Şubat

ŞUBAT AYI TYT SONUÇLARI

10 Şubat TYT Deneme Sınavı sonuçları açıklanmıştır. İsmini soyismini kodlamamış 11 adet öğrenci vardır. Kargoda meydana gelen aksaklık sebebiyle Şanlıurfa ve Gaziantep Sonuçları cumartesi günü bu tabloya eklenecektir.

MOBİL’DE GÖRÜNTÜLEME SORUNU YAŞAYANLAR BURADAN TÜM SONUÇLARA BAKABİLİR

<
SıralamaAd SoyadTür DoğruTür YanlışTür NetSos DoğruSos YanlışSos NetMat DoğruMat YanlışMat NetFen DoğruFen YanlışFen NetToplam NetTYT Puanı
1CEMRE ÇAĞLA CÖRÜT33531.751541435334.2518217.597.5429.607
2NEŞE NUR BAŞ3443314612.529527.751198.7582377.992
3EFE ÖNCÜ3543414213.529527.75524.579.75370.4995
4MIZIRAK HALUK31629.516215.52942878578364.672
5ZEYNEP FAZLIOĞLU3143018117.7519318.2512710.2576.25358.8445
6FURKAN KURTULUŞ30728.2514313.2526724.2512710.2576358.012
7DİDEM ARSLAN35334.2519318.2522421110.7574.25352.1845
8OYA ÖZKENT291026.51241128526.751169.573.75350.5195
9ÜNLÜ MELİH344331441321220.544369.5336.367
10ALİ SARIKAYA31529.751641524223.500068.25332.2045
11KARAGÜL İLAYDA23721.251301325623.512710.2568331.372
12BÜŞRA BAĞCI35434736.25238219106.567.75330.5395
13EMİN YAKUP MUHAMMED34532.751701712111.75755.7567.25328.8745
14KARARTI DİLARA37336.2513511.7516514.75423.566.25325.5445
15BEYTULLAH İBİŞ31729.251241117515.751068.564.5319.717
16DİNÇER OĞUZHAN32630.5817.7519118.75827.564.5319.717
17ŞEVVAL ÇİMEN354341541416215.510164.5319.717
18BAHATTİN ŞİĞVA25623.512111.7514113.7516115.7564.75318.6175
19YAHYA TÜRK32530.75635.2522620.5967.564318.052
20ŞEYDANUR YİĞİT32630.5967.5204199106.563.5316.387
21ÇAĞLA YAVUZ288261241121519.75654.7561.5309.727
22METEHAN CİGERLİ34532.7511210.51841710161.25308.8945
23TUANA BOZAT ZEHRA31529.7513711.2521320.2500061.25308.8945
24ZİYA AHMET KELEŞ3543415214.511110.75211.7561308.062
25CAN ÖZASLAN M33731.2513711.2518716.25221.560.25305.5645
26DOĞAN BUSE22121.7511210.522121.75664.558.5299.737
27ALİ HAKAN SUCUOĞLU3182915314.2511310.25524.558298.072
28SELCAN ÖZMUTLU33531.75100101601600057.75297.2395
29AYDIN KORTAK VEDAT30728.2515314.251641501-0.2557.25295.5745
30SİNEM ATEŞ27625.512311.2514413856.7556.5293.077
31BERFU ELMAS32231.513312.251101110155.75290.5795
32OĞUZHAN BİÇER27725.2590919916.75664.555.5289.747
33RAMAZANMURAT IŞIK328301641511210.500055.5289.747
34SÜLEYMAN ACAR25623.511210.5201017.568455.5289.747
35IRMAK OSMAN34632.515314.25938.2500055288.082
36BURAK GÜREL3082814213.513112.75130.2554.5286.417
37SABRİ AĞIRMAN25523.75736.2520518.75615.7554.5286.417
38ŞENER TİMURÇİN281025.517116.751039.2544354.5286.417
39SUDE DAŞCI37336.251049534.25534.2553.75283.9195
40SAMİ GÜNGÖR25723.2512610.517914.7578553.5283.087
41VOLKAN DEMİR3303316315.2530334253.25282.2545
42 VESİLESEMABAŞ33232.513312.25726.5211.7553281.422
43AKYO MESUT31729.2518117.75553.7520252.75280.5895
44OMUŞ ESRA3643516415231.25221.552.75280.5895
45ALİCAN YALÇIN29627.512510.7514612.5361.552.25278.9245
46ÇAYLAK MERYEM29527.7512311.2512510.75322.552.25278.9245
47MEHMET CEYLAN281025.512610.5141310.75765.552.25278.9245
48NAZ DEDEMLİ TUSEM29228.550515114.7540452.25278.9245
49DEMİRTAŞ MERTCAN20818413.7522321.25104952278.092
50TAHA KORKMAZ HASAN2782513212.514612.520252278.092
51FURKAN KÜLEKÇİ29727.2515314.251141000051.5276.427
52HAKAN POLAT271024.516215.51078.2544351.25275.5945
53İREM TÜRKMEN28826928.518616.5130.2551.25275.5945
54ARSLAN UĞURCAN231020.5755.7518417957.7551274.762
55KOCADEMİR CANER26724.25104916115.7520251274.762
56OĞUZHAN AKGÜL27525.751019.7512311.25534.2551274.762
57PÜGE GÜLCAN281025.51141013412423.551274.762
58ŞAHİN TİMURÇİN221418.51169.521120.75332.2551274.762
59GÖK TUNA30429134121169.5130.2550.75273.9295
60SERKAN DAĞLI31829957.7512411452.7550.5273.097
61NURULLAH ARNUS2442313212.514512.7534250.25272.2645
62SEFA EKŞİOĞLU27725.2514113.7512311.2500050.25272.2645
63BOSTAN EMRE27525.7514014746534.2550271.432
64MUSTAFA GÜNDOĞDU271124.2514213.51241110149.75270.5995
65BARIŞ DURAN32630.512610.51068.500049.5269.767
66BERK DEMİRCİ2842715015625.520249.5269.767
67BIYIKLI ATABERK2902980813212.500049.5269.767
68EDA DEĞİRMEN3343214113.75250.7530349.5269.767
69EGELİ ARİF3143014213.564510149.5269.767
70MERT TEMELTAŞ23721.251039.251741644349.5269.767
71ÖZCAN NURULLAH30229.51068.5827.554449.5269.767
72SERCAN KORKMAZ301027.514413104900049.5269.767
73ALİ BEKTAŞ MUHAMMED24122113212.516514.7510149.25268.9345
74ÖZKAYA HÜSEYİN294281159.7513611.500049.25268.9345
75ENES GENCİZ29328.2512211.5948231.2549268.102
76MERT BAHADIR328301058.751039.2510149268.102
77ZERİN KARA31928.7512810664.5755.7549268.102
78MEHMET ÖZCAN33731.2515414413.7500049268.102
79ONUR BERK ÖZCAN29328.2512510.75938.25221.548.75267.2695
80UMUT OSMAN TOKGÖZ23920.7513212.516315.25130.2548.75267.2695
81FATMA ECE DEMİREL21121814313.2516614.530348.75267.2695
82AYA BATUHAN27625.5144131281000048.5266.437
83ÖZGE AYVALI3143014213.5664.5120.548.5266.437
84AHMET TİKİCİ261023.512610.512510.75413.7548.5266.437
85İŞİM KADRİYE36435755.75746221.548.25265.6045
86UR UMUTCAN31230.513212.5312.75322.548.25265.6045
87UYANIK BEYZA3243111011625.5110.7548.25265.6045
88YAVUZ GÖK30628.513412505452.7548.25265.6045
89DİDEM AKSU33531.751029.5534.25322.548264.772
90DORUK TÜMÖZEN26923.7510881179.2598748264.772
91EMRAH TIRNAKSIZ3283010881141000048264.772
92MISRA IŞIK35234.513312.25250.75120.548264.772
93NEVROZ TOMBUL301027.513511.75514.7540448264.772
94ASLANKURT EDANUR291126.2515513.753100.5967.548264.772
95EMRE ACAR30728.25615.751159.7554447.75263.9395
96KOK YAKUP29727.2513412755.75312.7547.75263.9395
97MİKAİL KOÇER211018.51169.520518.7524147.75263.9395
98SEMA ÇİMEN22919.75736.2512510.751241147.75263.9395
99BURAK GÜLTEKİN32331.2511110.75765.500047.5263.107
100CAN HA ?TOĞLU KADİR26923.7515114.751039.2501-0.2547.5263.107
101ESMEHAN EREN3082812012674.25433.2547.5263.107
102GAMZE PINAR ÇİFTCİ28925.7514413716.7520247.5263.107
103TÜKM EN MELTEM271024.5847716.751039.2547.5263.107
104ACAR FURKAN34532.7512411452.75110.7547.25262.2745
105PAMUKÇU YASEMİN25823124111019.75423.547.25262.2745
106ZEHRA KESİM32730.2512311.25755.7500047.25262.2745
107FATMA KELERCİOĞLU20121717316.2574680847.25262.2745
108BİRKAN GÜLHAN3283015414312.75120.547.25262.2745
109BİLGİÇ SELİN33232.513013221.500047261.442
110KAAN KAPLAN32630.5967.5674.25654.7547261.442
111MERT CAN ÜNLÜ28526.751341201-0.25928.547261.442
112MELTEM HALE BÜYÜKKAL31928.7514612.5482553.7547261.442
113SELMA BAL3182913312.25654.7510147261.442
114BEYZA TAVLI32032817.7570700046.75260.6095
115BİLGE ABAY3082812510.75837.25250.7546.75260.6095
116ORKUN AYDIN DAVUT28726.2514612.5108800046.75260.6095
117ÖZTÜRK BARIŞ30229.512211.5615.7514046.75260.6095
118İBRAHİM KOÇ211317.7513112.751058.75827.546.75260.6095
119ASLIHAN AÇAR29727.2516215.5231.25312.7546.75260.6095
120SERKAN BAYLAN271323.7513312.25948322.546.5259.777
121ÜNAL SUDE34532.751029.5322.5211.7546.5259.777
122YILMAZ UMUT2442313112.75817.7558346.5259.777
123FİLİZ KARADAVUT30728.2512510.75967.500046.5259.777
124BİLGİ DEMİRTAŞ29727.2515114.7501-0.25654.7546.5259.777
125?RATAŞ GÜLESER25122270715314.2558346.25258.9445
126İHSAN YÖRÜK221019.5413.7518217.5625.546.25258.9445
127İSA AKOVA24323.2511310.251169.5573.2546.25258.9445
128KÖKSAL EMRE2742614313.2584700046.25258.9445
129OKAN COŞKUN3283012510.75404221.546.25258.9445
130SERKAN KÖRNÜŞ2682464518117.75210-0.546.25258.9445
131SIRTIKARA SEDEFNUR3283013711.25524.5120.546.25258.9445
132TUĞBA ÖZEL30927.7515513.75654.7500046.25258.9445
133HÜSEYİN DUMLUDAĞ30927.751058.75654.7564546.25258.9445
134ENES ERKAN KIRIŞ27924.751198.75918.75413.7546258.112
135AYŞENUR TAŞKIRAN32730.2512311.25553.75110.7546258.112
136GÖKSEL ÖNAL M27326.2511310.251029.500046258.112
137KILINÇ MUHAMMET28327.2513112.75524.5221.546258.112
138ŞİMŞEK MERVE281025.550512311.25674.2546258.112
139AYŞE GÜL AKTAŞ3182912411423.5332.2545.75257.2795
140DİLAN ÇIRAK27625.514313.2574610145.75257.2795
141FERHAT SERBEST29926.7514313.25684351.7545.75257.2795
142GEKİK ARİF211018.514313.2514911.75332.2545.75257.2795
143 YALÇIN23721.251341213312.2500045.5256.447
144? YAŞAR SA24122115314.2512710.2500045.5256.447
145BEYZA ATALAY271224120121039.25270.2545.5256.447
146EFECAN ZİLON29827866.51068.5563.545.5256.447
147MUSTAFA KAYALI32530.75765.5524.5514.7545.5256.447
148ONUR KARABUGA28626.5221.516814563.545.5256.447
149YİĞİT SENA29428716.7511110.7500045.5256.447
150EVREN AĞCA251421.51241194878545.5256.447
151FERDİ AKGÜL211417.5154141141068445.5256.447
152MURAT ÇELİK268241159.751029.520245.25255.6145
153TIĞLI ARİF291126.251241164544345.25255.6145
154UFUK EFE MAZLUM31629.51068.5635.2534245.25255.6145
155YALÇIN MERVE301027.515513.75433.25110.7545.25255.6145
156BURÇİN BAYRAM2282011410827.5817.7545.25255.6145
157KESER BURAK231319.7512610.51179.25625.545254.782
158AKI BURCU34532.751058.75322.5110.7544.75253.9495
159BURAK ECİN241021.5856.7516315.25231.2544.75253.9495
160MEHMETCAN KORKMAZ29627.5957.75746423.544.75253.9495
161BARIŞ BEKLER221219755.7513212.5967.544.75253.9495
162BAVER CEYLAN27924.7512211.5827.510144.75253.9495
163MAHMUT KOÇER26923.7519118.7502-0.5312.7544.75253.9495
164ATICI FATİH2982714612.520230344.5253.117
165CEMRE AKIN33531.7512311.25101260.544.5253.117
166ER DAMLANUR28122512710.251198.75260.544.5253.117
167SİNAN ZENGİN271323.7515513.7574610144.5253.117
168EMRAH KEMAL OKUR26122314512.751058.7500044.5253.117
169HALİL SİME30628.5928.5837.2528044.25252.2845
170KEMAL GÖKBAKAN231319.751169.51179.25895.7544.25252.2845
171ÖZENCİ BERKAN30927.7514512.75120.5433.2544.25252.2845
172ŞENEL KEMALCAN27725.2584712311.25110.7544.25252.2845
173ŞİYAR GÜLER BARAN20518.75716.7513412856.7544.25252.2845
174MURAT GENEZ26122316215.5312.7530344.25252.2845
175CAN KULAK248221141074674644251.452
176DEMİREL SILA3283014213.5120.514044251.452
177MEHMET KALA294281029.5625.510144251.452
178OKYAY AHMET221019.5260.524622.5361.544251.452
179ONURCAN SANCAR30927.7514612.540401-0.2544251.452
180ROŞAT GÜNEŞ281125.2515314.25351.75312.7544251.452
181MEHMET ÖZER KAYA281025.5957.75918.7520244251.452
182GÖKAY KILINÇ30828837.25918.7500044251.452
183CEVDET KESER27924.7513511.751068.505-1.2543.75250.6195
184DAVUT CAN261123.2513412957.75110.7543.75250.6195
185HASAN ÖZEL33531.751068.5322.524143.75250.6195
186OKUMUŞ HÜSEYİN27725.2514213.5312.75332.2543.75250.6195
187TEŞİ SİNAN27924.751159.75928.5110.7543.75250.6195
188NECİP GÖRMÜŞ30927.751189635.25211.7543.75250.6195
189EDA CENGİZ2782512810918.7501-0.2543.5249.787
190AHMATBERK BEKTAŞ26923.751159.7570730343.5249.787
191AŞIKOĞLU MUSTAFA2942812411312.75211.7543.5249.787
192KURU OĞUZ29627.5967.5928.500043.5249.787
193ÖZGÜR YILDIZHAN24122114313.251039.2500043.5249.787
194ERKAN DOĞAN28925.7513412755.7500043.5249.787
195BURAK YALMAN261023.515114.7564500043.25248.9545
196ÜMİT ÖZLÜ241121.2513212.51029.500043.25248.9545
197GANİM YILDIZ BULUT151112.251241112311.251058.7543.25248.9545
198BARAN PULAT231419.512710.2513212.510143.25248.9545
199FATİH SOBAY29727.25104960610143.25248.9545
200SANCAR COŞKUNER231120.2514612.5674.25736.2543.25248.9545
201MUSTAFA KEMAL PEYNİRCİ241320.7516415544423.543.25248.9545
202AYRİS CAPACI29926.7512311.2564500043248.122
203BAHAR SİMGE268245051169.5664.543248.122
204EMRULLAH KÖMÜRCÜ25922.751078.2511110.75231.2543248.122
205HAKAN AL2982716215.5250.7501-0.2543248.122
206KAYA SEFA25523.75736.251241134243248.122
207DURAN CAN24522.7513511.75928.500043248.122
208HASAN KILINÇ281125.2513611.5635.2510143248.122
209GÖRKEM ÇİÇEK258231441354430343248.122
210ASUMAN ÇELİK30329.2511011322.500042.75247.2895
211EREN SAĞLAMER29727.2512311.25583231.2542.75247.2895
212HAN BÜYÜKKAYA EYÜP716.751019.7522520.75765.542.75247.2895
213MUZAFFER ER26524.751039.25847211.7542.75247.2895
214ALİ ERBAŞ28626.513112.75423.501-0.2542.5246.457
215BERİL ZORLU3082813312.25342130.2542.5246.457
216CAN ÇAKIR KERAMET3143012610.520200042.5246.457
217DOĞANAY IŞIK27525.7512211.5635.2500042.5246.457
218NUR AYDIN EMİNE24622.5104994830342.5246.457
219SEVEN BETÜL25823967.512211.5120.542.5246.457
220SİNEM ERĞEN29727.251068.5462.5674.2542.5246.457
221SULTAN GÜZEL29926.751159.75524.5221.542.5246.457
222TUFAN COŞKUN31928.751159.75553.7500042.25245.6245
223ALİ OZAN ORAL241320.7511410726.578542.25245.6245
224VELİ ÇAĞLAR İNCEOĞLU21121816215.5635.25423.542.25245.6245
225CARTİ CEM30927.75948736.2500042244.792
226ÇAĞLANUR KURT2642512510.75615.75120.542244.792
227KUTAY KÖSTENCE23821957.7514313.2500042244.792
228OZAN CEYHUN BAY27825423.513511.75351.7542244.792
229ŞEKER UMURCAN21918.7511310.251141058342244.792
230İRFAN KAYA29926.751058.75726.500042244.792
231SEYFİ CEM SÜMER27725.2512810505211.7542244.792
232ATA EREN ORUNLU24122114213.5866.5110.7541.75243.9595
233BEYAZGÜL HASAN2482211410746413.7541.75243.9595
234DİLBAZ OKAN27725.2511410322.554441.75243.9595
235KAYA HAKTAN304291049413.7500041.75243.9595
236NUR BEYZA SATIR28726.25707726.534241.75243.9595
237PALABIYIK LÜTFÜ30528.7584774600041.75243.9595
238SALAN ORHAN25122217316.256103.500041.75243.9595
239CÜNEYT DUYAN251122.2513412785322.541.75243.9595
240ALİ KARAMEŞE261322.7514512.75736.2500041.75243.9595
241FIRAT KAPAR241121.2513412211.75716.7541.75243.9595
242BAL EYÜP2382113212.584724141.5243.127
243BEYZA YAMAN30728.25866.5716.7500041.5243.127
244MUHAMMED TAHA PAKSOY261123.2512510.75726.510141.5243.127
245BURAK KALIPCI20917.7514313.25736.25534.2541.5243.127
246MUSTAFA DÜZCE281025.513212.5423.500041.5243.127
247BAYRAK DOĞUKAN30528.7512311.25000231.2541.25242.2945
248BEYZA FET26923.751029.5736.25211.7541.25242.2945
249BUĞRA ÜNSAL31729.2512610.54121120.541.25242.2945
250CAN GÜNALTAY27525.75755.75645514.7541.25242.2945
251EMİRHAN ÇAKIR281125.2513312.25413.7500041.25242.2945
252MUHAMMET UZUNÇAKMAK25623.512411544452.7541.25242.2945
253TAY ATAŞ28626.512311.25130.25433.2541.25242.2945
254TÜRKMEN KÜBRA248221019.75847322.541.25242.2945
255NİZAMETTİN ÖZTAŞ26923.75413.75948615.7541.25242.2945
256RECEP GANİ YILDIRIM28726.25837.25615.7520241.25242.2945
257ARZU ÇELİK25922.7517216.520200041.25242.2945
258ÖNLER KEVSER26524.7514213.5000312.7541241.462
259SARIKAYA BURAK241121.2514213.5625.5110.7541241.462
260SAYLAR FATİH26724.2513212.5303231.2541241.462
261TÜĞSÜZ BEYZA30628.5957.7564501-0.2541241.462
262MAHMUT NURİ BİÇER251321.751198.75967.530341241.462
263GÜNAY CANDAN19916.75573.2517715.25755.7541241.462
264BESTE GÜLBAHAR25922.75957.751169.524141241.462
265CEM TURAN251321.7512810837.2534241241.462
266EMRAH ŞAHİN29627.51179.25231.2544341241.462
267HALİL İBRAHİM DOĞAN25922.7513212.5635.25120.541241.462
268ESEN İBRAHİM ŞAHİN231020.514612.530350541241.462
269MELİKE DÜZGÜN251122.2514612.5583433.2541241.462
270CEREN DEMİRHAN27625.51029.5625.5130.2540.75240.6295
271DEMİR SUDENUR29627.51068.5443211.7540.75240.6295
272NUR DOĞAN ŞEYMA31928.7512411211.7503-0.7540.75240.6295
273SÜLEYMAN İÇLİ261223765.512610.5351.7540.75240.6295
274YİĞİT BESLEN291026.511011433.2500040.75240.6295
275MÜRSEL ŞENCAN25623.51049967.5110.7540.75240.6295
276KORAY AKTEMUR25723.2513511.75505110.7540.75240.6295
277UMUT SİNAN ÖZMEN22121915214.5837.2500040.75240.6295
278İBRAHİM BARIŞ TOY24622.513212.5413.7520240.75240.6295
279EKİNCİ BAYRAM28726.25876.2584710140.5239.797
280GÖNÜL ŞİMŞEK27625.51159.75332.2530340.5239.797
281HÜSEYİN TÜRKMEN191814.5755.75141111.25118940.5239.797
282SARIKAYA İBRAHİM2482212311.25615.75221.540.5239.797
283YILMAZ SEVCAN31729.25967.5553.7500040.5239.797
284BURHAN KARADURAK26923.7512610.5553.75322.540.5239.797
285MUSTAFA KÜRŞAT AKTÜRK29926.7511410413.7500040.5239.797
286SERDAR BORA ÖZKAYNAR261422.514612.5452.75452.7540.5239.797
287BEYZA ŞİMŞE281125.2512510.755102.5211.7540.25238.9645
288DALOKAY YASİN291026.51441301-0.2524140.25238.9645
289EDA ŞAHİN22221.55051159.7554440.25238.9645
290G KUTLUCAN BERKANT26425928.5544312.7540.25238.9645
291MERVE GERBAGA30628.51029.5332.2500040.25238.9645
292SELENAY AKKOZ29627.5918.7544310140.25238.9645
293SERCAN KURT27525.751179.25563.5351.7540.25238.9645
294FUAT GÜNEYSU24921.7514612.560600040.25238.9645
295ELİF AYDIN27625.5765.51039.2500040.25238.9645
296SİBEL FİŞEKCİ23920.75957.751088693.7540.25238.9645
297ADEM ESKİMEZ261422.51179.259106.548240.25238.9645
298CEM İNAN ŞANLIER261023.512610.5534.2520240.25238.9645
299GÖKTEKİN SELVAN22720.2514512.75322.5514.7540.25238.9645
300ALEYNA SÜBERK271024.5938.25837.2514040238.132
301AYKIN YAĞIZ28726.2513212.5130.2510140238.132
302ÇEÇEN ÖZLEM271024.500014911.75413.7540238.132
303DÖNMEZ İBRAHİM241021.513611.584700040238.132
304EMİR ÖZTOKATLI25623.511110.75615.7500040238.132
305ESDAL MEHMAT268241169.5866.500040238.132
306HİLAL KARACA241121.2512610.5938.2514040238.132
307ÖZDİLKURAL ASYA28427635.25716.7510140238.132
308YAHYA TUNAR25723.2511110.75452.75433.2540238.132
309DİLARA YÜREK29827104940400040238.132
310FURKAN DEMİRCİOĞLU2542430312311.25322.540.75238.0555
311DOĞAN YAKUP271124.2515513.75110.7524139.75237.2995
312YILMAZ KADİR241021.516415433.2528039.75237.2995
313BENEK MERYEM25922.7513212.5524.500039.75237.2995
314GÖLCÜK EZGİ261123.25755.751058.7548239.75237.2995
315İŞ EK MUHARREM2782512411332.25221.539.75237.2995
316NİSA YILDIZ29926.757124967.5361.539.75237.2995
317TAYŞİ UMUT2782511310.25433.25231.2539.75237.2995
318TÜRKMEN EMRE281025.512411433.2500039.75237.2995
319SEDA EREL261023.512610.5505110.7539.75237.2995
320CUMHUR TÜRKAY26724.25866.590900039.75237.2995
321HALUK UTLU2416201159.75765.5664.539.75237.2995
322PINAR YILMAZ251122.2512411654.75211.7539.75237.2995
323AKPOLAT EDA29627.51198.75332.2524139.5236.467
324ALİŞAHİN GÜLTEKİN27525.7512411000452.7539.5236.467
325DEMİR ERDEM29527.75423.5654.75423.539.5236.467
326DENİZ MELİS27625.590950500039.5236.467
327HAYRETTİN TAŞDELEN26923.7516215.5120.529-0.2539.5236.467
328MERVE ÖNCÜL25623.5755.7511310.2500039.5236.467
329MUSA DEMİR231519.2514512.75967.500039.5236.467
330YÜCEL EMRİYE291026.513711.25381250.7539.5236.467
331AYKUT VURAL291126.251281019-1.257104.539.5236.467
332ÖYKÜ YILDIRIM271024.5736.25514.7540439.5236.467
333BAŞAK ÖRDEK27924.7512710.25524.500039.5236.467
334ÖMER KULAKSIZ24921.7513611.5505231.2539.5236.467
335SERHAN COŞKUN261123.2514512.75221.534239.5236.467
336SULTAN FİLİZAY241121.251179.25866.5322.539.5236.467
337ALTINDAŞ BÜŞRA23920.75606928.554439.25235.6345
338CAN SARIKA ? HASAN26524.7513412202120.539.25235.6345
339ETHEM YILMAZ28626.513511.7501-0.25231.2539.25235.6345
340ÖZCAN AYHAN28526.7512411211.7501-0.2539.25235.6345
341SEMANUR ERCAN25723.251241164500039.25235.6345
342SERHAT YILMAZ241021.513312.25322.530339.25235.6345
343MİNE CANSU HASSAN2712241198.757114.25332.2539.25235.6345
344SUAT YAMAN26624.51179.25514.75110.7539.25235.6345
345ÇİĞDEM GÖÇEN211317.7515314.25462.5514.7539.25235.6345
346HANDE GÖZÜGÜL19916.7517216.520240439.25235.6345
347ALEYNA ALPAK33432866.53100.500039234.802
348BEDİRHAN ERYILMAZ22720.2514313.25423.534239234.802
349CAN UMUT21819827.514512.7501-0.2539234.802
350CEYLAN DENİZ UYGAN271124.2512710.25615.7505-1.2539234.802
351DENİS GAMZE DOĞAN27426433.25876.25423.539234.802
352KÜÇÜKOĞLU ŞEYDANUR29727.251179.25612316-0.539234.802
353MELEK AKILLI241021.564511310.255112.2539234.802
354ÖKSÜZ ÇAĞLAR31928.751198.7519-1.25312.7539234.802
355TAŞ ÜMMÜHAN26524.7514213.5110.7500039234.802
356UMUT SEDA SÖNMEZER25922.75726.5514.7564539234.802
357EVRİM TAŞKIRAN261422.5918.75615.7534239234.802
358DİCLE GÜNEBAKAN231419.513511.75606351.7539234.802
359İREM OCAK21619.516215.540400039234.802
360CIVAN ÇAKIL23721.251049847221.538.75233.9695
361COŞKUN İLKER2382112510.75423.5423.538.75233.9695
362DÖNMEZ AYKUT23920.75895.75918.75423.538.75233.9695
363ENEZ ERDEM271024.511110.75433.25130.2538.75233.9695
364ÖMER DURAN2882612311.25130.25231.2538.75233.9695
365RIZA TARHAN SEZER31928.758125674.25110.7538.75233.9695
366YILDIRIM OĞUZHAN268241049544211.7538.75233.9695
367YILMAZ CEYHUN24162012610.5957.75120.538.75233.9695
368ZEHRA KESKİN31729.25876.25332.2524138.75233.9695
369FATMA BİRİ211716.7513412664.5625.538.75233.9695
370İLKNUR YILMAZ261123.2512610.5433.25211.7538.75233.9695
371CEMİLE AYŞE KAYA241021.513611.5221.5534.2538.75233.9695
372FEYZA GÜVEN261123.2513412472.25371.2538.75233.9695
373MUAMMER GÜNEYSU241420.515513.75423.524138.75233.9695
374BUSE BÖCEK16514.7500020419794.7538.5233.137
375ÜNAL MÜCAHİT241021.515314.25563.503-0.7538.5233.137
376EBRU GÜZELKÜÇÜK221817.512710.25837.25423.538.5233.137
377BAĞLAMA ENES27725.2514812110.75130.2538.25232.3045
378BUĞRAHAN KALIN221019.512311.251097.7515-0.2538.25232.3045
379BURAK SÜLÜN NECATİ26125.75918.75303110.7538.25232.3045
380ÇELEBİ AYŞE27725.251169.5221.534238.25232.3045
381EYÜP YILMAZ251022.516215.5130.2514038.25232.3045
382MUSTAFA KARABAŞ221418.51058.7594844338.25232.3045
383SAMET YILMAZ25623.5938.25726.500038.25232.3045
384SEDANUR KISAK29727.25876.25404250.7538.25232.3045
385UFUKCAN ALPTEKİN268241159.75524.500038.25232.3045
386YILMAZ İNCE27725.2513312.25231.2502-0.538.25232.3045
387DİNÇER AYDIN ATBAŞ271323.7513611.5221.5221.538.25232.3045
388AYŞE AHSEN SEYHAN261123.2515414211.7503-0.7538.25232.3045
389AKSOY FATİH27725.2514313.2515-0.2501-0.2538231.472
390BEYZANUR EV30628.51068.514024138231.472
391BÜŞRA HANİKAZ304291068.5120.500038231.472
392DERİNSU ŞERVAN24622.514313.25000332.2538231.472
393DURSUN AYAR SAMET25122212311.25514.7528038231.472
394ESER MERVE241121.251078.25606322.538231.472
395EZGİ KIZCAN24722.25615.751141000038231.472
396SUAT YILMAZ24522.7512510.75433.25231.2538231.472
397YUNUSEMRE ÖZER29428938.25101110.7538231.472
398PINAR DOĞAN18121550514313.25514.7538231.472
399SÜREYYA BURCU AKKAŞ2416207461141020238231.472
400MARİA DİL221318.75996.751189423.538231.472
401SEÇİL GÜVEN241121.251159.75765.5221.538231.472
402BARIŞ DENİZ23161914313.25654.7510138231.472
403ŞAHİNDE BALTACI27122413711.25241211.7538231.472
404MEHMET ÇİÇEK241121.2513511.75433.25211.7538231.472
405KAN AYÇA25723.25635.257104.578538231.472
406BEYZA FAKİÇ251421.5452.7515713.253110.2537.75230.6395
407GÜMÜŞ ATİLLA27122413611.5101231.2537.75230.6395
408İBANOĞLU SAADET30927.755122837.25110.7537.75230.6395
409NEVRİYE SEVEN231519.2513611.560624137.75230.6395
410NİLAY TAN26122312411413.7500037.75230.6395
411?Z FETHİ GÜR2982712810390.7500037.75230.6395
412ALEYNA DURUKAN25623.511310.25211.7534237.5229.807
413BATUHAN EMİK27725.2511410250.75361.537.5229.807
414ÇERŞİL ALİ211317.7512411977.25221.537.5229.807
415EMRE TEKE24722.2512311.2554400037.5229.807
416FURKAN TÜRK141111.25413.7521519.75592.7537.5229.807
417GÜLBEY ATICI261422.5104974600037.5229.807
418I TEKME N HAY?221019.511310.25847110.7537.5229.807
419KANDEMİR UMUT22720.2516115.75101120.537.5229.807
420MERYEM İĞDE TANSU318296113.25635.2500037.5229.807
421SAMET ÇAVUŞOĞLU25723.2512211.5101211.7537.5229.807
422SEYDA ÇOBAN251122.2500016315.2500037.5229.807
423TİRYAKİ MURAT30628.51078.2515-0.2510137.5229.807
424TUFANSEL DALGA18816775.2512411635.2537.5229.807
425RÜŞTÜ BARAN181913.2513312.25827.5524.537.5229.807
426ASLI POSTALLI21121813412827.500037.5229.807
427KALKANBULUT251421.512311.25553.7510137.5229.807
428ASLIHAN ARMAĞAN231718.7514612.59184.5211.7537.5229.807
429NURCAN SOLUK21918.7514413303312.7537.5229.807
430AHMET KAYA291026.55447104.5332.2537.25228.9745
431DOĞAN CİHAN22520.75817.75918.7500037.25228.9745
432FURKAN ÖZTAY29727.25856.75433.2500037.25228.9745
433TANRIVERDİ FAYSAL26923.7513412110.75250.7537.25228.9745
434CAN KÖROĞLU24122113711.25413.7524137228.142
435İSLİYEN MERT26524.751179.2516-0.5563.537228.142
436KAŞIK BARIŞ26724.251078.25303221.537228.142
437OZAN ÖZOĞLU241021.512411524.500037228.142
438ÖNDER TURHAN241420.514413423.528037228.142
439R DEMİRBAŞ EBUBEK28726.25967.5332.2510137228.142
440TAŞ RECEP24822736.25104901-0.2537228.142
441TOK SELİM2442312211.5332.25130.2537228.142
442ÜLKER GÖKTEPE27725.25645736.25260.537228.142
443ÜNAL SÜMEYY268241241120200037228.142
444DOĞAN MAHMUT22919.75664.512111.7510137228.142
445BOLACALI ESRANU271124.2512810110.75491.7536.75227.3095
446YAREN YAKICI SENA291026.55151.2534284736.75227.3095
447ALBAYRAK BURAK19717.251029.5837.25312.7536.75227.3095
448BARAN ÇAĞLI26923.7514512.75130.2500036.75227.3095
449DOĞUKAN KAYALAR20518.755051159.75433.2536.75227.3095
450EFE İLTER25823755.75736.25491.7536.75227.3095
451FEDEN ERGUN29727.25967.5361.5120.536.75227.3095
452MUSTAFA PINARBAŞ27625.5948332.2524136.75227.3095
453NURSİMA ŞAYLIĞ25823755.75664.5563.536.75227.3095
454ŞAHİN YUSUF241320.7515314.25351.7500036.75227.3095
455EREN MEHMET27725.25967.5322.5221.536.75227.3095
456ANIL ARSLAN26724.25938.2530324136.5226.477
457BERKE ATAŞ18915.7564516714.25221.536.5226.477
458D N18117.7500020518.7500036.5226.477
459ESRA ÖZ25922.7594801-0.2574636.5226.477
460HÜSEYİN GÖKTAŞ26724.2513412130.2500036.5226.477
461İŞGÖREN KADİR27924.7512510.7538100036.5226.477
462KARAKAŞ FATMA22919.7513312.25312.75211.7536.5226.477
463KAYRA YÜCEL EMRE2482215314.25000130.2536.5226.477
464MEHMET ÖZENÇ27924.7511310.25221.500036.5226.477
465MELİS OK281025.51001015-0.25231.2536.5226.477
466MERVE ÇELİK271124.25716.75443322.536.5226.477
467TÜRKMEN ZAL26724.25928.5674.2502-0.536.5226.477
468KAYKAÇ SELDA308281058.7516-0.500036.25225.6445
469MELİKE ETİĞ251521.2514612.50006142.536.25225.6445
470SEMİH SANCAR251122.2512510.756152.2538136.25225.6445
471BUKET ŞEN26923.75977.25221.5413.7536.25225.6445
472İREM KANDEMİR24921.7510010794.7501-0.2536.25225.6445
473CEYHUN ÇEVİK1981712211.5413.7540436.25225.6445
474ABDULKADİR ERKURAN241121.2511110.75534.2500036.25225.6445
475İSA TÜTEN23721.2512111.75423.501-0.2536.25225.6445
476SELİM ÖZTÜRK21121814512.75322.530336.25225.6445
477MUSTAFA YÜZBAŞIOĞLU261322.7513711.25342130.2536.25225.6445
478GUNEY VURAL191315.7515414361.550536.25225.6445
479KURNAZ YÜCEL251521.251541400010136.25225.6445
480ARSLAN BÜRHAN27924.75957.75563.500036224.812
481DEMET BOZAN27625.51159.75000110.7536224.812
482DEMİRHAN SEHER23920.7540412311.2500036224.812
483GAZİCAN SAKÇAK23521.7513511.75101221.536224.812
484GİZEM KARASOY261123.251068.5423.5110.7536224.812
485MURAT ALTUN1169.500027226.500036224.812
486OĞUZHAN BASTABAN26724.251019.75231.25250.7536224.812
487ÖRKMEZ YİĞİT29527.75967.5110.7500036224.812
488SEVİNDİK YUSUF284271159.7517-0.7500036224.812
489TÜRKOĞLU FURKAN21121811310.25726.5231.2536224.812
490UFUK AKDAĞ27326.251159.7501-0.25130.2536224.812
491TUĞBA SÖNMEZ27625.51029.510100036224.812
492EREN ERTEKİN24622.5312.7511110.7500036224.812
493MİKAİL DEDE26824866.5553.75211.7536224.812
494MERT UYANIK251022.5534.25967.5211.7536224.812
495ALİ ASLAN251122.256841299.7500036224.812
496ŞENER AKBULUT268249116.25615.7500036224.812
497BERK ORHON29827856.75472.2500036224.812
498OMUŞ UZ19717.25615.751301300036224.812
499İBRAHİM YAVUZ25922.751179.2544310136224.812
500TEMİZSOV ERDEM27825938.25312.7500036224.812
501HAKAN KULAÇ24622.5957.75615.7500036224.812
502ERTUĞRUL KAYA241021.51198.7560601-0.2536224.812
503OKAN SELVİ241121.25837.25827.500036224.812
504UMUT AKPINAR30927.759106.5351.7500036224.812
505BURAK ABACIOĞLU27924.7512610.5110.7500036224.812
506UĞUR ÇAY27924.751039.25231.25110.7536224.812
507ARSLAN IŞIK17914.75967.514413110.7536224.812
508BERK ÖZER28925.751097.75312.7501-0.2536224.812
509YILMAZ ÖZDEMİR27625.5606322.520236224.812
510ACAR ÖZTÜRK31629.5664.5371.25110.7536224.812
511MERT TAHTACI27625.5755.75514.7500036224.812
512FARUK BÜYÜKCAM281125.251058.75120.5221.536224.812
513VOLKAN KULAKSIZ271024.5876.25110.75524.536224.812
514BURAK AKSEL271024.5716.75654.7500036224.812
515 EROĞLU13198.25967.5171014.5895.7536224.812
516BERİL KARAKUM241420.5977.25615.75322.536224.812
517KAAN DAL211317.751039.2584720236224.812
518BURHAN ÖCAL2081812610.5615.75211.7536224.812
519BAKİ AYHAN251122.251179.25664.500036224.812
520EDANUR YİĞİT2416201281068420236224.812
521UĞUR YARBİL211018.512610.5553.75433.2536224.812
522KIROĞLU İLAYDA251521.2518716.25318-1.500036224.812
523NERMİN DÖNMEZ23920.759116.251058.7500035.75223.9795
524 ECEGÜMÜŞ25523.75615.75876.2500035.75223.9795
525AKDAŞ POYRAZ251122.251179.2564517-0.7535.75223.9795
526ALPASLAN AKARÇEŞME24622.5716.75856.7501-0.2535.75223.9795
527ANIL ASLAN221019.514213.5312.7500035.75223.9795
528CİHAT ÇALIŞKAN23122011410351.7554435.75223.9795
529FERAY AĞRI271124.2510107.544324135.75223.9795
530ONUR AKDEMİR2782512610.5000270.2535.75223.9795
531REYHAN ÇINAR261123.25977.25312.75322.535.75223.9795
532ŞEHİTOĞLU AHMETCAN22121917116.75130.2515-0.2535.75223.9795
533ÜMİT DAYANDAÇ261322.751159.75110.75462.535.75223.9795
534SEVGİ CANACANKATAN25723.25130.2513312.2500035.75223.9795
535YUSUF GÜMÜŞAY20917.7514612.5211.75413.7535.75223.9795
536ÖZHAN MURT27525.75775.25514.7500035.75223.9795
537VOLKAN HALHALLI26624.5716.75514.7501-0.2535.75223.9795
538UFUKCAN ULUÖZ26824837.25524.500035.75223.9795
539SELCAN ŞEYHANLI2212191078.25928.500035.75223.9795
540BEYZANUR ÇALIŞKANTÜRK27725.25957.75312.7500035.75223.9795
541YAŞAR YILMAZ2416201088404413.7535.75223.9795
542ZEYNEP SARAÇOĞLU201815.57133.7515219.75996.7535.75223.9795
543DOĞAN SEZER28726.25876.25332.2510135.75223.9795
544KARA DOĞAN29926.757104.5583221.535.75223.9795
545ÖZLEM DEMİR25823746716.7500035.75223.9795
546SABİHASU KAYAYURT24822967.5534.2520235.75223.9795
547 SÜRÜM25823886716.7500035.75223.9795
548SERHAT YAVAŞİ191315.751029.51029.510135.75223.9795
549FAHRİYE TURGUT22720.2511210.550500035.75223.9795
550 271024.5108800044335.5223.147
551 AVCILARMERYEM24921.75948684211.7535.5223.147
552AHMET KOKU23161915414260.548235.5223.147
553BAYRAK FURKAN251122.2513711.2524124135.5223.147
554FURKAN EREZ26923.75755.7554434235.5223.147
555FURKAN SAFKAN24722.2514213.500001-0.2535.5223.147
556KAYIŞ BARAN23920.751049332.25563.535.5223.147
557KAYRA ROJDA2812251241106-1.510135.5223.147
558MURATCA N ARICAN201316.75332.2513611.564535.5223.147
559ÖKSÜZOĞLU EFE28925.75856.7520210135.5223.147
560ÖMER ÇETİN278251169.5332.2505-1.2535.5223.147
561ÖZKURT ÖZGE291026.51078.25250.7500035.5223.147
562SAVUR DİLARAY23521.7500014612.5231.2535.5223.147
563TALHA BAKYÜZ271024.51019.75371.2500035.5223.147
564YILMAZ RIDVAN24822909524.500035.5223.147
565HALİL ŞEN TANRIKULU241021.51281040414035.5223.147
566SİNEM BARBAROS24921.75514.7580810135.5223.147
567ENES ALDİNÇ26225.51029.510102-0.535.5223.147
568YILMAZ TEKİN25823957.75514.7500035.5223.147
569YASEMİN GÜLŞAN25922.75707615.7500035.5223.147
570TUNA KÜFECİLER284271068.500000035.5223.147
571EDA ALMACIOĞLU31729.259116.2500000035.5223.147
572NAKİP ÇİLDİR231020.5534.25746514.7535.5223.147
573BELGİN TÜRKDOĞAN29727.258105.5211.7510135.5223.147
574GÖKBUDAK KAYA258231198.75413.7500035.5223.147
575ÜNAL ÖNER271124.25534.2574610135.5223.147
576AYAZOĞLU ŞELİMAN231120.25524.5775.25625.535.5223.147
577IŞIK YAMAN261023.5866.5322.530335.5223.147
578EMİRHAN ATİK181514.2515414977.2500035.5223.147
579EREN YİĞİT231020.51641500000035.5223.147
580BEDİRHAN KABLAN221318.75856.75977.25462.535.25222.3145
581İREM ULUPINAR22121911410635.2510135.25222.3145
582KAN DOĞUKAN25623.512111.7500014035.25222.3145
583KAYA BERİVAN20917.7513611.578524135.25222.3145
584NESRİN DEMİR281225746443231.2535.25222.3145
585OĞUZ KANTAR251521.251141054400035.25222.3145
586SERGE TEKİN27426928.503-0.75221.535.25222.3145
587SÜMEYE ORAK268241058.75000322.535.25222.3145
588MERVE GİRAY231020.513511.75322.5120.535.25222.3145
589BUĞRAHAN YALÇINKAYA241221794.751029.500035.25222.3145
590KOCADEMİR KILIÇ29627.5755.7510110135.25222.3145
591YAVUZ ŞENTÜRK258231189332.2510135.25222.3145
592MUHAMMET KARABAĞ23621.5736.25202625.535.25222.3145
593USTA DEĞİRMENCİ27924.751159.7501-0.2510135.25222.3145
594BİLGİÇ BODUROĞLU29727.2540440400035.25222.3145
595EREN YILDIZ211218404856.75726.535.25222.3145
596SERKAN GÜLER271024.510107.5423.501-0.2535.25222.3145
597METİN ERASLAN251022.5625.5837.2500035.25222.3145
598BAŞVESİLE ÜZER26923.75847524.500035.25222.3145
599YASİN PİŞİRGEN281025.51179.25120.500035.25222.3145
600MURAT ADANIR28925.75987322.500035.25222.3145
601ERHAN KOÇ26824534.2530340435.25222.3145
602KITAY KORKMAZ28925.75625.554400035.25222.3145
603HALİL YENİDOĞAN27725.2564540410135.25222.3145
604UMURCAN AYDOĞAN221019.513511.75211.75332.2535.25222.3145
605İLAYDA ACARBULUT251122.25726.5726.500035.25222.3145
606TAYFUN ERGE24921.75553.75514.7550535.25222.3145
607YILDIZ ERDOĞAN251222886654.75462.535.25222.3145
608DEMİRCAN ÖĞÜT AYDIN251222736.25664.5322.535.25222.3145
609HAMZA KUŞKU261123.25886433.25312.7535.25222.3145
610OĞUZHAN KUCUR TÜLÜBAŞ211417.514612.5423.5211.7535.25222.3145
611BEYZA PEKTAŞ241520.2516315.2515-0.2514035.25222.3145
612ELİF GÖZEL28925.75755.75211.7520235.25222.3145
613CAN BEHİÇ ÜNAL238211029.5443221.535221.482
614FEHMİ TALASLI221518.251097.7590900035221.482
615GÜLTEN GEÇİTLİ251521.251068.5312.75322.535221.482
616GÜRCAN EGEMEN261322.7512610.5221.5130.2535221.482
617KYN KUTLUHAN231120.2512710.25322.534235221.482
618MİZAN MUSA261023.513212.504-100035221.482
619SÜLEYMAN KAHRIMAN241121.251169.5534.2500035221.482
620TANRIVERDİ GÜLİSTAN27625.5736.25000433.2535221.482
621MERYEM KAYACAN27426847270.25211.7535221.482
622EBRU GÜLEN221219928.5312.75514.7535221.482
623DİLAN DOĞAN24921.751039.2540400035221.482
624ÖZGE AYDIN BADILLIOĞLU25723.2512411250.7500035221.482
625FURKAN GÜLEN AKKÜÇÜK23821928.5625.500035221.482
626RAHİME CANDAN24822452.751039.2510135221.482
627SELAHATTİN TEMEL2512221198.75534.2500035221.482
628GAYE YENİGÜN2512221179.25312.7510135221.482
629ALİ YILDIRIM27525.75967.5101110.7535221.482
630ATAKAN BEDER241021.514413120.500035221.482
631İREM AKINCI22919.751029.5202413.7535221.482
632ŞEVVAL ÖZDEMİR2782564564500035221.482
633ŞAHİN ONUK241320.7514612.5491.7500035221.482
634DOĞUKAN AYDOĞAN29827534.25303110.7535221.482
635AHMETSERHAT YILMAZ25122288650520235221.482
636DÖNMEZ AKCAN ATASOY241021.5977.25514.75221.535221.482
637SERCAN SARAÇOĞLU ÇEKİÇ25723.25746514.7510135221.482
638EMRE CÖMERT1720121281011310.25452.7535221.482
639ŞEYDA TOPAL161711.7513611.5131010.5231.2535221.482
640AYTAÇ KARAHAN211317.7514512.758115.25211-0.7535221.482
641SONGUR ŞAHİN241420.512610.5130.25413.7535221.482
642FIRAT KAPAR YUSUF2482214612.538103-0.7534.75220.6495
643?HİR EFE23122012411332.25221.534.75220.6495
644BERKE AYTAÇ UMUT281125.251058.7503-0.75361.534.75220.6495
645EREN ÇİÇEKDAL211018.514313.2544300034.75220.6495
646MERT SEVEN241320.7512610.5443120.534.75220.6495
647METE AĞAN GÜNER18217.55441299.75423.534.75220.6495
648RABİA GEZER30828886130.25120.534.75220.6495
649SİVRİ DENİZ25523.75938.25130.25462.534.75220.6495
650TOPTAŞ BEYZA28122510107.5491.75260.534.75220.6495
651YASİN AVAR211317.758861169.5221.534.75220.6495
652YUNUS YURDAKUL251321.7513412371.2501-0.2534.75220.6495
653SERHAT ÇETİN251122.25886886260.534.75220.6495
654NUR YILMAZ İNAL271124.25996.75413.7500034.75220.6495
655İHSAN AYTAÇ29827895.7524110134.75220.6495
656BEYZA YILDIZ ALTUN231319.751281078500034.75220.6495
657ŞERAFETTİN KİŞİ241021.5876.25635.25211.7534.75220.6495
658ENES GÜNDÜZ251122.25948524.500034.75220.6495
659BEYZA ÖZKURT PÜRCÜ221418.5977.2590900034.75220.6495
660VURGUN AK26724.25553.75856.7514034.75220.6495
661ABUZER URFALI29627.5534.2520210134.75220.6495
662ENES KARAMAN27426856.7510110134.75220.6495
663BİLGİÇ MEMETOĞLU26923.75827.5221.520234.75220.6495
664ALİ KAZBEK221318.7512211.5514.7501-0.2534.75220.6495
665MERVE KİREÇÇİ241420.5967.5746110.7534.75220.6495
666HATİCE AKIN281025.5563.5895.7500034.75220.6495
667YILMAZ YADİGAROĞLU211417.5967.5808211.7534.75220.6495
668KARAKAŞ YÜKSEL231319.75765.51198.75110.7534.75220.6495
669SÜLEYMAN ÖZÇELİK ORAL25823433.25827.510134.75220.6495
670AYSUN BABUŞ251122.2512510.75211.7514034.75220.6495
671EBRAR KAPLAN151511.25423.520618.5221.534.75220.6495
672BARAN AKÖZ22520.75837.25312.7540434.75220.6495
673OKUMUŞ KARTAL29527.7564520200034.75220.6495
674ŞİMŞEK BİLGİÇ261422.5664.5895.7520234.75220.6495
675DEMİR ERDEN241320.7510107.5452.75413.7534.75220.6495
676UMUT TUĞCUGİL18616.51039.2570720234.75220.6495
677SİNEM KUMRAL231120.251078.25544332.2534.75220.6495
678KENAN ERBAŞ271024.512610.515-0.2500034.75220.6495
679İSMAİL ORAL221318.7515513.75120.5351.7534.75220.6495
680YUNUS EMRE EREN241221128105112.25221.534.75220.6495
681DAĞDELEN EDANUR24921.75866.5726.500034.75220.6495
682 ARSLANMELİKE27725.259106.5433.2516-0.534.5219.817
683BATULU ZEHRA26724.25635.25635.2501-0.2534.5219.817
684KAYA İSA24622.512211.510102-0.534.5219.817
685ÖKSÜZ TUGA231020.51341220200034.5219.817
686TOPAL BEDİRHAN181015.5856.7513511.75120.534.5219.817
687VELİ AVCU231020.51039.25433.25361.534.5219.817
688KAAN KILAÇ261322.75967.5534.2500034.5219.817
689SİNAN CENGİZ25523.75957.7530300034.5219.817
690SİMGE YILDIRIM25823977.25534.2500034.5219.817
691EMRULLAH KUTLUCAN BAĞCI241121.25957.75765.500034.5219.817
692MELİSA BALABAN241420.5118910140434.5219.817
693BARIŞ KAYA23721.25938.2554410134.5219.817
694HÜSEYİN BALCI2312201078.25736.2500034.5219.817
695HALUK TÜFEKÇİ25723.25876.25524.5120.534.5219.817
696BALCI ATAY27825876.25433.2500034.5219.817
697EFE YARAR268241058.75211.7500034.5219.817
698MURAT SEVER27725.25977.2520200034.5219.817
699AYDIN YILDIRIM25922.75886895.7500034.5219.817
700İREM ARSLAN KAŞDOĞAN26624.51141000000034.5219.817
701BARIŞ ARKAN291026.5996.75120.5250.7534.5219.817
702MAHMUT TUTAŞ231020.51078.25615.7500034.5219.817
703DENİZ ÖZTÜRK231020.5987615.75231.2534.5219.817
704SERKAN HAVAS25523.75404413.7530334.5219.817
705MİRAÇ SEÇİR231419.5977.25553.7554434.5219.817
706ENES YILDIZ178156451159.75514.7534.5219.817
707ÖZGÜÇ SOYKAMER231120.251049505130.2534.5219.817
708EMRE BEKTAŞ24921.751019.7530300034.5219.817
709MUSTAFA BERK221418.513711.257172.75512234.5219.817
710ADEM GÜL221518.2513511.75202322.534.5219.817
711TUNA GEDİK YILMAZ24162014512.75250.7524134.5219.817
712FURKAN CENGİZ22321.2513112.7502-0.510134.5219.817
713ALTUN MEHMET24722.251201200000034.25218.9845
714AYSEL SUNA27825443775.2510134.25218.9845
715BAŞAK ERKAN26524.75736.25573.2500034.25218.9845
716BEŞATİ MEHMET191016.513212.5130.2564534.25218.9845
717BEYZA ES291126.25514.75462.5110.7534.25218.9845
718FATMA İNAL25823957.7515-0.25413.7534.25218.9845
719KADİR YAVUZ2512221189462.5110.7534.25218.9845
720KÖSE GAMZE23721.2512311.25351.7500034.25218.9845
721ŞEYHMUS AĞIRMAN258231169.5000211.7534.25218.9845
722YAĞMUR ÇOLAK211417.5736.25918.75211.7534.25218.9845
723ÖRGÜN BULUT221219707938.2500034.25218.9845
724SELİM SARI27825654.75524.500034.25218.9845
725METİN AKYOL19418847423.5615.7534.25218.9845
726ALİ BAĞCIK261123.251058.75231.2510134.25218.9845
727ŞULE KUTLUYURDU281225866.5211.7510134.25218.9845
728ŞEYDA DEMİRGAN231020.5765.5938.2514034.25218.9845
729MERT YİĞİT KUPLAY251022.5736.25625.500034.25218.9845
730KADİR GERİLMEZ24822625.5716.7500034.25218.9845
731ERGİN DÜZKALIR231120.25726.5726.510134.25218.9845
732LÜTFÜ KÖKSOY26824108816-0.5312.7534.25218.9845
733DEMİR GÜLŞEN221119.251141000050534.25218.9845
734SARA AKAR26524.75716.75312.7500034.25218.9845
735ÖZGE ÖZDOĞAN271124.25876.25312.7510134.25218.9845
736TONGUÇ TÖNGE261422.5736.25211.75413.7534.25218.9845
737SADİYE YASA25922.75837.25231.2530334.25218.9845
738MELİSA ÖNVERMEZ201416.5332.2513412423.534.25218.9845
739BEŞİRİK YILDIRIM241320.75886615.75211.7534.25218.9845
740GÖK BİÇER271024.5606482211.7534.25218.9845
741KILINÇ KARADEMİR241320.751097.75000615.7534.25218.9845
742BERRAK ALIMLI201416.512311.25312.75413.7534.25218.9845
743BİLAL AKGÜL221019.511110.7520220234.25218.9845
744RAMAZAN HANCIOĞLU211417.513212.5211.75322.534.25218.9845
745 221019.5817.75413.7530334218.152
746 AYDINBİRKAN2482212211.517-0.75231.2534218.152
747AYDOĞDU KORAY26724.251019.7500000034218.152
748BARAN BAŞARAN24921.75967.5693.75412134218.152
749ELİF BÜŞRA KOCA258231058.75332.2500034218.152
750EMRE SESLİOĞU YUNUS251321.751198.75000423.534218.152
751ERİMSU KAMÇI25523.751159.7504-1221.534218.152
752FERHAT ESER24522.751169.5211.7514034218.152
753KARADAYI GÜRKAN24722.2512610.501-0.25361.534218.152
754MELİH KARABATAK24162012710.255102.55151.2534218.152
755TOZUN ESRA241021.51049423.500034218.152
756YUSUF İLTER24622.51029.520200034218.152
757AYVATAŞ BATÇIK28726.258105.55112.2500034218.152
758SEVDİYE OLPAK31729.256113.25214-1.530334218.152
759AYCAN BOLAT22720.25645918.7500034218.152
760ALEYNA ARSLAN29926.75664.5211.7510134218.152
761YILDIZ SİĞA2212191541410100034218.152
762SELİME MERCAN251022.5886514.75110.7534218.152
763ÇETİN BOZKURTER25823118920200034218.152
764AÇIKGÖZ GÜLER28526.75635.2510110134218.152
765SELİM ERGİNEL27525.75837.2524100034218.152
766OĞUZHAN ŞAHİN181314.75674.251641500034218.152
767TÜRKMEN KADAK2412211169.5312.75110.7534218.152
768CENK GÜNEY KOCABAŞ248221169.5312.7501-0.2534218.152
769KORKMAZ GAYRETLİ AYDIN26824104910100034218.152
770BERKE HEPKAYA251022.5746625.500034218.152
771BAŞARAN BAYRAM27924.75755.75413.7501-0.2534218.152
772SENA KANIK YÜKSEK261123.256132.7598710134218.152
773TUNCAY KULAK GEDİK241520.251088635.25120.534218.152
774ALP AKCAN PAKSOY201117.2512510.75664.5361.534218.152
775DEMİRÖRS ESER20161614313.25654.7500034218.152
776TEKMEN KILIÇ YILDIRIM231319.7514413260.5110.7534218.152
777 ZÜLEYHAERBAŞ23621.51068.5553.7500033.75217.3195
778ÇETİNKAYA GİZEM2512221039.25101221.533.75217.3195
779ERSİN ÇETİN25922.7512710.2501-0.2524133.75217.3195
780OĞUZHAN BAŞARAN24822977.25211.75312.7533.75217.3195
781ZUHAL KARAKOÇ201416.56451039.2544333.75217.3195
782DERE GİDER258231097.7530300033.75217.3195
783ÇELİK KURT26624.5645674.2500033.75217.3195
784AYDIN ELLİALTI2512221198.7520210133.75217.3195
785GEÇEN DEMİRTAŞ26923.75977.25312.7500033.75217.3195
786OĞUZHAN ARGA251421.512510.75221.500033.75217.3195
787ATICA BAŞKAN VURALKAN251122.256103.580800033.75217.3195
788METİN ALUÇLU211118.2510010625.500033.75217.3195
789ALICI MUTLU251022.59106.5654.7500033.75217.3195
790BIYIKLI ŞATIR ERTEM211617895.757104.5866.533.75217.3195
791ÇELİK ENGİN25723.25977.25322.5110.7533.75217.3195
792ÖZTÜRK ÇİSEM281125.251088120.500033.75217.3195
793AYDIN UYSAL231519.251169.564500033.75217.3195
794BAŞTÜRK BAŞER23920.75957.75625.501-0.2533.75217.3195
795ÜN ARSLAN26524.75938.2510101-0.2533.75217.3195
796FATMA GÖZKAYA2712241088211.7500033.75217.3195
797FURKAN ULUTAŞ25922.751097.75322.5110.7533.75217.3195
798YAVUZ PİRİM23821847413.7520233.75217.3195
799ATIL ÜSTÜN23920.75847625.5120.533.75217.3195
800ÖZCAN KIZMAZOĞLU261023.5977.2534210133.75217.3195
801ÖNDER ULUBA231120.2512411462.500033.75217.3195
802DONAT ARSLAN221119.2512510.7501-0.2540433.75217.3195
803İSMAİL KARAOĞLU24921.751341200000033.75217.3195
804MERVE ÖZSOY231419.514313.2524100033.75217.3195
805ATA YALÇIN161213827.513412231.2533.75217.3195
806OKAN CAN ŞENSÖZ251421.513711.25140110.7533.5216.487
807AKIN RAMAZAN20161613711.25592.75423.533.5216.487
808ACAR HARUN25623.580810110133.5216.487
809AYBEK GÖKÇE25922.751049110.7510133.5216.487
810BUKET SEVİM33432212-14130.75351.7533.5216.487
811CAN GEDİK BOZKURT251122.25856.75322.520233.5216.487
812ÇELEBİ EMİNE27825118902-0.500033.5216.487
813EDA AKTÜRK261123.25303553.75423.533.5216.487
814ENES KAZÇI221119.2513312.2534214033.5216.487
815HİLAL ÇELİK251122.251068.5110.7520233.5216.487
816KEVSER ÖZTÜRK26724.25423.5544211.7533.5216.487
817VERANUR KIZILKAYA281125.25876.25260.5221.533.5216.487
818RECEP SAF22720.2511310.2520210133.5216.487
819EMRE VURAL241320.75746716.7500033.5216.487
820YILMAZ DEMİRTAŞ25723.25837.2520210133.5216.487
821GİZEM GENÇPINAR281025.5108800000033.5216.487
822HAKAN AKASLAN24822413.75534.25423.533.5216.487
823YILDIZ UYĞUN201316.751088918.7500033.5216.487
824OĞUZHAN ATAY26524.75755.7510120233.5216.487
825KARACA ÖNDER SİVİŞ172211.5654.7518317.2500033.5216.487
826YAKUP BAYMAK21619.590950500033.5216.487
827AYNUR ATAY25723.25524.5110.7550533.5216.487
828KALAYCI GÜVENÇ211417.51159.75635.2510133.5216.487
829 TEKİNSENEM251521.2511310.25260.5221.533.5216.487
830ALEYNA AYYILDIZ28826755.75110.75110.7533.25215.6545
831ÇAKIR HALİL344334140.5215-1.75221.533.25215.6545
832EFEKAN DOĞRU251022.5684755.7524133.25215.6545
833FİDAN NURAY24722.251341200004-133.25215.6545
834KEMAL GENCER LÜTFİ191714.75138119116.25371.2533.25215.6545
835KÜÇÜKBİLECİ SİBEL24622.5606472.25462.533.25215.6545
836ONUR KAYA231419.512710.25221.520233.25215.6545
837TOLU EBRUNUR21021726.5553.7534233.25215.6545
838UFUK TABANLI221119.2513312.25250.7524133.25215.6545
839UZUNÇAKMAK BATUHAN22720.2511110.75221.5110.7533.25215.6545
840KEKEÇ AKCA ÇAĞLAR221418.513711.25423.500033.25215.6545
841KARAKUŞ ÖZCAN241021.5625.5736.2500033.25215.6545
842KUŞ ERDEM28925.75534.25423.501-0.2533.25215.6545
843BERKAY BAŞMAN24323.2584730300033.25215.6545
844YAVUZER YANNİ211018.5674.251029.510133.25215.6545
845KÖSE ÜNAL24423534.2550510133.25215.6545
846İLYAS GÜNDOĞDU24822645876.2500033.25215.6545
847HASAN ÇELİK211118.25837.25817.7500033.25215.6545
848VİRAN USTA GÜÇ191714.7511310.25837.2510133.25215.6545
849?EÇ TANRIVERDİ YILMAZ291126.25794.75313-0.25322.533.25215.6545
850HÜSEYİN MERİÇ24722.251019.75000231.2533.25215.6545
851ALEYNA TOSUN27725.25765.5332.2500033214.822
852EMİR BUYUK241221794.75837.2500033214.822
853ERDOĞAN BÜŞRA2482298754400033214.822
854EREN KAVRI221418.51088765.524133214.822
855KARATAŞ ATAHAN25122212610.5000260.533214.822
856KAYA MAHMUT271124.25765.5433.2500033214.822
857KAYK Ç EDA271124.25977.25241120.533214.822
858KUŞ DUDU23721.25938.25211.75211.7533214.822
859ORHAN BURAK22520.751029.5101211.7533214.822
860ŞEKER FIRAT241021.512510.7517-0.75221.533214.822
861YAREN KARAGÖZ25922.7501-0.25746664.533214.822
862ŞERİFE TAŞKIN25922.75967.5312.7500033214.822
863YILMAZ ÇETİN2212191198.75635.2500033214.822
864KILIÇ YILMAZ ÇİFTDOĞAN221219775.25817.7510133214.822
865TÜMÜKLÜ TEKİN241021.5312.75918.7500033214.822
866MUSTAFA SARİ26122388640400033214.822
867KEMAL KARAKOYUN221418.5775.25938.2510133214.822
868OĞUZ KARAKUŞ EPÇAÇAN271124.25645312.7510133214.822
869ÇABAS EKİCİ21519.75726.5615.7524133214.822
870KILIÇ AYDINER30429433.2501-0.2510133214.822
871PEKER AKTAŞ231120.251049202211.7533214.822
872EROĞLU BELGEMEN201416.51078.25957.75120.533214.822
873MUHARREM ÇETİN201715.751049674.2540433214.822
874ÖMER OFLAZ231419.512510.75452.7500033214.822
875SEYİTHAN BUĞRUL201516.2514612.5524.501-0.2533214.822
876BURAK BAYSOY191415.515513.75322.5231.2533214.822
877BUSE AYDIN211018.51189443472.2532.75213.9895
878CAN YUSUF KOCATÜRK23621.51068.5231.25221.532.75213.9895
879ÇİĞDEM ARIKAN231020.5948241433.2532.75213.9895
880ELİF GÜMÜŞ231120.251159.75211.7510132.75213.9895
881EYÜP ÇELİK24122113312.2502-0.514032.75213.9895
882KAŞIK ESRA231220514.75837.25110.7532.75213.9895
883SEMA ESEN24122113511.7500000032.75213.9895
884YARANERİ SÜLEYMAN21619.5452.751019.75110.7532.75213.9895
885YILMAZ ŞAHİN251122.25553.75654.7548232.75213.9895
886REİS BÜKÜLMEZ221119.2512510.75110.7520232.75213.9895
887ÇAKAR YILMAZ21918.75726.5827.500032.75213.9895
888TALHA BIÇAKÇI231020.51039.2530300032.75213.9895
889SELİM KARA241021.5645635.2510132.75213.9895
890DURSUN TİMURTAŞ DAYAR221119.25707312.75413.7532.75213.9895
891ALACI ATEŞ25723.251058.75110.7500032.75213.9895
892YELDA BİNBOĞA141410.5928.515513.7500032.75213.9895
893BİLGİN KIZILTEPE25723.251058.75110.7500032.75213.9895
894NİŞANCI KAYA26923.759116.25202110.7532.75213.9895
895DEMİR ABSEYİ26724.251068.500000032.75213.9895
896YURDAKUL AMİROVA UÇAN281025.5977.2514000032.75213.9895
897GÜNAY ÖZTÜRK24921.75736.25514.7500032.75213.9895
898KENAN TAŞ211317.75977.25876.25221.532.75213.9895
899SEZER CEYLAN251122.25573.257104.5312.7532.75213.9895
900BARIŞ KILIÇ15713.2512610.5736.25452.7532.75213.9895
901TÜRKMEN EROL241420.51058.75553.7501-0.2532.75213.9895
902ÇETİNKAYA TAYFUN24921.75977.25110.7530332.75213.9895
903ŞİMŞEK KAYA241320.751281034200032.75213.9895
904ŞAHİN KARAKURT211317.7513511.75211.75221.532.75213.9895
905ASLAN SERKAN171014.56103.5201017.5115-2.7532.75213.9895
906MUSTAFA GÜLTEKİN231220635.259106.510132.75213.9895
907SILA KARADURAK2312201198.75221.5332.2532.5213.157
908DADLI GAMZE241021.512311.2500001-0.2532.5213.157
909İREM AYDEMİR231020.5918.75000433.2532.5213.157
910MERT ŞİMŞEK251022.51169.529-0.25250.7532.5213.157
911ŞEVVAL BACAKSIZ231120.25625.5635.25361.532.5213.157
912FERHAT BUDUNOĞLU241420.51189612300032.5213.157
913UĞUR ÖZER26524.75755.7510110132.5213.157
914HASAN SAYGIN25723.25876.2530300032.5213.157
915SELİN ERYAVUZ278257124423.500032.5213.157
916HAKAN POLAT ÇİÇEK221119.25928.5413.7510132.5213.157
917YENİGÜN YILMAZ12610.5322.520219.500032.5213.157
918AKBANA ÇELİK26923.75895.7558300032.5213.157
919OVUZ ÜNSAL271124.258105.5390.7520232.5213.157
920ŞEN ALPINAR2412211169.520200032.5213.157
921ÇINAR CİNDEMİR27625.5505130.25211.7532.5213.157
922SATIN AKDUMAN261023.5977.25110.7510132.5213.157
923KENAR UYAR2212191078.25524.5110.7532.5213.157
924TAN TÜLPAR251122.25895.75202462.532.5213.157
925EMİR AZAK918.75918.751781500032.5213.157
926SOLMAZ EREN241320.7512810101110.7532.5213.157
927BAHÇECİOĞLU GÖZDE251022.510107.5322.500032.5213.157
928EMİROSMANOĞLU BAYKAL201117.25462.511110.7520232.5213.157
929KARACA TUNCEL271124.256113.2550500032.5213.157
930ALBAYRAK ÇETİN25823615.75413.7500032.5213.157
931ÖZER YILMAZ221119.2511310.25221.5221.532.5213.157
932BAKAÇ GİNİŞ261223443615.75110.7532.5213.157
933KURT YETİM221318.75977.25303423.532.5213.157
934ÖZKAN NASIROĞLU27525.75212-13120957.7532.5213.157
935ARİF SEZGİN211018.51179.25312.7520232.5213.157
936TA ÖZTÜRK23621.5918.75221.5110.7532.5213.157
937ZEHRA YILDIRIM211517.2512610.5322.5332.2532.5213.157
938ERSİN YILDIZ28626.5563.5211.75120.532.25212.3245
939GÜRKAN ŞAHİN251022.5775.25211.75312.7532.25212.3245
940KAYA YASİNCAN23621.5948211.7524132.25212.3245
941MUHARREM SAÇMALI22620.5625.5674.2534232.25212.3245
942MÜMTAZ ALİCAN23621.51029.5000231.2532.25212.3245
943SEVGO JOSEP26824755.75462.500032.25212.3245
944SONGÜL UZUN231020.512411110.7500032.25212.3245
945KARACAER BULUT191116.25104970700032.25212.3245
946ACUN DUYSAK2412218105.5615.7500032.25212.3245
947ELÇİ YENİN2382111310.2510100032.25212.3245
948ŞAHİN DEMİREL221119.25957.75534.2510132.25212.3245
949BOZKURT SAK23821928.5312.7500032.25212.3245
950YAKAR KOCABAŞ27924.75775.25462.501-0.2532.25212.3245
951ERÇİN SARAÇ27924.75827.500000032.25212.3245
952ARAS ALKURT KAYIKÇI1541411210.5817.7500032.25212.3245
953DİLER YURT251022.5775.25524.500032.25212.3245
954KILIÇ İLKAY261023.5996.7520200032.25212.3245
955DİLEK TAVŞAN261223876.2544300032.25212.3245
956ÇINAR ALAY221318.7511310.25433.2500032.25212.3245
957GÜNEŞ ERTEM241420.51341219-1.2510132.25212.3245
958ŞAHİN ÖZEL201516.25654.7512211.501-0.2532.25212.3245
959ALTUNSÖZ GENÇ25723.2550530310132.25212.3245
960ÖZTÜRK UĞUZ25922.75635.25534.2500032.25212.3245
961YILMAZ EVİK22919.75827.550500032.25212.3245
962JALE GENÇ TALAS1681412411837.2500032.25212.3245
963ALİ EKER14612.5413.751641524132.25212.3245
964MAHMUT ÇİMEN23621.51049211.7500032.25212.3245
965MANSUR KÜRŞAD ÇIRAKOĞLU221418.5856.7570700032.25212.3245
966GAMZE DEMİR GÖÇMEN14612.5524.511210.5654.7532.25212.3245
967MİRAÇ ALPAYCI231519.25413.75827.5351.7532.25212.3245
968YÜCEL AK148121078.2511157.25514.7532.25212.3245
969KUBİLAY ÇELİK201815.51039.25827.500032.25212.3245
970HAYATİ ERCAN231419.5837.25563.520232.25212.3245
971BEDRİYE MÜGE ALTUN19121611210.5312.7530332.25212.3245
972BİRSEN KILIÇ21121811310.25322.5221.532.25212.3245
973SERDAL SARP231020.51179.25000322.532.25212.3245
974BÜNYAMİN SÖKER19121614213.5332.25120.532.25212.3245
975ÖZGÜR KÖSE20121714413120.5211.7532.25212.3245
976FERDİ BARÇAK231718.7514512.7501-0.2538132.25212.3245
977REYHAN ÖZEKLİ MISIRLIOĞLU17121416215.5351.7524132.25212.3245
978ASLIHAN DEDE151810.594813611.5512232211.492
979DOĞUKAN ÖZDEMİR221318.751179.25221.5322.532211.492
980EMİR AN ŞAHİN221019.514512.7501-0.2500032211.492
981HALBU CU MUHAMMET24921.751039.2500010132211.492
982LEVENT ÖZTURK22520.75938.25332.25110.7532211.492
983SÜMEYYE DUGAN211317.75635.2544374632211.492
984İLHAN BOLAÇ231020.51029.500020232211.492
985GÜLŞAH ASLANALP241021.51078.25312.7502-0.532211.492
986NALAN ÖRNEK26524.75404332.2510132211.492
987SEMİH AKDOĞAN26923.751198.7502-0.500032211.492
988ERGÜN ÖZÇELİK25122250550500032211.492
989FATİH ERTÜRKLER241320.75895.75765.500032211.492
990ŞENAY SARAL241520.25785231.25765.532211.492
991SERKAN ÖZKAN26923.75876.2534200032211.492
992EMRE DEMİRHAN25623.5726.520200032211.492
993BAHATTİN ASLANKARA261223765.5351.75211.7532211.492
994IRAZCA EMLAKÇIOĞLU251222524.5625.500032211.492
995HATİCE ÖZTÜRK22520.75716.75524.500032211.492
996BARIŞ ESER171014.51049928.500032211.492
997REZAN ÖDEN24722.25957.7517-0.75452.7532211.492
998FATİH DEMİRAY201316.75726.5886452.7532211.492
999FUAT AYHAN151511.25131110.25977.25433.2532211.492
1000GÖKHAN YAĞCI211118.251058.7564500032211.492
1001ORHAN AVCI20917.751029.5312.7520232211.492
1002MEHMET BAYGELDİ26524.75837.2504-110132211.492
1003EVREN BÜKÜM23161912510.75351.75120.532211.492
1004OKTAY DİNCER2181913611.5101120.532211.492
1005HARUN DOĞAN251521.251281006-1.55112.2532211.492
1006YAVUZ EKİZ221418.514413120.500032211.492
1007PINAR ŞAHİNER211517.251179.25524.510132211.492
1008YAZGAN KÜBRA23721.2512610.5120.501-0.2532211.492
1009SEMİYE ÇELİK23122013412140110.7532.75211.057
1010AYDIN DERYA24921.7584744300031.75210.6595
1011BETÜL GÜLERTAŞ231319.75837.25553.7510131.75210.6595
1012GUFRAN DİNÇ28626.5635.2500000031.75210.6595
1013HALİL İBRAHİM EGİN211916.2512810443462.531.75210.6595
1014KAAN ERDOĞAN TUGAY224211029.5120.5250.7531.75210.6595
1015MURTAZA KARASU221518.2512510.75312.7500031.75210.6595
1016OĞUL MERT DAĞ20618.51019.7540402-0.531.75210.6595
1017TUĞÇE KESKİN25523.751141005-1.2503-0.7531.75210.6595
1018MEHMET ŞENGÜL27725.25645140221.531.75210.6595
1019UMUT İLGÜN268241179.25110-1.500031.75210.6595
1020MESUDE AŞIK28726.258115.25130.2500031.75210.6595
1021HÜSEYİN CAHİT ÖZKAN25122212710.2502-0.500031.75210.6595
1022HAŞİM ONUR ŞİRZAİ26425654.7510110131.75210.6595
1023EYYUP SABRİ ÖCALAN2612231068.510103-0.7531.75210.6595
1024MUSTAFA KABA27825755.7510100031.75210.6595
1025MUSTAFA TÜLÜCE251122.25987221.510131.75210.6595
1026UFUK AYTEKİN24822977.25322.500031.75210.6595
1027AHMET ALİ KAYA201316.75625.51169.500031.75210.6595
1028MEDİHA DÜGER281025.5573.2500030331.75210.6595
1029HASAN METİNEREN23422514.7520230331.75210.6595
1030KAMİL BULUT1916151039.25726.510131.75210.6595
1031NEBİ ŞAHİN DUYAR20718.25505827.510131.75210.6595
1032ÖZCAN ÇETİN191315.7512311.25312.7520231.75210.6595
1033NAGİHAN BÖLÜK20917.751541400000031.75210.6595
1034KIRIK HİLAL241320.759116.25553.75250.7531.5209.827
1035BİLKİÇ RUKİYE221119.2512510.7501-0.25211.7531.5209.827
1036ÇELEBİ MELİS22520.75716.7544310131.5209.827
1037ELİF YAVUZ281125.25856.7502-0.514031.5209.827
1038KARAAĞAÇ KADİR24921.751169.503-0.7510131.5209.827
1039NİHAT ÖZDEMİR231120.251189221.5110.7531.5209.827
1040SAMET SALPAT26624.5625.5472.2503-0.7531.5209.827
1041TUGAV BULUT221119.2512510.75241260.531.5209.827
1042TUNA DAMLAGÜL2312201058.75592.7500031.5209.827
1043CEREN GÖZAÇAN24162010107.5514.7517-0.7531.5209.827
1044SERKAN BOZKURT23920.75615.75221.5423.531.5209.827
1045HASAN ÖNEY KURNAZ26724.25654.75322.500031.5209.827
1046YUSUF KENAN AY GÜNEY2316191088544120.531.5209.827
1047ÇETİN KÖYLÜ27825693.75312.7500031.5209.827
1048TARKAN ÖZMEN SÜNER241021.5534.25615.7500031.5209.827
1049MERAL LEMAN TALAN21719.25957.75524.500031.5209.827
1050ERGÜN DUMLU2712241097.7504-1110.7531.5209.827
1051KENAN AHMET ZORLU KARAYİĞİT281125.257114.2534200031.5209.827
1052URAL KÖYCÜ23122013611.5211-0.75110.7531.5209.827
1053YAHYA UYGUR20917.7500012710.25423.531.5209.827
1054BENGÜ KABACAOĞLU251321.757124775.25260.531.5209.827
1055FATİH NAZMİ TOPALOĞLU281125.25895.75120.500031.5209.827
1056DİLEK AYIK21918.75847413.7520231.5209.827
1057MEHMET DEMİR24822462.540430331.5209.827
1058TUFAN AKIN ERDEM22421514.75413.7520231.5209.827
1059MEHMET KARAMANLI231319.751078.25221.520231.5209.827
1060TURGAY YILMAZ SADİ AYKAN201416.514612.501-0.25312.7531.5209.827
1061GÜLDEHEN OKTAY22161813312.25280231.2531.5209.827
1062GÖKMEN YURTLU231319.751341215-0.2500031.5209.827
1063İBR HİM ÇİÇEK22121915314.2505-1.2516-0.531.5209.827
1064 23621.5957.7520200031.25208.9945
1065ALPEREN GÜR27924.758115.25210-0.5211.7531.25208.9945
1066ARDA CAN ÖZTÜRK231020.5856.7554400031.25208.9945
1067CANER İPEK26824847130.2500031.25208.9945
1068EMİN TEKİN MEHMET23920.751159.7504-1491.7531.25208.9945
1069KUŞ OZAN261322.751068.500000031.25208.9945
1070PINAR ÇİMEN201416.513611.5110.75462.531.25208.9945
1071R ELİFŞURA SEV21719.25837.25524.5130.2531.25208.9945
1072SELÇUK METİN211018.5505108801-0.2531.25208.9945
1073BÜLENT SALMAN SEVER251521.2510107.518-16103.531.25208.9945
1074EROL CİRİT KOÇER181813.512810491.7560631.25208.9945
1075BAHRİ SORGUN EVCİLİ221318.7514612.500000031.25208.9945
1076ÖZEN ÖZLEM NURÇİN20917.75413.75957.7520231.25208.9945
1077SELMA BAŞKAN24921.75827.520214031.25208.9945
1078TUĞSEM KAZANCI271024.5524.544303-0.7531.25208.9945
1079TESLİME NAZLI KIYAK YILMAZ25623.5654.7520210131.25208.9945
1080GÜLÇİN METE151910.25837.251541401-0.2531.25208.9945
1081İSMAİL UZUN23920.75957.75312.7500031.25208.9945
1082MURAT SAĞDIK241021.5895.7554400031.25208.9945
1083EBRU ARIKAN YORGUN2216187104.5996.7534231.25208.9945
1084TÜMAY EKİCİ201516.257104.51241102-0.531.25208.9945
1085AHMET KESİM221119.25108840400031.25208.9945
1086EBRU GÜL17615.5553.751039.25452.7531.25208.9945
1087HÜSEYİN YAVUZ YILDIRIM29727.256103.5120.500031.25208.9945
1088BAŞAK KARAGÖZ24722.25635.2540401-0.2531.25208.9945
1089AYŞEGÜL PEKEL211018.5120.513312.2500031.25208.9945
1090EVRİM YAKAR162210.51198.7511137.75674.2531.25208.9945
1091YASER TARLAN211417.51169.5472.2534231.25208.9945
1092BARAN İPEK25623.5755.75101110.7531208.162
1093BERNA ÇALISIR231319.751088361.5211.7531208.162
1094DİLEK FATMANUR16115.7500016215.501-0.2531208.162
1095ETHEM UYAR26923.75856.75260.500031208.162
1096FARUK BATUHAN OCAK261422.51198.7516-0.54150.2531208.162
1097FATMANUR ÖZDEMİR211716.751068.5482413.7531208.162
1098KOÇ EREN2212191068.52415102.531208.162
1099MELİKE PINAR26624.5755.75000110.7531208.162
1100NİHAL KOÇAK21918.7512311.2538100031208.162
1101SULTAN YÜCESAR26923.75876.2510100031208.162
1102ÜLKÜ ÇATAK231718.7510107.59165313-0.2531208.162
1103ÖZHAN ÇETİNKOR261322.7510107.5250.7500031208.162
1104UFUK SAYIN191515.251049775.25221.531208.162
1105AKSEL KURT231020.5592.75606211.7531208.162
1106FULYA GÜMÜŞ231419.512810120.510131208.162
1107BURCU KOCAKAYA ALTUNDAL221418.51179.25433.2500031208.162
1108TAYLAN ÖZMEN24162010107.541216142.531208.162
1109YILMAZ GÜNAY251222765.5423.500031208.162
1110ZEYNEP DÜZ271124.25371.25413.75211.7531208.162
1111BAYRAM DİLEK2482274630300031208.162
1112GÜLAY DEMİRTAŞ25424827.502-0.500031208.162
1113RABİA KURTULUŞ26724.25895.7524100031208.162
1114SEVDA KARPUZOĞLU221318.751078.25524.502-0.531208.162
1115SERHAT ERGİNTÜRK ACAR26923.758105.5211.7500031208.162
1116ENGİN BEYOĞLU24822775.25413.7500031208.162
1117ASLI SULHAN24921.75625.5312.7510131208.162
1118TUBA ARSLAN141510.251078.251159.75312.7531208.162
1119BARIŞ NUHVEREN261123.25303130.25524.531208.162
1120SEVGİ AVCIOĞLU231220866.5221.530331208.162
1121KALENDER AHISKALI161811.513312.25866.5390.7531208.162
1122HALİL ASENA20121712311.25312.7500031208.162
1123BİLGE KARACAN ERŞEKERCİ20618.513412120.500031208.162
1124ALP HALİT22919.751159.75231.2500030.75207.3295
1125ÇİBUK MEHMET221119.2513611.528014030.75207.3295
1126DÜZGÜN FURKAN231220736.25524.500030.75207.3295
1127EMRE YILMAZ YUNUS21121812610.5332.2500030.75207.3295
1128EREN HUZ221418.513212.500001-0.2530.75207.3295
1129KARADENİZ BERKAY231020.5482938.2500030.75207.3295
1130MESUT KARA24921.75514.75553.75120.530.75207.3295
1131MURATCAN ÖNEN231120.25746423.510130.75207.3295
1132NAZLI ELBAŞ221318.751068.5443120.530.75207.3295
1133YAREN ALOĞLU22919.757133.75654.755102.530.75207.3295
1134FERDA GÖLEMEZ12197.2513711.2512129573.2530.75207.3295
1135EZGİ YILDIRIM24722.25625.530300030.75207.3295
1136AYSUN TOHUMOĞLU201017.5856.75726.500030.75207.3295
1137SEDA ÇELİK271124.257104.5322.502-0.530.75207.3295
1138ÖZLEM BOZARSLAN251022.5553.75322.520230.75207.3295
1139ÖZDEN KÖŞKER26724.25524.520200030.75207.3295
1140KORAY ÇELİK211018.51068.5413.7500030.75207.3295
1141SENEM SÜL241420.5928.5351.7500030.75207.3295
1142ZEYNEP KORKMAZ211417.5817.75413.75211.7530.75207.3295
1143EMEL TARKAN238217104.5423.5211.7530.75207.3295
1144BATURAY KANSU DUMAN21719.25948211.75211.7530.75207.3295
1145NURAY HODJAOGLU271224996.7500000030.75207.3295
1146AYDOĞAN BALLI251022.5423.5514.7500030.75207.3295
1147ÖZLEM ŞATIROĞLU23821967.5221.5110.7530.75207.3295
1148DENİZ ÖNDE201117.25856.75534.25462.530.75207.3295
1149İLKNUR LAĞARLI18915.7511310.25433.25221.530.75207.3295
1150TEVFİK ÖZGÜN ÖZÇAY27924.7564500010130.75207.3295
1151HASAN SERKAN ARSLAN241320.75895.75553.75260.530.75207.3295
1152KÜRŞAT AKDEMİR231319.75765.5462.558330.75207.3295
1153SEYFİ İÇBAY221019.5746423.5211.7530.75207.3295
1154ŞEYMA AKIN21918.75827.5351.75312.7530.75207.3295
1155ÖZLEM DEMİRÖZ221418.51198.75361.520230.75207.3295
1156ERSAGUN KUYUCU25823967.5130.2500030.75207.3295
1157DİLBER SELÇUK2112181159.75250.75472.2530.75207.3295
1158MESUT İNCE231020.51159.75120.500030.75207.3295
1159ELİF ERGÜLÜ EŞMEN19121613212.5332.2500030.75207.3295
1160MUHAMMET FATİH GÖKALP201416.513312.2524110130.75207.3295
1161ÖZGÜR SİNAN BABACAN181414.514413000433.2530.75207.3295
1162ÖZER FIRAT23122010107.5371.25351.7530.5206.497
1163BEKİNKAYAN NURSU25823736.25231.2500030.5206.497
1164ÇAKIR RAMAZAN231220553.75635.25221.530.5206.497
1165DOĞUKAN ATASEVEN25623.5736.2505-1.2534230.5206.497
1166EKMEKCİ YASİN24162014612.505-1.2503-0.7530.5206.497
1167KEREM TOKER2512221179.2517-0.7500030.5206.497
1168MEHMET ÖZGÜR ÜLGER26425524.510100030.5206.497
1169MAHPERİ AYVAZ25723.25755.75211.7501-0.2530.5206.497
1170ONUR ELVERDİ261123.25664.530301-0.2530.5206.497
1171İBRAHİM AYDIN231020.5118910100030.5206.497
1172FATİH DEMİREL11410827.51441300030.5206.497
1173SEVİL CİMBEK26923.75413.7530300030.5206.497
1174SÜHEYLA FIRAT221119.25837.2530310130.5206.497
1175VOLKAN BAHÇEBAŞI23821202827.500030.5206.497
1176İLKAY DAM191216635.25736.2530330.5206.497
1177İLKNUR KÖROĞLU26624.588600000030.5206.497
1178ZÜMRÜT ELA ÖZÇELİK26824462.5433.25110.7530.5206.497
1179HALE KARACA191216635.25654.75524.530.5206.497
1180YENER SEVEN231619895.75433.25322.530.5206.497
1181SEDEF ÖZKURT21918.751088110.7530330.5206.497
1182FADIL ALTUN251321.751058.7503-0.75110.7530.5206.497
1183 211018.51068.5000433.2530.25205.6645
1184BÜSRANUR DEMİRPOLAT24622.5443654.7500030.25205.6645
1185DAVUT GÖRÜR24162012810130.2500030.25205.6645
1186FURKAN ACAR211018.512111.7500000030.25205.6645
1187GAYENUR SAKAL23920.751198.75110.7500030.25205.6645
1188KURTOĞLU YAREN25424635.2500010130.25205.6645
1189KÜBRA YÜCEUR221119.25837.25312.7510130.25205.6645
1190SÜLEYMAN ERÇİFTÇİ20917.751159.75433.2502-0.530.25205.6645
1191VECDİ EROL23920.758125524.500030.25205.6645
1192ZEYNEP ÖZVER İREM25823775.2510110130.25205.6645
1193SERPİL BÜYÜKTAŞ201316.75827.5423.5322.530.25205.6645
1194ZÜLFİYE SERTKAYA231120.25736.25413.7500030.25205.6645
1195SULTAN ÖVEN USTAALİOĞLU21918.75726.5635.2501-0.2530.25205.6645
1196MUAMMER HAYRİ YALNIZ251022.5482514.7510130.25205.6645
1197DERVİŞ SAVAŞ25922.75726.510100030.25205.6645
1198YAŞAR GÖKHAN YILMAZ27725.2574604-100030.25205.6645
1199TUBA YALÇIN211417.5957.7510140430.25205.6645
1200MEHRİ BEREKET211118.25104920210130.25205.6645
1201MUSTAFA FERHAT KAYA221518.251097.756113.2524130.25205.6645
1202SERDAR PEKGÖZ231319.75785413.75211.7530.25205.6645
1203MUSTAFA ERSAGUN DEMİR231220654.75524.510130.25205.6645
1204ONAT OLMAZ211317.757124928.500030.25205.6645
1205ŞÜKRÜ SEVİNÇ221518.25928.5303120.530.25205.6645
1206OLCAY BAŞAK MERHAMETSİZ15314.25625.51058.75211.7530.25205.6645
1207SERDAR ÇOBANOĞLU211417.5856.75625.5120.530.25205.6645
1208YILDIZ ŞİMŞEK211317.751097.75000654.7530.25205.6645
1209AYDIN BİNNETOĞLU141011.514612.5765.5110.7530.25205.6645
1210ALİ HALUK ÖĞÜTMEN KOÇ221119.25928.5000322.530.25205.6645
1211NİHAT BERKAY ÇINKIR17914.7513611.5423.5120.530.25205.6645
1212İSMAİL CAMCI2112181029.5000312.7530.25205.6645
1213AYKAN YAZAK201416.512510.75250.75332.2530.25205.6645
1214MÜBERRA NUR AKARSU231718.75128105190.255151.2530.25205.6645
1215ABDULLAH KANAY25922.75967.501-0.2500030204.832
1216BERKAY ÖZDEMİR201516.251068.5654.753100.530204.832
1217CAN DENİZ211317.7511310.2500020230204.832
1218DİLAN YILDIZ11310.25312.751641520230204.832
1219ÖZBAYSAR ZEYNEP24722.25847000110.7530204.832
1220SELÇUK NİZAM221318.75866.5322.5332.2530204.832
1221MEHMET TÜRKOĞLU221019.5514.75413.7520230204.832
1222NEZİH DEMİRKOL2212198105.5524.538130204.832
1223MUSTAFA AKSAKAL26724.25794.7510100030204.832
1224TİMUR AKIN201017.51169.510120230204.832
1225ERHAN BOZOĞLAN24722.25332.25312.75312.7530204.832
1226MUSTAFA DEĞİRMENCİ221219726.5524.500030204.832
1227MUTLU AYMAN23920.75977.2520200030204.832
1228MEHMET HÜSEYİN SAÇLI22820625.5423.510130204.832
1229İSMAİL KARAKILIÇ221119.25817.7520210130204.832
1230OSMAN BAKANAY ÖZTÜRK25723.25573.25312.75110.7530204.832
1231MEHMET KARAKÖSE21121884730320230204.832
1232ELİF GÜVEN MEŞE268246142.5322.510130204.832
1233SERKAN YEŞİLOVA24622.5000827.500030204.832
1234MESUT EŞKAZAN191415.51159.75413.7510130204.832
1235MEHMET HİLMİ GERDAN22720.25404615.7500030204.832
1236ASUDAN TUĞÇE MUMCUOĞLU21918.757124736.2510130204.832
1237AHMET GÖKHAN VATANSEVER181414.5322.51169.5563.530204.832
1238BAŞAK PAKÖZ211517.25573.25987462.530204.832
1239CEYHAN ATMIŞ211018.5886524.510130204.832
1240MUHAMMET TAYYİP AKÇALI191415.5808625.510130204.832
1241ESİN FAKIOĞLU2016161179.25794.7500030204.832
1242ZEYNEP GÖKÇE YENİDÜNYA231120.25977.25351.75110.7530204.832
1243EVRİM ANIK201316.7512610.5202110.7530204.832
1244YASİN KÖSEOĞLU221119.251341204-101-0.2530204.832
1245CEM ÖZCAN231319.751049110.75130.2529.75203.9995
1246CU ALI TAŞ181414.51169.5544491.7529.75203.9995
1247ENSAR KARA M211018.5977.25332.25211.7529.75203.9995
1248GİZEM AKKOYUN26624.5534.2502-0.5221.529.75203.9995
1249ÖMER SUNGUR241221957.75120.5120.529.75203.9995
1250ÖZGE NUR GÜR23920.7570720200029.75203.9995
1251SERDAR BİÇER25823856.75110.7503-0.7529.75203.9995
1252SEVİL KÜLÇECİ191016.51039.2530338129.75203.9995
1253ULUSOY BERK241021.5693.75351.75312.7529.75203.9995
1254UYSAL BUSE248229106.5231.2514029.75203.9995
1255SALİHA SONAY241620987221.5231.2529.75203.9995
1256DENİZ ÇELİKER171613322.514213.5110.7529.75203.9995
1257BELGİN ÖZDEMİRKIRAN25823654.7510110129.75203.9995
1258ÖZLEM ÇELİK22720.25514.75654.7500029.75203.9995
1259GONCA KÖSE261023.5693.75361.510129.75203.9995
1260ESRA AKIN201117.25957.75404110.7529.75203.9995
1261SEÇKİN DURÇ ÖZTÜRK241420.5322.5856.7514029.75203.9995
1262ESRA İNER KÖKSAL23721.25755.75312.7500029.75203.9995
1263FATİH BEREKATOĞLU22919.75977.25202110.7529.75203.9995
1264MUSTAFA DİLLİ231120.25118902-0.510129.75203.9995
1265FEVZİYE ELBÜKEN241021.5462.5615.7500029.75203.9995
1266MUSTAFA ARİF BAHÇECİ202015967.5130.2584729.75203.9995
1267BİRGÜL BÜLBÜL211517.25794.75866.5231.2529.75203.9995
1268ÖZLEM KADI261223322.5674.2500029.75203.9995
1269ÖZLEM IŞIK181713.75726.510107.534229.75203.9995
1270FUNDA YÜCETÜRK171513.251029.570700029.75203.9995
1271BERFİN BULUR191714.751198.75553.75322.529.75203.9995
1272DEMET ÖZİŞ201217938.256103.510129.75203.9995
1273SONAY ULUBAŞOĞLU261023.5765.5250.7500029.75203.9995
1274SERÇİN AKŞAHİN2312201088371.25120.529.75203.9995
1275ALMALA PINAR KARPUZ21161712810241211.7529.75203.9995
1276ÜMİT YABUL231120.251169.500000029.75203.9995
1277SENEM GÖKSOY211118.2512211.500000029.75203.9995
1278DENİZ ÜNAL17201215513.755122512229.75203.9995
1279ERGÜN SEÇKİN22620.5625.5000413.7529.75203.9995
1280KEREM ÖZDEMİR201117.2514612.502-0.5130.2529.5203.167
1281YILDIZ YAKUP258238125110.75250.7529.5203.167
1282ALİHAN DALAY191016.511410221.5221.529.5203.167
1283BA GİÇİKTU211118.25948221.5211.7529.5203.167
1284HAN GÜLER OĞUZ171014.51058.75573.2544329.5203.167
1285KARADUMAN ESRA25823654.7520201-0.2529.5203.167
1286ÖZCAN AYGÜN211417.512311.25110.7500029.5203.167
1287RUKİYE AKPINAR191016.51141010120229.5203.167
1288SEYİT DEMİRCAN221119.25654.75553.75351.7529.5203.167
1289SÜSLU ABDULLAH201416.51441300014029.5203.167
1290TUNCAY GEZER25623.5736.2516-0.5130.2529.5203.167
1291ULAŞ BERK SÜMBÜL2612236103.500044329.5203.167
1292MÜNEVER IŞIK171513.251198.75534.256113.2529.5203.167
1293HATİCE KÖKSAL201715.7512810221.5332.2529.5203.167
1294ÖZLEM TEKİŞ191714.7514612.501-0.25322.529.5203.167
1295ÖZLEM AKSOY241420.58105.5452.75110.7529.5203.167
1296ALİ SEÇKİN BAŞYURT2312209106.530300029.5203.167
1297COŞKUN YURDSEVEN211218886625.500029.5203.167
1298ÖZGE ERDEM24622.574600010129.5203.167
1299ZELİHA MERDEN2742658302-0.510129.5203.167
1300PINAR KISA KARAKAYA251122.25736.2510100029.5203.167
1301AYBÜKE SANHAL231120.25592.75615.75110.7529.5203.167
1302HASİBE ŞAHİN251022.515-0.256113.2568429.5203.167
1303GÜRKAN VATANSEVER221219433.25977.2500029.5203.167
1304ZÜHAL BİLGİ21918.75707654.7504-129.5203.167
1305NAZIM KAYABAŞ2212199106.5332.25211.7529.5203.167
1306ZEYNEP GÜRBOSTAN241121.25886260.5491.7529.5203.167
1307OSMAN BOLAT211517.251159.75351.75110.7529.5203.167
1308AYLA KABİL KUCUR19121611210.510120229.5203.167
1309BEYZA DEĞİRMENCİ AKAR191315.7512311.25000322.529.5203.167
1310AELİS YUMUŞAK23621.59116.25000221.529.25202.3345
1311AKÇAY EBRAR241121.25866.54101.500029.25202.3345
1312AKKİLLİ KADİR191315.75909524.514029.25202.3345
1313ANIL ERDAŞ24822837.2514000029.25202.3345
1314BERKE KÖKS?23821967.5250.7500029.25202.3345
1315BETÜL BEYDOGAN211317.751058.7502-0.5433.2529.25202.3345
1316DALKILIÇ RABİYA23821957.75110.7501-0.2529.25202.3345
1317DURAK ABDULBAKİ191016.51159.75120.5462.529.25202.3345
1318ESRA TÜRKAN211018.51068.5322.515-0.2529.25202.3345
1319MEHMET KARLI251421.51068.503-0.7514029.25202.3345
1320SELİN CEBECİGİL231220856.75130.25332.2529.25202.3345
1321SEVGİ SATIOĞLU251321.751058.7503-0.7502-0.529.25202.3345
1322ELİF TAYYAR221518.259116.25433.25221.529.25202.3345
1323ERAY ŞAHBAZ211317.759116.25101674.2529.25202.3345
1324DİANA YANCAR211218433.2550544329.25202.3345
1325TUBA OLGAÇ22620.5957.7510100029.25202.3345
1326SEMRA EKİZ27625.5260.5110.75322.529.25202.3345
1327VELAT EREN2212191078.2534200029.25202.3345
1328BELGİN EMİNE MALÇOK231120.25118914000029.25202.3345
1329SİBEL KARASU22919.75847211.75110.7529.25202.3345
1330GÖKMEN ALPASLAN KARADAĞ248225446123130.2529.25202.3345
1331BENHUR ŞİRVAN TOPRAK231120.2554450500029.25202.3345
1332DİLEK SAĞLAM241021.5794.7520210129.25202.3345
1333HANDE ŞAHİN221119.25404231.25514.7529.25202.3345
1334ŞAHABETTİN KEBAPCILAR191515.25544221.5928.529.25202.3345
1335MİRAY TATAR221618876.2544320229.25202.3345
1336ZERRİN ARSLAN211916.251049332.25211.7529.25202.3345
1337İLKNUR YÜCE16121313511.757104.500029.25202.3345
1338ELİF TOLA19916.751029.5120.5322.529.25202.3345
1339BARAN HAYRİ ASLAN23920.75693.75303221.529201.502
1340BURAK POLAT241121.251068.516-0.501-0.2529201.502
1341EMİNE GÜNEŞ33731.25115-2.7505-1.25211.7529201.502
1342HATİP KEREM22820827.5221.500029201.502
1343İLİ AYŞE22820866.5221.510129201.502
1344ONURCAN BAKAN201915.25794.751012748229201.502
1345SERHAN KARABEKMEZ261223876.25130.2502-0.529201.502
1346TOYGAR ÜMER191714.75505938.2510129201.502
1347YILDIRIM SELİN22720.25104901-0.2500029201.502
1348MÜMTAZ GÜNGÖR181414.513711.25433.2500029201.502
1349TUĞBA KARAGÖZ211317.75322.5928.5270.2529201.502
1350DİLEK ALTINBOĞA24522.75635.25120.5120.529201.502
1351MEHMET BURHAN YENİÇERİ241320.756123433.2520229201.502
1352FUAT IŞIKALAN201217664.5827.500029201.502
1353NİHAL ÖZDEMİR26724.25812529-0.2500029201.502
1354AYŞEGÜL GÜRBÜZ201217967.5524.500029201.502
1355SEMA KURU241520.256132.7574600029201.502
1356ZAFER YURDAM221518.25794.75625.5120.529201.502
1357NURSEL KARA27525.7529-0.25012-3726.529201.502
1358GÜLPERİ ÇETİN191116.25847312.7530329201.502
1359BİLGE BAŞARAN181314.7511410472.2520229201.502
1360FATİH ŞAHİN211118.251019.7500010129201.502
1361CENGİZ ÜREYEN201815.513511.75390.7510129201.502
1362SİMGE IŞIK191016.513611.500010129201.502
1363SEMA NİLAY ÖZTÜRK20161614612.5241210-0.529201.502
1364EMİNE DOĞAN20121714612.502-0.500029201.502
1365? IK EDANUR241420.51281004-117-0.7528.75200.6695
1366AKKURT BOTAN221618957.7530314028.75200.6695
1367BERK ÖGÜN25623.5443202130.2528.75200.6695
1368ÇAKIR MUHAMMED1916151088433.25322.528.75200.6695
1369ÇELİK MELİH241021.5746381130.2528.75200.6695
1370ERGİN PERVİN218191179.25120.500028.75200.6695
1371FEYZA AKÇAY201017.5615.75645120.528.75200.6695
1372İK? GÜNGÖR19717.25413.75635.25322.528.75200.6695
1373KÖSE METİN1541414313.25101120.528.75200.6695
1374MELEK GÜLER231120.25876.25231.2510128.75200.6695
1375ÖZLEN KARDELEN33332.25211-0.75115-2.7500028.75200.6695
1376ŞDOĞÜKAN YAVA211118.251058.75110.7510128.75200.6695
1377ÜNSAL ANIL228201058.7500000028.75200.6695
1378ZEYNEP ÖZAYDIN31928.75210-0.54140.500028.75200.6695
1379RİFAT CAN MESCİ HAFTACI1820131198.7548250528.75200.6695
1380SİNAN ORHAN24622.5775.2524100028.75200.6695
1381LATİFE VURAL201316.7598764500028.75200.6695
1382MEHMET EROL24921.75592.75423.5110.7528.75200.6695
1383NURDAN BALSAK24921.7554430300028.75200.6695
1384MELTEM ÖZDEMİR2282098734201-0.2528.75200.6695
1385ÜLKÜHAN ÇİFT221418.5847452.75120.528.75200.6695
1386HASAN ŞEN271323.75812500000028.75200.6695
1387GÜLDEN YAZICI EROL211018.5765.5514.7500028.75200.6695
1388SAMET BAYRAMOĞLU251022.5654.75110.75110.7528.75200.6695
1389BERNA GENÇDAL21619.5635.2540400028.75200.6695
1390ÖZLEM DESTEGÜL19617.5755.75524.510128.75200.6695
1391NAFİYE ÖZDEMİR251022.5736.2500000028.75200.6695
1392KENAN KARÇİN26724.25553.75250.7500028.75200.6695
1393SERKAN FAZLI ASLAN241320.75837.2501-0.2510128.75200.6695
1394NURSEL BAZ15513.75957.75755.75221.528.75200.6695
1395ABDULLAH ALTUNTAŞ191714.751179.25544110.7528.75200.6695
1396ERGÜL ÖZCAN18915.7512610.5280462.528.75200.6695
1397POLAT SUNA211916.25755.75635.25221.528.75200.6695
1398ALP MURAT25922.75654.7510100028.5199.837
1399BERK TİRYAKİ HABİL231120.25736.2534200028.5199.837
1400EMİN AKARSU25623.5433.25351.7500028.5199.837
1401FURKAN ÇİFTCİ211018.5957.75332.2500028.5199.837
1402GÖRSES ALİCAN211018.51019.7503-0.7510128.5199.837
1403PAKSOY ENES22919.75957.7504-120228.5199.837
1404ŞAMİL ÇETİN21719.25765.5211.7520228.5199.837
1405TAYFUN BURAK231120.251179.2504-100028.5199.837
1406YAREN SAVRAN181215957.75583452.7528.5199.837
1407HASAN KIRBAŞ211816.512810250.75371.2528.5199.837
1408MUSTAFA YILMAZ241520.251198.7516-0.500028.5199.837
1409SEBAHAT KAYMAN KÖSE2212191058.75110.7500028.5199.837
1410EMİNE ÇETİN191016.590920210128.5199.837
1411ERDAL YEŞİLDAĞER24921.75755.7524100028.5199.837
1412LEZİZ YÜKSEL241021.5726.5120.514028.5199.837
1413BİRSEN KAYAOĞLU2112187466103.510128.5199.837
1414TUBA KILIÇ2212198105.5433.25110.7528.5199.837
1415AYŞEN CELTEMEN26824433.25130.2510128.5199.837
1416EBRU GÜNDÜZ20818514.7560601-0.2528.5199.837
1417TAYFUR ŞANLIKAN231120.25462.5755.7500028.5199.837
1418MELTEM ÇELİK171413.564510117.25592.7528.5199.837
1419SERHAT ORHAN25823654.75000110.7528.5199.837
1420AYCAN ÖZDEN TANTEKİN221618948322.500028.5199.837
1421ELİF KARAALP211317.751179.25120.510128.5199.837
1422SEVGÜL TUNCER18201313511.75110.7530328.5199.837
1423DİLARA KORAMAN24522.75534.25241120.528.5199.837
1424İNCİ VEYSEL22919.75948000120.528.25199.0045
1425İSTİ OKTAY22520.75746120.524128.25199.0045
1426SELMA IŞIK20917.751058.75351.7500028.25199.0045
1427SEVAL SERÇE231120.25785332.25110.7528.25199.0045
1428SÜMEYYE KİYCAK241320.759106.524100028.25199.0045
1429SELDA ATASOY181314.751198.75423.54111.2528.25199.0045
1430IŞIL DOĞAN231220524.5592.7524128.25199.0045
1431SİBEL GÖK2012171088433.2500028.25199.0045
1432JÜLİDE ZEHRA ÖZDEMİR221019.5837.2520202-0.528.25199.0045
1433BERİL GÜLÜŞ ÖZKAN24323.2558320200028.25199.0045
1434İNCİ ONAR ŞEKERCİ221418.5987452.7500028.25199.0045
1435ENGİN ASOĞLU201516.2511310.25101110.7528.25199.0045
1436GÜLBAHAR KHALİL261123.25755.7503-0.7500028.25199.0045
1437MÜBECCEL YURDAKÖK221119.2534274610128.25199.0045
1438NURDAN YILMAZ201117.25755.75775.2500028.25199.0045
1439HANDE KESKİN251122.25110.758115.2500028.25199.0045
1440ÖZNUR KOÇARSLAN11108.51058.75104934228.25199.0045
1441HANDAN GÖKALP24423423.5000211.7528.25199.0045
1442OSMAN TURGUT TUNÇAY151710.751039.25534.2554428.25199.0045
1443EMİN SÜRMEN 191515.25948322.5322.528.25199.0045
1444NEJDET AYDIN181813.51141064501-0.2528.25199.0045
1445MUSTAFA SEVİNGİL1812151058.7502-0.550528.25199.0045
1446GÜLİZ GENÇPINAR211716.751189000322.528.25199.0045
1447İPEK AKKAYA201416.511410000211.7528.25199.0045
1448NİHAL KUSERLİ201815.512510.75130.25211.7528.25199.0045
1449MELDA BOZKURT211916.251241124100028.25199.0045
1450BULUT ASİYE19617.5987322.510128198.172
1451FATİH AY211317.75765.5413.7510128198.172
1452FER AYTEN21161784720220228198.172
1453GEZEN HASAN181015.513511.7510101-0.2528198.172
1454İ?NDERE CEYDANURÇ24622.5615.7500001-0.2528198.172
1455İSMAİL SÜTCÜ231319.75938.2502-0.5120.528198.172
1456KAYA HATİCE22919.751179.2504-100028198.172
1457ONUR UMUR MEHMET241121.257124120.5332.2528198.172
1458TUANA AVCU EZGİ22121998734200028198.172
1459YANIK MUSTAFA231120.25775.25202120.528198.172
1460DERYA ŞİMŞEK221119.25856.7510110128198.172
1461DEMET YILMAZ241320.75866.501-0.2510128198.172
1462MAHMUT TALAS221717.75606534.2500028198.172
1463EMEL ÇEVİKER2282094814000028198.172
1464ÖZNUR KAYNAK211317.75794.75423.520228198.172
1465SONGÜL BAYRAKTAR2081854474600028198.172
1466RESA ÇETİNTAŞ22820635.25211.7510128198.172
1467GAMZE CANTÜRK16714.25967.5413.75462.528198.172
1468ÜMİT KARADENİZ856.75775.251741600028198.172
1469DENİZ ALAN211118.25211.75625.5322.528198.172
1470MUAMMER MÜSLİM KOYUNCU13121094810107.5462.528198.172
1471ÖMER FARUK KARTAL21819856.75332.2500028198.172
1472TUĞÇE KAYA141410.51169.5332.25615.7528198.172
1473VELİ ENES BAKIRCI241021.5856.7501-0.2500028198.172
1474ZAHİDE NAR181514.2512411000592.7528198.172
1475NURETTİN İREM ULUSOY18161413511.75110.75221.528198.172
1476SEDAT CELİLOĞLU171912.2515513.7548200028198.172
1477REMZİYE YÜCEL191415.514612.500000028198.172
1478SİBEL DUMAN171912.2515414101110.7528198.172
1479AVCI ARİF23721.25664.5221.5120.527.75197.3395
1480CAN ÇAPRAZ TOPRAK211317.75413.75524.5211.7527.75197.3395
1481CAN YÖRÜK MEHMET25623.564503-0.7500027.75197.3395
1482EGİN ABDULLAH221019.5866.5351.7500027.75197.3395
1483GÜN İLAYDA21918.75817.75000231.2527.75197.3395
1484İBRAHİM YILDIRIM241121.25866.500000027.75197.3395
1485SEVAL GÜRZ23422505000110.7527.75197.3395
1486İLKNUR AKDENİZ20917.75765.5524.500027.75197.3395
1487YASEMİN YERAL231120.25645322.500027.75197.3395
1488AYLİN GÜRDAL181215413.75118900027.75197.3395
1489EMEL KÜTÜK241320.75957.75523-0.7500027.75197.3395
1490EMEL CENNET KANYILMAZ221019.5625.5312.7500027.75197.3395
1491ŞAFAK ÖZBEK211517.25856.75452.7510127.75197.3395
1492METİN UYSAL221219977.25221.500027.75197.3395
1493SÜLEYMAN AKIN201217886553.7510127.75197.3395
1494MUKADDES AKDENİZ211118.25654.75514.7500027.75197.3395
1495BARIŞ KAPLAN19161513511.75130.25110.7527.75197.3395
1496MEHMET ALİ ALBAYRAK211617765.5664.5110.7527.75197.3395
1497TEVFİK YILDIRIM12148.51068.5514.7560627.75197.3395
1498SERDAR MÜEZZİNOĞLU191016.5716.75413.75110.7527.75197.3395
1499EMİNE AYHAN171812.5928.5645211.7527.75197.3395
1500MÜRŞİT UYGUR211716.75977.25241312.7527.75197.3395
1501MUTLU TÜFENK16121312411413.7500027.75197.3395
1502FEZA YÜCEL211417.51049371.2500027.75197.3395
1503İBRAHİM TAYFUN DEMİR18816104904-1413.7527.75197.3395
1504SERKAN ÖZDEMİR201316.7512610.5120.500027.75197.3395
1505AHMET SERKAN KIRIŞ211018.51159.7502-0.500027.75197.3395
1506AYŞEGÜL İŞERİ231120.25573.25524.502-0.527.5196.507
1507DAĞ AĞAN CEREN2112181198.75000110.7527.5196.507
1508KAGAVA SHİNJİ178151159.75452.7514027.5196.507
1509KUZU BATUHAN231319.75957.7500000027.5196.507
1510RABİA ÖNER22321.25736.2500000027.5196.507
1511VARMAGİL MELİSA21819837.25211.7502-0.527.5196.507
1512FATMA KIRASLAN19161512810491.75390.7527.5196.507
1513BERKER SALTÜRK25922.7564501-0.2500027.5196.507
1514SERDAR AÇIKGÖZ23920.75895.7510100027.5196.507
1515KUBİLAY YAĞCI231020.550520200027.5196.507
1516ERKAN SEVÜK221318.75765.5221.5211.7527.5196.507
1517KERİM KAYA221019.5736.25101110.7527.5196.507
1518İLKNUR DOĞAN16814635.25837.2510127.5196.507
1519SERKAN YILDIZ22919.75625.5332.2500027.5196.507
1520MUSTAFA BAYTAN191216755.75221.5534.2527.5196.507
1521RUKİYE DEMİRTAŞ211317.75693.7560600027.5196.507
1522GÖKTEN MUTLU211118.25342404573.2527.5196.507
1523SEZGİ GENÇ1616121049866.500027.5196.507
1524TUĞBA AKTUĞ238215836103.500027.5196.507
1525MURAT SERİN171014.58105.5847120.527.5196.507
1526HATİCE TUNCAY20718.25693.75211.75413.7527.5196.507
1527HATİCE EYLÜL GÜNBEY191315.75765.5130.2560627.5196.507
1528AYŞE GÜL KAYA17914.75957.75423.5221.527.5196.507
1529NEVİN TAŞAR241520.25957.7516-0.500027.5196.507
1530ALEYNA YAZICI211018.5635.255102.510127.25195.6745
1531BAŞ EMRE20718.2574620210127.25195.6745
1532BERFİN KARTAL211118.25755.7515-0.25423.527.25195.6745
1533ÇAKIR EDANUR201416.5544765.5371.2527.25195.6745
1534ÖZGÜR ÇAKIR221119.25876.25260.5371.2527.25195.6745
1535SIRTIKARA MERT241021.5544211.7500027.25195.6745
1536TUĞBA YÜKSEKALAN26824231.2510110127.25195.6745
1537YİĞİTER FEYZANUR201416.5977.25423.500027.25195.6745
1538ZEYNEP PİLİÇ241420.5635.2501-0.25351.7527.25195.6745
1539HABİBE AVSEREN23122010107.515-0.2500027.25195.6745
1540KEZBAN BAL2116171078.2500020227.25195.6745
1541AYSEL BATMAZ231319.755122202423.527.25195.6745
1542TALHA VEZİROĞLU BİRDANE2020154160514.7510107.527.25195.6745
1543DUYGU ARAZ SERVER201316.75544606120.527.25195.6745
1544GÖZDE GÜLER211716.751097.75221.5371.2527.25195.6745
1545FIRAT DALYAN CİLO23721.2574614000027.25195.6745
1546EBRU KARADAĞ GEÇGEL241320.758115.25101130.2527.25195.6745
1547GÜLEN ECE BAŞTÜRK AYHAN27924.757104.505-1.2503-0.7527.25195.6745
1548SİBEL ERSOY211317.751068.510100027.25195.6745
1549FULYA TAY24921.758105.500000027.25195.6745
1550VEDAT ERYILMAZ241021.5654.7514010127.25195.6745
1551HARUN DEMİR21719.25794.75433.2500027.25195.6745
1552FİLİZ AYDIN221219977.2510100027.25195.6745
1553NURAY OCAK241320.758125523-0.75472.2527.25195.6745
1554ŞİRİN BÖLÜK241221413.755122120.527.25195.6745
1555ÖZLEM ÖZMEN22820765.5250.7510127.25195.6745
1556BURCU ÖZTÜRKERİ18121594851225112.2527.25195.6745
1557PINAR EKEN192113.7512810433.25130.2527.25195.6745
1558HATUN AKGÜL221418.51189250.7504-127.25195.6745
1559DENİZ SATU AKYÜZ211816.5886211.75312.7527194.842
1560DOĞUKAN GÜNER24162074614024127194.842
1561DUDU CAN24822664.510102-0.527194.842
1562EDA KURT291026.5361.5214-1.5120.527194.842
1563EVCİMEN KUTAY181215433.251179.2516-0.527194.842
1564İLKER BOZKIR231718.759116.2524124127194.842
1565TEMİZEL TAYİP20917.751039.2514000027194.842
1566TOPDEMİR MEHMET211118.25837.25110.75110.7527194.842
1567YAVUZKILIÇ İSMAİL241021.5514.75000110.7527194.842
1568CEYDA SARICA DAROL182212.51198.75303312.7527194.842
1569BURCU CANSEVER211317.75625.5433.25120.527194.842
1570AYŞE AKIN231419.59106.514010127194.842
1571ALPER GÜZEL211417.5996.75322.5130.2527194.842
1572FEYZA ÖZER ÇELİK15513.75312.7511110.7501-0.2527194.842
1573HACI MURAT ÇAKIR24722.25775.2502-0.500027194.842
1574MÜCELLA AKSUN231419.5524.530300027194.842
1575FEYZAHAN BALAL12109.57851049563.527194.842
1576ŞENAY BAYAM221019.5765.500020227194.842
1577MERİH ŞAİR221518.259106.5472.2514027194.842
1578YUSUF ÜNLÜ191515.25967.5534.2500027194.842
1579ARDA YUMURTAŞ221318.7564502-0.5553.7527194.842
1580EVRE AKGÜL221219876.25211.7514027194.842
1581KONURALP AYKAN13178.7512710.25563.5524.527194.842
1582KIVANÇ ALPSAN GÖKMEN221019.5876.2516-0.5351.7527194.842
1583EMİNE CANATAN22919.75817.7502-0.500027194.842
1584VOLKAN MUMCUOĞLU182112.7514612.5351.7500027194.842
1585AHMET ATSAL2116179116.25452.7510127194.842
1586ALEYNA MAKARAÇ221717.751097.75110.75120.526.75194.0095
1587BETÜL DEMİR221019.5847000130.2526.75194.0095
1588DİNÇER BERKANT181713.7510107.5351.75693.7526.75194.0095
1589EMİR GÜNEYLİ22919.7574600010126.75194.0095
1590İSMAİL ERSOY201516.25837.256113.2528026.75194.0095
1591KARAKEÇİ ALİ24722.25524.500000026.75194.0095
1592KORKMAZ MELİKE22720.25736.25270.2514026.75194.0095
1593NUR YILDIRIM ÖZGE182212.59489145.5250.7526.75194.0095
1594ÖNCÜL ABDULLAH17615.5505775.2510126.75194.0095
1595YILMAZ ZEYNEP27924.7534214000026.75194.0095
1596NİHAT TAŞKIRAN20161612810110.7500026.75194.0095
1597RENGİN ASLIHAN HATİPOĞLU181913.251088221.554426.75194.0095
1598EMRE AKYOL211417.5856.75250.75211.7526.75194.0095
1599ARİFE ESRA SUCAK211018.5967.5250.7500026.75194.0095
1600SEDAT YILDIZ191315.751068.5101221.526.75194.0095
1601MURAT AKPINAR211317.75938.2501-0.2510126.75194.0095
1602CEM GÖKSEL191315.751019.7515-0.25221.526.75194.0095
1603ERHAN KARSLI2012171159.7500000026.75194.0095
1604ÖMÜR ÖZGÜROL17161314413260.5130.2526.75194.0095
1605MUHAMMET TURAN221318.75108800000026.75194.0095
1606 MERTYURDAKUL211517.251241105-1.2516-0.526.5193.177
1607AYŞE AYDIN211118.25413.75404120.526.5193.177
1608CEYDA ALKAN21918.75755.7520200026.5193.177
1609CIRIK MERVE251321.75592.75211.75130.2526.5193.177
1610ERENCAN ELKOCA181514.251169.5101351.7526.5193.177
1611EVREN KERİM18121513112.7504-101-0.2526.5193.177
1612F? ANUR ORTATAŞ21719.25967.501-0.2500026.5193.177
1613HAKAN YAVAŞ161512.251179.2524154426.5193.177
1614KÖSEOĞLU UMUT15713.25957.75534.25231.2526.5193.177
1615MELİS İNAÇ EDA22919.75746000110.7526.5193.177
1616SUZAN AYDIN248227104.500000026.5193.177
1617UZUN ALEYNA211617746423.500026.5193.177
1618UMUT CAN ACAR211617592.75856.7500026.5193.177
1619MUSTAFA NAFİZ KALEM221618837.25231.2500026.5193.177
1620DAMLA ŞAHİN191515.251049000332.2526.5193.177
1621MÜSLİM AYDIN17201212411221.534226.5193.177
1622ABDULKADİR DÖKMECİ211716.7513711.2515-0.2505-1.2526.5193.177
1623AKPINAR ALPER18516.75615.75303110.7526.25192.3445
1624BERKSÜPHANDAĞ CEMİL211018.5957.7500000026.25192.3445
1625KUŞ ERCAN KAK15414544342736.2526.25192.3445
1626METE AHMET22919.75996.75250.7504-126.25192.3445
1627SERHAT KAZANÇÇI221019.5996.7500000026.25192.3445
1628SAADET GÖRMELİ2016161097.75241221.526.25192.3445
1629REZZAN ÖZATEŞ94850514313.2500026.25192.3445
1630SEDAT SERVET211018.5000553.7554426.25192.3445
1631İBRAHİM TOPRAK211517.2584744304-126.25192.3445
1632LEYLA SÜNER191116.25827.54101.510126.25192.3445
1633TÜLAY SARIKAYA181115.25928.5241361.526.25192.3445
1634TOP TUĞRUL211417.51198.7506-1.5231.2526191.512
1635AYŞE UR KÜÇÜKÇİFTÇİ211417.5967.510100026191.512
1636BORAN SELDA21619.5110.75765.5130.2526191.512
1637CENGİZ DEMİR21719.25615.7500010126191.512
1638ÇARNAÇAR FİDAN21918.75827.501-0.2500026191.512
1639HİRANUR ÇAĞLAYAN201715.751039.2524100026191.512
1640KÜBRA ANAÇAR23621.5664.500000026191.512
1641KÜÇÜKHIŞIR FATMANUR15613.5462.51116758326191.512
1642MURAT YAMAÇ171114.25765.5693.755102.526191.512
1643MUSTAFA YILMAZ191216977.25312.7500026191.512
1644NEVBAHAR KANAT13112.75404847332.2526191.512
1645PAPAKÇI BURHANCAN19617.5625.501-0.25433.2526191.512
1646PATLAR YASEMİN20917.751159.7502-0.504-126191.512
1647SERHAT KARAYAZI23821332.25351.7510126191.512
1648SERTBAŞ ADİL221518.25996.75260.54140.526191.512
1649TOP HAKAN211018.574601-0.25211.7526191.512
1650ENDER SULUOVA16714.25866.5635.2500026191.512
1651YELİZ SERBEST1816149116.25404491.7526191.512
1652ÖZGÜL EFE23122050510100026191.512
1653HALE TOPAK251321.75674.25130.2501-0.2526191.512
1654BERÇEM ATBİNİCİ201316.75886110.75322.526191.512
1655MUSTAFA KIYAK191116.25716.75231.25211.7526191.512
1656TUBA ÇELİK211517.2598715-0.2548226191.512
1657SABAHATTİN ÖZ161113.251029.5583130.2526191.512
1658EVRİM ÖZÜAK161312.7512510.75322.500026191.512
1659REŞAT ÖNCEL171413.512610.548200026191.512
1660MUMUN CANBAZ211816.512710.2503-0.7500026191.512
1661ALEYNA KARATAŞ201316.75104900000025.75190.6795
1662BAHA ÇALIŞKAN201516.251088221.500025.75190.6795
1663ÇELİK BERAT221817.5785221.5211.7525.75190.6795
1664EMİRHAN KOÇ211018.5342645130.2525.75190.6795
1665HAKAN KUZGUN191714.75967.54101.548225.75190.6795
1666KARABULUT ARİFE22161810107.538117-0.7525.75190.6795
1667OYMAK DOĞUKAN24622.5433.2500000025.75190.6795
1668ŞAHİNOĞLU BATUHAN17161311210.5332.2500025.75190.6795
1669FUNDA ÖZLEM AL171114.25765.5693.75332.2525.75190.6795
1670NUR DEMİR161013.5977.25433.25211.7525.75190.6795
1671METE GÜRER141410.51068.5404312.7525.75190.6795
1672TÜLAY GÜNGÖR241620645250.7500025.75190.6795
1673ÖZLEM GÜZEL231718.751198.75216-2270.2525.75190.6795
1674YAŞAR BİLAL181713.75837.25322.5332.2525.75190.6795
1675KALKAN GÖKÇE2416208125120.514025.5189.847
1676? ÇI FUNDA221119.25635.2510100025.5189.847
1677BAYRAK BEDİRHAN22820413.75221.5130.2525.5189.847
1678EREN DİNÇ211218967.501-0.25130.2525.5189.847
1679EŞİT SEDANUR27924.7515-0.25314-0.5221.525.5189.847
1680HASAN TOSUN191315.751179.25130.25130.2525.5189.847
1681ONUR CAN201017.5866.5361.500025.5189.847
1682TÜRK DOĞAN231020.568415-0.25231.2525.5189.847
1683YUNUS EMRE ÖCAL221418.5108801-0.2503-0.7525.5189.847
1684HATİCE NİLDEN GÖNCÜ161512.25847635.2510125.5189.847
1685MELTEM ÖZDAMAR221219765.524100025.5189.847
1686EDA KARATOPRAK191415.5837.25000312.7525.5189.847
1687MELTEM ÇAVDAR221318.75996.7500000025.5189.847
1688MUSTAFA KARA201017.594800000025.5189.847
1689YURDUN ÖZ17121411310.25221.501-0.2525.5189.847
1690TUBA GÖKÇEK161312.7514612.519-1.25361.525.5189.847
1691SERPİL KARAKAYA16913.7510010110.7524125.5189.847
1692AYŞENUR TÜLÜ21918.75514.75351.7500025.25189.0145
1693FARUK DEMİR ÖMER201117.2594807-1.75351.7525.25189.0145
1694GAMZE GÜLEÇ20818553.75120.544325.25189.0145
1695KÖROĞLU MEHMET24722.25231.25101110.7525.25189.0145
1696S? AN ABDULKADİR221119.25736.2515-0.2500025.25189.0145
1697SEVİNÇ ŞUAYİP23821534.2500000025.25189.0145
1698Ş? İN AYHAN201117.25957.75130.2500025.25189.0145
1699CENK GÜNGÖR20518.75573.25211.75221.525.25189.0145
1700TANER ÇEPNİ201316.75775.25433.2500025.25189.0145
1701ZEKERİYA KIR20818635.2520200025.25189.0145
1702MUHAMMED ALİ ERSOY141310.751198.75000755.7525.25189.0145
1703TUĞRUL ÇAĞLAR191814.5918.75332.2501-0.2525.25189.0145
1704YÜCEL ÖZALP181414.51088000312.7525.25189.0145
1705ESMA ÖZLEM EVRENOS171014.5938.25120.520225.25189.0145
1706AHMET BAYRAKTAROĞLU201715.751088130.25231.2525.25189.0145
1707SEVDE NUR USLUSOY211317.75827.5130.2501-0.2525.25189.0145
1708SAMİ SARI14209124115112.2544325.25189.0145
1709GAMZE ATALAY211317.75967.502-0.5120.525.25189.0145
1710YTAYMAN NURA221817.510107.518-1371.2525.25189.0145
1711 KÜÇÜKALPER20161698734200025188.182
1712BAYDEMİR HÜSEYİN211317.75664.5120.5332.2525188.182
1713ORHAN BEYTULLAH18915.75837.2510138125188.182
1714ÖZ EREN161013.5996.75573.25221.525188.182
1715ŞENOĞLAN İBRAHİM231718.754436132.75120.525188.182
1716GÜLSÜM TOPKARA2020158125000812525188.182
1717SERHAT BEKTAŞ161811.5423.5108834225188.182
1718BARIŞ TENEKECİ161013.5866.5423.5221.525188.182
1719GÜLSEREN ÇAĞIL191515.25755.75472.25351.7525188.182
1720SULTAN MERTOL21161764516-0.5423.525188.182
1721İLKER TAŞ181414.51078.25211.75260.525188.182
1722DERAM HIDIROĞLU161512.251169.5322.5250.7525188.182
1723AHMET ŞEN GÖKÇEİMAM20161694800010125188.182
1724BALA BAŞAK KARAHAN1916151141000000025188.182
1725AKSU GÜLŞAH22919.75654.7501-0.25120.524.75187.3495
1726BEYZA ŞALVARCI211816.51078.2501-0.25130.2524.75187.3495
1727BÜŞRA GÜRCÜ241620413.7500010124.75187.3495
1728ÇEÇEN SEDAT21719.25654.7501-0.2510124.75187.3495
1729DİLARA CEYHAN211517.258105.5110.75231.2524.75187.3495
1730N AKBAL GÜLH837.2540414612.524124.75187.3495
1731USNEKER CAN221518.25645101260.524.75187.3495
1732ZORLU AHMET181314.7512810110.7503-0.7524.75187.3495
1733FEVZİ FIRAT ÖNAL MUSALAR181614563.5736.2510124.75187.3495
1734GÖZDE DEMİREL151311.75755.7594803-0.7524.75187.3495
1735FERHAN YACI131010.5726.5635.25322.524.75187.3495
1736İLKER IŞIKLI20618.5635.2500010124.75187.3495
1737SALİM KILIÇ221119.25635.2503-0.7510124.75187.3495
1738EMİNE ÜLGEN1812151068.5231.2500024.75187.3495
1739SEMA SÖZEN191714.751281001-0.2500024.5186.517
1740GÖKMEN FURKAN171513.25948443130.2524.5186.517
1741GÜZELSOY SENA191714.75625.5202332.2524.5186.517
1742MİNE KUS211317.75967.503-0.7500024.5186.517
1743ÖZBİLĞE CEREN221618684101221.524.5186.517
1744ÖZCAN ENES211716.75573.25654.7501-0.2524.5186.517
1745SELEN YILDIZ2412214101.500020224.5186.517
1746TÜRK ABDULSAMET201017.5755.75130.2510124.5186.517
1747YELİZ AYHAN20917.75524.5211.75120.524.5186.517
1748YUNUSEMRE ÖZÇELİK24522.75322.502-0.501-0.2524.5186.517
1749MURAT KÜÇÜKGÖNCÜ201616315-0.75211-0.751141024.5186.517
1750ATAKAN SU KURT171912.251068.5413.7500024.5186.517
1751REFİK KOÇAR171712.751058.75534.2505-1.2524.5186.517
1752MUSTAFA BALOĞLU161911.251169.5231.25322.524.5186.517
1753ÖZGÜR DUMAN18161412510.7515-0.2500024.5186.517
1754İKLİL ASLAN161512.251341210103-0.7524.5186.517
1755ZÜHAL GÜLSÜM SARICANBAZ181813.51179.25110.7510124.5186.517
1756AZİZ GÜNAYDIN201017.5664.5120.5211.7524.25185.6845
1757CAN SELVİCAN13212.5534.25524.544324.25185.6845
1758HİLAL DAVULCU191315.75928.500014024.25185.6845
1759KAPAR HAKAN191415.51029.503-0.7500024.25185.6845
1760NDZİH ÇETİN18915.75876.25101231.2524.25185.6845
1761ÖZ HALİL221518.25765.5000260.524.25185.6845
1762YİĞİT BAŞDEMİR24223.5110.7500000024.25185.6845
1763ZEYNEP GELDİ201117.25765.5221.500024.25185.6845
1764MEHTAP SERT1920149116.258320712424.25185.6845
1765DENİZ ALTUN191914.25812578500024.25185.6845
1766ÜMİT GÖRMELİ12197.251097.75726.5312.7524.25185.6845
1767MEHMET YILMAZ GELEBEK181614977.2530300024.25185.6845
1768VOLKAN AKYOL181713.751198.75110.7538124.25185.6845
1769İLKNUR ÖZAN SANHAL12158.2514313.25101211.7524.25185.6845
1770SELÇUK AKYILMAZ15201010107.5443553.7524.25185.6845
1771MERVENUR KÖK231319.75462.510110124.25185.6845
1772ŞAFAK TEPE181713.7510107.5312.7500024184.852
1773BİLKAY YILDIZ172211.51159.75452.7500024184.852
1774HASRET HAYAT191415.5645322.524124184.852
1775IRMAK YUSUF201017.5987210-0.514024184.852
1776YILDIZ CEYHUN29827314-0.5216-216-0.524184.852
1777ÖZLEM BAKAN172311.251198.75101612324184.852
1778GÖKHAN KARAKAN14189.51198.756181.5674.2524184.852
1779METE GÖRKEM132081078.25472.25765.524184.852
1780HÜMEYRA CILIZ BASHEER14199.251198.75423.5322.524184.852
1781PAPATYA KARACAN191216876.25211.7500024184.852
1782LEVENT TEN182013837.25211.7520224184.852
1783FADİME SEVGİ ATLANOĞLU191315.75967.5110.7500024184.852
1784ERSEN ÖZTÜRK151311.7512710.2534200024184.852
1785ŞULE MİNE TOPALOĞLU182212.512610.524100024184.852
1786EMİNE YALÇIN191515.259116.2504-1423.524184.852
1787 SEMANURBULUNDU15258.75534.256103.510107.524184.852
1788GÖKHAN SİNAN231120.256103.5140270.2524184.852
1789GÜNEŞ ESRA2416207133.75313-0.254150.2523.75184.0195
1790AKGÜN MELİSA211417.5876.25260.516-0.523.75184.0195
1791BETÜL DOĞAN21719.25413.7501-0.2510123.75184.0195
1792BURHAN ŞAHİN221219674.25000120.523.75184.0195
1793MUSTAFA YEŞİL22520.75534.2502-0.503-0.7523.75184.0195
1794MELİA SOYDAN181514.251198.75110.7500023.75184.0195
1795ŞERMİN TÜRKAY251122.25000221.500023.75184.0195
1796AYLİA MENTEŞ151012.57114.25635.25211.7523.75184.0195
1797AHMET EMRE PINARBAŞILI1912166103.5241433.2523.75184.0195
1798VEDAT ONAY12138.751068.5755.75110.7523.75184.0195
1799HALUK CERİT1612131097.7534210123.75184.0195
1800SEZGİN ÜNAL181514.2574607-1.75635.2523.75184.0195
1801ZEHRA BETÜL ALTUN161312.751198.75000332.2523.75184.0195
1802VOLKAN YILDIZ181215938.25000120.523.75184.0195
1803ÜNSAL İMAMOĞLU171712.751159.75260.5110.7523.75184.0195
1804KORAY ÖZDEMİR AKDUR2016161068.517-0.7500023.75184.0195
1805EYLÜL UZUNDERE191116.259116.25130.2524123.75184.0195
1806CÜNEYT CEYLAN191515.25716.75250.75110.7523.5183.187
1807HASRET EROĞLU181414.51068.5120.500023.5183.187
1808KEMAL GÜLER191216746110.75110.7523.5183.187
1809KIZILKAYA AHMET141211726.5755.75130.2523.5183.187
1810KÜÇÜK AHMET1616121159.7520201-0.2523.5183.187
1811NESLİHAN ÇELEBİ20718.25625.503-0.75120.523.5183.187
1812NUR ÇAKAR ŞEYMA191116.25794.75250.75211.7523.5183.187
1813OĞUZ KAYIK16913.75322.5837.2500023.5183.187
1814SERHAT SARIBAŞ18616.5524.5312.7501-0.2523.5183.187
1815TANK AYŞE211816.5534.2515-0.2544323.5183.187
1816ZEKİ ALTIN1029.512211.5573.2503-0.7523.5183.187
1817GÜLŞAH YANMAZ171313.75452.75674.25312.7523.5183.187
1818HİCRAN BÜBER181314.75654.7540400023.5183.187
1819YUSUF KENAN AKKAYA14218.751078.25645221.523.5183.187
1820YUSUF BAKAN171513.25967.5452.7500023.5183.187
1821ORHAN TAŞMALI201715.75866.5231.2500023.5183.187
1822FÜSUN BULAKÇI191415.5987351.7517-0.7523.5183.187
1823ÖZLEM BAYRAM19717.25736.2500000023.5183.187
1824MEHMET AYDIN191415.5847130.25110.7523.5183.187
1825SERKAN GERGER211517.25876.2503-0.75110.7523.5183.187
1826İKRAM YEŞİLKAYA13139.7511410303110.7523.5183.187
1827ÜLKÜHAN DÖNMEZ172311.251189120.5452.7523.5183.187
1828NUH YILMABAŞAR15258.7513711.25563.500023.5183.187
1829İSMAİL DİKİCİ181414.5104901-0.25130.2523.5183.187
1830GÜLŞAH ARİFOĞLU181614987381211.523.5183.187
1831AYKUT FİDAN201815.5775.2530301-0.2523.5183.187
1832 NESLİHANZENGİN1912161068.505-1.2500023.25182.3545
1833AKIN TUNCAY21918.75544000120.523.25182.3545
1834ALİ NAS MUHAMMET18516.75563.5371.25351.7523.25182.3545
1835EMRECAN YAVUZ191315.754160211.75615.7523.25182.3545
1836GAMZE AYTAŞ20618.5423.5120.5110.7523.25182.3545
1837IŞIK SONGÜL23821000332.2500023.25182.3545
1838KELLECİ EREN231120.257104.518-102-0.523.25182.3545
1839Ş? HMUSDİYAR YILDIZ18915.75615.75101110.7523.25182.3545
1840TURİS EREN21719.2544324100023.25182.3545
1841UYSAL ŞERİFE172012987241433.2523.25182.3545
1842NEŞE SAKARYA13188.5957.75775.25211.7523.25182.3545
1843NEZAKET ÖZEN171912.251058.75332.2500023.25182.3545
1844MUHAMMET DEVRAN ONAN171712.7511310.25000130.2523.25182.3545
1845HANDAN AKHUN151511.2513312.2501-0.2500023.25182.3545
1846 SONGÜLAYAZ201316.759116.2500000023181.522
1847?Nİ DUYGU211916.2511128629-1.25312023181.522
1848BARAN HASAN191016.5755.75000250.7523181.522
1849EMİN ENES BAŞODA172311.251198.754150.25312.7523181.522
1850KAFALİ DENİZ171513.25928.5250.75120.523181.522
1851MEFKURE GÜREL19517.75534.2500010123181.522
1852ŞAHİNKAYA MERVE211317.75775.2504-110123181.522
1853TUNA KAAN161711.75957.75110.75312.7523181.522
1854ATİLLA KIR12275.2510107.5573.2598723181.522
1855AYŞEGÜL ŞAHİN231120.25231.25315-0.75332.2523181.522
1856PINAR SU DUR151710.751088553.75120.523181.522
1857ARZU YAZICI181414.5866.5130.25211.7523181.522
1858NEŞE GÜRDEMİR1416101029.5211.75211.7523181.522
1859CEYHAN ALTINSOY171712.751078.25130.25211.7523181.522
1860HASAN SAMİ KALYONCU UÇAR181514.25104901-0.2500023181.522
1861MEHMET ŞAŞMAZ181713.751179.2528000023181.522
1862SALİH GÜLCAN161911.2512710.25110.75110.7523181.522
1863FERDA KURT GÜNEY192113.75856.75322.500023181.522
1864KÜBRA TOPRAK211916.259116.2501-0.25110.7523181.522
1865KILIÇ İBRAHİM191315.75977.2500000023181.522
1866KAPLAN NİHAT20818654.7500000022.75180.6895
1867KÜRŞAT AYAN151411.51058.7502-0.544322.75180.6895
1868MELİKE ERZURUM231319.7501-0.25534.2518-122.75180.6895
1869NUR DALMAZ SEMRA201416.5423.5482250.7522.75180.6895
1870ZERRİN ÇINAR201516.25544241221.522.75180.6895
1871DİLEK ÖZTÜRK162310.251198.7511293.75416022.75180.6895
1872AYHAN ULUTAŞ191615693.7568400022.75180.6895
1873HASAN ULAŞ ALTUNA172211.5837.2544324122.75180.6895
1874SUNA GÜREL181015.5736.2510100022.75180.6895
1875SELAMİ KARAKUŞ201416.5736.2500000022.75180.6895
1876ADEM İBİŞ231718.75322.54111.2500022.5179.857
1877BAYRAM ERGÜN MERCAN15912.75534.25563.534222.5179.857
1878ÇAKMAK CENGİZHAN211118.25211.75462.500022.5179.857
1879DİDEM COŞKUN201316.75876.2502-0.500022.5179.857
1880GENÇOĞLU MELİS191016.5583361.5221.522.5179.857
1881KAYIŞOĞLU KEMAL20917.75876.2501-0.2505-1.2522.5179.857
1882VEYSEL EGİN171912.25128103110.2500022.5179.857
1883SÜREYYA KILIÇ191515.25322.5443211.7522.5179.857
1884BURCU ÖZKIRIŞ141410.5938.25211.7520222.5179.857
1885CEM YAŞAR KAYA1620111097.75110.7558322.5179.857
1886ÇAĞDAŞ YILMAZ161013.5827.5221.500022.5179.857
1887DOĞAN İNCİ KENAR1520101179.254101.5211.7522.5179.857
1888AHMET DEMİR181514.2594801-0.25120.522.5179.857
1889ŞEN HASAN231319.756142.500000022.25179.0245
1890BERGEN AYBAŞ16814645423.515-0.2522.25179.0245
1891ERSOY RABİA181813.51068.5260.501-0.2522.25179.0245
1892ESRA KÖKTAŞ171812.5654.7544334222.25179.0245
1893HATİCE AKBAŞ ÖNCEL221817.5462.5000472.2522.25179.0245
1894HAYRİ EREN161312.75755.75433.25120.522.25179.0245
1895GÜHER BİCAN1920148115.25231.25211.7522.25179.0245
1896SUNA AYDIN171313.751088110.7501-0.2522.25179.0245
1897ARZU ÖZDOĞAN KAVZOĞLU191914.25957.75140130.2522.25179.0245
1898AHMET ATEŞ BUDAK151910.2513711.25000110.7522.25179.0245
1899EBRAR TAHTAKALE221817.57133.75250.75130.2522.25179.0245
1900 ERTUĞRULHANPEHLİVAN181015.5716.75130.2502-0.522178.192
1901DEDE ÜLMÜHAN181414.5000654.75452.7522178.192
1902FIRAT ALKAN181215876.25110.7500022178.192
1903MERT GEYİSMEN161412.51049000120.522178.192
1904SAMET BİÇER211417.5654.7500001-0.2522178.192
1905TOPO YASEMİN211317.75794.75120.504-122178.192
1906ZEYNEP ERÇELİK181314.75413.7554402-0.522178.192
1907AHMET KÖKSAL161512.25664.5635.2500022178.192
1908SEMİH SARGIN191315.757133.75241361.522178.192
1909YUSUF AKKOYUNLU211417.5452.7507-1.75563.522178.192
1910ALİ ŞİMŞEK161811.5987553.7501-0.2522178.192
1911ELİF ÇİLER ÖZTÜRK191814.5765.534214022178.192
1912ELİF KAYHAN171513.25967.5231.2500022178.192
1913YETKİN TEZER7114.2512411322.5534.2522178.192
1914BURAK KARACAN1616121078.25250.7524122178.192
1915VEYSEL ÇAKIR191315.75775.2510100022178.192
1916MİNE UÇAR211317.757133.75000270.2521.75177.3595
1917AKTAŞ PINAR221518.25583000120.521.75177.3595
1918ATAKAN ASLAN201017.53110.25231.25592.7521.75177.3595
1919EMRE OKYAR YUNUS191116.25693.75211.7500021.75177.3595
1920İLAYDA TİRYAKİ191515.25856.7514001-0.2521.75177.3595
1921SÜMEYYE ÖZDİL18816433.2501-0.25312.7521.75177.3595
1922BURCU UYSAL201815.5482101433.2521.75177.3595
1923REFAETTİN GÜRAKAN14911.75856.75433.2500021.75177.3595
1924AYŞE GÜL DOKUMACIOĞLU19121688615-0.2500021.75177.3595
1925HÜSEYİN KUNTER KIRHAN17815736.2502-0.510121.75177.3595
1926EMİNE ÖZDEMİR171712.751058.75130.2500021.75177.3595
1927EBRU KAYA181614775.25101221.521.75177.3595
1928CEYLAN ENES211317.75472.25250.75110.7521.5176.527
1929MEHTAP ÖCAL181215563.5361.5361.521.5176.527
1930MUSTAFA ER17715.25342674.2500021.5176.527
1931MUSTAFA SAY15161111410120.500021.5176.527
1932YÜCE SERHAT211018.5221.5221.500021.5176.527
1933YÜCEL SERKAN161113.25938.2500000021.5176.527
1934ZEYNEP KOŞAR İREM171313.75977.2502-0.510121.5176.527
1935ESRA NUR GÜL ÖZMEN13178.75635.25996.75110.7521.5176.527
1936SAMİ ESEN9155.25837.259106.5462.521.5176.527
1937MUSTAFA GÜRHAN AK YILDIRIM181813.5765.5322.500021.5176.527
1938ORHAN EKER17815635.25101130.2521.5176.527
1939HAÇÇE ÖZAVCI AYGÜN191116.25895.7502-0.514021.5176.527
1940MEHMET MURAT ÇEKİÇ191714.7584702-0.5130.2521.5176.527
1941NAZAN SAVRAN1720121068.5110.75130.2521.5176.527
1942TUĞBA GÖKALP1820131068.500000021.5176.527
1943OĞUZHAN GÖKMEYDAN151710.7511410000110.7521.5176.527
1944MERT İNAN261422.56142.5535-3.75416021.25175.6945
1945 221418.56132.7500000021.25175.6945
1946BURCU AKKUŞ201117.25712400000021.25175.6945
1947FEHİM ALIR161412.5674.256103.524121.25175.6945
1948FURKAN ARAS13149.5573.25886462.521.25175.6945
1949GÜVENEN GÖKSEL171313.75505351.75110.7521.25175.6945
1950HASAN SADIK201017.5553.7500000021.25175.6945
1951KAYAALP ÖMER231319.75140212-1322.521.25175.6945
1952RAMAZAN ÖZGÜ182112.75977.25231.2500021.25175.6945
1953REZAN TAYBOĞA181115.2564524100021.25175.6945
1954SARP TOPÇU18915.75654.75371.2502-0.521.25175.6945
1955BERFİN CAN EMRE2020159116.2500000021.25175.6945
1956ÖZGÜR KÜTÜKCÜ17161310107.5250.7514021.25175.6945
1957CİHAN DİKOĞLU131010.500013910.7500021.25175.6945
1958DERMAN AKSOY16913.75794.75110.7520221.25175.6945
1959NİHAL GÖRENEKLİ1316910494111.2548221.25175.6945
1960IŞIN KOCA151710.751058.75231.25120.521.25175.6945
1961HATİCE KILINÇ181713.75967.500000021.25175.6945
1962DİDEM BATGİ AZARKAN1716131078.2500000021.25175.6945
1963SUAT TÜRKMEN ALBAYRAK1516111169.505-1.2520221.25175.6945
1964SİMENDER OKULU11147.513511.75120.5221.521.25175.6945
1965ADNAN KİRİŞCİ151910.2512510.7502-0.5390.7521.25175.6945
1966SEZİN DEDE1179.2512311.2501-0.2510121.25175.6945
1967ŞERAFETTİN KIZMAZ181913.259116.25381110.7521.25175.6945
1968GÜRKAN DİLAN221817.57133.75491.75216-221174.862
1969BEYZANUR KAYA201616563.5361.500021174.862
1970DOĞUKAN BOZKURT201715.75654.75120.500021174.862
1971GÜLLÜ YAKUP2012176103.5120.500021174.862
1972HAKAN SÖYEMEZ211218332.25130.25120.521174.862
1973KÜKSAL ABDULKADİR141011.5775.25101433.2521174.862
1974BERRİN ARGON172211.510107.5322.516-0.521174.862
1975ÖZGÜR ALICI181913.259116.25332.2517-0.7521174.862
1976TAYFUR ARIKAN151710.751078.2510124121174.862
1977SERHAT FINDIK GÜVENDİ161612967.503-0.75332.2521174.862
1978FUNDA ÜÇER