA ÖZER ÇELİK204.90428.526824433.25130.25101
1111HACI MURAT ÇAKIR204.90428.520818514.7560601-0.25
1112MÜCELLA AKSUN204.90428.5231120.25462.5755.75000
1113FEYZAHAN BALAL204.90428.5171413.564510117.25592.75
1114ŞENAY BAYAM204.90428.525823654.75000110.75
1115MERİH ŞAİR204.90428.5221618948322.5000
1116YUSUF ÜNLÜ204.90428.5211317.751179.25120.5101
1117ARDA YUMURTAŞ204.90428.518201313511.75110.75303
1118BAYAR ŞÜKRÜ204.071528.25141410.5866.512311.25000
1119BUSE DURMAZ204.071528.25211716.75524.5847000
1120DÜZGÜN HASAN204.071528.25211517.25746514.75130.25
1121ZEYNEP ÖZVER İREM204.071528.2525922.75563.5202000
1122AHMET İLKAN204.071528.25201815.5957.75505000
1123ERDEM KARAKÖSE204.071528.25211517.25847452.75231.25
1124ELİF YILDIRIM204.071528.25261322.75654.75250.75000
1125DİYARBAKIR YUSUF204.071528.25251122.25615.75130.25000
1126MEHMET ALİ BAŞAK204.071528.25251022.5866.514003-0.75
1127FIRAT ŞEKER204.071528.25211317.751068.5260.5221.5
1128DİLARA KEKİK204.071528.25231519.251049000000
1129AHMET IĞNAK204.071528.25231419.51169.517-0.75000
1130EVRE AKGÜL204.071528.25181314.751198.75423.54111.25
1131KONURALP AYKAN204.071528.25231220524.5592.75241
1132KIVANÇ ALPSAN GÖKMEN204.071528.252012171088433.25000
1133EMİNE CANATAN204.071528.25221019.5837.2520202-0.5
1134VOLKAN MUMCUOĞLU204.071528.2524323.25583202000
1135NİHAT TAŞKIRAN204.071528.25221418.5987452.75000
1136RENGİN ASLIHAN HATİPOĞLU204.071528.25201516.2511310.25101110.75
1137EMRE AKYOL204.071528.25261123.25755.7503-0.75000
1138ARİFE ESRA SUCAK204.071528.25221119.25342746101
1139SEDAT YILDIZ204.071528.25201117.25755.75775.25000
1140MURAT AKPINAR204.071528.25251122.25110.758115.25000
1141CEM GÖKSEL204.071528.2511108.51058.751049342
1142ERHAN KARSLI204.071528.2524423423.5000211.75
1143ÖMÜR ÖZGÜROL204.071528.25151710.751039.25534.25544
1144UMUT CAN ACAR204.071528.25191515.25948322.5322.5
1145MUSTAFA NAFİZ KALEM204.071528.25181813.51141064501-0.25
1146DAMLA ŞAHİN204.071528.251812151058.7502-0.5505
1147MÜSLİM AYDIN204.071528.25211716.751189000322.5
1148ABDULKADİR DÖKMECİ204.071528.25201416.511410000211.75
1149SAADET GÖRMELİ204.071528.25201815.512510.75130.25211.75
1150REZZAN ÖZATEŞ204.071528.25211916.2512411241000
1151BERKE DİKMEDAŞ203.23928241221505241241
1152FATIH TALHA KETİL203.23928161512.2511310.25505120.5
1153SULTAN YÜCESAR203.23928221119.25938.2510102-0.5
1154HAKAN TOSUN203.23928241620948000000
1155EBUBEKİR DEMİRBAŞ203.23928201516.2511410211.75000
1156SÜLEYMAN KAHRIMAN203.23928181414.512411322.5000
1157MENGÜÇ ALİ203.23928181115.2513312.2502-0.5241
1158SEDAT SERVET203.23928221119.25856.75101101
1159İBRAHİM TOPRAK203.23928241320.75866.501-0.25101
1160LEYLA SÜNER203.23928221717.75606534.25000
1161TÜLAY SARIKAYA203.2392822820948140000
1162ENDER SULUOVA203.23928211317.75794.75423.5202
1163YELİZ SERBEST203.2392820818544746000
1164ÖZGÜL EFE203.2392822820635.25211.75101
1165HALE TOPAK203.2392816714.25967.5413.75462.5
1166BERÇEM ATBİNİCİ203.23928856.75775.2517416000
1167MUSTAFA KIYAK203.23928211118.25211.75625.5322.5
1168TUBA ÇELİK203.2392813121094810107.5462.5
1169SABAHATTİN ÖZ203.2392821819856.75332.25000
1170ŞAFAK TEPE203.23928141410.51169.5332.25615.75
1171EVRİM ÖZÜAK203.23928241021.5856.7501-0.25000
1172REŞAT ÖNCEL203.23928181514.2512411000592.75
1173MUMUN CANBAZ203.2392818161413511.75110.75221.5
1174FUNDA ÖZLEM AL203.23928171912.2515513.75482000
1175NUR DEMİR203.23928191415.514612.5000000
1176METE GÜRER203.23928171912.2515414101110.75
1177DİLA BAHÇECİOĞLU202.406527.75231519.25433.25433.25202
1178FATMANUR BİREKUL202.406527.75181713.75856.75856.75120.5
1179D U?U YOĞURTCU202.406527.75221817.5866.5553.75000
1180KAGAVA SHİNJİ202.406527.75241221785332.2502-0.5
1181KEMAL GÜLER202.406527.75201217837.2540402-0.5
1182HARMANCI RAMAZAN202.406527.75211517.25967.5443000
1183YASİN AVAR202.406527.752016161058.7568404-1
1184ELİF BÜŞRA KOCA202.406527.75241320.75876.25110.75000
1185SUZAN AYDIN202.406527.75251421.5876.25000000
1186P ŞANAL YAK202.406527.75192113.7511310.25443110.75
1187TİMURKAYNAK MAHMUT202.406527.752116171189491.75000
1188VEDAT IŞIK202.406527.75221119.251078.25000130.25
1189AHMET TUNCAY202.406527.7518201312610.5250.75423.5
1190ONUR UMUR MEHMET202.406527.75201915.2512610.5231.25110.75
1191KARAKAŞ FATMA202.406527.7519121612610.5101130.25
1192UÇAR ÖMER202.406527.75181015.513312.25000000
1193TÜLAY GÜNGÖR202.406527.7520917.75765.5524.5000
1194ÖZLEM GÜZEL202.406527.75231120.25645322.5000
1195HATİCE NİLDEN GÖNCÜ202.406527.75181215413.751189000
1196MELTEM ÖZDAMAR202.406527.75241320.75957.75523-0.75000
1197EDA KARATOPRAK202.406527.75221019.5625.5312.75000
1198MELTEM ÇAVDAR202.406527.75211517.25856.75452.75101
1199MUSTAFA KARA202.406527.75221219977.25221.5000
1200YURDUN ÖZ202.406527.75201217886553.75101
1201SEMA SÖZEN202.406527.75211118.25654.75514.75000
1202TUBA GÖKÇEK202.406527.7519161513511.75130.25110.75
1203SERPİL KARAKAYA202.406527.75211617765.5664.5110.75
1204CENK GÜNGÖR202.406527.7512148.51068.5514.75606
1205TANER ÇEPNİ202.406527.75191016.5716.75413.75110.75
1206ZEKERİYA KIR202.406527.75171812.5928.5645211.75
1207MUHAMMED ALİ ERSOY202.406527.75211716.75977.25241312.75
1208TUĞRUL ÇAĞLAR202.406527.7516121312411413.75000
1209YÜCEL ÖZALP202.406527.75211417.51049371.25000
1210ESMA ÖZLEM EVRENOS202.406527.7518816104904-1413.75
1211AHMET BAYRAKTAROĞLU202.406527.75201316.7512610.5120.5000
1212SEVDE NUR USLUSOY202.406527.75211018.51159.7502-0.5000
1213 İREMALEMİR201.57427.5211118.254111.2516-0.5928.5
1214ÇOLAK NURSEDA201.57427.5211517.257104.57124351.75
1215GÜLLALE TUNA201.57427.5211317.75524.5553.75221.5
1216ŞAHİ TEŞİ SİNAN201.57427.5172012948827.5000
1217SELENAY AKKOZ201.57427.5231319.75514.75443000
1218MUSTAFA KAYALI201.57427.5241320.75553.75120.5322.5
1219BUĞRAHAN KALIN201.57427.515239.2511410866.5211.75
1220ŞAHİN YUSUF201.57427.5221618977.25342130.25
1221SEVDA YÜRÜLMEZ201.57427.5231519.25716.75221.5000
1222BEYDİLİ HÜSEYİN201.57427.5171513.2511310.25534.2515-0.25
1223BATUHAN EMİK201.57427.51920141029.5332.25211.75
1224AKPOLAT EDA201.57427.5221418.5957.75000231.25
1225DÖĞÜM SEYFULLAH201.57427.520917.751049110.75000
1226SAMİ SARI201.57427.519161512810491.75390.75
1227GAMZE ATALAY201.57427.525922.7564501-0.25000
1228GÜLSÜM TOPKARA201.57427.523920.75895.75101000
1229SERHAT BEKTAŞ201.57427.5231020.5505202000
1230BARIŞ TENEKECİ201.57427.5221318.75765.5221.5211.75
1231GÜLSEREN ÇAĞIL201.57427.5221019.5736.25101110.75
1232SULTAN MERTOL201.57427.516814635.25837.25101
1233İLKER TAŞ201.57427.522919.75625.5332.25000
1234DERAM HIDIROĞLU201.57427.5191216755.75221.5534.25
1235AHMET ŞEN GÖKÇEİMAM201.57427.5211317.75693.75606000
1236BALA BAŞAK KARAHAN201.57427.5211118.25342404573.25
1237FEVZİ FIRAT ÖNAL MUSALAR201.57427.51616121049866.5000
1238GÖZDE DEMİREL201.57427.5238215836103.5000
1239FERHAN YACI201.57427.5171014.58105.5847120.5
1240İLKER IŞIKLI201.57427.520718.25693.75211.75413.75
1241SALİM KILIÇ201.57427.5191315.75765.5130.25606
1242EMİNE ÜLGEN201.57427.517914.75957.75423.5221.5
1243MURAT KÜÇÜKGÖNCÜ201.57427.5241520.25957.7516-0.5000
1244İŞİM KADRİYE200.741527.25281225260.5381110.75
1245ENES ALNIAÇIK200.741527.25201815.5726.5491.756103.5
1246KAYMAKÇI ÖMER200.741527.25211317.75808110.75110.75
1247ELİF GÜMÜŞ200.741527.25231120.25827.514002-0.5
1248CINAR REYHAN200.741527.25171912.2513412322.5120.5
1249DEMİR BATUHAN200.741527.25181713.7513511.75211.75140
1250TUANA AVCU EZGİ200.741527.252112181159.7516-0.5000
1251ERYILMAZ ÖMER200.741527.25181314.7512111.75110.75000
1252BARIŞ USTA200.741527.25181414.513212.501-0.25120.5
1253ATAKAN SU KURT200.741527.2523122010107.515-0.25000
1254REFİK KOÇAR200.741527.252116171078.25000202
1255MUSTAFA BALOĞLU200.741527.25231319.755122202423.5
1256ÖZGÜR DUMAN200.741527.252020154160514.7510107.5
1257İKLİL ASLAN200.741527.25201316.75544606120.5
1258ZÜHAL GÜLSÜM SARICANBAZ200.741527.25211716.751097.75221.5371.25
1259MEHTAP SERT200.741527.2523721.25746140000
1260DENİZ ALTUN200.741527.25241320.758115.25101130.25
1261ÜMİT GÖRMELİ200.741527.2527924.757104.505-1.2503-0.75
1262MEHMET YILMAZ GELEBEK200.741527.25211317.751068.5101000
1263VOLKAN AKYOL200.741527.2524921.758105.5000000
1264İLKNUR ÖZAN SANHAL200.741527.25241021.5654.75140101
1265SELÇUK AKYILMAZ200.741527.2521719.25794.75433.25000
1266ÖZLEM BAKAN200.741527.25221219977.25101000
1267GÖKHAN KARAKAN200.741527.25241320.758125523-0.75472.25
1268METE GÖRKEM200.741527.25241221413.755122120.5
1269HÜMEYRA CILIZ BASHEER200.741527.2522820765.5250.75101
1270PAPATYA KARACAN200.741527.2518121594851225112.25
1271LEVENT TEN200.741527.25192113.7512810433.25130.25
1272FADİME SEVGİ ATLANOĞLU200.741527.25221418.51189250.7504-1
1273CAN ÖZCAN199.909272020154431068.5120.5
1274EMRE KARAKUŞ199.90927201516.25674.259106.5140
1275MUSTAFA KARABAŞ199.90927201217645693.75371.25
1276GÜLÜZAR ÇINAR199.90927191515.25775.25361.5645
1277BURAK POLAT199.90927221019.5977.25130.25000
1278DEMİR SEFA199.90927191315.751049202130.25
1279MEHMET GÖRMEZ199.90927221219957.7501-0.25120.5
1280ERSEN ÖZTÜRK199.90927182212.51198.75303312.75
1281ŞULE MİNE TOPALOĞLU199.90927211317.75625.5433.25120.5
1282MELİA SOYDAN199.90927231419.59106.5140101
1283ŞERMİN TÜRKAY199.90927211417.5996.75322.5130.25
1284AYLİA MENTEŞ199.9092715513.75312.7511110.7501-0.25
1285AHMET EMRE PINARBAŞILI199.9092724722.25775.2502-0.5000
1286VEDAT ONAY199.90927231419.5524.5303000
1287HALUK CERİT199.9092712109.57851049563.5
1288SEZGİN ÜNAL199.90927221019.5765.5000202
1289ZEHRA BETÜL ALTUN199.90927221518.259106.5472.25140
1290VOLKAN YILDIZ199.90927191515.25967.5534.25000
1291ÜNSAL İMAMOĞLU199.90927221318.7564502-0.5553.75
1292KORAY ÖZDEMİR AKDUR199.90927221219876.25211.75140
1293GÜLŞAH YANMAZ199.9092713178.7512710.25563.5524.5
1294HİCRAN BÜBER199.90927221019.5876.2516-0.5351.75
1295YUSUF KENAN AKKAYA199.9092722919.75817.7502-0.5000
1296YUSUF BAKAN199.90927182112.7514612.5351.75000
1297BOZDAĞ BERAT199.076526.7514238.2511891029.5000
1298 AVCILARMERYEM199.076526.75211517.25794.75563.5231.25
1299NESRİN DEMİR199.076526.75251521.25544110.75250.75
1300BEYZA HANİKAZ199.076526.75221418.5856.75472.2503-0.75
1301OĞUZHAN PAŞA199.076526.75181713.751049332.25211.75
1302DEMEZ AHMET199.076526.75231120.25856.7500001-0.25
1303CEM ÖZCAN199.076526.75231319.75837.2514001-0.25
1304SELMAN ALİ KÜÇÜK199.076526.751916151159.75202000
1305ÖZKAN BALTA199.076526.7516161216514.75000000
1306ORHAN TAŞMALI199.076526.7520161612810110.75000
1307FÜSUN BULAKÇI199.076526.75181913.251088221.5544
1308ÖZLEM BAYRAM199.076526.75211417.5856.75250.75211.75
1309MEHMET AYDIN199.076526.75211018.5967.5250.75000
1310SERKAN GERGER199.076526.75191315.751068.5101221.5
1311İKRAM YEŞİLKAYA199.076526.75211317.75938.2501-0.25101
1312ÜLKÜHAN DÖNMEZ199.076526.75191315.751019.7515-0.25221.5
1313NUH YILMABAŞAR199.076526.752012171159.75000000
1314İSMAİL DİKİCİ199.076526.7517161314413260.5130.25
1315VEYSEL BEŞ198.24426.5161612563.512411000
1316ÖZDEMİR RUVEYDANUR198.24426.5191116.25514.75625.5000
1317AYŞEGÜL İŞERİ198.24426.5211317.75794.75563.5120.5
1318KEMAL ATİK198.24426.5171313.75938.25443361.5
1319BUSE KARABULUT198.24426.52016161049101120.5
1320KIROĞLU İLAYDA198.24426.5171812.51481258318-1
1321GÜLŞAH ARİFOĞLU198.24426.5211617592.75856.75000
1322AYKUT FİDAN198.24426.5221618837.25231.25000
1323NEŞE SAKARYA198.24426.5191515.251049000332.25
1324NEZAKET ÖZEN198.24426.517201212411221.5342
1325MUHAMMET DEVRAN ONAN198.24426.5211716.7513711.2515-0.2505-1.25
1326MERVE YALÇIN197.411526.25261123.2516-0.55141.5342
1327ŞAFAK TEKİN197.411526.25161711.75827.5847000
1328NALBANTOĞLU BEYZA197.411526.25211417.5847312.7504-1
1329YALDIZ İLKAN197.411526.25211218837.25101000
1330TAŞ ÜMMÜHAN197.411526.25231419.5716.7502-0.5120.5
1331BERKE KÖKSAL197.411526.2520917.75948110.7501-0.25
1332BÜŞRANUR TEKBAŞ197.411526.25231419.51068.5422-1.501-0.25
1333ATAN FATOŞ197.411526.25162110.7514413202120.5
1334HANDAN AKHUN197.411526.252016161097.75241221.5
1335ATİLLA KIR197.411526.2594850514313.25000
1336AYŞEGÜL ŞAHİN197.411526.25211018.5000553.75544
1337PINAR SU DUR197.411526.25211517.2584744304-1
1338ARZU YAZICI197.411526.25191116.25827.54101.5101
1339NEŞE GÜRDEMİR197.411526.25181115.25928.5241361.5
1340GAMZE KBAYRAK196.57926221618645674.2505-1.25
1341KEREMKAHRAMAN M196.57926201117.25755.75280443
1342DİLARA DURMUŞ196.57926241420.5635.25130.25140
1343KUZU BATUHAN196.57926221219746101000
1344SARNAV SİBEL196.57926211317.75938.25130.2501-0.25
1345EREN KARACA196.57926221817.51189212-1120.5
1346EMRE KAAN YEŞİLYURT196.57926191415.511410000120.5
1347YANIK MUSTAFA196.5792617161313511.75000231.25
1348CEYHAN ALTINSOY196.5792616714.25866.5635.25000
1349HASAN SAMİ KALYONCU UÇAR196.579261816149116.25404491.75
1350MEHMET ŞAŞMAZ196.57926231220505101000
1351SALİH GÜLCAN196.57926251321.75674.25130.2501-0.25
1352FERDA KURT GÜNEY196.57926201316.75886110.75322.5
1353DİLEK ÖZTÜRK196.57926191116.25716.75231.25211.75
1354AYHAN ULUTAŞ196.57926211517.2598715-0.25482
1355HASAN ULAŞ ALTUNA196.57926161113.251029.5583130.25
1356SUNA GÜREL196.57926181713.7512109.5312.75000
1357SELAMİ KARAKUŞ196.57926161312.7512510.75322.5000
1358SÜREYYA KILIÇ196.57926171413.512610.5482000
1359BURCU ÖZKIRIŞ196.57926211816.512710.2503-0.75000
1360ÇİRAZ FERHAT195.746525.7522820312.75322.5260.5
1361GÜMÜŞ ECE195.746525.75211617746433.2502-0.5
1362KAŞIK BARIŞ195.746525.75151710.751068.5524.5202
1363BERK ÖGÜN195.746525.75231020.554404-1332.25
1364EGEMEN EMRE195.746525.75171712.751179.2554415-0.25
1365GAMZE DEMİR195.746525.75171712.751049472.25491.75
1366ÇETİNKAYA GİZEM195.746525.75201616928.5260.5110.75
1367BARAN ÇAĞLI195.746525.75221418.5817.7502-0.5000
1368CIRIK MERVE195.746525.75211417.5938.25000000
1369KOCA ESMA195.746525.75201915.251159.75110.75000
1370AHMETCAN GÜVEN195.746525.7516201114313.25211.7501-0.25
1371UYSAL BUSE195.746525.75191415.512211.503-0.7502-0.5
1372HAKAN BARAÇ195.746525.75141410.515314.25221.502-0.5
1373CEM YAŞAR KAYA195.746525.75171114.25765.5693.75332.25
1374ÇAĞDAŞ YILMAZ195.746525.75161013.5977.25433.25211.75
1375DOĞAN İNCİ KENAR195.746525.75141410.51068.5404312.75
1376AHMET DEMİR195.746525.75241620645250.75000
1377HATİCE AKBAŞ ÖNCEL195.746525.75231718.751198.75216-2270.25
1378DOĞUKAN ÖZDEMİR194.91425.5211517.25775.25202101
1379YUNUS EMRE ULAŞ194.91425.5191315.75886312.75101
1380LATİF AYKURT194.91425.5151212808654.75110.75
1381UÇAK ALİ194.91425.516913.75817.75404000
1382ÖZ ELİF194.91425.5231120.25635.25000000
1383ESRA SAVAŞ194.91425.5221518.25866.5250.75140
1384KORAY AYDOĞDU194.91425.5211218716.75000110.75
1385DAMLANUR ER194.91425.5182212.512810674.2505-1.25
1386ÇALIŞKAN MÜNEVVER194.91425.519916.75104901-0.25000
1387MELİS BULDUK194.91425.5191315.7511210.500003-0.75
1388HAYRİ EREN194.91425.5161512.25847635.25101
1389GÜHER BİCAN194.91425.5221219765.5241000
1390SUNA AYDIN194.91425.5191415.5837.25000312.75
1391ARZU ÖZDOĞAN KAVZOĞLU194.91425.5221318.75996.75000000
1392AHMET ATEŞ BUDAK194.91425.5201017.5948000000
1393AHMET KÖKSAL194.91425.517121411310.25221.501-0.25
1394SEMİH SARGIN194.91425.5191714.751381101-0.25000
1395YUSUF AKKOYUNLU194.91425.5161312.7514612.519-1.25361.5
1396ALİ ŞİMŞEK194.91425.516913.7510010110.75241
1397TUFANSEL DALGA194.081525.2513139.751097.75746351.75
1398ZEYNEP MEYDAN194.081525.25211018.5322.5534.25000
1399BARAN İPEK194.081525.2524921.754101.5202000
1400K URT MAKBULE194.081525.25182212.5746716.75000
1401BULUT İREM194.081525.25211417.5775.25322.5000
1402ŞEVKET CAN194.081525.25181215856.75413.7515-0.25
1403BERAT KOÇAK194.081525.251620111049514.75120.5
1404HÜSEYİN SANLI194.081525.25201416.5755.75130.25312.75
1405SERTKAYA OKAN194.081525.25221518.25847000000
1406ZEYNEP ETREZ194.081525.25201117.25948000000
1407AKYOL MESUT194.081525.25211417.594800001-0.25
1408BEYZA YILMAZ İREM194.081525.25211417.5104900005-1.25
1409MERVE AYUS194.081525.2519161511410110.7502-0.5
1410YİĞİT AKKUŞ CEYHUN194.081525.25171812.514911.75101000
1411ELİF ÇİLER ÖZTÜRK194.081525.2520518.75573.25211.75221.5
1412ELİF KAYHAN194.081525.25201316.75775.25433.25000
1413YETKİN TEZER194.081525.2520818635.25202000
1414BURAK KARACAN194.081525.25141310.751198.75000755.75
1415VEYSEL ÇAKIR194.081525.25191814.5918.75332.2501-0.25
1416BURCU UYSAL194.081525.25181414.51088000312.75
1417REFAETTİN GÜRAKAN194.081525.25171014.5938.25120.5202
1418AYŞE GÜL DOKUMACIOĞLU194.081525.25201715.751088130.25231.25
1419HÜSEYİN KUNTER KIRHAN194.081525.25211317.75827.5130.2501-0.25
1420EMİNE ÖZDEMİR194.081525.2514209124115112.25443
1421EBRU KAYA194.081525.25211317.75967.502-0.5120.5
1422ABDÜLKERİM GEZER193.249251612131029.5140462.5
1423SİMANUR SOYSAL193.24925201516.25413.75674.25110.75
1424SAMET SALPAT193.24925181314.75524.5514.75101
1425DUHAN BALKAYA193.24925171413.5625.5746000
1426AKBULUT MİRAY193.24925201715.75514.75413.75110.75
1427EBRU ŞENTÜRK193.24925231619785101000
1428ŞİYAR KAYIK193.24925211517.25886351.75000
1429YILMA Z BURAK193.24925201416.5856.75120.5231.25
1430ESİN SAVAŞ193.24925251521.2510156.259311.25119-3.75
1431HASAN BÜTÜN193.24925181414.5928.5202000
1432SENNUR GÖRÜR193.24925211118.2570715-0.25000
1433YILMA Z NAZLICAN193.24925201516.25948110.75000
1434TOP HAKAN193.24925201117.2594801-0.25000
1435BEYZANUR EV193.249252016161058.7502-0.5110.75
1436YAREN TANIR193.24925191814.51169.5000241
1437DURDU BURAK193.24925181813.512710.25000371.25
1438UZUNÇAKMAK BATUHAN193.24925191016.51029.501-0.2503-0.75
1439ESRA NUR GÜL ÖZMEN193.2492520201581250008125
1440SAMİ ESEN193.24925161811.5423.51088342
1441MUSTAFA GÜRHAN AK YILDIRIM193.24925161013.5866.5423.5221.5
1442ORHAN EKER193.24925191515.25755.75472.25351.75
1443HAÇÇE ÖZAVCI AYGÜN193.2492521161764516-0.5423.5
1444MEHMET MURAT ÇEKİÇ193.24925181414.51078.25211.75260.5
1445NAZAN SAVRAN193.24925161512.251169.5322.5250.75
1446TUĞBA GÖKALP193.24925201616948000101
1447OĞUZHAN GÖKMEYDAN193.2492519161511410000000
1448BATUHAN ULUSOY192.416524.75443827.51189775.25
1449ŞEYMA KAPLAN192.416524.75231020.5371.25332.25110.75
1450YENİSU ENES192.416524.75141111.25726.5707000
1451TERAK ŞIMGE192.416524.7514228.5827.5746452.75
1452EZGİ TURNA192.416524.75201715.75856.755112.25000
1453SALİH KÖROĞLU M192.416524.75221618967.503-0.75000
1454 192.416524.75201715.751189000000
1455MURAT IŞIK192.416524.75161412.5141011.5390.75000
1456YILDIZ ZAKUP192.416524.75161911.251581324102-0.5
1457BERFİN CAN EMRE192.416524.75181614563.5736.25101
1458ÖZGÜR KÜTÜKCÜ192.416524.75151311.75755.7594803-0.75
1459CİHAN DİKOĞLU192.416524.75131010.5726.5635.25322.5
1460DERMAN AKSOY192.416524.7520618.5635.25000101
1461NİHAL GÖRENEKLİ192.416524.75221119.25635.2503-0.75101
1462IŞIN KOCA192.416524.751812151068.5231.25000
1463KESER MELİSA191.58424.5171513.25413.75856.75110.75
1464YASEMİN ŞEN191.58424.523821332.25211.7502-0.5
1465TAŞKIRAN AYŞENUR191.58424.5271323.75260.5316-1231.25
1466EDA AKGÜL191.58424.5151810.5977.25775.25361.5
1467KURTOĞLU YAREN191.58424.517715.25736.25303000
1468MELİH KARABATAK191.58424.5211716.75755.75250.75371.25
1469EREN HUZ191.58424.5201715.75996.75332.2501-0.25
1470YUSUF YALINIZLAR191.58424.5231319.75514.75000000
1471ZENGİN NESLİHAN191.58424.5201217866.5371.2501-0.25
1472RABİA BAL191.58424.5191914.251058.75351.7501-0.25
1473BETÜL KAHRAMAN191.58424.517201211410221.5101
1474HATİCE KILINÇ191.58424.5201616315-0.75211-0.7511410
1475DİDEM BATGİ AZARKAN191.58424.5171912.251068.5413.75000
1476SUAT TÜRKMEN ALBAYRAK191.58424.5171712.751058.75534.2505-1.25
1477SİMENDER OKULU191.58424.5161911.251169.5231.25322.5
1478ADNAN KİRİŞCİ191.58424.518161412510.7515-0.25000
1479SEZİN DEDE191.58424.5161512.251341210103-0.75
1480ŞERAFETTİN KIZMAZ191.58424.5181813.51179.25110.75101
1481METEKAĞAN GÜNER190.751524.251198.75736.258125534.25
1482MELEK ÖZKORKMAZ190.751524.2513256.75967.59116.25693.75
1483KAYIŞ BARAN190.751524.25161811.5886303413.75
1484ÇAKIL MEDİNE190.751524.25221019.5693.75101000
1485DENİS GAMZE DOĞAN190.751524.25211517.25514.75351.75260.5
1486ASENA ALKAN190.751524.25221219404000371.25
1487BOLACALI ESRANUR190.751524.25171912.25977.25000654.75
1488KAŞIK MUHAMMET190.751524.25221219625.500001-0.25
1489ŞERİFE ERDOĞMUŞ190.751524.251620111299.75563.5140
1490 190.751524.25191515.251078.25120.5130.25
1491İSMAİL SÜTCÜ190.751524.25191515.251049000000
1492ALTUN UĞUR190.751524.2516201113511.75221.5140
1493BERRİN ARGON190.751524.251920149116.2583207124
1494ÖZGÜR ALICI190.751524.25191914.258125785000
1495TAYFUR ARIKAN190.751524.2512197.251097.75726.5312.75
1496SERHAT FINDIK GÜVENDİ190.751524.25181614977.25303000
1497FUNDA ÜÇER190.751524.25181713.751198.75110.75381
1498NESLİHAN ÜNAL190.751524.2512158.2514313.25101211.75
1499SERVET YILMAZ190.751524.2515201010107.5443553.75
1500KÜÇÜKBİLECİ SİBEL189.91924171613404563.5423.5
1501BAĞIŞ BARIŞ189.91924151311.75847534.25101
1502SEVAL SERÇE189.91924181813.5736.25423.5110.75
1503YILDIZ SELİNAY189.91924201815.5856.7530305-1.25
1504CANER İPEK189.91924191814.5847322.5000
1505OĞULCAN ÇELİK189.91924201316.75876.25120.5120.5
1506ÖMER DOĞAN189.91924151411.51049423.5000
1507ZOZAN TAŞ189.91924191814.51088221.5000
1508GENÇ RÜMEYSA189.91924201217987000000
1509SÜREYYA SERPİN189.91924201416.5967.5000000
1510CANDAN ÇAĞLAR189.9192412109.513312.2530317-0.75
1511ERİN HATİCE189.9192418161411310.2500029-0.25
1512PERVİN ERGİN189.9192417161312411140000
1513ÇALIKOĞLU NURSELEM189.91924161811.51341210116-0.5
1514EMRE ÇETİN189.91924172311.251198.751016123
1515ORÇUN ERGÖZ189.9192414189.51198.756181.5674.25
1516FATMA ESİN FİLİZ189.91924132081078.25472.25765.5
1517DERYA ALABALIK189.9192414199.251198.75423.5322.5
1518DUYGU KIZANOĞLU189.91924191216876.25211.75000
1519HÜSEYİN YAŞAR189.91924182013837.25211.75202
1520AYKUT ÇELEN189.91924191315.75967.5110.75000
1521AYŞE DEMİRELLİ189.91924151311.7512710.25342000
1522SEHER ÖZLEM DOĞAN189.91924182212.512610.5241000
1523YILDIZ MUHAMMED189.086523.75161612524.5967.515-0.25
1524ALBAYRAK BURAK189.086523.7512138.75736.25837.25361.5
1525GÜLLÜ ASLAN189.086523.75162110.75876.25716.75000
1526BERKAY ÖZDEMİR189.086523.75152010987654.75482
1527AKKUŞ KEZBAN189.086523.75181514.25736.25101332.25
1528ANIL ERDAŞ189.086523.75221318.75645000000
1529BEYZANUR KARATAŞ189.086523.75191116.25847260.5000
1530ÖZCAN ERCAN189.086523.75181614938.25110.75110.75
1531EREN KUŞ189.086523.75171313.75938.2503-0.75322.5
1532PEHLİVAN BURCU189.086523.75201815.511108.500001-0.25
1533SEDA DÖNMEZ189.086523.75181514.251198.75110.75000
1534ESRA CAN AKDEMİR189.086523.75251122.25000221.5000
1535EVREN DANIŞOĞLU189.086523.75151012.57114.25635.25211.75
1536NİLÜFER GÜRSOY189.086523.751912166103.5241433.25
1537MURAT ŞENER189.086523.7512138.751068.5755.75110.75
1538YUSUF ABAT189.086523.751612131097.75342101
1539MUSTAFA BARAN ERGÜN189.086523.75181514.2574607-1.75635.25
1540GÜNEŞ ÇİÇEKBİLEK189.086523.75161312.751198.75000332.25
1541FATİH ÜNÜŞ189.086523.75181215938.25000120.5
1542MEHMET OĞUZ189.086523.75171712.751159.75260.5110.75
1543ORHAN KOL189.086523.752016161068.517-0.75000
1544ÖZLEM YEGEN YILMAZ189.086523.75181614987381211.75
1545ŞAHİNKAYA MERVE188.25423.514189.5684928.5221.5
1546SARPER ÖZKAYA188.25423.512810746967.5000
1547TAHİR ÇAKAR188.25423.5261123.254150.25000000
1548OĞUZ KANTAR188.25423.5201715.7568454401-0.25
1549MEHTAP ÖCAL188.25423.5211417.5534.25332.2502-0.5
1550EMİRHAN ŞAHİN188.25423.521918.75693.75101000
1551TANÜNVER MEVLÜT188.25423.5172211.5967.5635.2503-0.75
1552ONUR GÜNAY188.25423.514199.251049775.25000
1553YILMAZ ÖMER188.25423.5201316.75866.517-0.75241
1554MEFFKURE GÜREL188.25423.5181115.25837.25000101
1555SİDAR BULMUŞ188.25423.515613.5928.5221.5000
1556DENİZ DEĞERLİ188.25423.5201017.58473110.2505-1.25
1557KALAYCI HÜSEYİN188.25423.5171912.25918.75250.75211.75
1558EMİRHAN KAMAR188.25423.5161512.2512211.501-0.25000
1559PINAR TOKER188.25423.5171313.75452.75674.25312.75
1560ERHAN SU188.25423.5181314.75654.75404000
1561GÜLDEN POLAT188.25423.514218.751078.25645221.5
1562LATİFE KELEŞ188.25423.5171513.25967.5452.75000
1563SİBEL SEYREK188.25423.5201715.75866.5231.25000
1564FATMA SELCEN ÖZKAN188.25423.5191415.5987351.7517-0.75
1565HALİS ASİL188.25423.519717.25736.25000000
1566YELDA TOKTAŞ188.25423.5191415.5847130.25110.75
1567ZEHRA ARDIÇ188.25423.5211517.25876.2503-0.75110.75
1568MEHMET REŞİT ÖZDEMİR188.25423.513139.7511410303110.75
1569EMCED SÖZEN188.25423.5172311.251189120.5452.75
1570OKAN ÇOBANYILDIZI188.25423.515258.7513711.25563.5000
1571ABDULLAH ARİF MÜFTÜOĞLU188.25423.5181414.5104901-0.25130.25
1572AYDEMİR AKSOY188.25423.5201815.5775.2530301-0.25
1573M GİZE187.421523.2512810948635.25000
1574DAYAN FATMANUR187.421523.25171912.2511108.5221.5241
1575ALİ ACAR MUHAMMED187.421523.25181913.251078.25241250.75
1576SENA KARAKÜTÜK187.421523.25181514.25938.25110.75000
1577KOÇ SAMET187.421523.251716131169.5120.5270.25
1578PINAR DİREK187.421523.25172111.75131110.25260.5390.75
1579BERK DALGIÇ187.421523.25172311.2513711.2501-0.25241
1580ÖZGÜR ÇAKIR187.421523.25141410.513312.2501-0.25250.75
1581FATİH AKYOL187.421523.2513188.5957.75775.25211.75
1582AYDIN OFLAZ187.421523.25171912.251058.75332.25000
1583BENGÜHAN KARAOĞLANOĞLU187.421523.25171712.7511310.25000130.25
1584AHMET AYAS187.421523.25151511.2513312.2501-0.25000
1585YALD HAKAN186.5892300034219517.75573.25
1586KOCABAŞ BERAT186.58923201316.75553.75684110-1.5
1587DEMİR SELMA186.58923181713.75674.25332.25312.75
1588MAHMUT ELALDI186.58923181713.75794.75303221.5
1589EMRE ÖZADANIR YUNUS186.58923211317.75413.75221.5000
1590YUCAK İSMAİL186.58923171214625.5443120.5
1591EREN ÖZTÜRK186.58923201516.25856.75000000
1592NAZLI ELBAŞ186.58923161911.251029.5312.7502-0.5
1593ERDOĞAN HİLAL186.58923181713.751078.25101140
1594YAŞAR KAYA186.58923181913.251068.5231.25000
1595TEVFİK ALTUN186.58923182212.51179.25371.25280
1596SEKİN BURÇİN186.58923181514.251058.75000000
1597SULTAN GÜNEY186.589231516111159.7503-0.75583
1598NEZİH ÇETİN186.58923171513.2511210.500003-0.75
1599TOLUNAY KARKIN186.5892312275.2510107.5573.25987
1600TUĞRA BİLİCİ186.58923231120.25231.25315-0.75332.25
1601ÖZGÜR ALBAŞ186.58923151710.751088553.75120.5
1602YUSUF GÜNDÜZ186.58923181414.5866.5130.25211.75
1603ÖNDER TURGUT TURAN186.589231416101029.5211.75211.75
1604BARAN DEMİR186.58923171712.751078.25130.25211.75
1605SEYHAN BAYRAKÇI186.58923181514.25104901-0.25000
1606ZEKİ DÖNMEZ186.58923181713.751179.25280000
1607KADİR GÜRSOY186.58923161911.2512710.25110.75110.75
1608MURAT ÖZER186.58923192113.75856.75322.5000
1609OĞUZ ÖZMEN185.756522.7513217.7514413332.2501-0.25
1610ALA UĞUR185.756522.7500000024522.75000
1611EDA AKTÜRK185.756522.75241320.75000250.75231.25
1612KURT SERCAN185.756522.7513198.25987443524.5
1613ÇAĞLA TAYLANCI185.756522.75221418.57124270.25000
1614ERDOĞAN BÜŞRA185.756522.7517161398744301-0.25
1615KERE M YETİŞİR185.756522.75211417.5755.75110.7505-1.25
1616EMİN ATA185.756522.75182013928.5231.25000
1617CİHAN ÇELİK MELİH185.756522.751816141039.25260.504-1
1618İHSAN AŞKIN185.756522.75162310.251198.7511293.754160
1619DEMİR KASAPOĞLU185.756522.75191615693.75684000
1620MUHAMMET MURAT SARI185.756522.75172211.5837.25443241
1621MUHAMMED YALÇIN185.756522.75181015.5736.25101000
1622BAHADIR ÖZTÜRK185.756522.75201416.5736.25000000
1623HASRET HAYAT184.92422.5191914.25472.25413.75332.25
1624MEHMET CEYLAN184.92422.5251521.255170.75316-14101.5
1625ÖZ EREN184.92422.5202015684322.5101
1626DURĞUT SEMİH184.92422.5151511.25775.25332.25413.75
1627GÖKÇE KARAKAŞ184.92422.5211816.5674.25371.25120.5
1628MİNE KUŞ184.92422.5201416.5765.5000120.5
1629BURHAN ŞAHİN184.92422.5221418.5775.2500005-1.25
1630 184.92422.5181713.75967.5221.501-0.25
1631FEDEN ERGÜN184.92422.5201815.5827.5250.7505-1.25
1632ALİ KOPARAN184.92422.5151411.51179.25351.75000
1633DAL UĞUR184.92422.519161594801-0.2501-0.25
1634UNCUER ERDAL184.92422.5171513.251039.25120.502-0.5
1635MEHMET ÇELİK184.92422.512236.2514612.5322.5231.25
1636ÇALIŞKAN EDANUR184.92422.514199.2514911.75472.2503-0.75
1637BEYZA KAYIR184.92422.51816141141004-102-0.5
1638İLHAN BARIŞAN184.92422.5191515.25322.5443211.75
1639YILDIRIM ARDA184.92422.5141410.5938.25211.75202
1640OĞUZ KAAN BARDAKÇI184.92422.51620111097.75110.75583
1641EFTAL MURAT ULU184.92422.5161013.5827.5221.5000
1642GÖKAY KIVRAK184.92422.51520101179.254101.5211.75
1643FATİH RIFAT BULUT184.92422.5181514.2594801-0.25120.5
1644MİHRİBAN TARHANACİ184.091522.2516913.75221.5716.75130.25
1645ÖZBULAT AHMET184.091522.25171712.75332.25967.501-0.25
1646VEHBİ ERSU BATIN184.091522.25151611746524.5110.75
1647TÜRKMEN ERDEM184.091522.25211517.25684110.75130.25
1648MERTMMACAK BARAN184.091522.25171413.5716.75312.7503-0.75
1649NİLAY ATIŞ184.091522.25161711.751058.75322.503-0.75
1650CANBEK MELİH184.091522.25201815.5856.75000000
1651NURAN KILAVUZ184.091522.25221817.5462.5000472.25
1652HABİL TAN184.091522.25161312.75755.75433.25120.5
1653ÖMER ÖZKAN CANDAN184.091522.251920148115.25231.25211.75
1654SELMA EŞFER184.091522.25171313.751088110.7501-0.25
1655NURETTİN KARAKULAK184.091522.25191914.25957.75140130.25
1656AHMET BABAYİĞİT184.091522.25151910.2513711.25000110.75
1657MERVE SAYAN183.2592217815625.501-0.25211.75
1658GÖKMEN FURKAN183.2592215912.75684635.25000
1659GÜNER BARIŞ183.25922181614583433.25211.75
1660R D VUT ÖMER K183.25922211716.75332.25443000
1661MELİSA AKGÜN183.25922181215553.75443130.25
1662BERRA METO183.25922191315.75553.75211.75110.75
1663EBRARSENEM KARA183.25922172111.758867114.25000
1664EMİR SİDEL183.25922182013765.5371.25332.25
1665GÜRKÖK MEHMET183.25922161811.5716.759311.256142.5
1666YAŞAR BILAL183.25922211517.25775.2504-1120.5
1667KORKMAZ MELİKE183.25922151511.25918.75342000
1668 183.259221720121068.5221.5000
1669NUR KALLE MELİKE183.2592215258.75141111.25260.55141.5
1670BIYIK BURAK183.25922172111.7512710.25140000
1671POLAT SERCAN183.25922171712.751159.7504-1120.5
1672EKMEKCİ YASİN183.25922161911.2513611.514017-0.75
1673UTKU BARAN183.25922161512.25664.5635.25000
1674SÜLEYMAN ÖZYÖRÜK183.25922191315.757133.75241361.5
1675CAN DENİZ183.25922211417.5452.7507-1.75563.5
1676ONUR KADİR ÖZDEN183.25922161811.5987553.7501-0.25
1677FİLİZ KARAPIÇAK183.25922191814.5765.5342140
1678CANSU SELCAN ÖZDEMİR183.25922171513.25967.5231.25000
1679ABDULLAH SERT183.259227114.2512411322.5534.25
1680NESLİHAN SAKA183.259221616121078.25250.75241
1681SEDA ELÇİM YILMAZ183.25922191315.75775.25101000
1682FUAT YILMAZ182.426521.75161213312.75755.75130.25
1683EZGİ KIZCAN182.426521.75151810.5524.5693.75303
1684OĞUL MERT DAĞ182.426521.75151311.75645645000
1685YILMAZ SUDE182.426521.75211716.75404101000
1686BÜŞRA HANİKAZ182.426521.75231519.25592.7502-0.5130.25
1687NERGİS DARAMA182.426521.75211417.5684130.25000
1688EMRULLAH DERİNER182.426521.75181614895.75202000
1689ÇİTİL YEŞİM182.426521.75241620573.2501-0.2519-1.25
1690ÖRKEN ÖMER182.426521.7521918.75563.502-0.5000
1691NAFİYE NUR KARACAN182.426521.75201516.25654.75110.75000
1692OKSAY ONUR182.426521.75191315.75645101000
1693AKŞIN ABDULSELAM182.426521.75191515.258105.5315-0.75211.75
1694KELEK MERT182.426521.75181514.25977.2501-0.25260.5
1695YILDIZ MUSTAFA182.426521.7516161211118.25130.25231.25
1696DAVUT GÖRÜR182.426521.751916151097.7504-1000
1697MURAT POLAT KARA182.426521.75161312.751039.2500001-0.25
1698KARADAG TUĞÇE182.426521.75172311.25141011.5212-1000
1699KÜBRA NASUHBEYOĞLU182.426521.75201815.5482101433.25
1700HÜSEYİN İPLİKÇİ182.426521.7514911.75856.75433.25000
1701BELMA ÖZEK182.426521.7519121688615-0.25000
1702MÜCAHİT KAYA182.426521.7517815736.2502-0.5101
1703CEYHUN AYYILDIZ182.426521.75171712.751058.75130.25000
1704GÜLTEKİN GÜNHAN POLAT182.426521.75181614775.25101221.5
1705BORAN SELDA181.59421.5151511.25433.25746101
1706ERCAN KARAKUŞ181.59421.512158.25625.5625.5472.25
1707MARAL MEHMET181.59421.513169847625.5140
1708BAŞAK ERKAN181.59421.5211417.5553.75270.25000
1709ÖZDEN AHMET181.59421.57114.2513711.25746000
1710TALHA UZDU181.59421.5151511.25938.25202000
1711KARATAŞ MERVE181.59421.5191714.7598715-0.25000
1712HANDE ÇELİKTEN181.59421.513178.75635.25996.75110.75
1713GÜLHANIM SERTOĞLU181.59421.59155.25837.259106.5462.5
1714ÖMER SARAYLI181.59421.5181813.5765.5322.5000
1715ZİYA KILIÇOĞLU181.59421.517815635.25101130.25
1716ÇAĞRI SEZEN181.59421.5191116.25895.7502-0.5140
1717SERKAN KOCABIYIK181.59421.5191714.7584702-0.5130.25
1718LEVENT ATILGAN181.59421.51720121068.5110.75130.25
1719İSA DARAMAN181.59421.51820131068.5000000
1720CEM ÇİMEN181.59421.5151710.7511410000110.75
1721 ATALI180.761521.25192113.75443524.5140
1722FURKAN ASAS180.761521.259145.5837.25866.5482
1723YILDIZ OĞUZHAN180.761521.2513276.251068.584702-0.5
1724MERVENUR KÖK180.761521.2515249746322.5413.75
1725CEMAL ETİLO180.761521.25161711.75996.75592.75000
1726MEHMET ÖZGÜL HACI180.761521.25201217534.25000000
1727DONAT ERAY180.761521.25221318.75664.5112-2000
1728YAŞAR AKSU180.761521.25151411.5938.25221.5000
1729ŞAHİNOĞLU BATUHAN180.761521.25181314.7584702-0.5000
1730KAYA DOGUKAN180.761521.25151311.751198.75270.253100.5
1731ÖZYURT UĞUR180.761521.2513178.7511011322.504-1
1732BAŞARAN OĞUZHAN180.761521.251212912610.5101110.75
1733SONGÜR GAMZEGÜL180.761521.251720121159.7504-1120.5
1734HÜSEYİN KESKİN180.761521.252020159116.25000000
1735CEMİLE ÇİĞDEM ALTAŞ180.761521.2517161310107.5250.75140
1736MAHMUT YAVUZ180.761521.25131010.500013910.75000
1737ÖNDER GÖKGÜL180.761521.2516913.75794.75110.75202
1738RAŞAN KAHRAMAN180.761521.251316910494111.25482
1739İSMAİL YAVUZ GÜNGÖRMEZ180.761521.25151710.751058.75231.25120.5
1740ÖMER TAŞDELEN180.761521.25181713.75967.5000000
1741KENAN SELÇUK EMELİ180.761521.251716131078.25000000
1742EMRE KILIÇ180.761521.251516111169.505-1.25202
1743SERDAR SINICI180.761521.2511147.513511.75120.5221.5
1744SONER BULUT180.761521.25151910.2512510.7502-0.5390.75
1745ENVER GÖKTAŞ180.761521.251179.2512311.2501-0.25101
1746MUHLİS BAŞAR180.761521.25181913.259116.25381110.75
1747ESER MERVE179.9292126122304-1315-0.7515-0.25
1748HABERCİ ULAŞ179.92921181713.75775.25342000
1749FATMANUR ORTATAŞ179.92921211417.5563.5000000
1750HÜSEYİN GÖKTAŞ179.92921191216794.75130.25000
1751YAĞMUR LEVENTCANLI179.92921191415.5765.5110.7503-0.75
1752CAN YÖRÜK179.92921181215606000000
1753YUNUS TUĞAN179.92921181015.574600002-0.5
1754BAVER EKİN179.92921151910.2512610.5000130.25
1755TİMUR KOÇ179.92921172211.510107.5322.516-0.5
1756LEMAN ÜNAL179.92921181913.259116.25332.2517-0.75
1757ELA TÜRKSOY179.92921151710.751078.25101241
1758CEMİL BAYRAK179.92921161612967.503-0.75332.25
1759BURCU SEVİNÇ179.929211816141078.2504-101-0.25
1760 179.096520.7513149.5101726.5553.75
1761RASİM ZAMBAK179.096520.75181713.75413.75433.25000
1762GÜRKAN İKRA179.096520.75171613664.5553.7502-0.5
1763BURAN KENAN179.096520.75171513.25654.75202110.75
1764USNEKER CAN179.096520.75201815.5674.25000241
1765YILD? ONUR179.096520.75171812.5886231.25101
1766FİDAN ÜL VEDAT179.096520.7514228.51179.2554404-1
1767MURAT OKCU179.096520.75191016.5755.7517-0.7503-0.75
1768KARADAYI GÜRKAN179.096520.75191515.25996.7500005-1.25
1769TANK AYŞE179.096520.7515239.251039.25231.25241
1770İREM ARAN179.096520.75171812.51078.25000000
1771FURKAN KUŞ179.096520.75181713.751068.500006-1.5
1772ÇABUK MÜCAHİT179.096520.751424814812322.5215-1.75
1773CANER KARTAL179.096520.7512138.7511110.7503-0.75482
1774SALİHA SANEM ÇOKER179.096520.75162110.7510107.5452.7515-0.25
1775ZELİHA KUMBUL179.096520.75161512.25000948260.5
1776ALEVTİNA ÖZATA179.096520.75211118.25110-1.53100.5563.5
1777ARZU SEYREKOĞLU179.096520.75191216221.5433.25000
1778MEHMET BOLATTÜRK179.096520.751516111088110.75101
1779BİREYLÜL DİRİCAN179.096520.75181514.2584702-0.5000
1780AYSEL YILMAZ179.096520.75151810.5938.25280202
1781DOĞUKAN BOZKURT178.26420.5172012443625.5000
1782FİDAN NURAY178.26420.521918.75250.75101000
1783EMİRCAN ÖZÜTEMİZ178.26420.5231519.25390.754140.5140
1784EMİNE YALÇIN178.26420.5172311.258115.25674.2515-0.25
1785T BÜŞRAN R DEMİRPOL178.26420.5181514.25413.75202120.5
1786UMUTCAN ÖZTÜRK178.26420.512148.5957.75514.7502-0.5
1787ENES BURAK ÖZCAN178.26420.5182212.5755.75322.501-0.25
1788RUMEYSA YILDIRIM178.26420.5201616684000120.5
1789BUSE GÜL OLGUN178.26420.514179.7510107.5433.25000
1790ŞİMŞEK SİMGE178.26420.5202015625.5231.2505-1.25
1791DEMİRDELEN AYDAN178.26420.517914.75625.5110.7502-0.5
1792ACAR HARUN178.26420.5201715.75635.2502-0.5000
1793ATSAL AHMET178.26420.515201012129250.75110.75
1794MELEK GÜLER178.26420.5191714.75977.2506-1.5000
1795EMRE YILDIZ YUNUS178.26420.5181813.51068.505-1.2501-0.25
1796ÖZGÜL TÜREMENOĞULLARI178.26420.5172111.75785312.75241
1797SIDIKA AYDEMİR178.26420.5201316.75452.75140241
1798TUNA DEMİR178.26420.5161711.7510107.5000231.25
1799ÖVGÜ ANIL APAYDIN178.26420.51616121058.7501-0.25000
1800EMİŞ DEMİR178.26420.550517316.25211-0.75000
1801SABİHASU SABANCI177.431520.25142097124592.75664.5
1802SEDEF AKBAŞ BETÜL177.431520.25201316.75381270.25472.25
1803ERBAŞ ZÜLEYHA177.431520.25161811.5654.75452.75231.25
1804 SEDATARABUL177.431520.25211916.25303241000
1805VELİ AVCU177.431520.25171812.5775.25423.518-1
1806BETÜL TEPE177.431520.251720128105.5332.25120.5
1807TANRIVERDİ GÜLİSTAN177.431520.25172012635.25101342
1808KADİRHAN BÜYÜKER177.431520.251524910107.5534.2502-0.5
1809TİRYAKİ MURAT177.431520.2519161578524103-0.75
1810TÜRKİLLİ İSMAİL177.431520.25201516.25645130.2505-1.25
1811ÜZÜM SEVGİ177.431520.25171812.5876.25000221.5
1812ŞEYHMUS AĞIRMAN177.431520.25171712.75996.75371.2502-0.5
1813?ĞMUR ÇAKIR177.431520.25161811.5827.5332.2504-1
1814YANCAR CANAN177.431520.25141510.25948202000
1815KENDİR EDAGÜL177.431520.25161811.5837.25000221.5
1816NAİM KORKMAZ177.431520.25181614977.2502-0.502-0.5
1817NİLGÜN YILMAZ177.431520.25181015.5443110.75101
1818ELİF DENİZ177.431520.25161711.75977.25231.25000
1819YAVUZ SELİM ÖNDER176.5992012197.25544957.75101
1820KA ?PINAR ZEHR176.59920191415.55112.25221.5110.75
1821FATİH MİRAÇ KARAHAN176.59920191814.56123241221.5
1822YAĞMUR KORKMAZ A176.59920171613794.75332.25000
1823ALTAY YASİN176.59920171014.5664.5231.2501-0.25
1824 AVCILARKADRİYE176.59920161512.25736.25221.5000
1825SERTOĞLU HAKAN176.59920172012987241000
1826ALTIN MEHMET176.59920161213726.5130.25130.25
1827EMRE ŞİMŞEK YUNUS176.5992012177.751039.25303000
1828COŞKUN NESİBE176.59920182112.75866.502-0.5231.25
1829ATAŞ HAMZA176.59920171712.75837.25000000
1830NUR KÖSE NİSA176.59920161412.5967.503-0.75250.75
1831SEBİHA KOYUNCU176.59920172311.259116.2510302.54160
1832YUSUF ALPER SAĞCAN176.59920161312.75693.75312.75110.75
1833IŞIL EVMEZ176.59920211118.2515-0.25116-3645
1834AYŞEGÜL AKBULUT176.5992013910.75645120.5413.75
1835TÜMAY KÖKSAL176.59920161512.25895.75342000
1836ZERİN KARA176.59920181913.25856.75280000
1837MEHMET ÖZCAN176.599201416101049241000
1838FATMA ECE DEMİREL176.59920151411.51198.7501-0.25000
1839DÖRTTEPE AYŞENUR175.766519.7516913.75241534.25250.75
1840ŞİMŞEK ABDULMELİK175.766519.7512158.25534.25837.25000
1841KOÇAK FURKAN175.766519.75151012.5413.75563.5000
1842BUKET AKBOLAT175.766519.7512226.5987625.5250.75
1843YAVUZKILIÇ İSMAİL175.766519.75221618472.2501-0.2501-0.25
1844ÜNYILMAZ SÜMEYRA175.766519.75122461078.25625.5000
1845GÜNTÜRKÜN KAMİL175.766519.75161412.5645260.5211.75
1846BABİ NESLİHAN175.766519.75201316.75563.502-0.5000
1847EMRE ÇETİN YUNUS175.766519.75162310.259116.25211.75221.5
1848CAN ÇATAK MUSTAFA175.766519.75151810.5847452.7516-0.5
1849İREM AYDEMİR175.766519.75201516.25664.500004-1
1850ABDURRAHMAN AKTAŞ175.766519.75141510.25726.5000583
1851MÜMTAZ ALİCAN175.766519.75181115.25635.2500003-0.75
1852SİNEM COŞKUN175.766519.75161213736.25250.7501-0.25
1853CE ?N ÖZBİLGE175.766519.75171912.251012702-0.5101
1854GAM ? ŞEKER175.766519.7514228.51179.25260.5221.5
1855AHMET TİKİCİ175.766519.75181215635.2502-0.5000
1856NEVROZ TOMBUL175.766519.75151910.251159.7501-0.25000
1857SEMA ÇİMEN175.766519.7515229.512610.515-0.25000
1858GAMZE PINAR ÇİFTCİ175.766519.751116712111.75010-2.5423.5
1859TEHÇİ MERYEM174.93419.513139.75211.75746482
1860RABİA ÇAMDALI174.93419.510107.5404967.5260.5
1861ELİF GÖZEL174.93419.512129433.25322.5514.75
1862RAFET TUNA174.93419.51049505615.7501-0.25
1863GEDİK NERGİS174.93419.518816452.7510101-0.25
1864YEŞİLYURT SEMANUR174.93419.5191814.5413.75211.7502-0.5
1865GÖVEBAKAN AYŞE174.93419.5171214404351.7501-0.25
1866ALTUNBAŞ TURGAY174.93419.5181215563.5101000
1867ŞENNUR ÖĞUZ174.93419.5151411.5606101101
1868RÜM?S A DEMİRYÜREK174.93419.5171413.5755.75260.515-0.25
1869OBUDAN MURAT174.93419.5151511.25847211.7502-0.5
1870KELLECİ EREN174.93419.5141410.5948221.502-0.5
1871FATMA KELERCİOĞLU174.93419.514712.256132.754434101.5
1872MELTEM HALE BÜYÜKKAL174.93419.5171513.25785000231.25
1873SELMA BAL174.93419.5151810.51097.75120.5110.75
1874İBRAHİM KOÇ174.93419.515219.751078.2516-0.5202
1875ASLIHAN AÇAR174.93419.514238.2512710.25241000
1876FİLİZ KARADAVUT174.93419.5161711.7510107.5000270.25
1877ERDEM ERHAN174.101519.25171114.25573.25110.75101
1878KARABUT ARİFE174.101519.25181514.256103.5260.5241
1879DURSUN AYAR SAMET174.101519.2515229.5886452.75241
1880YUNUS EMRE ÖCAL174.101519.25161312.75664.5110.75231.25
1881MUKADDER YEŞİL174.101519.25171313.75524.5101000
1882SALTIK TANER174.101519.25181215544120.501-0.25
1883YİĞİT BAŞDEMİR174.101519.2517615.5413.75000000
1884DEMİR SEDAT174.101519.2513237.251058.75573.25000
1885? CEYLAN AYBE174.101519.25161412.5837.2519-1.25110.75
1886ÜNLÜ KAAN174.101519.25161711.7580814002-0.5
1887BİLGİ DEMİRTAŞ174.101519.25172311.259116.25140211.75
1888TUĞBA ÖZEL174.101519.252081808-2211-0.75404
1889HÜSEYİN DUMLUDAĞ174.101519.25162210.5755.75000443
1890EVREN AĞCA174.101519.2514238.2510107.58212.75110.75
1891FERDİ AKGÜL174.101519.251424811894121371.25
1892BURÇİN BAYRAM174.101519.2512119.25909241140
1893YASİN KAYA173.269191179.25918.75120.5120.5
1894ADEM ÇERKEZ173.2691913247534.25775.25462.5
1895SARIKAYA BURAK173.26919231519.25211-0.75313-0.25110.75
1896MERT KÖRKÖSE TALİP173.26919171114.253426132.75000
1897EMRECAN YAVUZ173.26919171912.25553.75202241
1898ŞEKER EDA173.26919192014443231.25390.75
1899OLCAY ÇIKAR173.26919181314.75684231.2504-1
1900SALİH UYSAL173.26919172012625.5120.5101
1901ERTUĞRUL ÖNAL173.26919161612876.2501-0.25101
1902ALİ PARLAK173.26919141510.25977.25130.25231.25
1903ONUR UÇAR173.2691911147.51039.25221.5250.75
1904BAYSAL HATİCE173.26919182212.5957.7501-0.2504-1
1905MUHAMMET GÖKSÜGÜZEL173.26919151411.594803-0.75130.25
1906ALIR FEHİM173.2691911235.2515613.54111.2518-1
1907BARIŞ BEKLER173.26919162310.2510107.501-0.25221.5
1908BAVER CEYLAN173.26919171912.259116.2503-0.75371.25
1909MAHMUT KOÇER173.269191716138115.2502-0.5231.25
1910EMRAH KEMAL OKUR173.2691913198.251141010101-0.25
1911EMEL KARAGÜLLE172.436518.75161412.5635.25130.25250.75
1912NUR DALMAZ SEMRA172.436518.7510195.255051068.5140
1913BEYZA FET172.436518.75151012.5351.75674.25130.25
1914ÇAKIR RAMAZAN172.436518.7520818000110.75000
1915BATUHAN YILMAZ TAHA172.436518.7511293.7511147.511196.255151.25
1916SEVAL GÜRZ172.436518.75181115.2544310102-0.5
1917HASRET EROĞLU172.436518.75151511.25755.75110.75101
1918SİBEL KORKMAZ172.436518.7510156.251078.25322.5211.75
1919SERHAN KARABEKMEZ172.436518.7514209977.25211.75110.75
1920ŞUHEDA GÖKÇAY172.436518.75151710.75847221.516-0.5
1921KÜBRA ANAÇAR172.436518.75161512.259106.5000000
1922 CEMRE172.436518.75181514.25876.2500007-1.75
1923MURAT GENEZ172.436518.7515258.759116.250007133.75
1924MEHMET ÖZER KAYA172.436518.7513811413.75544000
1925GÖKAY KILINÇ172.436518.7515219.75505433.25110.75
1926NECİP GÖRMÜŞ172.436518.7513169755.757114.2515-0.25
1927ERKAN DOĞAN172.436518.75191515.25563.5140000
1928ÜMİT ÖZLÜ172.436518.7514218.751078.25101110.75
1929GANİM YILDIZ BULUT172.436518.75161811.5957.75110.7505-1.25
1930KABAN ADNAN171.60418.516814000664.5000
1931BARIŞ DOĞAN171.60418.5141011.5342895.7503-0.75
1932MEHMET YAKUP ASLAN171.60418.5191714.75462.5322.505-1.25
1933BERAT KAÇAR171.60418.512119.25524.5332.256142.5
1934 NİMETULLAH171.60418.5171513.257104.5110.75000
1935EBRAR ALBAYRAK171.60418.5171313.75654.75000000
1936KÜBRA TOPRAK171.60418.5182212.5746000000
1937 171.60418.513159.25977.254140.5361.5
1938TÜRKSOY İBRAHİM171.60418.5151411.5847110.7503-0.75
1939 171.60418.574610010322.5000
1940AŞIK EDANUR171.60418.513256.7512411221.503-0.75
1941NAZLI ZÜRÜMEZ171.60418.512138.751159.7516-0.53100.5
1942EREN DİNÇ171.60418.512197.2512411110.7502-0.5
1943BARAN PULAT171.60418.5141410.59106.54111.253110.25
1944FATİH SOBAY171.60418.5151411.59116.25130.25260.5
1945SANCAR COŞKUNER171.60418.511137.751341205-1.25000
1946GÖKBULUT İHSAN170.771518.2513188.5625.5524.501-0.25
1947ZERRİN ÇINAR170.771518.25151212524.5332.2502-0.5
1948SAFAK YENİÇIRAK170.771518.2512177.75967.5221.5221.5
1949KALI AYŞENUR170.771518.25151810.5977.2503-0.75231.25
1950CEREN DAĞDAĞAN170.771518.2513198.2512710.2501-0.25000
1951MUSTAFA KEMAL PEYNİRCİ170.771518.2511137.7510107.5221.5221.5
1952DURAN CAN170.771518.2510253.7514612.5231.25110.75
1953HASAN KILINÇ170.771518.25221418.53110.25219-2.75472.25
1954GÖRKEM ÇİÇEK170.771518.25202015573.25000000
1955ALİ OZAN ORAL170.771518.25182212.5615.75000000
1956VELİ ÇAĞLAR İNCEOĞLU170.771518.25151212736.25000000
1957İRFAN KAYA170.771518.25162011856.7518-1221.5
1958SEYFİ CEM SÜMER170.771518.25181713.75876.25111-1.75000
1959BURAK SOLMAZ MEHMET169.93918201516.25351.75000000
1960MEHMET ÖZENÇ169.93918162110.75654.75322.5000
1961 FAHMTH169.93918161113.25413.75101000
1962ABDULLAH ARGUN169.93918131210755.75592.7502-0.5
1963FURKAN BENK169.9391814228.5957.75312.7504-1
1964KEMAL TEMEL169.9391812119.251058.75000000
1965CÜNEYT DUYAN169.9391814161010107.502-0.5381
1966ALİ KARAMEŞE169.9391815219.75563.5654.75000
1967FIRAT KAPAR169.93918161811.5524.5221.5120.5
1968MUHAMMED TAHA PAKSOY169.9391816814404000000
1969BURAK KALIPCI169.93918162410866.5241120.5
1970MUSTAFA DÜZCE169.939189126938.25140553.75
1971NİZAMETTİN ÖZTAŞ169.93918141610957.75000130.25
1972RECEP GANİ YILDIRIM169.9391813198.25918.75101000
1973ARZU ÇELİK169.939181220712411000140
1974MUSTAFA ÇITIRIK169.106517.75161213472.25351.75110.75
1975GİZEM AKKOYUN169.106517.75151511.25544342120.5
1976SÜMEYRA PEKTEMÜR169.106517.75181913.25524.5140000
1977HAKAN YAVAŞ169.106517.75151710.75996.7524103-0.75
1978