Deneme Sınavı 3

<
SıralamaAD SOYADTÜR DOĞRUTÜR YANLIŞSOS DOĞRUSOS YANLIŞMAT DOĞRUMAT YANLIŞFEN DOĞRUFEN YANLIŞTOPLAM NETTYT PUAN           
1ELİFNUR AKSOY281215532815582.5372.725
2FERHAT KARABACAK3551552616578357.74
3MİRAÇ BİRLİKBAŞ33315217112175.25348.5825
4SERHAT POLAT3641422024371.25335.2625
5SELİN EKİM30101010251515570331.1
7EMRE EROL YUNUS3811511111064.25311.9525
6ULUTAŞ EREN3531441325264.25311.9525
8MERT SERKAN ERGEN3641641441263.5309.455
9GAZİ ÜLAŞ2871432352063.25308.6225
10KOCAAGA MUHAMMED3181372102562304.46
11UMUT EKEN31914612712861.5302.795
12GENÇALİ BERATCAN29111641863160.5299.465
13HÜSEYİN VURAL3371551343060297.8
14TAYLAN KİRİŞ3091151615158291.14
15KÜBRA DURSUN3061321523357.75290.3075
16MEHMET KILAVUZ3271611012057.75290.3075
17YILMAZ GÜLLÜ3041701210057.75290.3075
18GÖKBERK TOPÇUOĞLU3081001547557.75290.3075
19RAMAZAN GÜLER3271461452057.5289.475
20YER EMİRHAN317151926457.5289.475
21TUĞRUL GÖZCÜ19141032648157.5289.475
22EMEL İKİZLER251211420129257.5289.475
23BERKİN BAŞER3281281575357.5289.475
24KİREÇÇİ METİN364134636457.25288.6425
25HÜSEYİN KESEN318162925357.25288.6425
26MUHAMMED TUNCAY3181521550057.25288.6425
27KIYMET KARAGÖLLÜ271313615711957.25288.6425
28TİZİK METİN3091241831156.75286.9775
29AYDIN EMRE2881731520056.75286.9775
30CİHAT DEMİREZEN28101541533056.75286.9775
31OKAN YILMAZ3261231312056.5286.145
32ARİF GÖL3161431301156.5286.145
33SIDDIKA BALTA23101621765156.25285.3125
34NEJDET KONUK3281041533156284.48
35SEVGİ AKYÜZ309151925056284.48
36HABİBE GÜLSOY317921930056284.48
37ŞAHİNCAN TUNÇKOL314154628755.75283.6475
38EGE ÖNCEL3371631161555.75283.6475
39AKAY ASAN279612323155.75283.6475
40ERHAN ÖZKÖKER211616421106355.75283.6475
41 273731816355.5282.815
42BİRTAN ALTUNA28121331327555.5282.815
43ELİF FINDIK28111151615155.5282.815
45ONUR SEVGİN3061631360055.25281.9825
44M SIDDIK AKBULUT272921954655.25281.9825
46GÖKHAN ÖNCÜ2671001933155.25281.9825
47MEHMET DİRİM3091611012055.25281.9825
48MUSTAFA VATANSEVER2861701210055.25281.9825
49DERYA YAR28101001547555.25281.9825
50YİĞİT CAN AKÇALI20171602046755281.15
51TUBA ÇİFTÇİ28101731154255281.15
52ZERİN AKMAN231411420129255281.15
57ELİF CANTÜRÜ30101541222154.75280.3175
53GÜLSÜM ÇELİKTEN27131551764954.75280.3175
54HAMZA ERKAN2681031716554.75280.3175
55FATMA GÜNEŞ319182920054.75280.3175
56ERSİN GÖKTAŞ29101521550054.75280.3175
58MURAT YILMAZ333181333354.5279.485
59AHMET İNANÇ2851511341054.5279.485
60TUĞÇE POLAT2791461830054.5279.485
61MAKBULE AKSARI28121611550054.5279.485
63SELİN ÜREN325121705154.25278.6525
62İBRAHİM BOZKUŞ309162824254.25278.6525
64MEHMET ÇOBAN2891821022254.25278.6525
65BAHADIR ALTINTAŞ26121541533054.25278.6525
66TAPAR İREM363152411254277.82
67HALİME SICAK3141051423554277.82
68ÖZGÜN ÖZÇELİK2981431301154277.82
72ERCÜMENT DEMİR317961127253.75276.9875
69FETHİ KARAOĞLAN284181734553.75276.9875
70AHMETCAN AŞAN285002700053.75276.9875
71UMUT TANRİVERDİ21121621765153.75276.9875
76BUSE NUR YURTTAŞ30101081565253.5276.155
73ÇAĞLAR GÖK23131721434053.5276.155
74HALUK KESER26111721311053.5276.155
75ÇAĞAN AYDINCI299921930053.5276.155
78NAZLI NUR AÇIKALIN3186412410753.25275.3225
77UMUT MEHMET307162605653.25275.3225
79TUGAY BABAOĞLU3171141301053.25275.3225
80TOYGUN TEMÜR3191631161553.25275.3225
81BURCU CEREN2511612323153.25275.3225
82MURAT SOYASLAN27104015812253274.49
83DAVUT ASLAN306172841053274.49
84SELAMİ SÖZER3271321270053274.49
85GÜLBAHAR İNAN26141331327553274.49
86ÖZDEMİR YUSUF308173712152.75273.6575
87MERT YEMİŞ2871351213052.75273.6575
88GÖKSEL KANSU30101421210052.75273.6575
89AYDIN KÖSE2911164747652.75273.6575
90NEVİN BULUT2461311721052.75273.6575
91TUNCAY SÜMBÜLLÜ2491001933152.75273.6575
92ÖMER CANBOLAT3281461140052.5272.825
95KARALI DÖNDÜ327164622252.25271.9925
94BAYSAL KADİR308153802052.25271.9925
96ZEHRANUR ÇELİK2810162627552.25271.9925
93SILA KILIÇ295141803152.25271.9925
97NEBAHAT AKTOZ2791151248552.25271.9925
98ESİN ÖZÇOLAK2881631043452.25271.9925
99HAYATİ ACAR24101031716552.25271.9925
100BEGÜM YURT2911182920052.25271.9925
101GÖKTUĞ ÖZKAN2541011712152.25271.9925
105MEHMET EREN ÖZYURT289164517252271.16
102ERGÜL TAY27101421274152271.16
103ABİT BOSTANCI25111461830052271.16
104SEVDA AVCI26141611550052271.16
106KARA SEYMEN296711424051.75270.3275
107MURAT KÜPÇÜ29101241077451.75270.3275
108TOYGUN DOĞU26111821022251.75270.3275
109BERKECAN EVSEN319135923251.5269.495
110RENAN ŞEN298132914351.5269.495
111BİRGÜN BELKIS2961051423551.5269.495
112HARUN TOPTAŞ337136821051.25268.6625
113MARHAN SAVAŞ323162520051.25268.6625
114FATMA SARI26131731330051.25268.6625
115UĞURCAN YILDIRIM25131341762051.25268.6625
116SEFA YILMAZ308143844451.25268.6625
117SEMA KAHVECİ337163401151.25268.6625
118ELÇİN KAYIK26484121813551.25268.6625
119YASEMİN KARSLIOĞLU267002700051.25268.6625
120ESİN ÜSTÜNEL HAVA327164402151267.83
121ÇİĞDEM YORULMAZ21151721434051267.83
122GONCA NİLAY24131721311051267.83
123YİĞİT KARAARSLAN2771091238650.75266.9975
124MEHMET GÜLCAN27121231422050.75266.9975
125HALUK GÖNCÜ2811931663150.75266.9975
126MEHMETCAN SEYREK2991141301050.75266.9975
128KANSU EMİR28101451023150.5266.165
127KAAN ÖZBEK335164322350.5266.165
129HALİL SONAY2117146141112850.5266.165
130NECİP TAŞDELEN24151721332250.5266.165
131BEDREDDİN GÜZEL25121451334250.5266.165
132BİROL DURMAZ3091321270050.5266.165
134SÜSLÜ ŞAHİN355154133350.25265.3325
133TUĞBA KIZILHAN317951014250.25265.3325
135BUĞRA SALTUK2510143938750.25265.3325
136SULTAN ÖNDER28121421210050.25265.3325
137ÖZKAN ŞENTÜRK2713164747650.25265.3325
138CEM İNAN2281311721050.25265.3325
140İSLAM TENK YUSUF318611630050264.5
142MELEK TUNA2921181320050264.5
141BATUHAN AYDIN3071321071050264.5
139CAN ÖNER HALİL324132522050264.5
143HASRET KESİK355142310050264.5
144SEVAL YAREN25141341720050264.5
145SİNAN DİNÇER25111271248650264.5
147DOĞUKAN UYSAL304134406549.75263.6675
146SAHARA ÇELTEK2910831215349.75263.6675
148SEVİM OFLAZOĞLU29111221221249.75263.6675
149BUSE BEKAR25111151248549.75263.6675
150SIRRI BÜLBÜL26101631043449.75263.6675
152MELİKE VURAN2571254113549.5262.835
151SELLİNCEK SEZER2910155824949.5262.835
153SENA GAZEL28111271353349.5262.835
154MUSTAFA GÜVENÇ2951031112149.5262.835
155ÇETİN TUNCER2591341650049.5262.835
156FİDANGÜL MUAMMER27812513041449.25262.0025
157ADEM KARAMAN355108435349.25262.0025
158KURT FEYZA2910124836649.25262.0025
159BERK ONAT26111461263049.25262.0025
160SEZER ACILAR25121341671049.25262.0025
161ERDEM CAN ÇAPUTCU24121421650049.25262.0025
162ALPEREN CİHAN2910162545849261.17
163KARTAL MEHMET355135223449261.17
164ERİM GÖRKEM2712173306149261.17
165FERİDE KURT26111421330049261.17
166ÖZGÜN ULUKAYA241614612108449261.17
167MÜGE TUZCU2710132914349261.17
171HAZAL UDUL337115743548.75260.3375
170GÖK İSMAİL275164545448.75260.3375
169F POLAT2881361111248.75260.3375
168EMRE BAŞ YUNUS287162741048.75260.3375
172HAMZA KIRAN YUSUF327132600048.75260.3375
173FURKAN IŞIKALAN2291531650048.75260.3375
174BOĞAÇHAN ÇANGAL217702122048.75260.3375
175AHMET NİŞLİ25111251226748.75260.3375
176HALE YAZICI299142910148.75260.3375
177NEVZAT ALCAN2810143844448.75260.3375
178ALİCAN BÜYÜK319163401148.75260.3375
180GONCAGÜL ÜSTÜNEL3010136843248.5259.505
179EMRİYE ÖZTÜRK33599833148.5259.505
181KAMERCAN TUĞLU305761385748.5259.505
182BİLAL DEMİRHAN251514617131048.5259.505
183NECMİYE ÜRKMEZ2151321226548.5259.505
184İSMAİL TAZEOĞLU2491201254048.5259.505
185ŞEMSİ KÖKSAL1581462580048.5259.505
193DİLVİN BELLİ3010116845348.25258.6725
186HİLAL MANAV3010144603548.25258.6725
187BAHRİ TOPALOĞLU22131371327548.25258.6725
188KEMAL UĞUR22121271842048.25258.6725
189GİZEM ŞEKER336141300048.25258.6725
190HARUN YILMAZ2811154832148.25258.6725
191REŞAT ERGİNEL25141231422048.25258.6725
192ANIL KANDAŞ2613931663148.25258.6725
194KOCATEPE MEHMET354124202448257.84
195NECMETTİN BOĞAN26131321450048257.84
196HALİL İBRAHİM BOZARSLAN26121511270048257.84
197RİFAT TOHUMOĞLU2910164324048257.84
198MURATCAN TAŞTAN2610182840048257.84
199NİL CAMCI2611133717548257.84
200VACİDE KIZILTEPE2811164612048257.84
201SAMET MEYDAN22171721332248257.84
202ALPER ÖZDEMİR23141451334248257.84
203HALİD ARSLAN2791154111647.75257.0075
204BEYZA UÇAMAZ28182607247.75257.0075
209BARIŞ USTA323172000047.75257.0075
205TEVFİK TEMİZ2291431047547.75257.0075
206YUSUFCAN ELBAŞ297163364147.75257.0075
207EMRE SAKALLIOĞLU2810162710047.75257.0075
208FADIL GÜNEY2312143938747.75257.0075
210MUHAMMED ÖZDEMİR2710144833147.5256.175
211ŞAHİN MELİKE308155115047.5256.175
212EYÜP ÖZGÜR27121541020047.5256.175
213BAHAR YAŞAR289134953447.5256.175
214AHMET DOĞRU304132600047.5256.175
215ŞENAY ASUTAY2491141552047.5256.175
216MUHAMMED SAVAŞ23161341720047.5256.175
217UMUT CAN GÜLDÜR23131271248647.5256.175
219DOĞAN PAŞA249641746647.25255.3425
218YUNUSEMRE KAYAOĞLU303163363747.25255.3425
220ÖZER ÖLMEZ23111531154447.25255.3425
221EBUBEKİR ONUR GİDER23111211531047.25255.3425
222DENİZHAN ASLANER25101301210047.25255.3425
226EBRAR ÇİFCİ255143802047254.51
225AYDIN SAMET285142502147254.51
227BÜŞRA ÖZDİLEK306301323047254.51
224ENGİN ÇENGEL ENES325146342147254.51
223ASIM COŞKUN354124013347254.51
228EFE OYANIK23131431165247254.51
229MEHMET BAHAT26111341142147254.51
230SELÇUK SANHAL2512652390247254.51
231CEM ŞAHİNER289141820047254.51
232FATİH ÖKSÜZ2581231013047254.51
233BETÜL BAŞCI2691241045747254.51
234SEHER EVRENOS22121151811247254.51
235ZELİHA KIZMAZOĞLU2513124111291147254.51
236BEGÜM KÖKSOY2771031112147254.51
237FATMA ECE23111341650047254.51
246YİĞİT EKER278134604146.75253.6775
238ALİŞAN EBRU2781441050046.75253.6775
239ŞEVVAL TÜRKEL22131351672046.75253.6775
240HAZAN ANIK258140812046.75253.6775
241TAHACAN AKŞİT2610141624046.75253.6775
242VASFİYE BAŞDAŞ221411218123146.75253.6775
243NEJAT ÇAYAN2810171520046.75253.6775
244NURETTİN ÇIRAK2016173968446.75253.6775
245ÇAĞDAŞ KISA22141421650046.75253.6775
249ORTATEPE KUTAY285125900046.5252.845
247YUNUS EMRE DURAN274124911146.5252.845
258SEMA GÖKGÖZ299150510046.5252.845
248KEREM KAYA AHMET297112723346.5252.845
250SEYHAN BERTAN19131271548646.5252.845
251ZÜLEYHA ESKİ2510146923046.5252.845
252BEYHAN USLUSOY308181110046.5252.845
253SERCAN BÜYÜK268144812146.5252.845
254MUSTAFA KAMACI3010164540046.5252.845
255LEYLA KARAN2911161223046.5252.845
256TUTKU KORKMAZ2514173306146.5252.845
257TÜRKAN ÇATMAZ24131421330046.5252.845
266SÜMEYRA BAYTİMUR2910126922546.25252.0125
259İBRAHİM IRMAK307152202246.25252.0125
260HURİYE ARPALI2911173004146.25252.0125
261AZİM DAĞ24141331294146.25252.0125
262İZZET HANÇER278182410046.25252.0125
263METİN YÜZBAŞIOĞLU23131161326646.25252.0125
264YELİZ KUŞ23131251226746.25252.0125
265MEHMET ATASOY2711142910146.25252.0125
277HASAN YILMAZ319135323046251.18
268İLAYDA AKÇA336143230046251.18
267ATAŞ ONUR316126403446251.18
269KARDELEN BAYKAL269151820046251.18
270ÜNALCAN İLBAY24151121224146251.18
271AKİF DELEN257122715246251.18
272NUH AYKAN23131131434546251.18
273DİLEK TUNÇKOL2191601220146251.18
274MEHMET YUSUF SEYMEN2614154942246251.18
275BAYRAM DÜZCE1971321226546251.18
276ZEKİ AYDINKAL22111201254046251.18
279YAVUZ EMRE CAN303131202145.75250.3475
280EMİN KARA MUHAMMED30493733345.75250.3475
278GÜLER İREM332124211245.75250.3475
281MERVE ERDOĞA2711132801045.75250.3475
282ATANUR İNCEOĞLU205811228145.75250.3475
283ÇAĞATAY ÇİL2910145314145.75250.3475
284MAHMUT BURAK KARLI23115013410645.75250.3475
285KEMAL ÖZFINDIK2514941157245.75250.3475
286ABDÜLKADİR KARACAKALE2812144603545.75250.3475
287MUTLU KILIÇ20151371327545.75250.3475
288RAHMİ TUNA ÜLGER20141271842045.75250.3475
289MELİH GÜVENÇ318141300045.75250.3475
290İSMAİL GÖNÜLTAŞ2613154832145.75250.3475
291ÖZET ESRA333124330045.5249.515
292ÖZGE ERMİŞ3010123611045.5249.515
293GAMZE GÜLMEZ22141331454845.5249.515
294İBRAHİM DÜZLÜ299154104145.5249.515
295KORAY AKGÜN2310170841045.5249.515
296KÜRŞAT TAŞDEMİR23131031642245.5249.515
297TUNA ÇAĞIRGAN22131321530045.5249.515
298KENAN İZGİ27980706145.5249.515
299BÜLENT BEYAZOVA286131730045.5249.515
300EKREM BAYRAK24141511270045.5249.515
301ALPER BEREKATOĞLU2712164324045.5249.515
302EMİR KÖSE2412182840045.5249.515
303AHMET MİRZA2413133717545.5249.515
304DURSUN ORHAN2613164612045.5249.515
305YİĞİT SARIKAYA316126422145.25248.6825
306MERT TÜRK30493701045.25248.6825
317YİĞİT SEİS258133427245.25248.6825
307ÜMİT TOK346119483445.25248.6825
308İLAYDA SONER2911132621045.25248.6825
309EYLÜL BADEM2710124734245.25248.6825
310ABDULLAH ŞAHİN2712181212145.25248.6825
311ALİ MISIRLIOĞLU315162000045.25248.6825
312UMUT SARIDUMAN24131361232145.25248.6825
313BATURAY HAN2812128667545.25248.6825
314SEDEF OKKAN3010154410045.25248.6825
315MUAMMER ÖZBEK279163364145.25248.6825
316MUSTAFA ARDA2612162710045.25248.6825
318BARIŞ TÜMKAYA316135410045247.85
322ŞENSOY BATUHAN27101436141045247.85
320BURAK OLGUN2699216182345247.85
319NECİP UYSAL25111151134545247.85
321EMİRCAN BİLGİN2511113716145247.85
323GENÇ YUSUF257671852545247.85
324AYTEKİN SEDEF23141621041045247.85
325PINAR KOCATÜRK279163423645247.85
326GÜLFİDAN DÖNMEZ18151431663045247.85
327CAFER ATICI25141541020045247.85
328SIDIKA KARTAL2611134953445247.85
329FERHAT SARIEKİZ286132600045247.85
330ŞULE GÜVEN MEŞE22111141552045247.85
331BAHA YILMAZ298851230144.75247.0175
332KABASAKAL REYYAN3097105310744.75247.0175
334FURKAN UYSAL326113421244.75247.0175
333 295104821244.75247.0175
335NECLA SÖKER278145711344.75247.0175
336DORUK ADALI26111241054944.75247.0175
337DİLŞAH HELVACIOĞLU28117417401044.75247.0175
338EYLÜL ŞAHİN2512143625444.75247.0175
339SALİHA ÖTER3010154461144.75247.0175
340MÜMTAZ DEĞİRMENCİ23131261254144.75247.0175
341AYSEL AKSOY21131211531044.75247.0175
342SAİD BENEKLİ23121301210044.75247.0175
345ZEYNEP TERCAN 325114202144.5246.185
354GÜLNUR KÖYLÜCE316144200044.5246.185
343KENAN İRHAN309135323244.5246.185
344KISAKOL ŞEVVAL2910103712044.5246.185
346FAİK KURT2710154344044.5246.185
347CENGİZHAN ÜNÜVAR279137654144.5246.185
348AYLİN SEVİL SARİ2217173902244.5246.185
349 SİNAN AKSUN2611141820044.5246.185
350MUSTAFA GÜRAL23101231013044.5246.185
351ESMA YANNİ24111241045744.5246.185
352ULAŞ TETİK20141151811244.5246.185
353MEHMET SELAMİ ALTUNSOY2315124111291144.5246.185
356NURGÜL ŞİMŞEK281085945444.25245.3525
355BOZ HÜSNE307137312044.25245.3525
366MELİH KORKMAZ254134514244.25245.3525
357HAMZA DEMİRDOĞAN2751643751144.25245.3525
358ONUR TEKSİN1645117510544.25245.3525
359SERAY TAŞKESEN21151371532244.25245.3525
360HİCRAN SİVRİ2581251011144.25245.3525
361DERVİŞ YAĞCIZEYBEK328145220044.25245.3525
362BARIŞ KATIRANCI2810144610044.25245.3525
363DEMİRCAN TUNÇ2713135514044.25245.3525
364ERDEM FURUNCU2612171520044.25245.3525
365PERVER YILDIZOĞLU1818173968444.25245.3525
370ADEM NURDOĞAN278102703244244.52
369ALİ İNCEBAYRAKTAR268116813144244.52
368BATUHAN MERTOĞLU285163101044244.52
367PİŞKİN MİRAÇ298125325544244.52
371GÜNEY ÖZ251080956144244.52
372BETÜL ALADAĞ13713219551044244.52
373MEHMET TURHAL3010153023144244.52
374ESLEM AVCI325102202144244.52
375IŞILAY BÜYÜK289124435444244.52
376NURCAN DAYI19127312512444244.52
377İREM ARSLAN2312146923044244.52
378MİHRİBAN ŞEN2810181110044244.52
379ERKİN CANTÜRK2410144812144244.52
380JALE TUĞLU2812164540044244.52
381ÜMRAN TAŞLI2713161223044244.52
383ERULAŞ RABİA287144005243.75243.6875
382ÇEVİKER ŞEVVANUR2511941212143.75243.6875
386ALĞLU GÜLHAN299137214043.75243.6875
384İLKAN KARABUK UFUK275115930043.75243.6875
385GÖZDE YAKUT29793732043.75243.6875
387 298114304143.75243.6875
388ŞAMİL SOLMAZ2512125428243.75243.6875
389CAHİT YEGİN247131743143.75243.6875
390MUAMMER ERDİNÇ26101221081143.75243.6875
391FİKRET YANCAR251114312150043.75243.6875
392İSMAİL ÇELEN1221407012343.75243.6875
393ONURHAN ŞİRİN2081141334243.75243.6875
394VELİ ALÇIKAYA2612134733243.75243.6875
395YAŞAR KAYRA2512144712043.75243.6875
396BAHAR ALTIN2510182410043.75243.6875
397İBRAHİM ESEN21151161326643.75243.6875
399TUNA SARI314531030043.5242.855
400DAL ZEYNEP278142401043.5242.855
401ERGEN BARAN285123204243.5242.855
398İ METEHAN ESİ306143132243.5242.855
402ERDİNÇ VAROL308133004343.5242.855
403ZÜHAL ÇETİN22151241025143.5242.855
404UYGAR YAVUZ2571121010043.5242.855
405ECENUR GİRGİN1715173748043.5242.855
406UFUK ÇARPAN21151131434543.5242.855
407AYHAN GÜLER19111601220143.5242.855
408YÜCEL DERİN2416154942243.5242.855
412KORAY ONUR ER27291712343.25242.0225
411ACET NURULLAH2911991270043.25242.0225
410EKELİK ERTAN284133104443.25242.0225
409BARAN TOLA278122335243.25242.0225
413KEZİBAN ŞENCAN2211190474543.25242.0225
414DEMET YANARDAĞ25111251130043.25242.0225
415ELYESA DERE21181451176543.25242.0225
416NURİYE İLTER279144314543.25242.0225
417İNANÇ ÜSTAY2712101635843.25242.0225
418BÜŞRA BETÜL271082923143.25242.0225
419EMİRCAN KUTLU2612145820043.25242.0225
420ONUR YEŞİLDAĞER2812146485543.25242.0225
421MEHMET TURP187811228143.25242.0225
422SİNAN YAMAN2712145314143.25242.0225
423ÖZDEN SUZAN21135013410643.25242.0225
424CELİL ORUÇ2316941157243.25242.0225
425DİLARA OKAN30994466543241.19
428MURAT BİÇİCİ AZİZ2710871112243241.19
427BUSE YÜCEL286142102043241.19
426GÜLLÜCAN ERKAN2810127731043241.19
429SÜMEYRA SONCUL265144225543241.19
430ATACAN ULUTAŞ278961260043241.19
431NAZLI HİLAL EYRİOĞLU286142222243241.19
432FATIMA İLAY DOĞAN2410154622043241.19
433ERDAL GÜNAL2213172851043241.19
434ŞERİFE ERKURAN18161311058243241.19
435BÜNYAMİN BAĞ2610162233143241.19
436EDİP GÜVENÇ KÖKER2911128850043241.19
437RUŞEN MAĞATUR2112170841043241.19
438AYŞENUR AY21151031642243241.19
439PERVİN DİLAN20151321530043241.19
440NAZLI ŞENOĞLU251180706143241.19
441NAİL KARAKAYA268131730043241.19
443ÖZGE BEREKE298164001142.75240.3575
442AYŞE NUR GÖKTÜRK276133500042.75240.3575
444ALP IŞIKLI2812143411142.75240.3575
445DERYA NİZAM2413125518642.75240.3575
446ONAT AYVALI279122522042.75240.3575
447MELAHAT ARİFOĞLU2810124532042.75240.3575
448ÖZNUR DERİNÖZ2710125960042.75240.3575
449EMRAH SEVGİ2610151016542.75240.3575
450SUDE İSLAM2514181212142.75240.3575
451EZGİ KALELİOĞLU297162000042.75240.3575
452MUSTAFA ALİ ONAR ŞEKERCİ22151361232142.75240.3575
453 HALİL İSEN2614128667542.75240.3575
454YAHYA KARAMAN2812154410042.75240.3575
472FURKAN SAĞLAM 2614135733442.5239.525
473ALİ BUYUKLİ274145311042.5239.525
459KOLAY SEVGİ288649261242.5239.525
456KARABAY FADIL306133002142.5239.525
458POLAT FİRDEVS2611145584242.5239.525
455EMİR KIYMAZ2910136322042.5239.525
457ADIGÜZEL YONCA265104723342.5239.525
460BUĞRAHAN AKGÜL2710114800042.5239.525
461CUMA SEÇKİN221115311121042.5239.525
462PELİNSU SENEM2315132746542.5239.525
463MUHAMMED SAMİ 2213153921042.5239.525
464OSMAN BİLGE GENÇER278144520042.5239.525
465ELİF CEREN TÜREMENOĞULLARI177501726142.5239.525
466TUĞBA KARA278143530042.5239.525
467BEYTULLAH ÇELİKER2711145521042.5239.525
468SERTEL GÜNEY2712155650042.5239.525
469 GÜLSÜM SAVRUK2712105656442.5239.525
470SARP DOĞRU2511163423642.5239.525
471FİKRİ KARAKAŞ16171431663042.5239.525
474SİMGE KIRMIZI2612121722442.25238.6925
475REZAN ÇÖLBAY2313811442142.25238.6925
476ABDULKADİR TUNÇ1961321330042.25238.6925
477 ZEHRA ÖZDEŞ2510153105242.25238.6925
478RAMAZAN GÜLEŞEN29982930142.25238.6925
479HALİL TEK2014811425242.25238.6925
480MEHMET REŞİT HASAN2512143523242.25238.6925
481NUR YERLİ2411161323142.25238.6925
482BÜŞRA AKCAN315146000042.25238.6925
483BERKAY HAŞİMOĞLU255154521442.25238.6925
484SAMİ KIZILMEŞE26137417401042.25238.6925
485ÇAĞLAR DUR2314143625442.25238.6925
486ASLIHAN KARAGÖL2812154461142.25238.6925
487SERHAN YANIK21151261254142.25238.6925
488B SARIÇAYIR ENES306117223142237.86
489OLGUN KAYA297126530042237.86
490 BARAN ATAOĞLU2217163604442237.86
491AYŞE NUR KIRBAŞ2610145621342237.86
492 NURİ DÖNMEZTÜRK2510143553242237.86
493CEYLAN ÇALI2311103914142237.86
494AYTEN UZUN2611142422142237.86
495ALEV MERAL2512135613242237.86
496ÜMİT EYÜP2511137654142237.86
497 SAMİ BUĞRUL2019173902242237.86
501YAPICI İKRA278136422141.75237.0275
507CEMAL YALÇIN 2811116643441.75237.0275
509SILA SALMAN24481803041.75237.0275
498SİNEM ATALAY285143002141.75237.0275
502UFUK KIZIL275145331041.75237.0275
505BATUHAN PIÇAKCI309109435841.75237.0275
503SERENAY İRİŞ2613136513141.75237.0275
526UĞUR KUŞÇU2513124702041.75237.0275
500ALP FIRAT276124422141.75237.0275
499TOLGA YERLİKAYA21101051333341.75237.0275
504MERVE ÇELİK307103312241.75237.0275
506AYÇA MELİS ÇAPAR318159000041.75237.0275
508ŞEVVAL ALP32797363141.75237.0275
510BATUHAN KARA2911135410041.75237.0275
511GÜLCAN GÜDER2413151730041.75237.0275
512REGAİP AKINCI22171621030341.75237.0275
513ÖZGÜL TURLA21191371530041.75237.0275
514EYLEM KÖYBAŞI2512133820041.75237.0275
515NURTEN KAÇIRA22121141310041.75237.0275
516NİZAMETTİN CILIZ 17211221951141.75237.0275
517MAKBULE SEDA PAKSOY23101031340041.75237.0275
518FERDİ AKKÜÇÜK2217124947841.75237.0275
519TOLUNAY ARIKBOĞA18171541146841.75237.0275
520BURKAY TAŞ2713128545441.75237.0275
521MİNE CANSU 23101251011141.75237.0275
522RIFAT BEYOĞLU3010145220041.75237.0275
523DENİZ ENSARİ2612144610041.75237.0275
524BENGİSU SEBZECİ2515135514041.75237.0275
525CENKER ÇÖLGEÇEN286116412041.75237.0275
528EMİR BAŞAK2910126302241.5236.195
529YACAR337113000041.5236.195
527BERFİN KARATAŞ2812135312041.5236.195
530ESRA ÖĞÜTCÜ2181221043441.5236.195
531CEMİL ÖLÇER2410145643341.5236.195
532SERHAT KARABOĞA2391111140041.5236.195
533MAHİR GENÇOĞLU2713124304141.5236.195
534EMİR KAAN 2810145311241.5236.195
535RAİF TEMİZ2613143620041.5236.195
536OZAN SULTANOĞLU236111911241.5236.195
537MEHMET GÖKKOCA22141031202141.5236.195
538CANAN ÜNAY1911114828141.5236.195
539SEZEN AKÇA231280956141.5236.195
540YETKİN AYBEK11913219551041.5236.195
541HAYRİ ATA2812153023141.5236.195
542BEDRİ HÖKE307102202141.5236.195
543BERTUĞ ÖZ2611124435441.5236.195
544BELMA SERTKAYA17147312512441.5236.195
545GÖRGÜN SÜLEYMAN275134420041.25235.3625
546BAKAR İPEK301093314541.25235.3625
547KORAY TUFAN2416145654141.25235.3625
548FERAY TUGAY2710161241441.25235.3625
549SAİD CANDAN18101141334241.25235.3625
550SAFFET DAĞDEVİREN2414134733241.25235.3625
551PERİHAN GÜLMEZ2314144712041.25235.3625
552ENES TEYMUR259162471241234.53
553 MİNE SEYREKOĞLU2210121833241234.53
554OSMAN AKAR2513126774241234.53
555SEMANUR BAYRAK2211124923341234.53
556MERTAY SERGİN1915751329641234.53
557BERFU ÖÇAL2412122821041234.53
558SALİH BOSTAN2312191023141234.53
559ZEYNEP GÖKÇE 2810133004341234.53
560YUNUS HASIR20171241025141234.53
561BERRAK DOKUMACI2391121010041234.53
562SELMAN AKCA1517173748041234.53
564 2861364431340.75233.6975
566HÜSNA KAPAR31243741040.75233.6975
568TOLGAHAN YÜKSELİR276137542840.75233.6975
567MAVZER EMİR266103205040.75233.6975
589BAHAR ŞAHİN2710146342140.75233.6975
569ÇAĞRI PALA2210108739840.75233.6975
563EREN İNGİN ALİ256136423340.75233.6975
565ÇAĞLAR SIRAKAYA307122111340.75233.6975
570HASAN SARIGÜL2310133940040.75233.6975
571ŞÜKRÜ YÜCE2510162013040.75233.6975
572DENİZ ARMAĞAN 2311134228440.75233.6975
573MELİH DEMİR227132525640.75233.6975
574 MURAT GÜRELİ231378949440.75233.6975
575 ONUR DÜZ26141031040040.75233.6975
576MÜSLÜM UZUNCA24111031151240.75233.6975
577DOĞAN ELMA2710173000040.75233.6975
578EYÜP GÖKHAN ŞANLIKAN1911113936040.75233.6975
579DEFNE TATLI2413133404140.75233.6975
580SEREN ALAGÖZOĞLU28971613240.75233.6975
581HURİYE SEÇKİN2115136835140.75233.6975
582YELDA GÜZEL2310116813040.75233.6975
583YİĞİTCAN ARSLAN23151451050040.75233.6975
584VAHİDE ÇINAR2511144314540.75233.6975
585DORUKHAN MORGÜL2514101635840.75233.6975
586FEZA OKUYUCU251282923140.75233.6975
587BERKAN KARKIN2414145820040.75233.6975
588NAFİYE ATABEY2614146485540.75233.6975
593YAZICI BATUHAN2710134421240.5232.865
590KOCATÜRK AYGÜL269151211340.5232.865
592ÇATKIN TUĞÇE277771032540.5232.865
591DAMLA ERDOĞAN2612116456340.5232.865
594SERAP SAATÇIOĞLU30561215340.5232.865
595ELVEDA BÜYÜKPASTIRMACI2711104830040.5232.865
596CEMAL HAMDEMİRCİ2512112732140.5232.865
597ZÜBEYDA AHISKALI2910127540140.5232.865
598MUHAMMED FATİH AKSEL2712133223140.5232.865
599FİRDEVS ARSLANKEÇECİOĞLU2315162313040.5232.865
600MÜRSEL ATDAYEVA2212154622040.5232.865
601MUSTAFA ERSAGUN DEMİRCAN2015172851040.5232.865
602MEHMET NURİ ESEN16181311058240.5232.865
603SETANAY KORKMAZOĞLU2412162233140.5232.865
605TUBA BALYUZ2911164040040.25232.0325
620VEYSEL KÖRLÜ271081305040.25232.0325
604HARUN ŞİNİK266135202040.25232.0325
606AHMET GÜLMAN22151441040040.25232.0325
607SEMİNA MUŞ1151241822040.25232.0325
608YASİN BAYRAKÇI266132004340.25232.0325
609ÜLKÜ GÜNGÜNEŞ221014310100040.25232.0325
610TAMER TANRIKULU2411131522140.25232.0325
611BETÜL SARI295114024440.25232.0325
612MERİÇ İŞGÖREN258201630040.25232.0325
613EZEL SARIKAHRAMAN16131451234240.25232.0325
614OKAY DİKEN251395912040.25232.0325
615GÖZDEM KEKLİKÇİOĞLU271183910040.25232.0325
616SEHER ÖZLEM ŞİMŞİR2511122522040.25232.0325
617MUSTAFA RAŞİD ŞENGÜLEROĞLU2612124532040.25232.0325
618MARUF GÜLŞAN2512125960040.25232.0325
619MERT FAKIOĞLU2412151016540.25232.0325
621GEVREK EDANUR24692801040231.2
622IŞIK FURKAN277131002040231.2
641YUSUF AKTAŞ24161281082040231.2
623ŞERAFETTİN TOPBAŞ2212131732040231.2
624FEHMİ KOL2316144732140231.2
625MÜMÜN FATİH ATEŞLİ23167101216540231.2
626KENAN SELÇUK TOKGÖZ2313153522240231.2
627SEDANUR ATMIŞ2611146114240231.2
628NİHAN GÖKÇE2010163206340231.2
629HAZAL ARDIÇ2611961030040231.2
630ZERRİN SÖNMEZ2513151321040231.2
631TUNGA UTKU258113601140231.2
632ŞEYHMUS GÜRÜN2712118632140231.2
633NEBİ PALA2015153921040231.2
634ARDA NERMİN GÜNDOĞAN2510144520040231.2
635HAKAN TÖNGE159501726140231.2
636REŞAT KARCIOĞLU2510143530040231.2
637İREM MERTOL2513145521040231.2
638GÖKMEN SEVİMKAN2514155650040231.2
639ÖMER YORBIK2514105656440231.2
640SİNEM ŞAHİN1722111023921140231.2
642BEYZA ÇAKMAK289110004439.75230.3675
654BÜŞRA GÖRGÜLÜ2510125720039.75230.3675
643DİLEK GÖKSOY22121041033239.75230.3675
644YUSUF GERİLMEZ2510143312339.75230.3675
645AKSEL DOĞRUL26691720039.75230.3675
646REŞİT VOLKAN GÖKCE2512127752139.75230.3675
647SİMENDER ERGÜLÜ EŞMEN2710133300039.75230.3675
648FATİME PEKCAN2512134750039.75230.3675
649ELİF TUĞÇE BARÇA2312153105239.75230.3675
650FUNDA ÖZMADEN271182930139.75230.3675
651AYTAÇ DAŞCI1816811425239.75230.3675
652FATMA EFSUN BOZAN2314143523239.75230.3675
653TURĞUT ALTIN2213161323139.75230.3675
660MERVE YİĞİT29475204139.5229.535
658 299116113239.5229.535
655EMİRHAN DEMİR2416134820039.5229.535
678ARDA KARATAŞ265125103039.5229.535
657FARUK AKBAL ÖMER29696313539.5229.535
659KAYA MERT292117101139.5229.535
656TELLİ OSMAN295103003239.5229.535
661ECENAZ IŞILDAR2091021153239.5229.535
662GÜRKAN ALTINBOĞA2312155511039.5229.535
663NİMET DİDEM İNCİ KENAR2510144441039.5229.535
664TUBA HANIM NALBANT2119163981039.5229.535
665NURAY ÇAĞLAR319115220239.5229.535
666MESUDE KORUCU2411137840039.5229.535
667YUSUF ZİYA SANDAL2810132220039.5229.535
668RUKİYE ONUR2411124830039.5229.535
669KERİME RUMEYSA AKPINAR21141321020039.5229.535
670ÖZEN CORUT121412412310539.5229.535
671SÜLEYMAN SERDAR IZATOV20171271321039.5229.535
672MÜRÜVET TATAR2610104601039.5229.535
673MEHMED UĞUR HODJAOGLU2014146677339.5229.535
674ORÇUN GÜLSEREN2116164544239.5229.535
675CELAL PER2113103914139.5229.535
676HALİL CAN APA2413142422139.5229.535
677MUNİSE ÖZET2314135613239.5229.535
680ÖZCAN BERKAN297108421239.25228.7025
703ÖZGÜR ŞENGÜL267126203239.25228.7025
681ENES BAL269541152139.25228.7025
679ANIL ERDOĞAN2614119685439.25228.7025
682ORKUN SÜVERAN301094113039.25228.7025
683FAHRİ PEKGÖZ2211134930139.25228.7025
684SU KILIÇ1810511515339.25228.7025
685DUHAN İBİŞ2612112750039.25228.7025
686MELİHA ULUSOY18121231055339.25228.7025
687İBRAHİM BARIŞ NURALIN2510131301039.25228.7025
688TURGAY ORHON2512153102039.25228.7025
689NADİDE TOHMA267123410039.25228.7025
690NEZAKET SEVDİYAR218135920039.25228.7025
691MEHMET RAŞİT ÇETİNKOR2514136631039.25228.7025
692MELİKE ELİF ÇAVDAR2211144543039.25228.7025
693GÖZDE KÜBRA GENÇDAL2713135410039.25228.7025
694ŞERİFE YASEMİN ÜŞENMEZ2215151730039.25228.7025
695MELİSA ATİK20191621030339.25228.7025
696IŞIL ZAİM19211371530039.25228.7025
697MİRAY BOZER2314133820039.25228.7025
698VELAT FİDAN20141141310039.25228.7025
699KASIM GEZER15231221951139.25228.7025
700EVREN KUYUCU21121031340039.25228.7025
701BİRSEN ŞEKERLER2019124947839.25228.7025
702BERKECAN ÇOKER16191541146839.25228.7025
704TOKATLI BUKET2713145301639227.87
707SUDE OKKAY AZRA2911105323639227.87
705DOGUŞ AKTÜRK2410120313139227.87
706EFE GÜNTALAZ315103021239227.87
708VAHDETTİN TALHA ELÇİ21131351061039227.87
709IRAZCA NAS266103234039227.87
710YALÇIN KAAN2113143733539227.87
711ATİYE MELTEM BOYBEK2117145756939227.87
712İSA ÖZCANLI1911941146539227.87
713GÜLSÜM EROL2811113560039227.87
714ATAHAN SALMAN SEVER21111111140039227.87
715BESTE YEĞEN2515124304139227.87
716İBRAHİM FUAT OLMUŞ2612145311239227.87
717PELİN TOPER2415143620039227.87
718MEHMET ALİ KARAMERCAN218111911239227.87
719ÖMÜR DOMBAYCI20161031202139227.87
720PEYVENT BİLİCAN1713114828139227.87
727DEMİRCİOĞLU EREN278115421238.75227.0375
724DİYAR SERHAT247143123138.75227.0375
729BERNA ÇİÇEK262123200038.75227.0375
723YILDIZ ECE261183930038.75227.0375
721MUSTAFA KARACANOĞLU2612125401038.75227.0375
725YILDIRIM BATUHAN278112301338.75227.0375
728ATIF ABBASOĞLU231197954238.75227.0375
726NUR PİŞKİ N TUĞÇE2411133334438.75227.0375
722DURMUŞ DİLEK268124410038.75227.0375
730MUKADDES ŞALKACI2114135703238.75227.0375
731GÜLDEN ÖZDİL1716163844238.75227.0375
732VELİT SEYHAN2311134621038.75227.0375
733NEBİL CİHANOĞLU1814002530038.75227.0375
734BERAAT ÇINKIR2711101214438.75227.0375
735RECEP ESENTUR15181251576738.75227.0375
736ABDULHALİM KAVUKOĞLU2512161241438.75227.0375
740GÜLBUDAK İLAYDA2713105413338.5226.205
738OSMAN OKUMUŞ276117113038.5226.205
739MUSTAFA KAYMAK293102001138.5226.205
741? TURAN ERENBUĞ26895512038.5226.205
737AHMET NOYAN2413137554538.5226.205
742DUDU BETÜL GÖKTEPE3010107310038.5226.205
761BESRA DEMİR30101010113138.5226.205
743AYLİN BOZBIYIK2314121107338.5226.205
744LÜTFÜ ÖNGÖREN2013112996638.5226.205
745SELAHATTİN ATAY2110721123038.5226.205
746NECMİ KANMAZ2610115531038.5226.205
747IŞIK ÇİLDİR1913145953338.5226.205
748MERİH ERTÜRKLER129821974038.5226.205
749HASİBE ÇANGA2317133762038.5226.205
750MAHMUT GÜRGEN231492714138.5226.205
751NİMET KARAKOYUNLU291173740038.5226.205
752ELİF AYŞE İNANÇ2110143700138.5226.205
753ÖNER BELGEMEN186921025438.5226.205
754MEHMET ZİYA PERİŞAN2116114727838.5226.205
755HİKMET HIZARCI1815162634238.5226.205
756ORHAN CEYLAN2113143960038.5226.205
757HYUNER YAŞA2013124923338.5226.205
758TANSU YENİAY1717751329638.5226.205
759HASAN CIVAN KOYUNCU2214122821038.5226.205
760DENİZALİ SAYAN2114191023138.5226.205
786KEZİBAN ÖZCAN255104324438.25225.3725
763EREN KAHYAOĞLU2213172222238.25225.3725
762YÜSRA AYDIN27686314238.25225.3725
787TURGAY EKER2511117216438.25225.3725
764BETÜL AKÇAM31592000038.25225.3725
766BURAK TOPKARA2612114125138.25225.3725
765SÜZGÜN ZELİHA307105230038.25225.3725
767BURÇİN MERYEM LEMLİOĞLU2015941175138.25225.3725
768ABİDE MERVE DERLİ2812128540338.25225.3725
769AYŞE AHSEN YAYMAN2312142510038.25225.3725
770RÜYA APAYDIN2411134334538.25225.3725
771BERFİN CAN IŞIKOĞLU2416127940038.25225.3725
772MUSA GÜRCAN2812143280038.25225.3725
773MAHMUT EMRE TORAMAN229120720038.25225.3725
774SANEM GÖKÇEN MERVE ULUÖZ2612105720038.25225.3725
775GÖKCAN DOĞUŞ2410128502138.25225.3725
776HAYRUNNİSA MELEKOĞLU211578949438.25225.3725
777KERİM KULAKSIZ24161031040038.25225.3725
778İNCİ ÇAYLAK22131031151238.25225.3725
779EMİNE AYÇA GÖRMÜŞ2512173000038.25225.3725
780SEVTAP RIDVANAĞAOĞLU1713113936038.25225.3725
781TESLİME NAZLI ALPASLAN2215133404138.25225.3725
782YAVUZ ÖZMEN SÜNER261171613238.25225.3725
783SELİM BAŞTÜRK AYHAN1917136835138.25225.3725
784NAZ AZMAZ2112116813038.25225.3725
785ZÜMRÜT ELA BACAKSIZ21171451050038.25225.3725
788YUSUF ÇİÇEK256113322138224.54
793HALİME TARCAN2710123113638224.54
795Ö?N Ç SÜMEYYE2614127323138224.54
794ÖZDEMİR MERTCAN2512106894938224.54
796MERVENUR ERŞAHİN222111610038224.54
789AHMET ŞEN268104401038224.54
791CANER SERVET2812137112438224.54
790SARAN BATUHAN256113363138224.54
792TURAN ŞEYMA29695341138224.54
797MÜNEVER BULAKÇI2512133410038224.54
798PINAR SÜL2110152531138224.54
799MAHMUT BAKIR HEKİMAN2016162413138224.54
800FERDA İZGÜ249106810038224.54
801BURCU ERSÖZ2216163510038224.54
802FERAT KEÇİK2213173102038224.54
803ZUHAL DEMİRDAĞ2110125703538224.54
804DİDEM KARABAY2214134783238224.54
805MUHAMMET BAĞBUR ORAK2316145730038224.54
806NAFİZ KIYAK2114134217138224.54
807ZÜHTÜ BENER KOCACIKLI2513104830038224.54
808MEHMET VEYSEL PEKTAŞ2314112732138224.54
809MUSTAFA FERHAT GÖKBAYIR2712127540138224.54
810GÖKÇEN SU DUR2514133223138224.54
811CEMİLE AYŞE ÖĞÜT AYDIN2117162313038224.54
812SUDE GENÇ2612122420038224.54
814HASAN ŞAHİN275115221137.75223.7075
813EMRE BODUR246112302137.75223.7075
815YURDUN YAYLAGÜL281097433537.75223.7075
816MEHMET EVREN KINIK2413152211137.75223.7075
817MÜCAHİD ORTA2215154443237.75223.7075
818SEVGÜL KİREMİT2513125224137.75223.7075
819ÇAĞRI SERDAR TÜRKASLAN18181011322037.75223.7075
820GÖRKEM TARAKCIOĞLU241095524037.75223.7075
821ABDULSEMET AKBAL267142000037.75223.7075
822GÖZE AYDINLI1616133925037.75223.7075
823EREM ERDEN2411133035037.75223.7075
824AYNUR EROĞLU258151000037.75223.7075
825TUĞCE CAMCI2118155524437.75223.7075
826ZAFER FAYDACI2314125721037.75223.7075
827SAMET SANCAR TUNCEL1712143735337.75223.7075
828SAFİYE AKCAN PAKSOY2513132420037.75223.7075
829HANDAN ÖZYILMAZ277114024437.75223.7075
830HAMDİ ÇAY2310201630037.75223.7075
831BURAK ARUNTAŞ14151451234237.75223.7075
832NESİBE AKTEPE231595912037.75223.7075
833HACI EMLAKÇIOĞLU251383910037.75223.7075
835BİLAL AKAY YUSUF278112471537.5222.875
834SENA DURAN279103243237.5222.875
861BEYZAKARCILAR301089203337.5222.875
838FERAHOĞLU OZAN23764923137.5222.875
839CEYDA ANDAÇ268114321037.5222.875
836 289117201237.5222.875
837UMUT BAĞLAN2514155103737.5222.875
840BEGÜM OĞUZSOY20161241260037.5222.875
841İRFAN GENÇPINAR1711102926337.5222.875
842ABDULLATİF TAY2311331026237.5222.875
843ASLI BEKLER2415154331037.5222.875
844MEHMET FATİH ÇUKURLUOĞLU2210161211237.5222.875
845YEŞİM MIZRAK2213163420037.5222.875
846SEVGİN GÜLTEKİN2612104620037.5222.875
847MÜRSELİN KARAKÖSE2511106315437.5222.875
848GÜLİZ AÇIL287102111037.5222.875
849KEMAL CANTAY269120210037.5222.875
850GÖKAY MERSİN2211152521737.5222.875
851SEDAT KAYKISIZ209134851037.5222.875
852KUTAY ALPEREN2511154111237.5222.875
853SERDAR BORA BAYLAN231241946137.5222.875
854SEVGİ BODUGÖZ251083612037.5222.875
855ABDURRAHMAN FUAT YILMAZ GELEBEK2212172200037.5222.875
856AYŞE PINAR PEKCANDANOĞLU1812163206337.5222.875
857SAİM UZUNÇAKMAK2413961030037.5222.875
858SEZİN ERMENEK2315151321037.5222.875
859ALEYNA EMLEK2310113601137.5222.875
860ELANUR CANATAN2514118632137.5222.875
862BÜŞRA TÖRER29693220037.25222.0425
865MANGIR İBRAHİM274107222237.25222.0425
866ALPEREN ÇORUH152171501037.25222.0425
864 246137223437.25222.0425
863GÜNDOĞDU HİLAL29787103137.25222.0425
867BULUT ARGON19141231390137.25222.0425
868SAVAŞ ÇETER2214135601037.25222.0425
869KIVILCIM ARAZ SERVER19101131260037.25222.0425
870SONER ALİSİNANOĞLU2314104910037.25222.0425
871DAĞHAN ERGUT16191631380137.25222.0425
872HACI HASAN BÖCÜ261082870037.25222.0425
873ELA SARIYAR219116900037.25222.0425
874MÜBECCEL ÖZYAZICI2413136531137.25222.0425
875ILGAZ BÖLÜKDEMİR2611154000037.25222.0425
876MERAL LEMAN ZİNNUROĞLU21171351050037.25222.0425
877NEŞE YAZICI EROL249151011037.25222.0425
878ŞUAYIP KANGAL269131110037.25222.0425
879YURDAGÜL ALLI2216119963037.25222.0425
880SİMAY YACI1612571777537.25222.0425
881HATİCE ÖZGE AYAR2212951162437.25222.0425
882BUKET SERDAROĞLU2216128833437.25222.0425
883MAHPERİ GÜRLER269117234437.25222.0425
884SEZAİ ALTUNYAPRAK2212132631237.25222.0425
885MEHMET YAVUZ ÇAVAK2013146305037.25222.0425
886SELCEN KÖYLÜOĞLU2214146584337.25222.0425
887MİHRİMAH SELCEN ELVERDİ24891720037.25222.0425
888BATURAY KANSU ALTUNTAŞ2314127752137.25222.0425
889FARUK KANBUROĞLU2512133300037.25222.0425
890ÖZLEN HIDIROĞLU2314134750037.25222.0425
893AKDAŞ BATUHAN2410136363237221.21
896TUNÇ MEHMET278137001137221.21
895GÖKTAN ULAŞ2810118242237221.21
891SUDE AKCAN26687730037221.21
894ARSLAN TUĞRUL26131165331037221.21
924MELİSA YILMAZ286102001037221.21
892ALACA EMRE31573001037221.21
897BERCİS TEKEL266122001037221.21
898SELMA SADUNOĞLU2210931170037221.21
899ELİF NİHAL SUVARİ2415116830037221.21
900MERVE AKMEŞE2415146551237221.21
901NURDAN ÖLÇÜCÜ249155220037221.21
902SAADET DURÇ ÖZTÜRK2410101520037221.21
903YONCA SUNGAR2210172100037221.21
904İSHAK YAKKAN2015122844737221.21
905GANİM KAYMAS279103201037221.21
906KEMAL KÜRŞAT ONAY219134720137221.21
907NUMAN PEHLİVANLI2416132520037221.21
908ATİLLA SÜLEYMAN KARAALIN2312154201037221.21
909FUAT ERNİS TÜREN229104961137221.21
910MUZAFFER KIZIL2210135501137221.21
911FATMANUR ÖZGÜN1915152830037221.21
912CEM ÖZER ÇELİK219132412037221.21
913MUSTAFA KEMAL ERTAŞ1921163981037221.21
914TOLGAHAN ULU2911115220237221.21
915DUYGU KAN2213137840037221.21
916HAMİT ÖZSAYIM2612132220037221.21
917ALİ TALAN2213124830037221.21
918TUĞÇE TUĞYAN19161321020037221.21
919SÜHEYLA ULUBAŞOĞLU101612412310537221.21
920SEBİHA BAYKOCA18191271321037221.21
921AHMET ALİ İLİK2412104601037221.21
922ALPARSLAN KARASATI1816146677337221.21
923ATİLLA ÇAKALOĞLU1918164544237221.21
925EBUBEKİR SARI27546722036.75220.3775
927CEYDA KARTAL2414137500036.75220.3775
953YAĞMUR DOĞAN2810128002336.75220.3775
926AKKAYA BURAK31668331036.75220.3775
928TÜRETKEN ZEYNEP2411125265336.75220.3775
951ARDA ULUSOY28855147036.75220.3775
929NECATİ BİÇER289105460136.75220.3775
930SALİHA DİLEK MAHİROĞLU2413135124136.75220.3775
931GÖKMEN ALPASLAN SELÇUK241685875536.75220.3775
932MÜCADİYE SAĞCAN1815132516336.75220.3775
933ENDER ALTINDAŞ20161288128936.75220.3775
934HÜSEYİN DİNÇ1417931458836.75220.3775
935SABRİ KAMIŞ11221101854236.75220.3775
936REHA BERKSUN241397842136.75220.3775
937ELİFCAN CANACANKATAN2312126553236.75220.3775
938FİLİZ İŞBİLİR2612114410036.75220.3775
939ABDULSAMET ASLANALP2317146454536.75220.3775
940ALİRIZA TOSUNOĞLU2013134930136.75220.3775
941ESRA NUR BULUR1612511515336.75220.3775
942DAMLA BAĞCIK2414112750036.75220.3775
943OLGAÇ ŞENÖZ16141231055336.75220.3775
944HANIM ÜZEN2312131301036.75220.3775
945ATAALP ATEŞÇİ2314153102036.75220.3775
946SEMİNE DORUK249123410036.75220.3775
947YENER KUVANÇ1910135920036.75220.3775
948TAHSİN AHÇI2316136631036.75220.3775
949ALAADDİN ADIGÜZEL2013144543036.75220.3775
950BELGİN EMİNE BAYAM2312123422036.75220.3775
952BÜŞRA YILMAZ185200000036.75220.3775
954RAİF DUYMAZ2511109621036.5219.545
958ÇİFTÇİ MUHAMMED2114144402036.5219.545
979İREM GÜMÜŞ215611012336.5219.545
955KILIÇ MİTAT23121445132136.5219.545
956YAĞMUR TOSUN279117023036.5219.545
957DİZDAR ENESCEMİL2012114833336.5219.545
980ÖYKÜ YALÇINKAYA2210122521036.5219.545
959RENGİN ASLIHAN TULMAÇ1916133853236.5219.545
960ERTAN İŞLER1818144854336.5219.545
961YILDIRIM BOLAT1917134952036.5219.545
962İHSAN BURAK BELDEK239141101036.5219.545
963İLKAY SERVET2513123301236.5219.545
964AZİZ AKTUNA20590910036.5219.545
965GÜLŞEN YETKİNŞEKERCİ2610115331036.5219.545
966AYBÜKE ALTUNOK2611134230036.5219.545
967GONCAGÜL OLGAÇ251292501036.5219.545
968BENGÜ SELVİ2410111530036.5219.545
969DİLAY SARGIN2112146600036.5219.545
970EFKAN BAYKANER249761030036.5219.545
971SEVAY ALEMDAR2012951086936.5219.545
972BÜŞRA SULTAN ZOBU23171179104836.5219.545
973BATURHAN KAYNAK2313126532036.5219.545
974LEZİZ YADİGAROĞLU1910145325136.5219.545
975SELİMCAN TURANLI1915143733536.5219.545
976TUĞSEM ÇELİKTAŞ1919145756936.5219.545
977AHMET GÖKHAN ARASOĞLU1713941146536.5219.545
978IRMAK MUTLU2613113560036.5219.545
984DOĞAN ELANUR30586001036.25218.7125
981KOÇ MEHMET231295910136.25218.7125
985SILA KARAMUK31500315536.25218.7125
983TESELLİ UMUTCAN2911107101136.25218.7125
982COŞKUN ERDEM26889413136.25218.7125
986ONURCAN DUMLU2511140000036.25218.7125
987ÜBEYDULLAH ÜSTÜN2710112002336.25218.7125
988KUMSAL ŞENLİK20151331090036.25218.7125
989ERAY BATUR2114741341136.25218.7125
990GÜLNAZ SAÇLI1911143850036.25218.7125
991BERRİN KATRAN2116133960236.25218.7125
992EMİNE ATASOY2113133731436.25218.7125
993ASUDAN TUĞÇE YÜKSELMİŞ22161161050036.25218.7125
994FATİH RIFAT SEZGİN2016144513236.25218.7125
995CANBERK EGİN1514144966736.25218.7125
996SİMİN HAKYOL2115146820436.25218.7125
997ŞEBNEM BAŞER1717125925336.25218.7125
998ESMA ÖZLEM LEVENT15141121660136.25218.7125
999CEYDA ÖNEY KURNAZ2711124141036.25218.7125
1000AYDAN TIRAŞ2016134961136.25218.7125
1001FEYZAHAN SAĞIR2016124822136.25218.7125
1002GÜNEŞ HELVACI238143200036.25218.7125
1003MUHAMMED ALİ ESKİMEZ211594943036.25218.7125
1004VOLKAN AKBABA2611104400036.25218.7125
1005EMRECAN BÜYÜKYAZICI2113134621036.25218.7125
1006MEHMET ÖZGÜR ERGENLİK1616002530036.25218.7125
1007AHMET ÇAĞRI PULAT2513101214436.25218.7125
1008ARİFE ESRA SAKALLI13201251576736.25218.7125
1013ALİ YILMAZ2512108542036217.88
1012MUHARREM BİÇER19993954336217.88
1009AÇELYA ÖNER319783841136217.88
1010ALTUNOK ENES26995203236217.88
1011KARATAŞ MEHMETŞAH2412910743236217.88
1014ÖZER DOĞRUOL1719173565436217.88
1015MEHTAP AKAY2414154121036217.88
1016NURİ SU1711131973536217.88
1017AYDEMİR TUĞCUGİL1910821142036217.88
1018SİDAR DAĞLIOĞLU2218146553336217.88
1019BEYZA BERENT2514133231036217.88
1020VESI ÜNGÜR181391846236217.88
1021VİLDAN SÖYLER2313126501136217.88
1022CANSEN EKİCİ231086900036217.88
1023YÜCE BAĞLI2119115766636217.88
1024MUAMMER HAYRİ AKKAYA2214124652136217.88
1025CEVAHİR GÖKŞEN1912143700136217.88
1026KÜRŞAT ÖZÜAK168921025436217.88
1027SEMİH İMAMOĞLU1918114727836217.88
1028ŞENOL ÖZCANOĞLU1617162634236217.88
1029GAMZE ÇALIK1915143960036217.88
1037ELMAS SELİN2312118403135.75217.0475
1033IŞIK HÜSEYİN28473102235.75217.0475
1031UĞURCAN ARPAĞ279113012435.75217.0475
1035MERT AYDIN25694203335.75217.0475
1034TUĞÇE KILIÇ257137013635.75217.0475
1032ENES TAŞDELEN2312154284935.75217.0475
1030GİZEM BEKTAŞ301095001235.75217.0475
1038ÖZTÜRK SELİM24496422135.75217.0475
1036İLAYDA SILA ALGAN261124923035.75217.0475
1039ADEM BAŞAK2410102323335.75217.0475
1040SAYGIN AKGÜL2911106001035.75217.0475
1041ŞERİFE EZGİ SÖNMEZER2113144224235.75217.0475
1042NUR ALEYNA ÖZDİKMEN243132000035.75217.0475
1043ARDA ALOĞLU18111355781035.75217.0475
1044ALİ KEMAL ILGIN2214133531135.75217.0475
1045GÖKTEKİN KARAKAŞ207152300035.75217.0475
1046YILDIZ EKMEN1781041012035.75217.0475
1047ABDÜLSAMET AKASYA2811115100135.75217.0475
1048BEKİR TEKELİOĞLU2110123303035.75217.0475
1049FATİH MEHMET GENCAN16201261530035.75217.0475
1050NİHAL KARAKURT26141281971035.75217.0475
1051ENNUR ERDAĞ241373514035.75217.0475
1052AHMET SERCAN GÜLDEN2412127520035.75217.0475
1053RAMAZAN SİPAHİ2112136502335.75217.0475
1054KALENDER İÇTÜZER2314145223435.75217.0475
1055AYCAN ÖZDEN KERİMOĞLU2114117863235.75217.0475
1056ARİF ALIŞIK2114142510035.75217.0475
1057BİLGE TOPUKSAK2213134334535.75217.0475
1058RABİA ŞEBNEM ARSLANGİRAY2218127940035.75217.0475
1059CEREN BUĞLEM ÇALIŞICI2614143280035.75217.0475
1060ŞEVKET KESİM2011120720035.75217.0475
1061NEVRİYE ADANIR2414105720035.75217.0475
1062CİHAN CANBAZ2212128502135.75217.0475
1067BÖYÜK UMUT248105302135.5216.215
1091ÖMER DURSUN24788513235.5216.215
1063SEVİNDİK MURAT2610116102235.5216.215
1068BEYZANUR ÇAKMAK23993523435.5216.215
1066TOPĞUÇ KADİR2210113204135.5216.215
1064AYBERK ALAPINAR238113411235.5216.215
1065TÇİFTÇİ SERHA217153002035.5216.215
1069RUTKAY UÇAR2410124133135.5216.215
1070MÜGE YETER248132001035.5216.215
1071ŞÜKRAN DEMİREL201614510130035.5216.215
1072HALİD BATMAZ2014123655835.5216.215
1073BADE BAKAR2414123441135.5216.215
1074ÜNAL YAMAK2113153212135.5216.215
1075MUHAMMED HASAN KOCAKAYA ALTUNDAL2310150000035.5216.215
1076ALMALA PINAR ENGİN209741210035.5216.215
1077PETEK YAĞAN2112114820035.5216.215
1078İPEK CİRİT KOÇER2013101801035.5216.215
1079ALEVTİNA ÇALIŞ24151197113335.5216.215
1080MERJEN ALTINIŞIK239117511135.5216.215
1081HİMMET HALICI1816153465135.5216.215
1082KEZBAN ARMAĞAN1612172204035.5216.215
1083İSMAİL ŞENOL KARAKULAK2315144103335.5216.215
1084AYŞE GİZEM SEVİNÇ2211106810035.5216.215
1085MELİHA ESRA SAMSA2018163510035.5216.215
1086SEVCAN KARAAĞAÇ2015173102035.5216.215
1087NAZIM BÖLÜKBAŞ1912125703535.5216.215
1088VEHBİ ERSANLI2016134783235.5216.215
1089DİDEM AYŞE AKYÜREK2118145730035.5216.215
1090SELEN ÜNALAN1916134217135.5216.215
1092GÜL KERİM218114532035.25215.3825
1093KILIÇ ZEHRA29962102035.25215.3825
1095EREN ESRANUR261195114235.25215.3825
1096SERTAÇ DÜZGÜN24986840035.25215.3825
1094CAN ALSAN265106101035.25215.3825
1097NEZİR ÜREYEN1910117822035.25215.3825
1098ÖZEN ÖZLEM KILAÇ271373761535.25215.3825
1099ŞAHİKA SERTOĞLU227144200035.25215.3825
1100OLCAY BAŞAK ÇERİK2511123002135.25215.3825
1101NİLÜFER DEMİRTAŞ1818144910035.25215.3825
1102SEYFETTİN DEMİRKAPI249144110135.25215.3825
1103ŞİRİN SÖZERİ27492100135.25215.3825
1104SELDA ÇUBUK2413116531135.25215.3825
1105EMRULLAH ÇIPLAK2412114530035.25215.3825
1106MARAL ARICI2215151330035.25215.3825
1107SONAY ÇAKIR221272516435.25215.3825
1108FERHAN GÜROL231791613435.25215.3825
1109TİMUR DİL2017135603535.25215.3825
1110RIDVAN TAŞÇI189162400035.25215.3825
1111METE KELEŞ2315154340035.25215.3825
1112NURBANU ATICI221295524035.25215.3825
1113SUZAN PUSTU249142000035.25215.3825
1114SERKAN TÜRE1418133925035.25215.3825
1115MEHMET HÜSEYİN AYAZ2213133035035.25215.3825
1116AYŞE GÜLÇİN ALBAY2310151000035.25215.3825
1117MEHMET İKBAL KULA1920155524435.25215.3825
1118CEBBAR ERTAN2116125721035.25215.3825
1119YİĞİT ALMOFTI1514143735335.25215.3825
1120AKIN ÇAPANOĞLU2315132420035.25215.3825
1125UZUT YUSUF2414154131335214.55
1123EBRU KAYMAZ271194102135214.55
1122ŞAHİN UMUT2111108702135214.55
1127ÖZBİÇER HASİBE258104212335214.55
1124ABDULBAHRİ SÜRÜCÜ25894124235214.55
1121YİĞİT BUSENUR2412116411135214.55
1126EMİR GENÇOĞLU269106341135214.55
1128AHMET TUNÇ GÜMÜŞÇÜ241396710035214.55
1129SERRA KİREÇÇİ2411131001035214.55
1130HÜSEYİN YAVUZ KAŞIKÇI1913145563035214.55
1131TURGAY YILMAZ KAZANCI1818144920035214.55
1132BERRE AKYILMAZ2213107742035214.55
1133CEYLİN ŞATIROĞLU2414115005135214.55
1134TAHİR SOYALP2211133233335214.55
1135DUÇEM DAĞDELEN2416146232335214.55
1136AHMET BİLGEHAN İŞİ2217105821035214.55
1137MAİDE İYİKÜLAH25130013104535214.55
1138YAKUP DAĞTEKİN2512128331135214.55
1139ALİ OZAN NİŞANCI1820134666235214.55
1140BERİL GÜLÜŞ İŞBİLEN2314126432135214.55
1141FATMA ESRA İNER KÖKSAL2113136225335214.55
1142G YILDIZ2314134473735214.55
1143EREN OMAY2117155422435214.55
1144ERGÜN ARIKAN2217154331035214.55
1145UMUT SEDA YAKUT2012161211235214.55
1146NİSA ÇELİKEL2015163420035214.55
1147CANSUNUR TEVDİK2414104620035214.55
1148ASİYE BURCU AYŞEN2313106315435214.55
1149AYCAN VARÜRER269102111035214.55
1150MUHAMMET TAYYİP ORAN2411120210035214.55
1151FURKAN ARARAT2013152521735214.55
1152FATOŞ YAVUZHAN1811134851035214.55
1153OKAN SÜĞÜT2313154111235214.55
1154ŞEYMA MELİHA TAŞPINAR211441946135214.55
1155SAADET NİLAY EDİZ231283612035214.55
1156BİLGİ TANER2014172200035214.55
1157KARAKOYUN RABİA261414631341634.75213.7175
1158ERAY YOZGATLI26792200034.75213.7175
1159ŞAFAK FİRİK19141051021034.75213.7175
1160YASER SINICI2310136211034.75213.7175
1161AYŞE BÜBER2210143231134.75213.7175
1162SONGÜL CANER2116143541234.75213.7175
1163KAMİL ZEYLİ2015115853434.75213.7175
1164MERT METİN BARDAKÇI2110102642134.75213.7175
1165DOĞAN SAYGIN2110112610034.75213.7175
1166İDİL MUSA1921127834234.75213.7175
1167UĞUR OKTAY2315135421334.75213.7175
1168EGEMEN GÖKDEMİR14211631380134.75213.7175
1169HÜSEYİNCAN ATİLLA241282870034.75213.7175
1170SANCAR KAVMAZ1911116900034.75213.7175
1171TEVHİD SAĞIRKAYA2215136531134.75213.7175
1172NİLSU BÖLÜK2413154000034.75213.7175
1173DEĞER ÖZDENOĞLU19191351050034.75213.7175
1174MÜBERRA ALPSAN GÖKMEN2211151011034.75213.7175
1175ONUR SALİH ŞENVER2411131110034.75213.7175
1176MİNA BİRİ2018119963034.75213.7175
1177EMİN ONRAT1414571777534.75213.7175
1178CEYHAN ÖZGEDİK2014951162434.75213.7175
1179ZELAL ERGÜLER2018128833434.75213.7175
1180REZZAN TOK2411117234434.75213.7175
1181ÖZLEM OLGUN2014132631234.75213.7175
1182HİKMET EKİN KILIÇOĞLU1815146305034.75213.7175
1183NERİMAN AKÇAY2016146584334.75213.7175
1185KORKMAZ MEHMET25121281451034.5212.885
1187KANS U İBO257113100034.5212.885
1186İBRAHİM CEYLAN25590210034.5212.885
1184BEYZA NUR CEYLAN24794104334.5212.885
1188FUNDA ÖZLEM KÜÇÜKCERAN231385821234.5212.885
1189HİLAYDA YAKAR2510107004134.5212.885
1190ZEKERİYA SARAN2018162362034.5212.885
1191ÖNDER TURGUT TAMER2113124511034.5212.885
1192OĞUZ UYGUN2312144121034.5212.885
1193SARE GÜZELKÜÇÜK189164410034.5212.885
1194OKYAR İPEK177141224034.5212.885
1195GÜLEN ECE KAL15121161044034.5212.885
1196HAVVA İNANMAZ181277937434.5212.885
1197SAKİNE KALKAN2513106431034.5212.885
1198RÜMEYSA BALABAN2711126010034.5212.885
1199ÖZGÜR SİNAN ŞANVERDİ257104330034.5212.885
1200MUHAMMED RIZA SARITAŞ1913133860034.5212.885
1201ERKAN BALTACI1814821353934.5212.885
1202MUHAMMET DEVRAN MAHLİ2016122700034.5212.885
1203BİRGÜL KİRİŞCİ241292401034.5212.885
1204FÜSUN TURAN2113134510034.5212.885
1205EYYÜP KİTAPÇI2416136222234.5212.885
1206VAZİR AKBER SÜMENGEN2314154210334.5212.885
1207MEHMET GÖKÇE COŞAR23881610034.5212.885
1208MUHAMMED FURKAN BÜYÜK228125530234.5212.885
1209ALİ RIZA HOŞER2217116830034.5212.885
1210MÜCAHİT HAZAR2217146551234.5212.885
1211HÜLYA UZUNOĞLU2211155220034.5212.885
1212ÖMER FARUK NURLU2212101520034.5212.885
1213BİCEM KURTÇU2012172100034.5212.885
1214MELDA KARATÜRK1817122844734.5212.885
1215ALAYÇA KURTULDU2511103201034.5212.885
1216AYBİKE TOSKA1911134720134.5212.885
1217ESER ŞANDIR2218132520034.5212.885
1218NACİYE BÜYÜKCENGİZ2114154201034.5212.885
1219AHMET MERT ATBİNİCİ2011104961134.5212.885
1220ZÜBEYDE ŞAŞMAZ2012135501134.5212.885
1221ERSEN HONDUR1717152830034.5212.885
1222GÜVEN GEYİR1911132412034.5212.885
1223GÜLCAN YANAR21594512134.25212.0525
1253CEM ELOĞLU2413125003134.25212.0525
1228FERHAT ŞENOL2381212124134.25212.0525
1227CANSU ÇETİN25342522034.25212.0525
1255HATİCE ALPARSLAN1714154007134.25212.0525
1226BUSE KARAKOÇ271299420034.25212.0525
1225EYLÜL COŞKUN27663420034.25212.0525
1254SAMET ALTINAY246104310034.25212.0525
1229OĞULCAN DOĞAN231497602234.25212.0525
1224SERRA ARICAN29542201034.25212.0525
1230NEHİR YALDIZ23164010251334.25212.0525
1231FEVZİ FIRAT ŞEVKETFEROĞLU25991201134.25212.0525
1232HAYRİYE YOZGAT1610311940034.25212.0525
1233DİNÇER AYDIN DİZBAY259116002034.25212.0525
1234KENAN AHMET BİLGİ2414155000034.25212.0525
1235MUHAMMET AKBAŞ ÖNCEL251185313234.25212.0525
1236FARİS ALTINGÖZ2210123301234.25212.0525
1237MÜMÜNE İNCE2012144322134.25212.0525
1238CEM YAŞAR ÇİMEN1916521276634.25212.0525
1239TUNAHAN KELEŞCE1515501435134.25212.0525
1240HALENUR CAF2119741142034.25212.0525
1241HASAN SERKAN TUĞCU1916991184234.25212.0525
1242SEÇİL ÖĞÜDEN2114115762234.25212.0525
1243TEVFİK ÖZGÜN KINDIR2019143651034.25212.0525
1244ZÜHAL GÜLSÜM TEĞİN2415137242134.25212.0525
1245MUKADDER EZER264812530034.25212.0525
1246MERVE NUR KILIÇCIOĞLU18181288128934.25212.0525
1247ŞADİYE SELİN OLCAR1219931458834.25212.0525
1248NİLAY DURSUN9241101854234.25212.0525
1249NEZİH KARNAS221597842134.25212.0525
1250MAHMUT ESAT MERTSOYLU2114126553234.25212.0525
1251RABİA SÖZEN2414114410034.25212.0525
1252SABRİ SEFA ALABAY2119146454534.25212.0525
1256KETİR İNAN2614145150434211.22
1257İNC E ÜMİT24692102034211.22
1260BİLAL BOZTEPE2116152112134211.22
1258KERİM GÜNGÖR219104532034211.22
1259SILA ÖZTÜRK21260305234211.22
1261BAHATTİN KAYAOĞLU2213116740134211.22
1262HULUSİ KIRIŞ2013134433434211.22
1263GÜLNUR TOKTAŞ2014133531034211.22
1264SERHAT TÜRK2214105710034211.22
1265ERSAN BOYLU2212123212034211.22
1266AYSUN DEMİRKOL2415123273334211.22
1267DEVRİM KARDAŞ2611114011034211.22
1268ASIM SOYER26995310134211.22
1269İMREN ŞEYHANLI2018136602434211.22
1270SÜREYYA OZAN2315124410034211.22
1271KÜBRA YETİM2315123301234211.22
1272CÜNEYT DEMİRER18790910034211.22
1273DİLA EŞME2412115331034211.22
1274BİLAL BARIŞ KARAPINAR2413134230034211.22
1275AYKUT GÖZCÜ231492501034211.22
1276CAN TÜLPAR2212111530034211.22
1277GÜHER KAYALI1914146600034211.22
1278ÖNDER ATEŞ BUDAK2211761030034211.22
1279İBRAHİM HALİL PİŞİRGEN1814951086934211.22
1280ABDULLAH ÇAKAR21191179104834211.22
1281SEVİNÇ TEZEL2115126532034211.22
1282NESRİN DEDEOĞLU1712145325134211.22
1284MURATTA HA ŞAHİN259104132133.75210.3875
1286DUT MELİKE255114000033.75210.3875
1323SEYİDHAN GEDİK2411146001433.75210.3875
1288CAN CANKURT241093400033.75210.3875
1283SELİM ÇETİN2011144223433.75210.3875
1322DİLEK YILDIZ27582011133.75210.3875
1287ÖZTÜRK EZGİ2410104222133.75210.3875
1285 268105001033.75210.3875
1289EMRE UMUTLU238102103333.75210.3875
1290YÜKSEL UĞUR YILDIRIM1910661013033.75210.3875
1291ELİZ GÖZEN1814154204333.75210.3875
1292EMRULLAH BERBER2313133490033.75210.3875
1293SABRİ FENER2010154122133.75210.3875
1294SUNAY TARAKÇI2416128410033.75210.3875
1295BAŞAK DURAN2410113002033.75210.3875
1296CEBRAİL GÜNEBAKAN2317137332233.75210.3875
1297ŞEHMUS ÇIRAKOĞLU1516173621033.75210.3875
1298COŞKUN ŞAHİNGÖZ2310125201233.75210.3875
1299URAZ YAĞLI248122001333.75210.3875
1300ETHEM MÜLAYIM2013116721033.75210.3875
1301FATİH AVNİ YAMAN2211122301433.75210.3875
1302MELİH KİRİŞ219103750033.75210.3875
1303NAGEHAN ÖZALP2014145213133.75210.3875
1304SEMİHA ÜSTÜNDAĞ1522133825233.75210.3875
1305TEOMAN GAYRETLİ1815134820033.75210.3875
1306BENAN ERÇELİK2217123551033.75210.3875
1307ASUMAN MANSUR20201469182133.75210.3875
1308SEDA ELMALI1812144303133.75210.3875
1309AHMET EMRE KIRLANGIÇ1815171420333.75210.3875
1310ECEM ASİL2812119000033.75210.3875
1311MELTEM HALE 1818144513233.75210.3875
1312NUR GÜZELGÜN 1316144966733.75210.3875
1313RAHİME KIZAN1917146820433.75210.3875
1314İKLİL ONURDAĞ1519125925333.75210.3875
1315SELİN AKIŞ13161121660133.75210.3875
1316MEDİHA ÖCAL2513124141033.75210.3875
1317EMİR NACAR1818134961133.75210.3875
1318BERAY MERDEN1818124822133.75210.3875
1319ÖZCAN DEMİRBAŞ2110143200033.75210.3875
1320MEHMET KORAY AKKOYUNLU191794943033.75210.3875
1321MİNE TARKAN2413104400033.75210.3875
1324AÇIKGÖZ EFECAN251083410033.5209.555
1326MUSTAFA YAZAR28895010033.5209.555
1325BEL SÜMEYYE241286740033.5209.555
1327ÖZGÜR KUTLU247145040233.5209.555
1328ESRA CAN KARABAĞ2218155351233.5209.555
1329SERDAR AKKOÇ2114154002033.5209.555
1330GÜNDEM TÜRKOĞLU2015821010033.5209.555
1331TALHA BÖREKCİ211073603133.5209.555
1332GÜROL TUNÇ229132002333.5209.555
1333NAZAN DOĞMUŞ2112144341233.5209.555
1334NİLGÜN KORAY1911132302133.5209.555
1335AYŞE FULYA 2713119001033.5209.555
1336ERGUN YEŞİLYURT2014144462233.5209.555
1337MUSTAFA NAFİZ 2312141000133.5209.555
1338DİLEK ŞİMŞEK2314134002033.5209.555
1339HİSAR CAN SEÇEN241192410033.5209.555
1340SUAT ARİZ14141251122133.5209.555
1341ÇAĞLANUR DERYA221363604233.5209.555
1342ARMAGAN ÇUKURCU2415810565333.5209.555
1343KORHAN KASAPOĞLU2014117305133.5209.555
1344BERKE ÇAMELİ231391572133.5209.555
1345KUMRU DURMAN1812142500033.5209.555
1346EDA GÖZAÇAN1719155524433.5209.555
1347ŞERİF BABA2310113310033.5209.555
1348SARUHAN KAZDAĞ1712821142033.5209.555
1349GÜLBERAT BALIK2020146553333.5209.555
1350LALE ATÇEKEN2316133231033.5209.555
1351MUHLİS EREL161591846233.5209.555
1352GİZEM ÇİN2115126501133.5209.555
1353ADNAN AKSÖYEK211286900033.5209.555
1354MERYEM AKYON1921115766633.5209.555
1355BAŞARAN ECE2016124652133.5209.555
1393FULYA GEREK2610117120033.25208.7225
1392EREN BİLİŞİK259118002233.25208.7225
1356KADİR AKKİLLİ25986202033.25208.7225
1357CIVAN ÇAKIL2015661450133.25208.7225
1358ALPEREN GÜLPINAR2216123301033.25208.7225
1359HÜSEYİN GÖKTAŞ191294832033.25208.7225
1360DİLBERNUR ÇİLOĞLU167105865533.25208.7225
1361SEMA ESEN2311103353433.25208.7225
1362ANIL YAĞŞI2110151000033.25208.7225
1363PÜRCÜ MURAT2018135631133.25208.7225
1364BERKAN İRTÜRK231182620033.25208.7225
1365OĞUZ KANTAR22951811033.25208.7225
1366ER DAMLANUR2110114510033.25208.7225
1367YUSUFCAN AKIN2310114351033.25208.7225
1368MURATCAN SANDIKCI2312123200033.25208.7225
1369TOP HAKAN2613106200033.25208.7225
1370TUBA GİÇİK281287112333.25208.7225
1371RABİA ÖNER24985411033.25208.7225
1372GEZEN HASAN26772221033.25208.7225
1373DOĞA YETKİN211192710133.25208.7225
1374SEVDA AKAR2211104531133.25208.7225
1375BURAK SADIK TOPLU2410124042133.25208.7225
1376KAYA YASİNCAN1912107863233.25208.7225
1377GÖKSEL GÜVENEN1915124513333.25208.7225
1378AKPINAR FEYYAZ2116145560033.25208.7225
1379HAVVA KARAÇAM221198612333.25208.7225
1380MUSTAFA PINARBAŞ2016133531133.25208.7225
1381DERİNSU MÜSLÜM189152300033.25208.7225
1382AVCI ARİF15101041012033.25208.7225
1383EMİRHAN YALÇINKAYA2613115100133.25208.7225
1384EDANUR ÖZER1912123303033.25208.7225
1385UĞUR GÜNDOĞAN14221261530033.25208.7225
1386YALÇINKAYA BATIK?N24161281971033.25208.7225
1387ALİCAN MURAT221573514033.25208.7225
1388AKSAKALLI SEFA2214127520033.25208.7225
1389DEMİR SERHAT1914136502333.25208.7225
1390ÖZMERAL MURATCAN2116145223433.25208.7225
1391MUSTAFA KARABAŞ1916117863233.25208.7225
1394TURAN BÜŞRA251097103333207.89
1400RÜVEYDA BALOĞLU26621512033207.89
1398TÜRK YAĞMUR26795001033207.89
1444ÜÇGÖZ EMİR2411136011233207.89
1395 241071401133207.89
1396KAMÇI BAHAR276910001033207.89
1445BERKE KONAY26793001233207.89
1399ULUDAĞ BİLGE261375203233207.89
1397EMRE KILINÇOĞLU229117213333207.89
1447EMİRCAN KÜÇÜKÇADIRCIOĞLU23795103033207.89
1401FURKAN EREZ19139210102333207.89
1402ANIL DURMUŞ2216103511033207.89
1403ERENCAN ELKOCA1812124632133207.89
1404SAMET BİÇER2215113421033207.89
1405ALİŞAN GÜLAK2316115431033207.89
1406FURKAN KOÇKURT1916001426633207.89
1407ÖNDER BEKTAŞOGLU1819155740033207.89
1408CENGİZ DEMİR196141012033207.89
1409KABAKÇI İREM2112301211333207.89
1410SERKAN TÜRK2316128322233207.89
1411SENANUR AKÇA2214621180033207.89
1412GİZEM ERKİN2211115301033207.89
1413CANER İPEK24131097100033207.89
1414UĞUR ALTUN2514131271033207.89
1415KARAKURT FEYZA251578611033207.89
1416AKKUŞ CEYLAN23852711133207.89
1417EBRAR TAHTAKALE1814811110033207.89
1418ONUR ÇOKASLAN2118851010033207.89
1419AKPINAR TAHİR23999620033207.89
1420SULTAN YÜCESAR1915741210033207.89
1421BAYER EKİN221194610033207.89
1422BURAK TUNCER1614124713133207.89
1423SARITAŞ AYFER251284540033207.89
1424YUMUŞAK MELİS251382451033207.89
1425SERT SEYFULLAH2414105591033207.89
1426KELEPÇE SEVDA251166532033207.89
1427BAYAR EFE271258414733207.89
1428DENİZ PELTEK251397400033207.89
1429SEVDA YÜRÜLMEZ1813113107033207.89
1430FİDAN NURAY2114125244133207.89
1431BEDRAN ÜZER2110124113133207.89
1432SIRTIKARA SEDEFNUR1816123655833207.89
1433FIRAT KAPAR YUSUF2216123441133207.89
1434YILMAZ ZEYNEP1915153212133207.89
1435ZEKİ ALTIN2112150000033207.89
1436FULYA YOLCU1811741210033207.89
1437URAL GÜRSEL1914114820033207.89
1438ANIL ARSLAN1815101801033207.89
1439TANRIVERDİ GÜLİSTAN22171197113333207.89
1440İŞLER METİN2111117511133207.89
1441EVCENLER GÜLCAN1618153465133207.89
1442TUNA DAMLAGÜL1414172204033207.89
1443EROL TOGUÇ2117144103333207.89
1449ŞAHİN ELİF241194275732.75207.0575
1450ENES AKTAŞ2210116202132.75207.0575
1489ABDÜLKADİR SÜREK251210104741232.75207.0575
1448BUSE ŞEREFOĞLU23692112032.75207.0575
1491ADA YAREN DAŞ24686124332.75207.0575
1452DİNÇER DUMAN25281001232.75207.0575
1490İLAYDA YILMAZ2114125037732.75207.0575
1451FURKAN ÖZTAŞ1915120760032.75207.0575
1453BORAN SELDA11118516116632.75207.0575
1454KURTOĞLU YAREN2013133243132.75207.0575
1455GÜRKAN İKRA1712107527432.75207.0575
1456MUSTAFA YILMAZ1915134115132.75207.0575
1457SİNEM NUR ÜNAL2216133201232.75207.0575
1458BAYDEMİR HÜSEYİN2018851120032.75207.0575
1459KAPLAN NİHAT2012102621132.75207.0575
1460FEDEN ERGÜN221083621232.75207.0575