OCAK 2022 TYT DENEME SONUÇLARI

ARAMA KISMINDAN ADINIZI KOLAY BİR ŞEKİLDE BULABİLİRSİNİZ

(LÜTFEN ADINIZI SOYADINIZI BÜYÜK HARFLE YAZINIZ)

AD SOYADTürkçe NetSosyal NetMatematik NetFen NetTYT PuanıSIRALAMA
EFE DELİCELİ 2211.7524.516.25349.0851
YILMAZ EVRA 271419.753.75315.7852
ALPAY IRMAK 33.2514.5114.5311.62253
GÜR SUDENAZ 2413.7513.59.5303.29754
TAYLAN KİRİŞ2512.2512.55.75285.8155
MEHMET KILAVUZ25.259.7515.754.75285.8156
YILMAZ GÜLLÜ24.251018.252.75284.98257
GÖKBERK TOPÇUOĞLU27.7515.759.752284.98258
TUĞRUL GÖZCÜ26.51711.750284.98259
EMEL İKİZLER25.510145.75284.982510
BERKİN BAŞER15.7516194.25284.1511
HÜSEYİN KESEN25.516.259.753.5284.1512
MUHAMMED TUNCAY19.510178.5284.1513
KIYMET KARAGÖLLÜ23.7513.7515.51.75283.317514
CİHAT DEMİREZEN249.2516.754.75283.317515
ARİF GÖL28.7517.58.50283.317516
SIDDIKA BALTA26.514.513.750283.317517
NEJDET KONUK26.7514.75121282.48518
SEVGİ AKYÜZ24.7512.517.250282.48519
HABİBE GÜLSOY2515.7513.750282.48520
EGE ÖNCEL25.7517.59.51.5281.652521
AKAY ASAN231414.253281.652522
ERHAN ÖZKÖKER308.7513.51.75280.8223
BİRTAN ALTUNA2713.25130.75280.8224
BC UMUT DOĞAN KURT 23.7512.5134.75280.8225
ELİF FINDIK26.750270279.987526
GÖKHAN ÖNCÜ1815.515.54.75279.987527
MEHMET DİRİM19.7516.513.254279.15528
MUSTAFA VATANSEVER23.2516.512.751279.15529
DERYA YAR26.758.518.250279.15530
YİĞİT CAN AKÇALI29.2510131278.322531
TUBA ÇİFTÇİ28.7515.259.5-0.25278.322532
ZERİN AKMAN22.255.7522.52.75278.322533
GÜLSÜM ÇELİKTEN24.541311.5277.4934
HAMZA ERKAN28.516.571277.4935
FATMA GÜNEŞ30.2512.510.250277.4936
ERSİN GÖKTAŞ22.512.2512.55.75277.4937
ÖZEL RABİA 28.758124.25277.4938
KOCAÖMER KAAN 2413.7513.51.75277.4939
AHMET İNANÇ27.513.511.750276.657540
TUĞÇE POLAT26.251565.5276.657541
MAKBULE AKSARI22.512.7516.51276.657542
MEHMET ÇOBAN21.751018.252.75276.657543
BAHADIR ALTINTAŞ3012.5100275.82544
HALİME SICAK24.759.75116.75274.992545
ÖZGÜN ÖZÇELİK2615.2592274.992546
AHMETCAN AŞAN21.59.2516.754.75274.992547
UMUT TANRİVERDİ26.2517.58.50274.992548
ÇAĞLAR GÖK249.7516.751.75274.992549
KAPLAN SEMİH 25.7517.758.750274.992550
HALUK KESER24.513.510.253.75274.1651
ÇAĞAN AYDINCI22.2512.517.250274.1652
TUGAY BABAOĞLU22.515.7513.750274.1653
AKBOLAT TUNAHAN 27.2511.75130274.1654
TOYGUN TEMÜR26.5118.256273.327555
BURCU CEREN23.2517.59.51.5273.327556
ÇİĞDEM YAŞAR 3217.7502273.327557
ÖZTÜRK İLAYDA 27.7515.254.54.25273.327558
MURAT SOYASLAN2712.58.753.25272.49559
DAVUT ASLAN27.58.7513.51.75272.49560
SELAMİ SÖZER22.7516.2512.250271.662561
GÜLBAHAR İNAN21.751215.52271.662562
GÖKSEL KANSU2813.2573271.662563
AYDIN KÖSE31.2515.2540.75271.662564
NEVİN BULUT2577.511.75271.662565
TUNCAY SÜMBÜLLÜ24.250270271.662566
ÖMER CANBOLAT17.2516.513.254270.8367
NEBAHAT AKTOZ20.7516.512.751270.8368
ESİN ÖZÇOLAK2411.2513.52269.997569
HAYATİ ACAR25.258.2514.52.75269.997570
BEGÜM YURT26.7510131269.997571
GÖKTUĞ ÖZKAN16.7512.511.2510269.16572
ERGÜL TAY20.2516.512.251.5269.16573
ABİT BOSTANCI2212.7512.253.5269.16574
SEVDA AVCI27.7512.510.250269.16575
KARATAŞ HAZAL 25.7512.758.253.75269.16576
MURAT KÜPÇÜ22.513.258.256.25268.332577
TOYGUN DOĞU2513.511.750268.332578
RENAN ŞEN23.751565.5268.332579
BİRGÜN BELKIS2012.7516.51268.332580
KURT ÖMER 1915.2597268.332581
FATMA SARI33.7513.52.750267.582
UĞURCAN YILDIRIM21.51216.50267.583
SEFA YILMAZ22.2510.25116.5267.584
ARDA COZUR 30.2516.253.75-0.25267.585
SEMA KAHVECİ26.2511.511.50.5266.667586
ELÇİN KAYIK22.259.75116.75266.667587
YASEMİN KARSLIOĞLU23.515.2592266.667588
ÇİĞDEM YORULMAZ25.2510.2511.752.25265.83589
GONCA NİLAY27.759.2510.751.75265.83590
MEHMET GÜLCAN22.751214.750265.83591
HALUK GÖNCÜ23.2512.510.53265.002592
MEHMETCAN SEYREK221214.251265.002593
HALİL SONAY2113.514.750265.002594
NECİP TAŞDELEN2416.2535.75264.1795
BEDREDDİN GÜZEL23.2513.512.250264.1796
BİROL DURMAZ2012.59.57264.1797
BUĞRA SALTUK24.512.58.753.25264.1798
SULTAN ÖNDER19.7514.2514.750263.337599
ÖZKAN ŞENTÜRK19.25720.52263.3375100
CEM İNAN22.2510.7511.54.25263.3375101
HASRET KESİK26.7513.58.75-0.25263.3375102
SEVAL YAREN25.513.2573263.3375103
SİNAN DİNÇER28.7515.2540.75263.3375104
SEVİM OFLAZOĞLU28.755.5113.25262.505105
BUSE BEKAR21.2512.513.751262.505106
SIRRI BÜLBÜL19.7512.511.54.75262.505107
SENA GAZEL21.751210.754262.505108
MUSTAFA GÜVENÇ1312.5230262.505109
YAŞA RAMAZAN 24.51581262.505110
ÇETİN TUNCER27.51361.75261.6725111
BERK ONAT18.7511.2512.55.75261.6725112
SEZER ACILAR1910.25172261.6725113
ERDEM CAN ÇAPUTCU31.513.7530261.6725114
ERİM GÖRKEM25.25147.251.75261.6725115
FERİDE KURT21.511.2513.52261.6725116
ÖZGÜN ULUKAYA22.758.2514.52.75261.6725117
MÜGE TUZCU22.7512.512.750260.84118
FURKAN IŞIKALAN2314.7510.250260.84119
BOĞAÇHAN ÇANGAL26.5152.54260.84120
AHMET NİŞLİ23.517.570260.84121
HALE YAZICI23.2512.256.755.75260.84122
NEVZAT ALCAN25.25155.752260.84123
ALİCAN BÜYÜK17.7516.512.251.5260.84124
KAMERCAN TUĞLU19.512.7512.253.5260.84125
DARA KEREM 27.7513.754.52260.84126
YILMAZ ARDA N2310132260.84127
BİLAL DEMİRHAN19.7513.2595.75260.0075128
NECMİYE ÜRKMEZ27.2515.251.53.75260.0075129
İSMAİL TAZEOĞLU25.515.56.750260.0075130
ŞEMSİ KÖKSAL2013.258.256.25260.0075131
ALACA MUHARREM 27.2516.52.51.5260.0075132
HİLAL MANAV24149.50259.175133
BAHRİ TOPALOĞLU25.75127.752259.175134
KEMAL UĞUR2912.560259.175135
GİZEM ŞEKER21.751013.752259.175136
HARUN YILMAZ191216.50259.175137
REŞAT ERGİNEL19.7510.25116.5259.175138
ANIL KANDAŞ20.2514.259.753258.3425139
NECMETTİN BOĞAN20.2511.7514.251258.3425140
HALİL İBRAHİM BOZARSLAN22.51311.750258.3425141
ŞEFAAT ÇATANAK 21.758.7514.52.25258.3425142
RİFAT TOHUMOĞLU19.7513.259.54.5257.51143
MURATCAN TAŞTAN23.2512101.75257.51144
NİL CAMCI224.7520.75-0.5257.51145
VACİDE KIZILTEPE25.7513.757.50257.51146
SAMET MEYDAN2311.259.753257.51147
ALPER ÖZDEMİR23.751193.25257.51148
TEVFİK TEMİZ199.7517.750.5257.51149
YUSUFCAN ELBAŞ21.751186.25257.51150
EMRE SAKALLIOĞLU25.259.2510.751.75257.51151
FADIL GÜNEY20.251214.750257.51152
SERHAN TANKUŞ 27.516.253.250257.51153
ZAFER ARSLAN 17.7514132.25257.51154
ESMAGÜL ÜMÜTLÜ 27.75127.250257.51155
EYÜP ÖZGÜR18.7511.7514.252256.6775156
BAHAR YAŞAR23147.752256.6775157
AHMET DOĞRU23.513.755.54256.6775158
ŞENAY ASUTAY18.510.5152.75256.6775159
MUHAMMED SAVAŞ25.516.754.50256.6775160
UMUT CAN GÜLDÜR1616.257.57256.6775161
ÖZER ÖLMEZ18.513.514.750256.6775162
GUMCU NAS 271540.75256.6775163
EBUBEKİR ONUR GİDER15.7510.25146.5255.845164
DENİZHAN ASLANER22.512.58.53255.845165
EFE OYANIK2817.750.750255.845166
MEHMET BAHAT24137.751.75255.845167
SELÇUK SANHAL27.51540255.845168
CEM ŞAHİNER26.2515.751.53255.845169
FATİH ÖKSÜZ21.516.2535.75255.845170
BETÜL BAŞCI20.7513.512.250255.845171
SEHER EVRENOS26.2516.2503.75255.0125172
ZELİHA KIZMAZOĞLU20.512.259.753.75255.0125173
BEGÜM KÖKSOY2517.53.750255.0125174
FATMA ECE19.759.512.54.5255.0125175
ŞEVVAL TÜRKEL19.7510.7511.54.25255.0125176
HAZAN ANIK24.2513.58.75-0.25255.0125177
TAHACAN AKŞİT23.7514.757.50254.18178
VASFİYE BAŞDAŞ20.2510.511.53.75254.18179
NEJAT ÇAYAN23.2511.56.754.5254.18180
NURETTİN ÇIRAK19.7510.2513.252.75254.18181
ÇAĞDAŞ KISA18.751611.5-0.25254.18182
SEYHAN BERTAN22.51481.5254.18183
ZÜLEYHA ESKİ17.2512.511.54.75254.18184
BEYHAN USLUSOY19.251210.754254.18185
KAYA RAMAZAN 238123254.18186
AYŞE NUR BULUT 29.25150.51.25254.18187
SERCAN BÜYÜK24.2512.581253.3475188
MUSTAFA KAMACI18.757.7511.57.75253.3475189
LEYLA KARAN26.512.752.753.75253.3475190
TUTKU KORKMAZ20.255128.5253.3475191
TÜRKAN ÇATMAZ21.589.756.5253.3475192
HURİYE ARPALI251361.75253.3475193
AZİM DAĞ16.2511.2512.55.75253.3475194
İZZET HANÇER16.510.25172253.3475195
METİN YÜZBAŞIOĞLU2913.7530253.3475196
YELİZ KUŞ22.75147.251.75253.3475197
MEHMET ATASOY27.511.255.751252.515198
KARDELEN BAYKAL18.512.2512.752252.515199
ÜNALCAN İLBAY26.751413.75252.515200
AKİF DELEN20.51771252.515201
NUH AYKAN19.759.25151.5252.515202
DİLEK TUNÇKOL18.7512.514.250252.515203
MEHMET YUSUF SEYMEN24.75875.75252.515204
BAYRAM DÜZCE26.512.756.250252.515205
ZEKİ AYDINKAL20.514.7510.250252.515206
MERVE ERDOĞA24152.54252.515207
ATANUR İNCEOĞLU2117.570252.515208
ÇAĞATAY ÇİL20.7512.256.755.75252.515209
MAHMUT BURAK KARLI22.75155.752252.515210
GÜLBAHAR BÜYÜKORUÇ 26.7513.7514252.515211
KEMAL ÖZFINDIK32.58.7522251.6825212
ABDÜLKADİR KARACAKALE26.2512.55.51251.6825213
MUTLU KILIÇ24.5116.253.5251.6825214
RAHMİ TUNA ÜLGER2417.751.751.75251.6825215
MELİH GÜVENÇ29.7515.500251.6825216
İSMAİL GÖNÜLTAŞ20.7511.511.251.75251.6825217
ÖZGE ERMİŞ25104.55.75251.6825218
GAMZE GÜLMEZ27.5143.750251.6825219
İBRAHİM DÜZLÜ24.7515.251.53.75251.6825220
KORAY AKGÜN2315.56.750251.6825221
KÜRŞAT TAŞDEMİR19.515.591250.85222
TUNA ÇAĞIRGAN24.7515.253.51.5250.85223
KENAN İZGİ14.2513.2514.53250.85224
BÜLENT BEYAZOVA21.5149.50250.85225
EKREM BAYRAK23.25127.752250.85226
ALPER BEREKATOĞLU26.512.560250.85227
EMİR KÖSE19.251013.752250.85228
AHMET MİRZA2512.756.750.25250.0175229
DURSUN ORHAN23.25118.751.75250.0175230
ÜMİT TOK25.25616-2.5250.0175231
İLAYDA SONER2213.255.54250.0175232
EYLÜL BADEM27.5142.50.75250.0175233
ABDULLAH ŞAHİN19.7510.510.753.75250.0175234
ALİ MISIRLIOĞLU17.7511.7514.251250.0175235
UMUT SARIDUMAN201311.750250.0175236
YILMAZ SAMET 22.513.758.50250.0175237
TOPAL EREN 28.7513.750.751.5250.0175238
TAHA ELEVLİ 26.5135.250250.0175239
BATURAY HAN24.51424249.185240
SEDEF OKKAN24.7511.254.753.75249.185241
MUAMMER ÖZBEK17.7516.2591.5249.185242
MUSTAFA ARDA23.2513.757.50249.185243
AYTEKİN SEDEF20.511.259.753249.185244
PINAR KOCATÜRK21.251193.25249.185245
GÜLFİDAN DÖNMEZ16.59.7517.750.5249.185246
CAFER ATICI19.251186.25249.185247
GÜRAKAN KAAN 25.2513.253.252.75249.185248
SIDIKA KARTAL154.7515.758.75248.3525249
FERHAT SARIEKİZ17.2511.2514.251.5248.3525250
ŞULE GÜVEN MEŞE2310.759.750.75248.3525251
NECLA SÖKER3012.751.50248.3525252
DORUK ADALI25.5135.750248.3525253
DİLŞAH HELVACIOĞLU23.7511.754.754248.3525254
EYLÜL ŞAHİN2316.754.50248.3525255
SALİHA ÖTER13.516.257.57248.3525256
BUĞA TUANA AKEL 27.51420.75248.3525257
MÜMTAZ DEĞİRMENCİ22.587.755.75247.52258
AYSEL AKSOY11.2512.517.752.5247.52259
SAİD BENEKLİ27.514.25-0.52.75247.52260
FAİK KURT30.759.521.75247.52261
CENGİZHAN ÜNÜVAR25.75113.254247.52262
AYLİN SEVİL SARİ166.2510.7511247.52263
SİNAN AKSUN2012.58.53247.52264
MUSTAFA GÜRAL25.517.750.750247.52265
ESMA YANNİ21.5137.751.75247.52266
ULAŞ TETİK251540247.52267
MEHMET SELAMİ ALTUNSOY23.7515.751.53247.52268
GÖÇEN ENES İSMET 19.755.259.259.75247.52269
ORAL RUMEYSA 25.7514.2531247.52270
ONUR TEKSİN2210.753.57.5246.6875271
SERAY TAŞKESEN22.2512.7562.75246.6875272
HİCRAN SİVRİ23.511.580.75246.6875273
DERVİŞ YAĞCIZEYBEK22.2513.258.250246.6875274
BARIŞ KATIRANCI11.514711.25246.6875275
DEMİRCAN TUNÇ181012.253.5246.6875276
ERDEM FURUNCU23126.252.5246.6875277
PERVER YILDIZOĞLU22136.752246.6875278
GÜNEY ÖZ22.517.53.750246.6875279
BETÜL ALADAĞ17.259.512.54.5246.6875280
DİLARA YARAN 27.7512.254.5-0.75246.6875281
DENİZ TÜM 26.2516.251.75-0.5246.6875282
YILMAZNBERİVA* 28.511.251.752.25246.6875283
ALİ CİHAN YAZA 21.2516.256.250246.6875284
ESRA TUZUN 26.7510.254.52.25246.6875285
MEHMET TURHAL2812.2503.25245.855286
ESLEM AVCI18.25119.54.75245.855287
IŞILAY BÜYÜK23.2510.59.750245.855288
NURCAN DAYI13.2516.2568245.855289
İREM ARSLAN17.2510.2513.252.75245.855290
MİHRİBAN ŞEN16.251611.5-0.25245.855291
ERKİN CANTÜRK201481.5245.855292
TOPRAK GÖRKEM MURAT22.7514.256.50245.855293
BAHA GÖZCÜ 28.2515.2500245.855294
ASİRA GÜNER 27.7511.7504245.855295
MELİSA MIHCI 28.511.753.75-0.5245.855296
JALE TUĞLU19.25192.252.75245.0225297
ÜMRAN TAŞLI22.2510.7510.250245.0225298
ŞAMİL SOLMAZ16.512.759.254.75245.0225299
CAHİT YEGİN24.75132.752.75245.0225300
MUAMMER ERDİNÇ24115.253245.0225301
FİKRET YANCAR24.57.58.52.75245.0225302
İSMAİL ÇELEN2312.757.50245.0225303
ONURHAN ŞİRİN2512.523.75245.0225304
VELİ ALÇIKAYA16.257.7511.57.75245.0225305
YAŞAR KAYRA2412.752.753.75245.0225306
BAHAR ALTIN17.755128.5245.0225307
İBRAHİM ESEN1989.756.5245.0225308
ERDİNÇ VAROL24.75131.53.75244.19309
ZÜHAL ÇETİN257.510.50244.19310
UYGAR YAVUZ26.513.51.51.5244.19311
ECENUR GİRGİN21.5145.52244.19312
UFUK ÇARPAN18.7516.56.751244.19313
AYHAN GÜLER1412.758.757.5244.19314
YÜCEL DERİN23.515.51.252.75244.19315
KEZİBAN ŞENCAN26.25106.750244.19316
DEMET YANARDAĞ181771244.19317
ELYESA DERE17.259.25151.5244.19318
NURİYE İLTER16.2512.514.250244.19319
İNANÇ ÜSTAY22.25875.75244.19320
BÜŞRA BETÜL2412.756.250244.19321
HESEYİN BALTA 26.515.75-0.51.25244.19322
EMİRCAN KUTLU2513.253.750.75243.3575323
ONUR YEŞİLDAĞER20.7510.754.756.5243.3575324
MEHMET TURP24.7511.54.52243.3575325
SİNAN YAMAN25.5114.252243.3575326
ÖZDEN SUZAN24.510.757.50243.3575327
CELİL ORUÇ23.514.75-0.254.75243.3575328
SÜMEYRA SONCUL21.517.751.751.75243.3575329
ATACAN ULUTAŞ27.2515.500243.3575330
NAZLI HİLAL EYRİOĞLU18.2511.511.251.75243.3575331
FATIMA İLAY DOĞAN22.5104.55.75243.3575332
ERDAL GÜNAL25143.750243.3575333
ŞERİFE ERKURAN19.2514.2581242.525334
BÜNYAMİN BAĞ19.2512.564.75242.525335
EDİP GÜVENÇ KÖKER18.7514.258.51242.525336
RUŞEN MAĞATUR25134.50242.525337
AYŞENUR AY15.25516.55.75242.525338
PERVİN DİLAN2513.254.250242.525339
NAZLI ŞENOĞLU24.2512.754.51242.525340
NAİL KARAKAYA2413.754.750242.525341
ALP IŞIKLI248.754.755242.525342
DERYA NİZAM22.2515.253.51.5242.525343
ONAT AYVALI11.7513.2514.53242.525344
MELAHAT ARİFOĞLU2311.756.51241.6925345
ÖZNUR DERİNÖZ19.757.75131.75241.6925346
EMRAH SEVGİ17.512.512.250241.6925347
SUDE İSLAM22.514.2514.5241.6925348
EZGİ KALELİOĞLU26.757.58.25-0.25241.6925349
MUSTAFA ALİ ONAR ŞEKERCİ16.57.7513.54.5241.6925350
HALİL İSEN2213.254.52.5241.6925351
YAHYA KARAMAN21.2515.752.52.75241.6925352
CUMA SEÇKİN29.7512.500241.6925353
PELİNSU SENEM23.75144.50241.6925354
MUHAMMED SAMİ 22.75616-2.5241.6925355
OSMAN BİLGE GENÇER19.513.255.54241.6925356
ELİF CEREN TÜREMENOĞULLARI25142.50.75241.6925357
TUĞBA KARA17.2510.510.753.75241.6925358
İLAYDA ÖNER 28.511.75-0.52.5241.6925359
GİZEM MUTLU 30.57.7531241.6925360
İKBAL ÖZTÜRK 31.759.5-12241.6925361
ABDULKERİM BURAN 21.516.253.251.25241.6925362
BEYTULLAH ÇELİKER17.7515.2563240.86363
SERTEL GÜNEY23.512.755.50.25240.86364
GÜLSÜM SAVRUK22.513.253.752.5240.86365
SARP DOĞRU20.259.258.753.75240.86366
FİKRİ KARAKAŞ23.2513.53.51.75240.86367
SİMGE KIRMIZI2211.755.752.5240.86368
REZAN ÇÖLBAY22.2511.254.753.75240.86369
ABDULKADİR TUNÇ15.2516.2591.5240.86370
EYLÜLSALİHOĞLU 2810.752.50.75240.86371
ENES GİRAY 25.2513.252.51240.86372
ALPARSLAN FATMANUR 30.25120-0.25240.86373
BATUHAN KIRTEKİN 29.2593.250.5240.86374
ZEHRA ÖZDEŞ26.2511.753.750240.0275375
RAMAZAN GÜLEŞEN20.7514.756.250240.0275376
HALİL TEK17.7515.59.25-0.75240.0275377
MEHMET REŞİT HASAN16.2511.2514.250240.0275378
NUR YERLİ2212.257.50240.0275379
BÜŞRA AKCAN191012.750240.0275380
BERKAY HAŞİMOĞLU11.7511.517.750.75240.0275381
SAMİ KIZILMEŞE20.59.25120240.0275382
ÇAĞLAR DUR17.751185240.0275383
ASLIHAN KARAGÖL13.7514104240.0275384
SERHAN YANIK23.751044240.0275385
BARAN ATAOĞLU20.510.759.750.75240.0275386
AYŞE NUR KIRBAŞ27.512.751.50240.0275387
NURİ DÖNMEZTÜRK23135.750240.0275388
CEYLAN ÇALI21.2511.754.754240.0275389
AYTEN UZUN1911.592239.195390
ALEV MERAL21.512.7552.25239.195391
ÜMİT EYÜP20.7510.75100239.195392
SAMİ BUĞRUL23.751133.75239.195393
BATUHAN KARA25.512.752.750.5239.195394
GÜLCAN GÜDER22.7513.255.50239.195395
REGAİP AKINCI21.510.758.750.5239.195396
ÖZGÜL TURLA18.59.25121.75239.195397
EYLEM KÖYBAŞI16.25107.57.75239.195398
NURTEN KAÇIRA2087.755.75239.195399
NİZAMETTİN CILIZ 8.7512.517.752.5239.195400
MAKBULE SEDA PAKSOY2514.25-0.52.75239.195401
FERDİ AKKÜÇÜK28.259.521.75239.195402
TOLUNAY ARIKBOĞA23.25113.254239.195403
BURKAY TAŞ13.56.2510.7511239.195404
AKASYA KOÇ 2411.256.5-0.25239.195405
DİLARA ERDEM 25.512.53.75-0.25239.195406
MİNE CANSU 2012.754.753.75238.3625407
RIFAT BEYOĞLU24.515.7510238.3625408
DENİZ ENSARİ15.51012.253.5238.3625409
BENGİSU SEBZECİ20.5126.252.5238.3625410
ESRA ÖĞÜTCÜ19.5136.752238.3625411
CEMİL ÖLÇER19.511.757.252.5237.53412
SERHAT KARABOĞA21.7510.55.253.5237.53413
MAHİR GENÇOĞLU19.25118.52.25237.53414
EMİR KAAN 15.255.7512.57.5237.53415
RAİF TEMİZ2111.57.51237.53416
OZAN SULTANOĞLU2018.75-0.52.75237.53417
MEHMET GÖKKOCA25.512.2503.25237.53418
CANAN ÜNAY15.75119.54.75237.53419
SEZEN AKÇA20.7510.59.750237.53420
YETKİN AYBEK10.7516.2568237.53421
ENES İNAM 23.51034.5237.53422
ÇAĞRI ÖZYILDIZ 22.7512.253.52.5237.53423
SUDENAZ VARLIK 2312.5-0.255.75237.53424
HAYRİ ATA22.515.5-0.253236.6975425
BEDRİ HÖKE20.25121.57236.6975426
BERTUĞ ÖZ20.2512.54.53.5236.6975427
BELMA SERTKAYA19.75588236.6975428
KORAY TUFAN22.59.2590236.6975429
FERAY TUGAY21.259.259.750.5236.6975430
SAİD CANDAN24.516.2500236.6975431
SAFFET DAĞDEVİREN16.2510.258.256236.6975432
PERİHAN GÜLMEZ20.7512.2543.75236.6975433
MİNE SEYREKOĞLU25.756.755.752.5236.6975434
OSMAN AKAR17.2511.57.254.75236.6975435
SEMANUR BAYRAK20.59.57.753236.6975436
MERTAY SERGİN19.2512.758.750236.6975437
BERFU ÖÇAL22.25132.752.75236.6975438
SALİH BOSTAN21.5115.253236.6975439
ZEYNEP GÖKÇE 227.58.52.75236.6975440
YUNUS HASIR20.512.757.50236.6975441
BERRAK DOKUMACI22.512.523.75236.6975442
GÜNER EMİRHAN 18.513.2590236.6975443
İSMET EFE ÖZYURT 25.2513.2511.25236.6975444
SELMAN AKCA28.755.751.754.25235.865445
ŞÜKRÜ YÜCE24.2597.250235.865446
DENİZ ARMAĞAN 2210.56.251.75235.865447
MELİH DEMİR26.510.254-0.25235.865448
MURAT GÜRELİ2412.251.52.75235.865449
ONUR DÜZ19.2515.52.753235.865450
MÜSLÜM UZUNCA19145.52235.865451
DOĞAN ELMA16.2516.56.751235.865452
EYÜP GÖKHAN ŞANLIKAN11.512.758.757.5235.865453
DEFNE TATLI2115.51.252.75235.865454
METEHAM AYYILDIZ 26.75113.25-0.5235.865455
ÖZGÜR ALEYNA 2411.2550.25235.865456
BATUHAN GÜZEL 27.758.253.51235.865457
MERT TAŞ 23.751303.75235.865458
SEREN ALAGÖZOĞLU9.751117.52235.0325459
HURİYE SEÇKİN24.512.503.25235.0325460
YELDA GÜZEL19.513.257.50235.0325461
YİĞİTCAN ARSLAN21.2512.754.51.75235.0325462
VAHİDE ÇINAR27.7510-0.53235.0325463
DORUKHAN MORGÜL23215.250235.0325464
FEZA OKUYUCU12.7512.7511.253.5235.0325465
BERKAN KARKIN21.757.758.752235.0325466
NAFİYE ATABEY24.257.258.750235.0325467
SERAP SAATÇIOĞLU22.2511.54.52235.0325468
ELVEDA BÜYÜKPASTIRMACI23114.252235.0325469
CEMAL HAMDEMİRCİ2210.757.50235.0325470
ZÜBEYDA AHISKALI2114.75-0.254.75235.0325471
MUHAMMED FATİH AKSEL1912.756.252234.2472
FİRDEVS ARSLANKEÇECİOĞLU19136.251.75234.2473
MÜRSEL ATDAYEVA194.511.754.75234.2474
MUSTAFA ERSAGUN DEMİRCAN19.7514.254.51.5234.2475
MEHMET NURİ ESEN23.2512.50.753.5234.2476
SETANAY KORKMAZOĞLU17.515.2525.25234.2477
SEMİNA MUŞ23.257.59.250234.2478
YASİN BAYRAKÇI21.7514.752.51234.2479
ÜLKÜ GÜNGÜNEŞ2310.2560.75234.2480
TAMER TANRIKULU2495.251.75234.2481
BETÜL SARI16.2514.258.51234.2482
MERİÇ İŞGÖREN22.5134.50234.2483
EZEL SARIKAHRAMAN12.75516.55.75234.2484
OKAY DİKEN22.513.254.250234.2485
GÖZDEM KEKLİKÇİOĞLU21.7512.754.51234.2486
SEHER ÖZLEM ŞİMŞİR21.513.754.750234.2487
MUSTAFA RAŞİD ŞENGÜLEROĞLU21.58.754.755234.2488
ASLI YILMAZ 25.514.250.250234.2489
SUDE NAZ ARIK 28110.250.75234.2490
RABİA KUŞ 23.7510.523.75234.2491
BERK BARDAKCI 24.7513.7501.5234.2492
ALİ MERT OKUR 22.511.256.250234.2493
MARUF GÜLŞAN1999.252.5233.3675494
MERT FAKIOĞLU22.513.252.751.25233.3675495
ŞERAFETTİN TOPBAŞ24.58.756.50233.3675496
FEHMİ KOL2210.255.751.75233.3675497
MÜMÜN FATİH ATEŞLİ24.512.2530233.3675498
KENAN SELÇUK TOKGÖZ22125.750233.3675499
SEDANUR ATMIŞ2014.2514.5233.3675500
NİHAN GÖKÇE24.257.58.25-0.25233.3675501
HAZAL ARDIÇ147.7513.54.5233.3675502
ZERRİN SÖNMEZ19.513.254.52.5233.3675503
TUNGA UTKU18.7515.752.52.75233.3675504
BALSATAN ROTİNDA 26.751120233.3675505
ÇELİK HİVİDAR 23.594.253233.3675506
YİĞİT KARADAĞ 24.7510.252.52.25233.3675507
NURSEL KOCAOĞLU 20.7511.754.52.75233.3675508
ŞEYHMUS GÜRÜN17.759.59.752.5232.535509
NEBİ PALA2013.754.751232.535510
ARDA NERMİN GÜNDOĞAN22.51331232.535511
HAKAN TÖNGE16.2515.2571232.535512
REŞAT KARCIOĞLU28.759.751.5-0.5232.535513
İREM MERTOL21.2511.2570232.535514
GÖKMEN SEVİMKAN25.512.51.50232.535515
ÖMER YORBIK21.25117.250232.535516
DİLEK GÖKSOY17.512.59.50232.535517
YUSUF GERİLMEZ8.51111.258.75232.535518
AKSEL DOĞRUL15.7510.2512.51232.535519
REŞİT VOLKAN GÖKCE23.5961232.535520
SİMENDER ERGÜLÜ EŞMEN16.512.54.256.25232.535521
FATİME PEKCAN171543.5232.535522
ELİF TUĞÇE BARÇA17.759.258.753.75232.535523
FUNDA ÖZMADEN20.7513.53.51.75232.535524
AYTAÇ DAŞCI19.511.755.752.5232.535525
BATU DEMİRAY 23.52.594.5232.535526
DOĞAN MERT 2113.541232.535527
SUDE ÖZDEMİR 24.511.7530.25232.535528
ENES TAHA AKYEL 25.513.750.5-0.25232.535529
SELEN YİRMİBEŞOĞLU 23.7558.752232.535530
FATMA EFSUN BOZAN27.580.753231.7025531
TURĞUT ALTIN19.25128.25-0.25231.7025532
ECENAZ IŞILDAR15.54.7514.754.25231.7025533
GÜRKAN ALTINBOĞA2310.55.750231.7025534
NİMET DİDEM İNCİ KENAR1511.258.754.25231.7025535
TUBA HANIM NALBANT22.512.7531231.7025536
NURAY ÇAĞLAR2214.2512231.7025537
MESUDE KORUCU24.2511.253.750231.7025538
YUSUF ZİYA SANDAL1911.758.50231.7025539
RUKİYE ONUR21.511.55.251231.7025540
KERİME RUMEYSA AKPINAR19.251343231.7025541
ÖZEN CORUT23.7511.753.750231.7025542
SÜLEYMAN SERDAR IZATOV18.2514.756.250231.7025543
MÜRÜVET TATAR15.2515.59.25-0.75231.7025544
MEHMED UĞUR HODJAOGLU13.7511.2514.250231.7025545
ORÇUN GÜLSEREN19.512.257.50231.7025546
CELAL PER16.51012.750231.7025547
HALİL CAN APA9.2511.517.750.75231.7025548
MUNİSE ÖZET189.25120231.7025549
ORKUN SÜVERAN15.251185231.7025550
FAHRİ PEKGÖZ11.2514104231.7025551
OĞUZHAN MARAZ 27.2512.50-0.5231.7025552
Berna Gürmüş19.513.255.750.75231.7025553
SU KILIÇ17.7511.758.51230.87554
DUHAN İBİŞ24.59.251.254230.87555
MELİHA ULUSOY17.7513.256.251.75230.87556
İBRAHİM BARIŞ NURALIN16.7512.755.753.75230.87557
TURGAY ORHON16.258104.75230.87558
NADİDE TOHMA25.2510.253.50230.87559
NEZAKET SEVDİYAR18.2510.75100230.87560
MEHMET RAŞİT ÇETİNKOR21.251133.75230.87561
MELİKE ELİF ÇAVDAR2312.752.750.5230.87562
GÖZDE KÜBRA GENÇDAL20.2513.255.50230.87563
ŞERİFE YASEMİN ÜŞENMEZ1910.758.750.5230.87564
MELİSA ATİK169.25121.75230.87565
IŞIL ZAİM13.75107.57.75230.87566
DEMİREL KÜRŞAT 20.756.7511.50230.87567
KÜÇÜKYILMAZ EMİR 23.2512.253.75-0.25230.87568
ŞEVVAL NUR AYDIN 21.758.756.252.25230.87569
ÇALIŞKAN KARDELEN 22.7511.250.54.5230.87570
AYÇA GİZEM SAVAŞ 28.75100.250230.87571
YILMAZ FURKAN 2311.252.252.5230.87572
MİRAY BOZER17.511.7572.5230.0375573
VELAT FİDAN1315.2573.5230.0375574
KASIM GEZER20.25125.51230.0375575
EVREN KUYUCU14.5024.250230.0375576
BİRSEN ŞEKERLER24.259.751.753230.0375577
BERKECAN ÇOKER10.510.7513.254.25230.0375578
VAHDETTİN TALHA ELÇİ2215.7510230.0375579
KARA IRMAK 24.7511.252.750230.0375580
ŞAFAK İPEK 26120.750230.0375581
BETÜL SUVACI 2312.253.50230.0375582
IRAZCA NAS16.7510.56.754.5229.205583
YALÇIN KAAN18.56.510.53229.205584
ATİYE MELTEM BOYBEK23.59.754.251229.205585
İSA ÖZCANLI15.7512.757.752.25229.205586
GÜLSÜM EROL9.757.517.254229.205587
ATAHAN SALMAN SEVER18.7512.255.52229.205588
BESTE YEĞEN19.58.56.753.75229.205589
İBRAHİM FUAT OLMUŞ26.256.2560229.205590
PELİN TOPER18.513.257-0.25229.205591
MEHMET ALİ KARAMERCAN16.58.59.54229.205592
ÖMÜR DOMBAYCI17106.55229.205593
PEYVENT BİLİCAN14.2515.55.253.5229.205594
MUKADDES ŞALKACI17.7513.257.50229.205595
GÜLDEN ÖZDİL16.75118.52.25229.205596
VELİT SEYHAN12.755.7512.57.5229.205597
NEBİL CİHANOĞLU18.511.57.51229.205598
BERAAT ÇINKIR17.518.75-0.52.75229.205599
YAĞMUR YEGİN 21.759.256.51229.205600
EREN ERTURAN 21.5153-1229.205601
ADEM KARİP 268.75-0.54.25229.205602
TUĞÇEKKARAKUŞ 26.511.751.25-1229.205603
RESUL TURAN 24.7511.252.50229.205604
RECEP ESENTUR16.2589.254.75228.3725605
ABDULHALİM KAVUKOĞLU25104-0.75228.3725606
LÜTFÜ ÖNGÖREN2013.54.750228.3725607
SELAHATTİN ATAY21.25122.252.75228.3725608
NECMİ KANMAZ2010.2580228.3725609
IŞIK ÇİLDİR2513.2500228.3725610
MERİH ERTÜRKLER19.75126.50228.3725611
HASİBE ÇANGA238.756.50228.3725612
MAHMUT GÜRGEN21.51051.75228.3725613
NİMET KARAKOYUNLU17.25588228.3725614
ELİF AYŞE İNANÇ209.2590228.3725615
ÖNER BELGEMEN18.759.259.750.5228.3725616
MEHMET ZİYA PERİŞAN2216.2500228.3725617
HİKMET HIZARCI13.7510.258.256228.3725618
ORHAN CEYLAN18.2512.2543.75228.3725619
HYUNER YAŞA23.256.755.752.5228.3725620
TANSU YENİAY14.7511.57.254.75228.3725621
HASAN CIVAN KOYUNCU189.57.753228.3725622
DENİZALİ SAYAN16.7512.758.750228.3725623
EMRE GÜNDOĞDU 25.751020.5228.3725624
SİMAY POYRAZ 20.758.755.753228.3725625
GÖKÇENUR DOĞAN 21.58.56.51.75228.3725626
BURÇİN MERYEM LEMLİOĞLU2212.253.750227.54627
ABİDE MERVE DERLİ18.514.54.250.75227.54628
AYŞE AHSEN YAYMAN1615.53.752.75227.54629
RÜYA APAYDIN21.758.57.750227.54630
BERFİN CAN IŞIKOĞLU1815.254.750227.54631
MUSA GÜRCAN18.7516.2512227.54632
MAHMUT EMRE TORAMAN18.510.7571.75227.54633
SANEM GÖKÇEN MERVE ULUÖZ18.51252.5227.54634
GÖKCAN DOĞUŞ1912.756.250227.54635
HAYRUNNİSA MELEKOĞLU17.5121.756.75227.54636
KERİM KULAKSIZ21.7597.250227.54637
İNCİ ÇAYLAK19.510.56.251.75227.54638
EMİNE AYÇA GÖRMÜŞ2410.254-0.25227.54639
SEVTAP RIDVANAĞAOĞLU21.512.251.52.75227.54640
TESLİME NAZLI ALPASLAN16.7515.52.753227.54641
BC Ş YAĞMUR TURAN 21.513.7502.75227.54642
ATA TOZANLI 20.7510.254.752.25227.54643
YAVUZ ÖZMEN SÜNER25.57.253.251.75226.7075644
SELİM BAŞTÜRK AYHAN20.7514.51.750.75226.7075645
NAZ AZMAZ18.251432.5226.7075646
ZÜMRÜT ELA BACAKSIZ21.7510.751.53.75226.7075647
MÜNEVER BULAKÇI13.59.7512.52226.7075648
PINAR SÜL21.57.754.54226.7075649
MAHMUT BAKIR HEKİMAN24.2513.500226.7075650
FERDA İZGÜ1212.258.55226.7075651
BURCU ERSÖZ21.2512.25-0.755226.7075652
FERAT KEÇİK2314.7500226.7075653
ZUHAL DEMİRDAĞ16.513.754.53226.7075654
DİDEM KARABAY19.510.756.51226.7075655
MUHAMMET BAĞBUR ORAK1413.256.254.25226.7075656
NAFİZ KIYAK21.7512.53.50226.7075657
ZÜHTÜ BENER KOCACIKLI25.2510-0.53226.7075658
MEHMET VEYSEL PEKTAŞ20.5215.250226.7075659
MUSTAFA FERHAT GÖKBAYIR10.2512.7511.253.5226.7075660
GÖKÇEN SU DUR19.257.758.752226.7075661
CEMİLE AYŞE ÖĞÜT AYDIN21.757.258.750226.7075662
EMİRLİ NURİYE 24.759.753.250226.7075663
ÇELİK ÖMER 24.751111226.7075664
DAMLA ALKAN 23.7513.7500.25226.7075665
AKDNİZ EFE 22.258.570226.7075666
OSMAN SOLMAZ 22.512.752.50226.7075667
YURDUN YAYLAGÜL161110.50225.875668
MEHMET EVREN KINIK14.259.58.55.25225.875669
MÜCAHİD ORTA20.252.259.55.5225.875670
SEVGÜL KİREMİT20.25142.251225.875671
ÇAĞRI SERDAR TÜRKASLAN19.515.751.750.5225.875672
GÖRKEM TARAKCIOĞLU18.7515.253.50225.875673
ABDULSEMET AKBAL2395.50225.875674
GÖZE AYDINLI22.258.52.754225.875675
EREM ERDEN26.259.50.751225.875676
AYNUR EROĞLU23.75121.750225.875677
TUĞCE CAMCI19.2514.54.5-0.75225.875678
ZAFER FAYDACI17.75126.751225.875679
SAMET SANCAR TUNCEL22.25140.750.5225.875680
SAFİYE AKCAN PAKSOY203.7585.75225.875681
HANDAN ÖZYILMAZ22.57.255.752225.875682
HAMDİ ÇAY1916.520225.875683
BURAK ARUNTAŞ1515.2525.25225.875684
NESİBE AKTEPE20.757.59.250225.875685
HACI EMLAKÇIOĞLU19.2514.752.51225.875686
BEGÜM OĞUZSOY20.510.2560.75225.875687
İRFAN GENÇPINAR21.595.251.75225.875688
DUYAN ÇAĞATAY 23.7512.51.250225.875689
TÜRKY İKRA 27.258.50.751225.875690
Ülkü Karakaş22.573.754.25225.875691
ABDULLATİF TAY15.511.2510.75-0.25225.0425692
ASLI BEKLER18.511.7561225.0425693
MEHMET FATİH ÇUKURLUOĞLU16.510.2510.50225.0425694
YEŞİM MIZRAK19.598.750225.0425695
SEVGİN GÜLTEKİN11.2515.2511-0.25225.0425696
MÜRSELİN KARAKÖSE23.57.56.250225.0425697
GÜLİZ AÇIL18.759.590225.0425698
KEMAL CANTAY20.7511.54.250.75225.0425699
GÖKAY MERSİN23.251400225.0425700
SEDAT KAYKISIZ16.7511.758.750225.0425701
KUTAY ALPEREN21.7514.75-0.251225.0425702
SERDAR BORA BAYLAN23.7512.750.750225.0425703
SEVGİ BODUGÖZ188.757.53225.0425704
ABDURRAHMAN FUAT YILMAZ GELEBEK133.2515.255.75225.0425705
AYŞE PINAR PEKCANDANOĞLU197.759.51225.0425706
SAİM UZUNÇAKMAK18107.252225.0425707
SEZİN ERMENEK23.759.251.253225.0425708
ALEYNA EMLEK1912.55.250.5225.0425709
ELANUR CANATAN16.7512.535225.0425710
BULUT ARGON18.512.533.25225.0425711
SAVAŞ ÇETER228.756.50225.0425712
KIVILCIM ARAZ SERVER19.510.255.751.75225.0425713
SONER ALİSİNANOĞLU2212.2530225.0425714
DAĞHAN ERGUT19.5125.750225.0425715
ZEYNEP ILGIN KAPLAN23.25101.52.5225.0425716
HACI HASAN BÖCÜ24.511.501224.21717
ELA SARIYAR19.58.259.250224.21718
MÜBECCEL ÖZYAZICI20.259.57.250224.21719
ILGAZ BÖLÜKDEMİR20.2512.53.750.5224.21720
MERAL LEMAN ZİNNUROĞLU21.7513.751.50224.21721
NEŞE YAZICI EROL21.5114.50224.21722
ŞUAYIP KANGAL19.516.510224.21723
YURDAGÜL ALLI16.2511.572.25224.21724
SİMAY YACI24.759.2521224.21725
HATİCE ÖZGE AYAR18.75126.5-0.25224.21726
BUKET SERDAROĞLU2012.54.50224.21727
MAHPERİ GÜRLER201421224.21728
SEZAİ ALTUNYAPRAK19.7597.50.75224.21729
MEHMET YAVUZ ÇAVAK19.511.7550.75224.21730
SELCEN KÖYLÜOĞLU15.2514.57.250224.21731
MİHRİMAH SELCEN ELVERDİ18.7512.53.752224.21732
BATURAY KANSU ALTUNTAŞ13.7515.2571224.21733
FARUK KANBUROĞLU26.259.751.5-0.5224.21734
ÖZLEN HIDIROĞLU18.7511.2570224.21735
BERCİS TEKEL2312.51.50224.21736
SELMA SADUNOĞLU18.75117.250224.21737
ELİF NİHAL SUVARİ1512.59.50224.21738
MERVE AKMEŞE61111.258.75224.21739
NURDAN ÖLÇÜCÜ13.2510.2512.51224.21740
SAADET DURÇ ÖZTÜRK21961224.21741
YONCA SUNGAR1412.54.256.25224.21742
İSHAK YAKKAN14.51543.5224.21743
KÜÇÜKMİDİL MERVE 26.58.7510.75224.21744
ELİF BAŞBUĞA 22.56.254.254224.21745
GANİM KAYMAS20.7511.750.53.75223.3775746
KEMAL KÜRŞAT ONAY206.756.253.75223.3775747
NUMAN PEHLİVANLI14.2512.54.755.25223.3775748
ATİLLA SÜLEYMAN KARAALIN161055.75223.3775749
FUAT ERNİS TÜREN9.758.2512.756223.3775750
MUZAFFER KIZIL5.51116.753.5223.3775751
FATMANUR ÖZGÜN20.757.2571.75223.3775752
CEM ÖZER ÇELİK2010.53.752.5223.3775753
MUSTAFA KEMAL ERTAŞ23103.750223.3775754
TOLGAHAN ULU18.7512.52.752.75223.3775755
DUYGU KAN16.75128.25-0.25223.3775756
HAMİT ÖZSAYIM134.7514.754.25223.3775757
ALİ TALAN20.510.55.750223.3775758
TUĞÇE TUĞYAN12.511.258.754.25223.3775759
SÜHEYLA ULUBAŞOĞLU2012.7531223.3775760
SEBİHA BAYKOCA19.514.2512223.3775761
AHMET ALİ İLİK21.7511.253.750223.3775762
ALPARSLAN KARASATI16.511.758.50223.3775763
ATİLLA ÇAKALOĞLU1911.55.251223.3775764
SALİHA DİLEK MAHİROĞLU16.751343223.3775765
GÖKMEN ALPASLAN SELÇUK2011.253.52223.3775766
CEREN TAŞYARAN 23.56.2570223.3775767
ENES PAPAKÇI 21.751410223.3775768
AHMET TERZİ 19.511.752.752.75223.3775769
MURAT ÇELİK 22.2510.53.50.5223.3775770
MURAT ÇELİK 22.2510.53.50.5223.3775771
MÜCADİYE SAĞCAN1512.256.752.5222.545772
ENDER ALTINDAŞ13.5136.753.25222.545773
HÜSEYİN DİNÇ14.75127.752222.545774
SABRİ KAMIŞ20.7513.7511222.545775
REHA BERKSUN21.7511.2530.5222.545776
ELİFCAN CANACANKATAN18.7598.750222.545777
FİLİZ İŞBİLİR23.59.752.251222.545778
ABDULSAMET ASLANALP23.25121.250222.545779
ALİRIZA TOSUNOĞLU228.551222.545780
ESRA NUR BULUR21.510.754.250222.545781
DAMLA BAĞCIK1812.560222.545782
OLGAÇ ŞENÖZ21.755.59.250222.545783
HANIM ÜZEN177.7583.75222.545784
ATAALP ATEŞÇİ18.759.256.52222.545785
SEMİNE DORUK19.7510.54.252222.545786
YENER KUVANÇ16.512.752.54.75222.545787
TAHSİN AHÇI15.2513.256.251.75222.545788
ALAADDİN ADIGÜZEL14.2512.755.753.75222.545789
BELGİN EMİNE BAYAM13.758104.75222.545790
RENGİN ASLIHAN TULMAÇ22.7510.253.50222.545791
ŞERKAN UMUT 22.7594.750222.545792
BCHÜSEYİN OĞLU 25.2511.2500222.545793
BOZKUŞ EMİR 20.7514.251.50222.545794
İŞLEK ÖZGÜR 22.512.750.251222.545795
EFE EROĞLU 23.2513.25-0.250.25222.545796
ARDA ÖZTÜRK 18.512.53.252.25222.545797
M ALİ DERVİŞOĞLU 19.512.53.51222.545798
ERVA GAMZE DUMANLI 17.5103.255.75222.545799
ERTAN İŞLER22.251400221.7125800
YILDIRIM BOLAT24.510.501.25221.7125801
İHSAN BURAK BELDEK16.2512.257.750221.7125802
İLKAY SERVET17.56120.75221.7125803
AZİZ AKTUNA16.2513.256.750221.7125804
GÜLŞEN YETKİNŞEKERCİ1712.257.5-0.5221.7125805
AYBÜKE ALTUNOK17.7512.256.250221.7125806
GONCAGÜL OLGAÇ189.58.750221.7125807
BENGÜ SELVİ16134.752.5221.7125808
DİLAY SARGIN11.5137.54.25221.7125809
EFKAN BAYKANER17.2512.57.5-1221.7125810
SEVAY ALEMDAR12.7510.758.54.25221.7125811
BÜŞRA SULTAN ZOBU11.510.514.5-0.25221.7125812
BATURHAN KAYNAK24.251101221.7125813
LEZİZ YADİGAROĞLU16127.50.75221.7125814
SELİMCAN TURANLI16117.51.75221.7125815
TUĞSEM ÇELİKTAŞ2113.2520221.7125816
AHMET GÖKHAN ARASOĞLU17.25883221.7125817
IRMAK MUTLU23.25940221.7125818
ONURCAN DUMLU17.75125.51221.7125819
ÜBEYDULLAH ÜSTÜN12024.250221.7125820
KUMSAL ŞENLİK21.759.751.753221.7125821
ERAY BATUR810.7513.254.25221.7125822
GÜNEY BALKIŞ 23.513-0.250221.7125823
ABA MERT 24.59.520.25221.7125824
YİĞİTCAN AKP NAR 2510.2510221.7125825
KEREM CAN TAYTAN 249.2530221.7125826
FURKAN ŞAHİN 23.758.7503.75221.7125827
MERYEM YILMAZ 24.2510.510.5221.7125828
GÜLNAZ SAÇLI12.2516.253.54220.88829
BERRİN KATRAN20.5140.51220.88830
EMİNE ATASOY14.2512.757.251.75220.88831
ASUDAN TUĞÇE YÜKSELMİŞ16.57.5102220.88832
FATİH RIFAT SEZGİN17.512.53.752.25220.88833
CANBERK EGİN21.512.251.251220.88834
SİMİN HAKYOL14.758.7575.5220.88835
ŞEBNEM BAŞER19.7510.550.75220.88836
ESMA ÖZLEM LEVENT20.56.590220.88837
CEYDA ÖNEY KURNAZ16.259.755.54.5220.88838
AYDAN TIRAŞ18.5114.751.75220.88839
FEYZAHAN SAĞIR1613.257-0.25220.88840
GÜNEŞ HELVACI148.59.54220.88841
MUHAMMED ALİ ESKİMEZ14.5106.55220.88842
VOLKAN AKBABA11.7515.55.253.5220.88843
EMRECAN BÜYÜKYAZICI15.2513.257.50220.88844
VOLKAN TÜLÜ 24.511.500220.88845
KÜBRA NUR KARADİŞ 24.257.255-0.5220.88846
ZEYNEB HAKSA L 249.253.25-0.5220.88847
GÜLŞAH KARABAĞ 25.59.510220.88848
ALİ DEMİR 2274.52.5220.88849
ALİ DEMİR 2274.52.5220.88850
MEHMET ÖZGÜR ERGENLİK21.59.52.52.25220.0475851
AHMET ÇAĞRI PULAT26.258.501220.0475852
ARİFE ESRA SAKALLI17.75131.53.5220.0475853
ÖZER DOĞRUOL23.2512.500220.0475854
MEHTAP AKAY15.2511.753.255.5220.0475855
NURİ SU18.512.254.250.75220.0475856
AYDEMİR TUĞCUGİL18.2514.530220.0475857
SİDAR DAĞLIOĞLU1599.752220.0475858
BEYZA BERENT25.259.751-0.25220.0475859
VESI ÜNGÜR18.511.2533220.0475860
VİLDAN SÖYLER1110.514.250220.0475861
CANSEN EKİCİ22.510-1.254.5220.0475862
YÜCE BAĞLI20.756.254.754220.0475863
MUAMMER HAYRİ AKKAYA2110.254.50220.0475864
CEVAHİR GÖKŞEN1811.551.25220.0475865
KÜRŞAT ÖZÜAK19.512.751.52220.0475866
SEMİH İMAMOĞLU17.59.256.52.5220.0475867
ŞENOL ÖZCANOĞLU17.513.54.750220.0475868
GAMZE ÇALIK18.75122.252.75220.0475869
ADEM BAŞAK17.510.2580220.0475870
SAYGIN AKGÜL22.513.2500220.0475871
ŞERİFE EZGİ SÖNMEZER17.25126.50220.0475872
NUR ALEYNA ÖZDİKMEN20.58.756.50220.0475873
ARDA ALOĞLU191051.75220.0475874
MELİKE DÜNDAR 24.25722.5220.0475875
SEMA EDA DEMİR 22.2510.2503.25220.0475876
CİHAN BOZKURT 23.255.570220.0475877
ÖZAYNA ŞE Y*NUR 208.56.50.75220.0475878
ALİ KEMAL ILGIN21.5110.252.75219.215879
GÖKTEKİN KARAKAŞ2212.501219.215880
YILDIZ EKMEN1612.756.750219.215881
ABDÜLSAMET AKASYA16.511.254.753219.215882
BEKİR TEKELİOĞLU20.511.2530.75219.215883
FATİH MEHMET GENCAN17.7514.251.751.75219.215884
NİHAL KARAKURT20.51500219.215885
ENNUR ERDAĞ17.75611.750219.215886
AHMET SERCAN GÜLDEN18107.50219.215887
RAMAZAN SİPAHİ16.759.7581219.215888
KALENDER İÇTÜZER20.258.754.252.25219.215889
AYCAN ÖZDEN KERİMOĞLU20.759.254.750.75219.215890
ARİF ALIŞIK1414.252.54.75219.215891
BİLGE TOPUKSAK1316.524219.215892
RABİA ŞEBNEM ARSLANGİRAY19.251312.25219.215893
CEREN BUĞLEM ÇALIŞICI19.258.57.750219.215894
ŞEVKET KESİM15.515.254.750219.215895
NEVRİYE ADANIR16.2516.2512219.215896
CİHAN CANBAZ1610.7571.75219.215897
RUTKAY UÇAR161252.5219.215898
MÜGE YETER16.512.756.250219.215899
ŞÜKRAN DEMİREL15121.756.75219.215900
SEMA NUR ERAVCI 1913.251.51.75219.215901
ÖMER FARUK ŞANLI 24.756.750.253.75219.215902
KANDEMİR KAAN 18.7515-23.75219.215903
HALİD BATMAZ16.59.257.52218.3825904
BADE BAKAR23.756.255.5-0.25218.3825905
ÜNAL YAMAK20.251320218.3825906
MUHAMMED HASAN KOCAKAYA ALTUNDAL22.2511.2501.75218.3825907
ALMALA PINAR ENGİN13.5138.750218.3825908
PETEK YAĞAN21.75130.75-0.25218.3825909
İPEK CİRİT KOÇER268.51-0.25218.3825910
ALEVTİNA ÇALIŞ20.759.54.250.75218.3825911
MERJEN ALTINIŞIK21104.250218.3825912
HİMMET HALICI18.2514.752.250218.3825913
KEZBAN ARMAĞAN196.54.755218.3825914
İSMAİL ŞENOL KARAKULAK18.758.755.752218.3825915
AYŞE GİZEM SEVİNÇ15.7511.7561.75218.3825916
MELİHA ESRA SAMSA15.7515.540218.3825917
SEVCAN KARAAĞAÇ19.251420218.3825918
NAZIM BÖLÜKBAŞ197.754.54218.3825919
VEHBİ ERSANLI21.7513.500218.3825920
DİDEM AYŞE AKYÜREK9.512.258.55218.3825921
SELEN ÜNALAN18.7512.25-0.755218.3825922
NEZİR ÜREYEN20.514.7500218.3825923
ÖZEN ÖZLEM KILAÇ1413.754.53218.3825924
ŞAHİKA SERTOĞLU1710.756.51218.3825925
OLCAY BAŞAK ÇERİK11.513.256.254.25218.3825926
NİLÜFER DEMİRTAŞ19.2512.53.50218.3825927
OĞULCAN KARADAĞ 20.7515-0.50218.3825928
TUĞBA VİLDAN YILMAZ24.25704218.3825929
256.251.752.25218.3825930
BÜŞRA CEBECİ 21.2511.52.50218.3825931
ALPEREN ÖZTÜRK 21.510.7503218.3825932
SEYFETTİN DEMİRKAPI20.757.56.750217.55933
ŞİRİN SÖZERİ21.2512.7501217.55934
SELDA ÇUBUK15.7512.753.53217.55935
EMRULLAH ÇIPLAK13.5138.50217.55936
MARAL ARICI18.758.2562217.55937
SONAY ÇAKIR20.59.7504.75217.55938
FERHAN GÜROL19.2512.251.252.25217.55939
TİMUR DİL2012.51.251.25217.55940
RIDVAN TAŞÇI17.758.757.51217.55941
METE KELEŞ21.75010.52.75217.55942
NURBANU ATICI22102.250.75217.55943
SUZAN PUSTU13124.55.5217.55944
SERKAN TÜRE19.510.53.251.75217.55945
MEHMET HÜSEYİN AYAZ17.7511.51.54.25217.55946
AYŞE GÜLÇİN ALBAY19.5122.251.25217.55947
MEHMET İKBAL KULA16.7513.753.51217.55948
CEBBAR ERTAN17.75142.251217.55949
YİĞİT ALMOFTI1715.751.750.5217.55950
AKIN ÇAPANOĞLU16.2515.253.50217.55951
AHMET TUNÇ GÜMÜŞÇÜ20.595.50217.55952
SERRA KİREÇÇİ19.758.52.754217.55953
HÜSEYİN YAVUZ KAŞIKÇI23.759.50.751217.55954
TURGAY YILMAZ KAZANCI21.25121.750217.55955
BERRE AKYILMAZ16.7514.54.5-0.75217.55956
CEYLİN ŞATIROĞLU15.25126.751217.55957
TAHİR SOYALP19.75140.750.5217.55958
DUÇEM DAĞDELEN17.53.7585.75217.55959
AHMET BİLGEHAN İŞİ207.255.752217.55960
MAİDE İYİKÜLAH16.516.520217.55961
YAHŞİ ALPEREN 2392.50.5217.55962
GÜRKAN KILINÇ 24.7591.250217.55963
EREN MÜKAN 19.7512.753.25-0.75217.55964
ZELİHA DEMİRKAN 20.583.752.75217.55965
YAKUP DAĞTEKİN15.58.759.51216.7175966
ALİ OZAN NİŞANCI20.511.51.751216.7175967
BERİL GÜLÜŞ İŞBİLEN19.513.251.250.75216.7175968
FATMA ESRA İNER KÖKSAL1713.2540.5216.7175969
G YILDIZ16.259.756.752216.7175970
EREN OMAY18.59.551.75216.7175971
ERGÜN ARIKAN18.510.55.750216.7175972
UMUT SEDA YAKUT13.7510.257.253.5216.7175973
NİSA ÇELİKEL19.2511.753.50.25216.7175974
CANSUNUR TEVDİK8.7515.2511-0.25216.7175975
ASİYE BURCU AYŞEN217.56.250216.7175976
AYCAN VARÜRER16.259.590216.7175977
MUHAMMET TAYYİP ORAN18.2511.54.250.75216.7175978
FURKAN ARARAT20.751400216.7175979
FATOŞ YAVUZHAN14.2511.758.750216.7175980
OKAN SÜĞÜT19.2514.75-0.251216.7175981
ŞEYMA MELİHA TAŞPINAR21.2512.750.750216.7175982
SAADET NİLAY EDİZ15.58.757.53216.7175983
BİLGİ TANER10.53.2515.255.75216.7175984
ŞAFAK FİRİK16.57.759.51216.7175985
YASER SINICI15.5107.252216.7175986
AYŞE BÜBER21.259.251.253216.7175987
SONGÜL CANER16.512.55.250.5216.7175988
KAMİL ZEYLİ14.2512.535216.7175989
MERT METİN BARDAKÇI1612.533.25216.7175990
NURİ CAN SAVCI 254.7541216.7175991
IŞIL SU AKBAL 259.7500216.7175992
MUHAMMET ÇELİK 21.7515-20216.7175993
ALEYNA ALKAN 25.253.2560.25216.7175994
YUSUF TALHA TUNÇ 1811.7505216.7175995
DOĞAN SAYGIN19.756.757.50.5215.885996
İDİL MUSA22.58.2503.75215.885997
UĞUR OKTAY15.515.51.52215.885998
EGEMEN GÖKDEMİR17.75114.751215.885999
HÜSEYİNCAN ATİLLA20130.51215.8851000
SANCAR KAVMAZ15.75153.750215.8851001
TEVHİD SAĞIRKAYA15.2513.751.54215.8851002
NİLSU BÖLÜK129.594215.8851003
DEĞER ÖZDENOĞLU155.258.256215.8851004
MÜBERRA ALPSAN GÖKMEN21.758.53.251215.8851005
ONUR SALİH ŞENVER24.2510.5-0.250215.8851006
MİNA BİRİ23.2592.250215.8851007
EMİN ONRAT15.7512.256.50215.8851008
CEYHAN ÖZGEDİK14.57.511.750.75215.8851009
ZELAL ERGÜLER1611.570215.8851010
REZZAN TOK218.541215.8851011
ÖZLEM OLGUN17.75124.750215.8851012
HİKMET EKİN KILIÇOĞLU2011.51.51.5215.8851013
NERİMAN AKÇAY19.5141.75-0.75215.8851014
FUNDA ÖZLEM KÜÇÜKCERAN217.755.750215.8851015
HİLAYDA YAKAR2010.754.25-0.5215.8851016
ZEKERİYA SARAN17.759.57.250215.8851017
ÖNDER TURGUT TAMER17.7512.53.750.5215.8851018
OĞUZ UYGUN19.2513.751.50215.8851019
SARE GÜZELKÜÇÜK19114.50215.8851020
OKYAR İPEK1716.510215.8851021
GÜLEN ECE KAL13.7511.572.25215.8851022
HAVVA İNANMAZ22.259.2521215.8851023
SAKİNE KALKAN16.25126.5-0.25215.8851024
RÜMEYSA BALABAN17.512.54.50215.8851025
ÖZGÜR SİNAN ŞANVERDİ17.51421215.8851026
MUHAMMED RIZA SARITAŞ17.2597.50.75215.8851027
ERKAN BALTACI1711.7550.75215.8851028
MUHAMMET DEVRAN MAHLİ12.7514.57.250215.8851029
BİRGÜL KİRİŞCİ16.2512.53.752215.8851030
GÜÇBİLEKLİ MİNE 22.56.754.50.75215.8851031
SILA ERDOĞAN 21.259.751.751.75215.8851032
MUSTAFA ÖZGAN 218.7504.75215.8851033
TÜRKMEN KORAY 20.75112.750215.8851034
FÜSUN TURAN1949.51.75215.05251035
EYYÜP KİTAPÇI22.758.7520.75215.05251036
VAZİR AKBER SÜMENGEN13.52.75180215.05251037
MEHMET GÖKÇE COŞAR22.759.502215.05251038
MUHAMMED FURKAN BÜYÜK20.513.7500215.05251039
ALİ RIZA HOŞER22.256.752.752.5215.05251040
MÜCAHİT HAZAR19.511.2530.5215.05251041
HÜLYA UZUNOĞLU17132.51.75215.05251042
ÖMER FARUK NURLU154.510.254.5215.05251043
BİCEM KURTÇU11.25513.254.75215.05251044
MELDA KARATÜRK16.256102215.05251045
ALAYÇA KURTULDU156.7593.5215.05251046
AYBİKE TOSKA17.59.755.51.5215.05251047
ESER ŞANDIR15.2513.254.751215.05251048
NACİYE BÜYÜKCENGİZ20.2511.2511.75215.05251049
AHMET MERT ATBİNİCİ2554.250215.05251050
ZÜBEYDE ŞAŞMAZ13.51055.75215.05251051
ERSEN HONDUR7.258.2512.756215.05251052
GÜVEN GEYİR31116.753.5215.05251053
NEHİR YALDIZ18.257.2571.75215.05251054
FEVZİ FIRAT ŞEVKETFEROĞLU17.510.53.752.5215.05251055
HAYRİYE YOZGAT20.5103.750215.05251056
DİNÇER AYDIN DİZBAY16.2512.52.752.75215.05251057
SAHRA ATEŞCİ 24.259.75-0.250.5215.05251058
KENAN AHMET BİLGİ18.759.56-0.25214.221059
MUHAMMET AKBAŞ ÖNCEL16.75123.252214.221060
FARİS ALTINGÖZ16.512.254.251214.221061
MÜMÜNE İNCE18.58.756.750214.221062
CEM YAŞAR ÇİMEN1911.251.752214.221063
TUNAHAN KELEŞCE20.2511.250.252.25214.221064
HALENUR CAF23.2510-0.251214.221065
HASAN SERKAN TUĞCU23.757.752.75-0.25214.221066
SEÇİL ÖĞÜDEN15.511.561214.221067
TEVFİK ÖZGÜN KINDIR19.25113.750214.221068
ZÜHAL GÜLSÜM TEĞİN19.2511.2530.5214.221069
MUKADDER EZER16.2598.750214.221070
MERVE NUR KILIÇCIOĞLU219.752.251214.221071
ŞADİYE SELİN OLCAR20.75121.250214.221072
NİLAY DURSUN19.58.551214.221073
NEZİH KARNAS1910.754.250214.221074
MAHMUT ESAT MERTSOYLU15.512.560214.221075
RABİA SÖZEN19.255.59.250214.221076
SABRİ SEFA ALABAY14.57.7583.75214.221077
BAHATTİN KAYAOĞLU16.259.256.52214.221078
HULUSİ KIRIŞ17.2510.54.252214.221079
GÜLNUR TOKTAŞ1412.752.54.75214.221080
ASLI SELİN TAŞDÜZEN23.7510.50.25-0.5214.221081
GÜLİSTAN KÖTÜZ 26.757.2500214.221082
MUHAMMED TAŞOĞLU 14.2515.504.25214.221083
CAN KUTLAY 20.510.530214.221084
ARDA DAŞKIN 24.59.2500.25214.221085
SERHAT TÜRK16.54.59.753213.38751086
ERSAN BOYLU14.51423.25213.38751087
AYSUN DEMİRKOL19.7512.251.750213.38751088
DEVRİM KARDAŞ17.5140.51.75213.38751089
ASIM SOYER20103.750213.38751090
İMREN ŞEYHANLI21.510.2502213.38751091
SÜREYYA OZAN18.7511.252.251.5213.38751092
KÜBRA YETİM1116.255.51213.38751093
CÜNEYT DEMİRER20.510.7520.5213.38751094
DİLA EŞME2211.500.25213.38751095
BİLAL BARIŞ KARAPINAR16.759.56.51213.38751096
AYKUT GÖZCÜ19.2511.530213.38751097
CAN TÜLPAR18.759.255.750213.38751098
GÜHER KAYALI16.512.751.752.75213.38751099
ÖNDER ATEŞ BUDAK9.512.257.54.5213.38751100
İBRAHİM HALİL PİŞİRGEN14.25127.50213.38751101
ABDULLAH ÇAKAR17.7511.253.751213.38751102
SEVİNÇ TEZEL1512.54.51.75213.38751103
NESRİN DEDEOĞLU151332.75213.38751104
YÜKSEL UĞUR YILDIRIM14.2516.753.5-0.75213.38751105
ELİZ GÖZEN258.7500213.38751106
EMRULLAH BERBER13.5134.752.5213.38751107
SABRİ FENER9137.54.25213.38751108
SUNAY TARAKÇI14.7512.57.5-1213.38751109
BAŞAK DURAN10.2510.758.54.25213.38751110
CEBRAİL GÜNEBAKAN910.514.5-0.25213.38751111
ŞEHMUS ÇIRAKOĞLU21.751101213.38751112
COŞKUN ŞAHİNGÖZ13.5127.50.75213.38751113
URAZ YAĞLI13.5117.51.75213.38751114
ETHEM MÜLAYIM18.513.2520213.38751115
FATİH AVNİ YAMAN14.75883213.38751116
MELİH KİRİŞ20.75940213.38751117
ALPARSLAN YAHŞİ 21.59.520.75213.38751118
ÖMER FARUK AYAR 209.52.252213.38751119
HÜRCAN ÖZDOĞAN 23.256.751.752213.38751120
BARAN BERK GÜNEL 246.752.250.75213.38751121
CEMRE TA YARAN 21.575.250213.38751122
ENİSE ÇELİK 2113-0.750.5213.38751123
ZEHRA YETİŞ R 2014-0.250213.38751124
EFEHAN KIŞLA 23.259.5-0.51.5213.38751125
BEREN ÜNAL 24.759-0.50.5213.38751126
BEGEÇASLAN POLAT 19.2513.75-0.251213.38751127
ESEN NİL GÜL 17.25141.750.75213.38751128
NAGEHAN ÖZALP17.513.751.750.5212.5551129
SEMİHA ÜSTÜNDAĞ17.51402212.5551130
TEOMAN GAYRETLİ16.257.59.750212.5551131
BENAN ERÇELİK18.56.2562.75212.5551132
ASUMAN MANSUR19.7512.501.25212.5551133
SEDA ELMALI181320.5212.5551134
AHMET EMRE KIRLANGIÇ16.2512.531.75212.5551135
ECEM ASİL23.758.7501212.5551136
MELTEM HALE 16.5132.51.5212.5551137
NUR GÜZELGÜN 2013.750-0.25212.5551138
RAHİME KIZAN19.51202212.5551139
İKLİL ONURDAĞ21.258.53.750212.5551140
SELİN AKIŞ10.510.7510.51.75212.5551141
MEDİHA ÖCAL18.755.2563.5212.5551142
EMİR NACAR20.255.53.54.25212.5551143
BERAY MERDEN16.59.2534.75212.5551144
ÖZCAN DEMİRBAŞ19.758.753.251.75212.5551145
MEHMET KORAY AKKOYUNLU1513.550212.5551146
MİNE TARKAN12.2513.754.53212.5551147
ESRA CAN KARABAĞ20.510.252.750212.5551148
SERDAR AKKOÇ147.5102212.5551149
GÜNDEM TÜRKOĞLU1512.53.752.25212.5551150
TALHA BÖREKCİ1912.251.251212.5551151
GÜROL TUNÇ12.258.7575.5212.5551152
NAZAN DOĞMUŞ17.2510.550.75212.5551153
NİLGÜN KORAY186.590212.5551154
AYŞE FULYA 13.759.755.54.5212.5551155
ERGUN YEŞİLYURT16114.751.75212.5551156
FURKAN AKSU 19.7513.7500212.5551157
TÜLİN BAYRAM 2210.251.250212.5551158
YUNUS KABAL 19.25131.250212.5551159
GÖRKEM ELMACI S 25.755.252.50212.5551160
MERVE SEZER 2111.510212.5551161
MUSTAFA NAFİZ 22.756.522211.72251162
DİLEK ŞİMŞEK16.254.512.75-0.25211.72251163
HİSAR CAN SEÇEN1811.2531211.72251164
SUAT ARİZ1687.252211.72251165
ÇAĞLANUR DERYA14.258.756.53.75211.72251166
ARMAGAN ÇUKURCU20.259.251.752211.72251167
KORHAN KASAPOĞLU18.514.7500211.72251168
BERKE ÇAMELİ15.511.755.250.75211.72251169
KUMRU DURMAN20.257.55.50211.72251170
EDA GÖZAÇAN19.754.757.751211.72251171
ŞERİF BABA18.5104.750211.72251172
SARUHAN KAZDAĞ20.5101.751211.72251173
GÜLBERAT BALIK2011.2520211.72251174
LALE ATÇEKEN22.758.520211.72251175
MUHLİS EREL256.250.751.25211.72251176
GİZEM ÇİN21.756.753.751211.72251177
ADNAN AKSÖYEK24.256.51.51211.72251178
MERYEM AKYON18.258.56.75-0.25211.72251179
BAŞARAN ECE19.2594.250.75211.72251180
KADİR AKKİLLİ21.511-11.75211.72251181
CIVAN ÇAKIL168.256.52.5211.72251182
ALPEREN GÜLPINAR15.25114.752.25211.72251183
HÜSEYİN GÖKTAŞ1712.753.50211.72251184
DİLBERNUR ÇİLOĞLU19.2575.751.25211.72251185
SEMA ESEN1612.254.250.75211.72251186
ANIL YAĞŞI15.7514.530211.72251187
PÜRCÜ MURAT12.599.752211.72251188
BERKAN İRTÜRK22.759.751-0.25211.72251189
OĞUZ KANTAR1611.2533211.72251190
ER DAMLANUR8.510.514.250211.72251191
YUSUFCAN AKIN2010-1.254.5211.72251192
MURATCAN SANDIKCI18.256.254.754211.72251193
TOP HAKAN18.510.254.50211.72251194
TUBA GİÇİK15.511.551.25211.72251195
RABİA ÖNER1712.751.52211.72251196
GEZEN HASAN159.256.52.5211.72251197
BCSÜMEYYE DÜLGER 23.756.751.751211.72251198
DAĞ EMİRHAN 21.510.50.750.5211.72251199
GÜRKAN ERDOĞAN 23.257.252.250.5211.72251200
YUMUŞAK MELİS 21.2511.2500.75211.72251201
FURKAN KÖPRÜLÜ 20.5121-0.25211.72251202
NURSİMA SEVİM 27.25600211.72251203
ALİ KARAKAŞ 20130.5-0.25211.72251204
DOĞA YETKİN15.758.57.51.25210.891205
SEVDA AKAR189.254.751210.891206
BURAK SADIK TOPLU15115.251.75210.891207
KAYA YASİNCAN18.2510.253.51210.891208
GÖKSEL GÜVENEN199.753.251210.891209
AKPINAR FEYYAZ15013.54.5210.891210
HAVVA KARAÇAM13.2513.7560210.891211
MUSTAFA PINARBAŞ17.513.75-0.252210.891212
DERİNSU MÜSLÜM18311.750.25210.891213
AVCI ARİF19102.51.5210.891214
EMİRHAN YALÇINKAYA18.55.590210.891215
EDANUR ÖZER19.259.7531210.891216
UĞUR GÜNDOĞAN20.757.754.50210.891217
YALÇINKAYA BATIK?N21.50.2510.251210.891218
ALİCAN MURAT21.2555.751210.891219
AKSAKALLI SEFA214.56.750.75210.891220
DEMİR SERHAT14.57.7510.750210.891221
ÖZMERAL MURATCAN16.56.759.750210.891222
MUSTAFA KARABAŞ20.756.755.50210.891223
FURKAN EREZ15.25611.750210.891224
ANIL DURMUŞ19.2585.750210.891225
ERENCAN ELKOCA12.5116.752.75210.891226
SAMET BİÇER22740210.891227
ALİŞAN GÜLAK21.757.52.751210.891228
FURKAN KOÇKURT20.58.752.751210.891229
ÖNDER BEKTAŞOGLU22.254.54.252210.891230
CENGİZ DEMİR2433.752.25210.891231
KABAKÇI İREM21.757.2540210.891232
SERKAN TÜRK14.7510.2517210.891233
SENANUR AKÇA17.510.7513.75210.891234
GİZEM ERKİN18.5110.752.75210.891235
CANER İPEK1411.254.753210.891236
UĞUR ALTUN1811.2530.75210.891237
KARAKURT FEYZA15.2514.251.751.75210.891238
AKKUŞ CEYLAN181500210.891239
EBRAR TAHTAKALE15.25611.750210.891240
ONUR ÇOKASLAN15.5107.50210.891241
AKPINAR TAHİR14.259.7581210.891242
SULTAN YÜCESAR17.758.754.252.25210.891243
BAYER EKİN18.259.254.750.75210.891244
BURAK TUNCER11.514.252.54.75210.891245
SARITAŞ AYFER10.516.524210.891246
YUMUŞAK MELİS16.751312.25210.891247
MUHAMMET ÇOBAN 20.512.500210.891248
EYLEMHAMARAT 25701210.891249
OSMAN KAŞIKCI 22.58.520210.891250
AKÇİÇEK SILA 19.2513.2500.5210.891251
ŞEVİN ÇEÇAN 22.7511-0.750210.891252
SERT SEYFULLAH8.256.7513.254.5210.05751253
KELEPÇE SEVDA16.7512.2512.75210.05751254
BAYAR EFE148.254.56210.05751255
DENİZ PELTEK15.25120.754.75210.05751256
SEVDA YÜRÜLMEZ1812.2520.5210.05751257
FİDAN NURAY15.56.7510.50210.05751258
BEDRAN ÜZER179.55.50.75210.05751259
SIRTIKARA SEDEFNUR19.57.255.50.5210.05751260
FIRAT KAPAR YUSUF18.7514.5-0.50210.05751261
YILMAZ ZEYNEP21.59.75-12.5210.05751262
ZEKİ ALTIN183.75110210.05751263
FULYA YOLCU17.2510.550210.05751264
URAL GÜRSEL2182.751210.05751265
ANIL ARSLAN19.58.2541210.05751266
TANRIVERDİ GÜLİSTAN21.758.253-0.25210.05751267
İŞLER METİN21.2573.51210.05751268
EVCENLER GÜLCAN19.2574.52210.05751269
TUNA DAMLAGÜL18.511.520.75210.05751270
EROL TOGUÇ256.51.250210.05751271
BORAN SELDA166.2510.50210.05751272
KURTOĞLU YAREN21.759.750.750.5210.05751273
GÜRKAN İKRA2552.750210.05751274
MUSTAFA YILMAZ10.25985.5210.05751275
SİNEM NUR ÜNAL22.58.751.50210.05751276
BAYDEMİR HÜSEYİN13.2513.7532.75210.05751277
KAPLAN NİHAT19.25130.75-0.25210.05751278
FEDEN ERGÜN23.58.51-0.25210.05751279
BURHAN ŞAHİN18.259.54.250.75210.05751280
UZUNÇAKMAK BATUHAN18.5104.250210.05751281
SERA POLAT15.7514.752.250210.05751282
ALİ ACAR MUSTAFA16.56.54.755210.05751283
KAHRAMAN MUHAMMED16.258.755.752210.05751284
ÖZLEM KÖKEN13.2511.7561.75210.05751285
MUHAMMED KILIÇ13.2515.540210.05751286
FIRAT TOGA16.751420210.05751287
FATMA NUR POLAT16.5130.52.75210.05751288
DURAN FURKAN 17.7512.52.250.25210.05751289
UTKU ALMURAT 20.510.2520210.05751290
BATUHAN TEKİN 2012.5-0.50.75210.05751291
IRMAK TURCAN 22.59.2510210.05751292
KORAY AYDOĞDU16.2512.512.75209.2251293
ÜNSAL ANIL11.257.2595209.2251294
ÇIRACI BEYZANUR226.513209.2251295
MUHAMMET UZUNÇAKMAK11.256.759.55209.2251296
ÖZ EREN22.57.52.75-0.25209.2251297
GAMZE AYTAŞ16.510.751.753.5209.2251298
AKPINAR DÜRDANE16.7512.7521209.2251299
ÖRKMEZ YİĞİT1210.759.750209.2251300
DOĞUKAN BOZKURT238.751-0.25209.2251301
EBRAR SENEM KARA15.259.57.750209.2251302
GÜLNAZ KORKMAZ15.7568.752209.2251303
MUSTAFA KOYUNCU2272.51209.2251304
BAŞAK ERKAN22.7554.750209.2251305
YAREN CEYLAN18.255.755.53209.2251306
FURKAN UÇGUN19.757.255.50209.2251307
EYÜP KORKMAZ1688.50209.2251308
ERHAN SELİM17.511.252.751209.2251309
KÜÇÜK CAN15.25413.250209.2251310
SARIBAŞ SERHAT1499.50209.2251311
MERTYÜRDAKUL207.251.53.75209.2251312
AKKOYUN GİZEM18104.75-0.25209.2251313
TUGAY TOP13.2511.53.754209.2251314
DEMET BOZAN17.510.754.250209.2251315
USNEKER CAN17.511.753.5-0.25209.2251316
DALKILINÇ EMRE14.2512.752.53209.2251317
BETÜL TEPE1911.2520.25209.2251318
ESLİŞAH KUŞ MİNEN12141.55209.2251319
AYDIN SEYİTHAN17.51401209.2251320
HAMZA ATAŞ16.7512.251.252.25209.2251321
İLAYDA TİRYAKİ17.512.51.251.25209.2251322
SÜMEYYE ÖZDİL15.258.757.51209.2251323
İŞCAN HAKAN19.25010.52.75209.2251324
GÖKMEN FURKAN19.5102.250.75209.2251325
KAŞIK ESRA10.5124.55.5209.2251326
SERGEN TEKİN1710.53.251.75209.2251327
BATUHAN KARA15.2511.51.54.25209.2251328
İNAL FATMA17122.251.25209.2251329
NESRİN DEMİR14.2513.753.51209.2251330
BCSUDENAZ SÜĞLÜN 2210.500209.2251331
GÜNDÜZTARDAMETİN 22.57.2511.75209.2251332
UNUTKAN BERFİN 24.755.52.5-0.25209.2251333
AHMET ESER YILMAZ 20.510.251.250.5209.2251334
EFEKAN YILDIRIM 19120.750.75209.2251335
DİLEK BİLGİN 2110.510209.2251336
ÖMER DURAN15.58.256.751.75208.39251337
AYŞEGÜL KÖKSAL248.2500208.39251338
CAN CAVİT ÜN14.2513.2522.75208.39251339
HATİP KEREM16.75121.52208.39251340
CANSU KANAT18.259.753.50.75208.39251341
TUGAY BULUT20.2510.251.750208.39251342
İREM ULUPINAR20.756.51.253.75208.39251343
ŞENNUR OĞUZ2111.2500208.39251344
YASEİN PATLAR14.257.55.55208.39251345
DURU MERVE12.7514.752.752208.39251346
ŞANAL İREM19.59.2521.5208.39251347
ALİOSMAN KARAKAYA1911.7510.5208.39251348
SÜSLÜ ABDULLAH20.59.250.751.75208.39251349
EBRU ŞENTÜRK13.759.2545.25208.39251350
KAYAALP ÖMER20.510.251.50208.39251351
YENİÇIRAK MUSTAFA14.512.7550208.39251352
TERCAN MELTEM15.515.2510.5208.39251353
TÜRKAN ŞAHİN21.759.510208.39251354
MELİSA AKGÜN18.752.7510.750208.39251355
ABDULLAH KANAY20.256.53.751.75208.39251356
KILIÇ İBRAHİM18.754.257.51.75208.39251357
ENES SARAÇ18.549.750208.39251358
ZENBİL HACI20.256.255.750208.39251359
MİRAY ÖZMEN23.256.752.250208.39251360
METİN GÜLGÜN13.55.75130208.39251361
CEYLAN AYBERK199.2531208.39251362
TANK AYŞE21.258.252.750208.39251363
BEYDOĞAN BETÜL18.757.755.750208.39251364
MEHMET İŞCİ17.758.756-0.25208.39251365
MUSLU MESUT17.57.257.50208.39251366
BURAK POLAT246.51.750208.39251367
AYDIN ONUR2110.50.750208.39251368
TAHİR ÇAKAR219.251.250.75208.39251369
EREN DEREBEYİ117.5130.75208.39251370
AYDIN AYŞE227.752.75-0.25208.39251371
OĞULCAN ÇELİK21.7562.52208.39251372
MEHMET GÖRMEZ25.754.51.250.75208.39251373
GÖKNUR IŞIK21.755.754.750208.39251374
SELİM GÜLEŞ21.58.750.51.5208.39251375
GÜN İLAYDA20.756.250.754.5208.39251376
ZORLU AHMET20.756.754.750208.39251377
MEHMET TOP4.57.514.55.75208.39251378
GAZI BATTAL16.757.255.752.5208.39251379
NUR ŞAFAK GÖKÇE149.2572208.39251380
AYŞENUR TÜLÜ14.2510.55.751.75208.39251381
KUŞ ESRA18.59.254.50208.39251382
ESRA ERYILMAZ16.251042208.39251383
EMİRHAN BİLEK14.7510.53.753.25208.39251384
ŞAFAK YENİÇIRAK17.2510.253.751208.39251385
ŞEVVAL KAHRAMAN1610.55.750208.39251386
HÜSEYİN ÖTKÜN İMAM11.2510.257.253.5208.39251387
MEHTAP ÖCAL16.7511.753.50.25208.39251388
A RA TIMUROĞLU 22.755.752.751208.39251389
GÖKDENİZ ODABAŞ 17.25131.50.5208.39251390
BEYZA TAŞCI 2011.25-0.51.5208.39251391
AKIN CAN13.2510.255.752.75207.561392
İSHAK ÖZTAŞ18.758.531.75207.561393
BEGÜM KARARUŞ20.515.754.75207.561394
HASRET EROĞLU13.25126.750207.561395
AŞIK EDANUR12.56.75102.75207.561396
SARP TOPÇU14.2512.7541207.561397
ÇETİN EMİRCAN16.512.251.51.75207.561398
GÜLER SÜLEYMAN18.257.756.25-0.25207.561399
BAYRAK BEDİRHAN22.57.50.251.75207.561400
ONUR YILDIZ22.25100.25-0.5207.561401
ADEM ÖMER BOZKUŞ18.574.751.75207.561402
MAHMUT ELALDI16.755.59.750207.561403
SÜMEYYE FATMA ADAK13.7568.53.75207.561404
EDA CENGİZ1612.50.752.75207.561405
ARZUNUR TÜFEKÇİ19.50.2512.250207.561406
KAĞAN KOTİL MELİH1412.51.753.75207.561407
KÖKTAŞ ESRA225.254.750207.561408
SİNEM PAF20.756.754.75-0.25207.561409
KURT BARIŞ20.257.254.50207.561410
KALKAN GÖKÇE15.258.258.50207.561411
KÜTÜKÇÜ ZEYNEP21.57.752.750207.561412
KOÇAN SALİM16.25843.75207.561413
TAŞ ÜMMÜHAN11.753.759.756.75207.561414
EMRE MANDACI ANIL22.56.252.251207.561415
TOLU EBRUNUR234.531.5207.561416
ELİF GÖZEL19.2566.750207.561417
OĞUZHAN AKARSU18.257.54.252207.561418
NEFİSE KARAKOÇ19.2566.750207.561419
HALİL ÖZCAN İBRAHİM129.59.51207.561420
SELEN YILDIZ16.510.550207.561421
ÇOMAK ALEYNA19.258.53.251207.561422
SILA KARADURAK21.7510.5-0.250207.561423
MEHMET ALTIN20.7592.250207.561424
ALİ PARLAK13.2512.256.50207.561425
OĞUZHAN KARANFİL127.511.750.75207.561426
ABDULLAH TUNCA13.511.570207.561427
HALBURCU MUHAMMET18.58.541207.561428
YILMAZ NAZIMCA15.25124.750207.561429
AVCI MUSTAFA17.511.51.51.5207.561430
ZEYNEP TUTUŞ17141.75-0.75207.561431
DİLAVER18.57.755.750207.561432
RAİFOĞLU ADNAN 25.2570.75-1207.561433
HİRADPEHLİVAN 21.759.75-0.250.75207.561434
GÖNÜL YILMAZ 18.7512.50.750207.561435
23.258.500.25207.561436
EREN BAĞCI 15.2510.256.50207.561437
CEREN ELBAS 21.7527.50.75207.561438
AYDIN CEREN15.7513.5-0.53206.72751439
MEHMETİ İNAN GÖKHAN18.2512.501206.72751440
MAZAK KAAN23.57.2501206.72751441
YUSUF YAVUZ18.251.256.55.75206.72751442
ZEYNEP MEYDAN17.52.583.75206.72751443
BALTACI BUSE14.25131.53206.72751444
FİRDEVS YILDIRICI17.756.51.256.25206.72751445
ONUR CAN13.755.59.53206.72751446
NEŞE KÖSELİ16.7513.250.751206.72751447
ÖZBEK DERYA13.7510.756.50.75206.72751448
ÜMMÜ ÇAKICI17.759.2531.75206.72751449
DEMİR SELMA18.758.52.52206.72751450
ŞEVVAL MAKİNA SENA15.516.2500206.72751451
TAYFUN ŞAHİN20.251.757.52.25206.72751452
TUNÇDEMİR ESRA12.759.590.5206.72751453
MUHAMMED BOZKUŞ10.75117.52.5206.72751454
ÇAĞLAR VEYSEL23.254.252.51.75206.72751455
AVCI ÇINAY18.751030206.72751456
BETÜL AKMAN17.751040206.72751457
CAN GEDİK BOZKURT184.7581206.72751458
SERHAT YÜCE21.759.51-0.5206.72751459
TOSUN HASAN19.257.754.750206.72751460
MUSTAFA TOPAL1975.750206.72751461
GÜRCÜ BÜŞRA23.258.500206.72751462
ERÇETİN DAMLA25.56.2500206.72751463
OĞUZHAN CİHAN16.754.2564.75206.72751464
DADLI GAMZE23.55.51.751206.72751465
AKIN TUNCAY19.258.753.750206.72751466
NAFİYE NUR KARACAN20.54.2561206.72751467
SILA YALÇIN ŞEVVAL16.54.55.255.5206.72751468
BENSU GENCER19.756.52.53206.72751469
EMRE ÇETİN YUNUS10.5147.250206.72751470
SELİM YÜREK16.751500206.72751471
ARZU KAÇAR1813.7500206.72751472
GAMZE DEMİR19.756.752.752.5206.72751473
AYKIN KAAN1711.2530.5206.72751474
TURAN MUHAMMET14.5132.51.75206.72751475
BİLGİN AYŞEGÜL12.54.510.254.5206.72751476
AYRAN OĞUZHAN8.75513.254.75206.72751477
MUSTAFA ÖZTÜRK13.756102206.72751478
KÖSE CANSEL12.56.7593.5206.72751479
BATUHAN UZUNARSLAN159.755.51.5206.72751480
ALTAY YASİN12.7513.254.751206.72751481
TUNÇ BEYZANUR17.7511.2511.75206.72751482
KÖSERE HAKAN 19.254.580206.72751483
YUNUSEMRE MUSLU 19.2511.5-0.251.25206.72751484
ANTEPLİ SEMANUR 147.59.251206.72751485
CANER KARAVUL 16.513.75-0.52206.72751486
TOP TUĞRUL10.7513.254.53205.8951487
EMİRHAN KOÇ12.2510.58.750205.8951488
ALEYNA YAZICI16.757.755.251.75205.8951489
ÖZTÜRK ABDULKADİR14.25140.52.75205.8951490
YAMAÇ MURAT16.511.2521.75205.8951491
NUR İNCE FEYZA17.2510.252.251.75205.8951492
KARAKAYA OKTAY19.75102-0.25205.8951493
YAVUZKILIÇ İSMAİL17.752.758.52.5205.8951494
KEZİBAN ERTAŞ1711.752.750205.8951495
MELİKE ŞAHİN21.58.250.751205.8951496
YURDUSEVEN EDA14.7511.255.50205.8951497
EFE MUKADDER209.751.750205.8951498
DOĞUKAN BAŞ16.7511.752.50.5205.8951499
KAYA DENİZ17.254.759.50205.8951500
DOĞUKAN OYMAK23.755.7511205.8951501
SEÇKİN ERGÜN19.2592.251205.8951502
FUNDA ALÇI17.756.2525.5205.8951503
ALPER AĞDEMİR219.75-0.251205.8951504
ALİ KÖRKÜN23.5440205.8951505
FURKAN ÇİFTCİ14.2546.756.5205.8951506
CEYLAN CÜNEYT20.757.53.5-0.25205.8951507
KAYA ŞEYMANUR18.755.57.250205.8951508
SEYHAN ALİ2074.50205.8951509
ARZU ÇEŞME21.759.250.50205.8951510
NESLİHAN DOKUMACI2272.50205.8951511
KÜBRA DURSUN20.254.2534205.8951512
SEDEF YENER225.540205.8951513
ÇINAR ZERRİN21.5541205.8951514
ADEM İBİŞ15.7511.751.752.25205.8951515
EMİNE ÇELİK18.56.56.50205.8951516
EMİROĞLU İBRAHİM183.754.755205.8951517
ÖZ EMİNE18.2564.752.5205.8951518
ARAL DİLARA18.256.254.52.5205.8951519
PINAR AKTAŞ19.563.252.75205.8951520
KURUOĞLU FULYA13.7512.53.51.75205.8951521
KAYAN BATUHAN1412.254.251205.8951522
AHMET BOZKURT168.756.750205.8951523
NAMLI BÜNYAMİN16.511.251.752205.8951524
MEHMET POLAT17.7511.250.252.25205.8951525
KAŞIK ŞULE20.7510-0.251205.8951526
ÖZKURT ALEYNA21.257.752.75-0.25205.8951527
NUR BEŞİKTAŞ ESİLA1311.561205.8951528
GÖGERÇİN ÖMER16.75113.750205.8951529
BAŞAK BERK 20.2510.50.750205.8951530
MUSTAFA OKUR 20.257.752.750.75205.8951531
DENİZ GÖKTAŞ 14.7513.751.51.5205.8951532
TOPRAK EYLÜL 1510.50.55.5205.8951533
YAĞMUR TUNÇ *23.590-1205.8951534
DEMİRTEKİN DİLARA 2010.250.251205.8951535
ÜMİT HOCAOĞLU15.258.253.54.25205.06251536
MERYEMYILMAZ1810.2512205.06251537
ULAŞ YAREN18.2512.75-0.250.5205.06251538
İSMAİL SARIKAYA11.2514.54.750.75205.06251539
SİNAN SOYDAN9.75136.52205.06251540
MURAT ARAZ17111.252205.06251541
EROĞLU GAMZE17.7510.7520.75205.06251542
RUVEYDANUR ÖZDEMİR19.7510.7500.75205.06251543
MERVE ÜNAL218.750.750.75205.06251544
TAŞDEMİR ESMA14.2513.253.750205.06251545
AKSU İBRAHİM16.759.754.50.25205.06251546
ŞAHİN MERT13.251413205.06251547
ÖZDEN KADER189.51.752205.06251548
YILDIRIM İBRAHİM14.59.552.25205.06251549
TOPRAK ÇİĞDEM13.5116.250.5205.06251550
BULUT İREM19.759.752-0.25205.06251551
KADER19.58.52.50.75205.06251552
ALİ KOÇ MEHMET22.2570.251.75205.06251553
NİSA DEMİREZEN15.258.52.754.75205.06251554
MERYEM ÖZSOY189.2540205.06251555
CİVELEK EMRULLAH19.5110.750205.06251556
ROJBİN AKTAŞ17.258.55.50205.06251557
BARAN TANTEKİN18.252.759.251205.06251558
MUSTAFA ORTAPINAR18.258.754.250205.06251559
SÜHA ATAŞ18.259.252.751205.06251560
ERTUĞRULHAN PEHLİVAN227.510.75205.06251561
ASLAN SALİH17.75130.50205.06251562
BURAK SEVİNÇ169.523.75205.06251563
DİLARA TORAMAN21.25550205.06251564
TUĞÇE US1712.51.750205.06251565
BURHAN MERT23.254.2530.75205.06251566
AKBAŞ ÖZGE18.25652205.06251567
ŞİŞMAN MERTCAN17.757.254.751.5205.06251568
MEHMET DURMUŞ19.564.751205.06251569
FATİH YÜCEL 8.251010.252.75205.06251570
CAN BEHİÇ ÜNAL811.510.51.25205.06251571
GÜNAY SAHRA1412.755.25-0.75205.06251572
AK OL SEVGİ16.7510.50.253.75205.06251573
HASAN YAMAN16.2511.252.251.5205.06251574
GÜL KARAKURT8.516.255.51205.06251575
MERT ÇERİBAŞ1810.7520.5205.06251576
MEHMET KÖROĞLU19.511.500.25205.06251577
GİZEM KOCA14.259.56.51205.06251578
MERYEM FİLİZ16.7511.530205.06251579
YELİZ AYHAN16.259.255.750205.06251580
MIZRAK ENES1412.751.752.75205.06251581
YUNUS EMRE ÖCAL712.257.54.5205.06251582
SÜMEYE ORAK11.75127.50205.06251583
UÇAR EMRE15.2511.253.751205.06251584
FATİH ÇELEBİ12.512.54.51.75205.06251585
LEYLA KARAKURT12.51332.75205.06251586
DİKİCİ SALİHA11.7516.753.5-0.75205.06251587
İREM SERİN 19.251110205.06251588
BCELANUR YAVUZ 228.2501205.06251589
EFE BAYRAK 21.25820205.06251590
ERKAN YILDIZ 18.259.51.751.75205.06251591
ATEŞ SONGÜL 23.25701205.06251592
YİĞİT ATAR 19.58.752.250.75205.06251593
GÜLERSÖYLER CEMİLE14.75122.51.75204.231594
FURKAN KURHAN27400204.231595
MURAT ERİŞMİŞ17.58.253.252204.231596
DURU NERMİN1711.752.250204.231597
GENÇ TALHA21415.25-0.25204.231598
AYŞE SEVİNÇ10.7516.51.52.25204.231599
SEHER TAŞDEMİR1512.50.752.75204.231600
ELİF KORKMAZ18.5660.5204.231601
OĞUZHAN BEKİ20.56.753.750204.231602
ÜMİT AKKAYA23.255.7511204.231603
İSHAK ÖZTAŞ161050204.231604
YILMAZ UMUT17.756.255.251.75204.231605
BUKET ÖLMEZ18.584.50204.231606
MELİH ŞAHİN14.757.2590204.231607
TAHİR YURTTAŞ20.53.756.750204.231608
SEMİH DAYIOĞLU23.754.2521204.231609
NİL KESKİN 22.256.7511204.231610
CAN ALEMDAR 207.51.52204.231611
FADİME BULUT1511.54.75-0.25204.231612
YÜCEL SERKAN16.757.560.75204.231613
ZİYA BERKER DEMİR21.753.55.750204.231614
KERİM KARA SALİM13.757.581.75204.231615
EMİRHAN KANSU165.58.750.75204.231616
RESUL ACAR19.253.257.51204.231617
ENES DURDU18.510.751.750204.231618
ŞAHİN GÖKHAN7.53.518.51.5204.231619
TUĞÇE GÜVENÇ177.252.754204.231620
YORAT MUHAMMED24520204.231621
ERKEN TUĞBA18.754.55.752204.231622
DEVRAN ÇETİNER177.52.753.75204.231623
ÜNAL MERT12.759.2572204.231624
CEMAL ERYILMAZ16.58.2542.25204.231625
ENES ŞENSES20.7510.5-0.250204.231626
CEREN YILDIRIM 1513.750.51.75204.231627
KUL YILDIRAY21.258.7501204.231628
ALPSATAN GÖKTUĞ14132.51.5204.231629
EMRE TÜRKAY17.513.750-0.25204.231630
TAŞKIN SERKAN171202204.231631
EMRE ÇETİN18.758.53.750204.231632
FATİH DEMİR810.7510.51.75204.231633
ANIL CANER16.255.2563.5204.231634
SEVDA TOPAK17.755.53.54.25204.231635
FURKAN YİĞİT149.2534.75204.231636
CEBECİGİL SELİN17.258.753.251.75204.231637
MURAT ALİ ŞAHAN12.513.550204.231638
ER AYSİNEM9.7513.754.53204.231639
GEZER KUDRET1810.252.750204.231640
MERT ERTAŞ 19.2511.25-0.250.75204.231641
BARAN BAKŞİ 199.252.750204.231642
HAYRUNİSA GÖÇER 21.255.2540.5204.231643
ÖZTÜRK VİLDAN 1511.2504.75204.231644
ENES VURAL 20.511.25-0.750204.231645
EMRULLAH DOĞAN16.513.2501203.39751646
MESUT TURAN1711.25-0.252.75203.39751647
MEHMET KAPLAN17.258.2514.25203.39751648
ALİ TÜRKOĞLU1313.52.751.5203.39751649
ADNAN ERGÜN149.56.251203.39751650
SAMET ÇAVUŞOĞLU15.751140203.39751651
SİNEM KOÇ19.54.255.251.75203.39751652
NUR ALTUNTOP 19.751010203.39751653
BURAK ÇAKMAK1894-0.25203.39751654
MERT KORKMAZ 15.259.7523.75203.39751655
GÜNEY KAYA1973.751203.39751656
OZAN BAHAR1.755.75158.25203.39751657
MELİH EROĞLU15.2510.254.50.75203.39751658
AHMET TÜYSÜZ1714-10.75203.39751659
FADİME ÇİL13.25105.751.75203.39751660
SEVGÜL ALPASLAN23.52.751.752.75203.39751661
SAİT OKUYAN13.7513.2512.75203.39751662
NEFİSE BARAK21.53.753.252.25203.39751663
FATİH SARIHAN18.56.253.52.5203.39751664
YILMAZ SERCAN197.54.250203.39751665
CENGİZHAN ÖZALP207.7530203.39751666
BEYZA YİĞİT19.257.254.250203.39751667
ABDULLAH BERKAY17.57.755.50203.39751668
BERKE CAN ERSOY16.75914203.39751669
İBRAHİM KURT17.58.2541203.39751670
UMUT SANDIK16.258.256.250203.39751671
DOĞAN UŞAR19.56.254.50.5203.39751672
HALİL AKAYOL21.256.253.250203.39751673
TOPRAK BERİVAN20.258.751.750203.39751674
REGAİP KARACAN21.57.2520203.39751675
TEVFİK SAĞIR1965.750203.39751676
HATİCE TAŞKIRAN20.751000203.39751677
SERGEN TAYFUR22.756.750.50.75203.39751678
NAZIM ÇOŞKUN16.758.255.750203.39751679
MEHMET HİLMİ ASOĞLU2043.753203.39751680
NECMETTİN NART15.757.253.754203.39751681
YETKİN ÇAYAN11.2559.754.75203.39751682
DEMİR KANGAL16.5950.25203.39751683
UYGAR HÜSEYİNOĞLU189.7530203.39751684
DAMLA DOĞUALP14.7511.252.752203.39751685
NESRİN DİLEK14.511.7522.5203.39751686
HAYRUNNİSA AKÜREK16.2512.750.751203.39751687
TEOMAN BERK17.512.75-0.51203.39751688
BURKAY KARÇİN1614.7500203.39751689
ÖNDER ERSÖZ1311.755.250.75203.39751690
ONURCAN FEYZULLAHOĞLU17.757.55.50203.39751691
YILMAZ TEPE17.254.757.751203.39751692
ŞAHİNDE DURAN16104.750203.39751693
AYŞE ARKAN18101.751203.39751694
AYCAN BAYTAN17.511.2520203.39751695
DURU KOÇER20.258.520203.39751696
ATIL AKTUNA22.56.250.751.25203.39751697
ÇAĞDAŞ BULUR19.256.753.751203.39751698
ABDULLAH ÜSTÜN21.756.51.51203.39751699
MUHAMMET BAŞDEMİR15.758.56.75-0.25203.39751700
GAMZEGÜL ŞEN 16.7594.250.75203.39751701
HİSAR CAN ALTUNSU1911-11.75203.39751702
ZERİN SAYAN13.58.256.52.5203.39751703
TÜLAY BEYAZOVA12.75114.752.25203.39751704
MEHMET ZİYA KIRHAN14.512.753.50203.39751705
SEVDA DEĞİRMENCİOĞLU16.7575.751.25203.39751706
YUSUF AKÇAKAYA 2011.50.75-1.5203.39751707
MUŞTAFA ŞAHİNB 2181.50.25203.39751708
KARDELEN GÜLDAŞ 22.258.5-1.251.25203.39751709
DERYA SEMA ALTINGÖZ20.2510.2500202.5651710
VEYSİ ATABAY16.7510.254-0.5202.5651711
PELİN BİNEK14.2511.2550202.5651712
GÜNEY NAR8.758.512.251202.5651713
MÜRŞİT KORUN1910.510202.5651714
FERDİ BACAKSIZ15.757.256.51202.5651715
SEVVAL ÖZDOĞAN20.75100-0.25202.5651716
HABİL ŞAHAN17.58.753.750.5202.5651717
ALİ DÜNER1317.500202.5651718
TUĞÇE ALPARSLAN17.258.754.50202.5651719
NALAN KARABAĞ16.57.54.252.25202.5651720
ERKAN TANINIR18.7511.7500202.5651721
NİMET BAŞPINAR16150-0.5202.5651722
MUHAMMED HASAN ÇAMELİ18.259.2530202.5651723
AHMET FURKAN ŞEKERLİ16.2585.251202.5651724
İSMAİL YAVUZ YALDIZ19.543.753.25202.5651725
SEMİHA GÜNEŞ13.756.258.751.75202.5651726
GÜLCAN ALTUNÖZ15.2578.250202.5651727
SAİD KARAKURT21.254.754.50202.5651728
HAŞİM ONUR ULAŞ14.2573.55.75202.5651729
DEMET DURGUT19.58.751.251202.5651730
ELÇİN YILDIRIM21.256.51.751202.5651731
AZRA YENEL16.755.58.250202.5651732
RAHİME AZMAZ18.756.255.50202.5651733
TUNA BAŞOĞLU18.255.56.750202.5651734
SALMAN ESENER16.56.56.51202.5651735
BERAT AĞBAĞ20.258-0.52.75202.5651736
GÜLŞAH MENGE15.51005202.5651737
YEŞİM ADALI216.752.750202.5651738
GÜLSÜM ENSAR20.56.252.751202.5651739
ÖZLEM SUNGURTEKİN18.756.251.753.75202.5651740
SEVGİN TOSKA197.251.253202.5651741
MEHMET KORKUT12.752.25123.5202.5651742
REZAN SERT1765.751.75202.5651743
CEMİLE YEĞEN20.75621.75202.5651744
BAHATTİN ÖZASLAN177.7505.75202.5651745
NİLSU ŞAHBAZ12.7511.252.753.75202.5651746
ŞERİF TOPER15.7510.7522202.5651747
PERVİN HALHALLI13.7512.51.752.5202.5651748
AHMET BODUR10.7513.7560202.5651749
CANSUNUR KÖKSOY1513.75-0.252202.5651750
MERT BUDAK15.5311.750.25202.5651751
OSMAN YAMAK16.5102.51.5202.5651752
ALPARSLAN ÇUBUK165.590202.5651753
MUSTAFA ULAŞ ŞAHİNKAYA16.759.7531202.5651754
CİHAN PEKTAŞ18.257.754.50202.5651755
ARDA GÜZEL190.2510.251202.5651756
MESUT KURBAN18.7555.751202.5651757
ESRA YETKİN18.54.56.750.75202.5651758
KEMAL BOLAYIR127.7510.750202.5651759
SERKAN BACAK146.759.750202.5651760
ÖMER GÖKHAN ÇELİKTAŞ18.256.755.50202.5651761
TOYGUN AKAR12.75611.750202.5651762
DİDEM BAŞARAN16.7585.750202.5651763
ILGIN KOCAOĞLU10116.752.75202.5651764
ÇAVLAN ÇINGI19.5740202.5651765
CENGİZHAN ÖZÜAK19.257.52.751202.5651766
CEM BİLGİHAN188.752.751202.5651767
VOLKAN GÜZELER19.754.54.252202.5651768
YUSUF EMRE SEZEN21.533.752.25202.5651769
ANIL KARADENİZ19.257.2540202.5651770
FAİK TUNCALI12.2510.2517202.5651771
UMUT KÖYCÜ1510.7513.75202.5651772
İLKAY DİKEN16110.752.75202.5651773
BC ECEAYDEPE 22.57.50.50202.5651774
KILIÇ YİĞİT Y 14.2511.2541202.5651775
BOZOVA NİSAN 188.254.250202.5651776
AYDIN DERMAN 19.2511.2500202.5651777
ERSİN AYAZ 21.59.250-0.25202.5651778
BAŞTÜRK ONUR 20.2580.751.5202.5651779
MUSTAFA KELEŞ 21.258.75-0.250.75202.5651780
BC ENES ARI 20.258.750.251.25202.5651781
TARHAN BUĞRAHAN 18.759.751.250.75202.5651782
HALİLİBRAHİM YAKICI18.59.750.51.75202.5651783
UMUT CAN ALÇIBUGA 21.2590.250202.5651784
DENİZHAN GÖKALP21.257.25-0.252201.73251785
ILGAZ İLKAR13.255.755.755.5201.73251786
CÜNEYT SEFER1217.5-0.251201.73251787
HANDE YURTSEVER11.255.7511.751.5201.73251788
MEHMET DEMİRCİOĞLU13.7588.50201.73251789
İSMAİL KARA910.2592201.73251790
BERKAY AKKUTAY19.510.7500201.73251791
ALİ KEMAL GÜLLÜ22.257.5-0.250.75201.73251792
FUNDA KOCATÜRK1513.751.50201.73251793
NURTEN YÜREKTEN15.51121.75201.73251794
EVRİM GÜLTEPE1512.752.250.25201.73251795
METİN CAN15.510.52.51.75201.73251796
UMUT DEMİREL13.7510.560201.73251797
BERKAN TURHAL19.2510.50.50201.73251798
ORKUN MERHAMETSİZ14.7515.500201.73251799
NEJDET YILDIZOĞLU18.7590.751.75201.73251800
UMUTCAN KEÇECİ22.55.52.250201.73251801
KADER SELVAN25.53.25-1.53201.73251802
ELİF NUR SALTIK16.558.750201.73251803
NURAY TÜRKAL234.51.751201.73251804
TUĞCE SATILMIŞ15.251410201.73251805
BEYZA SOREL18.7564.750.75201.73251806
İLKİM MADEN19.25920201.73251807
NEVRUZ BAYAR235.2511201.73251808
CENGİZ SERTOĞLU227.2510201.73251809
BİLGİN SOLUK114.25150201.73251810
GÖKÇEN YİĞİT17.259.52.750.75201.73251811
MUSTAFA ALİ GERİLMEZ18.259.52.75-0.25201.73251812
İSHAK BALCIOĞLU20.25910201.73251813
HALİL İBRAHİM DOKSÖZ18.7565.50201.73251814
ÖZHAN KARAGÖZ215.753.75-0.25201.73251815
TURGAY GÜMÜŞTAŞ19.52.7571201.73251816
GÖKHAN SEVER16.585.250.5201.73251817
GALİP HOŞÇU13.510.754.51.5201.73251818
KAAN ATİLA12.2513.254.750201.73251819
HALİLİBRAHİM AKTAY16130.50.75201.73251820
SALİHA SANEM ÇAVLI136.7510.50201.73251821
CAFER AKTEN14.59.55.50.75201.73251822
BAKİ AKINCI177.255.50.5201.73251823
NESLİHAN TEMURTAŞ16.2514.5-0.50201.73251824
ERSAN ÇAKMAK199.75-12.5201.73251825
SERCAN VURAL15.53.75110201.73251826
NURİ YAKICI14.7510.550201.73251827
DERMAN TOPKARA18.582.751201.73251828
BURAK ÇİVİ178.2541201.73251829
MURAT TOMBUL19.258.253-0.25201.73251830
DORUK İLGÜN18.7573.51201.73251831
SULTAN CEYLAN16.7574.52201.73251832
NİHAL ÜNVEREN1611.520.75201.73251833
GÜLDEN ÇALIŞKANOĞLU22.56.51.250201.73251834
SEYFULLAH KARALAR13.56.2510.50201.73251835
AYŞENUR UYAR19.259.750.750.5201.73251836
ORGÜL DERYA KIZMAZ22.552.750201.73251837
GÜLSÜM ÇOMUT7.75985.5201.73251838
SIRRI MELEKOĞLU208.751.50201.73251839
AYLA BORTAŞ10.7513.7532.75201.73251840
BADİLLİ ZERDA 18.59.7520201.73251841
HAKAN UĞUR 18.751001.5201.73251842
ERDOĞAN OĞUZ 16.59.254.50201.73251843
YAŞA İLYAS 19.751000.5201.73251844
EYLEM ÖZDOĞAN 22.757.500201.73251845
DESTİNA IŞILDAR 19.259.75-0.251.5201.73251846
YİĞİT KORKMAZ ĞĞ 18.7511.500201.73251847
TANER ÖZCAN21900200.91848
MUHAMMET DESTECİ13.2514.251.750.75200.91849
GAMZE MISIRLIOĞLU1810.501.5200.91850
FATİH SORAN12.754.259.253.75200.91851
ŞÜKRİYE TURANOĞLU15.513.250.251200.91852
ELİF AKİT131070200.91853
DİDEM KOÇ11.7513.752.751.75200.91854
MEHMET FURKAN KAVMAZ17.259.751.51.5200.91855
EREN ÇAM6.2512.58.752.5200.91856
TUĞRA ATÇEKEN18.5101.50200.91857
SEDA CİVCİVOĞLU13.511.55.25-0.25200.91858
SEYFİ CEM İKİER181020200.91859
BURHAN HALİS19.257.7530200.91860
ÖKKEŞ ALTINDAŞ20.7554.250200.91861
MÜGE OKYAY18.258.7521200.91862
SELMAN TAŞ207.252.750200.91863
TUNGA BAŞYURT17.7510.751.50200.91864
FATİME TAŞÇI18.53.580200.91865
TANER ALÇIKAYA14.5105.50200.91866
GİZEM ARAS18.756.54.750200.91867
DİDAR SEZİKLİ13.255.754.56.5200.91868
RİFAT CAN CERAN19.57.252.50.75200.91869
BERRE GÜNYOL21.580.50200.91870
KUTLUAY TUNÇ15.59.550200.91871
SEVGÜL SERTKAYA177.755.5-0.25200.91872
FURKAN TEPECİK218.251-0.25200.91873
KENAN DİLER20.2581.750200.91874
ÖZER ŞAHİN DUYAR197.752.50.75200.91875
ZUHAL BAKLACI17.2573.752200.91876
CANAN DERİNÖZ1775.50.5200.91877
TOLGA ESEN19.757.2521200.91878
SERAP İŞLER16.5112.50200.91879
OĞUZ KAĞAN OKUDAN15.510.75-0.254200.91880
HANİFE TUĞÇE ERKEN181200200.91881
EGEMEN ŞEKER15.7513.2510200.91882
ESRA SÜMER207.52.75-0.25200.91883
BOĞAÇHAN KULDUK1410.751.753.5200.91884
ESEN İBRAHİM BUMİN14.2512.7521200.91885
ÖZGÜNCAN ÇOPUR9.510.759.750200.91886
TAYYAR ÖNEY KURNAZ20.58.751-0.25200.91887
CEYLİN TÜREN12.759.57.750200.91888
NUMAN CEYLAN13.2568.752200.91889
VOLKAN DEMİRKAPI19.572.51200.91890
BENSU SAĞCAN20.2554.750200.91891
SÜHEYLA AYÇA KUŞKU15.755.755.53200.91892
AYŞE DEMİRAY17.257.255.50200.91893
RUMEYSA ÜREYEN13.588.50200.91894
HAYATİ KARADURAK1511.252.751200.91895
GÜLBİN ÇİFT12.75413.250200.91896
SEYİT TATAR11.599.50200.91897
BEGÜM HAKYOL17.57.251.53.75200.91898
GÖRKEM KILIÇCIOĞLU15.5104.75-0.25200.91899
MEHMET RAŞİT ONAR10.7511.53.754200.91900
LAL BAYKOCA1510.754.250200.91901
ÇAĞLA TÜLPAR1511.753.5-0.25200.91902
BORA ERGE11.7512.752.53200.91903
ELZEM KAŞIKÇI16.511.2520.25200.91904
YILDIRAY ERDAL9.5141.55200.91905
MELİH BÜYÜKKALAY151401200.91906
ARDA ÜNLÜ 18.7583.250200.91907
GAMZE KİMİS 2010-0.250.25200.91908
ASLANER YUSUF 12.5107.250.25200.91909
SEMİH 14.2511.250.54200.91910
GÜLSÜM ŞAHANOĞLU 22.257.25-0.250.75200.91911
YAŞLAK ELA 19.758.501.75200.91912
FATİH NAZMİ DOĞUŞ1612.7501200.06751913
TANJU ELMA13.512.75-0.253.75200.06751914
AHMET CEVDET YANBOL12.514.251.751.25200.06751915
İRFAN KÜÇÜKFIRAT14.2511.251.253200.06751916
ABDULLAH SOYER1513.2501.5200.06751917
SELMA ERGÖZ12.7513.253.750200.06751918
ADEM PİYADE14.256.590200.06751919
LÜTFÜ ALİAĞAOĞLU7.25814.50200.06751920
EMİRHAN CENGİZ15.25112.51200.06751921
BUSE KOR14.513.510.75200.06751922
HİLAYDA SÖZEN17.582.252200.06751923
SABAHATTİN ÇOTOĞLU12.7515.501.5200.06751924
GÖKTEN KISA15.257.754.752200.06751925
ESRA NUR ÖLKER17.259.250.752.5200.06751926
ZEKİ AYDIN20.755.253.750200.06751927
MERİÇ ERSOLAK20.256.251.751.5200.06751928
OLCAY KARAVELİOĞULLARI134.59.52.75200.06751929
AHMET TUNÇ BÜBER20.753.752.52.75200.06751930
ZÜLFİYE MEHMET16.510.2521200.06751931
AZİZ YILDIZ BULUT1766.750200.06751932
GÜLDEN SİNEM ILICA19.57.2521200.06751933
ABDURRAHMAN KAMACI21.75800200.06751934
İPEK ÇANKAYA18.253.754.253.5200.06751935
GÖZDE KÜBRA BİNİCİ1388.750200.06751936
EMİNE AYÇA MACAKOĞLU215.7512200.06751937
MERTAY KERİMOĞLU7.754.7517.250200.06751938
MEHMET SUPHİ ARIKAN15.75950200.06751939
İLHAN SARAL19.54.50.755200.06751940
ELVEDA ARARAT13.759.755.251200.06751941
KAMİL CEYHAN18.511.2500200.06751942
HALİL ÜNAL11.757.55.55200.06751943
NEBİ ÖRNEK10.2514.752.752200.06751944
FİRDEVS ALPASLAN179.2521.5200.06751945
GÜNAY ERGÜLER16.511.7510.5200.06751946
ELİF AYŞE DAĞLIOĞLU189.250.751.75200.06751947
ESMA ÖZLEM EMET11.259.2545.25200.06751948
KIYMET GÜRDEMİR1810.251.50200.06751949
MAHMUT ATAK1212.7550200.06751950
NOYAN GÜNAY1315.2510.5200.06751951
BERKE DEMİRCAN19.259.510200.06751952
SERDAR SOBAY16.252.7510.750200.06751953
YENER ULUSOY17.756.53.751.75200.06751954
DERYA PINAR DEMİRGAN16.254.257.51.75200.06751955
İRFAN YILDIRIM POTA1649.750200.06751956
HALE IŞIKLI17.756.255.750200.06751957
İLKİM CEMRİ20.756.752.250200.06751958
AYŞIN KURAN115.75130200.06751959
ŞERİFE YASEMİN TAYYAR16.59.2531200.06751960
OSMAN AKMAZ18.758.252.750200.06751961
ÜMMÜGÜLSÜM AYTEK16.257.755.750200.06751962
CABBAR OKAN15.258.756-0.25200.06751963
MÜSLÜM ALAGÖZ157.257.50200.06751964
EVREN TÜRKER21.56.51.750200.06751965
ADA ZAKHADİNOVA18.510.50.750200.06751966
METE CAN CEVHER18.59.251.250.75200.06751967
MEHMET REŞİT BOLKAN8.57.5130.75200.06751968
BÜLENT PEHLİVAN19.57.752.75-0.25200.06751969
ERTAN SAYİNER19.2562.52200.06751970
LALE DİL23.254.51.250.75200.06751971
EMİN ÖZÇATALBAŞ19.255.754.750200.06751972
TAYYİP SARICA198.750.51.5200.06751973
FERAT DEMİRAĞ18.256.250.754.5200.06751974
MEHMET DENİZ BEK18.256.754.750200.06751975
SEMİNE ÇÖL27.514.55.75200.06751976
ERKAN BAYKANER14.257.255.752.5200.06751977
AYBÜKE SORGUÇ11.59.2572200.06751978
NUR ALEYNA SUZAN11.7510.55.751.75200.06751979
ALEYNA YAPICI169.254.50200.06751980
SEREN KURTÇU13.751042200.06751981
GÖRKEM MİRZA12.2510.53.753.25200.06751982
AYŞE ŞAHİN14.7510.253.751200.06751983
DERVİŞ PIRTICI 218.25-0.751.25200.06751984
DOĞDU BÜŞRA 20.510.75-0.75-0.75200.06751985
KILIÇ FATMA 22.7552.5-0.5200.06751986
SEFA KAYIŞ 22.75700200.06751987
HALİT GÖRKEM15.751210.75199.2351988
AHMET KÜRŞAD ÖNCEL21.257.75-0.250.75199.2351989
ÇAĞLANUR EMLEK16.7510.7502199.2351990
RECEP MİRZA14.2510.522.75199.2351991
NAİLE DEĞİRMENCİ1594.51199.2351992
DUYGU HASSAN17.58.253.750199.2351993
REYHAN BAŞKAK149.53.252.75199.2351994
ÖZGÜN MURAT14.7511.251.252.25199.2351995
EKİN MAZAK15.514.50-0.5199.2351996
MELAHAT VURAL1397.250.25199.2351997
AYBİKE GÖKMEN13.2510.2542199.2351998
UZAY ÖCALAN17.75110.750199.2351999
KASIM YÖNET21.756.7501199.2352000
SUAT BERKSUN16.7512.750.5-0.5199.2352001
MUHAMMET SEYHAN11.25107.251199.2352002
NECMİ YILMAZ14.7511.253.50199.2352003
ERRAD YANARDAĞ17.755.56.250199.2352004
USLU KESMEZ224.253.5-0.25199.2352005
MUHAMMED ALİ İBRAHİMGİL19.5730199.2352006
CEMRE KARAGÖL14.754.259.51199.2352007
ERSİN ÖZSAYIM19.254.2551199.2352008
REHA TÜTÜNCÜ18.2556.250199.2352009
BAŞAR YEL14.57.257.750199.2352010
RIDVAN KARAÇANTA1110.257.251199.2352011
SEMİH YENİAY22.54.75-0.252.5199.2352012
VAHİDE SARAN19.75100.25-0.5199.2352013
ABİDE MERVE AYDINKAL1674.751.75199.2352014
MUHAMMED FURKAN ÖZER14.255.59.750199.2352015
MUHSİN ALMAK11.2568.53.75199.2352016
MERVE ONAK13.512.50.752.75199.2352017
FATOŞ ORHAN170.2512.250199.2352018
ÖMER KIZILATEŞ11.512.51.753.75199.2352019
ALİ ÇILDIR19.55.254.750199.2352020
ELİF YAYINCI18.256.754.75-0.25199.2352021
SERKAN ÜZER17.757.254.50199.2352022
BURCU DALMIŞ12.758.258.50199.2352023
BENAN AKKOYUNLU197.752.750199.2352024
ŞERMİN DİNCER13.75843.75199.2352025
ECEM DUYSAK9.253.759.756.75199.2352026
SUZAN ALTINKAYNAK206.252.251199.2352027
BERFİN ARMUTCU20.54.531.5199.2352028
DEVRAN İLKYAZ16.7566.750199.2352029
NECLA ELMAAĞAÇ15.757.54.252199.2352030
BEKİR GÜMÜŞ16.7566.750199.2352031
YASER EĞRİ9.59.59.51199.2352032
FIRAT ÇALIŞ1410.550199.2352033
KEREM KARADAĞ 198.52.25-0.25199.2352034
BERAT KILIÇ 22.756.50.250199.2352035
TARGAL ZEKİ 18.7510.7500199.2352036
FURKAN KUL 19.57.52.50199.2352037
NAZİRE BOBUŞOĞLU12123.51.75198.40252038
KAZIM SAYGIN17.2511.25-0.251198.40252039
SELDA HİÇYILMAZ169.5-0.254198.40252040
MÜRSEL İNANDUĞÇAR14.574.753198.40252041
AHMET SERKAN DURUM17.254.552.5198.40252042
CELAL KULAÇ16.751101.5198.40252043
MEHMET NURİ SÖKER14.758.256.5-0.25198.40252044
MARUF BALİ1682.752.5198.40252045
MUSTAFA GÜVENÇ12.7510.256.5-0.25198.40252046
RAŞAN ELBAŞ11.258.758.750.5198.40252047
DİNÇER AYDIN ÇIBIK165.561.75198.40252048
MEHMET HÜSEYİN ADIŞEN17.2511.50.50198.40252049
ZÜBEYDE ÜZEL17.757.752.751198.40252050
HASAN CIVAN SAF17.510.251.50198.40252051
ZEKİYE ÇEKMEZ16.25100.252.75198.40252052
ULAŞ AKTUĞ1810.500.75198.40252053
ASLIHAN GÜVEN18.56.253.51198.40252054
RÜŞTÜ AĞKOÇ15.2512.2510.75198.40252055
HATİCE NİLDEN TAYFUN20.755.530198.40252056
MUKADDES İZCİ197.52.750198.40252057
ESİN SEREN TAŞDEMİR15.258.755.250198.40252058
ŞAHABETTİN SONCUL15.255.257.751198.40252059
ŞÜKRİYE TUĞÇE BOLSOY17.752.758.750198.40252060
MERVAN TAŞTAN19.25640198.40252061
İSA AKSAKAL14.755.258.251198.40252062
MERVE ARTEMEL20.552.751198.40252063
YALÇIN ÜZDÜRMEZ166.55.751198.40252064
REFAETTİN DEMİRTAŞ25.253.25-0.251198.40252065
OSMAN TURGUT ÜZMEZ16.5921.75198.40252066
HANİFE İZGÜ12.758.257.750.5198.40252067
ARİ DAĞTEKİN1294.254198.40252068
ÖMER ÖZKAN AKASLAN15.7510.752.750198.40252069
MEHMET YAVUZ İRİS12.512.54.5-0.25198.40252070
NEVİN AL11.7513.752.51.25198.40252071
SEBİHA BAL1316.2500198.40252072
EFE YURTDAŞ17.751.757.52.25198.40252073
CEM DÜZ10.259.590.5198.40252074
KUMSAL KESİK8.25117.52.5198.40252075
OLCAY BÜYÜKCENGİZ20.754.252.51.75198.40252076
EMİNE ZİLE16.251030198.40252077
ŞÜKRÜ GAYRETLİ AYDIN15.251040198.40252078
TUĞBERK BÜYÜKTÜRKMEN15.54.7581198.40252079
İSMAİL ŞENOL YÜKSEL19.259.51-0.5198.40252080
REŞAT KARAMAN16.757.754.750198.40252081
NEBİL İRDEM16.575.750198.40252082
SEMANUR AYTAR20.758.500198.40252083
YURDUN ERKURAN236.2500198.40252084
PETEK OMAY14.254.2564.75198.40252085
BERKER KARA215.51.751198.40252086
FİGEN FINDIK GÜVENDİ16.758.753.750198.40252087
YASİN KURŞUN184.2561198.40252088
SABİHA AKBAŞ ÖNCEL144.55.255.5198.40252089
ERDEM GÜLCAN17.256.52.53198.40252090
ALTAN BASAN8147.250198.40252091
DOĞUKAN ERGİN14.251500198.40252092
NUR IŞIK 22.25610198.40252093
DOĞRU EMİRHAN 17.510.51.250198.40252094
KIROĞLU HÜSEYİN 198.75-0.251.75198.40252095
TAHA DURSUN 188.52.750198.40252096
HÜSEYİN ÜNSALAN 208.5-0.251198.40252097
CERENNUR AYDIN 19.757.2511.25198.40252098
OĞUZHAN ÇELİK 1413.250.251.75198.40252099
VEYSEL TÜRKEL18.256.2540.5197.572100
MÜRÜVET ÇABUK14.757.55.751197.572101
ALİ HASAN ÇOLAKEROL15.59.52.251.75197.572102
GURBET BAYRAMOĞLU171101197.572103
KEMALCAN TENK171002197.572104
VEHBİ ÖZKÖKER19.25720.75197.572105
RÜMEYSA AKKAYA18.256.754.25-0.25197.572106
AYDIN TUZCU1411.7530.25197.572107
TÜRKAN AKASYA16.259.252.51197.572108
MUHAMMED MUCAHİD YALNIZ21.25610.75197.572109
MERVE NUR SELÇUK159.252.252.5197.572110
İDRİS ARSLANOĞLU12.514.251.750.5197.572111
ESER URAL20.54.7521.75197.572112
MAHDİ ARAÇ16.513-0.50197.572113
ŞADİ ULUBAŞOĞLU15.2510.752.50.5197.572114
BAYRAM FURKAN KOZANOĞLU16.574.51197.572115
MAHİR ERONAT15.510.750.752197.572116
ZEKİYE SEVAL KUTLUCAN BAĞCI156.57.50197.572117
ZEYNEP EZGİ SÜRMEN AKYOL16.759.2530197.572118
UĞURCAN PEYK17.7555.251197.572119
TAYLAN DEVELİ15.572.753.75197.572120
IŞILAY ÖZTÜRK19.58.750.750197.572121
HABİBE ÇERMİKLİ6.758.513.750197.572122
BÜŞRA TÜRKKAN19.58.750.750197.572123
HAYDAR KARAGÖZLÜ206.2520.75197.572124
ALİ OZAN 20.58.500197.572125
GAMZENUR TUNA21.757.2500197.572126
SEDAT ÖZFINDIK186.254.750197.572127
GÖKAY KAPLAN147.256.251.5197.572128
ÜZEYİR NACAR18.53.254.52.75197.572129
ŞİFA GÜNÜÇ9.510.56.252.75197.572130
YONCA KAREM16.758.753.75-0.25197.572131
BİLAL SALDIRAY187.250.753197.572132
VEDAT ERDEMİR171020197.572133
İREM DİYARBAKIR1411.751.751.5197.572134
ZEKERİYA BAĞCI261.251.750197.572135
CEM ATAKAN ESKİMEZ15.252.758.52.5197.572136
BEGÜM BOLAT14.511.752.750197.572137
SALİHA DİLEK YILMABAŞAR198.250.751197.572138
ŞENOL TALAS12.2511.255.50197.572139
MÜBECCEL YAVUZHAN17.59.751.750197.572140
EMİR ATALAY14.2511.752.50.5197.572141
SARP DOĞMUŞÖZ14.754.759.50197.572142
TEVHİD ÜNVER21.255.7511197.572143
KORKMAZ CANDAR16.7592.251197.572144
AHMET CAN USAL15.256.2525.5197.572145
MUSTAFA ASIM DÜZEL18.59.75-0.251197.572146
ALAADDİN GÜN21440197.572147
ECE KURT11.7546.756.5197.572148
ŞAMİL ÖZAKGÜN18.257.53.5-0.25197.572149
ŞEYMA YÜCESU16.255.57.250197.572150
SÜLEYMAN SERDAR 17.574.50197.572151
ADİL SÜNER19.259.250.50197.572152
ERDİ GÖLCÜK19.572.50197.572153
ÖNER GÜNBEY17.754.2534197.572154
REHA TEMEL19.55.540197.572155
ONUR KADİR KOLUŞ19541197.572156
NEHİR NURATA13.2511.751.752.25197.572157
SAFA ÇİFÇİ166.56.50197.572158
TİMUÇİN KALINSAZLIOĞLU15.53.754.755197.572159
ALİ KARAER15.7564.752.5197.572160
İPEK KURU15.756.254.52.5197.572161
ELÇİN AKARCA1763.252.75197.572162
AHMET BİLGEHAN KASIRGA11.2512.53.51.75197.572163
ORTAKAYA BARAN 16.75101.750.5197.572164
DOĞUKANYURDAKUL 13.7515.2500197.572165
MUAZ FATİH YILMAZ 209.75-0.750197.572166
ELİF DİNÇER 16.2511.501.25197.572167
BEDİRHA 17.511.75-0.50.25197.572168
ELİF KÜÇÜK 19.7590.250197.572169
FURKAN KOÇALAN 16.251200.75197.572170
SUZAN POLAT 22.256.7500197.572171
HİDİR ÖTEBAŞ1410.54.250196.73752172
EMİRCAN ERTÜRKLER14.757.53.53196.73752173
ÖMÜR ERGİN20.542.252196.73752174
SEVTAP BLENGABS18.751000196.73752175
KEREM OYNAK7.511.2555196.73752176
AYÇA TÜREMENOĞULLARI17.757.253.750196.73752177
SERDAR BORA KARDAŞ16.511.500.75196.73752178
ŞEYMA KAN15.2512.25-0.251.5196.73752179
HASİBE TOZUN18.25100.50196.73752180
GÖKMEN SİVRİKAYA128.756.251.75196.73752181
ERKAM YÜZER16.512.2500196.73752182
SEYRAN ERDEM16.75930196.73752183
MELİSA AYBEK215.7511196.73752184
YILDIRIM KIRASLAN19.56.2530196.73752185
HAÇÇE ÇETİNER21.2543.50196.73752186
BANU TURHAN15.58.53.751196.73752187
HATİCE ÖZGE TEKEL6.752.519.50196.73752188
BAKİ GÖKTEPE205.7530196.73752189
SAİM ALBAYRAKTAR20.55.50.752196.73752190
BETÜL EMİNE ARASOĞLU17.259.520196.73752191
ŞENAY KORDON21.7550.251.75196.73752192
MUHAMMET BAĞBUR YÜCEL19.757.250.751196.73752193
BİLGİ HARATA15.258.254.50.75196.73752194
ONUR EKİN18.55.7522.5196.73752195
ÇAĞATAY ZORLU58.75150196.73752196
FATİH AVNİ ODABAŞI171010.75196.73752197
ALEV AKÇINAR18.757.52.50196.73752198
AYŞE AHSEN 13.52.510.752196.73752199
ESMERALDA ÇİÇEK20.53.2550196.73752200
ABDULHALİM ARSLAN19.255.753.750196.73752201
DİDEM AYŞE 15.510.251.51.5196.73752202
RAİF DEMİR GÖÇMEN19.2535.750.75196.73752203
ZÜMRÜT ELA FİLİZ157.2533.5196.73752204
BELİZ AYVAZ22-107.75196.73752205
MELDA DEMİRÖZ14.759.252.752196.73752206
MURAT GENÇDAL17.758.751.50.75196.73752207
BATUHAN ERGENLİK13.510.52.52.25196.73752208
GÜLSEN SELVİOĞLU17.2510.7500.75196.73752209
BUKET GELİNCİK18.58.750.750.75196.73752210
METE ÖZBEK11.7513.253.750196.73752211
DOĞAÇ KOŞUCU14.259.754.50.25196.73752212
SİMAY DAYAN10.751413196.73752213
DİCLE YEŞİLYURT15.59.51.752196.73752214
ALİCAN ÇALIPINAR129.552.25196.73752215
ŞULE MİNE 11116.250.5196.73752216
GÜLSEREN ŞENVER17.259.752-0.25196.73752217
HİLAL ATİK178.52.50.75196.73752218
AYŞE GİZEM KOÇAŞ19.7570.251.75196.73752219
ANIL KABAKUŞ12.758.52.754.75196.73752220
MUSTAFA GÜRHAN 15.59.2540196.73752221
İZEL KİŞİ17110.750196.73752222
ŞADİYE SELİN DAĞ14.758.55.50196.73752223
KAAN SUAT SAVCI15.752.759.251196.73752224
MİNE CANSU ACILAR15.758.754.250196.73752225
TUNCAY SEZER15.759.252.751196.73752226
AYŞE CEREN CİHAN19.57.510.75196.73752227
FARUK AKDAĞCIK15.25130.50196.73752228
ENES TAHİR ÖZBAYOĞLU13.59.523.75196.73752229
ŞEHMUS OYANIK18.75550196.73752230
HURİYE MÜLAYIMOĞLU14.512.51.750196.73752231
PERİHAN PAŞAOĞLU20.754.2530.75196.73752232
MELİS BABAYİĞİT15.75652196.73752233
FUAT BAŞKAN15.257.254.751.5196.73752234
GÜRKAN KENDİRLİ1764.751196.73752235
FERAY BERKTAY5.751010.252.75196.73752236
SİNEM KORMALI5.511.510.51.25196.73752237
YAŞAR GÖZDE ILGAZ11.512.755.25-0.75196.73752238
SEVCAN GÜNDOĞDU14.2510.50.253.75196.73752239
ÇAĞLAYAN KÜRŞATTAHA242.7520196.73752240
ŞİMŞEK SAHRA 199.250.75-0.25196.73752241
YUŞA HATİPOĞLU 17.2512-0.750.25196.73752242
ENES MUSA PERÇİN 1415-0.250196.73752243
ARSLAN BETÜLAY 19.2590.50196.73752244
NAZ SAYIKLAR 199.251-0.5196.73752245
AHMET GÖKHAN HAKYEMEZ19.5900195.9052246
DOĞAN ÖLÇÜCÜ19.259.75-0.750.25195.9052247
MİRAY BÜYÜKBULUT18.51000195.9052248
MAHMUT EMRE SAÇAN17.2565.250195.9052249
EKREM YETER1513.250.75-0.5195.9052250
NAGEHAN YAYLAGÜL15.5841195.9052251
ZAFER ERSANLI15.510.2511.75195.9052252
ATILGAN ADIGÜZEL17.757.751.51.5195.9052253
GÖZDEM EMİN14.756.2561.5195.9052254
SERHAT GÜVENÇ7.511.59.50195.9052255
CUMA MENTEŞ168.540195.9052256
MAHMUT ARDA PEKGÖZ18.258.2520195.9052257
CANSEN YUMRUTAŞ18.254.755.50195.9052258
MEHMET CİHAT AVCU14.511.253.75-1195.9052259
ERDAL SALMAN16.75110.750195.9052260
CAHİDE KIRCI12.5970195.9052261
BÜNYAMİN KAHRAMAN17.255.55.750195.9052262
FERHAT ALTINIŞIK17.2510.2510195.9052263
ELA MEMİŞ15.57.754.251195.9052264
AHMET MERT GÖKTEPE17.258.52.750195.9052265
ÖMER FARUK KIZIL215.252.5-0.25195.9052266
SULTAN BIYIK217.500195.9052267
SALİH GÜRATA10.2510.57.750195.9052268
ATA CEYHUN18.755.254.50195.9052269
ÜMİT YENİGÜN19.756.7520195.9052270
BERİL AKÖZ19.256.2530195.9052271
DÜRİYE BABA1510.253.250195.9052272
SONGÜL KİRİŞ16.7512-1.251195.9052273
BAKİ BAYRAK12.54.7511.5-0.25195.9052274
NİLAY GAYRETLİ19.5531195.9052275
DUÇEM GÜVERCİN195.254.250195.9052276
İBRAHİM BARIŞ SAVRAN167.550195.9052277
BATUHAN TURHAN10.25117.250195.9052278
YUSUF KENAN TEMÜR8.753.75151195.9052279
MAZLUM KÜÇÜK17.7591.750195.9052280
HAMZA ŞENOĞLU14.756.7570195.9052281
SEZGİ DEMİRTAŞTAN8.754.510.54.75195.9052282
AYŞE NUR TEK15.53.757.51.75195.9052283
BARIŞ MUMCUOĞLU8.258.257.254.75195.9052284
İLKİN ÖZYEŞİL11.759.257.50195.9052285
MEHMET NEDİM ELGÖRMÜŞ15.757.253.52195.9052286
BEDRİ GENÇ TALAS12.2510.52.753195.9052287
ÜNAL PAKSOY14.2510.252.51.5195.9052288
FERİDE ATAŞ16.759.2502.5195.9052289
MEHMET ÖZGÜR GÜRAKAN12.2513.52.250.5195.9052290
BURÇHAN GÖZAÇAN13.25130.51.75195.9052291
OĞUZ SORGUN EVCİLİ1512.75-0.251195.9052292
TUBA ALAN10.2515.51.751195.9052293
MELİKE AÇIKEL12.25122.51.75195.9052294
BEDREDDİN HABİB24.5400195.9052295
ONURHAN AVCI158.253.252195.9052296
ONUR SALİH TORUN14.511.752.250195.9052297
MAHMUT BAKIR CEREN-0.51415.25-0.25195.9052298
HAYRİYE BEKAR8.2516.51.52.25195.9052299
TUFAN AKIN 12.512.50.752.75195.9052300
DURAN TAMER16660.5195.9052301
SERCAN KIZILTUĞ186.753.750195.9052302
MELTEM HALE ORUÇ20.755.7511195.9052303
UĞUR BAŞAK13.51050195.9052304
AHMET EMRE İLTEMİZ15.256.255.251.75195.9052305
ÖZNUR MEKİKOĞLU1684.50195.9052306
NİLGÜN GÜLEŞEN12.257.2590195.9052307
ZÜBEYDA İNER KÖKSAL183.756.750195.9052308
EZEL YILMAZ21.254.2521195.9052309
İNAN İPEK19.756.7511195.9052310
ARDA OZAN17.57.51.52195.9052311
HACI SAVAŞ12.511.54.75-0.25195.9052312
MEHMET SELAMİ CAN14.257.560.75195.9052313
ABDULGAFUR ŞEYHANLI19.253.55.750195.9052314
YAŞAR KURTULUŞ11.257.581.75195.9052315
HATİCE DİLMEN13.55.58.750.75195.9052316
GONCAGÜL BOZAN16.753.257.51195.9052317
RÜYA KARAKULAK1610.751.750195.9052318
SADULLAH ÇETİN53.518.51.5195.9052319
MEHMET ALİ YÜREK14.57.252.754195.9052320
MELTEM ÜNÜVAR21.5520195.9052321
BİLGE MAZLUM16.254.55.752195.9052322
ÖYKÜ BAĞCA14.57.52.753.75195.9052323
TİMUR NİZAM10.259.2572195.9052324
ALP BAŞKAN148.2542.25195.9052325
OSMAN TEZEL18.2510.5-0.250195.9052326
ALEYNA GÖKMEYDAN12.513.750.51.75195.9052327
KURŞUN SILA 22.752.753.75-0.75195.9052328
NİLAY YAZICI 16.2510.5-0.252195.9052329
KARACA FEYZA 19.25351.25195.9052330
CEYDA NAZ ORUÇ 21.253.2540195.9052331
DEĞİRMENCİ DURU 18.56.52.51195.9052332
İNCE EMİRHAN 206.520195.9052333
ZÜHRE AKCA ÇAĞLAR13.758.560195.07252334
HAYRİ ÜSTÜN AYAŞ13.53.75110195.07252335
BESTE VAROL15.2512.75-0.250.5195.07252336
BADE SARIKAHRAMAN16.258.51.52195.07252337
ÇETİN TUTAŞ17.25100.250.75195.07252338
CEMAL SEBZECİ14.59.751.752.25195.07252339
YÜSRA TUNÇAY197.501.75195.07252340
MURAT SULTAN1511.50.751195.07252341
SETANAY SADIK13465.25195.07252342
GÜL YERLİ158.2532195.07252343
HASRET ARPAT18.251000195.07252344
VELİ ENES KAYAN209.750-1.5195.07252345
TAHSİN TOKTAŞ17.58.250.52195.07252346
YAVUZ SELİM TOY15.5102.250.5195.07252347
ERGÜL KARADAĞ12.25012.253.75195.07252348
RENGİN DAĞAŞAN1310.2550195.07252349
AYKUT ŞENCAN197.52-0.25195.07252350
YAKUP GÜREL13.2514.50.50195.07252351
NAZİFE BARBAROS20.255.51.750.75195.07252352
EYÜP ATASOY17.510.7500195.07252353
HAZEL KAVLAK18.59.250.50195.07252354
KADİR ZORLU16.759.502195.07252355
ESENGÜL ÖZMUK17.758.252.75-0.5195.07252356
TOLUNAY BERBER2142.251195.07252357
MERVENUR ERBAŞ208.75-0.50195.07252358
İSMAİL PEYNİRCİ18.25550195.07252359
BAHRİ ÖKTEM175.755.50195.07252360
AHMET AKŞİT16.551.255.5195.07252361
TEKİN KOÇYİĞİT206.2520195.07252362
ÇAYAN BUYRAZ19.756.520195.07252363
MERİH SARIOĞLU19.255.51.751.75195.07252364
NECİP SÖZERİ18.254.55.50195.07252365
ERKİN USLU176.754.50195.07252366
DORUKHAN ARMAĞAN10.7598.50195.07252367
MARAL DEĞERLİYURT18.57.75-0.752.75195.07252368
AYSUN YURTLU136.562.75195.07252369
ATEŞ SERBEST14.58.7550195.07252370
MERYEM GÜNER149.52.752195.07252371
FATİH AKDUMAN217.25-11195.07252372
YELDA ÇİÇEK15.2510.751.750.5195.07252373
TUĞÇE KÜÇÜK15.2511.510.5195.07252374
FEVZİYE KOCA17.510-1.52.25195.07252375
AYLİN ÖZKAYNAR14.75130.50195.07252376
NURBANU MENEKŞE13.251140195.07252377
MELEK KANMAZ174.255.251.75195.07252378
ELANUR CATAL17.251010195.07252379
FATMA SELCEN TANIŞIK15.594-0.25195.07252380
ARYA GÜNEY12.759.7523.75195.07252381
ESRA HACIEFENDİOĞLU16.573.751195.07252382
BURÇE SEVİNÇ-0.755.75158.25195.07252383
CENK BÜYÜK12.7510.254.50.75195.07252384
BİRTAN ARIKBOĞA14.514-10.75195.07252385
ABDULSEMET KÜÇÜKKURT10.75105.751.75195.07252386
ZEYNEP TÜRKSOY212.751.752.75195.07252387
ÜNALCAN AYDOS11.2513.2512.75195.07252388
SAFFET KAMİL193.753.252.25195.07252389
MUSTAFA SAL166.253.52.5195.07252390
MEHMET ÇOŞKUN16.57.54.250195.07252391
ABDULSAMET SİVRİ17.57.7530195.07252392
ZÜHAL KAMER16.757.254.250195.07252393
NURULLAH YEŞİL157.755.50195.07252394
HABİP ATAOĞLU14.25914195.07252395
HÜSEYİN DURMUŞLAR158.2541195.07252396
BERK POLAT13.758.256.250195.07252397
ALTUĞ ŞİMŞEK176.254.50.5195.07252398
IŞIN ÖZAYDIN18.756.253.250195.07252399
SENA AZAP17.758.751.750195.07252400
SEVİL KORKMAZOĞLU197.2520195.07252401
HASAN KARAKAYA16.565.750195.07252402
ABDULLAH SARIEKİZ18.251000195.07252403
GÜLEN SABAZ20.256.750.50.75195.07252404
HÜLYA AKIŞ14.258.255.750195.07252405
GÜLFİDAN ATASOY17.543.753195.07252406
TÜRKER OSMANCA13.257.253.754195.07252407
ORHAN GÜLDAMLA8.7559.754.75195.07252408
HANDAN PARA14950.25195.07252409
BENAY KAYABAŞI15.59.7530195.07252410
SEVİNÇ POLAT12.2511.252.752195.07252411
MUSTAFA KOCAKAYA1211.7522.5195.07252412
TOLGAHAN TOPUK13.7512.750.751195.07252413
SABRİ BÖLÜKBAŞ1512.75-0.51195.07252414
MELİS NUR SARIKAYA 1675.250195.07252415
AYDOĞAN NEVİN İREM 18.25802195.07252416
MELİKE KILINÇ 17.759-0.251.75195.07252417
ERDOĞAN ZÜHRENAZ 1990.250195.07252418
KARAKAYA BERRA 1710.75-11.5195.07252419
BÜŞRA BİRK D 16.511.7500195.07252420
KÜBRA TURGUT177.51.751.75194.242421
BİLGE BOĞA14.510.250.752.5194.242422
GÖZDE AYVALI18811194.242423
GÜLDEN BERTAN14.7511.2502194.242424
VİLDAN ERŞEN1169.751.25194.242425
BENGÜHAN ÇAVUŞ16.592.50194.242426
EMİR SARIÇİÇEK15.2512.7500194.242427
KUBİLAY KARAALP18.758.750.75-0.25194.242428
ECENUR DADALI1610.51.50194.242429
SÜMEYYE GÜRBÜZ14.759.53.750194.242430
SİNAN BAYAT17.59.251.250194.242431
VOLKAN AZAR15.59.750.752194.242432
ECENAZ BİCAN21.5501.5194.242433
JALE ŞIKTAR20.259.25-1.50194.242434
DEVRİM GENÇ22.55.250.250194.242435
SEMA KAYIŞ18.2510.25-0.50194.242436
FUAT BAY21.254.7511194.242437
SÜREYYA KIZILDAĞ19.258.51-0.75194.242438
DİLAN AYDOĞMUŞ21.255.7510194.242439
MÜCELLA GÖKKOCA18.571.51194.242440
RABİA TOKATLIOĞLU18.257.252.50194.242441
ATİLLA GÜLER135.59.50194.242442
ÇAĞLAR AVCIOĞLU21.753.2503194.242443
BERRA KÜTÜKOĞLU18.254.7523194.242444
ÖZLEN KESİM11.259.256.51194.242445
BURAK YAKALI14.557.51194.242446
DİLA DURMAZ1211.252.752194.242447
İSMAİL GÜRLER141400194.242448
CANSU ÇAY18.25100-0.25194.242449
SERHAT GÖZKAYA158.753.750.5194.242450
EMEL ORTA10.517.500194.242451
DAVUT ÖZTÜRK14.758.754.50194.242452
FEHMİ GÜNDOĞMUŞ147.54.252.25194.242453
EYLEM KALKAN16.2511.7500194.242454
NURHAN GÜNEBAKAN13.5150-0.5194.242455
AHMET ÇAĞRI ÇERKEZ15.759.2530194.242456
NAGİHAN KOCUBEYOĞLU13.7585.251194.242457
KERİM PİŞİRGEN1743.753.25194.242458
ABDULAZİZ ÖZGÜR11.256.258.751.75194.242459
GÜROL KIZANOĞLU12.7578.250194.242460
MURAT EMİNOĞLU18.754.754.50194.242461
ERDEM CAN ÇAKMAK11.7573.55.75194.242462
GÜLPERİ ATALI178.751.251194.242463
MUKADDER ŞARLAK18.756.51.751194.242464
ZERRİN TANRIKULU14.255.58.250194.242465
FEYZA TUĞRUL16.256.255.50194.242466
FİLİZ AKYEL15.755.56.750194.242467
MEHMET GÜNGÖRMEZ146.56.51194.242468
ŞABAN GÜCÜKLÜOĞLU17.758-0.52.75194.242469
ERİM YORBIK131005194.242470
ÖZGE ÜÇGÜL18.56.752.750194.242471
BURCU KAZAN186.252.751194.242472
CİHAT MAYDA16.256.251.753.75194.242473
SEVİ ALYANAK16.57.251.253194.242474
GÖZDE KILIÇ10.252.25123.5194.242475
TURGAY YILMAZ 14.565.751.75194.242476
İBRAHİM HALİL YAR18.25621.75194.242477
HALİME ULUÖZ14.57.7505.75194.242478
ZAHİDE TOPALOĞLU10.2511.252.753.75194.242479
YUSUFCAN BİLGİN13.2510.7522194.242480
NİL DOĞAN11.2512.51.752.5194.242481
SEYDAOĞLU SEYİTHAN 19.757.7500.5194.242482
YAREN MACİT 15.2582.252.5194.242483
TOY ALİ BARAN 19.2590-0.25194.242484
MAHMUT MİROĞLU 14.2513.7500194.242485
KAZAR FURKAN 19900194.242486
YASEİN DURAN 21.258.5-0.25-1.5194.242487
YİĞİT TUNA ERDAĞI 167.513.5194.242488
İLERİ YUSUFEREN 15110.51.5194.242489
MUSA YALÇIN11.58.753.753.75193.40752490
ZARİFE AYMAN14904.75193.40752491
CANSU AŞAN12.258.753.753193.40752492
RECEP ŞİMŞEK10.7595.252.75193.40752493
FATİH SARP16.2510.501193.40752494
RIZA CİVAN1014.2530.5193.40752495
ASENA UÇAN182.257.50193.40752496
MEHMET YILDIRIM189.500.25193.40752497
HİDAYET ŞENLİK21.256.250.5-0.25193.40752498
BERAY BOĞAN21.75600193.40752499
DAMLA SUİÇEN12.75870193.40752500
VOLGA GÖKÇEK17.259.251.75-0.5193.40752501
PINAR KURUL1612.250.25-0.75193.40752502
TAYFUR GÜROL14.25102.51193.40752503
SALİH GÜZEL16.257.54.75-0.75193.40752504
NUH HACIOĞLU175.751.53.5193.40752505
ERDEM ÖZCAN20.54.752.50193.40752506
GÖKÇE GÜNCE15.25840.5193.40752507
BURHAN GÜLEÇ21.253.752.750193.40752508
EMRE DAĞ17.754.255.750193.40752509
MUSTAFA NAZOĞLU15.57.754.50193.40752510
HÜSEYİNCAN AKIN20.257.75-10.75193.40752511
SANER AKYON21.54.2520193.40752512
HAVVA ERVAN16.2511.5-0.750.75193.40752513
DİLARA KURT14010.253.5193.40752514
CEVDET KINDIR1845.250.5193.40752515
ŞEREF TOKAYLI21.55.750.50193.40752516
EYYÜP ALBEN1573.752193.40752517
ÖZGÜL GÜN18.252.543193.40752518
IRAZCA ORAL17.254.753.752193.40752519
KIVANÇ KAYA168.251.52193.40752520
DİLBER DURMAN12.7512.5-0.252.75193.40752521
SİNAN DİNÇER İÇTÜZER14.2512.2501.25193.40752522
SUDEM ÖNAL1612-0.250193.40752523
AYBEGÜM TEKER12.513.751.50193.40752524
RABİA İSTEK131121.75193.40752525
EBRU AYDOĞAN12.512.752.250.25193.40752526
SEBAHAT YILDIRIM1310.52.51.75193.40752527
YUSUF TENLİ11.2510.560193.40752528
HARUN GÜRLER16.7510.50.50193.40752529
YAREN NALBANT12.2515.500193.40752530
GÖKTEKİN İLARSLAN16.2590.751.75193.40752531
HALUK TÜRKDOĞAN205.52.250193.40752532
YURDAGÜL GÜLDÜR233.25-1.53193.40752533
SAMİ İNANMAZ1458.750193.40752534
YÜCEL GERGER20.54.51.751193.40752535
MÜCAHİT DÖKMECİ12.751410193.40752536
MAZIN SOLAKOĞLU16.2564.750.75193.40752537
BERTUĞ BARUT16.75920193.40752538
ABİDİN MESTEN20.55.2511193.40752539
ZELİHA GÜNEYSU19.57.2510193.40752540
ORHAN UYGAR ALTINOK8.54.25150193.40752541
BENGİSU OĞUZ14.759.52.750.75193.40752542
TOYANÇ DİNÇ15.759.52.75-0.25193.40752543
GÖZE BULAKÇI17.75910193.40752544
TAYLAN UĞUR16.2565.50193.40752545
TUĞRUL KAYALI18.55.753.75-0.25193.40752546
MELİS AKMEŞE172.7571193.40752547
SEVGİ TOPAL1485.250.5193.40752548
ARİF SOYALP1110.754.51.5193.40752549
UMMUHAN ÖĞÜDEN9.7513.254.750193.40752550
FATMA YILMAZ13.5130.50.75193.40752551
SUDEN* YELEN 20.756.251-0.25193.40752552
ALTAN SEDANUR 19.256.252.250193.40752553
MURAT CAN ŞAHİN 14.25130.50193.40752554
ÖZİNAN İREM 19.54.252.251.75193.40752555
DİLAY ŞAHİN Y 18.581.250193.40752556
ÖZGÜR DEMİRELLİ 17.756.7530.25193.40752557
YUSUF KAMAL 21.256.500193.40752558
ERDİNÇ SÜTLÜ 16.7510.750.250193.40752559
ALİ SAİD YENİÇERİ197.251.250192.5752560
ASLAN TURFAN1412.501192.5752561
ESİN ÇALIŞKAN15.259.51.251.5192.5752562
İHSAN GÖKÇE12.25132.250192.5752563
BETÜL TUNÇKOL17.56.751.751.5192.5752564
MEHMETCAN GÜNALAN19.757.500.25192.5752565
PELİNSU HOŞER133.756.754192.5752566
HACER NALBAT13.2513.250.750.25192.5752567
FATMA KAÇKOR15.2584.250192.5752568
CEM İNAN KAYMAZ14.759.7530192.5752569
TARKAN BOZBAŞ13.750.75130192.5752570
BERFİN CAN GÜLŞEN1211.7530.75192.5752571
ŞEVVAL YAN12.755.254.754.75192.5752572
YAĞMUR ÜNLÜ148.550192.5752573
BUĞRA TINAZ15.2511.2510192.5752574
YAĞMUR AKKUŞ176.753.750192.5752575
BURAK TÜRE14.2512.500.75192.5752576
GÜNEŞ GÜNTÜRK14.7509.753192.5752577
SİMGE ATAÇ17.57.5-13.5192.5752578
AKIN ŞENOL9.75101.756192.5752579
MELİHCAN KILIÇ1512.500192.5752580
NURAN KARAHAN143.757.752192.5752581
SIDDIKA KARAKUŞ187.520192.5752582
DURSUN BELEN20.754.53-0.75192.5752583
LARA MUTLU19.754.7521192.5752584
ARİF MERCAN6.57.2514-0.25192.5752585
TURGUT KARABAY177.752.750192.5752586
VELAT BİLDİK17.755.7540192.5752587
HİLMİ İĞDE14.254.56.752192.5752588
İSMAİL MİKDAT AÇAR12.54.511-0.5192.5752589
HAYRİ HASIRCI15.5840192.5752590
NAFİYE LEMLİOĞLU11.753.759.252.75192.5752591
CEYHAN BAĞDATLI23.53.50.50192.5752592
MEHMET ÖZER KAYRA18.55.254-0.25192.5752593
SELİN GÜNER14.750.512.250192.5752594
SAMİ SEZGİN6.758.757.754.25192.5752595
KÜRŞAT BOZKUŞ13.759.52.252192.5752596
ÖZDEN ERTUGRUL1313.250.251192.5752597
ZELAL AKTAŞ10.51070192.5752598
DAĞHAN GÖKYAR9.2513.752.751.75192.5752599
YAŞAR BARBAROS 14.759.751.51.5192.5752600
BATURAY SOLMAZ3.7512.58.752.5192.5752601
ÜMRAN DİKER16101.50192.5752602
ATAALP GÜDER1111.55.25-0.25192.5752603
MÜNEVER AZRAK15.51020192.5752604
TOLGA CAN OZULU16.757.7530192.5752605
ZEYNAL YAKAR18.2554.250192.5752606
EVREN ÖZDENOĞLU15.758.7521192.5752607
HÜLYA ÇANGAL17.57.252.750192.5752608
ABDÜLKADİR TAZEOĞLU15.2510.751.50192.5752609
BERRİN ANAR163.580192.5752610
GÜNER BAKAR12105.50192.5752611
SÜHEYLA YENER16.256.54.750192.5752612
ZELİHA TAHTACI10.755.754.56.5192.5752613
ANILCAN ŞENGÖNÜL 18.59.250-0.25192.5752614
GÜNEŞ CEYHUN 18.59.25-0.250192.5752615
KARUL DİLARA 189-0.250.75192.5752616
GÜNGÖR HATİCE NUR 12.25104.50.75192.5752617
ENESÖZSOY 19.257.750.50192.5752618
EGE AZAK17.2562.51.5191.74252619
AYSEL KAYADİBİ911.252.754.25191.74252620
TAYYAR ALP ÖNCÜ15.5102-0.25191.74252621
LEMAN YAVUZCAN188.500.75191.74252622
KALENDER EMİR12.756.258.250191.74252623
NİHAN HANÇER15.257.253.51.25191.74252624
CÖMERT ŞAHBAZOĞLU17.57.750.751.25191.74252625
ŞAHİKA BAĞLAR207.5-1.251191.74252626
FURKAN GÖKCEK17.756.750.752191.74252627
NAİL SEVİL17.2594-3191.74252628
AYDAN USLUBAŞ887.753.5191.74252629
GÜLNUR KARAAĞAÇ10962.25191.74252630
TÜLAY ÖZEK20.56.250.75-0.25191.74252631
DEVRAN ÖZYILMAZ1674.250191.74252632
NADİDE ÇEVİK157.55-0.25191.74252633
ALARA KARAKOÇ197.50.750191.74252634
ELİF ÖZCAN11.595.251.5191.74252635
DUYGU ALTINTAŞ16.752.7561.75191.74252636
SEÇİL MAHİROĞLU15.75100.51191.74252637
BURCU TUĞCU14.759.253.250191.74252638
HALİS KINALIOĞLU16.257.512.5191.74252639
CEREN KILIÇOĞLU18.255.53.50191.74252640
YILMAZ ÖZKÖSE20.51.253.751.75191.74252641
MURATCAN ERZURUM18.25630191.74252642
BELMA TUNCER20.257.5-0.50191.74252643
GÖKŞAH TEKELİOĞLU20.55.7510191.74252644
SEYHAN KARCI158.254.5-0.5191.74252645
UFUK DAMAR205.51.750191.74252646
TAMER DERYA18.255.253.750191.74252647
RASİM ALTIKULAÇ185.52.751191.74252648
ONAT TAŞKAYA6.58.259.752.75191.74252649
SANİYE DURMAZ19.530.254.5191.74252650
YİĞİT YILDIZ ALTUN16.256.51.53191.74252651
EROL ATA7.7512.256.50.75191.74252652
ÖVÜNÇ DURGUTLU13.2511.252.750191.74252653
MUHLİS ÖZTÜRK14.75120.50191.74252654
CEYDA ÇALIŞKAN 20.56.5-11.25191.74252655
ÇAĞAN POYRAZ 18.259.75-0.5-0.25191.74252656
YANIK SILA 15.2572.52.5191.74252657
KUTLU SÜLEYMAN 14.25940191.74252658
SEIİN AKKAYA T 1610-0.251.5191.74252659
TUĞÇE GÜL 168.750.252.25191.74252660
ENES AYYILDI Z 19.757.500191.74252661
BİÇİL BURAK 1412.50.750191.74252662
YUSUF RIDVAN ÖZAY 19.757.500191.74252663
BİROL HİKMET14.59.251.751.5190.912664
SEMA BURAK15.510.510190.912665
ECE AKBUDAK1412.25-0.251190.912666
ŞEYDA KULAK15.51010.5190.912667
NİLAY SARAÇOĞLU 13.2510.51.252190.912668
FÜSUN DOĞRU17.759.5-0.250190.912669
YUSUF ALPER DAYI20.56.5-0.50.5190.912670
BİŞAR DİNÇMAN12.58.515190.912671
HÜSEYİN İŞLİ15.258.5-0.53.75190.912672
SEDANUR HİMMET15.258.5-0.53.75190.912673
BARTU TOKGÖZ12.251310.75190.912674
HAMDİYE MALÇOK13.59.752.751190.912675
SERPİL ERCİYES17.258.75-0.251.25190.912676
GÖKTUĞ ÖVEN 17.756.52.750190.912677
REMZİYE AKTÜRK17.256.7521190.912678
ERSİN CEVİZCİ11.256.756.252.75190.912679
AZİM ŞAHİN15.759.2511190.912680
MUHAMMET BEDER16.510.500190.912681
SEYFİ GENÇ13.58.54.250.75190.912682
CANSU SELCAN 16.758.52-0.25190.912683
PERİHAN ALBAYRAK15.7591.50.75190.912684
ÇAĞRI EDİZ3.511.2593.25190.912685
MUHAMMED ÖZGÜR18.55.530190.912686
ŞAHİN AKBIYIK13.756.756.50190.912687
MEHMET ŞİRİN20.54.52.5-0.5190.912688
NARİN MASAL18.753.752.52190.912689
SEVDA BAHADIR20.54.520190.912690
EMRE ÜRÜN14.758.53.750190.912691
VELİ ÇAĞLAR KOCAMAN16.758.51.750190.912692
ÇAĞRI CİCİOĞLU13.757.753.751.75190.912693
NİHAT KÜÇÜK17.254.53.51.75190.912694
NESİBE İYİGÜN15.581.751.75190.912695
DEMİR KUTLU20.256.7500190.912696
HAYRİ ÖZCANOĞLU18.753.54.750190.912697
MUAMMER GÜRPINAR17.257.51.50.75190.912698
SELİM ONARAN13.56.754.252.5190.912699
FATİH ARTAN1210.253.251.5190.912700
YAVUZ BÜYÜKKANAT21501190.912701
BUĞRA GÜLHAN175.753.750.5190.912702
NURGÜL ÖZDEMİR AKDUR165.52.53190.912703
TAHACAN ALAY15.7563.51.75190.912704
HAMİT POLAT157.51.752.75190.912705
GÖKÇE ALCAN14.758.751.52190.912706
BERRAK KUŞ19.257.50.250190.912707
BARBAROS ÜZEN14.259.750.752.25190.912708
ŞERİFE AK16.759.750.50190.912709
LİVA İŞLEK12.2512.52.250190.912710
İMREN ŞENTÜRK12.7512.2511190.912711
UĞURKAN YEŞİL10.751303.25190.912712
BC CANSU ŞURA 16.510.75-0.250190.912713
YILMAZ MEHMET 18.59.25-0.750190.912714
BADİLLİ ZELİN 18.58.500190.912715
TAZEGÜL EMİR 20.256.50.5-0.25190.912716
BARAN TAHA 15.2511.7500190.912717
KAMİL PİNAK 16.257.2512.5190.912718
NERİMAN USUL1212.252.50190.07752719
DERYA SEZGİNER11.58.256.50.5190.07752720
NEŞE BÜYÜKDOĞAN12.2565.752.75190.07752721
SENA KAHVECİ15.58.2521190.07752722
YAHYA TOPUZ1491.752190.07752723
HAYATİ CAN KARADAŞ15.58.51.751190.07752724
KORHAN ŞENER8.757.7510.5-0.25190.07752725
NİHAT BERKAY YURDUSEVEN13.7510.750.751.5190.07752726
BAŞAK AYKAN10.2567.752.75190.07752727
BAŞAK MÜCAHİT166.2513.5190.07752728
TAHA GÖK7.58.757.253.25190.07752729
DİLŞAH USTA13.258.7531.75190.07752730
KARDELEN SUSAM15.7510.250.750190.07752731
KORAY KARAKOYUN11.759.254.51.25190.07752732
EMİRCAN BAYDOĞAN13.7556.751.25190.07752733
BATUHAN AKSOY 1410.750.51.5190.07752734
GÜMÜŞBOĞA ELİFNUR 18.756.50.51190.07752735
BERAT ASLAN 17.75900190.07752736
YAREN YANIK 185.252.51190.07752737
MEMİŞ ELMAS 215.750-0.25189.2452738
YAVUZ YILMAZ 13.257.55.750189.2452739
EMİNE BUSE ALKAN 12.255.251.57.5189.2452740
ELİF NUR BAŞABAŞ 1880.75-0.25189.2452741
Büşra Naz Şahin17.5621189.2452742
HAMİT BOZKURT Ç 14.25930188.41252743
KURALAY SAİD BAHADI1710.5-1.50187.582744
SILA KÖMÜRCÜ 18.25610.75187.582745
ÜMİT GÜNDOĞAN 21.254.7500187.582746
EKMEN SEMANUR 19.756.2500187.582747
YÜKSEL ZEYNEP 22.253.25-0.51187.582748
SECCAT YILDIZ 11.255.751.57.5187.582749
GÜNTÜRK KARDELEN 234.5-0.75-1186.74752750
ÖZLEYEN DENİZ 204.251.75-0.25186.74752751
BATURALP SÜAR 16.58.75-0.51186.74752752
ÖMER BULUT 197-0.250186.74752753
TAŞ YEŞİM 19.54.51.750186.74752754
MELİSA ASLAN 17.75620186.74752755
MERT YILMAZ 15.759.25-0.251186.74752756
ÇALIŞKAN ESMA 19.56.75-0.50186.74752757
KİRAZKAYA SEVİNÇ 12.256.7524.75186.74752758
BARAN ÖZER 187.500185.9152759
HAVVANUR YILDIRIM 215.75-0.5-0.75185.9152760
MUSTAFA EMİN ERSOY 18.56.75-0.50.75185.9152761
NEBAHAT NAZ YÜKSEL 17.753.750.753.25185.9152762
YUSUF ARDA GÜNDÜZ 1411-1.251.75185.9152763
YAĞMUR BÜYÜKBAY 16810.5185.9152764
ENES DEMİRCİ 1115.25-0.25-0.5185.9152765
YİĞİT BULUT 16.258.50.50185.08252766
CAN SAATCİ 18.755.250.750.5185.08252767
TANER GÜLER 17.58-0.250185.08252768
KADİR TAŞBAŞI 197.5-0.25-1185.08252769
GENCAY YILMAZ 19.255.500.25184.252770
ESMA GENÇ 13.751100.25184.252771
BALCIOĞLU NİSANUR 21.254.75-10184.252772
ÖZLEM ÖGMEN 17701184.252773
MUSTAFA KARA 13.573.750.75184.252774
Zehra Serin7.595.752.75184.252775
MUSTAFA KARA 13.573.750.75184.252776
İREM İLGAR 19.56.75-1.250184.252777
NECEET UÇAK 7.258.259.250183.41752778
ÖMER GÜNER 17.75700183.41752779
HATİPOĞLU SERKAN 1790-1.25183.41752780
ŞAFAK ŞAHİN 15.2511.250-1.75183.41752781
MERİÇ ÇALIK 19.75500183.41752782
EMİR ASLAN 16.758-0.250182.5852783
HELİN OR 15.55.51.52182.5852784
BEYZA NUR GÜRGÜN 15.2572.250182.5852785
ASKER UMUTCANN 14.759.2500.5182.5852786
ALİ KEMAL RAY13.510.500.75182.41752787
EREN BAŞ 176.2510181.75252788
KARA FURKAN 17.56.250.50181.75252789
YILMAZ SENA 148.751.75-0.25181.75252790
LATİFHAN K* ADAĞ 21.253.5-0.50181.75252791
YETER ÇETİN 18.256.75-0.750181.75252792
TOZKAN BAHAR 15.258.250.750181.75252793
ŞİLAN ŞİRİN 21.55-0.5-1.75181.75252794
AYŞEGÜL ALKAN 14.758.2501.25181.75252795
YAĞIZ ETİRLİ 193.51.75-0.25180.922796
YÜCEL ENES 17.756.2500180.922797
KÖRKUYU ABİDİN 202.2510.75180.922798
DEMİRCAN SUDENUR 17.2551.750180.922799
İBRAHİM CAN KORKMAZ14.571.750.75180.922800
EMİN KARADAĞ 15.58.500180.922801
NİSAZEHRANURTUNÇ 1510.5-1.50180.922802
ÖZKEÇECİ ATAKAAN 185.250.50180.08752803
CAN ENSAR 15.58.2500180.08752804
DİNÇER MEHMETOOKTAY6.7588.750.25180.08752805
ERAY KARATAŞ 17.756.250-0.5179.2552806
EMİR İMAMOĞLU 14.759.25-0.25-0.25179.2552807
BOZACI AYŞENUR 17.53.753-0.75179.2552808
AYŞENAZ ÇAĞLAR 15.570.250.75179.2552809
TUNÇ HÜSEYİN 167.75-0.250179.2552810
FATMANUR ÇERÇİ 14.756.251.51179.2552811
ESTER YÜKSEL 19.255.5-0.25-1179.2552812
UYGAR CAMKIRAN 15.758.25-0.50179.2552813
AYŞE SU ARİK 16.56.251.75-1179.2552814
AYŞE SU ARİK 16.56.251.75-1179.2552815
KÖKSALKBARAN 105.2553178.42252816
ENES GÜLBUDAK 143.754.750.75178.42252817
FERHAT SOYLU 1670.5-0.25178.42252818
NEHİR ÖZTÜRK 1371.751.5178.42252819
GÜLER ÇİĞDEM 18.25500178.42252820
ÖZ EYLÜL 9.756.54.252.75178.42252821
BCDSUDELKILIÇASLAN 11.2511.7500177.592822
MERT TANRIVER 15.756.50.750177.592823
ARAZ ALİ KEMAL 15.57.500177.592824
MUSTAFA KÜLEKÇİ 13.7510.25-10177.592825
SILA ŞEVV L MUTLU 172.253.750177.592826
SILA ŞEVV L MUTLU 172.253.750177.592827
FURKAN İLARSLAN 128.5-0.52.75176.75752828
DİNÇ SİBEL 1740.751176.75752829
FATİH AYRANCI 136.7521176.75752830
CEYDA AKAVCI 157.500.25176.75752831
BCMİNE KINIK 164.52.75-0.75175.9252832
RABİA EKİN ŞENER 148.500175.9252833
BEGÖM BAKICI 16.56.75-0.750175.9252834
BÜŞRA ALTAY 9101.252.25175.9252835
BCBAHAR İLDENİZ 128.751.50175.09252836
TALHA YAKICI 16.25600175.09252837
VİLDAN ERKAL 14.256.501.5175.09252838
GÜNEY BEKİRCAN 16.755.5-0.750.75175.09252839
CEREN TUANA BAĞRA 12.754.754.750175.09252840
İSMAİL ÇİLİNGİR 13.758.2500174.262841
KUYAK SUDE 15.757-0.750174.262842
GÜNDÜZ AKIN İLKER 15.756.25-11174.262843
SUDENAZ SÜRER 13100.25-1.25174.262844
MUSTAFA ÇELİK L 159-0.25-1.75174.262845
GÖZDE GÖNLÜGÜR 16.25500.75174.262846
GÜNDOĞDU EBRAR 157.5-0.25-0.25174.262847
DEMİRE HALİME 14.55.75-0.252174.262848
ATEŞ ZEYNEP 21.251.25-0.25-0.25174.262849
APAYDIN DAMLA 124.7550173.42752850
BATIN DALKA 16.2550.250.25173.42752851
YİĞİT DURAK 15.255.7500.75173.42752852
BUSE GÜVERCİN 17.51.511.75173.42752853
MERT ÖKSÜZCE 138.7500173.42752854
BİLGE DEMİR 15.56.2500173.42752855
GÜLSÜM İNCİ 17.54.250.25-0.25173.42752856
ÖZPEKER ASAF 166-0.250173.42752857
BEYZA CAMAŞLIOĞLU 15.541.750.5173.42752858
UĞURLU ÖSMAN EFE 16.255.75-0.25-0.25172.5952859
YALÇIN FIRAT 18.255-0.75-1172.5952860
YİĞİT HAMZA MERCAN 166.75-0.25-1172.5952861
YUSUF KUYUMC U 12.59-0.750.75172.5952862
SARAY KORAY 13.57.251-0.25172.5952863
KALFA BATUHA*N 13.56.7501.25172.5952864
MÜSELLİM MEHMET 12.58.250.50.25172.5952865
ÖZGE ÇALIŞKAN 115.505172.5952866
BERAT TUĞRA ÜNAL 10.755.750.754171.76252867
SUDENAZ ÜLEN 15.256.5-0.50171.76252868
KILIÇ BURAK 156.5-0.250171.76252869
UMUT KAVÇİN 13.25800171.76252870
IRMAK GÜRBÜZ 15.756-0.25-0.25171.76252871
AKILLI BEYTULLAH 11.259.251.25-0.5171.76252872
AYSU KUTAY 16.253.75-0.751.75170.932873
BURAK ZİNCİRKIRAN K7.512.510170.932874
POLATCAN ERKOÇ 13.2580-0.25170.932875
EMRE DELİBAŞ 9.258.75-0.53.5170.932876
BARAN DEMİR 15.55.5-0.250170.09752877
FERHAT ELMASTAŞ 13.256.750.750170.09752878
YUNUS EMRE BAKAR 12.257.51.25-0.25170.09752879
SİNEM KARAHANOĞULLA13.2570.50170.09752880
YÜKSEL SAİD 11.581.5-0.25170.09752881
17.55-1-0.75170.09752882
YAREN ATAYSINLA R 15.5500169.2652883
EMRULLAH AKGÖL 12.58.75-0.750169.2652884
SOYATİK SUDE 14.25501168.43252885
MUSTAFA KARADAĞ 13.561-0.25168.43252886
KAAN ÜLGER 15.754.500168.43252887
TÖLĞA AYTAÇ 10.58.251.50168.43252888
YUNUS ÇAĞLAK 10.759.250.75-0.5168.43252889
BC NAZİKE KE KİN 134.253-0.25167.62890
SEZGİN YAZICI 15.754.5-0.250167.62891
İLAYDAÇİÇEK 11.259.5-0.25-0.5167.62892
NİSANUR DAĞ 154.51-0.5167.62893
YAĞMUR SULTAN TÜRK 163.51-0.5167.62894
BAĞIRGAN EFE VEZİR 13.256.7500167.62895
ALEYNA ALTAY 14.252.752.250.75167.62896
ŞENCAN İREM 16.530.5-0.25166.76752897
BARAN ÇALIŞIR 118.750.5-0.5166.76752898
MAYDA AHMED 9.257.530166.76752899
RABİA ABESEREK 126.75-0.251.25166.76752900
MERYEM ÇAKMAK 136.5-11.25166.76752901
ZÜLEYHA AĞIT 15.753.75-0.50.75166.76752902
BUĞRA 7.759.52.75-0.25166.76752903
KİZEK SELTAP 14.754.7500165.9352904
ENES YILMAZER 14.55.75-0.750165.9352905
TORAMAN AHMET 10.59.5-0.50165.9352906
MEHMET OKŞEN 107.7501.75165.9352907
KAAN KARAOĞLAN 8.758.502.25165.9352908
BÜŞRA BULCA 15.752.752-1165.9352909
CEYLİNNUR TÜREGÜN 16.5111165.9352910
15.52.7510165.10252911
SENA SAKINMAZ 13.55.25-0.751164.272912
UĞUR OĞUZHAN 118.25-0.250164.272913
KANDEMİR GÖRKEM 14.754.2500164.272914
GÜLBAHARERDEN 15.754.25-0.5-0.5164.272915
ÇİĞDEM UYSAL 14.255.5-0.750164.272916
BCCCEYDA TIRIK 106.2511.5163.43752917
BC ZEHRA NUR TEKİN 12.256.750.5-0.75163.43752918
SILA NAKAŞ 11.57.2500163.43752919
ELİFSUDE PAMUKLAR 14.52.510.75163.43752920
SİNAN BİNGÖL 11.257.500163.43752921
AYŞEGÜL DİRİK 12.753.75-0.252.5163.43752922
DOĞAN BAYRAM 9.258.251.250163.43752923
ZEYNEP GÜNE Y 13.255.500163.43752924
AHSENNSATKUN 11.257.5-1.251.25163.43752925
IRMAKKKARADOĞAN 15.540-0.75163.43752926
HACI TOKER 10.58.5-0.250163.43752927
ABDÜLSAMET AKKAYA 117.500162.6052928
EREN KAHVECİ 16.52.75-0.25-0.5162.6052929
AKDENİZ MURAT 181.50-1162.6052930
ERSOYBERK ÇİMEN 135.500162.6052931
AKTAŞ EREN 10.58.750-0.75162.6052932
SEREN GÜVENÇ 10.257-0.251.5162.6052933
KOYUNCU AHMET OZAN 18.75-0.500161.77252934
MERT YILMAZ 16.751.500161.77252935
TÜLİN AKDENİZ 107.75-0.51161.77252936
DENİZ EFE CANDAN 9.510.25-0.75-1160.942937
BURAK GİRGİN 126.25-0.250160.942938
TUTAL ŞEVKİ MERT 10.754.252.50.5160.942939
ZEHRA YAŞAR 13.540.50160.942940
EMİRHAN PALA 9.756-0.252.5160.942941
SET CANAN 13.2540.750160.942942
FERHAT ÖZTÜRK 135.750-0.75160.942943
DOLAŞIK MERVE 12.255.500160.10752944
TALHA KURT 15.251.5-0.251.25160.10752945
DOĞAN GÖKALP 5.751020160.10752946
BARAN ADAY 12.56.25-0.25-0.75160.10752947
ZEHRA DOKUMACI 14.75300160.10752948
GÜRLEK HİLAL 6.757.521.5160.10752949
İREM ÖZTÜRK 1440.75-1.25159.2752950
SAVAŞ ZEYNEP 11.55.250.750159.2752951
GİZEM TAN 1150.750.75159.2752952
RUKYE ŞETTAH 8.56.752.250159.2752953
ESİN FUNDA KUTLU 116.75-0.50158.44252954
TURAN MELİKE 10.255.501.5158.44252955
ERTAN UYSAL 125.250.25-0.25158.44252956
SEVALŞURA TAŞ 1241.5-0.25158.44252957
GÜVENÇ SENA 12.753.252-0.75158.44252958
SALMAN MURATCAN 12.755-0.25-0.5157.612959
SEVİMNAZ CAN 14.2521-0.25157.612960
NUR TİLKİ 14.252.7500157.612961
MUHAMMET KESKİN 12.255-0.250157.612962
AHMET CAN BAYYILMAZ15200157.612963
EYLEM ÇELİK 13310157.612964
ERDİNÇ ŞENTÜRK 122.502.5157.612965
AYDIN SEZER 9.25511.5156.77752966
DAĞLAR YILDIZ 16.50.5-1.251156.77752967
KAYA HÜSEYİN 12.54.2500156.77752968
GİZEM SATICI 6.255.253.252156.77752969
GİZEM SATICI 6.255.253.252156.77752970
İREM KARAGÖ Z 103.512155.9452971
KUBİLAY DOĞAN 14.751.7500155.9452972
MEHMET ZEYREK 151.500155.9452973
ÖZYURT DUYGU NUR 10.256.75-0.50155.9452974
HÜSEYİN KAMAR 12.5040155.9452975
GÖKTUĞ CENGİZ 10.756.25-10.25155.11252976
YİĞİT TÜRKOĞLU 6100.250155.11252977
GÜLÜM TAYYİP 7.57-0.252155.11252978
Mustafa Deniz Tatar12.53.7500155.11252979
KUBİLAY TÜYSÜZ 11.755-0.5-0.25154.282980
AYŞENÜR BAŞ 12.752.75-0.51154.282981
MANSURBURAK 125.75-1.25-0.75153.44752982
POLAT CİHAT TAHA 5.257.52.750.25153.44752983
ELEN TEPSİ9.256.7500153.282984
DÜDÜKÇÜ VOLKAN 56.540152.6152985
OZAN BARIŞ KARATAŞ 106.25-0.750152.6152986
ARSLAN ÜLKER 9.55.250.250.5152.6152987
KARAKUŞ ÇAĞLAR 12.753.75-0.25-0.75152.6152988
YAZICI AZAD 5.759.7500152.6152989
GÖKDENİZ KEŞAP 123.500152.6152990
BERAT SARI 7.56.251.50151.78252991
SEDEF URUÇ 7.56.7510151.78252992
MİNE YAVUZOĞLU 10.53.7501151.78252993
BCEFE DEMİR 8.56.7500151.78252994
ARIK ZEYNEP 87.750-0.75150.952995
ALİCAN YALÇINKAYA 6.56.50.751.25150.952996
ZEHRA SARIKAYA 12.754.25-1.75-0.25150.952997
NİSA OĞRALI 9.257.75-1.75-0.25150.952998
MİRAÇ ÜÇKAN 15.2510.25-1.5150.952999
YAĞBASAN GÖRKEM 5.755.753.75-0.5150.11753000
NİDA NEHİR TAŞCI 780-0.25150.11753001
ŞEYMANUR ATAYSINLAR16-21.25-0.5150.11753002
AYŞENUR BAYRAM 5.54.53.750.75149.2853003
MİRA YIM AZ 82.2522.25149.2853004
İNLİ KAAN AHMET 10.254.5-0.250149.2853005
YAZ * DA ARİF 8.256.5-1.51148.45253006
BC İLAYDA TEKİN 10.5300.5147.623007
TAHA YASİN BİLEN 12.51.500147.623008
BERAT KAYNAR 8.54.510147.623009
GÖRKEM SAVAŞ 111.75-0.752147.623010
İNEKCİOĞLU BUSENUR 6.56.251.75-0.5147.623011
MELİKE ÇELİKBİLEK 9.255-10.75147.623012
ÖMERFARUK EMRE 8.55.75-0.250147.623013
AYŞE KAHRAMAN 7.2531.252.25146.78753014
HALİLERDOĞMUŞ 6.755.2510.75146.78753015
BCBURAK KANARIK 7.75600146.78753016
AYŞE ÇEVİK 7.52.5-1.255146.78753017
ÇİYDEM KILIÇEL 10.252.750.750146.78753018
RABİYA ALTUNBAŞ 12.750.75-0.751146.78753019
BULUT HAMZA METİN 130.7500146.78753020
HAKKI UZUN 8.75500146.78753021
Melike Sema Yalçın70.254.52146.78753022
ALEMDAR MELİKE 10.2550.75-2.5145.9553023
ALEYNA ARTIK 10.5300145.9553024
YAĞMUR AVAĞ 7.756.25-0.50145.9553025
EYLÜL ŞAHİNOĞLU 8.55.25-0.50145.12253026
EMİRHAN ULUSOY 9.754-0.50145.12253027
FATİH KARA 6.50.56.250145.12253028
MEHMETCAN ÖRMAN 8.54.7500145.12253029
RAMAZAN GÜLÜM 6.257.5-0.50145.12253030
OĞULCAN SOLEMİR 13.75-1.501145.12253031
BC 13.251.50-1.75144.293032
YASMİN CANIBEYAZ 8.55-1.250.75144.293033
SELDA NUR TEMEL 85.250-0.25144.293034
DİIBER ÖZAIP 3.756.2530144.293035
ZEYNEP ÇALIŞKAN 9.754.25-1-0.25143.45753036
NAZLI SU BULUT 9.2521.50143.45753037
ALİ EREN YETEK 8.52.251.750142.6253038
ASLI TAŞDEMİR 84.500142.6253039
GÖZDE NUR TEMEL 74.750.750142.6253040
MUSACAN SEKENDİZ 5.757-0.250142.6253041
İLKNUR DEMİR 65.751.5-0.75142.6253042
NURDENİZ KARABULUT 87.75-3.50.25142.6253043
MUHAMMED HAZAR 64.7501.75142.6253044
UMUTSAPAN 740.750.5141.79253045
ATA BERK KOÇ 11.50.2500.5141.79253046
EMIRE AKB* 7.54.251-0.5141.79253047
ABDULLAH ALTUNDAĞ 10.751.500141.79253048
11.250.7500140.963049
OMAK MELİKE 8.53.75-0.25-0.25140.12753050
YUSUF EMRE ÖZER 5.256.500140.12753051
GÖRKEM VURAL 8.754-0.5-0.75139.2953052
ABDULSAMET ÇAKICI 8.752.7500139.2953053
UMUT CAN ACAR 46.50.750138.46253054
YILDIRIM OZAN 7.252.251.750138.46253055
SÖNMEZ KAMİL 46.5-0.51137.633056
NİSA GİRAY 9.750.51-0.25137.633057
MİRAÇ ÖZBEK 7.753.2500137.633058
MURAT ERSÖZ 91.7500.25137.633059
ŞEN BURAK 9.50.7500.5136.79753060
FATOŞ TAYANÇ 4.756-0.250135.9653061
EMİN KAYRAN 55.500135.9653062
SARI MEHMETZAHİT 63.50.250.75135.9653063
MEHMET GULİ DAL 63.510135.9653064
MALİ ACAN 7.752.7500135.9653065
MAHSUN TAŞDEMİR 9.251.5-0.50135.13253066
NİL TANDOĞAN 62.252.5-0.5135.13253067
ÖZTÜRK OĞUZHAN 5.550-0.5134.33068
NUPELDA KARAGÖZ 82.25-0.250134.33069
YAĞMUR GÜNDÜZ 6.52.750.750134.33070
YUSUF ÇOLAK 8.753.25-1-1.25133.46753071
E L İ F E L PPE 7.51.252-1133.46753072
BİRCAN AKIŞ 50.52.51.75133.46753073
METE TOPAÇ 5.753.751.5-1.25133.46753074
KAAN BİLİR 6.253.750-0.25133.46753075
KAAN ÖZDEMİR 5.253.510133.46753076
TUĞBAAKAYDIN J 7.250.252.250133.46753077
MEHMEDEYILMAZ 5.55-10132.6353078
FATMA KOCATEPE 6.251.2502132.6353079
Doğukan Yiğit63.500132.6353080
BAŞKAN SEMİH 3.54.7510131.80253081
DEMİR ZEYNEP 81-11.25131.80253082
CEVAT AKDEMİR 10.251.250-2.25131.80253083
AKGÜL ŞURANUR 72.50-0.25131.80253084
CİHAN KORKUT 6.752.5-0.250130.973085
KURAL ARDA BARAN 6300130.973086
KARDELEN KÜÇÜK 5.253.5-0.250.5130.973087
CENİZ 7.753.25-0.25-1.75130.973088
ŞİLAN KAYMAK J 3.756.25-1.250130.13753089
BÜŞRA SATILMIŞ 46.25-1.750.25130.13753090
ALEYNA AY 52.51.250130.13753091
ŞANLI EREN 41.751.51.25129.3053092
AYŞE EDİŞ L7.51-0.250.25129.3053093
SILA ÜNAL 4.753.7500129.3053094
BCAYNUR GÖLÇÜK 2.550.750128.47253095
KÜBRA BIYIK 5.52.7500128.47253096
SARMAŞIK CEM 74-0.5-2.5127.643097
BC NUR KOCATEPE 53-0.250126.80753098
AZİZVELAT COŞKUN 5.252.500126.80753099
YASİN CAN ATAMAN 4.254.250.5-1.25126.80753100
YASİN CAN ATAMAN 4.254.250.5-1.25126.80753101
YILMAZ ABDULMECİT 5.5200125.9753102
SEMİHA ÖZGÜL 4.75-0.251.251.75125.9753103
MUSTAFA BOZDAĞ 2.5500125.9753104
BEŞER SELEHATTİN 7.5000125.9753105
SALİM PERK 4.752.7500125.9753106
SAMET ARSLAN 07.500125.9753107
MEMİS MELİKE 7.52.51.25-3.75125.9753108
BULUT MERYEM 5.252.2500125.9753109
FATMA BAGLA RS 4.5200.75125.14253110
KARA SUEDA 7.50-0.250125.14253111
AVŞİN ŞİMŞEK 27.5-2.250125.14253112
BERFİN AKGÜN 7.25000125.14253113
ATABERK ALTAN 7.5-0.250.25-0.5124.313114
EFE AYAR -2.25900123.47753115
KURUGÖL ÖZGÜR 9.5-2.750.75-0.75123.47753116
DİLARA YATBAZ 43.75-10123.47753117
DİLARA YATBAZ 43.75-10123.47753118
RECEP EKDİ I 3.53.25-0.250122.6453119
BCMERYEMYENİ 5.750.2500.5122.6453120
BARIŞ ACAR 53.750.75-3122.6453121
OSMAN NURİ ARSLAN -0.57.750-0.75122.6453122
NURSENA FELEK 4.52.25-0.250122.6453123
ÖZDEMİR SİNEM 2.258-1.75-2.5120.983124
BERFİN MECE 9.752.5-4.25-2120.983125
SULTAN TOSUN 6.25-0.500120.14753126
ADAR SAĞMAN 2.254.25-10.25120.14753127
ÖZLEM YANAR U 3.751.50.75-0.25120.14753128
GÖKBAY YAŞAR 41.25-0.250.5119.3153129
MERT AĞIN 3.250.52-0.25119.3153130
YAZICI ALİ EFE 5.75-1.250.750118.48253131
ERDOĞAN VELİ 5.75-0.7500117.653132
BOZOK YALIN 6-100117.653133
ALAYBAŞIALPEREN 1.5210115.9853134
EFEILGIN 5.7501-2.25115.9853135
HİLAL AKBIYIKL 2.251.250.250113.48753136
ERVA AKDEMİR 2.750.7500112.6553137
SUDE ERDOĞAN -1.253.750.250.25110.993138
ŞEVVAL ŞAHİN 2.755.25-4.25-1110.15753139
RABİA AKSOY 5.25-0.75-0.5-1.5109.3253140
YALÇIN YAĞIZ GÜNAL 1.251.2500109.3253141
Mustafa Aslantaş1.253.75-52.5109.3253142
TOSUN YUSUF -1.252.2510.25108.49253143
BC ONUR GENÇ 110.5-0.75106.82753144
SILA YILMAZ 1.5000105.9953145
MERT BAŞER -2.53.7500105.16253146
AHMET S K -2.53.7500105.16253147
EMİRHAN ÖZBAY 2.5-1.2500105.16253148
SUDE ESMA KOCABAŞ 3-0.50.5-2104.333149
BC UMUT OLUCAK -1.752.500103.49753150
MERVEAYTEKİN 3-2.2500103.49753151
SENANUR AYAN -2.52.500.75103.49753152
S EN M R M Ö 1-0.2500103.49753153
SUDE EĞREK 3.75-0.5-1-1.5103.49753154
RUMEYSA GÜMÜŞAY 1.5-0.7500103.49753155
SEMİH ÖZBAY 0.75-0.2500102.6653156
DÖNMEZ EMİNE 1.75-1.2500102.6653157
0.75-0.7500.5102.6653158
TALİP YILDIRIM -0.752.25-0.5-11013159
TATAR ZEYNEP 01.75-0.5-1.5100.16753160
KARAER HALİS 1.5-1.750.5-0.7599.3353161
AYŞEGÜL KÜÇÜK 1.25-10-0.7599.3353162
TUĞBA ŞANCI 00.52-3.2598.50253163
SELO KSRGLİ -0.25-1.250096.0053164
ROZERİNBAKIR -2.50.50094.343165
ESRANUR EKER -4-1.2520.591.84253166
ARDA İNANLI 2.25-0.25-2.5-2.591.013167
MUHAMMET MİDİLLİ -3.250.75-0.75090.17753168
BC AHMET VATANDAŞ 1.5-1.25-5.251.2588.51253169
BETÜLNUR ERDEM -4.251.250.25-188.51253170
KAPISIZ ALP ATA -2.75-1.75-0.25-1.2581.023171
YAVUZ ENES -1.250-5080.18753172
Başa dön